Vélemények és javaslatok az új oldalról -Ideiglenes

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2008.03.18. 12:43:52

oksa,megvan a baj(gépről ide nem lehet :)) különben bug ként akartam jelezni,de látom tudtok róla :) és köszi!
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.03.18. 09:25:20

Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2008.03.18. 09:04:29

Hi, bocsi ha rossze helyre vésem de nem tom mi történhetet,kérte drigo hogy vegyem kisebbre az avatarom, amit akartam is csak:

"Warning: move_uploaded_file(./images/avatars/72073427347df767c44e1e.jpg): failed to open stream: Permission denied in..." fogad állandóan
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.02.19. 10:04:33

sztem faya az oldal jol meg van szerkesztve, bár a tabellák menüpont alá eltudnék képzelni egy góllövőlistát :)
Avatar
casuel
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2007.05.12. 06:43:11

2008.02.19. 09:15:37

Hello!

Látom kivan írva a celtic - barcelona meccs alá hogy Tv:Tv6!Ez szerintem egy remek ötlet hogy írjátok hogy hol lesz a meccs!Már akartam írni ezmiatt!továbbra is így lesz!(kinek van kedve tvműsorokat nézegetni hogy mikor lesz? meg hol?
OROSZ10
Barça C
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2008.02.02. 13:31:07
Tartózkodási hely: Sopron City
Kapcsolat:

2008.02.14. 18:43:17

Srácok semmi bajom Xavi-val sőt, de már hány napja ez a nap képe?
Ez segítő kritikának vegyétek!
Hajrá Sopron!
"Ó szeretlek Alkohol
Beléd szerettem azon a bizonyos alkonyon
Ó szeretlek te jó kis szesz
Mert az emberrel valóságos csodát tesz"OROSZ10...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.12.26. 16:18:22

varga tamás írta:Boixos!
Nem fikázni akartam Ferran Sorianót, de nekem nem szimpatikus. Egy tutyi-mutyi alaknak tűnik, akit nem tudnék elképzelni a Barcelona elnökének. Úgy is mondhatnám, hogy az Isten mentse meg ezt a klubot az ő elnökségétől.
Gazdasági rendbetétel. Nem tudom, láttad-e annak idején azt a dokumentumfilmet a Barcáról a NG műsorán. Én láttam, videón meg is van. és ott egyértelműen kiviláglik, hogy az új alapok, az új gazdaságpolitika egy csoportnak, 5-6 ember összefogásának köszönhető: Laporta, Rossell, Soriano, Marc Ingla. Sőt, a filmből számomra az jött le, hogy laporta mellett Rossell az ész. Laport kiváló kommunikátor, jó beszélőkével, míg Rossell a gondolatok, a tervek, az ötletek tárháza.
És azért a Lazio-féle gazdasági csőd nem hinném, hogy fenyegetné a világ egyik legnagyobb kluibját. Azért ez elég merész gondolat. A BArca és a Lazio súlya, helyzete messze nem említhető egy lapon.

Más. Az lenne a kérésem irányodba, hogy a hsz írásakor használd a nagybetűket, az írásjeleket, a pontot, a vesszőket. Így könnyebb lenne a gondolataid megértése. ha lehet, ha nem, akkor is elolvassuk, csak nehézkesebb. Köszi! :wink:
Tamás, láttam a filmet, ráadásul nem azt a kivonatot belőle, ami a NG-on volt, hanem az eredeti verziót. tudom, h kik azok, akik legutóbb felemelték a barcelonát, aminek része volt a gazdasági rendbetétel is. ha az nem történik meg, akkor most nem nagyon lenne miről beszélgetnünk.
neked az a fa.szi nem szimpatikus (gondolom, azért illeted olyan jelzőkkel amilyenekkel, azért jártad olyan szépen körül a személyét), aki azt a csoportot vezeti/vezette, akiknek ez elsősorban köszönhető. a lazio-perspektívát csak azért bátorkodtam megemlíteni, mivel kb olyan szintről kellett felhozni sorrianoéknak a barcát, ahol ők a 2000es évek elején voltak.

a nyelvtani észrevételeiddel asszem majd akkor foglalkozom, amikor te tökéletes leszel ezügyben (lásd a fenti idézetet! ;) ) egyébként sem árt egy kis agytorna az olvasóknak. te is éppen eléggé edzzel sokunkat, elhiheted :D
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.26. 16:04:25

