Alexander Hleb

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2008.07.20. 22:42:56

kulcsar.l írta:Én azt érdekesnek tartom, hogy nem rég még szidta Wengert és Fabregast, most meg kijelenti, hogy ő a legjobb barátja. :?

Na de mind1...
Remélem gyorsan be tud illeszkedni a csapatba, és itt is joo teljesítményt tud nyújtani. :)
Szerintem az nem függ össze, hogy valakivel jóban vannak és hogy az a valaki önző-e a pályán, vagy sem. Én semmi kivetnivalót nem találtam benne. Sok sikert kivánok neki!
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2008.07.20. 22:34:26

Én azt érdekesnek tartom, hogy nem rég még szidta Wengert és Fabregast, most meg kijelenti, hogy ő a legjobb barátja. :?

Na de mind1...
Remélem gyorsan be tud illeszkedni a csapatba, és itt is joo teljesítményt tud nyújtani. :)
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2008.07.20. 22:31:00

kívánom neki a legjobbakat. a cikk alapján nagyon szimpatikus, remélem a pályán is bizonyít majd ahogy tette máshol is.

off: ment pü Ronaldinho&Barca
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.20. 22:28:22

ozsimiki írta:Jó lesz a srác,eleinte féltem ettől a transzfertől,de azért elég meggyőző volt Arsenalba,sőt már Stuttgartban is, lehetséges,h itt csúcsosodik ki a pályája. Legyen úgy!
Legyen igazad Neked is, és a többieknek is, akik bíznak benne. Én egy kicsit félek tőle, hogy sikerül-e elkapnia a fonalat. Enyhén szkeptikus vagyok, de a jó teljesítményt díjazni fogom, minden meccs után. Amennyiben rászolgál. Viszont, ha csalódást okoz, akkor lesz nemulass. :wink:
Üdv a Csapatban!
Köszöntünk a fedélzeten!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.07.20. 22:24:37

Jó lesz a srác,eleinte féltem ettől a transzfertől,de azért elég meggyőző volt Arsenalba,sőt már Stuttgartban is, lehetséges,h itt csúcsosodik ki a pályája. Legyen úgy!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.07.20. 22:09:06

Korrekt és szimpatikus nyilatkozat tőle. Cesc-t én is értem, hogy szeretne visszatérni, de jó pár év múlva talán. Meg most középpályánk elég erős, de vissza fog térni biztos.
Hlebről, én bízok benne, egyéni megmozdulásai elég szépek, nekem bizonyítsa be ki ő. Ez a Spanyol bajnokság, más tészta, de remélem hamar beleszokik. Talán Henry is hasznára válhat majd, és fordítva. ;)

Mindent bele Hleb!!! (Belorusz!!!Belorusz!!!:D)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.20. 22:03:01

Cesc-ről mikor beszélt Hleb,akkor elég nyílvánvaló (számomra),hogy Fabregas egyszer vissza szeretne térni ide. És remélem,hogy tényleg vissza szeretne majd jönni 2-3éven belül.
Hleb viszont egyre szimpatikusabb,meglátjuk a pályán mit nyujt :wink:
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.18. 21:47:30

szerintem egy hajtós,modernebb focit játszó csapatunk lesz!
ránk is fért mert a 65%-os labdabirtoklásunkkal együtt is egy kövület volt a tavalyi impotens játékunk...
alvest rohadtul nem szerettem(máshol),de hogy le nem áll az biztos,még megszerethetem...
hleb meg az a játékos akinél senki nem fog többet futni,a labda meg nem az ellensége -nem tudom miért fikázzák...
baloldalra még kellene valaki...
nekem agüero is megtenné, meg a csatársorba tevezt is elviselném,mert az a játékos aki sosem adja fel...
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2008.07.18. 20:34:26

Jó vételnek tűnik, már Stuttgart-os korában nagyon megtetszett a játéka.
Nem annyira "okos" a pályán mint mondjuk Deco, vagy Xavi, viszont jóval gyorsabb mint mondjuk az előbbi.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.07.18. 18:50:18

