Barca és a Bajnokok Ligája

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2006.09.27. 01:53:13

Komáim!
Javaslom, hogy ma este a Bréma meccs idejére mindenki készítse
maga mellé kedvenc talizmánját és Bréma-vudu bábuját, nomeg
Barca-ereklyéjét, hogy este minden flottul menjen a Klose-armada
ellen!
Mindenki merő Szugera-Bugera legyen és jöhetnek az import
férfiboszorkányok is! Ábelesz Kóbelesz Werderesz!
És mindenki csak gólul beszélhet! Kerülendő a brémai sörök
fogyasztása is!
Ha egyszerre nyomjuk a delejt, a Brémából nem lesz más, csak selejt!
Erre gardíroz mindenkit Krojf Potter.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.26. 10:50:37

gentdelbarca írta:Lujo, köszönöm szépen az információkat! :)

Meccsre csak jövőre akarok menni, de nem csak ezért akarok pártoló tag lenni, hanem mert imádom ezt a klubot és ennyivel is segíteni akarok! És szeretnék így a részévé válni!
Na akkor intenzív pénzgyűjtésbe kezdek! :)

Bocsánat az off-ért!
Én is nagyon szeretem a KLUBOT, viszont veled ellentétben én még nem biztos, hogy jövőre váltok bármilyen kártyát is, mivel nem hiszem, hogy jövőre (a köv. naptári évben) 1-2 meccsnél többre elmennék. Úgy viszont szerintem nem éri meg anyagilag. Inkább maradok annál a módszernél, hogy jó előre befoglalok repjegyet és szállást és reménykedem, hogy az adott időben marad jegy.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.26. 10:38:20

Lujo, köszönöm szépen az információkat! :)

Meccsre csak jövőre akarok menni, de nem csak ezért akarok pártoló tag lenni, hanem mert imádom ezt a klubot és ennyivel is segíteni akarok! És szeretnék így a részévé válni!
Na akkor intenzív pénzgyűjtésbe kezdek! :)

Bocsánat az off-ért!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.26. 10:32:58

gentdelbarca írta:Tudom, hogy nem tartozik ide, elnézést, de Lujo meg tudnád nekem mondani, hogy mennyibe kerül egy évre a pártolói tagság? Mert feltett szándékom, hogy pártoló tag legyek, de sajna az angol és a spanyol még nem az erősségem, így a leírásokat még nem nagyon értem! :roll:
Nagyon köszönöm a választ! :)
Persze, természetesen. Feltételezve, hogy 15 éves, vagy annál idősebb vagy, akkor az idei naptári évre a

(membership) tagság: 0 €
(current fee) jelenlegi illeték: 71 €

A tagság 2006.12.30-ig tart.
A seniorra vonatkozó 142 €-s negyedéves díjból jön ki a fent említett negyedéves díj ha jól gondolom. De ezt csak akkor érdemes váltani, ha idén még meccsre akarsz menni. Egyébként csak pénzkidobás.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.26. 09:45:49

Tudom, hogy nem tartozik ide, elnézést, de Lujo meg tudnád nekem mondani, hogy mennyibe kerül egy évre a pártolói tagság? Mert feltett szándékom, hogy pártoló tag legyek, de sajna az angol és a spanyol még nem az erősségem, így a leírásokat még nem nagyon értem! :roll:
Nagyon köszönöm a választ! :)
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.26. 09:40:00

rhynn írta:Üdv!

Egy kérdés:

a mérkőzésről igényeltek élő közvetítést? Ha úgyis látja mindenki, akkor nem fogunk csinálni, mert felesleges lenne.
Én a magam részéről feleslegesnek tartom, mivel a Viasat úgyis adja.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.26. 09:37:45

Jut eszembe. Van még egy lehetőség. Itt szállodák rendelkeznek jegyekkel és szobafoglalással együtt adják el. Ezek általában 4-5 csillagos szállodák. Így még akár a classicora is lehet jegyet szerezni, ám ezek nagyon drágák, úgy 500-600 euro között vannak. Ebben természetesen a szállodai ellátás is benne van. De ezt akkor is drágának tartom.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.26. 09:34:55

