Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.04. 09:30:49

sztem sok embernek az a baja, hogy montoya egy csendes, alázatos gyerek, és nem hord rózsaszínkeretes szemüveget, meg nincs állandóan bohócruhába öltözve...

alves már rég nem az a szint mikor idekerült, és nem is arról van szó, hogy 1-2 rossz meccse van/volt, hanem folyamatosan önmagát mulja alul. ha nem is kell eladni, egy-két hónap cserepad biztosan jót tenne neki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Piquenbauer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:48:51

2012.11.04. 09:23:24

Idegesítő minden meccsen az, hogy nem tudja beadni a labdát, sokszor csinbe passzol, és sok hülye szabálytalanságot követ el, amik teljesen feleslegesek. Még időben el kell adni, amíg jó pénzt kaphatunk érte. A City, a PSG és az Anzsi is érdeklődik iránta jó ideje, és amennyire pénzéhes játékos ő is (lásd anno szerződéshosszabbítása körüli huzavona), teljesen mindegy lenne számára, hol kötne ki.

Az utódját én Montoyaban látom, elképesztő nagy tehetség a srác, védekezésben kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt, a támadásokba is remekül kapcsolódik bele, nem mellesleg pedig be is tudja adni a labdát.

Szerintem nem kéne különösebben aggódnunk Alves eladása esetén, lenne egy Montoyank (aki a jövő legjobb jobb szélső hátvédje lehet),és még ott lenne Adriano is arra a posztra...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2012.11.04. 08:28:56

Alves eladása valóban érik. De a helyettese nem más lesz(ha lesz) mint Montoya. Ha Montoya tartja a szintet év végéig vagy javul, akkor bizony nem gyengülünk. Minden szempontból jól járna a csapat, hiszen sok pénzt kapnánk, jelentős fizetéscsökkenés mellett, illetve mindössze egy csere-szélsővédő után kéne nézni.
Csak épp ebbe a gondolatmenetbe kicsit sok a ha.
Személy szerint ha azonos szinten játszanak, akkor egyértelműen Montoyát raknám a kezdőbe.
Kiderül. Az biztos h Alves helye a legkevésbé biztos a sztárok közül.
A Fifa egy szégyen
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.11.04. 08:16:25

menczel írta:De gusztustlaanul hálátlan fajta a barca-drukker... eladni Alvest és olyan kontárokkal pótolni mint Ivanovic, Fabio, Sagna... gyalázat
Vallatni lehetne a játékával, olyan rossz nézni. Nem olvastam vissza, de annak is járna egy kitiltás, aki esetleg említette a 3 név valamelyikét. Fejben vannak gondok nála, ezen kéne változtatni, mindig is nagyképű, flegma volt és sokszor szabálytalankodott, ellenben kitűnő játék párosult mellé. Jelenleg a neve teszi a kezdőbe.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.11.04. 08:05:01

Dr.Dre írta:Szerintem is túl kéne adni Dani Alvesen. Egy City vagy egy PSG minimum 25 milliót adna érte szerintem.
Nekem az álmom a jobbhátvéd posztra az Micah Richards a Cityből. Szerintem eszméletlen ember,gyors,erős fizikumú,támadásban és védekezésben is egyaránt jó. Mondjuk nem nagy esély van rá,hogy ő jöjjön.
A másik meg akinek örülnék,az Gregory Van der Wiel. Sajnos a PSG lenyúlta idén nyáron,szóval nem hiszem hogy olyan nagy esély lenne rá...
Na majd hátha lesz egy Dani - Richards , vagy Dani - V.d Wiel csere...
Jó is lenne [-o<
Krisztusom...Richards a 0 technikájával meg játékintelligenciájával biztos remekül értené elől Messivel meg Iniestával a háromszögeléseket, kényszerítőket, kiugratásokat...védekezésben meg sokszor az angol középszar játékosok is elküldik gyufáért, amikor rössel, ész nélkül nekik rohan. a cityből sem kirobbanthatatlan, nem véletlen. Micah 4 éve nagy tehetségnek indult, lett belőle egy közepes játékos, kb semmivel nem lett jobb.

Van der wiel meg egy bohóc volt az EB-n, jelenleg a holland válogatottban sem kezdő. ennek ellenére nem rossz játékos, de sem Alvesnél, sem Montoyánál nem tud többet, sőt...

az egyetlen vétel jelenleg ami megérné az még mindig Philipp Lahm, idősebb kora ( 28 ) ellenére is, az összes többi név helyett lehet Montoya is elsőszámú kezdő, ha Alves esetleg elmenne.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2012.11.04. 02:29:26

De gusztustlaanul hálátlan fajta a barca-drukker... eladni Alvest és olyan kontárokkal pótolni mint Ivanovic, Fabio, Sagna... gyalázat
Avatar
elbandi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008.06.22. 20:52:33
Tartózkodási hely: itt-ott

2012.11.04. 01:57:11

Dr.Dre írta:Szerintem is túl kéne adni Dani Alvesen. Egy City vagy egy PSG minimum 25 milliót adna érte szerintem.
Nekem az álmom a jobbhátvéd posztra az Micah Richards a Cityből. Szerintem eszméletlen ember,gyors,erős fizikumú,támadásban és védekezésben is egyaránt jó. Mondjuk nem nagy esély van rá,hogy ő jöjjön.
A másik meg akinek örülnék,az Gregory Van der Wiel. Sajnos a PSG lenyúlta idén nyáron,szóval nem hiszem hogy olyan nagy esély lenne rá...
Na majd hátha lesz egy Dani - Richards , vagy Dani - V.d Wiel csere...
Jó is lenne [-o<
Én a gyenge formája ellenére még megtartanám,szerencsére Montoya elég bíztató eddig.
Richards?Nem rossz védő,de azért nem kell elájulni tőle.Gyorsnak nem mondanám egyáltalán,nem véletlen nem kezdő egy ideje.Plusz az egyik nap esett ki 4 hónapra.
Hattrick:Manchester.City.
Barcelona és City mindörökre...:)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.11.04. 01:41:42

szerintem pedig pont, hogy felesleges eladni.
annyira gyér a jobbhátvéd felhozatal mindenhol, hogy nem tudnánk pótolni.

igaz, hogy régóta csak árnyéka önmagának, és az is, hogy most még elég szép pénzt le lehetne érte akasztani, viszont nem igazán látok a piacon olyan hozható, a csapatba illő játékost, akivel előrébb leszünk,sőt.

lahm és rafael kb esélytelen, ivanovicot és johnsont nem tudom itt elképzelni, srna és maicon öreg, azpili most ment a chelseahoz, abatet és sagnat pedig szerintem rohadt drágán tudnánk csak elhozni.
talán debuchy lehetne még egy jó opció, de mást nem nagyon látok.
az ilyen zabaleta meg van der wiel féle arcokkal meg semmit sem érünk.

inkább szedje össze magát, és legalább a 80%-át hozza le annak, ami miatt a világ legjobb jobbhátvédjének tartotta a világ. 8)
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2012.11.04. 00:49:14

Szerintem is túl kéne adni Dani Alvesen. Egy City vagy egy PSG minimum 25 milliót adna érte szerintem.
Nekem az álmom a jobbhátvéd posztra az Micah Richards a Cityből. Szerintem eszméletlen ember,gyors,erős fizikumú,támadásban és védekezésben is egyaránt jó. Mondjuk nem nagy esély van rá,hogy ő jöjjön.
A másik meg akinek örülnék,az Gregory Van der Wiel. Sajnos a PSG lenyúlta idén nyáron,szóval nem hiszem hogy olyan nagy esély lenne rá...
Na majd hátha lesz egy Dani - Richards , vagy Dani - V.d Wiel csere...
Jó is lenne [-o<
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.11.04. 00:02:00

Simán adnám én is, de kit vennénk a helyére?
Montoya még nem kezdő szint egy Barcánál szerintem.
Meg amúgy is kevesen lennénk akkor azon a poszton.
Na?
Elég gyér jó ideje a piac a szélső hátvédek terén... :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.11.03. 23:16:02

Sanama írta:
csabcsi007 írta:A mai meccs alapján is mondhatom, hogy a télen távozhat. Remélem a M.City 20-25 milláért viszi. A sérülés után sem fedezhető fel javulás a játékában, továbbra is csak hanyagság, csínybe adott labdák, buta szabálytalanságok, rossz beadások...
Én inkább azt mondanám, hogy nem hiányzott a játéka, személy szerint nekem legalábbis nem.
Felőlem nyáron mehet ahova akar.
detto. kb 1 honappal ezelott írtam, h ő lenne az egyik akit ha eladnánk, nem sajnálnék. 29 éves még van értéke, 20-25 milliot bőven adhat érte psg, city, akárki.

montoya abszolut a jövő embere, sallagmentesen jatszik, jol vedekezik, jol támad.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.11.03. 22:53:11

csabcsi007 írta:A mai meccs alapján is mondhatom, hogy a télen távozhat. Remélem a M.City 20-25 milláért viszi. A sérülés után sem fedezhető fel javulás a játékában, továbbra is csak hanyagság, csínybe adott labdák, buta szabálytalanságok, rossz beadások...
Én inkább azt mondanám, hogy nem hiányzott a játéka, személy szerint nekem legalábbis nem.
Felőlem nyáron mehet ahova akar.
csabcsi007
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.01.15. 14:58:56

