Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2009.02.08. 11:09:48

szögezzek le valamit:
1. sokkal jobbak vagytok most, mint a Real
2. kezetekben a bajnoki kupa, innen már csak ti szabhatjátok el
3. a mi támadójátékunk valóban egy nulla

az egyetlen dolog, amit mondani akartam, h itt egyeseknek nem elég a realitás (12 pont), a játékbeli különbség, az hogy jól játszik a csapatuk, muszáj megspékelniük polgárpukkasztó kijelentésekkel, amikkel tk csak saját magukat minősítik.
botond14
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.02.06. 19:07:19

2009.02.08. 11:01:30

nem tudom h mire ez a nagy arc a reálnál 8) amúgy meg igazolni se tudnak :twisted: most is megvették huntelart diarrat meg faubert aztán csak diarra játszik:Dszerintem liverpool nehezen is de kiejti a reált és a rel így az idén semmit se nyer:Daztán megint megakarják venni tevézt villát meg stb.:Smi legalább posztra igazolunk de mondjuk mi is megakarjuk venni villát meg ribéryt:Sén mondjkuk jobban örülnék fabregasnak aztán akkor lehetne egy busguetz xavi fabregas középálya és ha henry gyengén játszana jövőre akkor inietsa lehetne a helyén vagy bojan:Dfabregassal olyan játékunk lenne mint a spanyol válogatottnak és ők európa legjobb válogatottja:Dremélem a bl megnyerjük és örülnék neki ha a döntőbe a juvéval vagy az arsenallal játszanánk:D
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2009.02.08. 11:00:07

Nem kell különösebben foglalkozni az ilyen kijelentésekkel, írásokkal. Mindig jön egy-egy reálos megmondó ember, aki meg akarja magyarázni, hogy amit látunk a csapatától az tulajdonképpen színvonalas játék.
A lényeg úgyis a pályán történik-> a BARCA is hozza a 3 pontokat.
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2009.02.08. 10:59:46

ha a real madrid olyan jó akkor most miért mi vezetünk 12ponttal? :)
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.08. 10:54:16

Buitre írta:kicsit nagyok itt az arcok ahhoz képest, h az utóbbi 7 meccsünkből ugyanannyit megnyertünk. Igaz, hogy gyenge játékkal, soxor nyögvenyelősen, de hoztuk. A gólarányunk (12-1) mindent elmond (nálatok ez 21-6). Szinte feleannyit rúgtunk, de csak egyet (!) kaptunk. Lehet, h a védekezésre tesszük a hangsúlyt, lehet, h ez nem illik a Real Madridhoz, és elhiszem, h frusztrálva érzitek magatokat, hogy nem 20 pont különbséggel aláztok, de ez ma a Real Madrid és jobban teszitek, ha a saját játékotokkal foglalkoztok, és hozzátok szorgalmasan a 3 pontokat, ha Ligát akartok nyerni.
7-ből 7-et. Ebből ötöt hazai pályán, és négyet (nem emlékszem pontosan) kínkeserves 1:0-val húztatok be. Ha egyszer lőnétek legalább kettőt, valóságos alázásnak számítana. Leesik az állam ettől a remek teljesítménytől.
Van félnivalónk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.08. 10:51:09

Srácok!
Feleslegesen idegesítitek magatokat!
Majd bizonyítanak a fiúk, a következő Clássicon is!
Ott eldől!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2009.02.08. 10:48:47

