Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
mezeibela
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2008.08.04. 12:49:31

2009.04.26. 06:50:11

nyilván fura hogy ezt pont én irom,de örültem hogy a barcelona x-elt most.
mindig is egy olyan classicora vágytam ahol a bajnokság sorsa dől el...igy egyik csapat se veheti lazán a mérkőzést.óriási hajtás lesz ez biztos...


szerk.:persze ma ahhoz a madridnak is nyernie kell :wink:
m a d r i d i s t a .
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.04.26. 01:50:37

OvaMind írta:Szerintem Xavi, Puyol, Abidal és Messi gyenge teljesítménye alapvetően meghatározta a meccs képét, de a Valencia érdeme, hogy nem hagyták élni a klasszisainkat.
szerintem ezek közül Abidalt pont kiemelni kell, sokat hajtott futott, megosztotta elöl a védők figyelmét. Puyol nagyon gyenge volt sajnos :( de ezért fog dupla szívvel játszani legközelebb, Xavi az év leggyengébbjét adta, és biztos is vagyok h egyben az utolsót... sorolhatnám még a többieket is, de felesleges, kedden ismét csodát látunk és el is feledjük ezt a nehéz meccset.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.04.26. 01:14:27

Pontosan ilyen meccsre számítottam! A Chelsea-meccs ott volt a fejekben. Ha a Hleb, Bojan kettő kezd elöl, nem biztos hogy nem értük volna el ugyanezt az eredményt...
Ha mondjuk csak másfél hét múlva van a Chelsea-meccs, ezt a meccset nem így játszottuk volna le! És még így is mi álltunk közelebb a végén a győzelemhez.
A Valencia ugyanazt játszotta, amit szokott. Csak most a Barça volt halványabb érthető okok miatt...
Előre a TITOlusokért!
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2009.04.26. 00:42:10

ez a meccs a középpályán ment el...
xavi nagyon gyenge ini csak gyenge volt...
a támadóalakzattal nem gyakran volt kapcsolatuk!
én már régen ettől a meccstől féltem, de azért reméltem nehezen,de nyerünk...
remélem ez a mai meccs nem arra bizonyíték,hogy ha mindenkit megfognak a középpályán akkor meghalt a legendás támadójátékunk!
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.04.26. 00:31:36

Szerintem is teljesen reális az 1 pont, és kedvező is, ugyanis az utóbbi években nem sok babér termett nekünk a Mestallában (kivétel a tavalyi 0-3, de akkor egy szétesett Valencia votl az ellenfél). Másrészről nem gondolom, hogy a real képes lesz megverni a Turia-parti csapatot, ahogy szerintem Sevillából sem távoznak 3 ponttal.

Szerintem Xavi, Puyol, Abidal és Messi gyenge teljesítménye alapvetően meghatározta a meccs képét, de a Valencia érdeme, hogy nem hagyták élni a klasszisainkat.

Inkább játsszunk most gyengébben, mint kedden, amikor a kőkemény Chelsea lesz az ellenfél, vagy akár a hétvégi clasicón. Utóbbitól nem tartok, hiszen a Real ellen sokkal nyíltabb küzdelemre lehet számítani.

Hogy a meccsről is mondjak pozitívumokat, szerintem Piqué ismét szépen megoldotta a feladatát, Iniesta pedig újfent bizonyította, hogy lassan a csapat elsőszámú karmesterévé válik.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.04.26. 00:29:54

Etooka írta:
miihii írta:Ha a Valencia ehhez hasonlót tud produkálni a margó ellen,akkor ponttal,pontokkal távozhatnak a riválistól.
Minden szabaddal egyetértek, viszont kiegészítenélek: a Valencia otthon fogadja majd a Realt :wink: Így pedig még nagyobb sansz mutatkozik Villáék sikerére \:D/

Amúgy, annyit még hozzátennék a részemről, hogy szvsz nem volt ez rossz, csak az utolsó passzok hiányoztak, miután Messi, Ini és Xavi is tompább volt az átlagnál, márpedig az utolsó, gyilkos passzokat ők szokták leadni. Így pedig értelemszerűen elmaradtak azok.