Hlebnek a játéka nekem már a stuttgartban is tetszett, de akkor nem volt arra esély hogy hozzánk jöjjön... eligazolt az arsenalhoz és ott is bizonyitotta hogy nagyon jo játékos...
Most már a miénk!!! én nem örültem neki elöször, mert talán valami sztárt vártam a középpályára, vagy talán egy golerösebb embert, de a nyilatkozata alpaján rájöttem, hogy ö az az ember aki kell nekünk, mert ö meg fog dögleni a csapatért-a szurkolokért-a sikerért stb...( Szerintem ilyen hozzáállása lesz D.alvesnek is)
A jövö barcájába mindenképpen ilyen emberek kellenek(messi és bojan mellé) és akkor elkerülhetetlen hogy ne alkossunk valami nagyot!!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.18. 18:30:00

messideco írta:Vki nem tudja h hanyas mezszamot kapott?
Még nincsenek kiosztva az új mezszámok.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12232
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2008.07.18. 18:14:53

Eljen Hleb! Mar az elso nyilatkozata is szimpatikus volt. Csak igy tovabb!
Eredeti neve neki amugy Gleb, ami kenyeret jelent... Udv a Barcaban
Vki nem tudja h hanyas mezszamot kapott?

Használd a SZERKESZT gombot!
S.
"And my heart will leave you never."
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.18. 17:35:07

lionelmessi19 írta:
Varga Tamás írta:Azért azt nehogy már le kelljen írnom, hogy tudjon passzolni. Azt egy kapusnak is tudni kell, meg Puyolnak is. Rendelkezzen Xavi tulajdonságaival, de az ilyen típusú játékosból nem kell 3 a középpályán, mert akkor megette a fene. Az halálos ítélettel érne fel, ha a középpálya Iniesta, Xavi, Hleb felállásban állna fel. Márpedig Ini és Xavi - szvsz - biztos kezdők, alapemberei a Barcelonának. A harmadik helyet a középpályán Yaya Touré vagy Keita fogja betölteni. Feltételezem, a 4-3-3-at fogja preferálni. Ha a 4-4-2-t, akkor esetleg elfér a pályán Hleb.
Kreativitása szvsz elmarad VdV-tól, de még Moutinhótól is.
Az pedig elég szomorú, hogy nem lövünk távolról. A sosem volt a Barca repertoárján kitétel, pedig hibás. Elég megemlíteni Bakero, Koeman, Laudrup, Sztoicskov nevét, akik nem ijedtek meg attól, hogy 16-20 méterről eleresszék a labdát. És az első két idényében Deco sem lacafacázott a 16-os környékéről. Lsd. Villarreal, Espanyol elleni góljait a 2005/06-os idényben.
1. legközelebb alaposan olvasd el, amit írok. most a távoli lövéses dologról beszélek. :wink:

2. Nemérted, mit mondok. Nyilván minden játékosnak passzolni kell tudni. De Puyol, Eto'o, HENRY!! és még sorolhatnám, egyiküknek sem kell, és nem is tudnak (maximum a legritkább esetben) olyan ütempasszokat osztogatni, mint amilyet egy középpályástól elvárhatunk a Barcelonában.
A hosszú indításokról, és főleg a fordító jellegű keresztlabdákról nem is beszélve.

3. És ha figyeled a nyilatkozatokat Hleb leigazolása óta, nyilvánvalónak kéne lennie, hogy ő azért lett igazolva, hogy a két posztra legyen három emberünk, nagyjából hasonló stílussal és képességekkel. Ahogy eddig is megvolt ez többé kevésbé. De persze a négy kp-s megoldás is benne van, illetve az, hogy Hleb/Iniesta bal 'csatárt' játszik.
Arról sose volt szó, hogy 4-3-3ban a három középsőt játszanák a tkp-ink.

szerk.: majd el feledtem, moutinhonál azért lényegesen, vdv-nél is többet látok Hlebben, és mindenképpen jóval többet is tett már le az asztalra.
off, de henry mindent tud
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.07.18. 17:12:49

lionelmessi19 írta:Ritka korrekt hozzászólás, főleg ha azt is figyelembe vesszük, hogy az első.
Reméljük allandó hozzászóló lesz, mert pont ilyen emberekből kéne több, az ominózus színvonal miatt. De szerencsétlen benéz az igazolások topicba, és infarktust kap. :)

Mellesleg örülök, hogy többen is osztják Hlebről a véleményemet, és nem nézik le, mert nincs körülötte akkora hype, mint a "sztárok" körül. Pont ilyen játékosok kellenek most ebbe a csapatba.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.18. 12:31:07

Ritka korrekt hozzászólás, főleg ha azt is figyelembe vesszük, hogy az első.

