Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.03.05. 17:24:06

visca el barca írta:
Boixos írta:a tuttosport is kész tényként kezeli a lelépését, ők a juventusra tippelnek...
lichsteiner meg jön ide mi? :lol:
A hírek szerint a svájcira nem tart igényt jövőre a Juve, szóval nem elképzelhetetlen, hogy megy Torinoba. Bár az lenne a logikus, hogy mindkettőt megtartják, az olasz foci sem tudom hogy feküdne neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.03.05. 15:29:02

Boixos írta:a tuttosport is kész tényként kezeli a lelépését, ők a juventusra tippelnek...
lichsteiner meg jön ide mi? :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.05. 15:27:30

Jaja, ezt vágom, valószínű, hogy a láz kélrdeztetett hülyeséget/kötözködőt velem. Én úgy gondolom, hogy nem kap senki büntetést, ha mondjuk most Messit felhívják valahonnan és ő elmegy egy beszélgetésre. Vagy ennek van valami szabálya?
Kép
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2015.03.05. 15:20:04

MQuCsabi írta:Ezt nem értem teljesen. Mi ez, hogy neki joga van tárgyalni, másnak meg nem? Mire gondolsz?
Kevesebb, mint fél év van a szerződéséből, így a klub engedélye nélkül szabadon tárgyalhat más csapatokkal.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.05. 15:13:42

Ezt nem értem teljesen. Mi ez, hogy neki joga van tárgyalni, másnak meg nem? Mire gondolsz?
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.03.05. 15:12:16

Boixos írta:a tuttosport is kész tényként kezeli a lelépését, ők a juventusra tippelnek...
Az ő esetében a tippek érdektelenek. Ellenben ő az egyetlen kerettag, akinek joga is van más csapatokkal tárgyalni. Ha ezt megteszi, netán meg is állapodik valakivel, ezzel akkor is megkeveri a helyzetet a Barcaban, ha másnak nincs is joga tárgyalni. De ugyanilyen hatása lenne annak is, ha valakiért egy csapat letenné a kivásárlási árat és ő menni akarna.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.03.04. 17:47:00

a tuttosport is kész tényként kezeli a lelépését, ők a juventusra tippelnek...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.03.04. 16:40:17

MQuCsabi írta:Azért 32+ évesen már ő is simán mehet Katarba, Amerikába stb. Szerintem belátja ő is, hogy most tudja megragadni az alkalmat, hogy gondoskodjon arról, nehogy éhenhaljon a család :mrgreen: Lehet beszélt Thiago Silvával.

Tőlünk megy nyugdíjba... :shock:
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.03.04. 16:21:43

danianevem írta:„Wir sind kurz vor der Unterzeichnung bei einem anderen Verein. Wir befinden uns in fortgeschrittenen Gesprächen" nyilatkozta a rac1-nek Dinorah Santana, Alves menedzsere. Azaz: előrehaladott tárgyalásokat folytatunk, Dani hamarosan aláírhat egy másik klubhoz.

Ez most vagy egy újabb "kétségbeesett" harc a fizetéséért, vagy tényleg sikerült találni egy klubot, amely nem sajnálja a pénzt és hajlandó foglalkoztatni a csúcsfizetésével...
Azt ha igaz lehet valami katari vagy amerikai csapattal egyezett meg esetleg kínaival. Vagy csak azért mondta, hogy a vezetőség kezdjen vele foglalkozni, aminek én nem örülnék.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.03.04. 16:18:03

Azért 32+ évesen már ő is simán mehet Katarba, Amerikába stb. Szerintem belátja ő is, hogy most tudja megragadni az alkalmat, hogy gondoskodjon arról, nehogy éhenhaljon a család :mrgreen: Lehet beszélt Thiago Silvával.
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.03.04. 16:10:12

„Wir sind kurz vor der Unterzeichnung bei einem anderen Verein. Wir befinden uns in fortgeschrittenen Gesprächen" nyilatkozta a rac1-nek Dinorah Santana, Alves menedzsere. Azaz: előrehaladott tárgyalásokat folytatunk, Dani hamarosan aláírhat egy másik klubhoz.

