Humor - archív

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.01.24. 19:50:03

csak az olvassa el a következő sorokat, aki tudja kezelni! :D
kedvenc Leo-imádó hősnőnk mai észveszejtően kreatív, szakmai, értelmes hozzászólása az NSO-n :
"Örülmék, ha Messi húzná ki a csapatot a bajból. Nem sok hiányzott a Sevilla ellen, de Palop nagy napot fogott ki, nem is egyszer. Lehet számítani leóra. Ibra álompassza? Mi lett volna, ha ibra belövi, azt amit Leótól kapott. Leo hogy megtartotta a labdát, vagy a labdaszerzése után volt? Már nem emlékszem. Messi lövését már megint a kapus kivédte. Már nagyon mérges vagyok. Leo a hibája, vagy erről nem tehet? Henry bele fog jönni. Az edző dolga, hogy jó formában legyenek a játékosok."

nem gyenge sztem :D :lol: :lol:
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.01.23. 17:12:56

Mikaos írta:http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... saban.html

A műesés művészete a legnagyobb "tudósok" utánzásával :)
Vagy már 5-ször láttam, de nem unom meg. :lol:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.01.23. 16:58:15

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... saban.html

A műesés művészete a legnagyobb "tudósok" utánzásával :)
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2010.01.23. 02:25:02

Perrero írta:Ő Vajon ki :?: :D
:lol: :lol: Ez hatalmas, mennyi pihent agyú ember van! :wink: :lol:
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.01.22. 10:47:13

Levél a egy internetszolgáltató cégnek.

A levelet nem én írtam, fórumon volt, ott volt megnevezve a cég, ahova küldték. Elnézést a félrevezetésért, stbstb.

Jó szórakozást!!

"A 2009.11.12-én tett internet szolgáltatásban tapasztalt hibabejelentése érdekében technikus kollégánk 2009.11.13-án megpróbálta orvosolni a problémát, mert Ön akkor nem tartózkodott otthon, illetve az adatbázisunkban nyilvántartott telefonszámon sem sikerült a kapcsolatot felvennünk Önnel. Kérjük, amennyiben az Ön által észlelt hiba még jelenleg is fennáll, jelezze társaságunk felé a 1221-es telefonszámon."

"Kijelentem, hogy a fent említett napon végig az otthonomban tartózkodtam, és a kollégáját vártam, maguk meg itt buziskodnak velem. Az, hogy mint utólag kiderült, Önök nem tudnak beírni egy telefonszámot, úgy vélem nem az én hiányosságom. A megadott címen található lakás nincs körülvéve sem vizesárokkal, nem vezettem villanypásztort a kaputelefonba, valamint nagytestű harci kutyák sem őrzik azt. Két kollégájuknak furcsamód már sikerült eljutni a lakásba, valamint felhívni engem a rosszul rögzített telefonszám ellenére - bizonyára Danny Blue és Christian Panthera - szintű telepatikus képességeik segítségével. Mivel a kollégája baszott kijönni, és a hibát nemi szerve ritmikus húzogatásával próbálta elhárítani, az általam érzékelt probléma még mindig fennáll. 9 -szer pofáztam el maguknak, hogy hibás a modem, amit Önök biztosítottak. Maguk hülyének néztek, hiszen az Önök adatai szerint minden rendben.

Ezek után persze még én hívjam fel magukat 10-edjére is, amivel úgy vélem, kimerítik a pofátlanság határát. Véleményemet az ügyről, a szolgáltatásról és a cégükről egyetlen köpéssel kifejezhetem. Öröm az ürömben, hogy ügyintézőik nagyon kedvesek és segítőkészek, az meg egy másik dolog, hogy a "kapcsolja ki a tűzfalat és a vírusirtót" - színvonalú tanácsaikkal nyugodtan kitörölhetem ám a seggem. Ha kellemes társalgásra vágyom, egy más jellegű emelt díjas telefonszámot tárcsázok. Mellékelten bátorkodtam elküldeni az önéletrajzomat is, mivel ennyi szaktudással én is rendelkezem, ezért örömmel lennék egy ilyen remek, dinamikus csapat tagja.

