Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.16. 13:05:24

Én azt javaslom minden T. Barcelona-drukkernek, hogy csak lassan a testtel.

Ad1: messze van még az idény vége. Még bármi lehet a vége. Most mi vagyunk egy kicsit jobb helyzetben, de ez még változhat.

Ad2: tavaly mi is voltunk hasonló helyzetben. És akkor nekünk sem estek jól a kárörvendő hsz-ek. A Real dolgai a belső ügyük, engem nem érdekel. Ne az határozza meg az ítéletünket, hogy mi van a Realnál. Nem minden igaz, ami a Marcában megjelenik. Kis ürülékkeverők.

Ad3: Mi csak saját magunkkal foglalkozzunk, és akkor nem lehet baj.

FORCA BARCA!
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.16. 12:56:56

Ejh.. végignézem a madridista rövidet. Hát nem áll jól a szénájuk... rendesen dől minden oldalról befele a dolog..

Tegnap egyébként többek közt egy madridista haverommal meg nemkevés vodkával megbeszéltük hogy mennyire rosszul is játszik a madrid, hát olyan okosságok hangoztak el, hogy még. :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.11.16. 12:48:54

bali 15 írta:Ja most jöhet a Barca nyerési sorozat 2 bajnoki zsinórban. És+egy BL.
Nekem ennyi elég.
Amúgy meg a Madrid könnyebben talpra tud állni mint a Barcelona. Biztosabb a pénzügyi helyzetük. Télen végig fogják vásárolni egész európát.
De addigra a Barca szerintem meglóg amúgy is......
Télen nem hiszem! Majd nyáron. Viszont az sem segít rajtuk... Ugyan azt kéne csinálniuk mint nekünk nyáron talán akkor meg tudnának állítani. Viszont egy valamijük sosem lesz, és az Messi!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2008.11.16. 12:46:27

Ja most jöhet a Barca nyerési sorozat 2 bajnoki zsinórban. És+egy BL.
Nekem ennyi elég.
Amúgy meg a Madrid könnyebben talpra tud állni mint a Barcelona. Biztosabb a pénzügyi helyzetük. Télen végig fogják vásárolni egész európát.
De addigra a Barca szerintem meglóg amúgy is......
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2008.11.16. 12:43:27

LG írta:Én nem sajnálom a Madridot, szivem szerint annak örülnék ha igy, vagy még ennél gyengébben folytatnák. Ugy érzem volt sok olyan meccsük, amit megnyertek, pedig a jétkuk alapján nem biztos, h megérdemelték, most már itt az idő, h xopjanak egy kicsit.

Nekünk meg illine kihasználni ezeket a botlatozásokat, mert a Madrid veresége igazán akkor ér vmit, ha ma 5 pontra növeljük az előnyünket.
Egyetértek LG, én is azt szeretem látni, ha az ellenfél a földön vergődik!! Olyan megható!! :oops: :lol: ***hüpp hüpp :lol:
Mostmár aztán nyomorékoskodhatnak a bíró miatt, egyértelműen ők a szarok, remélem ez egy hosszú mélypont lesz a madridnál, mert oylan jó nézni!! :lol:

Ja, és sztem ki fogjuk használni ezeket a botlásokat, muszáj!!!!
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.11.16. 12:19:59

Boixos írta:nincs is annál jobb, amikor egy romokban heverő madrid jön klasszikusozni barcelonába, amire azért meg van az esély a mostani szitu alapján... persze, lehet mondani, h egy jó madridot nagyobb dicsőség megverni, de ez engem nem igazán érdekel. annyi gólt kell nekik rúgni, amennyi belefér, ha ötöt, akkor annyit. viszont az is igaz, h az egy különleges jelentőségű meccs lesz, mint az össze klasszikus általában, úgyhogy várható, h akkor azok a madridjátékosok is új lábat növesztenek maguknak, akik addig a vizezőben voltak.
ezzel együtt sem félek attól a bugitól és mostmár a bajnokság számunkra kedvezőtlen végkifejletétől sem.
ki fog ez alakulni.


