Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.08.01. 22:25:39

ferninho írta:
Szép támadófocit játszanak. ha a védelmet rendbeteszik, előbbre léphetnek. PL: Valencia, Atletico madrid. Kemény szezon lesz.
1. a védelemmel semmi baj nem volt :wink: a barca előtt elég kevés gólt kaptunk...nagyon keveset :wink:
2.és a kezdő védelem meg nem nagyon változik majd :)
csak canna helyett lesz albiol :) , szóval nem lesz azzal a védelemmel baj :)
plusz heinze is elment ami nagy erősítés :D
Bocs, de a tavalyi szezonban a sérülések nagyon visszafogták a Barca teljesítményét. Sok kulcsjátékos lesérült. messi is 3 hónapig nem játszott.
Bocs, de nekünk meg egész évre kidőlt a fő gólgyárosunk,nisty és emiatt még kidobtunk 20 millát az ablakon (huntelaar) ami szerencsére úgy néz ki nagyjából visszajön ha eladjuk :) és akkor még m.diarra is kidőlt bár így szereztünk egy szenzációs vkp-t (lass) :wink: bár ti nem nagyon ismeritek el de elég ha végignéztek egy real meccset :wink: kivéve a barca ellenit mert ott kaki volt az egész csapattal együtt...
és még sneijder is bombaformában volt mielőtt lerúgta diaby és ezek után már nem volt az igazi :)
és még volt szezonközben jópár sérültünk is :)
de én nem erre fogom hogy nem nyertünk...
Én a Valencia és az atletico madrid védelmére gondoltam, és nem a realéra. A valencia és az atletico madrid szép támadófocit játszik, de a védelmük pocsék.

A 2008-2009-es szezonban titeket nem került el a sérülés hullám. A reálnál a csapatjáték nem ment. Mindenki egyénileg akarta megoldani, de a foci csapatjáték.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2009.08.01. 22:21:20

Most egy támadás nélküli kérdést tennék fel a Realosoknak, aki úgy érzi értelemesen nem tud válaszolni, kérem ne tegye!

Lassana Diarra. Most komolyan kérdezem hogy mire vagytok annyira azzal a sráccal? Egy átlagos vkp-nél egy hangyányival sem jobb. Láttam néhány meccsen (valószínüleg nem elegen), de nem győzött egyáltalán meg. Küzd, küzd, de semmi komolyabb technikai tudása nincs. Ti akik az összes mérkőzést láttátok, győzzetek meg érvekkel, hogy ez nem így van!

Ti előszeretettel emlegetitek, hogy a mi Yaya-nk nem a legjobb vkp, pedig szerintem messze képzettebb, és sokszínűbb Lass-nál, jobban helyezkedik, de legfőképpen jobban játssza meg a lasztit, valamint képes arra, hogy őrült cselekkel a félpályától begyalogoljon a kapuba. Nem is egyszer mutatta meg, míg nálatok még csak a gondolata sem fordul meg a golyófejűtökben.

Mondom mégegyszer, aki nem tud értelmesen válaszolni erre, az ne tegye!
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.08.01. 22:05:25

Szép támadófocit játszanak. ha a védelmet rendbeteszik, előbbre léphetnek. PL: Valencia, Atletico madrid. Kemény szezon lesz.
1. a védelemmel semmi baj nem volt :wink: a barca előtt elég kevés gólt kaptunk...nagyon keveset :wink:
2.és a kezdő védelem meg nem nagyon változik majd :)
csak canna helyett lesz albiol :) , szóval nem lesz azzal a védelemmel baj :)
plusz heinze is elment ami nagy erősítés :D
Bocs, de a tavalyi szezonban a sérülések nagyon visszafogták a Barca teljesítményét. Sok kulcsjátékos lesérült. messi is 3 hónapig nem játszott.
Bocs, de nekünk meg egész évre kidőlt a fő gólgyárosunk,nisty és emiatt még kidobtunk 20 millát az ablakon (huntelaar) ami szerencsére úgy néz ki nagyjából visszajön ha eladjuk :) és akkor még m.diarra is kidőlt bár így szereztünk egy szenzációs vkp-t (lass) :wink: bár ti nem nagyon ismeritek el de elég ha végignéztek egy real meccset :wink: kivéve a barca ellenit mert ott kaki volt az egész csapattal együtt...
és még sneijder is bombaformában volt mielőtt lerúgta diaby és ezek után már nem volt az igazi :)
és még volt szezonközben jópár sérültünk is :)
de én nem erre fogom hogy nem nyertünk...
madridista
Avatar
joker23
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.07.21. 18:01:57
Tartózkodási hely: néha itt,néha ott