Szerencsére szolgáltatásuk ingyenes, vagyis pontosan annyiba kerül, amennyit ér, ez megmagyarázná, miért is akciós az első három hónapban.
Megkísérlem elmagyarázni még egyszer, utoljára: 1. A problémán forrása a hibás modem. 2. Önök küldenek egy szerelőt, aki ért a számítógéphez, valamint egy működő modemet, továbbá egy hálózati kábelt, mivel ez a [auto_cenzúra] ami itt van, csak fojtogatós szexre alkalmas, másra nem. 3. Küldenek a szerelővel egy embert, aki tudja használni a telefont, a kaputelefont, valamint a liftet, bár jöhetnek lépcsőn is, így ez csupán ajánlott opció.
4. Kicserélik a modemet. A szerelő bejön, köszön napszaknak megfelelően, leveszi a cipőjét, visszautasítja a felkínált frissítőt és kicseréli a modemet. A közlekedős ember kint marad. 5. Aláírom a munkalapot, a szerelő elköszön és kimegy. 6. Működik a szolgáltatás és mindenki boldog.
Amennyiben a fenti hat pont nem megvalósítható, akkor ne fáradjanak a szolgáltatás kikötésével, mert kibaszom az egészet a [auto_cenzúra], mivel Önök megvalósították a szerződésszegés fogalmát, ugyanis ez nem szolgáltatás, hanem egy fos. Egy FOS.

Feltételezem, Önök jobban szórakoztak levelem olvasása közben, mint jómagam, de ne gondolják, hogy viccnek szántam, ez egy kibaszottul HIVATALOS PANASZ. Sajnálom, hogy méltatlan helyzetbe kerültem maguk miatt, de csak azoknak adom meg a tiszteletet, akik : 1. Szintén megadják, 2.
Kiérdemelték, 3. Félek tőlük. Sajnálatos módon Önök egyik kategóriába sem esnek bele, ezért hát levelem keserédes hangvétele. Amennyiben hajlandóak rendesen végezni a munkájukat, akkor Önök felhívnak az általam megadott telefonszámon, és egy Önök által kiválasztott időpontban készséggel állok rendelkezésükre.

Várom megkeresésüket! Nyomorékok...

Tisztelet nélkül:"
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2010.01.22. 10:28:54

Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.01.22. 09:43:30

Igen ez a disznóvágásos jó,de forrást tegyünk hozzá:) Temesi Ferenc írta pár hete a Magyar Hírlapba!
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2010.01.22. 09:37:49

Disznóvágás

--------------------------------------------------------------------------------


Félnégy, klozet, mosdó, tea, mikádó, gumicsizma, kutya, kapunyitás, térvilágítás, haverok.

Malac, ezb@zmegdekurv@nagy, nemjönki, vigyázzonnanmajdén, holakötél, öntsdlevízzel, holakábító, megkrétázzam hova szúrjad, eriggyélmá', mostszúrjad, addatálat, mégegyet, navégre.

Palack, perzselő, kapa, lapát, Pepe, tegyükfelarácsra, kurv@nehézbazmeg, jöhetavíz, holakefe, majdénkaparom, elégfehérJózsikám, ittafüle.

Akkorigyunkegyet, megmégegyet, hasítodvagymajdén, holabárd, holafűrész, holamalac, belit kimossátok, nincsazapénz, kutyáké.

Akkoregészség, miezszilva, barackbazmeg, egészség.

Készavér, üljetekmárle, neállvaegyünk, ittakenyér.

Sonkamarad, lapockaszalámiba, nemdaráljuk, késselvágjuk, ilyetseláttammég, karajmarad, többikolbász, majdéndarálok, tokaszalonna abálóba, jóélesezakés, látomazujjadon, kötözdbebazmeg, egészség.