De sebaj, a Clásicón úgyis a jobbik csapat fog nyerni.
Na,akkor még inkább bizakodom abban a meccsben 8)

Igazad van.Ez a játék nem volt olyan katasztrófa,mint ahogy páran kezelik.Messze nem játszottuk,amit tudunk,de ha csak 80%ban vagyunk ennyire pontatlanok,akkor sztem így is megvan a meccs.A beadásaink,pontrúgásaink közül egy sem talált embert,pocsékra sikeredett az összes.Összjátékban is igen csak kerékkötő volt a kulcspasszok sikertelensége.Talán az egyetlen ilyen az első gól előtti Ini-Leo öszjáték volt.Utána mindegyikbe becsúszott a hiba. :oops:

Abban pedig biztos vagyok,h kedden megint a másik arcát látjuk a csapatunknak.Igaz,parádéra nem számítok,de sztem sokkal összeszedettebb játékot fogunk mutatni.Ez a megérzésem...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1614
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.04.26. 00:26:57

persze lehet Xelni egy valencia otthonában de az idegesitett fel hogy azok akik pihenőből jöttek milyen gyászok voltak. L10, sergio, puyol, és az eddig éppen eleget pihenő keita is szörnyen gyengék voltak

ja és még valami. egyszer ebben a god damn életben nem lehetne egy pici apró szögletet vagy szélső szabadrugást a HOSSZURA VAGY KÖZÉPRE ADNI??? azt meg se emlitem hogy nem kérnék semmit karácsonyra ha csak egyszer eljtuna egy 25 méteren belüli szabadrúgás a kapuig...
Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2009.04.26. 00:26:54

Sztem a mai meccs egyik leggyengébb teljesítménye Xavi nevéhez fűződik.
Nem volt magabiztos, sok labdát eladott, ez nem az ő meccse volt.
Talán benne a két védekező sz van az is hogy feljebb játszottellemű kp. miatt.
Mi a véleményetek?
:?
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.04.26. 00:23:26

Néha becsúsznak ilyen meccsek is.
A Valencia jól játszott, ahogy ti is mondtátok, remekül leszűkítették a területet, letámadtak, stb.
Szerintem is jó az X, ebből a meccsből ezen a napon többet nem nagyon lehetett volna kihozni.
Ez még nem tragédia, a madridnak közel sem biztos, hogy sikerül holnap győznie. Ls akkor még minket is verniük kelle, sőt, a Valenciát és a Villarealt is. Na ez szerintem nem fog nekik sikerülni.
Most Pep majd rendet tesz a fejekben és jöhet a Chelsea!
(a madridisták meg örülhetnének, hogy legalább 1 spanyol csapat van a Bl negyeddöntőben)
Visca el BARCA!
Brian 20

2009.04.26. 00:23:11

Xavinho írta:Ez az eredmény egy ilyen formában lévő Valencia ellen egy Chelsea elleni BL-meccs előtt teljesen rendben van. Nem kell izgulni,így még ha Madridban kikapnánk(ami nagyon remélem,h nem fog megtörténni) akkor is maradna 1 pont előnyünk ( feltéve,ha holnap nyer a real,ami jó lenne,ha nem történe meg). Két dolog idegesít ,de nagyon. Az első az az,hogy a Madrid az ilyen meccsek nagy részét bemákolja ilyen 89-93 percben szerzett gólokkal,mimeg képtelenek vagyunk megnyerni... Ezzel nem muszáj egyetérteni,de akkor is van rá jópár példa. A másik,az hogy ez a Valencia hogy fog játszan ia Madrid ellen. Volt jópár olyan csapat,ami ellenünk kiadott magából mindent a Madrid ellen meg 1 kapott gól után feladta ... hihetetlen ideges tudok lenni ilyen esetekben. Hát majd meglátjuk.
Egy hét múlva győzni kell Madridban és nincs miről beszélni. Abban pedig lehet bízni,hogy bukni fog a real,mert egyszer minden sorozat megszakad, ilyen játékkal pedig nem hiszem,hogy sokáig fogják már húzni.Holnap a Sevilla bizonyíthatja,hogy nem egy balf.sz csapat.
A Sevilla három mérkőzésésen kapott ki zsinórban. Legutóbb tőlünk elég csúnyán és egy pont az előnye a Valencia előtt, lehet nem sokat számít,hogy harmadik vagy negyedik a bajnokságban, de mégis holnap illene valami nagyott mutatni. A reálnál Robben az aki igazán ér valamit, támadásoknál ő nem lesz. Ha nyernek is még van négypont előny és egy klasszikuson nem hiszem, hogy így játszanánk.

