Humor - archív

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.23. 21:32:11

Fernando írta: Nem mondom, hogy megasztár lehet a csávó mert nem, meg mert ezek a kommersz majom csatornák gondolom már lepaktáltak a viva-val (nincs is olyan hangja szerintem, hogy az lehessen, de rossz egyáltalán nem volt), és kevés az esély egy Genya klipre, de ne nézzük már le az ilyen embereket...

Szerintem a nyertes is megvan már. Valószínűleg az a félnéger lesz, Kállay-Sounders. Nincs is rossz hangja.
Én nem nézem le, de egyszerűen amit csinál az rossz, szerintem. Nem azzal van a bajom, h genya és punk meg minden, hanem nem tetszik a "produciója". DE kb a műsor szintjét azért ő is hozza.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.23. 20:57:22

albicelesteX írta:Nekem ez a zene is "csöves".És nem tudom értékelni,úgy ahogy Te sem értékeled azt amit leírtál.(Egyébként azokat se értékelem én sem)Viszont ezt a fajta stílust nem tudom elviselni és nem is fogom persze ettől nem ítélem el azt aki ezt hallgatja.Csupán nem gondolom,hogy ez a fajta valami amit ez a genya képvisel bír bármi olyan értékkel ami kiemelné őt a többi hülye közül.Mert szerintem semmi különbség nincs köztük.És elég szégyen,hogy az országnak ez és ehhez hasonlók kellenek!
Szerintem pont ez az, hogy nem.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.08.23. 20:53:24

albicelesteX írta:Nekem ez a zene is "csöves".És nem tudom értékelni,úgy ahogy Te sem értékeled azt amit leírtál.(Egyébként azokat se értékelem én sem)Viszont ezt a fajta stílust nem tudom elviselni és nem is fogom persze ettől nem ítélem el azt aki ezt hallgatja.Csupán nem gondolom,hogy ez a fajta valami amit ez a genya képvisel bír bármi olyan értékkel ami kiemelné őt a többi hülye közül.Mert szerintem semmi különbség nincs köztük.És elég szégyen,hogy az országnak ez és ehhez hasonlók kellenek!
Nem egy énekesből kell megítélni egy országot szerintem.
Magának a számnak semmi értelme nem volt, tény, de kíváncsi leszek, ha a saját stílusában előad, egy ismertebb/felkapottabb számot, akkor milyen véleményeket fog kapni. Nekem még mindig szimpatikusabb volt, mint akármelyik amelyiket láttam(igaz nem volt sok). Jó poénokat tolt am... :lol:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.23. 20:38:22

Nekem ez a zene is "csöves".És nem tudom értékelni,úgy ahogy Te sem értékeled azt amit leírtál.(Egyébként azokat se értékelem én sem)Viszont ezt a fajta stílust nem tudom elviselni és nem is fogom persze ettől nem ítélem el azt aki ezt hallgatja.Csupán nem gondolom,hogy ez a fajta valami amit ez a genya képvisel bír bármi olyan értékkel ami kiemelné őt a többi hülye közül.Mert szerintem semmi különbség nincs köztük.És elég szégyen,hogy az országnak ez és ehhez hasonlók kellenek!
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.23. 20:29:08

albicelesteX írta:Hát ha ez a gyökér egyéniség akkor én nem tudom mi vagyok.Ennyi erővel a 91 éves öreg is tovább mehetett volna,mert az sem trendi,ráadásul asszem annak értéke is van.Az,hogy egy csöves egy gitárral baromkodik az nekem nem egyéniség ilyen minden aluljáróban akad tucatjával.Ráadásul szerintem énekelni sem tud.Én anno hallgattam rock zenét ma is megteszem,ha tetszik,nem is a vivan nőttem fel,de szerintem ez katasztrófa.
Ennyi erővel a bikicsunáj is továbbmehetett volna,meg még egy jópár ilyen vicc kategóriás emberke.Ez nem az Ő hibája persze,hanem a gyökér kereskedelmi csatornáké,de akkor is...Milyen egyéniség???
Mutatok neked valakit, aki szinte egy az egyben úgy néz ki mint ez a "csöves":

http://www.youtube.com/watch?v=cwEFXRNS ... re=related

Nem a tehetségről beszélek most, mert az nem összehasonlítható, egyértelmű: nem fogja kiénekelni a vitni júsztont.

