Yaya Touré

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.10. 11:04:20

Nem lesz sztem sem gond, de az butaság, amit írtál Lujo. Ha csak azt a hsz-t elolvasod, amit utánnad írtak... benne van minden. Profibb világ, d a pénz az úr. Ahogy lehet fenyegetőzni azzal, ha Bojan nem játszik, elviszi máshová a tehetségét.... Vagy ahogy Dos is játszani akart, neki beintettek, elment.
Csak ne Touré kárára tegyék ezt, mert ha Busquets besértődne, tehetséges, de menjen. e Yaya kicsit nagyobb playa, és rutinosabbnak is mondható.
persze ezek csak találgatások. Valszeg lesz vmi pozitív :)
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.10.10. 10:47:20

Ha jól tudom Yaya 4 mecset játszott és asszem 2x állt be csereként.
2 bajnokit 2-t a bajnokok ligájában. Szóval nem játszott szerintem olyan keveset az fcbarcelona.com szerint 254 percet játszott összesen míg Segi 360-t. Nem lesz szerintem itt gond.
Avatar
Nastradamus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.07.03. 09:23:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.10.10. 10:41:32

Lujo írta:Olvasom a hszeket és nem értelek titeket. Egyetlen dolog van, amiben egyetértünk, hogy Touré a világ egyik legjobb vkp-a. De olyan megnyilvánulások, hogy biztos Sergio apja miatt nem játszik, meg hogy mekkora egy ... ez a guardiola, hogy nem játszatja. Gyerekek! Ez nem a magyar bajnokság, ahol apuci bevásárolja a kisfiát a kezdő csapatba, ez itt a kő kemény profi világ, ahol az játszik, aki jobban teljesít. Nyilván az edzéseken jobb Sergio most, mint Yaya. Valószínüleg ennyi a történet, esetleg az afrikaival valami gond van (pl. a Ramadan miatt gyengébb a szervezete, vagy a műtét után még nem érte utol magát). Bizonyára eljön az idő, hogy visszaszerzi a helyét a csapatban, de addig még keményen dolgoznia kell, ugyanis itt nem névre osztják a kezdő pozíciót, hanem teljesítményre. Mégegyszer mondom, ez nem a magyar alibi bajnokság, hanem a profi világ. S ez számomra megint csak Guardiola remek edzői képességeit mutatja, hogy bátran mer változtatni, nincsenek szent tehenei, valóban küzdeni kell a csapatba kerülésért.
Mindezen túl én is örülnék neki, ha Touré visszakerülne a kezdőbe (pont a tavalyi teljesítménye győzött meg arról, hogy világklasszis), de csak abban az esetben, ha jobb, mint a csapattársai.
Ennyi :D mindent leírtál ami fontos és itt kb le is lehet zavarni a témát! A Juve meg lehet, h érdeklődik, de valószínű, h nem adjuk el...tényleg lehet h benne van még a sérülése, de tutira keményen edz és hamarosan viszont láthatjuk kezdőként is! No para :roll:
Kép
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.10.10. 10:41:29

Sajnos az már teljesen látszik, hogy a klubnál valaki nem szimpatikus valamiért, akkor az mehet, tökmind1 mit csinál, vagy csinált.

Így voltam ezzel amikor Frenky nem számított Saviolára, mikor kb 600szor inkább ő mint Guddy vagy akárki, így voltam akkor amikor nyáron eladtuk Dos-t, nem értem most sem mivel jobb csere a szélre Pedrito...(de még sorolhatnék ilyen múltbeli eseményeket nem egyet) és most sem értem, hogy egy igen sokat bizonyított játékost Yayát mért kell ilyen helyzetbe hozni, hogy a klub amihez kötődik nem számít rá bármit is csináljon. Azt végképp nem értem, hogy ilyen elfogult edzőket mért alkalmazunk, és mért nem igazi profikat. Mint Scolari bácsi...
Természetesen még azért rögtön nem kell ítélkezni, várjuk meg a telet.