2009.08.01. 21:38:44

.barcafan. írta:
herr.toth írta:Amikor még lebegtek nálatok a fehér pzs-k akkor nem ezt mondtátok. Számomra meglepő h Mo-on miért csak az elmult pár évben ugrott meg a Barca szurkolok száma?? Hát nem érdekes???
Hallod, neked rémesen rossz az értő olvasásod, iratkozz már be egy éjjelibe, mert marhára nem erről van szó!

És igen is, nagyon jól leírta! A madridnak nincs stílusa! Már pedig azért nem, mert játékosok 100-ait veszi meg a madrid! Olasz, angol, portugál, holland ligákból, mindenből egy keveset, ezért nincs összhang, ezért nem értik meg egymást a játékosok, mert szinte minden liga más, mindenhol más törvények uralkodnak! Ezért mondhatjuk jogosan, hogy a madrid egy 0 stílusban!

A Barca is sok mindenkit vásárol, viszont a csapatban uralkodik a szép, látványos foci, ez elvárás, hogy mindenki így játsszon! Melelsleg a dél-amerikai játékosok özönlenek a csapatba a fiatal tehetségekkel együtt és nekik már a vérük be van a szép, passzolós, labdtartós játék! Ezért fog emgint nyerni a Barca és ezért szívja meg Perez egy évtized alatt 2.-szorra is nagyon csúnyán!
Lehet hogy megszívja Perez ,de lehet hogy ti szívjátok meg.
Jah és a 2007-2008as szezonban hol volt a nagy összhang???Akkor a Madrid mindenkit péppé vert a bajnokságban,csak hát a BL-ben őt verték péppé :lol: :lol: ,s akk Ronaldinhostól,Messistől,Samustól,Henrystól semit nem ért a Barca,de sajnos bekövetkezett aminek be kellett :elment Ronaldinho ,akkor már mondtam hogy ez a Barca éve lesz(és ugy jött Alves) és igazam lett,sajnos
:( :( :( :(

De most jött Perez és újra van remény hogy a REAL MADRID végre REAL MADRID lesz.
IBRA MIÉRT?????
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.08.01. 16:10:53

herr.toth írta:Amikor még lebegtek nálatok a fehér pzs-k akkor nem ezt mondtátok. Számomra meglepő h Mo-on miért csak az elmult pár évben ugrott meg a Barca szurkolok száma?? Hát nem érdekes???
Namert a Mr. mikor kezdett el a Realnak szurkolni, 1902-ben? Vagy 2000 környékén? Előbb a saját házad táján sepregess, lenne mit kiganézni...
matyi25 írta:Valamint nincs olyan nagy lélek bennük, mint a mi játékosainkban. Hisz a Barcelona nem csak Barcelonát képviseli, hanem Katalóniát is.
Ez hülyeség. Ugye nem gondolod, hogy 1899 óta mindenegyes játékos meghalt volna a Barcelonáért? Volt a Nou Campban is lélektelen játék, nem is annyira régen is. A Més que un club ennél sokkal többről szól, javaslom, olvass utána.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.01. 15:59:47

herr.toth írta:
Amikor még lebegtek nálatok a fehér pzs-k akkor nem ezt mondtátok. Számomra meglepő h Mo-on miért csak az elmult pár évben ugrott meg a Barca szurkolok száma?? Hát nem érdekes???
Először is én nem fikáztam a Madridot csak leírtam, hogy szerintem miben vagyunk jobbak és miben kéne nektek fejlődeni.
Az első, hogy szerinted ha divatdrukker lennék akkor érdekelnének az elvek?? Hát nem... Itt visítoznék, hogy leigazoltuk Ibrát és azt írosgatnám, hogy visszavágtunk a Madridnak stb.... de írtam ilyet?? NEM.