Buitre írta:kicsit nagyok itt az arcok ahhoz képest, h az utóbbi 7 meccsünkből ugyanannyit megnyertünk. Igaz, hogy gyenge játékkal, soxor nyögvenyelősen, de hoztuk. A gólarányunk (12-1) mindent elmond (nálatok ez 21-6). Szinte feleannyit rúgtunk, de csak egyet (!) kaptunk. Lehet, h a védekezésre tesszük a hangsúlyt, lehet, h ez nem illik a Real Madridhoz, és elhiszem, h frusztrálva érzitek magatokat, hogy nem 20 pont különbséggel aláztok, de ez ma a Real Madrid és jobban teszitek, ha a saját játékotokkal foglalkoztok, és hozzátok szorgalmasan a 3 pontokat, ha Ligát akartok nyerni.
Sztem van mire arcoskodni. "Csak" 12 ponttal vezetünk még mindig előttetek, ti meg vért pisáltok egyes meccseken hogy 1 gólt összehozzatok! Cimbora, nem tudom hogy most ezek a statisztikák mire valóak itt, 1 gólt kaptatok, na igen, kolléga írta, hogy 7 emberes védekezésnél. Osztom az ötletet. Kíváncsian várom a Liverpool-madrid meccset, akkor meg látjuk, mire képes ez híres nagy real madrid a La Ligás meccseivel! :twisted: Annyiból fogok a madridnak szurkolni, hogy tovább jusson, hogy végre a spanyol csapatok egyék át a hatalmat a BL-ben, de ha kiestek, akkor se fog megszakadni a szívem értetek! :D
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.02.08. 10:46:29

Buitre írta:kicsit nagyok itt az arcok ahhoz képest, h az utóbbi 7 meccsünkből ugyanannyit megnyertünk. Igaz, hogy gyenge játékkal, soxor nyögvenyelősen, de hoztuk. A gólarányunk (12-1) mindent elmond (nálatok ez 21-6). Szinte feleannyit rúgtunk, de csak egyet (!) kaptunk. Lehet, h a védekezésre tesszük a hangsúlyt, lehet, h ez nem illik a Real Madridhoz, és elhiszem, h frusztrálva érzitek magatokat, hogy nem 20 pont különbséggel aláztok, de ez ma a Real Madrid és jobban teszitek, ha a saját játékotokkal foglalkoztok, és hozzátok szorgalmasan a 3 pontokat, ha Ligát akartok nyerni.
Kicsit flegmának érzem az irományod,de legyen ennyi különbség szurkoló és szurkoló között!Szerintem ez a 12 pont különbség is éppen elég megalázó a madrid számára,szóval nem hiszem,hogy akárki is túlzottan frusztrálva érzi magát...Egy fontos dologra viszont nem tértél ki:-nem csak mi kerülhetünk hullámvölgybe,hanem a madrid is!És elnézve a mutatott játékot,minden esély megvan rá!
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.02.08. 10:37:04

Buitre írta:kicsit nagyok itt az arcok ahhoz képest, h az utóbbi 7 meccsünkből ugyanannyit megnyertünk. Igaz, hogy gyenge játékkal, soxor nyögvenyelősen, de hoztuk. A gólarányunk (12-1) mindent elmond (nálatok ez 21-6). Szinte feleannyit rúgtunk, de csak egyet (!) kaptunk. Lehet, h a védekezésre tesszük a hangsúlyt, lehet, h ez nem illik a Real Madridhoz, és elhiszem, h frusztrálva érzitek magatokat, hogy nem 20 pont különbséggel aláztok, de ez ma a Real Madrid és jobban teszitek, ha a saját játékotokkal foglalkoztok, és hozzátok szorgalmasan a 3 pontokat, ha Ligát akartok nyerni.
1.Nem tudom,miért hozakodsz elő a gólaránnyal, amikor nekünk +15-ös, nektek meg +11-es...
2. A nyögvenyelős jelző nem jó szó, nevezzük inkább úgy,hogy egy falusi kiscsapat módjára vártok Robbenre és Higuainra,hogy majd csak csinálnak valamit...