IEE
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára G-Jay 2008.10.10. 10:43:43-kor.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2008.10.10. 10:38:23

Olvasom a hszeket és nem értelek titeket. Miért kell egy cikk mitt így kétségbe esni? Egyetlen dolog van, amiben egyetértünk, hogy Touré a világ egyik legjobb vkp-a. De olyan megnyilvánulások, hogy biztos Sergio apja miatt nem játszik, meg hogy mekkora egy ... ez a guardiola, hogy nem játszatja. Gyerekek! Ez nem a magyar bajnokság, ahol apuci bevásárolja a kisfiát a kezdő csapatba, ez itt a kő kemény profi világ, ahol az játszik, aki jobban teljesít. Nyilván az edzéseken jobb Sergio most, mint Yaya. Valószínüleg ennyi a történet, esetleg az afrikaival valami gond van (pl. a Ramadan miatt gyengébb a szervezete, vagy a műtét után még nem érte utol magát). Bizonyára eljön az idő, hogy visszaszerzi a helyét a csapatban, de addig még keményen dolgoznia kell, ugyanis itt nem névre osztják a kezdő pozíciót, hanem teljesítményre. Mégegyszer mondom, ez nem a magyar alibi bajnokság, hanem a profi világ. S ez számomra megint csak Guardiola remek edzői képességeit mutatja, hogy bátran mer változtatni, nincsenek szent tehenei, valóban küzdeni kell a csapatba kerülésért.
Mindezen túl én is örülnék neki, ha Touré visszakerülne a kezdőbe (pont a tavalyi teljesítménye győzött meg arról, hogy világklasszis), de csak abban az esetben, ha jobb, mint a csapattársai.
Kluivert23
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.02.21. 19:02:38

2008.10.10. 10:31:18

Nagy, hülyeség lenne eladni Toure-t ugyanúgy, ahogy Dos Santos-t is eladták, aztán vert egy mester 3-ast az uccsó meccsen, nem is akármilyen gólokkal! 8)
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2008.10.10. 10:19:30

szajko írta:
norbert55 írta:Touré ha elmegy akk nemtom mit csinálok! :evil: .Busquets tehetséges egy napon nagy játékos is lehet de Touré per-pillanat jobb és kész.Majd kiderül most h milesz:Ha Pep akarja h maradjon akk játszatni fogja ha nem akk eladná....remélem marad Touré.Ő posztján a világ legjobbja.
Ez így van ő a világ legjobb VKP-ja nem is tom ki lehetne jobb nálla....
És ezt te honann tudod hogy ő azon a poszton a világlegjobbja?? :idea: csak azért mert itt játszik?azért még azt nehéz lenne elhinni hogy nincs nála jobb a világon annál a lomha.... :wink: És ha már itt tartunk akkor én szerintem meg Marcos Senna a világlegjobbja azon a poszton. :wink: Szólás szabadsság!!!!
sziszkovlb18
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.07.13. 17:03:29

2008.10.10. 10:08:42

Emlékeztek még a a real - Makalele szitura, akkor az egész világ a blancókon kacagott (én jóízűen). " Az okos ember (csapat) a más kárán tanul, a hülye a sajátján sem!!"
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.10.10. 10:01:06

norbert55 írta:Touré ha elmegy akk nemtom mit csinálok! :evil: .Busquets tehetséges egy napon nagy játékos is lehet de Touré per-pillanat jobb és kész.Majd kiderül most h milesz:Ha Pep akarja h maradjon akk játszatni fogja ha nem akk eladná....remélem marad Touré.Ő posztján a világ legjobbja.
Ez így van ő a világ legjobb VKP-ja nem is tom ki lehetne jobb nálla....
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.10.10. 09:52:41

Touré ha elmegy akk nemtom mit csinálok! :evil: .Busquets tehetséges egy napon nagy játékos is lehet de Touré per-pillanat jobb és kész.Majd kiderül most h milesz:Ha Pep akarja h maradjon akk játszatni fogja ha nem akk eladná....remélem marad Touré.Ő posztján a világ legjobbja.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.10.10. 09:50:47