A második hogy nem Magyarországból vagyok....
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.01. 15:59:16

Teljesen felesleges vitatkozni. A Real megint ugyanabba a krixkrax lép bele mint évekkel ezelőtt. Én azt már biztosra veszem hogy a múlt évben megnyert 3 trófea közül valamelyiket sikerül ismét megnyerni.
Az már túlzott nagyképűség lenne ha azt mondanám hogy mindenhol aratni fogunk megint. Megvan rá az esélyünk de nem mondom ki.
Avatar
herr.toth
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2009.07.10. 19:01:28

2009.08.01. 15:18:08

matyi25 írta:Nekem úgy általánosságban semmi bajom a Madriddal, csak az egészséges rivalizálás él bennem. A Madrid legnagyobb baja, hogy nincsen stílusa. Nincs egy meghatározott játékrendszer amit játszanak és ezért bizonytalan, hogy idén lesz-e ütőképes csapatuk.

Másrészt nincsen utánpótlásuk, csak a pénzre hagyatkoznak. Valamint nincs olyan nagy lélek bennük, mint a mi játékosainkban. Hisz a Barcelona nem csak Barcelonát képviseli, hanem Katalóniát is. Ezt csak az érti meg aki kissebségben él. Nekem ebben van részem(sajnos).

Szóval a Més que un club, a stílus a karakánság , teszi a Barcelonát egy olyan klubbá amelyik mindegyik fölött van.
Amikor még lebegtek nálatok a fehér pzs-k akkor nem ezt mondtátok. Számomra meglepő h Mo-on miért csak az elmult pár évben ugrott meg a Barca szurkolok száma?? Hát nem érdekes???
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2009.08.01. 15:13:23

Forcabarca8 írta:
ferninho írta:azért ne vegyünk drágán játékost mert lesérülhet???
hát milyen nagy baromság ez, ember??? gondolkozz már el egy kicsit...
akárki lesérülhet...
ilyen alapon miért vettétek meg ibrát???
ő is lesérülhet...
légy oly szíves ha legközelebb megint kicsit "belerúgsz" a realba legalább normálisan, ne ilyen hülyességgel...

és hozzá kéne szoknia hogy lerúgták?
ez is milyen ökörség megint???
szerinted ahhoz hogy lehet hozzászokni hogy elrúgják a térded?
vagy azt akarod hogy szokja meg és sose "rinyáljon" hogy lerúgták? maradjn kussban és ő kérjen bocsánatot mert elesett??
ehhez nem lehet hozzászokni...
vagy nagyon ideges voltál amikor válaszoltál, vagy nem vagy teljesen tiszta. szvsz semmi olyat nem mondtam, amivel "belerúgtam" volna a realba... az meg, h senki nem ér 94 millát, azt eddig is mondtam. azt amúgy meg honnan vetted, h sztem Ibra megér ennyit? ha jól emlékszem, 1szer se írtam ilyet, mivel nem így gondolom.
szal röviden: ők is emberek, bármi leht velük, és sok rájuk költött pénz meg elúszik. ennyi, ezt akartam közölni, de nyilván egyszerűbben kellett vna leírnom, h megértsd...