Azt kaptam a Valencia elleni meccstől amire számítottam. Nagyon durva ez a sorozat. De másnak se könnyebb pl Chelsea.

A reál BL szereplése is szóba került, arról az a véleményem ,hogy Liverpooltol nem szégyen kikapni, bár nagyon nagy verést kaptak, de a Juve ellen kétszer... az nagyon durva.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.04.26. 00:22:39

Nemkel kétségbe esni. Elfelejtettétek, hogy elhoztunk 1 pontot. Jelenleg 7-el megyünk a Madrid előtt. Tehát növeltük az előnyünket. Korántsem biztos a hétvégén a Real győzelme. Rengeteg sérült, eltiltott. A Sevillánál meg most térnek vissza. 8)
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2009.04.26. 00:20:34

és minden negativumot észrevettünk a csapatban ugyan, rájöttünk, hogy nagyon jó volt a valencia...

de nézzétek..lehet h Henry semmit nemcsinált, de beverte a gólt, és volt 2 szép lövése, és pontatlan sem volt, más csapattársával ellentétben...

ma 3 ember teljesitett ugy ahogy kéne...

az első gol szokásos Barca gól volt...kérdésem..miért van az , hogy ennyire lazán, simán nem lehetne még megcsinálni többször (lsd Bayern ellen idehaza).:? :?: :?:
Milinte te szemét, tipszmikszűté??
Avatar
ruszok
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2006.01.12. 20:44:41
Tartózkodási hely: Köln

2009.04.26. 00:16:57

gyerekek, ez a 33. forduló, nehogymár 20 fordulóval a vége előtt a nyakunkba akasszák az aranyat. én is a Barcának szurkolok, de mint azt tudjuk, az élet nem tökéletes.
még van nagy esélyünk, és sok időnk bebiztosítani az aranyat, és ami a margit -vagy hogy hívják azt a falusi csapatot- előnye, hogy nekik nem kell másik KÉT helyre koncentrálni. és ha a nagy számok törvényét tekintjük, ők sem nyerik meg az összes meccsüket.
a mai teljesítmény Pep érdeme, már mint nem a [auto_cenzúra] játék, hanem az, hogy 70%-ot teljesített a csapat. így is egy pont a miénk, azért annyira nem rossz, mint a 0 pont.
take it easy, menni fog
ja és ami Valdezt illeti, tuti hogy a nyáron jön egy jó kapus

Cseréld le az aláírásképedet!
S.
sosevót
Saint Germain
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2005.09.05. 16:05:32
Tartózkodási hely: Bogyiszló

2009.04.26. 00:16:24

Nagyon pontatlanok voltunk ma. Sok labdát eladtunk. A kulcsjátékosaink közül is páran a tudásuk alatt játszottak. Ennek tükrében nagyon értékes pontot szereztünk.
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.04.26. 00:16:04

A Valencia jó formában van, ezt most is bizonyították. Az x szerintem reális, a végén már nagyon beszorítottuk őket, ilyenkor csak ilyen szerencsés gólokat lehet szerezni. A stadionnak nagyon jó volt a hangulata, remélem a Madridot is így fogadják majd 2 hét múlva.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2009.04.26. 00:14:55

miihii írta:Ha a Valencia ehhez hasonlót tud produkálni a margó ellen,akkor ponttal,pontokkal távozhatnak a riválistól.
Minden szabaddal egyetértek, viszont kiegészítenélek: a Valencia otthon fogadja majd a Realt :wink: Így pedig még nagyobb sansz mutatkozik Villáék sikerére \:D/

Amúgy, annyit még hozzátennék a részemről, hogy szvsz nem volt ez rossz, csak az utolsó passzok hiányoztak, miután Messi, Ini és Xavi is tompább volt az átlagnál, márpedig az utolsó, gyilkos passzokat ők szokták leadni. Így pedig értelemszerűen elmaradtak azok.