Ez most vagy egy újabb "kétségbeesett" harc a fizetéséért, vagy tényleg sikerült találni egy klubot, amely nem sajnálja a pénzt és hajlandó foglalkoztatni a csúcsfizetésével...
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2015.02.23. 13:44:13

hajnesz írta:Azért,mert JELENLEG nincs nála jobb a keretben. Amúgy meg mindenki hibázik. Ezzel az erővel miért cipelje a csapat Neymar terheit, szombaton kb csak 2 csele jött be? De irhattam volna Messit is,meg Suarezt is. :roll:
Ez van. Egyetértek. Gyengék voltunk, mint a harmat. Kézenfekvő ilyenkor bűnbakot keresni de nem oldja meg a problémát. Egy ilyen csapatnál nem lehet kifogás hogy valamelyik védő hibájából kapunk egy gólt a 6. percben. Van olyan védőnk, aki nem hozott össze ebben a szezonban valami hasonlót???
A kapujukig sem jutottunk el egész meccs alatt. Ez nem a védelem hibája.
Pep idejében három bekapott gól után kezdtem el aggódni. Most már az első 10 perc után ideges voltam annyira impotensek voltunk.
Megjegyzem továbbra is azt érzem, hogy a középpálya a leggyengébb pontunk. Nem Messi dolga lenne beívelgetni a védelem mögé a labdát... Ha a csatárnak kell visszalépni labdát szerezni ki fog gólt lőni??
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.02.23. 13:03:38

Azért,mert JELENLEG nincs nála jobb a keretben. Amúgy meg mindenki hibázik. Ezzel az erővel miért cipelje a csapat Neymar terheit, szombaton kb csak 2 csele jött be? De irhattam volna Messit is,meg Suarezt is. :roll:
Megérteném a dolgot,ha egy 21éves Maicon ülne a padon arra várva, hogy játéklehetőséget kapjon,de sajnos nem(Douglas? :twisted: :lol: )
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.02.22. 20:20:17

Az a baj, hogy Alvesnek sajnos foglama sincs mit kell utolsó emberként egy kényes szituban csinálni, hisz a kapott góljaink nagy részét az ellenfél térfeléről szokta nézni... :mrgreen:

Komolyra fordítva: hibázott, valóban inkább abban, hogy nem rúgta el a francba a lasztit. De most már sajnos teljesen lényegtelen az egész. Remélem, hogy megpróbálja megnyomni az utolsó meccseit a Barcában, mert valószínűleg azok lesznek. Mindenkinek az lenne a jó, ha szépen tudna búcsúzni.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.02.22. 18:59:23

Chino írta:
Csbal írta:
egy az, oldalrol ment a labdara, nem szembol, igy siman van esely a hatrapasszra, ketto, sehol nem voltak a vedoink, ha leveszi, lenduletbol ugy elveszik tole a labdat, h ugyanott van. Hat meg ha nem tokeletes a levetel. Nem veletlen, h egybol akarta megjatszani. De tudom, te a foteledbol fel tudod merni a szitut es frankon megoldottad volna. A bokad lefostad volna egy ilyen gyors tamado 10 meterre van toled, a labda 30 meter magasrol esik feled. Szal sztem nem kellene hibaztatni, foleg nem azert mert az elmult evekben nem volt jo. Nem rajta, es foleg nem a kapuson ment el a meccs.
Egy kicsit túlspilázzuk ezt a témát, de pont te mondtad el a lényeget. Nem feltétlenül az volt a baj, hogy rosszul tette hátra, hanem ilyen helyzetben az egyik legrosszabb megoldást választotta. Ahogy írtad sehol nem voltak a védők, utolsó ember volt, szerintem elég rutinos ahhoz, hogy fel tudja mérni, ez nem egy könnyű megoldás, nagyon kockázatos ezért az egyszerűbb megoldást kellett volna választani. Mondhatod a kiemelt részt, de pontosan ezért van ő a pályán és nem mi, hogy ezt felmérje és megoldja. Akárhonnan nézed ez amatőr hiba és nem feltétlenül az a gond, hogy nem jól találta el, hanem alapból rossz megoldást választott. Még ha sikerül is hosszabban hátratenni Bravo kap egy pattogós labdát úgy, hogy nem foghatja meg, maximum előre vagy a lelátóra tudta volna vágni.
Nem rajta ment el a meccs ez igaz, de most nem erről volt szó, hanem, hogy hibázott-e vagy sem. A válasz pedig szerintem egyértelműen az előbbi és csűrhetjük-csavarhatjuk nehéz helyzetbe hozta a csapatot.
irtam h hibazott. Ez ok. De ez egy 10-bol 9-szer jol csinalja szitu volt. Es egyaltalan nem egyszeru helyzet. Sajnos pont az egy rontasi faktor jott be neki. Ennyi.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.22. 14:31:58