Boixos!
Nem fikázni akartam Ferran Sorianót, de nekem nem szimpatikus. Egy tutyi-mutyi alaknak tűnik, akit nem tudnék elképzelni a Barcelona elnökének. Úgy is mondhatnám, hogy az Isten mentse meg ezt a klubot az ő elnökségétől.
Gazdasági rendbetétel. Nem tudom, láttad-e annak idején azt a dokumentumfilmet a Barcáról a NG műsorán. Én láttam, videón meg is van. és ott egyértelműen kiviláglik, hogy az új alapok, az új gazdaságpolitika egy csoportnak, 5-6 ember összefogásának köszönhető: Laporta, Rossell, Soriano, Marc Ingla. Sőt, a filmből számomra az jött le, hogy laporta mellett Rossell az ész. Laport kiváló kommunikátor, jó beszélőkével, míg Rossell a gondolatok, a tervek, az ötletek tárháza.
És azért a Lazio-féle gazdasági csőd nem hinném, hogy fenyegetné a világ egyik legnagyobb kluibját. Azért ez elég merész gondolat. A BArca és a Lazio súlya, helyzete messze nem említhető egy lapon.

Más. Az lenne a kérésem irányodba, hogy a hsz írásakor használd a nagybetűket, az írásjeleket, a pontot, a vesszőket. Így könnyebb lenne a gondolataid megértése. ha lehet, ha nem, akkor is elolvassuk, csak nehézkesebb. Köszi! :wink:
Kép
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2007.12.26. 15:56:56

Soriano sportmarketing terén A Szakember. Ő volt az első, aki komoly piackutatást végzett a futballvezetők közül. marhaságnak tűnik, de azóta se volt a Real Madridon kívül senki, aki ezzel foglalkozott volna.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.12.26. 15:49:26

nagyon korrekt a cikk, én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! gratulálok!
egyértelmű, h nem egyszereplős ez a történet, nem lehet egyedül rijkaard nyakába varrni a dolgot. de az sztem is egyértelmű, h ő egyszerűen képtelen megoldani a problémákat, másfél éve nem tud hozzászólni a dolgokhoz. ebben sajnos többekkel együtt "partner" ronaldinho is, aki nem egy "átlagos" játékosa a barcának, nem akárki, ezt megmutatta akkor, amikor idejött, többek között az ő vezérletével szárnyalt kb két évig a csapat. viszont mivel folyamatosan romló teljesítményt mutat, azt sztem nem kellene megvárni, míg önmaga paródiájává válik, és nem 10-20 hülyegyerek a reptéren, hanem 10-20 ezer ember cikizi majd a stadionban. már huzamosabb ideje nem tudja azt nyújtani, ami elvárható lenne tőle, nem egyszer hátráltatta az egyébként sem vmi frenetikus teljesítményt nyújtó csapatot. ez azért sztem könnyen belátható, ha az ember félreteszi az egyéni szimpátiáját, és valóban a Klub érdekeit tartja előbbrevalónak, nem pedig csak egy-egy aktuális sztárhoz kötődik. vannak olyan lépések, amiket meg kell lépni, mert úgy mehet előre a brigád. nem kéne megvárni amíg szépen, lassan "kiszenved" a csapat, mert a többiek nem feltétlenül fognak pihenni addig, hanem röhögve hagynak állva bennünket, mi pedig hiába puffogunk már akkor, h "több, mint egy klub", a kutyát nem fogja érdekelni egy olyan sportban, ahol az eredményekkel mérnek mindent.

soriano Tamás-féle fikázásához annyit, h még mielőtt nagyon ráragadna a "jóllakottóvodásszerűgólem"-jelző, ő az az ember aki a csapatával gazdaságilag helyretette a barcát, így - többek között -, neki is köszönhetjük, h a barcelona gasparték értelmetlen dőzsölése után nem tart ott jelenleg, mint mondjuk a lazio, ahol az előző elnöknek, cragnottinak, gasparthoz hasonló gazdaságpolitikájának köszönhetően ma már jóformán vajaskenyérért játszanak a játékosaik, és meg lehet nézni, h úgy általában hol tart a brigádjuk.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2007.12.26. 14:45:15