Mellesleg ennek a Ska-P számnak is annyi az értelme, mint az ő számának valahogy mégis millióan dúdolják...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.23. 20:23:29

Hát ha ez a gyökér egyéniség akkor én nem tudom mi vagyok.Ennyi erővel a 91 éves öreg is tovább mehetett volna,mert az sem trendi,ráadásul asszem annak értéke is van.Az,hogy egy csöves egy gitárral baromkodik az nekem nem egyéniség ilyen minden aluljáróban akad tucatjával.Ráadásul szerintem énekelni sem tud.Én anno hallgattam rock zenét ma is megteszem,ha tetszik,nem is a vivan nőttem fel,de szerintem ez katasztrófa.
Ennyi erővel a bikicsunáj is továbbmehetett volna,meg még egy jópár ilyen vicc kategóriás emberke.Ez nem az Ő hibája persze,hanem a gyökér kereskedelmi csatornáké,de akkor is...Milyen egyéniség???
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.23. 20:23:15

kanty írta:"Genyáról":

Lehet, h baromi eredeti, de szerintem ez értékelhetetlen. DE ezért nem ő a hibás. Menő elmenni egy ilyen műsorba és röhögtetni magukat....
:cry:
Miért röhögtetné magát? Azért mert kóstolgatták az ilyen Friderikusz fajták és ő pedig vette a lapot és próbált vicces lenni?

Nem mondom, hogy megasztár lehet a csávó mert nem, meg mert ezek a kommersz majom csatornák gondolom már lepaktáltak a viva-val (nincs is olyan hangja szerintem, hogy az lehessen, de rossz egyáltalán nem volt), és kevés az esély egy Genya klipre, de ne nézzük már le az ilyen embereket...

Szerintem a nyertes is megvan már. Valószínűleg az a félnéger lesz, Kállay-Sounders. Nincs is rossz hangja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2010.08.23. 20:25:26-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.23. 19:31:23

"Genyáról":

Lehet, h baromi eredeti, de szerintem ez értékelhetetlen. DE ezért nem ő a hibás. Menő elmenni egy ilyen műsorba és röhögtetni magukat....
:cry:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.23. 18:57:14

Szerintem nagyon jó volt Genya. Inkább az ellenkezőjére van igény, nyávogó 14 éves picsák és ratyi homárék női hangon...

Bocs, ha picit durva voltam. Hozzám közel áll ez a stílus, és nekem bejön. Ehhez a számhoz ilyen hang kellett, sok nem derült ki a hangjából, remélem egy komolyabb számot is el tud énekelni. Hajrá Genya!

Magyarországon nincs rá igény. Akik a viva-n nőnek föl zöldhajú női hangon beszélő kiskutyás műsorvezetőkön az ne is lepődjön meg ha semmit nem tud a többi zenei stílusról. Éljék a populárisnak mondható sznob kis világukat és fikázzanak mindenkit aki nem követi a divatot és nem dúdolja az új elektronikus zenei kedvenceket. Erről ez a véleményem. Bocs az offért, csak fölcseszett a sok komment... (youtube-os (is)).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.23. 18:42:04

Perrero írta:már bocs, de valaki elmagyarázná ezt nekem: A Real kerete:
Kapus: R. Green
Védők: Sergio Ramos, Sergio Buszkecc, Sergio Agüero
Középpálya: Alonso, Schumacher, CR, Horváth Peti
Csatárok: Paul , Torghelle Sanyi, Szabics
Cserék: Ká szíjás, Robban, Wezli Cyber gyerek, Győzike, Koplárovics, Ave (Di) Maria, Mesut Őzike

mármint h mi a poén
R. Green potyája a VB-ről szerintem eléggé emlékezetes. A védők mind "sergiok" ráadásul az egyik atleticos a másik barcás. KP: (Fernando) Alonso és Schumacher. Csatárok: Paul, a polip.

A cseréknél meg a nevek.
Én igy értelmeztem. :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.08.23. 18:42:02

Elég régi, és biztos sokan ismerik már, de a minap megint rátaláltam, és most nézem huszadszor.