shevy írta:sziasztok, szeretnék elmenni a Barca-Chelsea meccsre, és azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudok jegyet rendelni, meg szállás, ilyesmik, kösz
Nos ha ki akarsz menni a Barca-Chelseare, akkor nem árt 1-2 dologgal tisztában lenned.
Az első nagyon fontos dolog, hogy aki nem pártoló tag, az csak a következő két hétben esedékes otthoni meccsekre vehet jegyet (ennek az az oka, hogy a stadion jelenleg kb 97000 fő befogadására alkalmas, míg több mint 150000 pártoló van). Ha te nem vagy pártoló, akkor előre egyszerűen nem jutsz hozzá a KLUBON keresztül jegyhez, ennek következtében valószínüleg nem fogod a helyszínen megtekinteni a meccset.
A következő a szállás. Én pl a www.hostelworld.com oldalon szoktam szállást foglalni. Itt magyar nyelven is meg tudod tenni ezt.
A harmadik dolog pedig maga az út. Én mindenképp a repülőgépet javaslom. Itt érdemes arra figyelni, hogy jó előre lefoglalj egy időpontot, lehetőleg hónapokra előre. Ekkor akár egész olcsó is lehet a jegy. Itt a skyt szoktam elsősorban nézni, de van több fapados is akár Budapestről, akár Bécsből, vagy Pozsonyból, attól függően, hogy megy reptér van hozzád a legközelebb.
Ezek ismeretében 2 lehetőséged van. Az első, hogy pártoló tag leszel és akkor előre az év bármely időszakában foglalhasz jegyet (persze azért a classico és a BL kieséses szakasz elég felejtős). Ennek természetesen anyagi vonzatai is vannak. Erről itt tájékozódhatsz: http://www.fcbarcelona.com/eng/socios/g ... rifes.html
A másik, hogy nem váltasz tártolói tagkártyát és akkor csak a 2 hétre előre esedékes meccsekre tudsz jegyet venni. Ám a rep. jegyet és a szállást itt is érdemes hónapokra előre lefoglalni, hisz így olcsóbb és reménykedsz abban, hogy az adott meccsre majd tudsz jegyet szerezni. Itt a kisebb csapatok elleni meccseket ajánlom, hisz ellenük mindíg marad jegy.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.26. 08:19:17

rhynn írta:Üdv!

Egy kérdés:

a mérkőzésről igényeltek élő közvetítést? Ha úgyis látja mindenki, akkor nem fogunk csinálni, mert felesleges lenne.
Üdv!

A Viasat adja a szerdai meccsünket, azt az adót pedig biztos nagy számban tudjuk fogni, szóval szerintem az élő közvetítés ezen a meccsnapon talán elhagyható!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.09.26. 08:09:27

Szerintem Brémában mindenki meg fog izzadni, ez kemény meccs lesz, még akkor is, ha Klose nem játszik (bár ez nagy veszteség a németeknek). Ettől függetlenül nyerni kell, nyerni fogunk!

Megint nem csalódtam (kellemesen) rijkaardban...
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2006.09.26. 08:03:29

Üdv!

Egy kérdés:

a mérkőzésről igényeltek élő közvetítést? Ha úgyis látja mindenki, akkor nem fogunk csinálni, mert felesleges lenne.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.25. 16:21:57

Hy Los!
Na én is kiegyeznék a tavalyi 0-2 vel :!: 8)
Amúgy szerintem most kicsit nehezebb dolgunk lessz,de mint lejjebb leírtam,ha a saját formánkban játszunk,akkor nem lehet gond!

Az biztos,hogy hajtós meccsnek nézünk elébe,Werder-nek nagyon kellene a pont(ok),de minket ez nem érdekel... :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.09.25. 16:09:08

Saviola kimaradt ez várható volt,ilyen kezdőt tudok elképzelni:
---------------------Valdés------------------

-------------Puyol----------Thuram--------

----Zamb--------------------------Sylvinho

------------------Motta----------------------

-------Xavi-------------------Deco----------

-----Messi-----------------------Dinho-----

------------------Eto'o-----------------------

Kemény meccs lesz,szerintem nyerünk 0-2-re
in to exile
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.25. 15:52:13

gentdelbarca írta:Jó a kezdőnk, igaz rossz ilyen kerettel egyszerűen nem is lehet!!

A ruszkik ellen csak Klose jelentett veszély, semmi segítséget nem kapott! Klasnic is egyszerűen semmi volt, akárcsak a többiek!! Remélem szerdán is a ruszkik elleni forma fog előjönni náluk! Nálunk pedig a szokásos!!
Tök minden milyen formában van a Werder,ha mi hozzuk a formánkat,akkor nem lehet gond,ha kicsit rosszabbak lennénk,akkor viszont jó hír,h Klose nem játszik,így kiegyenlítődik a dolog..:)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.25. 15:46:47

Jó a kezdőnk, igaz rossz ilyen kerettel egyszerűen nem is lehet!!