és még 1: nem ahhoz kellene hozzászokniam h felrúgták, hanem ahhoz, hogy állandóan a lábát keresik a védők és nem a labdát. nem fair dolog ronaldoval, kakával, messivel és az összes zsenivel szemben, de meg kell tanulniuk kezelni a veszélyes belépőket a komoly sérülés elkerülése végett.
Hát szerintem pedig mindkettőtöknek igaza van.
Tény, hogy nem ér senki 94 millát, de ezt most hanyagoljuk.
Ez a lesérüléses dolog, úgy ahogy van hülyeség, vannak sérülékenyebb alakok, de senki meg nem mondja ki mikor fog, ezért erre alapozni egy igazolást, badarság.
Hozzászokni? Hát, ahhoz nem tud, ha fáj, akkor fáj. Ha felrúgják, felrúgják. Ez ellen nem tud mit csinálni. Egy dolgot tehet, óvatosabban játszik, viszont az gyakorian vezet a teljesítmény romláshoz is, amit van aki kockáztat van, aki nem.
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
Avatar
Iniesta4ever
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:50:46

2009.08.01. 15:12:36

nagyitomi írta: egyébként a real az utóbbi 4-5 gólt rögzített helyzetből kapta...elgondolkodtató
Ronaldo meg egy gyönyörű akció után szerezte azt az egyet.... :D:D:D
2:6! Blaugrana!!!!
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.08.01. 14:53:41

ferninho írta:azért ne vegyünk drágán játékost mert lesérülhet???
hát milyen nagy baromság ez, ember??? gondolkozz már el egy kicsit...
akárki lesérülhet...
ilyen alapon miért vettétek meg ibrát???
ő is lesérülhet...
légy oly szíves ha legközelebb megint kicsit "belerúgsz" a realba legalább normálisan, ne ilyen hülyességgel...

és hozzá kéne szoknia hogy lerúgták?
ez is milyen ökörség megint???
szerinted ahhoz hogy lehet hozzászokni hogy elrúgják a térded?
vagy azt akarod hogy szokja meg és sose "rinyáljon" hogy lerúgták? maradjn kussban és ő kérjen bocsánatot mert elesett??
ehhez nem lehet hozzászokni...
vagy nagyon ideges voltál amikor válaszoltál, vagy nem vagy teljesen tiszta. szvsz semmi olyat nem mondtam, amivel "belerúgtam" volna a realba... az meg, h senki nem ér 94 millát, azt eddig is mondtam. azt amúgy meg honnan vetted, h sztem Ibra megér ennyit? ha jól emlékszem, 1szer se írtam ilyet, mivel nem így gondolom.
szal röviden: ők is emberek, bármi leht velük, és sok rájuk költött pénz meg elúszik. ennyi, ezt akartam közölni, de nyilván egyszerűbben kellett vna leírnom, h megértsd...

és még 1: nem ahhoz kellene hozzászokniam h felrúgták, hanem ahhoz, hogy állandóan a lábát keresik a védők és nem a labdát. nem fair dolog ronaldoval, kakával, messivel és az összes zsenivel szemben, de meg kell tanulniuk kezelni a veszélyes belépőket a komoly sérülés elkerülése végett.
Kép
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2009.08.01. 14:32:02

a real napi 2-3 erőnléti edzést nyomat,nem kell sokat várni a csapattól,míg nem látnak labdát,a juve már jóval előrébb tart a felkészülésben( karate edzések). tudom a vereség attól még vereség,de a csapat kb meg van halva a fizikai tréningektől...lesz ez még sokkal jobb is
előre megjegyzem, h nem láttam a meccset, azonban a kiemelt mondat már csak az utolsó előtti El Classico fényében is fura, ugyanis, akkor a Real hentest játszott Messivel és a többi emberrel, és ha jól emléxem, akkor azzal védekeztek többen, h ez a csapat erre képes és ennyi...tehát akkor nem zavart titeket, most viszont, h a Juve tényleg hasonlót játszott, mint a ti csapatotok tavaly, fel vagytok háborodva... sztem nem jogosan...
nem akarok vitát gerjeszteni, ez csak egy megjegyzés...
erre csak annyit szeretnék reagálni,hogy a TI felháborodásotok is jogos volt a múlt évben és a miénk is az most,a dúrvaság nem a focipályára való,főleg nem a béke kupán...
egyébként a real az utóbbi 4-5 gólt rögzített helyzetből kapta...elgondolkodtató
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.01. 13:54:10

zsuni írta: a hozzászólásod mondanivalója már az elsó mondatrészeden megbukott.
Ahogy a tiéd is, mivel ebből a válaszból az látszik, hogy végig se olvastad rendesen amit írt. :roll:
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.08.01. 13:40:46