2012.11.03. 22:37:23

A mai meccs alapján is mondhatom, hogy a télen távozhat. Remélem a M.City 20-25 milláért viszi. A sérülés után sem fedezhető fel javulás a játékában, továbbra is csak hanyagság, csínybe adott labdák, buta szabálytalanságok, rossz beadások...
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.10.31. 00:33:39

nekem nagyon tetszett, ahogy összejátszott a többiekkel. végre kicsit újra érezhettük a régi alvest az egyérintőknél, labdakihozásokkor, és volt egy pár jó bejátszása is, meg jó pár homály emellett persze. hátul viszont jobban kellene figyelnie.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.10.31. 00:22:33

pont egy hónapja keletkezett itt az utolsó hsz, de a lényege nagyjából áll.
messze van attól a formától már régóta, ami miatt a világ legjobb jobbhátvédjének van kikiáltva.

oké, a gólpasszáért jár a pacsi, de hihetetlen, hogy erőlteti még mindig ezeket a homály beadásait. az egyiket a túloldali szögletzászlónál szedte össze azt hiszem villa.

nem értem miért nem tudja azt a rohadt labdát laposan megjátszani, ha 170 centis támadóink vannak, meg amúgy sem tud beadni 10-ből 8x.

a két belépője meg no comment, ligameccsen az 1-1 sárga.

még mindig várom vissza azt az alvest, aki egy személyben volt a barcelona jobb oldala, és az egyik legnagyobb erősség, plusz volt a játékunkban.
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2012.09.30. 01:43:28

Nem is tudom, hol kezdjem.

Dani az utóbbi években szépen elindult a lejtőn és nem látom azt, hogy próbálna kapaszkodni felfelé.
A hajdan harcos, örökmozgó, vastüdejű emberből mára egy nagyszájú törpe lett.
A védekezését már nem lehet értékelni, minden meccsen van olyan pillanat, nem is egy, mikor méterekkel marad le az emberéről.
A passzai rendre csínybe, vagy ellenfélhez mennek és a beadásai az esetek 99%-ában hatástalanok és még a labdaszedőknek is magasak.
Többnyire a durvasággal, felesleges szabálytalansággal és a szájalással véteti elő magát mostanában.
Lassan el kell gondolkozni azon, hogy elengedje a klub, hiszen már ott toporog mögötte az a Montoya, akit a B keretből is behívtak már a felnőtt válogatottba egy alkalommal.
Ez pedig azt hiszem magáért beszél.
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
Melkor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2004.10.10. 16:16:41
Tartózkodási hely: Szigethalom

2012.09.30. 01:21:30

Katasztrófálisan játszott ma (is), nem is értem, hogy maradhatott a pályán kb 70 percet. Nem volt 2 egymást követő jó passza...
A Sevilla vezető gólja pedig no comment.... kb direkt visszahúzta a lábát, nehogy véletlenül blokkolja Trochowski lövését (amit mellesleg egy jó kapus simán kispárgáz).
Ha nem tud javítani a formáján - a hullámvölgy legalább egy éve tart már szerintem - akkor meg kéne fontolni az eladását amíg még jó pénzt kaphatunk érte.
MELKOR 4 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.03. 09:54:21

meg kell "javítani" azt a lábat! Jó lenne ha a válogatott szünetben(de utálom őket) nem lenne a Brazil keretben, s akkor lenne idő a gyógyulásra, mert bár nem súlyos, sosem lehet tudni mikor sérül rá, s lesz aggasztó!Ha ő mondjuk hosszabb távra kidőlne nem tudom hogy oldanánk meg!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.09.02. 16:01:00

Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2012.08.31. 11:23:40

http://www.fociclub.hu/?p=4060

Itt van magyarul is! Hatalmas Respect!
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.08.31. 09:57:26

Hatalmas Respect ezért!
erről is szólna a Foci vagy mi fene...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.08.30. 23:12:06

bence-barca írta:Nagy gesztus!
De amúgy mi történt ezzel a sráccal? :(
leukémiás és 0rh+ vérre lenne szüksége, most olvastam utána nemrég. Dani emberileg is nagy forma!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.30. 23:06:09

Hihetetlen nagyot nőtt a szememben Dani.
Eddig is imádtam, de most erre ráduplázott.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.30. 23:05:22

Nagy gesztus!
De amúgy mi történt ezzel a sráccal? :(
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2012.08.30. 22:21:27

Erxy írta:Daniel Alves ‏@DaniAlvesD2
Espero que nuestra ayuda sirva para ayudarte en tu tratamiento Rakaczki Bence!!
Kép

Következő tweet: Y tienes un gran compañero llamado(Paquito gallardo)

Nagyjából: Remélem, ez a gesztus segít a felépülésben!
Ja, és van egy nagyszerű csapattársad (Paquito Gallardo)
Épp nemrég olvastam. Nagyon szép gesztus Danitól és a csapattól :wink:
Kép
Válasz küldése