De sebaj, a Clásicón úgyis a jobbik csapat fog nyerni.
.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.04.26. 00:12:02

Várható volt,h nem lesz könnyű elhozni a 3 pontot a jó formában lévő Valencia otthonából.Szervezetten,lelkesen,keményen játszottak,míg mi eléggé szenvedtünk ellenük.Iszonyú tompa volt általában mindenki,enerváltnak tűntek a fiúk.Utólag már nem olyan rossz eredmény az X,jól jöhet még ez az 1 pont...
Azért befolyásolhatta a meccs alakulását az a tény,h nem egészen 3 nap múlva BL elődöntő.Akárki akármit mond,tudat alatt biztos ott volt a fejekben.
Megint csak Init lehetne kiemelni,mert kicsit frissebb volt,mint a társak,de önmagában kevésnek bizonyult.A többiek gyengén/szürkén/rosszul/borzasztóan játszottak.
Ha a Valencia ehhez hasonlót tud produkálni a margó ellen,akkor ponttal,pontokkal távozhatnak a riválistól.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2009.04.26. 00:10:50

off: KHT rajgyerkőc vagyte látom, igen az idei évben nemsok jot irhatsz a hőnszeretett favágóegyletről, ezért sikerült az uj aláirásodban egy elég jelentéktelen dolgot leirnod. No mind1.

Nagyon nem érdekes hogy ez X lett, nagyon jó volt a Valencia, megmég mákunk is volt hogy Villának nemment, örüljünk ennek is. Nagyon ugy érzem, h a real oda vissza ugye kikap a Sevillátol. Nagy sansz van rá.

Ugyhogy ne szomorkodjon senki, itt hamarosan 10 pont előny lesz, ésmég a realnak hátra a Villarreal, Valencia :P
Milinte te szemét, tipszmikszűté??
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.04.26. 00:07:51

Az a baj,h nagyon el vagyunk kényeztetve olykor, mert az meg sem fordul a fejetekben, hogy nem mi voltunk hú de rosszak,hanem egyszerűen a Valencia tökéletesen védekezett szinte,és már a mi térfelünkön!

Valencia ellen idegenben, nem lehet csak is a győzelmet elvárni, persze meg kell tenni érte mindent, ma ennyi sikerült,mert az ellenfél nagyon jól megoldotta védekező feladatát, van ilyen is :idea: nem csak a mi csapatunk tudja olykor tökéletesen megoldani a támadást, hanem pár csapat a fordítottját, nem olyan nagy csoda ez, ahogy slither is írta, nagyon jól szűkítették a területet, ezért is szenvedett az általában nagyon megbízható Xavi is,ahogy a többiek is. nem történt semmi tragédia.

Biztosra veszem,hogy a legrosszabb nem fog bekövetkezni (Madrid nyer sevillában, majd ellenünk is),de ha igen akkor sem az ő nevükkel kezdődik a tabella, de erre ne is gondoljunk.

Nem meglepetés, és nem tragédia az X szntem!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2009.04.26. 00:06:54

Sok volt a pontatlanság, beadások a szögletekkel egyben szintén nulla. Sajnos a frisseség hiányzott, pedig sorban jönnek a nehéz találkozók. Pedig egy jó Vancia ellen nem rosz az X idegenben. Ha kikap a Reál, lehet belőle az is, akkor még nőhet is az előnyünk. A lényeg, ha ki is kapnánk a Reál ellen még marad egy pont elöny. Ja, és nem rugunk jó szabadrugásokat.
Fecó
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2009.04.26. 00:05:41