Emellett pedig egyet is értek vele, mindenképpen, bár én nem biztos, hogy Fabregasnak jobban örültem volna, pénz ellenében meg semmiképpen.

Üdv a fórumon! :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2008.07.18. 07:46:54

Tiszteletem az Uraknak!

Régóta olvasom az EuroBarcát , hébe-hóba a fórumra is benéztem, de csak most reggeltem. Új korszak kezdődik ugye. Dinho, Deco elment, Eto'o el fog menni. Nagyon jó játékosok, de ha igazak a hírek miszerint ők bomlasztották a közösséget, akkor azt gondolom megleszünk nélkülük, hisz csapatra van szükségünk. Hogy a témától ne nagyon térjek el, Hleb pont hogy egy csapatjátékos, aki meggyőződésem hogy nagyszerűen fog összejátszani Xavival, Iniestával Messivel és persze Henryvel vagy éppen Bojannal. Úgy vélem felesleges már most leírni őt, főleg hogy tényleg egy világszinten is jegyzett játékosról van szó, aki már nem egyszer bizonyított. Persze én is jobban örültem volna Fabreguasnak mondjuk, de azt gondolom Hleb be fog robbanni a Barcába mert a játéktudása meg van hozzá, és ő egy csupaszív játékos is, szerintem nem véletlenül hozta ide Pepp. Hirtelen ennyi. 8)

Üdv
SuperMessi
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.17. 23:07:23

depth írta:
Benga írta:Tamás tisztelem a véleményedet, de Hleb klasszisokkal jobb, mint VdV vagy Moutinho.
Egyelőre. VdV -ben azért én látom azt a pluszt, h ha elkerül egy nagy csapatba, akkor vezéregyéniség lesz. Már most is nagyos ügyes, de nem tud kibontakozni. Szvsz Moutinho meg még nem ez a szint.
VdV-ról nemhiszem, hogy egy nagy csapatban tudna klasszis teljesítményt nyújtani, egyrészt a holland csapatban sem ment neki igazán, másrészt egy csapat, ahol mindenki hasonló képességű, mint Ő(Barca,Real), akkor ott még nehezebb kitűnni.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.17. 23:01:51

depth írta:
Benga írta:Tamás tisztelem a véleményedet, de Hleb klasszisokkal jobb, mint VdV vagy Moutinho.
Egyelőre. VdV -ben azért én látom azt a pluszt, h ha elkerül egy nagy csapatba, akkor vezéregyéniség lesz. Már most is nagyos ügyes, de nem tud kibontakozni. Szvsz Moutinho meg még nem ez a szint.
A holland válogatott elég nagy csapat, ott se ment jobban neki :?
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.07.17. 21:49:43

Sztem Hleb meg fogja állni a helyét a Barcába. Senki sem állította, hogy kezdő lesz, de hosszú az idény, hasznos tagja lesz a csapatnak, sérülés,eltiltás jöhet, és máris kelleni fog, ha nem is lesz kezdő.

Sztem ha a Barca eredményes lesz, és jól fog játszani, de esetleg nem rúg gólt, akkor már senki se fogja mondani, hogy felesleges volt.

Az Arsenalban Fabregassal és Flaminivel a csapat motorja volt, most ugyanezt a szerepet töltheti be Xavi, Touré és Iniesta.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.17. 21:27:17

Deco akkori szintjét nem is láthatod senkiben, és sanszos hogy nem is lesz senki aki még egyszer ilyen zseniális agya lesz bármely csapatnak, ebben a stílusban.

Szerk: Természetesen nem gondoltam hogy bármely jelenlegi játékosunk ellen szurkolnál. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Carles Puyol Saforcada
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2008.07.02. 13:09:52
Tartózkodási hely: Budapest, 22.

