Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2007.11.24. 23:51:36

Köszönjük Murcia....köszönjük real madrid....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.11.24. 23:50:04

1-1 a vége :( Azért :( , mert még erre az egy pontra se szolgált rá a Madrid. :roll: Guti gyönyörű volt :lol:

Már csak 2 pont!
in to exile
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.11.24. 23:45:25

Gutihá nélkül? :)
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.11.24. 23:05:12

Zsolti írta:hop-hop 1-1 :)
yuhhééé: :D
de azért korán nem fogok örülni, mert mindenki tudja hogy milyen csapat a Real Madrid: mákdaráló Margit néni
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2007.11.24. 23:04:19

hop-hop 1-1 :)
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2007.11.24. 22:09:46

Hurrá, vezet a Madrid.
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2007.11.24. 17:58:49

Colin írta:1-2 dologra muszáj vagyok reagálni... De assszem fórumoztam itt annyit hogy tudjátok nem áll célomban ellenségeskedni, de 1-2 dolog nekem szemet szúrt.
nem tudom miért, de Ramos egy kicsit túl van értékelve szvsz.
A spanyol válogatott alapembere, kegyetlen gólerős védőhöz képest , kevés gólt kapunk róla és hihetetlen FIATAL. Valóban, nagyon túl van ez a Ramos értékelve.. Egy hihetetlen jó védő, aki még támadni is tud, és mindemellett még fiatal is?! Kit értékeljünk ha nem egy ilyen kvalitású focistát? Talán egy Oleguer-t? Szerintem egyértelmű.....

Másik:
Elcserélnétek-e VVt Casillasra? Az hogy melyik a jobb kapus nem kell vita tárgyává tenni. Az hogy nem ANNYIVAL jobb, hogy elcseréljétek? Ti tudjátok a világ 3 legjobb kapusa között tartják számon Casillast...
Casillas jobb, de igazi Madridista, és itt már értelmetlen a vita.

Harmadik.
Jól van, ha Marca nem kamuzik, sztm reménykedhetünk a Real hanyatlásával kapcsolatban, megint normális vkp nélkül képzelik a jövőt, ahogy az nso-n olvasom, és elküldik télen Diarrát, mert Gago és Guti "majd megoldja"... 8)
Jólvan, bízz ebben :D
Bár zárójelben hozzátenném, hogy az nso-n azt is hozzátették hogy azért adjuk el hogy megtudjuk hosszabbítani RVN szerződését, tudjátok egy csóró csapat vagyunk...
+ Ha Diarra TÉNYLEG elmenne, hidd el hogy nem maradnánk VKP nélkül 8)

csak ennyit akartam.
riszpekt, písz barcások.
Nem vita tárgya S.Ramos ő egy kiváló játékos.
Oleguert ne bántsuk mert tudod jobb ma egy Oleguer mint holnap két Pepe.
VV-t én nem cserélném el,a többihez nincs hozzáfűznivalóm.
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.11.24. 17:44:59

1-2 dologra muszáj vagyok reagálni... De assszem fórumoztam itt annyit hogy tudjátok nem áll célomban ellenségeskedni, de 1-2 dolog nekem szemet szúrt.
nem tudom miért, de Ramos egy kicsit túl van értékelve szvsz.
A spanyol válogatott alapembere, kegyetlen gólerős védőhöz képest , kevés gólt kapunk róla és hihetetlen FIATAL. Valóban, nagyon túl van ez a Ramos értékelve.. Egy hihetetlen jó védő, aki még támadni is tud, és mindemellett még fiatal is?! Kit értékeljünk ha nem egy ilyen kvalitású focistát? Talán egy Oleguer-t? Szerintem egyértelmű.....

Másik:
Elcserélnétek-e VVt Casillasra? Az hogy melyik a jobb kapus nem kell vita tárgyává tenni. Az hogy nem ANNYIVAL jobb, hogy elcseréljétek? Ti tudjátok a világ 3 legjobb kapusa között tartják számon Casillast...
Casillas jobb, de igazi Madridista, és itt már értelmetlen a vita.

Harmadik.
Jól van, ha Marca nem kamuzik, sztm reménykedhetünk a Real hanyatlásával kapcsolatban, megint normális vkp nélkül képzelik a jövőt, ahogy az nso-n olvasom, és elküldik télen Diarrát, mert Gago és Guti "majd megoldja"... 8)
Jólvan, bízz ebben :D
Bár zárójelben hozzátenném, hogy az nso-n azt is hozzátették hogy azért adjuk el hogy megtudjuk hosszabbítani RVN szerződését, tudjátok egy csóró csapat vagyunk...
+ Ha Diarra TÉNYLEG elmenne, hidd el hogy nem maradnánk VKP nélkül 8)

csak ennyit akartam.
riszpekt, písz barcások.
REAL MADRID C. DE F.
battya
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2007.07.18. 00:33:30

2007.11.22. 23:06:46

Egyenes korrekt ember ez az Edmilson..
Ez vagy nagyon jól jön nektek, vagy rosszul.
Önmagukba kellene nézni 1-2 embernek a csapaton belül.