egyébként a márka állítólag lehozott a samuval egy olyan interjút, ahol azt mondta a gyerek, h szerinte a madrid a bajnokság esélyese.
utána megittak még egy liter vodkát a riporterrel, és közösen kabrónoztak egyet...
Guardiola minden nyilatkozatában ezt mondja, meg az összes játékos, akivel eddig volt nyilatkozat.,,A madrid a bajnok, és a címvédő, nekik van a legnagyobb esélyük a bajnokság megnyerésére, de mi minden meccsen azon vagyunk, h ez ne sikerüljön nekik."Ez egy protokol duma.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.11.16. 12:12:57

Én nem sajnálom a Madridot, szivem szerint annak örülnék ha igy, vagy még ennél gyengébben folytatnák. Ugy érzem volt sok olyan meccsük, amit megnyertek, pedig a jétkuk alapján nem biztos, h megérdemelték, most már itt az idő, h xopjanak egy kicsit.

Nekünk meg illine kihasználni ezeket a botlatozásokat, mert a Madrid veresége igazán akkor ér vmit, ha ma 5 pontra növeljük az előnyünket.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.11.16. 12:04:32

nincs is annál jobb, amikor egy romokban heverő madrid jön klasszikusozni barcelonába, amire azért meg van az esély a mostani szitu alapján... persze, lehet mondani, h egy jó madridot nagyobb dicsőség megverni, de ez engem nem igazán érdekel. annyi gólt kell nekik rúgni, amennyi belefér, ha ötöt, akkor annyit. viszont az is igaz, h az egy különleges jelentőségű meccs lesz, mint az össze klasszikus általában, úgyhogy várható, h akkor azok a madridjátékosok is új lábat növesztenek maguknak, akik addig a vizezőben voltak.
ezzel együtt sem félek attól a bugitól és mostmár a bajnokság számunkra kedvezőtlen végkifejletétől sem.
ki fog ez alakulni.


egyébként a márka állítólag lehozott a samuval egy olyan interjút, ahol azt mondta a gyerek, h szerinte a madrid a bajnokság esélyese.
utána megittak még egy liter vodkát a riporterrel, és közösen kabrónoztak egyet...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.16. 11:10:47

b99!
1992-95 környékén mindkét csapat a topon volt. 1993-ban és 1994-ben is csak szerencsével, meg egy Tenerifével lettünk bajnokok. Akkor a Madrid és mi is egyenlő erőt képviselve egyszerre voltunk a topon.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.11.16. 11:05:15

Egyrészről igaz, hogy erős ellenfeleket jó legyőzni, másrészről, évek múlva a kutya nem emlékszik rá, hogy ki-hogy-miért. Nekem mindegy, csak legyen meg a bajnokság, a többi már csak ráadás. :)

Igazából nem is emlészek olyanra, hogy mind a két csapat egyszerre lett volna igazán jó formában. Cavinton, vagy tényleg régen volt? :)

Mondjuk a kisördög bennem is bennem van, mert ugye kinek nem esik jól ilyenkor visszaszólni az utóbbi két évért a Real drukker haveroknak. :twisted:

Plusz ott van még a nemzetközi szint, ahol a PL-fanok verik a mellüket... az sem lenne rossz, ha ez változna. Bár ez egy erős Villarreallal, esetleg egy jobb napot kifogó ATMA védelemmel még változhat.

Szóval összességében bonyoltult dolog, hogy most nekünk az a jó, ha ilyen a Madrid, vagy az lenne ha magához térne. :)
Los Banditos írta:Heinze személyében szerintem a Madrid megtalálta a jó öreg Paco Pavon, vagy Raul Bravo utódját.
Nekem is egyből Raul Bravo, a madridiak Oleguerje jutott eszembe. :lol: Olyan szinten szét van hullva fejben... :shock:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.11.16. 10:54:38