Nem láttam meccset, de: ne vonjunk le sok tanulságot egy felk. meccs eredményéből, sokkal inkább a játékosok teljesítménye, illetve a csapat játékát kell nézni. Tegyük ezt így mind a saját, mind a rivális csapat esetében. CR sokat színészkedik, de ez télleg durva volt. Sportszerűtlen viselkedés, pont a Peace Cup-on. Amikor Messi-t faragják a bajnokságban, akkor panaszkodunk, amikor CR-t, akkor majd, hogy nem örülünk? Mi van?
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2009.08.01. 13:39:24

előre megjegyzem, h nem láttam a meccset
a hozzászólásod mondanivalója már az elsó mondatrészeden megbukott.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.01. 13:11:35

Juve - Real.
Nem volt nagy villogás egyik csapatnál sem. Real szokás szerint egy 11-esből lőtt gólt :P :D
És szokás szerint, a hálátlan madridiak által már-már gyűlölt Raúl intézte el megint azt az 1 gólt is.

(Egyébként, ha ez a Juve jól összeérik, akkor esélyes lehet a Serie A megnyerésére. A Roma és a Milan teljesen bizonytalanná vált, az Inter pedig... majd meglátjuk.)
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.01. 13:05:38

Nazario írta:A meccsről:
Felbillent a pálya végig, a Real egykapuzott. A befejezésekkel még gond van, de ez nem baj, a felkészülés ezen szakaszában semmiképp. Végre látszik, hogy az elmúlt években megszokottaktól radikálisan eltérő játékot fog játszani a csapat. Nem ívelgetés és szürke játék van, hanem kombinatív, persze még sok hibával.
A Juve sokkal előrébb jár a felkészülésben, ezért jóval nagyobb különbségre számítottam a mezőnyben, de másként történt. Játékuk nekik soha nem lesz, de ez őket nem zavarja, hagyomány.
Az meg egyenesen gyomorforgató, ahogyan aprították a madridiakat az egész meccsen. Ha figyelembe vesszük, hogy ez egy barátságos torna, akkor pedig ez a jelző még túl enyhe is. A spori büszke lehet magára, hogy engedte.
Szerencsére nem történt komoly sérülés. De ez valóban egyedül a szerencsének köszönhető.
előre megjegyzem, h nem láttam a meccset, azonban a kiemelt mondat már csak az utolsó előtti El Classico fényében is fura, ugyanis, akkor a Real hentest játszott Messivel és a többi emberrel, és ha jól emléxem, akkor azzal védekeztek többen, h ez a csapat erre képes és ennyi...tehát akkor nem zavart titeket, most viszont, h a Juve tényleg hasonlót játszott, mint a ti csapatotok tavaly, fel vagytok háborodva... sztem nem jogosan...
nem akarok vitát gerjeszteni, ez csak egy megjegyzés...
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.01. 12:59:08

Nekem úgy általánosságban semmi bajom a Madriddal, csak az egészséges rivalizálás él bennem. A Madrid legnagyobb baja, hogy nincsen stílusa. Nincs egy meghatározott játékrendszer amit játszanak és ezért bizonytalan, hogy idén lesz-e ütőképes csapatuk.

Másrészt nincsen utánpótlásuk, csak a pénzre hagyatkoznak. Valamint nincs olyan nagy lélek bennük, mint a mi játékosainkban. Hisz a Barcelona nem csak Barcelonát képviseli, hanem Katalóniát is. Ezt csak az érti meg aki kissebségben él. Nekem ebben van részem(sajnos).