A ruszkik ellen csak Klose jelentett veszély, semmi segítséget nem kapott! Klasnic is egyszerűen semmi volt, akárcsak a többiek!! Remélem szerdán is a ruszkik elleni forma fog előjönni náluk! Nálunk pedig a szokásos!!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
lionel19

2006.09.25. 15:45:27

Chris írta:ime a bréma elleni keret:



Kapusok: Valdés, Jorquera

Védők: Zambrotta, Oleguer, Belletti, Puyol, Thuram, Sylvinho

Középpályások: Xavi, Iniesta, Deco, Edmílson, Motta

Támadók: Giuly, Eto'o, Ronaldinho, Messi, Gudjohnsen


akik kimaradtak: Gio, Marquez,Ezquerro, Saviola


és még egy hir: Klose nem játszhat ellenünk, mert megsérült.

igy a kezdő:


Valdes-Zambi, Puyi, Thuram, Sly- Xavi, Edmi, Deco- Messi, Eto'o, Roni
a meccsre utazó keretben 16 an szoktak lenni nem? 11 kezdő + 5 csere! szerény tudásom szerint 16 de nem vagyok benne biztos

ui.: remélem saviolát is visszi majd a mester... (ezquerro sérült)
lionel19

2006.09.25. 15:43:05

ozsimiki írta:
pockos13 írta:Sziasztok!Szerintem elsők leszünk a csoportban ha igy játszunk mint a levszki ellen nem lesz semmi gond.Utána meg jöhet az inter vagy münchen nekünk mindegy nincs mitől félnünk.A chelsea ellen egy kicsit figyelnünk kell de ők is fekszenek majd. Barcelonában biztossan.VISCA EL BARCA!!!! :)
Csoportkör utána még sorsolnak,legjobb tudomásom szerint :!: :wink:
Szóval csak akkor tudjuk meg,kivel nyomjuk!
jól tudod
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2006.09.25. 15:40:47

Szia Chris,

Nekem tetszene ez a kezdő! Zambi és Lilian is a csapatban. Meg kéne ütnünk őket, ehhez pedig fontos a masszív hátvédsor, ami remélhetőleg jól fog zárni. És az külön jó, hogyha Klose nem játszik.

Azulgrana para siempre!!!
Avatar
Chris
Capitá del Barça
Hozzászólások: 774
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:07:34
Tartózkodási hely: Gyor

2006.09.25. 15:28:04

ime a bréma elleni keret:



Kapusok: Valdés, Jorquera

Védők: Zambrotta, Oleguer, Belletti, Puyol, Thuram, Sylvinho

Középpályások: Xavi, Iniesta, Deco, Edmílson, Motta

Támadók: Giuly, Eto'o, Ronaldinho, Messi, Gudjohnsen


akik kimaradtak: Gio, Marquez,Ezquerro, Saviola


és még egy hir: Klose nem játszhat ellenünk, mert megsérült.

igy a kezdő:


Valdes-Zambi, Puyi, Thuram, Sly- Xavi, Edmi, Deco- Messi, Eto'o, Roni
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2006.09.23. 13:12:13

Szvsz már bőven elfogytak a jegyek,ráadásul 150 ezer HUF környékén van egy ilyen mecccsre...
in to exile
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.23. 13:07:52

shevy írta:sziasztok, szeretnék elmenni a Barca-Chelsea meccsre, és azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudok jegyet rendelni, meg szállás, ilyesmik, kösz
Jegyrendelésben nem tudok segíteni,de nagyon ügyes gyereknek kell lenned,ha jegyet akarsz erre a meccsre szerezni, mert óriási érdeklődés lessz,és pill ek alatt el fogják kapkodni, lehet el is kapkodták már?...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
sergi1989
Capitá del Barça
Hozzászólások: 656
Csatlakozott: 2006.07.07. 17:21:27
Tartózkodási hely: atomcity

2006.09.22. 21:05:50

hát pl a nemzeti sportba szoktak utakat szervezni és erre is biztosan lesz!ez szálásos kajás meg minden!
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2006.09.22. 20:51:49

sziasztok, szeretnék elmenni a Barca-Chelsea meccsre, és azt szeretném megkérdezni, hogy hol tudok jegyet rendelni, meg szállás, ilyesmik, kösz
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.22. 19:15:11

pockos13 írta:Sziasztok!Szerintem elsők leszünk a csoportban ha igy játszunk mint a levszki ellen nem lesz semmi gond.Utána meg jöhet az inter vagy münchen nekünk mindegy nincs mitől félnünk.A chelsea ellen egy kicsit figyelnünk kell de ők is fekszenek majd. Barcelonában biztossan.VISCA EL BARCA!!!! :)
Csoportkör utána még sorsolnak,legjobb tudomásom szerint :!: :wink:
Szóval csak akkor tudjuk meg,kivel nyomjuk!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
pockos13
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.07.23. 17:15:07

2006.09.22. 18:53:26

Sziasztok!Szerintem elsők leszünk a csoportban ha igy játszunk mint a levszki ellen nem lesz semmi gond.Utána meg jöhet az inter vagy münchen nekünk mindegy nincs mitől félnünk.A chelsea ellen egy kicsit figyelnünk kell de ők is fekszenek majd. Barcelonában biztossan.VISCA EL BARCA!!!! :)
Lezárt