Barca és a Bajnokok Ligája

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Aprieto

2006.09.29. 17:40:54

Szerintem nem az a legnagyobb baj, hogy kidőlt az elsőszámu csatárunk, hanem hogy a pótolására szánt játékosok nincsenek beilleszkedve még a csapatba.

Saviola fantasztikus játékos, DE mi a garancia arra hogy ugyanúgy megérti majd magát Ronaldinhoval, mint Samu :?: :roll:
Gudjohnsenről is ugyanez a véleményem, habár őt nem tartom annyira mint Saviolát.
~30 meccs Eto'o nélkül rengeteg lesz és biztos megérezzük a hiányát :?

Remélem hogy viszonylag rövid idő alatt összekovácsolódik a Ronaldinho - Saviola - Messi hármas :P

Ha így lesz, akkor a BL-ben továbbmegyünk és később csatlakozhat Eto'o.

A bajnokság... én félek attól, hogy el fog menni.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.29. 17:33:11

Zsolti írta:Á sissokko nem lenne jó szerintem nem üti meg a klasszis szintet..Akkor inkább Cambiassot hoznám el az Interből..kiváló játékos,jól szűr,és gólerős is! :)
Sisokko inkább klasszis szerintem,mint Motta...
Nála jobb játékos,vele jól járnánk,persze nem annyira,mint Cambiassoval.

Amúgy ha Frank végre Savigóllal is számol Eto'o sérülése után,és lehetőleg a kezdőben,Guddyval rotálva,akkor nem lehet gond a Bl ben sem! Tavaszra meg ismét velünk lesz Eto'o!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.09.29. 15:50:39

néztem chelsea forumot ilyeneket irnak: (Etonak örülnek hogy lesérült és azt hiszik hogy Gudy+egy védekezö barca fog játszani :lol: :shock: :o )
Pedig nagy a valószínűsége, bár talán a Bridge-n egy védekezőbb csapattal akar kiállni majd Rijkaard. Egyébként lehet, hogy jobb lenne, ha játszana: ugyan rossz érzés lenne látni a Bridge-n Barca mezben, de 5 év után nem sok újat tudna mutatni Terrynek.
Utána azon vitatkoznak hogy hány évet volt gudi cselzkibe.. kiderült 6 ot..

FOGYIK DIVAT DRUKEREK. mind! :roll:
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.09.29. 14:57:39

Á sissokko nem lenne jó szerintem nem üti meg a klasszis szintet..Akkor inkább Cambiassot hoznám el az Interből..kiváló játékos,jól szűr,és gólerős is! :)
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.29. 14:43:06

Subinho írta:thuram remek játékos és itt nem is arról van szó sztem, hogy nem bírná a szezont, hanem arról, hogy max 1-2 éve van még a pályán... és akkor nem szabad egy marquezt kirakni a védelemből, aki sokkal fiatalabb és remek védő! még nem kapta el a fonalat, de majd belejön. a szezont mindíg nehezen kezdik a srácok!!! sztem a puyol-marquez kettőst békén kéne hagyni és thuram helyettesíthetné őket, oleguer meg max. a spanyol kupában a "B" csapattal játszon!!!
a vkp poszton meg edmilson remekül helyt állt tavaly, idén sem lesz ez másképp!!! még alig kezdődött el a szezon!!!
az már viszont inkább kérdéses, h mi legyen mottával??? az ő helyére mindenképp kéne valaki, aki edmilson mögött minőségi játékos lenne (NEM Vieira!!!) erre mondtam én Maniche nevét...
Maniche jó szervező, de nem igazi vkp. Meg ha a testfelépítését megnézed, az erősen eltér az Edmílson, Motta, Vieira hármasétól. Ha már mindenáron kell valakit keresni oda és cserének jönne Edmílson mögé, akkor Sissokot ajánlanám.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.09.29. 14:05:48

thuram remek játékos és itt nem is arról van szó sztem, hogy nem bírná a szezont, hanem arról, hogy max 1-2 éve van még a pályán... és akkor nem szabad egy marquezt kirakni a védelemből, aki sokkal fiatalabb és remek védő! még nem kapta el a fonalat, de majd belejön. a szezont mindíg nehezen kezdik a srácok!!! sztem a puyol-marquez kettőst békén kéne hagyni és thuram helyettesíthetné őket, oleguer meg max. a spanyol kupában a "B" csapattal játszon!!!
a vkp poszton meg edmilson remekül helyt állt tavaly, idén sem lesz ez másképp!!! még alig kezdődött el a szezon!!!
az már viszont inkább kérdéses, h mi legyen mottával??? az ő helyére mindenképp kéne valaki, aki edmilson mögött minőségi játékos lenne (NEM Vieira!!!) erre mondtam én Maniche nevét...
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.09.29. 13:37:51

Remélem Saviola él a lehetőséggel és újra teljes értékű tagja lesz a csapatnak.. 8)
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.09.29. 12:59:18

...és, ha esetleg Thuramnak, vagy Puyolnak elkelne egy kis pihenő, akkor is ott van Edmilson vkp.-nak, Rafa pedig visszamenne 1-2 meccsen a védelemben. Eto'o kiválásával mégtöbbet kell labdát birtokolni, mert valószínűleg sem Guddy, sem Savi nem lesz olyen gólerős, mint Samu, így több lehetőséget kell elöl biztosítani.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2006.09.29. 12:49:55

Charlie írta:Tavaly is végignyomta az egész szezont Thuram megállás nélkül, emlékeim serint.
C.
Így van!
Thuram játékán nem látszik a kora,akkor meg miért kellene,arra következtetni,h nem bírná a szezont végig?

Jó megoldás lenne a védelem közepére, Rafa meg középpályára,és rotálnák egymást Edmilsonnal,Mottát meg esetleg idegenben a Levszki ellen játszatnám,több gyengébb meccsünk nem lessz már idén szerintem a Bl-ben!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.29. 11:47:34

Lujo írta:Így idény közben ez egy jó megoldás, bár ugye most ott van Edmílson. Mi csak egy esetleges cseréről beszéltünk, ami anno felmerült, majd letagadták. Egyébként meg az általad javasolt megoldással csak annyi a gond, hogy Thuram nem tud már 50 meccset játszani 1 szezonban.
Azt a cserét már akkor is viccnek tekintettem! Vieira nem ide való és szerencsére nem is jött!
Bár nem figyeltem a Juve mérkőzéseit folyamatosan, de ha jól tudom Thuram alapember volt hátul középen, azaz elég sok meccset játszott!
Talán bírná és a spanyol kupa meccseken akár még pihenhetne is!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2006.09.29. 11:40:50

Tavaly is végignyomta az egész szezont Thuram megállás nélkül, emlékeim serint.
C.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.29. 11:35:49

gentdelbarca írta:
Lujo írta:A Motta-Vieira cserénél én megvédeném Vieirát. A csapatunk nem az Inter. Én visszaemlékszem az Arsenalos korszakára és ott nagyon jó volt. Abban egyetértünk, hogy állat a srác. Hisz az ágyúsoknál sem volt egy szent. Azonban nekem fixa idám, hogy Edmíslson és Motta posztját igazán 2 ember tudná jól bejátszani. Az egyik a már említett Vieira, a másik pedig Xabi Alonso.
Szerintem Marquez is tökéletes arra a posztra! Nagyon jól játszott amikor ott volt! És a védelem közepébe már ott van Thuram! Szóval Marquezt a Vkp posztra!!
Így idény közben ez egy jó megoldás, bár ugye most ott van Edmílson. Mi csak egy esetleges cseréről beszéltünk, ami anno felmerült, majd letagadták. Egyébként meg az általad javasolt megoldással csak annyi a gond, hogy Thuram nem tud már 50 meccset játszani 1 szezonban.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
gentdelbarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 776
Csatlakozott: 2005.12.30. 17:09:39
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2006.09.29. 11:07:16

Lujo írta:A Motta-Vieira cserénél én megvédeném Vieirát. A csapatunk nem az Inter. Én visszaemlékszem az Arsenalos korszakára és ott nagyon jó volt. Abban egyetértünk, hogy állat a srác. Hisz az ágyúsoknál sem volt egy szent. Azonban nekem fixa idám, hogy Edmíslson és Motta posztját igazán 2 ember tudná jól bejátszani. Az egyik a már említett Vieira, a másik pedig Xabi Alonso.
Szerintem Marquez is tökéletes arra a posztra! Nagyon jól játszott amikor ott volt! És a védelem közepébe már ott van Thuram! Szóval Marquezt a Vkp posztra!!
http://fmhungary.hu/ - Football Manager minden mennyiségben!!
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.29. 10:37:50

Subinho írta: a motta-vieira cseréről csak annyit, hogy vieirával egyáltalán nem jártunk volna jól, mert az a csávó egy hentes!!! az interben is jól kezdett! 3 meccsen 2 piros, 1 sárga... 8) ebben a csapatban nincs helye!!! pont amiatt, amiért van bommel is elment. favágók nem kellenek ide!!!
mottát szívesen elcserélném pl. maniche-al. ő sztem beférne! tud vkp-t is játszani + xavi, deco helyén is...
A Motta-Vieira cserénél én megvédeném Vieirát. A csapatunk nem az Inter. Én visszaemlékszem az Arsenalos korszakára és ott nagyon jó volt. Abban egyetértünk, hogy állat a srác. Hisz az ágyúsoknál sem volt egy szent. Azonban nekem fixa idám, hogy Edmíslson és Motta posztját igazán 2 ember tudná jól bejátszani. Az egyik a már említett Vieira, a másik pedig Xabi Alonso.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.09.29. 10:17:24

én is örülök, h nem ment el savola, pedig azt mondtam, jobb lenne, mert reikard úgy sem fogja játszatni... de így megnyílt előtte a lehetőség! remélem bizonyít!!!
a motta-vieira cseréről csak annyit, hogy vieirával egyáltalán nem jártunk volna jól, mert az a csávó egy hentes!!! az interben is jól kezdett! 3 meccsen 2 piros, 1 sárga... 8) ebben a csapatban nincs helye!!! pont amiatt, amiért van bommel is elment. favágók nem kellenek ide!!!
mottát szívesen elcserélném pl. maniche-al. ő sztem beférne! tud vkp-t is játszani + xavi, deco helyén is...
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.29. 10:00:47

Vito írta:
Subinho írta:motta még tavaly nem is játszott annyira rosszul... de oleguer!!! talán vagy 2 meccse volt, amikor nem káromkodtam, hogy mi a f*** keres a csapatban?!?!? és ezquero is ilyen. soha nem játszik! akkor minek??? sztem nem kell 22-23 ember egy szezonra. kb. 20 emberrel végig lehet tolni a zsugát és ebben benne vannak a sérülések is és a rotáció... 23 ember már sok, mert akkor van 2-3 ember (jelen esetben is) aki "tegyük be a csapatba, hagy játszon kicsit..." ilyen pl. oleguer
Motta tavaly az egyik orvostól ment a másikig. 2 hónap szünet, aztán 2-3 meccs. egy kezemen megszámolom, hog ymikor játszott jól.
És nyáron mennyien modták, hogy nem kellene egy Motta-Vieira csere. Kíváncsi vagyok, hogy mennyien gondolták meg magukat e tekintetben.
Azt kicsit Saviolával foglalkozva pedig: most áldom az eget, hogy a nyáron "választások" voltak és nem sikerült eladni a kicsit. Most megmutathatja, hogy mit tud, s szerintem meg is fogja, hisz eddig hatalmas akarást láthattunk rajta, remélem ugyanezzel a mentalitással küzd majd továbbra is és kihasználja a helyzetet.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2006.09.29. 09:56:00

Tomi írta:Szerintem a szezon elején óriási hülyeség ez a rotáció. Pláne, ha olyan emberek kerülnek így be a csapatba, mint Oleguer és Motta. Oleguer, amit csinál az nevetséges egy ilyen csapatnál. Egyszerűen béna. Egy jó 10-15 éve még a magyar bajnokságból is elzavarták volna. Giuly-t még megértem- bár Messi klasszisokkal jobb és most is rajta múlott, hogy egyenlítünk avagy nem- hiszen Messi még nagyon fiatal nem játszhat minden meccsen. Össze kéne már szokni a fiúknak, ha Frank állandóan cserélget nem lesz ennek jó vége.
Csak emlékeztetlek, hogy 2 hete hétvégén meg pont Giuly tett pontot a meccsre csereként beállva Messi helyén. Oleguerrel kapcsolatban meg annyit, hogy részben egyetértünk vele kapcsolatba. Én azt mondom, hogy csak középső védőként és csak kisebb csapatok ellen szabadna foglalkoztatni, pl. a Santander, a Gimnastic, stb ellen.
KépKépKép

A Barcelona múltbeli magyar csillagai.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.09.29. 09:50:27

Subinho írta:motta még tavaly nem is játszott annyira rosszul... de oleguer!!! talán vagy 2 meccse volt, amikor nem káromkodtam, hogy mi a f*** keres a csapatban?!?!? és ezquero is ilyen. soha nem játszik! akkor minek??? sztem nem kell 22-23 ember egy szezonra. kb. 20 emberrel végig lehet tolni a zsugát és ebben benne vannak a sérülések is és a rotáció... 23 ember már sok, mert akkor van 2-3 ember (jelen esetben is) aki "tegyük be a csapatba, hagy játszon kicsit..." ilyen pl. oleguer
Motta tavaly az egyik orvostól ment a másikig. 2 hónap szünet, aztán 2-3 meccs. egy kezemen megszámolom, hog ymikor játszott jól.
Tomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2006.05.19. 18:16:49

