Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.05.06. 22:46:13

Én a rosszabb időkben sem bántottam,mert senkit sem bántok aki a Barcáért focizik. ő mindig hajt,ha bénázik,akkor is. Elég sok meccse viszont pazar formában van, így tovább jövőre is! ;)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.05.06. 22:42:25

Dögöljek meg másfél hónapja még elzavartam volna a francba, de most már maradjon a seggén ha képes így játszani!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.05.06. 22:41:34

Volt vagy 3 megkerülős csele, annyit futott mint 2 Bayern játékos együtt és talán ha 1szer mentek el mellette. Megdolgozik azért a szerződésért
94:39 6 - 1
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.05.06. 22:39:50

A szülinapost szokás megajándékozni, de ezúttal fordítva történt. Rég játszott ilyen magabiztosan és hiba nélkül egy ennyire kiélezett párharcban. Szép volt! =D>
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.06. 22:32:11

Ma egészen szenzációs teljesítményt nyújtott, akár fénykorában.
Hatalmas pacsi neki! =D>
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.05.02. 18:23:18

Egy nagyon fontos játékosunk, remélem nem igazol el a nyáron, még mindig képes jó teljesítményre, ma is 2 beadásából (!) is gól született. :D A Bayern ellen is szükségünk lesz egy jó Alvesre, szerencsére a nagyobb meccsekre mindig összekapja magát. Neki is jár az így tovább dícséretem! :mrgreen:
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.02. 18:09:55

Nagyon nagy szükségünk van nekünk Alvesre. A fikázóknak is válaszolt ezzel a mostani teljesítményével. Remélem a Bayern ellen nem szakad meg a lendülete.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.05.02. 17:58:04

2 gólpassz beadásból? Mostanában ihletett formában játszik még akkor is, ha eltekintünk attól a szinttől, amit a Córdoba képvisel.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.02. 17:14:26

Ennyi jó meccse egymásutánban szerintem legutóbb a Sevillában volt. Ez már kb a 4. meccs sorozatban, amikor az egyik legjobb a pályán. A végén még kibékélek vele ha marad. :oops: :mrgreen:
A Fifa egy szégyen
Avatar
18Barca99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2009.12.08. 19:36:08
Tartózkodási hely: Budapest

2015.05.02. 10:59:07

Nem a kis gólokról híres de szerintem ez már csak az ellenfél miatt is sokkal szebb volt :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=9d7MPyxKYrI" target="_blank

(pláne miután Puyol akkorát esik mint az ól ajtó :mrgreen: )
Ha el kell törnöm valamimet a pályán, akkor eltöröm, és nem panaszkodom, ha ez segít az edzői stábnak és a csapatomnak. Ez a fajta elkötelezettség a legfontosabb, hogy meglegyen mindenkiben. - Ivan Rakitic
gamerpapa
Jugador del Barça
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2007.09.05. 14:44:16

2015.05.02. 10:31:41

http://www.foxsports.com/soccer/story/d ... :foxsoccer" target="_blank

Vélemény? :D mennyire vehető ez komolynak?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.28. 19:04:34

Avatar
brownieheaven
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 472
Csatlakozott: 2014.08.04. 14:08:04
Tartózkodási hely: München

2015.04.28. 18:04:05

kristop írta: Alves az utóbbi meccseken tényleg jó formát mutat, de azt érzem benne, hogy ez egyik pillanatról a másikra változhat, jövőre pedig még idősebben, nem valószínű, hogy javulna vagy tartani tudná ezt a teljesítményt.
Egy évre még bőven jó lesz, ha a mostanihoz hasonló szintet hoz. Nyáron úgyse igazolhatunk, félévig meg nagyon lyukas lenne az a jobb oldal, akár Montoya, akár Douglas (isten ments), akár Adriano, akár valami csoda folytán Pedro játszana ott.
Itt inkább azzal van a probléma, hogy hogyan jön létre olyan szerződés közte és a csapat közt, ami által egy évig játssza amit most játszik, majd elhúz a vérbe. Mert ezt a klubunk utóbbi idők szerződéskezelési tendenciái alapján nem látom megvalósulni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.28. 17:17:50