Én is csatlakozok a többiekhez, én is nagyszerű cikknek tartom Iván cikkét, mert logikus, érthető, és egyértelműen fogalmaz. Viszont két dolgot nem vettem ki tisztán:
1. Hogyan is kéne megújítani a Barçát? Mert ha Rijkaard és Ronnie elmegy és ez nem nevezhető változásnak, akkor mi? Kit rúgnál ki a kezdőből? Megemlítetted akiket nem. Eto'o-t, Deco-t igen? Nem hiszem...
A sportvezetést esetleg? De ezt sem hiszem.
Mert ugye a nagy többség Rijkaard-ban látja minden baj okozóját... Szerencsére Te látod, hogy nem Ő a fő bűnbak...
Az nem lehet hogy nincs bűnbak?
Van elég fiatal tehetségünk, és rutinos játékosunk. Ha így sem megy, akkor hogyan. Kíváncsi lennék, hogy kiket kéne a helyükre hozni...

2. Milan, Liverpool? A Milan játékosai idősek, szerintem összehasonlíthatatlan a Barçáéval, míg pl. a Liverpool folyamatosan újít, mégsem terem számukra babér a bajnokságban.
Tudunk olyan csapatot az elmúlt 10 évben, amelyik 4-5-6 évig a top-on van? 1-2 évig is alig... nemhogy 4-5-6-ig...

Nem lehet hogy vannak jobb és rosszabb időszakok a futballban, és radikális változásokkal nem megoldható?
Előre a TITOlusokért!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.12.26. 13:50:46

Iván cikke korrekt, összeszedett, alapjában véve helytálló elemzés. A cikk olvasásakor nekem Szekfű Gyula 'Három nemzedék és ami utána következik' c. könyvének utolsó fejezete jutott eszembe, amely a következő alcímet viseli: "Valahol utat tévesztettünk" (ez a rész a két vh. közötti úri Mo. nagyon kemény kritikáját tárja az olvasó elé, és ostorozza a Horthy-rsz. posztfeudális szemléletét).
Ivánnak alapvető dolgokban igaza van:
- a csapat kiégett, új szikrára van szüksége
- Frankie megújulásra, változásra képtelen, nem is akarja azt
- a nyáron mellékposztokon, ill. olyan helyeken történt váltás, amik nem feltétlen meghatározók
- a nyár eleji elbeszélgetéseknek, az új elveknek nincs foganatja
- az elkövetett szakmai, emberi hibáknak nincs, ill. nem lett következménye
- a hibáknak nincs felelőse, nem lett rámutatva X-re, Y-ra, hogy Te vagy a hibás/Ti vagytok a hibásak
- a kitűzött célokhoz alkalmatlan, elégtelen eszközöket rendeltek, amelyek nem vezetnek, nem vezethetnek el a remélt sikerig
- az új igazolások mindegyike nem volt indokolt: Titi idehozatala súlyos szakmai és emberi hiba - a szakmai hiba Frank-et illeti, az emberi hiba pedig Laportának szól; egy kiégett, pályafutása nadírja felé rohanó, sérülékeny Henry idehozatala az utóbbi évek legnagyobb baklövése volt
- a kiöregedett sztárok jelző igaz, abban a kontextusban, hogy itt Barcelonában már elkényelmesedtek, ebben a csapatban 4. vagy 5. idényüket tapossák - ezért néhányukat el kellett volna adni.
Kit adtam volna én el? Decót mindenféleképpen, Rafa Márquez is létszámon felüli. Gudjohnsenre sem tartottam volna igényt, és Thuramot sem feltétlen kellett volna marasztalni.
A csapat gerince maradt volna: VV, Puyol, Iniesta, Xavi, Messi, Eto'o, Zambrotta, Ronaldinho. És akkor maradjunk a brazil zseninél. Én őt semmiképp sem adnám el, nem engedném el. Ő ma is a világ egyik legjobbja, csupán új impulzusokra, másfajta edzői attitűdre van szüksége. Ő az a játékos, aki meg tud újulni, aki ha más feladatot kap, más taktikai felállásba kerül, képes azt megoldani.
A RM galaktikusaihoz való hasonlítás pedig - szerintem - alapvetően rossz, hibás, és gyenge lábakon áll. Nemcsak azért, mert azok 5-6 évvel idősebbek voltak, mint a mi sztárjaink, hanem mert ott nem posztokra történt az igazolás. Perez kinézett magának minden nyáron egy sztárt, aztán megvette, ha szüksége volt rá, ha nem.
A vezetőség. Gyenge, határozatlan, szakmaiatlan. Laporta addig volt keménykezű, amíg Sandro Rossellt kellett elüldözni, hogy a helyére emelje Ferran Sorianót, ezt az elhízott, jóllakott napközis benyomását keltő gólemet. Azóta ülnek a babérjaikon, puffogtatják az üres frázisaikat, szajkózzák a hülyeséget: minden rendben, nincs veszve semmi, jók vagyunk, előre tovább a győzelemért, mi vagyunk a legnagyobbak, kék az ég, zöld a fű, gömbölyű a labda, éljen május elseje. Na, mielőtt elviccslném az egészet, a lényeg. Amennyiben Laporta és az elnökség továbbra is ilyen impotensen kezeli a dolgokat, amit nevezhetünk válságnak (szakmai, emberi), akkor a Gaspart-van Gaal tandem sorsa fog megelevenedni Laporta-Frank szemei előtt. Mindkettejüket elsöpri a népharag, és örülni fognak, ha élve kikecmeregnek a Nou Campból. Bár, az idei szezonnak már lőttek - ebben biztosak lehetünk. Sajna, kutyából nem lesz szalonna.
Kép
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2007.12.26. 13:36:32