2006.09.29. 09:48:33

Szerintem a szezon elején óriási hülyeség ez a rotáció. Pláne, ha olyan emberek kerülnek így be a csapatba, mint Oleguer és Motta. Oleguer, amit csinál az nevetséges egy ilyen csapatnál. Egyszerűen béna. Egy jó 10-15 éve még a magyar bajnokságból is elzavarták volna. Giuly-t még megértem- bár Messi klasszisokkal jobb és most is rajta múlott, hogy egyenlítünk avagy nem- hiszen Messi még nagyon fiatal nem játszhat minden meccsen. Össze kéne már szokni a fiúknak, ha Frank állandóan cserélget nem lesz ennek jó vége.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.09.29. 08:36:35

motta még tavaly nem is játszott annyira rosszul... de oleguer!!! talán vagy 2 meccse volt, amikor nem káromkodtam, hogy mi a f*** keres a csapatban?!?!? és ezquero is ilyen. soha nem játszik! akkor minek??? sztem nem kell 22-23 ember egy szezonra. kb. 20 emberrel végig lehet tolni a zsugát és ebben benne vannak a sérülések is és a rotáció... 23 ember már sok, mert akkor van 2-3 ember (jelen esetben is) aki "tegyük be a csapatba, hagy játszon kicsit..." ilyen pl. oleguer
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.09.29. 08:17:37

redmiller írta:
Vito írta: viszont az ilyen mértékű rotációt sürgősen el kellene felejteni. 3-4 játékos nem üti meg Európa legjobb csapatának a szintjét, ezt el kell fogadni és a helyén kezelni őket
:!:
Rotálni muszáj lesz! 3-4 embert meccsenként, különben a sérülés hullám megnő...
Más! Ne mi döntsük már el, hogy ki való ide és ki nem! A szokásos hülyeség... Itt vannak, a csapat tagjai és kész! Rijkaard felelősége eldönteni ki, mikor játszik.
menj már Red!

3-4 ember meccsenként?! :shock: mikor szoknak össze? edzéseken?
2 meccsen játék, azután pad -ez nem okés
csapatjátékban nem kifizetődő az ilyen szintű rotáció. hol látsz ilyet Európában? nyár végén említettem, hogy 1-2 játékostól nyugodtan meg lehetett volna válni, főleg az igazolások tudatában. most meg azért megy a fenenagy rotálás, hogy nagyjából mindenkinek játéklehetőség jusson.
más: Oleguer kutyaütő, Motta kutyaütő.
mindekttőre akkor mondjuk azt, hogy "jól játszik", ha nem hibáznak orbitálisat ---> tehát nem kapunk róluk gólt. és ez nagyon kevés.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.09.29. 08:16:11

a BL meccsről csak annyit: ha úgy érezte reikard, ez egy laza meccs lesz és pihentetett fontos embereket, akkor eto'o miért nem kapott egy kis pihit és jászott helyette gudi... akkor a sérülés is elkerülhető lehetett volna... persze ez csak egy hülye gondolat...
viszont azt nem igazán értem, hogy a szezon elején, 3 hét után miért kell pihentetni embereket, főleg ennyire fontos meccsen, mint pl. zambrotta, vagy messi??? és ha már ők pihennek, miért nem belletti kezd oleguer helyett!!! egyszerűen én már nem értem ezt az oleguer ügyet!!! HOGY A FRANCBA FÉR BE Ő MÉG MINDÍG A BARCÁBA?????????????
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.09.28. 23:23:13

Ronal.10 írta:ugyvan halál béne az oleger,motta páros.. 9 en voltunk a pályán!!!!! ugy nehéz volt...Belletti kell oda oleger helyére. nem tom még mennyit kell bizonyitania belettinak hogy ott a helye a csapatban és a brasil kezdöben.
és ez a Zambrota silyinho helyén nekem tetszett..
Azt sem felejtem el, mikor Beletti is ugyanígy volt szídva.... Ha jól emlékszem, akkor sokan a jobboldalra akartak védőt hozni... :roll:
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.09.28. 23:19:24

Vito írta: viszont az ilyen mértékű rotációt sürgősen el kellene felejteni. 3-4 játékos nem üti meg Európa legjobb csapatának a szintjét, ezt el kell fogadni és a helyén kezelni őket
:!:
Rotálni muszáj lesz! 3-4 embert meccsenként, különben a sérülés hullám megnő...
Más! Ne mi döntsük már el, hogy ki való ide és ki nem! A szokásos hülyeség... Itt vannak, a csapat tagjai és kész! Rijkaard felelősége eldönteni ki, mikor játszik.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.09.28. 17:46:47

ugyvan halál béne az oleger,motta páros.. 9 en voltunk a pályán!!!!! ugy nehéz volt...Belletti kell oda oleger helyére. nem tom még mennyit kell bizonyitania belettinak hogy ott a helye a csapatban és a brasil kezdöben.
és ez a Zambrota silyinho helyén nekem tetszett..
Lezárt