Szóval a Més que un club, a stílus a karakánság , teszi a Barcelonát egy olyan klubbá amelyik mindegyik fölött van.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.08.01. 12:42:36

ferninho írta: azért ne vegyünk drágán játékost mert lesérülhet???
hát milyen nagy baromság ez, ember??? gondolkozz már el egy kicsit...
akárki lesérülhet...
ilyen alapon miért vettétek meg ibrát???
ő is lesérülhet...
légy oly szíves ha legközelebb megint kicsit "belerúgsz" a realba legalább normálisan, ne ilyen hülyességgel...


ehhez nem lehet hozzászokni...
Nem akart belerúgni a madridba. Teljesen normálisan leírta, hogy ez nem illik a (háború és ) béke kupa szellemiségéhez, köze nincs a sportszerűséghez.

Annyit mondott hogy sajnos amíg ilyen állatok vannak a pályákon, sajnos Eduardo után láthattuk, emiatt sem ér senki ennyi pénzt.
Senki sem szeretné hogy megtörténjen Isten ments, mert Ronaldo hatalmas játékos, és senki nem a pénzért aggódna ha rámenne1 ilyen játékos ilyen karriere 1 vadparaszt miatt, csak érted, akkor ha tisztességes ha nem ki kell jelenteni hogy olyan lenne mintha a slozin húznál le 94 millió eurót.

Ugyanúgy mint Ibra árát, sajnos a legolcsóbb játékosát is mert bárkivel megtörténhet.

Viszont még1szer, ha ilyen történne akkor hatalmas tragédia lenne.
De mind1, mert hál'Istennek soha nem fog megtörténni, ennyi szépsége csak megmaradt a futballnak :roll:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.08.01. 12:40:08

ferninho írta:
tényleg nem akarom újra felhozni, de szvsz amit leírtál, pont az, amiért nem ér SENKI se 94 millió eurót egy másik csapatnak. mert lerúgják, lesérül egy félévre (vagy úgy jár mint Tomás Brolin...). és akkor mi lesz? hát nagy gáz, az tuti. a sérülés benne van a fociban, és nem csak akkor, ha az ember materazzi, roy keane, joey barton vagy hasonlóan kevésbé sportszerű ember ellen játszik.

am meg, h ronaldot rugdosták a juvésok, tényleg nem egy Béke Kupához illő magatartás. de neki ehhez hozzá kell(ett már) szoknia...
azért ne vegyünk drágán játékost mert lesérülhet???
hát milyen nagy baromság ez, ember??? gondolkozz már el egy kicsit...
akárki lesérülhet...
ilyen alapon miért vettétek meg ibrát???
ő is lesérülhet...
légy oly szíves ha legközelebb megint kicsit "belerúgsz" a realba legalább normálisan, ne ilyen hülyességgel...

és hozzá kéne szoknia hogy lerúgták?
ez is milyen ökörség megint???
szerinted ahhoz hogy lehet hozzászokni hogy elrúgják a térded?
vagy azt akarod hogy szokja meg és sose "rinyáljon" hogy lerúgták?
ehhez nem lehet hozzászokni...
Félre értetted. A másik csapat nem foglalkozik azzal, hogy egy játékos mennyibe kerül, és sajnos felrúgják. Nem tisztelik az ellenfelet. Nem érdekli őket, hogy labdához köze volt, vagy sem. Hozzászokni nem hiszem, hogy lehet. Tavaly a vége felé Messi is nehezen bírta, mert félt a sérülésektől. Leo kapta a Barcában a legtöbbet. Durvának találom, hogy valaki szinte hozzáér a labdához és felrúgják. ÉLetet tehetnek tönkre azzal, hogy valaki súlyosan megsérül. szegény Ronaldo (brazil) 1 évig küszködött a sérülésével.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.08.01. 12:38:32

zsuni írta:
Ronaldo meg megint hozta a formáját.Az 1ik juvés talpal megsúrolta ronaldo lábszárvédőjét és már feküdt a földön és "sírt" mint 1 kisgyerek.aztán meg felpattant és semmi baja.
éppen hogy cska megsimogatta, igen, láthatod
ha téged így megsúrolna valaki, kettétörne a lábad azonnal. lehet sokat szimulál a srác, de ez nem súrolás volt. pfff
Ez tényleg brutális volt :shock: Amúgy amikor Messi kapott ilyeneket a Klasszikuson egy fél tucatot a lábára... akkor persze a másik fél részéről volt ez csak simogatás! :roll:
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.08.01. 12:37:42