A Primera Division azért még mindig Primera Division... A legszórakoztatóbb, legötletesebb játék itt van Európában, tehát minőségi. És HA a trófeák közé bekerül(ne) egy olyan serleg amit mások szerint könnyen nyertünk meg az miért baj? 1ik serlegen sincs címke h ez 1 EU szabvány bajnoki cím. :) És ha igazán erős ellenfeleket akartok, akkor ott van a Bl... És akkor kifejezetten előny lehet ha Pep pihentethet. A madridot tényleg hiba még leírni akármi lehet ebből, nekünk csak saját magunkkal kell törődni, úgy érzem hogy ez egy vízválasztó meccs lehet morálisan, hisz 5 pontra is megléphetünk. Nincs mese, ma nyerni kell.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2008.11.16. 10:22:11

Szerintem nekünk Barca fanoknak az-az érdekük, hogy még egy darabig ne rugják ki Shustert.
szerintem meg mint barca fanok az az erdekunk hogy megverjunk mindenkit, nem orokosen a madridi oldalt lesni h nah mikor kapnak ki megint...mint ahogyan elottem is irtak... sokkal edesebb a siker ha eros ellenfeleket gyozunk le...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.11.16. 10:17:24

Ákocka írta:Én azt szeretném, hogy erősebb legyen Madrid, még akkor is, ha mindig örömöt érzek, ha kikapnak. Az utóbbi években legyengült a spanyol bajnokság színvonala, és ha a Madrid ilyen gyengén játszik, akkor idén sem lesz magasabb. Habár idén van egy nagyon jó Villarreal, és egy jó Valencia, azért én még mindig jobban örülnék annak, ha úgy lennénk bajnokok, hogy 4-5 remek csapatot győznénk le. És itt nem pusztán csak a foci szórakoztatási tényezőjéről beszélek, hanem arról, hogy sokkal értékesebb egy bajnoki cím akkor, ha a jók között vagy a legjobb, semmint, ha a rosszak között vagy a legkevésbé rossz (persze ez utóbbi most nem aktuális, de a tavalyi év kb. erről szólt).
Szóval én azt kívánom, hogy térjen magához a Madrid, az Atléti, a Sevilla is legyen a régi, és a sok jó csapatot legyőzve, felejthetetlen idényt futva legyünk bajnokok.

Ui: Persze, ne értsétek félre, tegnap végignéztem a Madrid meccsének utolsó fél óráját, és az azért szórakoztató volt. :lol:
Nálad a pont Ákos!
Annyit fűznék még hozzá, hogy messze van még a vége. Az idény első harmadában vagyunk. Sok víz lefolyik még az Ebrón, amíg a végére érünk. A Realt pedig sohasem szabad leírni. Aki ezt teszi, az nagy hibát követ el.
Kép
Avatar
Ákocka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2007.09.17. 13:50:07
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.11.16. 10:12:03

Én azt szeretném, hogy erősebb legyen Madrid, még akkor is, ha mindig örömöt érzek, ha kikapnak. Az utóbbi években legyengült a spanyol bajnokság színvonala, és ha a Madrid ilyen gyengén játszik, akkor idén sem lesz magasabb. Habár idén van egy nagyon jó Villarreal, és egy jó Valencia, azért én még mindig jobban örülnék annak, ha úgy lennénk bajnokok, hogy 4-5 remek csapatot győznénk le. És itt nem pusztán csak a foci szórakoztatási tényezőjéről beszélek, hanem arról, hogy sokkal értékesebb egy bajnoki cím akkor, ha a jók között vagy a legjobb, semmint, ha a rosszak között vagy a legkevésbé rossz (persze ez utóbbi most nem aktuális, de a tavalyi év kb. erről szólt).
Szóval én azt kívánom, hogy térjen magához a Madrid, az Atléti, a Sevilla is legyen a régi, és a sok jó csapatot legyőzve, felejthetetlen idényt futva legyünk bajnokok.

Ui: Persze, ne értsétek félre, tegnap végignéztem a Madrid meccsének utolsó fél óráját, és az azért szórakoztató volt. :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.11.16. 09:59:59

torrentkiller írta:Azért csak ne olyan hevesen...
A madrid is feljavulhat, és nálunk is jöhet hullámvölgy, úgyhogy én olyat nem jelentenék ki hogy nem tudnak megállítani...
Fociban nem hetenként változik a hullámvölgy! Mi túlestünk tavaly azon amin most a madrid. Idén mi nyerönk 14 pont előnnyel!