Csbal írta:
egy az, oldalrol ment a labdara, nem szembol, igy siman van esely a hatrapasszra, ketto, sehol nem voltak a vedoink, ha leveszi, lenduletbol ugy elveszik tole a labdat, h ugyanott van. Hat meg ha nem tokeletes a levetel. Nem veletlen, h egybol akarta megjatszani. De tudom, te a foteledbol fel tudod merni a szitut es frankon megoldottad volna. A bokad lefostad volna egy ilyen gyors tamado 10 meterre van toled, a labda 30 meter magasrol esik feled. Szal sztem nem kellene hibaztatni, foleg nem azert mert az elmult evekben nem volt jo. Nem rajta, es foleg nem a kapuson ment el a meccs.
Egy kicsit túlspilázzuk ezt a témát, de pont te mondtad el a lényeget. Nem feltétlenül az volt a baj, hogy rosszul tette hátra, hanem ilyen helyzetben az egyik legrosszabb megoldást választotta. Ahogy írtad sehol nem voltak a védők, utolsó ember volt, szerintem elég rutinos ahhoz, hogy fel tudja mérni, ez nem egy könnyű megoldás, nagyon kockázatos ezért az egyszerűbb megoldást kellett volna választani. Mondhatod a kiemelt részt, de pontosan ezért van ő a pályán és nem mi, hogy ezt felmérje és megoldja. Akárhonnan nézed ez amatőr hiba és nem feltétlenül az a gond, hogy nem jól találta el, hanem alapból rossz megoldást választott. Még ha sikerül is hosszabban hátratenni Bravo kap egy pattogós labdát úgy, hogy nem foghatja meg, maximum előre vagy a lelátóra tudta volna vágni.
Nem rajta ment el a meccs ez igaz, de most nem erről volt szó, hanem, hogy hibázott-e vagy sem. A válasz pedig szerintem egyértelműen az előbbi és csűrhetjük-csavarhatjuk nehéz helyzetbe hozta a csapatot.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.22. 14:20:46

Csbal írta: egy az, oldalrol ment a labdara, nem szembol, igy siman van esely a hatrapasszra, ketto, sehol nem voltak a vedoink, ha leveszi, lenduletbol ugy elveszik tole a labdat, h ugyanott van. Hat meg ha nem tokeletes a levetel. Nem veletlen, h egybol akarta megjatszani. De tudom, te a foteledbol fel tudod merni a szitut es frankon megoldottad volna. A bokad lefostad volna egy ilyen gyors tamado 10 meterre van toled, a labda 30 meter magasrol esik feled. Szal sztem nem kellene hibaztatni, foleg nem azert mert az elmult evekben nem volt jo. Nem rajta, es foleg nem a kapuson ment el a meccs.
Ez a labda szemből jött és Alves totyogott úgy alá hogy majd ő ezt belsővel hátra teszi. Már alapból támadhatta is volna a labdát és megfejeli előre, oldalra. Szállt 40 métert volt akkor előnye, hogy levegye és beálljon és nyugodtan elpasszolja. Teszem azt nem rövid, akkor is a lehető legrosszabb lett volna, hogy hátraküld egy pattogós labdát. Egyből megjátszás lett volna a legtutibb , csak szerinted hátra? :D Oldalra előre, de nem hátra. Rengeteg variációja lett volna ezen nincs mit szépíteni.

Mellesleg felvetődött, hogy egy másik Malaga helyzetnél Pique miért hátrált ? Ő azt ott remekül csinálta és lassította a támadást, szorította kijjebb a támadót, s vissza is értek a többiek ott is Alves hibája volt hogy abból lövés lett. Pique "tatonált", Mathieu próbálta felvenni az embert, Alves meg egy holttérben megállt miután visszaért Pique mellé, s se nem csapdázott be se nem védte a passzsávot hanem gyakorlatilag a 3 támadó akik közül egyet Pique védett, egyet Mathieu vett át (és ha Alves jól reagál akkor neki kellett volna tovább futnia és Matyinak nem kellett volna feladni a hosszút) és a harmadik meg szépen belépett Alves mögé és helyzet. Nem ezen múlt, de tegnap sajnos gyenge volt, viszont én is megemlítettem többször is, hogy sokat tud még mindig adni ennek a csapatnak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.02.22. 14:32:28-kor.
Kép
Kép
Kép
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2015.02.22. 13:33:13

Bob_Marley írta:
Taibi írta:Bár hibázott Alves, ennek ellenére én azért nem kövezném meg őt. Egy ilyen hiba előfordulhat bármikor a játékstílusunkból adódóan - hogy minden szituációban megpróbáljuk megjátszani és megtartani a labdát tudatosan, ahelyett, hogy vaktában belerúgnánk egyet - ettől függetlenül nyernünk kellett volna a meccset 0-1-ről is.