Ez a Real arra jó, hogy ezt csinálja. Csupán az a szomorú, hogy lehet; a Barca is mostanában nehezebben hozza a meccseit, de mekkora különbség van mégis a két játék között...
.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.02.08. 10:34:06

Buitre írta:kicsit nagyok itt az arcok ahhoz képest, h az utóbbi 7 meccsünkből ugyanannyit megnyertünk. Igaz, hogy gyenge játékkal, soxor nyögvenyelősen, de hoztuk. A gólarányunk (12-1) mindent elmond (nálatok ez 21-6). Szinte feleannyit rúgtunk, de csak egyet (!) kaptunk. Lehet, h a védekezésre tesszük a hangsúlyt, lehet, h ez nem illik a Real Madridhoz, és elhiszem, h frusztrálva érzitek magatokat, hogy nem 20 pont különbséggel aláztok, de ez ma a Real Madrid és jobban teszitek, ha a saját játékotokkal foglalkoztok, és hozzátok szorgalmasan a 3 pontokat, ha Ligát akartok nyerni.
Egyet ne felejts el.
Hamarabb fog egy csapat lőni 1 gólt,mint 2őt.

ui: 1et kaptatok. Nem nehéz 7emberrel védekező csapatban ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2009.02.08. 10:44:57-kor.
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2009.02.08. 10:30:27

kicsit nagyok itt az arcok ahhoz képest, h az utóbbi 7 meccsünkből ugyanannyit megnyertünk. Igaz, hogy gyenge játékkal, soxor nyögvenyelősen, de hoztuk. A gólarányunk (12-1) mindent elmond (nálatok ez 21-6). Szinte feleannyit rúgtunk, de csak egyet (!) kaptunk. Lehet, h a védekezésre tesszük a hangsúlyt, lehet, h ez nem illik a Real Madridhoz, és elhiszem, h frusztrálva érzitek magatokat, hogy nem 20 pont különbséggel aláztok, de ez ma a Real Madrid és jobban teszitek, ha a saját játékotokkal foglalkoztok, és hozzátok szorgalmasan a 3 pontokat, ha Ligát akartok nyerni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21160
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.02.08. 09:45:36

Fernando írta:Azt ne feledjétek, hogy a Pool egy mocskos kupacsapat. Volt, hogy 5.-ek lettek a PL-ben de közben BL-t nyertek. Minket is kiejtettek 2 éve, a bajnokságban meg sehol se voltak...
Igy van, és a BL-ban az utóbbi években nagyon jók :!: Egy gyengébb évük volt, a 2005-2006-s, ahol a Benfica kiverte őket, de azt leszámitva egy elődöntő, egy döntő, meg egy győzelem az utóbbi 4 év eredménye nálunk, ez nagyon jó :!:
A Real ellenben mostanában a legjobb 16 között búcsúzik, teljesen jogosan amugy.
Szóval nagy meglepetés lenne a Real továbbjutása, én sok esélyt nem látok rá. A bajnokságban a megye II-s szinvonalú játékukkal vhogy kiszenvedik a győzelmeket, de a BL-ban ez kevés lesz.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.02.07. 23:47:07

Azt ne feledjétek, hogy a Pool egy mocskos kupacsapat. Volt, hogy 5.-ek lettek a PL-ben de közben BL-t nyertek. Minket is kiejtettek 2 éve, a bajnokságban meg sehol se voltak...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.07. 23:04:06

barca52 írta:A mai Liverpool meccset látva nem vagyok ebben biztos :roll: ők is ugyanilyen ratyi játékot produkáltak. Egy bravúros Torres fejessel voltak jobbak a Pompey-nál. (bár 1-1-nél nem adtak meg nekik egy teljesen szabályos gólt).

A Real meg előbb-utóbb botlani fog, egyszer már csak fordul a kocka és kikapnak vmi kiscsapattól. :wink: :roll:
Hát pont ez az!
A poolnak van egy Torrese, össze sem hasonlítható Robbennel!
Biztos vagyok benne hogy Pool jut tovább!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.07. 23:01:43

lionelmessi19 írta:a Liverpool meg úgyis megeszi őket reggelire, aztán keresztbe is törik a csapat.
A mai Liverpool meccset látva nem vagyok ebben biztos :roll: ők is ugyanilyen ratyi játékot produkáltak. Egy bravúros Torres fejessel voltak jobbak a Pompey-nál. (bár 1-1-nél nem adtak meg nekik egy teljesen szabályos gólt).