Chino írta:
Messa írta:
kristop írta: Persze Danilo fog kezdeni, mert 40 millióért azért még nekik is sok a padra igazolni, de korántsem vagyok benne biztos, hogy csak a játéka alapján képes lenne kiszorítani a spanyolt. Ezzel nem azt mondom, hogy Danilo nem jó játékos, de nincs nagy különbség köztük, sőt.
Az az igazság, hogy jobbhátvédben olyan szűk a piac, hogy még Carvajal is valóban top 5 körül van, annak ellenére, hogy semmi plusz nincs benne.
A Danilo-s ügy azért érdekes, mert Ancelotti nem igazán az ilyen taktika híve. Nem tudom elképzelni, hogy két felfutó szélsőt akarna, amellett a spanyol is kiveszi a részét a támadásból. Mellesleg nem az náluk a hiányposzt, főleg nem 40 millióért. Ezzel nem azt mondom, hogy direkt kicseszésből vették meg, inkább Perez megalomániájának újabb ékes bizonyítéka, illetve az edző megkerülése.

Alves az utóbbi meccseken tényleg jó formát mutat, de azt érzem benne, hogy ez egyik pillanatról a másikra változhat, jövőre pedig még idősebben, nem valószínű, hogy javulna vagy tartani tudná ezt a teljesítményt. Védekezésben még mindig iszonyúan kevés, leginkább Rakitic-nek, de méginkább Piquének köszönhető, hogy nem szórnak meg onnan minket.
Bíztam benne, hogy a PSG elviszi és akkor talán van der Wiel-t el lehet hozni, de ez úgy néz ki megbukott. Aki elérhető lenne és talán a szintet is megütné az szerintem de Sciglio, de róla sajnos még hírek sincsenek, pedig ha kötnénk vele egy szerződést januártól a BL-ben is játszhatna.
Sokat köszönhetünk Alvesnek és bírom a búráját, de nagyon kényszermegoldás, még akkor is ha jelen helyzetben a legjobb választás.
Én még ebben a Kyle Walkerben láttam annó fantáziát de ezer éve nem láttam játszani, nem tudom most milyen lehet.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.28. 15:33:21

Messa írta:
kristop írta: Persze Danilo fog kezdeni, mert 40 millióért azért még nekik is sok a padra igazolni, de korántsem vagyok benne biztos, hogy csak a játéka alapján képes lenne kiszorítani a spanyolt. Ezzel nem azt mondom, hogy Danilo nem jó játékos, de nincs nagy különbség köztük, sőt.
Az az igazság, hogy jobbhátvédben olyan szűk a piac, hogy még Carvajal is valóban top 5 körül van, annak ellenére, hogy semmi plusz nincs benne.
A Danilo-s ügy azért érdekes, mert Ancelotti nem igazán az ilyen taktika híve. Nem tudom elképzelni, hogy két felfutó szélsőt akarna, amellett a spanyol is kiveszi a részét a támadásból. Mellesleg nem az náluk a hiányposzt, főleg nem 40 millióért. Ezzel nem azt mondom, hogy direkt kicseszésből vették meg, inkább Perez megalomániájának újabb ékes bizonyítéka, illetve az edző megkerülése.

Alves az utóbbi meccseken tényleg jó formát mutat, de azt érzem benne, hogy ez egyik pillanatról a másikra változhat, jövőre pedig még idősebben, nem valószínű, hogy javulna vagy tartani tudná ezt a teljesítményt. Védekezésben még mindig iszonyúan kevés, leginkább Rakitic-nek, de méginkább Piquének köszönhető, hogy nem szórnak meg onnan minket.
Bíztam benne, hogy a PSG elviszi és akkor talán van der Wiel-t el lehet hozni, de ez úgy néz ki megbukott. Aki elérhető lenne és talán a szintet is megütné az szerintem de Sciglio, de róla sajnos még hírek sincsenek, pedig ha kötnénk vele egy szerződést januártól a BL-ben is játszhatna.
Sokat köszönhetünk Alvesnek és bírom a búráját, de nagyon kényszermegoldás, még akkor is ha jelen helyzetben a legjobb választás.
Forca Barca!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.04.28. 15:26:17