Nyilván, ha Alves felrúgta volna a labdát a nézőtér utolsó sorába, akkor most azért fikáznátok őt, hogy hogyan lehet ekkora favágó valaki.
Utólag könnyű okosnak lenni.
Alves jó döntést hozott, sajnos ezerből egyszer becsúszik egy ilyen hiba.
Itt nem a vaktában kirúgásról van szó. Több variáció is lehetett volna, erre sikerült a leglazább és egyben legfelelőtlenebbet választani, na ez a baj. Volt annyi ideje, hogy levegye, fedezze és elpasszolja. Vagy kitehette volna ugyanúgy belsővel Mathieunek. Utolsó emberként ilyet nem csinálok, hogy amiket írtam megoldások 10-es skálán egy kettes, hármas manőver, erre ő bevállal egy ötöst. Futni szembe a labdával és onnan magad mögé belsővel átpörgetni nem a legegyszerűbb megoldás. Akármennyire képzett egy játékos ez nem volt egy egyszerű szitu, amit ő akart és felelőtlen volt, ezen van a hangsúly.
egy az, oldalrol ment a labdara, nem szembol, igy siman van esely a hatrapasszra, ketto, sehol nem voltak a vedoink, ha leveszi, lenduletbol ugy elveszik tole a labdat, h ugyanott van. Hat meg ha nem tokeletes a levetel. Nem veletlen, h egybol akarta megjatszani. De tudom, te a foteledbol fel tudod merni a szitut es frankon megoldottad volna. A bokad lefostad volna egy ilyen gyors tamado 10 meterre van toled, a labda 30 meter magasrol esik feled. Szal sztem nem kellene hibaztatni, foleg nem azert mert az elmult evekben nem volt jo. Nem rajta, es foleg nem a kapuson ment el a meccs.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2015.02.22. 13:23:06

Két évvel ezelőtt el kellett volna adni, azóta Zubizarretáék képtelek voltak igazolni a helyére. Két éve folyamatosan a csapat hátrányára van, leszámítva pár meccset, amin még összeszedi magát. Egyébként már lejtőn van. Más csapatban még lehetne húzóember, de a Barcelonának már nem erőssége. Még Guardiola alatt volt csúcsformában, most már többszörösen megérett az eladásra. Tavaly Piqué-vel csomagban passzoltam volna el, de míg Gerard összekapta magát, addig Dani továbbra sem tud javulni.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.02.22. 12:06:52

zola8787 írta:
Taibi írta:Bár hibázott Alves, ennek ellenére én azért nem kövezném meg őt. Egy ilyen hiba előfordulhat bármikor a játékstílusunkból adódóan - hogy minden szituációban megpróbáljuk megjátszani és megtartani a labdát tudatosan, ahelyett, hogy vaktában belerúgnánk egyet - ettől függetlenül nyernünk kellett volna a meccset 0-1-ről is.
Na látod ezért kellett egy Matyiő féle védő. Ő ezt úgy oldotta volna meg, hogy kirúgja kapásból a stadionból a labdát. Mi meg szidtuk volna, hogy mekkora tuskó.
Nem Alves-en ment el a meccs, mert hazai pályán a minimum lenne minden meccsen lőni 2 gólt.
Itt nem arról van szó, hogy rajta ment el a meccs, szerintem ezt senki sem mondta, de a mérkőzés egyetlen gólja az ő lelkén szárad. Az pedig lehet, hogy megpróbálunk minden labdát megjátszani, de utolsó emberként ilyet akkor sem lehet, pláne, hogy ha sikerül is hosszabban hátratenni, akkor is nehéz helyzetbe hozza Bravot egy ilyen pattogós labdával. Szerintem senki sem (vagy legalább is nagyon kevesen) hibáztatta volna Alvest, ha utolsó emberként egy nem egyszerű labdát inkább felvág a mezőnybe, mint megpróbál hazatenni.
Az pedig, hogy CB nem reagált abban a századmásodpercben... Nincs olyan kapus, akinek ne okozna nehézséget ebben a szituációban hirtelen egyből eldönteni, mi a legjobb megoldás.
Nyilván nem emiatt kaptunk ki, de nagyban hozzájárult. Az ilyen "bunkercsapatok" ellen nagyon fontos ki lövi az első gólt, ha pedig 0:0 közel sem biztos, hogy ennyire beállnak védekezni.
Nem az a lényeg, hogy divat Alvest szidni, de ez az ő sara akár tetszik, akár nem.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.02.22. 11:40:57

