Bojan Krkic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.17. 09:24:26

Ha Bojannak tetszik az ajánlat, és eligazol visszavásárlási opcióval ami nagyon jól hangzik, akkor menjen isten hírével! Hiába az egyik kedvencem 2007 óta, de már annyira látszik, hogy nincs esélye se kedve már ehhez, hogy menjen. És ha netalántán gólgazdag szezont futna úgy, hogy 30-40 meccsen kezdene, akkor mi a frászért akarna visszajönni? Ha pedig nem tud bizonyítani Enrique keze alatt sem, akkor miért akarnák visszahozni?:D
Ez egy zsákutca szvsz.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.06.17. 09:07:16

Jelenleg szerintem erre van szüksége Bojannak. Egy római kaland sokat segíthetne rajta, mivel ott megkapná azokat a perceket, amire szüksége van. Remélem, ha elmegy, nem úgy külditek/küldik el, hogy többet ne is lássuk. Ugyebár ebben a visszavásárlási opcióban meghatározott összeg nem 4-5 millió lesz, szóval legalább 20 gólt fölött kéne zárnia.

Amúgy a Roma indul az EL-ben?
més que un club
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19556
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.06.17. 08:24:35

Érdekes ez a „Római vakációs” sztori….Logikailag mindenféleképpen érthető a döntés, s én bízom benne meg is találja a számításait a „kicsi”, a visszavásárlási opció meg tökéletes lenne, s LE21 irányítása alatt játszhatna is!

Off: ha már Roma, Totti megy, mehet a Galaxyhoz, még Henry-t meg Raúlt odavinnék és meglenne a 2000res évek nagy (aranylabda mentes) csapata! :lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.06.12. 09:44:40

Ezek után 70% az esélye, hogy távozik Bojan a csapatból. Kizártnak tartom a maradását ilyen körülmények között.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.12. 09:31:42

víscaelbarca!forever írta: Balotelli adhatna neki az egojából :lol:

Komolyra véve a szót, én nem szeretném ha elmenne, eléggé benőtte magát a szívembe főleg a tavalyi és a 2008as szezon végén. Csupa szív játékos, aki ízig vérig culé, nagyon tehetséges is, de az utóbbi pár évben valami elromlott nála. Sajnos úgy néz ki mennie kell, de akárhova is menjen, csak kölcsönbe vagy visszavásárlási opcióval.
Azzal az önbizalommal csak módjával.. :)

Amúgy első szezonjában milyen volt, rengeteg gólt szerzett, mondjuk ott nagyban Henry jelenléte is jó hatással lehetett rá, nagyon bírták egymást, segítette is a francia végig. Elmúlt szezonokban pedig ez a görcsös akarás rányomta a bélyegét a játékára. Amúgy tényleg egy csupa szív játékos, talán ezért is szerethetik annyira sokan, többek között én is. Ha 2. szezonjában is úgy lőtte volna a gólokat mint Pedro, nem lenne kérdés marad-e. Sajnálnám nagyon, de biztos jó dolga lenne ott is, ha érezné a bizalmat. Jó kis játékos pedig, és azzá is válhat még, abszolút nem késő. Ha Messi már 20 évesen a világ legjobbja, nem kell kötelezővé tenni, hogy akkor mindenki más már 20 év után kell bizonyítson, lehet később érő a srác és később lesz alap ember majd. Kitudja.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
víscaelbarca!forever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 252
Csatlakozott: 2010.05.23. 19:58:07
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2011.06.11. 21:32:41

Ronaldinho&Barca írta:Talán Bojan oldalán van az, hogy mindig ott volt egy Eto'o, Ibra, Villa.. akik mindig alap emberek voltak és ontották a gólokat, kivéve Ibrát talán. Ha pályára is lépett, benne volt, az a nagy feszültség, hogy most aztán kell bizonyítani, és lehet e miatt nem ment neki. Persze jön a válasz, ha tehetséges, satöbbi satöbbi, akkor kéne kihasználni a helyzetet ect, ect.. De lehet az a faktor dönt nála mindent el. Tehetséges játékos, szimpatikus is nagyon, ha elmenne, nekem hiányozna. Néha egy kis szerencse nagyon elkélne neki és egy kis önbizalom, más lenne már minden, biztos vagyok benne.
Balotelli adhatna neki az egojából :lol:

Komolyra véve a szót, én nem szeretném ha elmenne, eléggé benőtte magát a szívembe főleg a tavalyi és a 2008as szezon végén. Csupa szív játékos, aki ízig vérig culé, nagyon tehetséges is, de az utóbbi pár évben valami elromlott nála. Sajnos úgy néz ki mennie kell, de akárhova is menjen, csak kölcsönbe vagy visszavásárlási opcióval.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.11. 21:26:20

Csak az a baj, hogy nem lehet a végtelenségig várni. Én is szeretem, meg sajnálnám, ha elmenne, de azt is szem előtt kell tartani, hogy ő is játszani szeretne sokat. Romában meg lehet alapember lehetne Enrique érkezésével. Az is lehet, hogy Olaszhon nagyon bejön majd neki. Azt mondom, hozza össze ott a karrierjét.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.06.11. 21:20:18

Talán Bojan oldalán van az, hogy mindig ott volt egy Eto'o, Ibra, Villa.. akik mindig alap emberek voltak és ontották a gólokat, kivéve Ibrát talán. Ha pályára is lépett, benne volt, az a nagy feszültség, hogy most aztán kell bizonyítani, és lehet e miatt nem ment neki. Persze jön a válasz, ha tehetséges, satöbbi satöbbi, akkor kéne kihasználni a helyzetet ect, ect.. De lehet az a faktor dönt nála mindent el. Tehetséges játékos, szimpatikus is nagyon, ha elmenne, nekem hiányozna. Néha egy kis szerencse nagyon elkélne neki és egy kis önbizalom, más lenne már minden, biztos vagyok benne.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.11. 21:07:08

Amit csinál ott a védő azért az is szilveszteri összefoglalóba illő.
De egyetértek Rivaldo-val az első méterrekkel van gond ott nagyon-nagyon lassú hiába érzi hogy hova kéne futni védők könnyen utolérik ha meg van kontakt akkor könnyen borul. Pl Messi-t le sem tudják ütközni mivel úgy robban ki hogy az első pár lépésben méternyi előnye van, mondjuk első métereken nem hiszem hogy van gyorsabb Messinél a világon.
De Pedro is és még a 30-at nyaldosó Villa is sokkal robbanékonyabb.
És mivel a védők mögé betett laszti finoman szólva is kulcskérdés a játékunkban , ez elég nagy problémát jelent.
Volt egy olyan érzésem a szezon során hogy tavalyhoz képest még lassabb lett.
Ha jön Alexis meg Cesc is , nagyon-nagyon kevés esélyt látok a maradására.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.11. 19:06:50

Pont az előbb akartam linkelni.Tavaly láthattuk nem egyszer h ha megkapja a bizalmat akkor él vele, és nem csak az utolsó 10 percekre dobjuk be.
De ha nem kap lehetőséget és jön AS vagy Rossi akkor még kevesebb lehetőséget fog kapni..
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2011.06.11. 18:05:35

Rivaldo11 írta:Sajnos Bojanból-szerintem-dacára a fiatalságának, meg hogy még fejlődhet, nem lesz klasszis csatár. Döntő faktorokban ugyanis-gyorsaság, robbanékonyság, váratlan húzások, dinamika-Nincs egyetlen egy olyan képessége sem, amivel kiemelkedne. Ezt nem látják azok, akik a maradását szeretnék ???
http://www.youtube.com/watch?v=LTrNKKJslYc
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.11. 17:21:49

tamaslaci írta:énis nagyon sajnálom h bojanbol ugymond "nem lett semmi".. ezt ugy értem h nem birta el a nyomást és a nagy meccseken nem is remekelt , így ne is lett belöle kezdő játékos.. amugy most a romáhot vagy az udinéséhez megy?
Ezt majd akkor tudjuk meg ha aláírta a szerződését,még az is lehet,hogy marad bár annak nem látnám nagy értelmét.Szerintem Luis Enrique kezei alatt lehet megvillanna,bár ki tudja.
Avatar
tamaslaci
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011.06.11. 16:17:06