fcjoc írta:
khtomka írta:A Szentélyben már nem fogtok ünnepelni, ha egyáltalán fogtok. :D
A hanyatlás kezdete-kedden folytatódik. :D
mi már egy jó pár fordulója csak ünnepelünk. meg amúgy mi a jó neked abba hogy ha kedden mi buknánk. örülnél hogy van egy csapat spainból... mert hogy ti nem vagytok és lesztek.. az is biztos
imádom ezeket az értelmes madridistákat :wink: a barca csinál 1 döntetlent nem is akármien ellenféllel szemben és akkor itt gúnyolódnak...De abba egyik se gondol bele h mi lett volna ha ma a madridot láttuk volna a mestllában!! sztem kumma nagy zakó :wink: és egyébként is nézd má meg a tabellát és főleg a bl szerepléseket :wink: a lyon tovább menetel mint a real...
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.04.26. 00:05:17

Nem baj gyerekek, a madrid majd [auto_cenzúra] reméljük, de ha nem az sem baj mert a Classicót behúzzuk és eldőlt, persze ezt könnyű mondani, de mi szurkolunk :!: :!: :!: :wink:
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.04.26. 00:05:13

elégedettek lehetünk az egy ponttal a látott játék után, ha nem bánjátok leírom mi a véleményem a játékosokról

Valdés az első gólban kicsit benne volt, bár Puyol is rendesen közrejátszott, de nem tehetett a második gólról és a második félidőben jól védett

Alves az első félidőben tragédia, bár ezt elég régóta mondom hogy nem tud védekezni, másodikban se nyújtott sokkal jobbat, de legalább hasznosabb volt a támadásokban

Piqué elég kiegyensúlyozott volt, nem voltak hibái és jól is védekezett

Puyol az egész meccsen elég gyenge volt, egy-két fontos mentése volt, de majdnem okozott 2 büntetőt és nem mindig láthattuk a helyzet magaslatán

Abidal is még elég kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott, a támadásokban gyenge volt, de védekező feladatát jól megoldotta

Xavi nagyon gyenge, alig voltak jó labdái

Keita volt még aki tartást adott a középpályának, én nem őt hoztam volna le hanem inkább Busquets-et

Busquets nem játszott rosszul a középpályán, viszont jó pár labdát eladott de a támadásokban elég aktív volt

Messi is nagyon gyér volt, nem jöttek be a cselei sem és rendszerint elhaltak a támadások nála

Eto'o-nak voltak jó megmozdulásai de második félidőre eléggé eltűnt

Iniesta jól vezette a támadásokat és nagyon akaratos is volt, sok labdát szerzett, de sokszor eladta őket
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2009.04.26. 00:05:04

Azért azt említsük meg, hogy ha év elején valaki garantálja a 4 pontot a Valencia elleni meccseken, azt hiszem mindenki aláírta volna:)
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.04.26. 00:04:46

Ez az eredmény egy ilyen formában lévő Valencia ellen egy Chelsea elleni BL-meccs előtt teljesen rendben van. Nem kell izgulni,így még ha Madridban kikapnánk(ami nagyon remélem,h nem fog megtörténni) akkor is maradna 1 pont előnyünk ( feltéve,ha holnap nyer a real,ami jó lenne,ha nem történe meg). Két dolog idegesít ,de nagyon. Az első az az,hogy a Madrid az ilyen meccsek nagy részét bemákolja ilyen 89-93 percben szerzett gólokkal,mimeg képtelenek vagyunk megnyerni... Ezzel nem muszáj egyetérteni,de akkor is van rá jópár példa. A másik,az hogy ez a Valencia hogy fog játszan ia Madrid ellen. Volt jópár olyan csapat,ami ellenünk kiadott magából mindent a Madrid ellen meg 1 kapott gól után feladta ... hihetetlen ideges tudok lenni ilyen esetekben. Hát majd meglátjuk.
Egy hét múlva győzni kell Madridban és nincs miről beszélni. Abban pedig lehet bízni,hogy bukni fog a real,mert egyszer minden sorozat megszakad, ilyen játékkal pedig nem hiszem,hogy sokáig fogják már húzni.Holnap a Sevilla bizonyíthatja,hogy nem egy balf.sz csapat.
Lezárt