NEm kizárt amit mondassz, de nem valószínű!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.11.16. 09:51:02

Varatrix írta: Teljesen egyetértek! Egy esetleges edzőváltás esetén javulhat a madrid. Bár akkor sem hiszem hogy meg tudnak idén minket állítani!
Azért csak ne olyan hevesen...
A madrid is feljavulhat, és nálunk is jöhet hullámvölgy, úgyhogy én olyat nem jelentenék ki hogy nem tudnak megállítani...
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2008.11.16. 09:49:06

Szerintem már nem a Real Madridtól kéne félni.
FCbarca19
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.06.21. 10:52:20
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.11.16. 09:46:20

culinho igazad van mi annak örölünk ha madrid kikap :D
nem kell uj edző minek joh nekik shuster
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.11.16. 09:45:07

culinho írta:Szerintem nekünk Barca fanoknak az-az érdekük, hogy még egy darabig ne rugják ki Shustert.
Teljesen egyetértek! Egy esetleges edzőváltás esetén javulhat a madrid. Bár akkor sem hiszem hogy meg tudnak idén minket állítani!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2008.11.16. 09:23:00

Szerintem nekünk Barca fanoknak az-az érdekük, hogy még egy darabig ne rugják ki Shustert.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.11.16. 09:10:54

Az igaz hogy megnyert 2 bajnoki címet a madrid!De nekem nem volt meggyőző a játékuk!Már rég nem az!De abban is biztos vagyok hogy lesznek ők még jobb formában is!
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.11.16. 09:02:15

én is 1 kicsit túlzásnak vélném, ha Schustert most elküldenék. LGnek igaza van, 5 pont bármikor behozható. lásd: mi tavaly 2 forduló alatt behoztunk 8 pontot és lőtávba került a madrid. (az más kérdés, h utána megint elpuskáztuk). nem kell még ANNYIRA temetni a realt, bár tényleg nem hiszem, hogy ha így folytatják, bajnokesélyesek lennének.

szerk.: (off) Messa, tegnap mégis végignéztem a Valencia meccset, nem is bántam meg :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.11.16. 08:38:41

Azért a Madrid előző 2 évben megnyerte a bajnokságot, most egy gyengébben meg nekik, nekünk meg nagyon jól, de ha ma nyerünk, akkor is csak 5 pontal fogunk menni, ami könnyen behozható, főleg ha a rangadókbó jobban jönnek ki. Szóval egyelőre most még felesleges a Madridot temetni, és most még sztem parasztság lenne Schustert elküldeni. Sztem a Madridnál is meg kell várni a rangadókat, hogy jönnek ki belőlük, aztán ha esetleg tovább nő a hátrányuk, akkor télen el lehet Bernit küldeni. Mert azért az is hülyeség volt, h Rijkaardnál 2 év tartott a türelem, pedig nagyobb [auto_cenzúra] voltunk mint most a Madrid
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2008.11.16. 08:06:39

Gyerekek én annyit mondanék,h a Valladolid meccset megtettem a tippmixen,annyira biztos voltam benne!

Sztem is Suszter a problémák oka,illetve a motiválatlanság.
2 bajnoki címet nyertek egymás után(igaz,h nem brillíroztak,de nekünk köszönhetően bajnokok lettek) és mi nagyon jól tudjuk,mivel jár ez.
Sztem Ramos jól összerakná a csapatukat,Suszter meg menjen el Mencseszterbe! :P
Kép
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.11.16. 02:45:36

Heinze személyében szerintem a Madrid megtalálta a jó öreg Paco Pavon, vagy Raul Bravo utódját. Nem semmi egy ember.
Mindenestre nem ő felelős a mai vereségért, és nem is Schuster. A Real vezetői nyilván ma hivatalosan is kihirdetik, hogy a Classicoig ultimátumot kap a német.
in to exile
Lezárt