IVÁN!!! Minden elismerésem, nagyon nagy cikket írtál, elnyerte a tetszésemet, azthiszem párszor ezt még el fogom olvasni lefekvések előtt. :wink:
Gratulálok még1x. És a Ronnys dolog nagyon tetszetős:) Én is csak azért hiszek benne mert a 2002-es VB óta számomra ő a Number One futballista:)
És ha neki az lesz a jó hogy klubbot vált, még mindig a kedvencem lesz, úgyanúgy ahogyan a Barca :wink:
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.12.26. 13:06:34

Nagyon nagy grat Iván! Nagyon jól sikerült cikk, régen olvastam ilyen átéléssel valamit! Benne van minden ami lényeges és ténylegesen rátapint a csapat mostani helyzetére! Laportának tényleg nem ártana elküldeni! :D Grat mégegyszer :!:
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2007.12.26. 12:53:20

Ezúton szeretném kifejezni elismerésemet Z. Ivánnak, A nehéz szembesülés c. cikke miatt. Hibátlan írás, ami szerintem az eddig még az ellenkezőjét harsogókat is meggyőzte.Grat.
El kellene postázni Laportának!
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2007.12.26. 11:31:53

Gratulálni szetetnék Ivánnak a Nehéz Szembesülés cikkéhez. Nagyon összeszedett, objektív iromány. Teljesen egyetértek vele és mindezenáltal teljesen feleslegessé vált bárminemű hozzászólásom a fórumba. Köszönet érte. Kellemes Ünnepeket és Boldog(abb) Új Évet Kívánok.
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2007.12.24. 07:45:18

Jogi szempontból sem ilyen egyszerű a helyzet, a reklámok nagyon le vannak szabályozva, ha pl. kiemeled az egyik csatornát, hogy ott lesz a meccs, ugye nem adod meg az egyenlő esélyeket le a konkurenciának (most már van pár), s ezzel versenyhátrányt okozol neki. (pedig a konkurencia ugye nem adja a meccset)

Most meg már van akkora olvasottsága az oldalnak, hogy ez nem számít kis dolognak.
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2007.12.24. 00:40:32

Köszönjük szépen, és innen is gratulálunk nektek! :) Remek csapattá érett a Madrid, nem is kérdéses.
Avatar
zolinhoreal
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.11.09. 13:17:10
Tartózkodási hely: Madrid
Kapcsolat:

2007.12.24. 00:37:05

Üdv Mindenkinek!
Én Real Madrid szúrkoló vagyok, de szeretném kifejezni mély tiszteletemet az eurobarca szerkesztői,moderátorai,cikkírói felé!!!! Mindig objektívan értékelik a saját ill. más csapatok teljesítményét. Nem elfogultak saját csapatukkal szemben, ha kell dícsérik, ha kell bírálják. Az NSO az elfogultságról híres és egy ilyen "nagy hírű" oldal mellett az eurobarca kitűnik objektivitásával, mert mindent reálisan értékel. Tisztelet felétek. És csak így tovább!!!! Grat!!!
Tisztelettel:Zolinhoreal
HALA MADRID!!!!!!
"Ugyan elmegyek, de a szívemet itt hagyom, és megígérem, hogy vissza fogok jönni. Madrid az én igazi otthonom" - Roberto Carlos
"A legfontosabb, amit a győzelemből megtanulhatunk, hogy képesek vagyunk rá."
Avatar
VictorValdes19
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 2836
Csatlakozott: 2006.07.21. 13:09:35
Tartózkodási hely: Szentpétervár