Nekem a Juve a 2. kedvenc csapatom, de nagyon szeretném ha maradna Yaya. Nekünk szükségünk van rá, a Juvéba meg nem kell mégegy vkp. Remélem marad, mert szükség van a lebdaszerzéseire és a támadásindításaira. Guardiola eddig nem okozott csalódást, vagy csak kellemeset, nem kéne elrontania a róla kialakult kedvező képet ezzel a nyilvánvaló rossz döntéssel. Sem Keita, sem Busquets nem olyan jó mint Touré azon a poszton. Keita inkább támadni szeret, Busquets meg tehetséges, de egyenlőre ő még nem tudja olyan mértékben segíteni a védekezést mint Yaya. És még az elefántcsontparti is elég fiatal, úgyhogy még sok jó év benne van.
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.10.10. 09:47:57

Pep egyre jobban idegesít engem,ha elmegy Touré,akkor az ő hibája az egész és itt Busquets apja is nyakig benne van ebbe,hogy játszik a drága kisfija,mert Pepnek nagy barátja... és Busquets olyan formába sose lesz mint Touré...
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2008.10.10. 09:36:15

Az a helyzet ha egy játékos él hal a csapatért akkor az egy esetleges edzőváltáskor(mert nem szimpi kiesik a körből) :evil: ez így azért elég bosszantó. Yaya tényleg tavaly a hátán húzta a csapatunkat. A világ megint rajtunk kacarászna ha eladnánk yaya-t.
Kép
sziszkovlb18
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.07.13. 17:03:29

2008.10.10. 09:13:56

Én azért bízok benne, hogy YAYA-t a fontosabb meccsekre tartalékolja (Bl, rangadók), bár az Atlético elleni meccs is annak indult!
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2008.10.10. 09:07:12

Gratulálok Guardiola.Az egyik legjobb vkp fog távozni a te fasságaid miatt,s maradnak helyett ilyen Guddyk meg Busquetsek. =D> :?
,,Azt hitted, hogy mi történt."
sziszkovlb18
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.07.13. 17:03:29

2008.10.10. 09:04:13

Szeva' mindenki! Szerintem YAYA-t nagylóvéért akarják eladni!! S.B. fiatal, tehetséges, és kell a lóvé vkire (pl.: Kun, v. Cesc )!!
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.10.10. 08:55:36

Óriási emberi dolog volt tőle amikor tavaly sérülten(gerincsérvel) is válalta a játékot, és pont egy olyan poszton ahol a legtöbbet ütközik az ember. Szerintem minden szurkoló szívébe belopta magát. Én úgy vagyok Busquest-el mint Pedroval, lehet hogy tehetséges, de nem annyira hogy pl Yaya ne férjen be a csapatba. Remélem Pep mester talál olyan megoldást ami mindenkinek jó. Nálam Touré az első, Keita a második(kellemes meglepetést okozott nekem) és Busquets a harmadik.
Visca el Barca
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.10.10. 08:27:56

egy olyan statisztika lenne még érdekes hogy amikor ő illetve sergio a pályán volt milyen eredményt ért el a csapat. mert sztem az mindent elmond amit tudni kell.

egyébként hatalmas yaya-fan vagyok, elképesztö jó érzés amikor hozza az ellenfél a labdát aztán touré amikor megunja belép elé és elveszi, mint gyerektől a játékot. :) ráadásul cselezni is nagyon jól tud ezt akár többször is használhatná. ennek ellenére azt mondom győztes csapaton ne változtass...
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2008.10.10. 08:09:04

