Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.18. 22:18:33

Rivaldo11 írta:Mondjuk az kicsit nevetséges, hogy az emberek lesz*rják, hogy A Mu, meg a Milan is érintett cseppet a dologban, nem fogják karba tett kézzel nézni ahogy lenyúlják a játékosaikat.
Perez bácsinak üzenném, hogy fejezze be az Fm-ezést. Már nem 2000-t írunk.
szerk: Majd európa nagy klubjai hagyni fogják, hogy Perez világválogatottat építsen...na persze. :lol:
Bár ha belegondolok, szép lenne a rúzsos szájú burnyák céronáldóval felálló madridot ütni.
olyan jó ilyeneket olvasni krisztinával kapcsolatban :D
csatlakozom, olyan jó lenne látni, ahogy a Puyol-Piqué, vagy a Puyol-Marquez kettőstől megijed, átesik a labdán és elkezd sírni egy tiziért :D

mondjuk ez elméletileg már 1 hónapon belül is megvalósulhat :D
Perez-nél meg az a helyzet, a hívek úgy várják mint a messiást, ráadásul ő maga is úgy gondolja, h neki kell a megváltónak lennie... enyhén túlzásba vitte a nagyzási mániáját...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.18. 21:37:42

Mondjuk az kicsit nevetséges, hogy az emberek lesz*rják, hogy A Mu, meg a Milan is érintett cseppet a dologban, nem fogják karba tett kézzel nézni ahogy lenyúlják a játékosaikat.
Perez bácsinak üzenném, hogy fejezze be az Fm-ezést. Már nem 2000-t írunk.
szerk: Majd európa nagy klubjai hagyni fogják, hogy Perez világválogatottat építsen...na persze. :lol:
Bár ha belegondolok, szép lenne a rúzsos szájú burnyák céronáldóval felálló madridot ütni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.18. 21:16:48

Aprieto írta:Szerintem is igaza van Anticnak, viszont nem nagyon értem, hogy miért egy védekező középpályás teljesítményét fikázza. Azt ami a dolga, jobban végzi mint Makelele a statisztikák alapján. Szóval a legkisebb hiba itt Lassana Diarra teljesítménye :!:

Az elnökválasztásról: ha nem Perez akkor ki?
Én azon az állásponton vagyok, hogy bárki más ülne a Madrid elnöki székébe ugyanaz lenne, mint Calderónnal. Igazolnának Fauberteket, meg Heinzéket... kinek jó az :?:
kinek jó ez?
hát nekünk :D
Aprieto

2009.03.18. 21:06:29

Szerintem is igaza van Anticnak, viszont nem nagyon értem, hogy miért egy védekező középpályás teljesítményét fikázza. Azt ami a dolga, jobban végzi mint Makelele a statisztikák alapján. Szóval a legkisebb hiba itt Lassana Diarra teljesítménye :!:

Az elnökválasztásról: ha nem Perez akkor ki?
Én azon az állásponton vagyok, hogy bárki más ülne a Madrid elnöki székébe ugyanaz lenne, mint Calderónnal. Igazolnának Fauberteket, meg Heinzéket... kinek jó az :?:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.18. 19:48:59

Pontosan. Ami meg a választásokat illeti: hiba lenne Perezt újra megválaztani. Eleve ilyen visszatérések nem szoktak sikeresek lenni. Perezzel anno szép sikereket is ért el a Madrid, de hosszútávon nem jártak jól vele. Meg a klubb megitélésén is nagyon sokat rontott, a galaktikus éra óta sokan megutálták a Madridot.
Ja még vmi: Lasst sztem nem kritizálta, csak mondta, h nem húz semmi váratlan. Bár ez nem is neki lenne a dolga, hanem kellene oda is kreativ, jóé szervező kp, mint nálunk Xavi. Na persze ezt az embert ne Gutiban keressétek :lol:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.18. 18:39:45

A madridistán olvastasm egy interjút Antic mesterrel. Azt kell mondjam, minden szava igaz. Nagyon jól látja a helyzetet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.18. 15:38:55

IvánC írta:Nem kell bántani szegény Bencét, ő is azért zúgott, ki, mint én :lol:
Csak nekem már lejárt 8)
Nálunk nem szivesen veszik a svédek elleni megnyilvánulásokat.
A Brcának 2 igazi ellensége van ebben a szezonban: 1. saját maga 2. a spanyol játékvezetés
Azt a második részt ugye nem gondoltad komolyan :lol:
Igen, ebben a formában azért túlzás. Inkább ugy lenne jobb, ha azt mondaná: 2 dolog van, ami bajnoki cimhez segitheti a Realt: a spanyol játékvezetés + a Barca kippukadása, bár ez inkább igy együtt kéne nekik.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.03.18. 15:33:47

IvánC írta:Na felraktam a Barca gyozelmet is. :!:
Ezt meg nézzétek meg.Oldaltól fuggtlenul.Hatalmas
Csak most látom!
Ijesztőbb mint az Anfield Road!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2009.03.18. 00:40:21

IvánC komoly nagyon a link ....
Tisztelem is nagyon a Felvidéki srácokat :)
Van fent legalább egy kis összetartás.......

Bár azt hiszem El Clásicon ilyen lovasbemutató nem várható :D
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.03.17. 23:55:07

Nem kell bántani szegény Bencét, ő is azért zúgott, ki, mint én :lol:
Csak nekem már lejárt 8)
Nálunk nem szivesen veszik a svédek elleni megnyilvánulásokat.
A Brcának 2 igazi ellensége van ebben a szezonban: 1. saját maga 2. a spanyol játékvezetés
Azt a második részt ugye nem gondoltad komolyan :lol:
Kép
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.03.16. 21:30:00

cruyff írta:A Brcának 2 igazi ellensége van ebben a szezonban: 1. saját maga 2. a spanyol játékvezetés. A real nincs közte...

Amit leírtál első ránézésre azthittem télleg A "NAGY" Cruyff beszél de aztán gondolkoztam, hogy ő nem tud magyarul!

De szerintem 1. Pont a legigazabb!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.16. 21:29:57

Vegyétek vissza egymás utálását és lealázását. Maradjatok szorosan a témánál mert óránként kb 3 mp-et tudok szánni az eurobarcára, úgyhogy most nem moderálok majd, csak kirakom aki nem viselkedik, meg bezárom a topicot.
Köszi!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.16. 21:25:42

A Brcának 2 igazi ellensége van ebben a szezonban: 1. saját maga 2. a spanyol játékvezetés. A real nincs közte...
VISCA EL BARCA!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.03.16. 21:12:41

azért szerintem elég jól végzik itt a munkát a moderátorok, nem igazán szokott lenni veszekedés, ált. a madridista nagyfejűek akik átjönnek,ők kezdik el mindig

szerk: nem áll jól nekik :wink: :wink: :lol:
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2009.03.16. 21:01:37

Szerintem ez amúgy Madridista népbetegség " Tisztelet a Kivételnek " persze mert van , akivel normálisan is lehet vitatkozni .
Nagyon én se csodálkozom hogy kitiltották a túloldalon :)
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.03.16. 20:58:03

Benceee14 írta:Sziasztok :D a másik oldalról vagyok, de tényleg, nem a harag szítása miatt, csak nem bírom a fórumtalan életet (kitiltottak "otthonról":( ) :lol:



majd megnézem ti mire mentek a csodamencseszter junájtidet is 4-1-re verő Pool ellen, bár tökmindegy, következő körben megkaptok egy Arsenalt vagy a másik 3 angolt ( Remélem Pool :D ) Majd ott megmutathatjátok, mennyire is vagytok jó csapat! Hala Messi 8)



Ez meg már fáj....fákkottul fáj...inkább nem is írok semmit. tényleg nem mi játsszuk a legszebb focit, na de azért már hogy a futball szégyene legyen bajnokságot nyerni :lol: kééész...
Végeztem. Remélem nem tiportam senkinek sem a lelki világába.Piece :D :D :D

Gyerekek ez egy tipikus pancser madridista hozzászólása:) egyszerűen mindent megmagyaráz azzal hogy mi pedig bizisten sokkal bénábbak leszünk, valószínű ha a pool-t kapjuk kb 10-0-s összesítéssel mennek tovább az angolok...
azt már a bemutatkozójából láttam hogy jófej lehet (kitiltották, van egy sejtésem miért), valamint kedvencem hogy ilyen szép szavakat használ és gyönyörűen körbeírja a mondatait hogy "fakkottul"

még egy dolog: amíg ilyen meccseken rúgtok 5-6 gólt, akkor is a futball szégyene lenne ha megint az öletekbe hullanak egy bajnoki cím.

utoljára még egy kis kérdés: Vajon Juande Ramos miért nem kritizálta a játékvezetők munkásságát a Bilbao elleni meccsen?
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2009.03.16. 20:53:40

IvánC Jó a link :)

Belevalók ezek a Felvidéki srácok :)
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2009.03.16. 20:38:14

Vártam már az ilyen véresszájú madridistákat :D
Amúgy szerintem meg is fogjuk mutatni , hogy a Spanyol foci hol kezdődik nem azt adjuk majd , amit a te margitod nyújtott .
Hazai közönség előtt nem tudtatok normális fotballhoz méltót nyújtani .
Szerintem neked nem mivelünk kellene foglalkozni , hanem saját csapatoddal ami 1000 sebből vérezz :) Miattatok kapott a Spanyol foci egy nagy pofont ....... többet nem kívánok hozzád fűzni :)
El Barça es Mes Que un Club
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2009.03.16. 20:12:48

Benceee14 írta: majd megnézem ti mire mentek a csodamencseszter junájtidet is 4-1-re verő Pool ellen, bár tökmindegy, következő körben megkaptok egy Arsenalt vagy a másik 3 angolt ( Remélem Pool :D ) Majd ott megmutathatjátok, mennyire is vagytok jó csapat! Hala Messi 8)
0:5-ös (!) összesítésnél valamivel talán többre, pedig nincs Casillas-unk, aki meccsenként 2-3 ziccert fog.
"Piece" :lol:
vd17
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006.08.08. 15:40:24
Tartózkodási hely: Ózd