Horgász :D
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.08.23. 18:11:49

kanty írta:
albicelesteX írta:http://www.youtube.com/watch?v=0khzKS9ymVw

Nem tudtam melyik topikba rakjam.ILYEN VAN???? :shock: Ez a nagy "tehetség" kutató?Ez nevetség kutató!!
Erre van igény. :roll:
hát, ennek legalább van egyedisége, végre nem csak a pop homikat tolják. Most egy akármilyen punk, rock énekes innen akarna dobantani, nehezen menne, lehetne az a TCS, Pokolgép énekese és még sorolhatnám a kisebb együttesek énekeseit, minek akarjanak Isten véled drága piroskámat, vagy Beatlest énekelni, ha ehhez nem megy a hangjuk. Az a baj, hogy nem függetlenek a stílusoktól... lehet hamarabb meghallgatom a csávó CD-jét ha kijön, mint a győztes tucat szemetét, erről ennyit...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.08.23. 17:38:34

albicelesteX írta:http://www.youtube.com/watch?v=0khzKS9ymVw

Nem tudtam melyik topikba rakjam.ILYEN VAN???? :shock: Ez a nagy "tehetség" kutató?Ez nevetség kutató!!
Erre van igény. :roll:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.23. 16:56:34

http://www.youtube.com/watch?v=0khzKS9ymVw

Nem tudtam melyik topikba rakjam.ILYEN VAN???? :shock: Ez a nagy "tehetség" kutató?Ez nevetség kutató!!
Kép
Avatar
davidvilla77
Capitá del Barça
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2010.06.30. 15:24:41
Kapcsolat:

2010.08.23. 13:21:56

-hogy hívják a hallássérült macskát?
-sü cat :D




-Ki az abszolúlt bátor ember?
-aki hashajtóra altatót vesz be!

:lol:
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.23. 13:17:16

- Miért rossz az alacsony embereknek?
- ???
- Ha elered az eső, ők tudják meg utoljára.

Menekül a csiga az erdőből. Találkozik a rókával.
- Mi van csiga, belőttél, hogy így tepersz?
- Á, dehogy! Itt az APEH, vagyonvizsgálat lesz.
- Na és?
- Hát tudod, nekem is van egy saját házam, az asszonynak is, meg a gyerekeknek is. Gondolhatod!
Elgondolkodik a róka, majd ő is futni kezd. Találkoznak a gólyával. Megszólítja a ravaszdit:
- Mi van róka, hova futsz ilyen gyorsan?
- Nem hallottad? Kiszállt az APEH az erdőbe, vagyonvizsgálatra.
- És akkor mi van?
- Hát nekem is drága bundám van, az asszonynak is, a gyerekeknek is. Gondolhatod!
A gólya nagyon csodálkozik, majd kis gondolkodás után magabiztosan rákezdi:
- Hát fiúk nekünk ezen a ronda fészken kívül aztán igazán semmink sincs. Az is mindig össze van szarva, tehát csúnya is, olcsó is - szóra sem érdemes.
Mire a csiga loholás közben visszaszól:
- Nana gólya! Fél év itthon, fél év külföldön - miből?!!?

:lol: :lol: :lol:
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2010.08.23. 13:08:30

Valós beszélgetésekből a légi irányítás és a pilóták között:



**Torony:* * Hogy ne csapjon túl nagy zajt, legyen szíves forduljon 45 fokkal jobbra.
**Pilóta: ** Milyen zajt csaphatnánk mi 35000 láb magasan?
**Torony:** Olyan csörömpölőset, mint amikor a 707-esük összeütközik az előttük lévő 727-essel!


**Torony:** Ön most egy Airbus 320 vagy 340?
**Pilóta:** Egy 340 természetesen!
**Torony: ** Akkor ebben az esetben lenne szíves a felszállás előtt a másik két hajtóművét is beindítani!?


**Torony egy Pilótának, aki különösen durván tette Le a gépet:
** A leszállás nem ördöngösség, az utasoknak finomabban is a tudtukra lehet adni, hogy földet értek.
**Pilóta: ** Nem számít, úgyis mindig tapsolnak.