Miez, lócomb, minek, szaláminak, oszteztígyhogy, megfőzzük, micsoda, netörőggyvele, lapockafelitis, cukorminek, kellbele, nabazmeg.

Sütödazsírt, majdén, Lacisüsse, ittafakanál, Lacikámpirosra, netanítsálbazmeg, jóvanna, nemkellbeletej, tepertőtsüssél, nemtejbegrízez, többithurkába, áztasdbealbelet, másikfélétis, majdéngyúromakolbászt, egészség.

Miez, hurkatöltő, ilyetseláttammég, kölcsönbevan, ipari, aztlátom, keményrehagymenjen, miez, lóbélteddle.

Borsmerrevan, nemkellbele, hogyhogy, mert nem, hátakkor, erőspaprika, zsemlyeminek, tüdőshurkába, ilyetseláttammég, namostlátol, egészség.

Sajtotmajdén, holaringa, micsoda, kétnyelűkés, jaez, borsotebbese, nabazmeg.

Kolbásztkarikába, vagyszálba, szálba, szalonnátebbesózzad, kolozsváritebbe, sonkátmajdén, szedjétekkiazabálót.

Holareceháj, hátezmi, cigánka, ilyetseláttammég, pedigjó, majdmeglátjuk, egészség.

Májashurka, véreshurka, tüdőshurka, svábhurkába pirítottzsemlét, nabazmeg, vastagbélbe, hogynézmánezki, netörőggyvele.

Fiúk, készapecsenye, csapassunkmárelőttebarackot, holakenyér, ittasavanyú, egykisbort, pogácsát, mikorleszkészakáposzta, rétesislesz, nabazmeg, bangladesbenmegéheznek, eriggyémá.

Zsírtabödönbe, kolbásztrúdra, hurkátkaréjba, sajtra téglákat, kiszúrkáltad, ezittenmegyfüstre, ezmegysózóba, miezalé, sonkapác, nemsózódelőtte, bennevanasó, készvagyunkemberek, egészségünkre.

Asztalhozemberek, holavécé, igyunkmárelőttekicsit, orjaleves, toroskáposzta, pecsenye, kishurkakiskolbász, almásrétes, kidurranokbazmeg, énis, csapassunkegykisbort.

Kóstolótnehogyitthagyd, hagyadmámiez, leszakadafüle, köszmégegyszer.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.01.21. 17:56:15

messideco írta:
Puyol05 írta:
ez a Sample nagyon megfogott. lehet hogy letöltöm majd... :twisted: :lol:
Szerintem ez a teljes film. Trailernek kicsit hosszú lett nem?
sztem se lesz ennél hosszabb, ugyanis a leírásban ott van, h 2009-ben ez lett a legjobb rövidfilm ;)

egyébként nagyon beteg film :D
legenda lesz a történelem legkegyetlenebb gyilkosából :D :D :D
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.01.21. 17:39:28

Puyol05 írta:
ez a Sample nagyon megfogott. lehet hogy letöltöm majd... :twisted: :lol:
Szerintem ez a teljes film. Trailernek kicsit hosszú lett nem?
"And my heart will leave you never."
Chris0527
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1382
Csatlakozott: 2006.07.18. 21:42:31
Tartózkodási hely: Ágfalva-Sopron

2010.01.21. 16:54:11

gergo9 írta:Hát ez sem jutott volna az eszembe :D
http://i45.tinypic.com/hvtny9.jpg
és az hogy az iwiw jele a THC képletetének a jele csak megfordítva? :D
Járj utána ha nem hiszed el :wink:
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2010.01.21. 10:45:49

Victor_Valdes írta:http://www.youtube.com/watch?v=9VDvgL58h_Y

Megéri megnézni. A tag nagyon oszt :D
az a durva, hogy végignéztem, mert érdekelt, hogy mi lesz a vége :lol: egyet nem értek: hogy lehet ilyen filmet csinálni? :lol: ki az a beteg (már bocsánat, ha valakit megsértek) aki megnéz egy ilyen filmet? rajtam kívül? :lol:

ez a Sample nagyon megfogott. lehet hogy letöltöm majd... :twisted: :lol:
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2010.01.21. 00:39:12

Hát ez sem jutott volna az eszembe :D
http://i45.tinypic.com/hvtny9.jpg
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.01.20. 21:53:11

Ilúvatar írta:csak várjátok ki a végét :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=GxXBOVNaGeQ
Húúúú, még most néztem meg :lol:

Hát szétröhögtük magunkat rajta :lol: :lol:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.01.20. 16:48:43

http://www.youtube.com/watch?v=MdG1nA9z ... r_embedded

Mucsi Zoltán "jótanácsai" különböző stresszhelyzetekre (munkahely,álmatlanság,merevedési problémák,stb...).
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2010.01.20. 10:03:08

http://www.youtube.com/watch?v=Cwhq0QuN ... r_embedded

Ha volt már bocs, de szerintem kegyetlen jó lett! :lol:
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.01.18. 12:47:28

Pár napja szóba került Hollandia - nah, akkor egy régi klasszikus:

Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.16. 13:28:57

Ez rohadt nagy Game :lol: :lol: :lol:
Forcabarca8 írta:I'm Yours(ukulele)

:lol:
Ezt eltudom gitározni :wink: Nagyon szép szám 8)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2010.01.16. 13:24:24

2 ukrán srác skypeon...

- Szláva! Olyat mesélek neked...

- NA! Miaf...?

- Ugyebár a fotósklubnak most lesz a születésnapi partyja, meg minden...

- Jajaja... vágom vágom...

- Na és ugyebár nővéred ajánlotta azt a cukrászcsajt. Én felvettem skype-on, aztán elküldtem neki a linket, amin a logónk van, hogy ilyenre szeretném a tortát: http://www.rost.kharkov.ua/temp/logo.jpg

- Zsír!!!

- Aztán kérdezem, hogy azért mennyibe fog kerülni meg ilyenek. Azt mondja, nem lesz vészes, megbeszéljük, megcsinálja. Mondom Ok! Ez volt szerdán kb. Pénteken hív a csaj, hogy kész a torta, menjek érte...

-És mi volt?

- Beérek a cukrászdába... elémrakja a tortát! Én azt hittem megfojtom, feldarabolom, felvágom a gyomrát, és felhúzom a beleit a ........!!!! Küldöm a képet a tortáról!

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.01.16. 12:35:07

Forcabarca8 írta:I'm Yours(ukulele)

:lol:
Csillag született,ez nem kérdés! :P
Egész ügyesen tépi a húrt,az arcjáték megvan,a szöveg .....majd feliratozzuk :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Forcabarca8
Capitá del Barça
Hozzászólások: 747
Csatlakozott: 2005.02.01. 11:47:15

2010.01.16. 12:10:30

Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.01.15. 23:44:27

hát ez abszolúte kész :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=lKJcBx9cXKo

így is lehet megjavítani a plazmatévét 8) :lol:
KépKép
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2010.01.15. 23:13:23

Norberto 25 írta:Jo viccek!
A fo kepeden viszont Castiel van az odaatbol,az egyik foangyal.vagyis jelenleg mar nem az:) Legnagyobb sorozat,megvan az osszes resze!
Off: Ja, szerintem is a legjobb sorozat, csütörtökön jön ki az új rész:DD
Am Castiel nem csak egy sima angyal? Mármint nem főangyal, vagy tévedek?
Kép
Avatar
Xanthor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.08.14. 20:35:10
Tartózkodási hely: Budakeszi/Bp.

2010.01.15. 22:22:08

Mihu írta:Kuyt nevét Hollandia azon a területén ahol én jártam, úgy ejtik hogy "Káüt"
http://www.youtube.com/watch?v=h5XE4b59JfA
Ő is valami olyasmit mondd, a legmegbízhatóbb forrás szerintem. :wink:
Lezárt