Jó, megértem hogy Sergi fiatal meg minden. De Touré sokkal tapasztaltabb és egyértelműen jobb nála. Ha nem lesz kezdő és eligazol, akkor Pep óriásit fog hibázni. De remélem nem így lesz :roll:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2008.10.09. 17:43:36

gekkodan írta:
Varga Tamás írta:
gekkodan írta:Nem féltem a sziklát, nem fogja könnyen adni a bőrét.
Nem is kell, nem is szabad. A verseny csak előbbre viszi a dolgokat, a játék minőségét. Az egészséges versengés viszi előre a dolgokat, és hozza ki az emberből a maximumot.
Ad 2. tavaly azért megmutatta, hogy még a selejt játékból is ki lehet emelkedni. Sérülésekkel, hatalmas akarattal vitte a csapatot a hátán.
Hát igen. Gerincsérvel játszott elég sokat ha jól tudom? sokan feladták volna és megműttették volna magukat idény közben,de ő bírta és meghalt a csapatért.
Amúgy most 1ember örül "dörzsöli a kezét" , az nem más,mint Wenger. Ő ha jóltudom meg is akarta/akarja szerezni őt a testvére mellé, és ha Pep így folytatja akkor egyre nagyobb valószinüséggel megy is majd oda.
3. Yaya-val lennék kíváncsi egy interjúra,hogy mit mond,ő hogy látja a helyzetet,stb.
Legjobbakat Yaya, ne add fel!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.10.09. 17:21:01

szajko írta:Az lessz,hogy elfog igazolni és akkor elég sokat veszít a népszerűségéből Pep...Busquets miatt kaptunk már idén 2 gólt is,minek erölteti ...TOURÉT vissza a kezdőbe vagy PEP-et el a padtól...pfff
ez így van! 99% hogy benne van a papa keze ebben a dologban! Ez a Busquets, Guddy, Keita, Yaya sorrend fordítva hangzana jól. ahogy G is mondta (v. inkább írta), a statisztika magáért beszél!
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.10.09. 17:16:15

Az lessz,hogy elfog igazolni és akkor elég sokat veszít a népszerűségéből Pep...Busquets miatt kaptunk már idén 2 gólt is,minek erölteti ...TOURÉT vissza a kezdőbe vagy PEP-et el a padtól...pfff
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.10.09. 16:07:04

Számomra is érthetetlne ahogy mindenki számára, talán egyedül Guardi tudja a választ h miért busquets és miért nem toure?
Amikor lezárultak az igazolásaink, és kialakult a jövö évi keret, szerintem a szurkolok 90%-a meg volt gyözödve arrol, hogy toure és keita fog versengeni a vkp posztért, de inkább tourét favorizálták többen a tavalyi teljesitménye miatt...
Most már tiszta a kép hogy yaya nem stabil kezdö, és hogy keita nem nagyon játszik vkp-t. Sok a furcsaság a csapatnál, rengeteg a rotálás, bojan kevés lehetöséget kap, gudy meglepöen sokat, cáceres pedig szinte semmit...
Egyszoval keveri Guardi a lapokat, nincs is ezzel baj, amig jönnek az eredmények, de vannak olyan játékosok akiket a nép a kezdöbe követel, és yaya pont közéjük tartozik. Én attól félek ha nem számitanak rá alapemberként, akkor tovább fog állni, mert bármelyik elit klubban megállná a helyét...(pl: Wenger is szivesen látná)
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.10.05. 13:50:43

Varga Tamás írta:
gekkodan írta:Nem féltem a sziklát, nem fogja könnyen adni a bőrét.
Nem is kell, nem is szabad. A verseny csak előbbre viszi a dolgokat, a játék minőségét. Az egészséges versengés viszi előre a dolgokat, és hozza ki az emberből a maximumot.
Ad 2. tavaly azért megmutatta, hogy még a selejt játékból is ki lehet emelkedni. Sérülésekkel, hatalmas akarattal vitte a csapatot a hátán.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.10.05. 11:55:37

gekkodan írta:Nem féltem a sziklát, nem fogja könnyen adni a bőrét.
Nem is kell, nem is szabad. A verseny csak előbbre viszi a dolgokat, a játék minőségét. Az egészséges versengés viszi előre a dolgokat, és hozza ki az emberből a maximumot.
Kép
Lezárt