Messa írta:Hát nem tudom, Carvajalt max azért nem engedheti meg magának a Real hosszútávon, mert őt nem 40-50 milliókért vették, hanem saját nevelés, és kvázi nincs reklámértéke.
részben egyetértek, szerintem ez is benne van. náluk ez sokkal többet számít, mint más csapatoknál.
Messa írta:Mint játékos, tökéletesen beleillik a játékukba, és nyugodtan ki lehet jelenteni hogy jelenleg top5 jobbhátvéd.
itt már annyira nem. szerintem csak és kizárólag azért jelented ki te is ezt, mert a realban játszik és mert szegényes a jobbhátvéd kínálat. én tökre azt éreztem nála, hogy jó játékos, és nagyon hajt, de csak addig lesz kezdő ott amíg nem találnak jobbat. bl meccseken például szinte nem is játszott, most az atletico ellen igen, de az meg szintén spanyol csapat.
Messa írta:Persze Danilo fog kezdeni, mert 40 millióért azért még nekik is sok a padra igazolni, de korántsem vagyok benne biztos, hogy csak a játéka alapján képes lenne kiszorítani a spanyolt. Ezzel nem azt mondom, hogy Danilo nem jó játékos, de nincs nagy különbség köztük, sőt.
szerintem nincs sőt. danilo többre hivatott, carvajal pedig egy jó játékos. majdnem ugyanaz áll fenn, mint nálunk. amíg nem tudunk hozni jobbat, mint alves (mert igazolni nem tudunk, és nem is nagyon lenne kit), addig próbáljuk marasztalni, és kezdőjátékosunk lesz. de, ha jövőre valaki igazán jó jobbhátvéd feltűnik a piacon, akkor nyomban rárepülünk és alvesnek vagy pad, vagy szia lesz. amíg nem nagyon volt senki, addig carvajal tökéletes volt, mert arbeloa egy selejt, de ha van lehetőség upgradere, akkor azt meglépik.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2015.04.28. 14:26:24

kristop írta:sörökbe mernék fogadni veled, hogy danilonak nem játékostemető lesz a real, hanem ő lesz a kezdő, carvajal meg a cseréje. a brazilt a stílusa alapján a realba találták ki. carvajal meg jó, nem rossz, de nem engedheti meg a madrid magának, hogy hosszútávon ő legyen a kezdő jobbhátvédjük.
Hát nem tudom, Carvajalt max azért nem engedheti meg magának a Real hosszútávon, mert őt nem 40-50 milliókért vették, hanem saját nevelés, és kvázi nincs reklámértéke. Mint játékos, tökéletesen beleillik a játékukba, és nyugodtan ki lehet jelenteni hogy jelenleg top5 jobbhátvéd.
Persze Danilo fog kezdeni, mert 40 millióért azért még nekik is sok a padra igazolni, de korántsem vagyok benne biztos, hogy csak a játéka alapján képes lenne kiszorítani a spanyolt. Ezzel nem azt mondom, hogy Danilo nem jó játékos, de nincs nagy különbség köztük, sőt.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.04.28. 14:22:47

kristop írta:ezt már annyiszor olvastam, hogy kezdem tényleg csak ilyen tipikus valaki beírta, és a többi megy utána hozzászólásnak venni. sörökbe mernék fogadni veled, hogy danilonak nem játékostemető lesz a real, hanem ő lesz a kezdő, carvajal meg a cseréje. a brazilt a stílusa alapján a realba találták ki. carvajal meg jó, nem rossz, de nem engedheti meg a madrid magának, hogy hosszútávon ő legyen a kezdő jobbhátvédjük.
Még abban se vagyok biztos, hogy Carvajal a nyáron nem lép le. Jó jó az a gyerek, de nem annyira, hogy kezdő legyen hosszú távon. A Real védelmén vannak lyukak és a csapat se a legfiatalabb. Hamarosan igen komoly vérfrissítés kell oda. 30 milláért nem vesznek csere játékost még a Madridnál sem.

És hogy ne legyek off. Teljesen egyte értek Alves maradásával. A jelenlegi jobb hátvédeink közül, ő a legjobb, sőt messzebb megyek az utóbbi 8-10 meccsén nem is nagyon van rá panaszom. Addig ameddig nem találjuk meg a játékost aki mérvadóan tudja pótolni, márpedig nem találtuk még meg, addig igenis szükség van rá.