2007.12.11. 16:50:34

Grege írta:
Drigo írta:
Golyoo írta:
Másrészről viszont sosem értettem, h miért olyan bonyolult megnézni a teletexten, vagy esetleg a neten, h mikor-hol van a meccs :wink: !
naja mondjuk www.port.hu :wink:elég 3 vagy 2 (jóesetben 1-nek) megnézni az aznapi műsorát és megvan oldva a probléma :wink:
" Ha nem lennének zsebtolvajok, nulla lenne a nemi életem." - Woody Allen
PUNK'S NOT DEAD!
"Szinte minden bánatunk a másokkal ápolt kapcsolatainkból fakad." - Schopenhauer
"..hogy élünk, vagy elégünk, azt a hatalom mondja meg.."
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2007.12.11. 14:22:10

Drigo írta:
Golyoo írta:Sziasztok!!! Én csak annyit szeretnék javasolni az oldallal kapcsolatban, hogy a Következő meccshez odairhatnátok azt is hogy hol közvetitik!
Jelentősen megkönnyítenétek a helyzetét sok szurkolónak mert így nem kell keresgélni a neten! De ez csak javaslat!

Amúgy meg annyit szeretnék még mondani hogy....HAJRÁ BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi...
Igaz nem én vagyok a legmegfelelőbb személy, de azért leírom.

Szóval sokszor szóba került már ez a csatornás ügy, de a jogdíjak és egyéb problémák miatt nem lehetséges, hiszen az is reklámnak minősülne, mert azért elég sokan látogatják az oldalt és az ingyenreklám azért kicsit olcsó :lol:
Sztm Golyoonak igaza van, ez a reklám a csatorna szempontjából minimális, ezek az emberek, akik itt vannak, általában 90%-ban úgyis megnézik a meccset, ezért nincs igazán értelme megfizetniük ezt a kis reklámot... A honlap viszont kényelmesebbé tehetné a felhasználóinak az életét, ami sztm visszajön, ha egyre többen használják, és ezzel jobb reklám lehetőségei lesznek.

Másrészről viszont sosem értettem, h miért olyan bonyolult megnézni a teletexten, vagy esetleg a neten, h mikor-hol van a meccs :wink: !
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.12.11. 14:11:35

Golyoo írta:Sziasztok!!! Én csak annyit szeretnék javasolni az oldallal kapcsolatban, hogy a Következő meccshez odairhatnátok azt is hogy hol közvetitik!
Jelentősen megkönnyítenétek a helyzetét sok szurkolónak mert így nem kell keresgélni a neten! De ez csak javaslat!

Amúgy meg annyit szeretnék még mondani hogy....HAJRÁ BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi...
Igaz nem én vagyok a legmegfelelőbb személy, de azért leírom.

Szóval sokszor szóba került már ez a csatornás ügy, de a jogdíjak és egyéb problémák miatt nem lehetséges, hiszen az is reklámnak minősülne, mert azért elég sokan látogatják az oldalt és az ingyenreklám azért kicsit olcsó :lol:
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Golyoo
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2007.08.03. 16:53:43

2007.12.11. 14:09:13

Sziasztok!!! Én csak annyit szeretnék javasolni az oldallal kapcsolatban, hogy a Következő meccshez odairhatnátok azt is hogy hol közvetitik!
Jelentősen megkönnyítenétek a helyzetét sok szurkolónak mert így nem kell keresgélni a neten! De ez csak javaslat!

Amúgy meg annyit szeretnék még mondani hogy....HAJRÁ BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszi...
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.10.20. 13:32:10

Saviola írta:OFF:

Látszik is.. :oops: :lol:

ON.
Ja, kösz... :lol:
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4944
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2007.10.20. 13:14:47

OFF:

Látszik is.. :oops: :lol:

ON.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Lezárt
cron