2009.03.16. 20:12:08

Kedves Benceee14!Azért nem nagyon idézgetek a hozzászólásodból,mert nem érdemes...Szerintem az irományod nagy részét a saját csapatod szürke középszerűsége mondatja veled!Amíg ilyen a felfogás,hogy rúgjunk egy góllal többet és persze ez a csapatod játékát nem befolyásolja,de mindent elmond a mai madridról!
"Ha olyan játékosokkal találkoznék szembe a pályán,mint a Barcelona játékosai,valószínűleg én is forognék,mint a tojógalamb..."-Nyilasi Tibor

Gránátvörös-kék,egy darab a lelkemből...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.16. 20:00:02

Amíg sorra nyeritek a meccseiteket, és 6 pontra vagytok tőlünk...Miért is érdekel titeket a Madrid meccse?
Szivesen válaszolok neked. Azért sztem nem mind1, h mennyi a külömbség a 2 csapat között, a 6 pont elég kevés ugy, h nekünk lehet a BL miatt be kell áldoznunk pár bajnokit, és pl. az El Classico a 2 elődöntő között lesz(már ha odáig eljutunk, ha nem akkor nem lesznek ilyen kellemes gondog), és én örülnék neki, ha elvesztenénk, akkor is meg tudnánk tartani az 1. helyet.
A másik dolok meg az, h én Gutihoz hasonlóan gondolkodok, csak forditott előjellel :arrow: örülök, ha a madrid kikap.
Benceee14
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.02.11. 17:05:33

2009.03.16. 19:51:31

Sziasztok :D a másik oldalról vagyok, de tényleg, nem a harag szítása miatt, csak nem bírom a fórumtalan életet (kitiltottak "otthonról":( ) :lol:
na szóval van pár dolog ami mellett nem tudtam elmenni.
Az El Classicora jó formában érkezünk, ott is nyerünk.
Szerintem ebből a mondatból márpedig igenis kimaradt egy "HA", ami ugyebára a fociban nem játszik :D verjetek meg minket a klasszikuson és kész.
a bírók mennyire a Reallal vannak
ez meg már fáj istenem , a ti javatokra még egyetlenegy meccs sem lett elfújva, sosem kaptatok xállásnál kamutizit, de különbenmeg egyet kérdeznék: Amíg sorra nyeritek a meccseiteket, és 6 pontra vagytok tőlünk...Miért is érdekel titeket a Madrid meccse? :roll:
A Real Madrid labdarúgó csapat elkezdett egy sorozatot ami így kezdődött:
mallorca ellen 0 kapott gól
atletico ellen 1 kapott gól
bilbao ellen 2 kapott gól
ha jövőhéten folytatlodik akkor almeria ellen 3 kapott gól és így tovább...
tudom, hogy nem így lesz, de nem bánnám
Figyelj, amíg 5-6 gólt verünk az ellenfélnek, addig felőlem 3-4 gólt simán kaphatunk...csak mondom ennyi a feltétel: Eggyel többet mint az ellenfél! :D
Ezért nehéz a jó csapatoknak, több fronton kell helyt állniuk, ellenben azokkal akik a legjobb 16 között gyalázatos körülmények között kizugnak.
majd megnézem ti mire mentek a csodamencseszter junájtidet is 4-1-re verő Pool ellen, bár tökmindegy, következő körben megkaptok egy Arsenalt vagy a másik 3 angolt ( Remélem Pool :D ) Majd ott megmutathatjátok, mennyire is vagytok jó csapat! Hala Messi 8)
és ha a reál ilyen játékkal megnyerné a bajnokságot az télleg a labdarugás szégyene lenne, mert egyértelmüen a barca játsza a focit a madrid pedig szégenletes játékkal de hozza a meccseket.az el classico fog eldöntetni mindent szerintem
Ez meg már fáj....fákkottul fáj...inkább nem is írok semmit. tényleg nem mi játsszuk a legszebb focit, na de azért már hogy a futball szégyene legyen bajnokságot nyerni :lol: kééész...
Végeztem. Remélem nem tiportam senkinek sem a lelki világába.Piece :D :D :D
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.03.15. 23:04:10

Azonnali választások lesznek. Nemjóezígy.
Kép
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2009.03.15. 18:59:46

IvánC írta:Na felraktam a Barca gyozelmet is. :!:
Ezt meg nézzétek meg.Oldaltól fuggtlenul.Hatalmas
Szép!:)

AZ érelenek pattognak azon,h nyert a real!
Kár velük foglalkozni és rajtuk bosszankodni.
Gyenge csapat a madrid,de a bajnokság is gyenge,ezért állnak a második helyen.
Az El Classicora jó formában érkezünk, ott is nyerünk.
Kép
Kép
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2009.03.15. 18:17:23

Na felraktam a Barca gyozelmet is. :!:
Ezt meg nézzétek meg.Oldaltól fuggtlenul.Hatalmas
Kép
Lezárt
cron