Itt majd el kell gondolkodni a jelenlegi paicon ki jöhet szóba a megszerezhető játékosok közül a helyére. Mert igazán klasszis vagy klasszis jövő előtt álló jobb hátvédet nem látok.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.28. 13:52:26

Még mielőtt félreértene bárki is, a kommentet azért vettem ki, mert röhejes felvetésnek gondolom, nem pedig azért, mert egyetértek vele. Én bármeddig eljátszatnám itt Danit, pontosabban addig, míg a most adott két alternatívája van a padon. :)
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.04.28. 13:38:16

Tobias88 írta:Danilo lett volna az akit érdemes lett volna megvenni, de ő ugye a Madridé 30 millióért. Kicsit úgy érzem, hogy őt direkt előlünk vették meg, mert Carvajal személyében már volt egy bőven kiváló jobbhátvédjük. Inkább tönkreteszik Danilo-t a játékostemetőben, mint hogy a mienk legyen.
ezt már annyiszor olvastam, hogy kezdem tényleg csak ilyen tipikus valaki beírta, és a többi megy utána hozzászólásnak venni. sörökbe mernék fogadni veled, hogy danilonak nem játékostemető lesz a real, hanem ő lesz a kezdő, carvajal meg a cseréje. a brazilt a stílusa alapján a realba találták ki. carvajal meg jó, nem rossz, de nem engedheti meg a madrid magának, hogy hosszútávon ő legyen a kezdő jobbhátvédjük.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.28. 13:34:18

Tobias88 írta:Ha tetszik ha nem, jelenleg nincs számunkra megfelelő jobbhátvéd és nem is igazolhatunk. Hiába nem tud beadni, nekünk nem is kellenek a beadások. (bár volt egy balos Neymar-nak legutóbb)

Danilo lett volna az akit érdemes lett volna megvenni, de ő ugye a Madridé 30 millióért. Kicsit úgy érzem, hogy őt direkt előlünk vették meg, mert Carvajal személyében már volt egy bőven kiváló jobbhátvédjük. Inkább tönkreteszik Danilo-t a játékostemetőben, mint hogy a mienk legyen.

Danilot nem 30-ért hanem 39. valamennyiért vették mert még a santosnak is fizettek stb..
Amúgy igen, annyira szükségük volt rá, nem elég nekik Carvajal... :D
40 milla egy jobbhátvédért,nem rossz... =D>
A baj csak az, hogy ezzel könnyen magukkal ránthatják a többiek árát később,"Ha a Real egy Portoban bizonyított Danilot kb 40-ért vitte, akkor miért adjam én XY-t olcsóbbért, ha BL nyertes/ VB/EB győztes stb.."

MQuCsabi: Bizony hogy túlértékelt :mrgreen: Igaz hogy több assistja van Messi felé mint Xavinak vagy Iniestának.... :lol:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1621
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.04.28. 13:14:34

Ha tetszik ha nem, jelenleg nincs számunkra megfelelő jobbhátvéd és nem is igazolhatunk. Hiába nem tud beadni, nekünk nem is kellenek a beadások. (bár volt egy balos Neymar-nak legutóbb)

Danilo lett volna az akit érdemes lett volna megvenni, de ő ugye a Madridé 30 millióért. Kicsit úgy érzem, hogy őt direkt előlünk vették meg, mert Carvajal személyében már volt egy bőven kiváló jobbhátvédjük. Inkább tönkreteszik Danilo-t a játékostemetőben, mint hogy a mienk legyen.
94:39 6 - 1
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.28. 12:45:42

És hozzá a best comment:

"hála a jó égnek, hogy az MU-ba nem igazol, ez a bohóc mindig is túl volt értékelve, normális beadása nem volt egész karrierje során, a tanyasi spanyol bajnokságban bőven elfér, a komolyabb PLben levennék a pályáról ez a féleszűt "

=D>
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.28. 12:35:17

itt van magyarul is

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ad-2410255" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19577
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.28. 08:40:34

Újabb csavar?
Dani Alves is set to imminently reach an agreement with Barcelona over a new deal, according to Sport.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése