Thierry Henry

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.17. 15:10:40

kabekabe írta:Az elsőbe jobb volt Alves, Bojan, Xavi, Abi minimum
Bojan az első 15 percben nagyon aktív volt, ez igaz. És utána? Abidal? Majdnem egy gólpasszt adott az ellenfélnek, és volt 1 felfutása (amit egyébként Henry vett észre!).
Alves és Xavi rendben van - de ennél több tényleg nem nagyon. Talán, ha nagyon akarom, akkor Bojan aktív 15 percét hozzáveszem... :)


Fernando:
Amennyire nagy az elvárás Henry-val szemben a régi teljesítménye, neve, és ára miatt - hasonló szinten is lehet elvárás a fiatalokkal szemben, hogy saját nevelések (t.i. alapból ezt a focit tanulják), meg önmagában az a tény, h fiatalok és ezáltal jobb kondijuk van, továbbá bizonyítaniuk kell, hogy nekik is legyen nevük.
Amúgy tényleg PEACE. De ne várd, hogy Henry olyan lesz, mint Arsenalban. Nem várhatod egy 32 éves játékostól, hogy megváltsa a világot - erre ugyanis sosem volt példa. Mindenkit a helyén kell kezelni, és tekintsetek úgy Henryra, ahogy "illik": tavalyelőtti házi gólkirályunkra, tavalyi szuper teljesítményre, a nevére, a korára (ezáltal a posztjára!!!, nem sok 32 éves szélső van, aki ilyen szuper teljesítményt tud nyújtani! - konkrétan egy sincs :) ).
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.17. 14:41:42

Azért azt ne fejetsük, hogy Henry-val szemben nagyobb mindenki elvárása, mint a legtöbb játékos felé... Henry-t 25 millióért vettük, míg Bojan saját nevelés, Pedro saját nevelés. Ezzel együtt többet csináltak, mint a francia. Nem akartam belemenni ennyire a dolgokba, mert eszembe sem jutott kritizálni, mert nálam ez belefért tegnap. Csak 1-2 dolgot azért jó szem előtt tartani. Henry-t igazoltuk. Mi akartuk megvenni, mi fizettünk érte negyedszáz milliót az Arsenalnak, hogy nálunk játsszon, hogy nálunk csinálja azt amit korábban másutt, szerintem ezt se kell figyelmen kívül hagyni... nah Peace.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
riboo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:34:46
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2009.08.17. 14:39:13

Boldog Születésnapot Monsieur!!! Számomra az "elegancia" fogalma is ugyanezen a napon jött világra... :wink:

Folytassa kérem...!!!
Több, mint egy klubb...
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.08.17. 14:30:53

Alig várod hogy kritizálhass? Menny el akkor kritikusnak! Nem hogy szurkolnátok a csapatnak hogy minnél jobb legyen mindenki teljesítménye, itt oltjátok egymást, meg a játékosokat! Örüljünk hogy ekkora zsenik játszanak itt nálunk. Henry 32 éves, és még mindig a csúcson van, és lesz is!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.17. 14:29:52

Ronaldinho&Barca írta: Az, hogy egyesek ismét megtalálták.. szaros szuperkupa meccs után, nah mind1 alig várom én is kritizáljam majd a bosnyákot..
Ilyet Barca szurkolóként,hogy lehet leírni?Elgondolkodtató....
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.08.17. 14:25:39

Isten Éltesse Sokáig A Mi Titinket! :)
Remélem jövőben is megmarad az a hihetetlen elegancia, ahogy lövi a gólokat, illetve játszik, én nagyon megkedveltem az "öreget", remélem idén ott folytatja, ahol tavaly abbahagyta. ;) Sok szép gólt, és kupákat! ;)

Az, hogy egyesek ismét megtalálták.. szaros szuperkupa meccs után, nah mind1 alig várom én is kritizáljam majd a bosnyákot..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.08.17. 14:23:20

Mikaos írta:
Fernando írta:Azért hagy védjem meg LM19-et. Kritikán alul játszott. Most mondd már meg, hogy mi köze annak h 7 méterről nem meri ellőni a labdát, ehelyett rossz megoldást választ és fölé emel, ahhoz, hogy sérülésen van túl? De akár mondhatom a sok emberbecselezést, rossz beadást és rengeteg jóval kapu mellé durrantót lövést. Rossz forma. Oké idény eleji. Nem is akarom én őt szidni, de most a sérüléssel burkolni ezeket a dolgokat hülyeség, már bocs.
Na, kezdődik... :)
Nem akarja itt senki sem burkolni ezeket. Az elvakultságot akarom finomítani.
Azt mondd meg, hogy hányan voltak, akik jobban játszottak nála az 1.félidőben?! Ha tudsz 3-at mondani, akkor hajrá! De azért Henryt "kell" szidni - a többi 6-7 játékost nem...
De figyelj, én lassan elfogadom: akkor is szidták páran, amikor házi gólkirály lett első évében! Tavaly is szidták páran, amikor meccsenként vagy 1 gólpasszt, vagy 1 gólt lőtt!
Tul.képpen csak ebből van elegem...az igazságtalan kritikából. Nem azt mondom, hogy nem lehet őt kritizálni - csak mikor az egész csapat láthatóan gyengén játszik, és nem tudnék kiemelni 2 embernél többet, aki jól játszott, akkor minek rászállni mindig 1 játékosra?

Tegnap is volt pár nagyokos, aki rászállt Pedrora, mielőtt gólt lőtt és gólpasszt adott :D Nos, ugyanez szokott lenni Henryval is...szerencsére. Úgyhogy ezt jó ómennek tartom.
Az elsőbe jobb volt Alves, Bojan, Xavi, Abi minimum. A másodikba kb. mindenki. belefér az idény eleji forma, de ennél több kell. Tavaly télen még szídtam, de a második félévi teljesítményére nem lehetett panasz. Első évében meg sokat volt sérült pl. Samu. És valld be akkor téleg nem volt jó.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.17. 14:14:41

Fernando írta:Azért hagy védjem meg LM19-et. Kritikán alul játszott. Most mondd már meg, hogy mi köze annak h 7 méterről nem meri ellőni a labdát, ehelyett rossz megoldást választ és fölé emel, ahhoz, hogy sérülésen van túl? De akár mondhatom a sok emberbecselezést, rossz beadást és rengeteg jóval kapu mellé durrantót lövést. Rossz forma. Oké idény eleji. Nem is akarom én őt szidni, de most a sérüléssel burkolni ezeket a dolgokat hülyeség, már bocs.
Na, kezdődik... :)
Nem akarja itt senki sem burkolni ezeket. Az elvakultságot akarom finomítani.
Azt mondd meg, hogy hányan voltak, akik jobban játszottak nála az 1.félidőben?! Ha tudsz 3-at mondani, akkor hajrá! De azért Henryt "kell" szidni - a többi 6-7 játékost nem...
De figyelj, én lassan elfogadom: akkor is szidták páran, amikor házi gólkirály lett első évében! Tavaly is szidták páran, amikor meccsenként vagy 1 gólpasszt, vagy 1 gólt lőtt!
Tul.képpen csak ebből van elegem...az igazságtalan kritikából. Nem azt mondom, hogy nem lehet őt kritizálni - csak mikor az egész csapat láthatóan gyengén játszik, és nem tudnék kiemelni 2 embernél többet, aki jól játszott, akkor minek rászállni mindig 1 játékosra?

Tegnap is volt pár nagyokos, aki rászállt Pedrora, mielőtt gólt lőtt és gólpasszt adott :D Nos, ugyanez szokott lenni Henryval is...szerencsére. Úgyhogy ezt jó ómennek tartom.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.17. 14:06:42

Én mint cikkíró pontosan tudom, hogy ha 0,1%ban is nem lenne játékra alkalmas, nem játszott volna tegnap.

Én megértem, ha óvatoskodik, vagy megmondták neki hogy legyen az. Attól teljesen függetlenül ennél jóval több kell a jövőben, akármiért is volt gyenge.

Ugyanis nem a tegnapi teljesítményt kritizáltam. Csak a jövőbelivel kapcsolatban írtam, teljesen direkt, vártam a válaszokat.
Mégcsak kritizálni se mertem, és kapom a pofámba.
Ilyenkor lenne kedvem szembemenni azokkal a szabályokkal, amiknek jórészét én kapartam le a fórumba.

Rossz volt és kész. Gyenge. Tökmind1 hogy miért, nem mondom én hogy szégyelje magát, vagy adjuk el, még azt se hogy ültessük padra egy kicsit. Csak nyújtson jobbat majd.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.17. 13:57:44

Mikaos írta:
lionelmessi19 írta:BSZ
Hát énis kívánok neki, egy eddiginél lényegesen jobb formát erre az idényre. Ha Busquets fejlődik, vagy valamelyik fiatalunk nagyon belelendülne, veszélyben lehet a francia.
Erre azért fogadni mertem volna... :lol:
Legalább te - mint cikkíró - neked tudnod kéne, hogy egy Achilles-sérülésen van túl a francia (ha egyáltalán túl van!!!). Ezért megint teljesen feleslegesek és alaptalanok ezek a kritikák.
Tegnap nem sok jobb teljesítmény volt nála, de persze a divat az divat...nem lehet mit tenni :)
Azért hagy védjem meg LM19-et. Kritikán alul játszott. Most mondd már meg, hogy mi köze annak h 7 méterről nem meri ellőni a labdát, ehelyett rossz megoldást választ és fölé emel, ahhoz, hogy sérülésen van túl? De akár mondhatom a sok emberbecselezést, rossz beadást és rengeteg jóval kapu mellé durrantót lövést. Rossz forma. Oké idény eleji. Nem is akarom én őt szidni, de most a sérüléssel burkolni ezeket a dolgokat hülyeség, már bocs.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.17. 13:52:12

lionelmessi19 írta:BSZ
Hát énis kívánok neki, egy eddiginél lényegesen jobb formát erre az idényre. Ha Busquets fejlődik, vagy valamelyik fiatalunk nagyon belelendülne, veszélyben lehet a francia.
Erre azért fogadni mertem volna... :lol:
Legalább te - mint cikkíró - neked tudnod kéne, hogy egy Achilles-sérülésen van túl a francia (ha egyáltalán túl van!!!). Ezért megint teljesen feleslegesek és alaptalanok ezek a kritikák.
Tegnap nem sok jobb teljesítmény volt nála, de persze a divat az divat...nem lehet mit tenni :)
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.08.17. 13:46:35

Sok szülinapot kívánok még Titinek, és még sok szép gólt itt nálunk! ;)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.17. 13:45:02

BSZ
Hát énis kívánok neki, egy eddiginél lényegesen jobb formát erre az idényre. Ha Busquets fejlődik, vagy valamelyik fiatalunk nagyon belelendülne, veszélyben lehet a francia.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.17. 13:43:06

Isten éltessen sokáig Titi! Remélem nagy formában lesz idén!
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
FCBMessi19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:28:28
Tartózkodási hely: Kedvenc székem

2009.08.17. 13:20:42

Boldogat Titi!!! =D> :-({|= Lőjj még sok gólt Barca mezbe! :D
Kép
Kép
Avatar
KissTito14
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009.06.14. 11:16:35
Tartózkodási hely: Szigethalom Sun City

2009.08.17. 11:39:32

Boldog születésnapot az én szememben minden idők legjobbjának!!!
Thierry Daniel Henry.(*)♥
Kép
˛˛A Barςa a bajnok, én pedig csak azt tudok mondani nekik, hogy a nyomás azé, aki nem nyert semmit...´´[Ibra]
.ViSCΛ ΣL BΛЯCΛ.
MR. TROMORT777

2009.08.17. 11:03:25

Zozzy 5 írta:Most abszolút nem kötekedésképpen, de szerintetek ezt Henry elolvassa? :wink:
Hát persze h elolvassa...
Isten éltessen Thierry Daniel Henry!!! =D> =D> =D> :-({|= :-({|=
Kívánok neked még rengeteg sikert a pályán, és azon kívül!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.17. 10:29:06

Most abszolút nem kötekedésképpen, de szerintetek ezt Henry elolvassa? :wink:
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.17. 10:27:09

Boldog Szülinapot Titi!!!További sok sikert a pályán és azon kivül is!!!!!!
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.17. 10:19:04

Boldog Születés napot Titi. Sok szép gólt kivánok neked az idényben. :wink:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.17. 09:52:40

Isten éltessen Titi!! :) Kívánok sikerekben(azt hiszem abban eddig sem szenvedett hiányt :lol: )gazdag pályafutást a továbbiakban és sok gólt a következő évekre! :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
csdewl
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2009.05.12. 08:05:35

2009.08.17. 09:41:42

Boldog születésnapot a 21.század legjobb csatárának!!!! és sok sikert!
"a Futball nyer, ha a Barca nyer"

"Köszönetet mondok a Barcelonának.Egy ilyen nagy klub ilyen nagy futballistái foglalkoztak velünk..." - Franklin Lobos, egy kimentett chilei bányász.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.08.16. 11:13:35

Bízom benne, hogy ezt az Achilles-in sérülést csak kitalálták, hogy ne kelljen elmennie a Ferőer elleni meccsre a válogatottba. Mert ugye egy ilyen sérülés nem jön rendbe 3 nap alatt. Viszont ha igaz a hír, akkor az gáz, mert az Achilles-in a legérzékenyebb, az nagyon sok gondot okozhat egy focistának...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2009.08.14. 13:09:08

danikaa10 írta:Barca_Bome :!: A Henrys cikket te írtad? Mert az Aláírásodba az van, hogy K.Tamás, ha nem elnézést, ha pedig igen Gratula. Bocs az OFFért. :)
Igen én írtam, mint ahogy a Maxwell-est is. Köszi szépen, igyekszem! ;)

Henry talán képes lesz még a tavalyinál is magasabb szintre lépni, hiszen azért tavaly igencsak felvette a csapat ritmusát és talán nála 1 évenként fejlődés lép be, mintsem hanyatlás, azért még nem olyan öreg ő ide, illetve nem az a tipikus lomha játékos aki 30 felett már oly mértékben belassulna. Mindenesetre én annak is örülnék ha a tavalyi formáját hozná idén is, abból baj nem lehet.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.14. 13:00:09

barca_bome írta:
Így van, Titi sohasem fog leengedni, amíg fizikálisan bírja a hajtást, addig hajtani is fog a csapatért!
Barca_Bome :!: A Henrys cikket te írtad? Mert az Aláírásodba az van, hogy K.Tamás, ha nem elnézést, ha pedig igen Gratula. Bocs az OFFért. :)
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Lezárt