2011.06.11. 16:22:20

énis nagyon sajnálom h bojanbol ugymond "nem lett semmi".. ezt ugy értem h nem birta el a nyomást és a nagy meccseken nem is remekelt , így ne is lett belöle kezdő játékos.. amugy most a romáhot vagy az udinéséhez megy?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.10. 22:57:08

Sajnos Bojanból-szerintem-dacára a fiatalságának, meg hogy még fejlődhet, nem lesz klasszis csatár. Döntő faktorokban ugyanis-gyorsaság, robbanékonyság, váratlan húzások, dinamika-Nincs egyetlen egy olyan képessége sem, amivel kiemelkedne. Ezt nem látják azok, akik a maradását szeretnék ???
Inivel a párhuzam meg nem reális. Ini már ennyi idősen is mutatta, h. nem mindennapi a játékintelligenciája, és ragadt hozzá a zsuga.
Amit meg kell dícsérni Bojan játékában, azok a mélységi passzai, de hát csatárként ezt az erényét nem igazán használhatja ki...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Piqué
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 321
Csatlakozott: 2010.11.17. 21:57:26

2011.06.10. 22:57:06

Lehet mindenki nagyon sokat várt tőle,ez is lett a veszte szerintem.Annyira vártuk,mikor kezdő volt,hogy csillogjon-villogjon(bár az a meccsmennyiség amit kapott régen kevés egy ilyen fiatal játékosnak)és sajnos nem tudott.Én is azt gondoltam különben,hogy egy új Barca csatárlegendát látunk majd,de tévedtem.Sajnos teszem hozzá sok sikert neki ha úgy dönt h távozik. :?
socio66

2011.06.10. 22:23:20

sajnálnám ha elmenne,mert szimpatikus gyerek,meg anno tényleg azt gondoltam hogy megoldja a csatárgondjainkat vagy tíz évre.
csak hát a bemutatkozó szezonja óta eltelt három év és a srác visszafelé fejlődik.
bizonytalan,fizikailag nagyon gyenge és a potenciál szikráját sem lehet benne látni sajnos. botladozik,elnyomják,ziccereket ront,ráadásul nem is a komolyabb csapatok ellen dobjuk be,hanem a 'sörmeccseken'.
lehet hogy nem kapta meg soha folyamatosan a lehetőséget,de itt nincs idő arra hogy istápoljuk,meg önbizalmat verjünk bele és hát összességében azért volt ideje hogy megmutassa magát.
én azt mondom jöjjön helyette más,ő pedig próbáljon szerencsét máshol, ahol több lehetőséget kap. sok sikert neki.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.10. 20:32:24

Nekem is az ASR a második kedvencem és örülnék,ha jönne,mert szerintem Rómában bizonyíthatna.Itt nem kedveltem,de kifejezetten örülnék egy római kalandjának.
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.06.10. 20:31:34

Sajnálnám, ha Krkic tényleg távozna, de ha menne, valószínűleg jó helyre kerülne Rómába. Az edző biztosan játszatná (Enrique) és megtalálná a helyet. Ezután remélhetőleg Villa helyére visszavásárolnánk. 15-20 milliónkba kerülhetne jövőre. De hátha marad.
més que un club
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.06.10. 20:25:57

Ha már tényleg elmegy Bojan, akkor nagyon örülök, ha Rómában folytatja. Egyrészt jó állomáshelynek tartom, ahol lesz lehetősége a bizonyításra, másrészt pedig Luis Enriquénél jó kezekben lesz, az biztos. (Harmad és negyedrészt pedig Róma szuper város és az ASR a második kedvenc csapatom. :) ) Ha pedig visszavásárlási opcióval távozik, akkor kb. csak kölcsönbe adjuk és ha ott megmutatja, hogy mit tud valójában, akkor gond nélkül hozhatjuk majd vissza.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.06.10. 20:09:37

tartok tőle, h szét fogják szedni a serie a-ban. itt a primerában van mondjuk 2-3 kannibál (ezek is nagyrészt egy csapatban, tudjuk melyikben 8) ), az olaszoknál viszont minden brigádnál megvannak a hentesállatok.
remélem, nem lesz igazam, ha frankón az ASRbe megy.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2011.06.10. 20:02:37

MessiFan írta:Ez a fiú lett volna a leges legutolsó, akire azt mondtam volna, hogy eligazol.
Ha eligazol, sok sikert kívánok neki. Ha a Barca meg akarja venni Sánchezt vagy Rossit akkor szerintem meg kell válni tőle és Jeffrentől.
Egy rendkívül tehetséges játékos aki a Rómába nem csak kezdő, az egyik legjobb lehet szóval megértem ha elhagyja azt a klubbot, ahol 11 éves kora óta játszik és... Nem tudom leírni. Bírom a srácot.

Egyszerűen úgy kell elengedni, hogy nem zárjuk mögötte kulcsra az ajtót...ha teljesít és tényleg tud húzóember lenni egy, a Barcánál gyengébb, de erősnek számító csapatban, akkor 1-2 év múlva Villa helyére visszatérhet. Ha ezt meg tudná érteni, és a klub is gondolna erre, akkor senki ne járna rosszul.
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.10. 19:17:23

Ez a fiú lett volna a leges legutolsó, akire azt mondtam volna, hogy eligazol.
Ha eligazol, sok sikert kívánok neki. Ha a Barca meg akarja venni Sánchezt vagy Rossit akkor szerintem meg kell válni tőle és Jeffrentől.
Egy rendkívül tehetséges játékos aki a Rómába nem csak kezdő, az egyik legjobb lehet szóval megértem ha elhagyja azt a klubbot, ahol 11 éves kora óta játszik és... Nem tudom leírni. Bírom a srácot.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2011.06.10. 18:10:11

Szegény Bojannak az arcára van írva az agónia...

http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/10 ... yzet_miatt

Azért ilyen picsmogós képet berakni, besz*rok!!!!!!!!! :lol:
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.09. 22:20:16

Bojannal kapcsolatban nem igazán értem, miért nem kapott több lehetőséget. Így persze, hogy nem lendül formába... Az előző szezonban, amikor Ibra (hál' Istennek) kikerült a csapatból és Bojan játszott, lőtte sorban a gólokat!!! Az a baj, hogy idén megváltozott a felállás. Eddig Eto'o ill. Ibra volt középcsatár és két szélről jött R10, Henry, Messi, Pedro. Most Messi játszik középen és két szélen Villa/Pedro, úgy hogy Messi tulajdonképp visszavont éket játszik... Ebben a felállásban Bojannak a szélen van csak helye, ahol nem ment neki. Ott sokkal jobb pl. Afellay. Nem véletlenül nem akar igazolni a Barca középcsatárt, pedig el lehetne hozna pl. Llorentét a Bilbaoból, de nem lenne helye!!! Lehet, hogy Bojan jó játékos lehetne, de csak akkor, ha vagy Messi helyén játszana, vagy Messi visszamene jobb szélre... de ezt Pep látható, nem akarja!!! Szóval, sajna el kell fogadnunk, hogy valószínű elmegy... Aztán pár év múlva majd ugyanúgy megpróbálja a vezetés visszahozni több 10 milláért, mint most Fabregast.....
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.06.09. 17:58:23

Bojan körül nagyok az indulatok és ez nem segíti őt. A megoldás az lenne, hogy visszavásárlási opcióval el kéne adni jó áron oda, ahová ő is menne.
Lezárt