A Real meg előbb-utóbb botlani fog, egyszer már csak fordul a kocka és kikapnak vmi kiscsapattól. :wink: :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.07. 22:31:34

Azért ez a Ramos srác látott már sokkalta jobb napokat is.. :)

Sokáig voltam úgy, hogy majdnemhogy nálunk is elnézegetném...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2009.02.07. 22:24:19

Varatrix írta:
Sergio Ramos!
Egy túlértékelt mitugrász!
Favágó!
Nézem a meccseket és nem értem mire föl ekkora sztár!
Arra fel akkora sztár,hogy a madridban játszik,hátranyalja a haját,és ennyi.
Nem rossz játékos,de túl van sztárolva rendesen,plusz még ő is azt hiszi magáról...Mondjuk még így is klasszisokkal jobb mint a többi védőjük... :roll:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.02.07. 22:14:17

Ismét egy madrid gála...
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2009.02.07. 22:09:55

lionelmessi19 írta:Jaaj. Má' megint. :(

Ez lassan vetekszik a fizikai képtelenséggel.

Ilyen trágya játékkal meccseket nyerni. Pfff...
MInd1, egyszer már csak megbotlanak, a Liverpool meg úgyis megeszi őket reggelire, aztán keresztbe is törik a csapat.

Csak idő kérdése hogy mikor lesznek 20 ponton kívül. :roll:
Addig meg lehet h nem is nézek több meccset, felesleges végigszenvedni ezeket a 90 perceket az igazságtalan semmiért. Csak a madridista kollegákat sajnálom vhol...
Hát szerintem ne nézz többé,én sem teszem...még ha jó meccset játszanának talán megnézném...de így,hogy NB3as szintet nyomnak maradok a hazai körzetemben :lol:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rikinho20
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 337
Csatlakozott: 2008.06.10. 16:46:39
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.02.07. 21:59:50

Aprieto írta:Nekem meg annyi a meglátásom a meccsel kapcsolatban, -azonkívül hogy most eldöntheti a meccset a Madrid-, hogy ott futkározik Makelele reinkarnációja fehérben.
Csak figyelni kell a játékát.
nah igen... nagy fogás volt a real-nak a "kis makelele"... kevés játékos van a realba aki nekem szimpatikus, de az ő játéka tetszik... Yaya-val még persze nincs egy szinten :D de jó játékos nagyon
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.02.07. 21:59:04

Jaaj. Má' megint. :(

Ez lassan vetekszik a fizikai képtelenséggel.

Ilyen trágya játékkal meccseket nyerni. Pfff...
MInd1, egyszer már csak megbotlanak, a Liverpool meg úgyis megeszi őket reggelire, aztán keresztbe is törik a csapat.

Csak idő kérdése hogy mikor lesznek 20 ponton kívül. :roll:
Addig meg lehet h nem is nézek több meccset, felesleges végigszenvedni ezeket a 90 perceket az igazságtalan semmiért. Csak a madridista kollegákat sajnálom vhol...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2009.02.07. 21:19:16

ez a Perreira mekkora színész tejóóég :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.02.07. 21:19:04

Nagyot néztem a kommentátor szavain!
Amit Snejder mondott!
Hogy a Barcának szerencséje van, és hogy a Barca játékosai egyénileg jobbak. De a csapategység a Real mellett szól!

Ez hülyeség!
Pont a remek csapategység és az egyéniségek ötvözete, miatt a legjobb most a Barca!
Snejdernek kicsit nagy pofája ahoz képest hogy semmit nem csinál!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Aprieto

2009.02.07. 21:17:36

Nekem meg annyi a meglátásom a meccsel kapcsolatban, -azonkívül hogy most eldöntheti a meccset a Madrid-, hogy ott futkározik Makelele reinkarnációja fehérben.
Csak figyelni kell a játékát.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.02.07. 21:15:29

Ezzel nem vagy egyedül noname :)
Kép
Lezárt