A Magyar Barca Zártosztály #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.09.30. 21:20:43

A Juve ellen - a helyzeteink száma alapján - kb. 8-at kellett volna vernünk, de valaki (a Juve kapusa pl.) "megbűvölte a gurkót"... :roll:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2007.09.30. 17:04:08

Kívülről nekem nem tűnt annyira rossznak a játék. A juvét simán verhettétek volna például, de jobban össze kéne szoknotok és össze kéne szedni hogy ki mit csinál. Megvan bennetek a lehetőség, hogy megnyerjétek végre a selejtezőt!
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.09.30. 15:39:53

XIII. Torna Selejtező

Köszönet a résztvevő HFCB A tagoknak (Enrique-nek; Dopinak; és sérülése ellenére Házénak) a részvételért és a játékért; a megjelenő HFCB A Csapattagoknak ill. drukkereinknek (akik hál' Istennek egyre többen vannak) a szurkolásért :!:

A végeredmény:
1. ROMA A____________5 3 1 1 11:6 10 pont +5
2. BAYERN MÜNCHEN____5 3 0 2 10:9 9 pont +1
3. MILAN B____________5 2 1 2 11:8 7 pont +3
4. JUVE B_____________5 2 0 3 8:9 6 pont -1
5. INTER______________5 1 2 2 4:7 5 pont -3
6. BARÇA B____________5 1 2 2 8:13 5 pont -5


Mint látható elkönyvelhetjük a B Csapat valaha volt legszarabb eredményét.

Ennek több oka is van.
Az első és legfontosabb: az "eseményt", és egy raklapnyi f*szkalapot elétek helyeztem.

K*rvára nem tudtam odafigyelni a rátok, a [auto_cenzúra] bíráskodás miatt...
Borzasztóan sajnálom, ez SOHA többé nem fordul elő :!:
Ne haragudjatok
:!:

Az egyéb gondokból/hibákból épülve (lásd: cserék száma ill. játékidő/kobak, posztok rendezettsége stb...) a következő B Tornát megnyerjük, egy remek kis B Csapattal :!:

Ennek szellemében a HFCB B Csapat kerete 2007. október 1-től:
Kapus: :?:
Védő: Rónyai Zsolt; Grámán Norbert
Középpályás: Czinger Gábor; Mehrl Gábor; Bécsi Attila;
Támadó: Jakab László; Kiss Gábor


Ezen játékosok általában megtalálhatóak szombatonként, így - elsősorban - velük dolgozunk a jövőben :!:

Bugesz; Gyurma; Dezső a hétvégi megjelenéstől függően kaphat lehetőséget...

Továbbá vannak egyéb - kiváló képességű potenciális nem budapesti - játékosaink a B-be Antiimperialista ill. Vito személyében, akik bizony bármikor bevethetőek, ám sajnos nem tudnak járni szombatonként. Ettől függetlenül ha ráérnek a Selejtezőkön és a B Tornákon helyük van közöttünk :!:

A HFCB B Csapat max. 9-10 fős kerettel vág neki a jövőben mindennemű eseménysorozatnak :!: :!:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.09.30. 13:31:45

Barça B vs. Roma A 2:2 (Jakxy; Enrique)
Barça B vs. Inter 1:1 (Antiimperialista)
Barça B vs. Bayern München 4:1 (Enrique; Antiimperialista 2x; C. Gábor)
Barça B vs. Juve B 1:2 (Antiimperialista)
Barça B vs. Milan B 0:8
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2007.09.29. 23:16:25

Mi lett a selejtező eredménye?
Azt tudom, hogy sajnos nem sikerült a feljutás :cry: , de hogy alakultak az eredmények?
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.28. 16:09:55

Enrique írta:
Bercy írta:Sziasztok!

MA nem kapunk infot a tegnapi meccsről? Vagy csak a győzelmeket fogjátok felírni?
Ha nem írja le senki, akkor majd én. :)

3-3-at játszottunk velük, de nyerhető lett volna... Ráadásul 3-1-ről lett a végére X. De jók voltunk szerintem, mindenki jól játszott, a végére picit elfáradtunk.
Legközelebb nyerünk, és 3-ra növeljük a veretlenségi sorozatunkat. 8)

Üdv
E.
Remek! Örülök és Grat! Ha jól tudom a tavalyi bajnokkal játszotattok!!! :wink:
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.09.28. 16:06:25

Bercy írta:Sziasztok!

MA nem kapunk infot a tegnapi meccsről? Vagy csak a győzelmeket fogjátok felírni?
Ha nem írja le senki, akkor majd én. :)

3-3-at játszottunk velük, de nyerhető lett volna... Ráadásul 3-1-ről lett a végére X. De jók voltunk szerintem, mindenki jól játszott, a végére picit elfáradtunk.
Legközelebb nyerünk, és 3-ra növeljük a veretlenségi sorozatunkat. 8)

Üdv
E.
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.28. 14:49:11

Sziasztok!

MA nem kapunk infot a tegnapi meccsről? Vagy csak a győzelmeket fogjátok felírni?
Avatar
dopi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2006.08.02. 15:45:05

2007.09.20. 13:14:12

Ezúton is jobbulást Melkor csk-nak és sporttársnak. Nem gondolod hogy túl sok lesz már a betegeskedésből Melkor? :lol:
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.19. 20:27:58

Silvanus írta:Bercy. Épp hogy figyelmes voltam, mert épp kiemeltem, és tulajdonképpen csak megsmételtem egy részt Melkor írásából, amit fontosnak véltem! Nem azt modntam, hogy Ő azt nem említette, mert TE valahogy erre utaltál az imént. NEM! Említette, és én azt kiemeltem, és elismételtem, hogy ez van, de ez NEM JÓL VAN ÍGY!!! Ennyi. :shock:
Én kérek elnézést :oops:
Legközelebb figyelmesebb leszek :wink:
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2007.09.17. 18:58:07

Mindenki elmond minden okos dolgot,én csak annyi fűznék hozzá,hogy valósítsuk is meg!!!!

Legyen látható változás a pályán!Mert különben sokat fogunk még idegeskedni,félek hogy megint nem lesz semmi különös,bár ne lenne igazam!

Csütprtükön találkozunk!Készüljetek,mert papíron hasonló képességű lesz megint az ellenfél!Hajrá Mi!!! :wink:
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.17. 18:18:58

Bercy. Épp hogy figyelmes voltam, mert épp kiemeltem, és tulajdonképpen csak megsmételtem egy részt Melkor írásából, amit fontosnak véltem! Nem azt modntam, hogy Ő azt nem említette, mert TE valahogy erre utaltál az imént. NEM! Említette, és én azt kiemeltem, és elismételtem, hogy ez van, de ez NEM JÓL VAN ÍGY!!! Ennyi. :shock:
"Més Cuen un Club"
Superlama
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2005.07.07. 21:59:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.17. 16:07:39

na már hogy 6. ez total kibaszas....... :?
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.09.17. 15:18:48

2007. október 6.
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.09.17. 15:15:47

Mikor lesz a következő torna?
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.17. 14:31:08

Silvanus írta:Melkor, én olvastam!!! :lol:

Egyébként írásodban érintettál (szerintem) egy szerintem nagyon is lényeges kérdést, amivel nem sokat foglalkoztunk, de lehet fontosabb, mint hinnénk! És ez is lehet egy alapvető gond: nem egyeznek csapaton belül a célok!!! Ki így, ki úgy áll hozzá. Ez szerintem nem túl jó! Egyikőnk csak le-le jár, és nem veszi komolyan annyira, míg a másikónk pedig győzne minden meccsen... közelíteni kéne a célokat!
EZEK SZERINT NEM VOLTÁL ELÉG FIGYELMES!

"A csapat célkitűzéseit tekintve is vannak különbségek - van akinek fontosabb ez a csapat, van aki hobbi szinten csinálja, mert nem ez az első - másod... rangú dolog az életében. "
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.17. 14:28:24

Melkor, én olvastam!!! :lol:

Egyébként írásodban érintettál (szerintem) egy szerintem nagyon is lényeges kérdést, amivel nem sokat foglalkoztunk, de lehet fontosabb, mint hinnénk! És ez is lehet egy alapvető gond: nem egyeznek csapaton belül a célok!!! Ki így, ki úgy áll hozzá. Ez szerintem nem túl jó! Egyikőnk csak le-le jár, és nem veszi komolyan annyira, míg a másikónk pedig győzne minden meccsen... közelíteni kéne a célokat!

Ami a Bad Boys elleni edzőmeccset érinti természetesen én benne vagyok, és máris intézkedem, ha lenne pontos elképzelés arról, hogy mikor, melyik hétvégén, akkor én leszervezném ezt.

(Csak picit hangosan gondolkodok srácok: Ami nem titok senki előtt: én visszatértem régi csapatomhoz, a BAD BOYS-hoz, ahol folytatom a komolyabb kispályás focit, szombaton, és hétfőn is bajnokságban játszom velük. Pár új arccal kiegészült a csapat, és az új CSK-nak köszönhetően ott óriási változások történtek. Mint MI, úgy a Bad Boys is hasonló gondokkal küzködött régebben, de ma ennek nyoma sincs! A csapatszellem ott midnenek felett van, és ennek van alárendelve minden. Nem egyéni képességeken múlnak a győzelmek, és nincs vita, veszekedés, és egymásra mutogatás sincs... CSAPAT VAN, ÖSSZETARTÁS, és abszolút működik minden! Mindenki tudja hol a helye, mi a feladata, és ezt nem felejti el a pályán sem! Játsza, és nem nézi a focit a pályán!!!)
"Més Cuen un Club"
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.17. 14:27:57

én csak a betűket számoltam meg...így is ér??? :lol:
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.09.17. 14:27:24

Így legyen!
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Superlama
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2005.07.07. 21:59:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.17. 14:08:35

végigolvasva
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2007.09.17. 14:02:33

Egy kicsit nem figyelek és mindjárt elharapóznak az indulatok... :?

Kezdjük a csütörtöki focikkal: aki még új a csapatban azoknak mondom, hogy mi ennél tudunk sokkal jobban is játszani. Legtöbben nem játszanak ilyen és ehhez hasonló erősségű bajnokságban - így nem meglepő, hogy az első meccsek nem úgy sikerültek ahogy szerettük volna - picit szokni kell a pörgést, hozzá kell szokni az iramhoz.
Senkit!! sem fogok szankcionálni a játéka miatt (max lecserélés meccsen belül) - aki épp gyengébben játszik - és ilyen bármelyikünkkel elő szokott fordulni - az gondolom nem direkt csinálja. Mindenki érzi, hogy mi lehet a gyengébb játékának az oka - koncentrációhiány, fáradtság, erőnléti problémák - akkor tegyen ellene!! Ez mindenkinek a saját felelőssége. Épp elég bűntetés az számára, hogy esetleg a csapat miatta kap gólokat, vagy ő hagyja ki a helyzeteket. Ha valaki úgy érzi, hogy nem kész a játékra, vagy pályán belül nem megy neki, az szóljon, hogy most nem játszik többet.
A legfontosabb dolog viszont az, hogy ne a másikban keressük a hiba okát és pályán belül, kívül ne ordítozzunk egymással!! Mindenki nézzen magába, hogy mit tehetne annak érdekében, hogy jobban mennyen a csapatnak.
Persze 1-1 hangos szó belefér, de az nem hogy utána napokon keresztül füstölgünk a fórumon, hogy ennek és ennek nem megy a játék stb.... (mégha nem is nevezünk meg konkrétan embert)

A csapat célkitűzéseit tekintve is vannak különbségek - van akinek fontosabb ez a csapat, van aki hobbi szinten csinálja, mert nem ez az első - másod... rangú dolog az életében. Ezt el kell fogadni, mi egy Barcelona szurkolói csapat vagyunk és nem profi, félprofi játékosok. Saját szorakozásunk érdekében játszunk együtt. Legfőbb cél a szurkolói tornákon való minél jobb szereplés - nagyrészt ennek okán neveztünk be a csütörtöki bajnokságba is. Amit persze szintén komolyan kell venni, de azt el kell fogadni, hogy vannak ott nálunk sokkal komolyabb, akár profi csapatok is, akik ellen kevés az esély. Szóval ebben a bajnokságban az az elsődleges cél, hogy egyénileg és csapatban is tudásunk legjavát próbáljuk adni, szokjuk a keményebb ellenfelek elleni játékot. Aztán hogy ez hányadik helyre lesz elegendő az már más kérdés....

Mint azt már korábban mondtam, én sem tanultam soha klubszinten focizni - fejlődésünk érdekében tarthatunk némi edzést szombatonként - persze csak ha a B csapat is beleegyezik - de nem szeretném ha ez a játék rovására menne. Szóval aki ért ehhez, az álljon elő vele nyugodtan, és a szombati focik első 30 percében lehetne gyakorolni.

Viszont egy valamit igenis szankcionálni fogok - aki nyiltan szóban, vagy itt a fórumon negatívan kritizálja csapattársait, vagy a csapatot és szítja feleslegesen a vitát az nem jöhet a tornára és csütörtökönként sem!!
A legfontosabb ugyanis, hogy jó hangulat legyen a csapat küröl - ami igen nagy mértékben befolyásolni tudja a pályán nyújtott teljesítményt is!
Ennek fényében dolgozzon mindenki tovább a csapat jobb szereplése érdekében! Akinek esetleg valami nem tetszik a korábban leírtak közül annak nem "Enrique-féle autokorrektor: a muszáJ pontos J :)" a HFCB-ben játszania!

Más!
Mint az Norbert kollégánktól megtudtuk, nyakunkon a következő szurkolói torna. Hamarosan közzéteszem, hogy kikre számítok az A csapat keretén belül - ez után mindenki tudja majd jelezni, hogy ráér-e vagy sem. A minél sikeresebb szereplés érdekében jó lenne 1-2 edzőmeccset is játszani. Silvanus kollégát kérdezem, hogy tudnánk-e játszani valamelyik hétvégén a Bad Boys ellen??
Illetve akinek van erős csapat ismerőse az szóljon és kérdezze meg tőlük, hogy mikor lenne jó egy edzőmeccs! A helyszín leginkább a Tippmix Aréna, vagy a Orczy Kert lenne.

üdvözlettel:

Melkor csk

Aki a következő hsz-ében nem jelzi, hogy végigolvasta az irományomat (tudom nem volt könnyű :) ), annak bünti lesz! :wink: :D
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2007.09.17. 14:00:30

üres
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2007.09.17. 11:09:50

Nem csak Zsolti ért Veled egyet teljes mértékben Haze, hanem én is hasonlóképpen látom a dolgokat... és ahogy Silva szokta mondani:

písz
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2007.09.17. 11:00:05

Srácok! Nyugi! :)

Én egyetlen dolgot szeretnék csak mondani, ami végül is egy reagálás részemről Norbi egyik mondatára. Azt írta nagyjából Norbi, hogy 'Dejavu' érzése van azzal kapcsolatban, hogy megint az megy most a csapat körül, ami anno, mikor hülyére vertek minket hétről-hétre a bajnokságban. Nem változott semmi!!! Sajnos. És erre én most picit drasztikusabban reagálnék, mint akárki más. Nem mutogatok senkire, nem fejtegetem ki a magam véleményét... egyszerűen önkritikát gyakorlok, és próbálok javítani a hibáimon. DE! Nekem ettől függetlenül is elegem van abból, hogy 2-3 éve nem tudunk változni, nem tudunk fejlődni, csak beszélünk róla, így hosszas tépelődés után úgy döntöttem, hogy nem folytatom a bajnokságot a csapattal. Kiszállok. Nincs senkivel bajom abszolút, sőt bírlak titeket srácok, tényleg! Semmi különös nincs a háttérben, nem sértődtem meg, SEMMI BAJOM - csak mielőtt jön a 28 kérdés, hogy miért, miért, miért. Egyszerűen elegem lett abból, hogy a HFCB folyton a szebb jövőről álmodozik, és soha nem történik semmi ennek érdekében. PONT!!! Téma lezárva, sok sikert fiúk a bajnokságban, és szurkolok nektek! Lelkemet megnyugtatja azért, és remélem titeket is, hogy helyettem máris igazol Melkor egy nagyon ügyes, fiatal, erős, gyors embert a csapatba Enrique személyében, akinek ez úton is sok sikert, és sok szép győzelmet kívánok a csapattal!!!

A csapatot nem hagyom el teljesen persze, szombatonként, és a szurkolói tornákon még találkozunk, HA van rám igény. szép napot srácok! :)
"Més Cuen un Club"
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.09.17. 10:43:23

Berci! Ez az aktív fórumozás ebben a témában az előző meccs szüleménye, ezért nem értem, hogy miért helyezed szembe a Te általános véleményedet az én konkrét, előző meccsről szóló hozzászólásommal. Szerintem pedig ha elolvasod a hsz-imat, bíztatólag és nyugalmat keltve írtam meg azokat. Érdekes, hogy csak Zsolti ért egyet velem, bár nekem ez bőven elég... Nézzünk előre és bízzunk a szép jövőbe.
Lezárt