2008.07.17. 21:14:57

Benga írta:Azt próbáltam kifejezni, hogy VdV a Hamburgban sem tudott vezéregyéniséggé, húzőemberré válni ebben az idényben. A holland válogatott beli produkciója pedig...többet vártam tőle. Összességében egy nem túl jó idényt tudhat maga mögött. A Barcának most nem pont ilyen játékosokra van szüksége....Hleb legalább jól játszott. Nem?
minek beszélünk Van der Vaartról ha még ajánlatot sem tettünk érte :?: :?: :?: :wink:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.17. 21:11:44

Andris!
1. :arrow: okés, igazad van. A mondat második fele elkerülte a figyelmemet. Hiába, fáradok, öregszem.
És még valami. Ne hidd Te se, és ne higgyék a többiek se, hogy Hleb ellen szurkolok. Hiszen az életem a Barcelona, minden erőmmel, gondolatommal azon vagyok, hogy sikeresek, eredményesek legyünk. De, nem látom benne azt a szintet, amit Deco megütött 2004-06 között. Messze van attól. Márpedig, ilyenre van szükségünk ahhoz, hogy elöl eredményesek legyünk. Remélem, rám cáfol, és ígérem: én leszek a legnagyobb rajongója.
Kép
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.07.17. 21:09:15

Azt próbáltam kifejezni, hogy VdV a Hamburgban sem tudott vezéregyéniséggé, húzőemberré válni ebben az idényben. A holland válogatott beli produkciója pedig...többet vártam tőle. Összességében egy nem túl jó idényt tudhat maga mögött. A Barcának most nem pont ilyen játékosokra van szüksége....Hleb legalább jól játszott. Nem?
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.17. 21:07:26

Varga Tamás írta:Azért azt nehogy már le kelljen írnom, hogy tudjon passzolni. Azt egy kapusnak is tudni kell, meg Puyolnak is. Rendelkezzen Xavi tulajdonságaival, de az ilyen típusú játékosból nem kell 3 a középpályán, mert akkor megette a fene. Az halálos ítélettel érne fel, ha a középpálya Iniesta, Xavi, Hleb felállásban állna fel. Márpedig Ini és Xavi - szvsz - biztos kezdők, alapemberei a Barcelonának. A harmadik helyet a középpályán Yaya Touré vagy Keita fogja betölteni. Feltételezem, a 4-3-3-at fogja preferálni. Ha a 4-4-2-t, akkor esetleg elfér a pályán Hleb.
Kreativitása szvsz elmarad VdV-tól, de még Moutinhótól is.
Az pedig elég szomorú, hogy nem lövünk távolról. A sosem volt a Barca repertoárján kitétel, pedig hibás. Elég megemlíteni Bakero, Koeman, Laudrup, Sztoicskov nevét, akik nem ijedtek meg attól, hogy 16-20 méterről eleresszék a labdát. És az első két idényében Deco sem lacafacázott a 16-os környékéről. Lsd. Villarreal, Espanyol elleni góljait a 2005/06-os idényben.
1. legközelebb alaposan olvasd el, amit írok. most a távoli lövéses dologról beszélek. :wink:

2. Nemérted, mit mondok. Nyilván minden játékosnak passzolni kell tudni. De Puyol, Eto'o, HENRY!! és még sorolhatnám, egyiküknek sem kell, és nem is tudnak (maximum a legritkább esetben) olyan ütempasszokat osztogatni, mint amilyet egy középpályástól elvárhatunk a Barcelonában.
A hosszú indításokról, és főleg a fordító jellegű keresztlabdákról nem is beszélve.

3. És ha figyeled a nyilatkozatokat Hleb leigazolása óta, nyilvánvalónak kéne lennie, hogy ő azért lett igazolva, hogy a két posztra legyen három emberünk, nagyjából hasonló stílussal és képességekkel. Ahogy eddig is megvolt ez többé kevésbé. De persze a négy kp-s megoldás is benne van, illetve az, hogy Hleb/Iniesta bal 'csatárt' játszik.
Arról sose volt szó, hogy 4-3-3ban a három középsőt játszanák a tkp-ink.

szerk.: majd el feledtem, moutinhonál azért lényegesen, vdv-nél is többet látok Hlebben, és mindenképpen jóval többet is tett már le az asztalra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
depth
Capitá del Barça
Hozzászólások: 912
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:33:35

2008.07.17. 21:07:11

Benga írta:Tamás tisztelem a véleményedet, de Hleb klasszisokkal jobb, mint VdV vagy Moutinho.
Egyelőre. VdV -ben azért én látom azt a pluszt, h ha elkerül egy nagy csapatba, akkor vezéregyéniség lesz. Már most is nagyos ügyes, de nem tud kibontakozni. Szvsz Moutinho meg még nem ez a szint.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára depth 2008.07.17. 21:08:05-kor.
Lezárt