Nazario írta:A meccsről:
Felbillent a pálya végig, a Real egykapuzott.
Hát papa nem tudom te milyen meccset néztél. A juventus lött 2db gólt+ kapufát és voltak még helyzeteik. A real csak próbált egy kapuzni, azt is akkor amikor a juve visszaállt 2-1nél, és őrizték az eredményt, ha kellett favágással! Kidolgozott helyzetetek sem volt, nem hogy kombinatív játék :oops: Camoranesi volt nálam a meccs embere, aki villogott Cr helyett is.

U.I: A juve játéka érvényesült, ezt az erdmény is tükrözi(ahogy tavaly is oda-vissza vágod)
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.08.01. 12:35:38

Ehhez az esethez csak annyit tennék hozzá, hogy teljesen mindegy milyen drukker valaki, akár Real, akár Barca, de az ilyen szintű brutalitás nem való futballpályára...

Én sem szeretem C.Ronaldo-t, de itt tényleg nem szinészkedett, és örülhet, hogy nem lett komoly sérülése...

aki focizott már életében, és találkozott ilyen favágó játékosokkal, ő meg tudja érteni...
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.08.01. 12:31:04

tényleg nem akarom újra felhozni, de szvsz amit leírtál, pont az, amiért nem ér SENKI se 94 millió eurót egy másik csapatnak. mert lerúgják, lesérül egy félévre (vagy úgy jár mint Tomás Brolin...). és akkor mi lesz? hát nagy gáz, az tuti. a sérülés benne van a fociban, és nem csak akkor, ha az ember materazzi, roy keane, joey barton vagy hasonlóan kevésbé sportszerű ember ellen játszik.

am meg, h ronaldot rugdosták a juvésok, tényleg nem egy Béke Kupához illő magatartás. de neki ehhez hozzá kell(ett már) szoknia...
azért ne vegyünk drágán játékost mert lesérülhet???
hát milyen nagy baromság ez, ember??? gondolkozz már el egy kicsit...
akárki lesérülhet...
ilyen alapon miért vettétek meg ibrát???
ő is lesérülhet...
légy oly szíves ha legközelebb megint kicsit "belerúgsz" a realba legalább normálisan, ne ilyen hülyességgel...

és hozzá kéne szoknia hogy lerúgták?
ez is milyen ökörség megint???
szerinted ahhoz hogy lehet hozzászokni hogy elrúgják a térded?
vagy azt akarod hogy szokja meg és sose "rinyáljon" hogy lerúgták? maradjn kussban és ő kérjen bocsánatot mert elesett??
ehhez nem lehet hozzászokni...
madridista
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2009.08.01. 11:59:57

füst írta:Tényleg rendkívül durvák voltak a digók... Nos tegnap CR kapott egy gyönyörű talpalást (szubjektív, de szerintem a levegőben lógott egy igen komoly sérülés lehetősége...
tényleg nem akarom újra felhozni, de szvsz amit leírtál, pont az, amiért nem ér SENKI se 94 millió eurót egy másik csapatnak. mert lerúgják, lesérül egy félévre (vagy úgy jár mint Tomás Brolin...). és akkor mi lesz? hát nagy gáz, az tuti. a sérülés benne van a fociban, és nem csak akkor, ha az ember materazzi, roy keane, joey barton vagy hasonlóan kevésbé sportszerű ember ellen játszik.

am meg, h ronaldot rugdosták a juvésok, tényleg nem egy Béke Kupához illő magatartás. de neki ehhez hozzá kell(ett már) szoknia...
Kép
Lezárt