Mondjuk itt kapust nem illik hibáztatni,ezen a fórumon Valdes sem kapott soha potyát... =D>

Alves hibázott,na bumm. De a 0-0 se lett volna sokkal jobb, márpedig a Malaga játéka nem igazán változott volna 0-0nál sem.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.02.22. 11:37:25

Taibi írta:Bár hibázott Alves, ennek ellenére én azért nem kövezném meg őt. Egy ilyen hiba előfordulhat bármikor a játékstílusunkból adódóan - hogy minden szituációban megpróbáljuk megjátszani és megtartani a labdát tudatosan, ahelyett, hogy vaktában belerúgnánk egyet - ettől függetlenül nyernünk kellett volna a meccset 0-1-ről is.
Na látod ezért kellett egy Matyiő féle védő. Ő ezt úgy oldotta volna meg, hogy kirúgja kapásból a stadionból a labdát. Mi meg szidtuk volna, hogy mekkora tuskó.
Nem Alves-en ment el a meccs, mert hazai pályán a minimum lenne minden meccsen lőni 2 gólt.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.02.22. 11:34:44

Taibi írta:Bár hibázott Alves, ennek ellenére én azért nem kövezném meg őt. Egy ilyen hiba előfordulhat bármikor a játékstílusunkból adódóan - hogy minden szituációban megpróbáljuk megjátszani és megtartani a labdát tudatosan, ahelyett, hogy vaktában belerúgnánk egyet - ettől függetlenül nyernünk kellett volna a meccset 0-1-ről is.

Nyilván, ha Alves felrúgta volna a labdát a nézőtér utolsó sorába, akkor most azért fikáznátok őt, hogy hogyan lehet ekkora favágó valaki.
Utólag könnyű okosnak lenni.
Alves jó döntést hozott, sajnos ezerből egyszer becsúszik egy ilyen hiba.
Itt nem a vaktában kirúgásról van szó. Több variáció is lehetett volna, erre sikerült a leglazább és egyben legfelelőtlenebbet választani, na ez a baj. Volt annyi ideje, hogy levegye, fedezze és elpasszolja. Vagy kitehette volna ugyanúgy belsővel Mathieunek. Utolsó emberként ilyet nem csinálok, hogy amiket írtam megoldások 10-es skálán egy kettes, hármas manőver, erre ő bevállal egy ötöst. Futni szembe a labdával és onnan magad mögé belsővel átpörgetni nem a legegyszerűbb megoldás. Akármennyire képzett egy játékos ez nem volt egy egyszerű szitu, amit ő akart és felelőtlen volt, ezen van a hangsúly.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nigel
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.02.22. 11:10:57

2015.02.22. 11:31:28

Évek óta a csapat kerékkötője. Nyáron mindenki számára megkönnyebbülés lesz az ő esetleges váltása.
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2015.02.22. 11:00:34

Bár hibázott Alves, ennek ellenére én azért nem kövezném meg őt. Egy ilyen hiba előfordulhat bármikor a játékstílusunkból adódóan - hogy minden szituációban megpróbáljuk megjátszani és megtartani a labdát tudatosan, ahelyett, hogy vaktában belerúgnánk egyet - ettől függetlenül nyernünk kellett volna a meccset 0-1-ről is.

Nyilván, ha Alves felrúgta volna a labdát a nézőtér utolsó sorába, akkor most azért fikáznátok őt, hogy hogyan lehet ekkora favágó valaki.
Utólag könnyű okosnak lenni.
Alves jó döntést hozott, sajnos ezerből egyszer becsúszik egy ilyen hiba.
Kép
Válasz küldése