Mindenesetre az köztudott volt, hogy a braziloknál mindig is nagy volt az összetartás, erre most gyakorlatilag egy brazil "szúrja hátba" a másik brazilt,- még ha igaza is van..
Real Madrid.
EFOTT
Aprieto

2007.11.21. 18:00:11

:shock:
Kizártnak tartom, hogy elküldjék Diarrát.
Egyetlen esetben lehet ezzel a gondolattal eljátszani, ha vesznek helyére egy hasonlóan minőségi vkp-t. És mivel Sissokonak már kifelé áll Liverpoolból.... na nem folytatom.
Szerintem a két játékos ugyanaz a szint.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.11.21. 16:36:23

sergi1989 írta:jelenlegi formájába még egy gyengébb tudásu védő is megálitja :!:
nem hogy a mostani ramos!
nah de mind1 legyen ugy :wink:
Sajnos igaz, de szvzs a klaszziskusra összeszedi magát. Tavaly i összekapta magát a hazai klasszikusra vmennyire.
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2007.11.21. 16:11:12

jelenlegi formájába még egy gyengébb tudásu védő is megálitja :!:
nem hogy a mostani ramos!
nah de mind1 legyen ugy :wink:
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2007.11.21. 15:52:12

Jól van, ha Marca nem kamuzik, sztm reménykedhetünk a Real hanyatlásával kapcsolatban, megint normális vkp nélkül képzelik a jövőt, ahogy az nso-n olvasom, és elküldik télen Diarrát, mert Gago és Guti "majd megoldja"... 8)

Nos, csak az bánt, h ez kamuszagú, nem hiszem, h tényleg megteszik, de hátha mégis, és akkor Ronnie megint végigszlalomozhat majd jövő májusban a Bernabeuban úgy, ahogy azt már láttuk tőle :twisted: !!!
totobike
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:09:05
Tartózkodási hely: Paks

2007.11.20. 23:25:15

Rivaldo11 írta:A lényeg benne van az aláírásodban Boixos. Én sem cserélném le egyetlen játékosunkat sem madridira. Ha akadnak is olyanok, akik mondjuk Valdest adnák Casillasért pl. azoknak meg Vito irományát ajánlanám: Annyival nem jobb, hogy megérje cserélni. És különben is...nem kellenek madridiak.
Azért Eto'o-val nem jártunk rosszul :D :D
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2007.11.20. 23:16:27

Ejej, már le mertem volna fogadni, h a Bréma megveri most a realt, erre most látom, h se Diego, se Almeida, így azért elbizonytalanodtam... :wink:
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.11.20. 21:19:17

ra95 írta:
Mourinho: Közellenség vagy lángoszlop?
tetszenek ezek a "művészi" címek a cikkekhez, grat.
Köszi, mindig próbálok figyelemfelkeltő címeket kreálni... :)
Amúgy nincs Mourinho neve a címben, azt csak a topfoci biggyesztette oda...hogy rohadjanak meg... :evil:

Gianluca idei teljesítménye nem valami káprázatos, de én bízom benn, hogy ismét jó formába lendül, akárcsak tavaly. Ramost nagyon utálom, így annak ellenére, hogy elismerem a tudását, sosem látnám szívesen gáránátvörös-kékben.

Az viszont egyértelmű, hogy Lahm esetleges ideigazolása esetén az olasz posztját venné át. Annak viszont rohadtul nem örülnék...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.20. 21:01:07

A lényeg benne van az aláírásodban Boixos. Én sem cserélném le egyetlen játékosunkat sem madridira. Ha akadnak is olyanok, akik mondjuk Valdest adnák Casillasért pl. azoknak meg Vito irományát ajánlanám: Annyival nem jobb, hogy megérje cserélni. És különben is...nem kellenek madridiak.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.11.20. 19:16:32

ramoson nem is nagyon lehet vitatkozni sztem. ilyen fiatalon, folyamatosan ilyen szinten teljesíteni nem semmi. az utóbbi években a legjobb vétele volt a madridnak.
de ettől függetlenül sem cserélném el zambra, mert az olasz is éppen eléggé ott van, bár ez most, amikor az egész brigád tré, nem annyira látszik rajta.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ra95
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2007.08.14. 12:22:15
Tartózkodási hely: HUN

2007.11.19. 20:56:47

A Ramos vitához annyit fűznék hozzá, h. mondjátok, h. khv-ként ugyanúgy lőné a gólokat a pontrúgásoknál, de akkor nem tudnánk kamatoztatni a sok jó beadását a szélről. Mert bizony az nem nagyon veszitek figyelembe, h Ramosnak ez a nagyszerű képessége is megvan, és én a személy szerint ezért is támogatom, h a szélen játsszon. Másrészt a csapat egyik vezéregyénisége, hangadója, tehát még ez is plusszban mellette szól.