**Pilóta:** Csak egy kevés üzemanyagunk van még. Sürgős intézkedést kérünk.
**Torony:** Mi a helyzetük? Nincsenek a képernyőmön.
** Pilóta:** A 2-es kifutón állunk, és már egy örökkévalóság óta várjuk a tankautót.


**Torony:** Leszállás után kérem guruljon a Taxiway Alpha 7, Alpha 5, Whiskey 2, Delta 1 és Oscar 2.
**Pilóta:** Mi van? Mi itt nem ismerjük ki magunkat.
**Torony:** Nem tesz semmit, én is csak két napja dolgozom itt.........


**Pilóta:** Startengedélyt kérünk.
**Torony:** Bocs, de nem kaptuk meg a repülési tervüket. Hova szeretnének repülni?
**Pilóta:** Természetesen Salzburgba, mint minden hétfőn.
**Torony:** De ma kedd van!


**Torony a magánrepülőhöz egy durva landolás után: ** Ki mindenki van a fedélzeten?
**Pilóta:** A Pilóta, két utas és egy kutya.
**Torony:** Gondolom a kutya vezetett.


**Torony:** Van elég üzemanyaguk vagy nincsen?
**Pilóta:** Igen.
**Torony:** Igen MI?
**Pilóta:** Igen, Uram!!!


**Torony:** Adja meg legyen szíves várhatóan mikor érkeznek.
**Pilóta:** Hmmmm... A kedd jó lenne.


**Pilóta:** Jó reggelt Pozsony!
**Torony:** Jó reggelt. Csak tájékoztatásul: itt Bécs beszél.
** Pilóta:** Én most éppen leszállok Pozsonyban.
**Torony:** De ez itt tényleg Bécs.
**Pilóta:** Bécs?
**Torony:** Az!
**Pilóta:** De miért? Mi Pozsonyba tartunk.
**Torony:** Oké... Akkor szakítsa meg a leszállást, és repüljön balra.......
Kép
XAVI - INIESTA - MESSI - Neymar +++ - Milan:? - tán lesz feljebb is...am nem vagyok optimista...
Avatar
davidvilla77
Capitá del Barça
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2010.06.30. 15:24:41
Kapcsolat:

2010.08.22. 22:31:25

"Nagyanyám 65 éves korában kezdett el napi 5km-t gyalogolni. Most 72 éves és fogalmunk sincs hogy hol lehet" :lol: :lol:
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.22. 22:11:58

"And my heart will leave you never."
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2010.08.21. 13:11:03

Egy picit old, de még most is beszarok rajta, amikor megnézem.:D
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5156
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2010.08.21. 12:51:37

kudu írta:http://www.youtube.com/watch?v=NMMFSCMR0Dc

Fail kategóriában élen jár :lol:
Ezmekkora. :lol:
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2010.08.21. 12:43:18

http://www.youtube.com/watch?v=NMMFSCMR0Dc

Fail kategóriában élen jár :lol:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.21. 11:28:01

Nem tudom volt-e már. Most bukkantam erre a focistára: B.e.sz.a.r.t Ibraimi
Mondjuk rendesen Besart, de akkor is :D

Kép
"And my heart will leave you never."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2010.08.20. 17:55:11

kanty írta:
Leomessi14 írta:http://torghellesanyifans.hupont.hu/2/hirek

Hatalmas!Nezzetek meg az also cikkeket is! :D
Ez hatalmas.

Kedvenceim:

"-Air Sanyi naptárában március 31. után április 2. következik. Senki sem bolondozhat Torghelle Sanyival."
Sanyi soha nem téveszt. Ha nem talált be, az csak azért van, mert egy 20 km-re a kapu mögött lévő ellendrukkerre célzott.


A Real kerete:
Kapus: R. Green
Védők: Sergio Ramos, Sergio Buszkecc, Sergio Agüero
Középpálya: Alonso, Schumacher, CR, Horváth Peti
Csatárok: Paul , Torghelle Sanyi, Szabics
Cserék: Ká szíjás, Robban, Wezli Cyber gyerek, Győzike, Koplárovics, Ave (Di) Maria, Mesut Őzike

:lol: :lol:
Ez óriási!! :D Kárpát-medencecsonttörés XDXD :lol::lol: ezen 10 percig röhögtem :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Lezárt