De, hogy ne csak vitatkozzak:
Mourinho: Közellenség vagy lángoszlop?
tetszenek ezek a "művészi" címek a cikkekhez, grat.
Gracias Dios por ser MADRIDISTA!
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2007.11.19. 17:00:27

én azt értem hogy nem cserélnétek el mert hogy szeretitek őket akkor is ha estleg rosszabak..pl énse cserélném el sneijdert-iniestára pedig jobb--
de azért mert Los azt mondja hogy jobbak és eslicserélné őket,nehogy már reálosnak keljen titulálni..no mind1 ,madridi álom11-hez meg annyit hogy bekem az valóban röhej,én nekem személy szerint sergio a kedvencem de chendóra szavaztam..mert 10 valahány év és megannyi kupa--sokan elfelejtik hogy ez nem arról szól hogy kit szeretek..chendo eddig többet tett a reálért..ha 8év mulva lenne a szavazás majd akkor talán ramos,attól fügetlenül hogy imádom! :!:
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2007.11.19. 16:40:01

Primitive írta:2. Szerintem, a másik dolog, az, hogy mondjuk, Zambi oldalán játszik egy Messi:D, és így ő annyira nem kapcsolódik be a támadásba, még ha fel is fut.
amikor Zambrotta még a baloldalon játszott (és amikor be is vonták az előrejátékba...) pár meccsen két gólpasszt érő beadása is volt. aztán átment a jobboldalra, onnan is adott gólpasszt.
vagy Messivel nem értik egymást, vagy taktikai utasításból nem megy fel annyit Zamb az utóbbi időben.

nem tudom miért, de Ramos egy kicsit túl van értékelve szvsz. védő létére nekem túl sokat hibázik, igaz, hogy gólerős, de arra ott van Ruud. többek között. biztos lesz még ennél jobb, megbízhatóbb, de azt például nem igazán értem, hogy Ramos mit keres a madridi álomtizenegyben (bár, ha Salgado harmadik és Beckham első helyére gondolok, akkor ez mindent elárul a szavazás komolyságáról).


sergi: Casillas kvalitását elismerem, emellett nem kellene VV helyett.
hosszú idők óta az első normális kapus BCN-ban, másrészt pedig nekem annyival már nem jobb Casi.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.11.19. 16:35:13

Pont ezek miatt x.
Én elismerem Ramost, tény, hogy kegyetlen jól fejel, de nem egyszer hallotam Zombori 'I love RM' Sanyitól is, hogy nem jó Ramos szélen. Ha belső védőt játszana, akkor is szerezne ennyi gólt, mert a góljai nagyrészt pontrúgások után vannak.

Nálam azért jobb Zambi, (mert Barcás :D ) mert jobban oldja meg a szélső védő szerepét, mint Ramos. Sőt, Zambi is elég támadó szellemű, csak Messi vmiért bszik neki paszolni. Tavaly is szerzett vagy 3 gólt, és egyiket sem fejesből. So-so amire nekünk kell, arra tökéletes, ezért tuti nem cserélném el. És hogy visszatérjek az elejére, még ha mindent összevetünk, akkor is egy x jön ki nálam.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2007.11.19. 16:16:29

Hát, ehhez már nekem is hozzá kell szólnom!

1. Mindkét játékosnak vannak előnyei is, és hátrányai is... Ramos tényleg jó, gólt, gólokat rúg/fejel. Védekezésben se rossz, jól tolja, elismerem! Zambi, rutinos, jól oldja meg a szitukat, egy-egy ellen nagyon hatékony, jórészt szabálytalanság nélkül szerel, rutinos tapasztalt.

2. Szerintem, a másik dolog, az, hogy mondjuk, Zambi oldalán játszik egy Messi:D, és így ő annyira nem kapcsolódik be a támadásba, még ha fel is fut. Az, hogy jobban fejel Ramos, az valszeg azért is van, mert magasabb, és belső védőként is játszot...

Szó, ami szó, én semmi pénzért nem cserélném el a két játékost. Egy Zambi nekem sokkal jobban beleillik, egy szerethető, élvezetesen játszó Barcelonába. Ez, a tény nem feltétlenül vonja azt maga után, hogy Ramos nem jobb mint Zambi. De, tartom magam hozzá, hogy nem is roszabb!
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2007.11.19. 16:01:41

hátha te ugyérzed jobb én vitakozni nem akarok!
mások sztm nem,
sztm ami ramos mellet szól: fejjel sokakl jobb- védekezésben is,egy védőnél nagyon fontos!fiatal rengeteg minden lehet még benne!hihetelen szive van nagy küzdő!gól erős, és helyezkedése is megfelelő...ami talán ellene szól az az hogy elkapja még sokszor a hév bár idén már nem anyiszor mint tavaly!

zambrotta:rutinos,sokcsatát megélt,és sokszor megbizható..de ramos sztm több persze elfogult is vagyok de sztm sokaknak ez a véleménye :!:
Lezárt