Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.08.30. 18:36:21

Mindjárt csinálom az új topikot.
Addig is ez bezárva és utána megy az archívumba.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.08.30. 18:29:09

Off:
A topic nevét nem kellene átírni? :roll:

On:
A Gijón ellen (otthon) kötelező a győzelem!Messi hiányát szerintem nem fogja megérezni a csapat,főleg egy ilyen csapat ellen!Én most azt érzem h Ibra fogja eldönteni a meccset!Én 4-1 re tippelem,és Ibra lesz a főszereplő ahogy már irtam!Remélem! :D
Visca el Barca!
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.08.30. 18:18:29

Én nem azért nem fogom nézni, mert nincs sport1(igaz hogy nincs :P ), hanem mert nem leszek itthon.Igaz az elkövetkező öt szezont(mindent beleértve) örülök ha az előszezonokat tudom nézni...
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.08.30. 16:46:35

Reményeim szerint a középpályán Sergi-Xavi-Jonathan hármassal állunk fel. Tourét nem kell túlterhelni, Xavit se, de rá most is nagy feladat hárul, amennyiben eldőlt a meccs be lehet helyette hozni Keitát. Elől elképzelhetőnek tartom a Pedro-Ibra-Jeffren/Bojan hármast is.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.08.30. 15:48:33

danikaa10 írta:
Valdes; Alves, Puyol, Piqué, Maxwell; Yaya Touré, Xavi, Keita; Henry, Ibrahimovic, Pedro.
Ez a legvalószínűbb kezdő, de nagyon-nagyon várom már hogy Sergi kezdjen Keita helyett, ha már nincs Messi, nincs Iniesta akkor már azon a poszton is a kreatívabb playa játsszon!
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.30. 15:11:48

barcafan0911 írta:
csabooo írta:Hehh odaát(madridista.hu) úgy beszélnek rólunk, mint a zsúr fiúk és nyámnyilákról... :roll:

Olvastam olyan hsz-t is hogy nincs esélyünk semmilyen kupára, a bajnokságban még a top3-ban sem leszünk bennt stb...
Hát kicsit a röhögögőrcs rám jött, de majd lenyugszom ;).Mindenesetre nagyon elszáltak,hogy ott van nálunk 'két aranylabdás' meg a Lass és Xabi páros a legjobb és még sok ilyet olvasni :).

Áhh de várom már a holnapot :twisted: . . .

Csak sajna nem tudom meg nézni a meccset :( :? .
Azt az oldalt nem is érdemes olvasni, én már akkor végeztem velük amikor páran lehordták Messit a sárga földig (nem most volt). Másrészt már én is várom a holnapi bajnokit, de sajnos én sem tudom nézni. Nincs sport1. :(

Más: Iniesta fog játszani holnap? Ha már Messi nincs akkor jó lenne ha ő játszhatna.
Azt hiszem, nem fog. Szerintem Pedro, Ibra és Henry lesznek. Elég érdekes hsz-eket írnak, az biztos.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.30. 14:58:50

csabooo írta:Hehh odaát(madridista.hu) úgy beszélnek rólunk, mint a zsúr fiúk és nyámnyilákról... :roll:

Olvastam olyan hsz-t is hogy nincs esélyünk semmilyen kupára, a bajnokságban még a top3-ban sem leszünk bennt stb...
Hát kicsit a röhögögőrcs rám jött, de majd lenyugszom ;).Mindenesetre nagyon elszáltak,hogy ott van nálunk 'két aranylabdás' meg a Lass és Xabi páros a legjobb és még sok ilyet olvasni :).

Áhh de várom már a holnapot :twisted: . . .

Csak sajna nem tudom meg nézni a meccset :( :? .
Azt az oldalt nem is érdemes olvasni, én már akkor végeztem velük amikor páran lehordták Messit a sárga földig (nem most volt). Másrészt már én is várom a holnapi bajnokit, de sajnos én sem tudom nézni. Nincs sport1. :(

Más: Iniesta fog játszani holnap? Ha már Messi nincs akkor jó lenne ha ő játszhatna.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.08.30. 14:35:19

Hehh odaát(madridista.hu) úgy beszélnek rólunk, mint a zsúr fiúk és nyámnyilákról... :roll:

Olvastam olyan hsz-t is hogy nincs esélyünk semmilyen kupára, a bajnokságban még a top3-ban sem leszünk bennt stb...
Hát kicsit a röhögögőrcs rám jött, de majd lenyugszom ;).Mindenesetre nagyon elszáltak,hogy ott van nálunk 'két aranylabdás' meg a Lass és Xabi páros a legjobb és még sok ilyet olvasni :).

Áhh de várom már a holnapot :twisted: . . .

Csak sajna nem tudom meg nézni a meccset :( :? .
Barça,Barça,Baaarça!!!
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2009.08.30. 14:31:25

megfogjuk holnap verni a Gijon-t. Messi hiánya nem lesz olyan meghatározó. Ibrahimovicsnak idő kell, hogy beilleszkedjen.
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.30. 14:07:10

kanty írta:
danikaa10 írta:Nagyon sajnálom, hogy Messi nem fog játszani hétfőn, nélküle nem ugyan az a csapat, amúgy nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én nem örülök, hogy egy ilyen kis csapattal sorsoltak össze minket, hisz nekik igazából mind1, senki nem várja eltőlük, hogy győzzelek, viszont ha megvernek minket az óriási szám lenne.
Egyszer úgyis kell játszani velük.
Nem lesz könnyű mecs, de a két csapat nem egy szint :wink:
A Barcát mindenki megakarja verni, ez most még hatványozottabban igaz.. Azért lesz nehéz, mert minden kezdet kicsitt nehezebb, de nem lesz itt gond, meglesz a három pont.

Messi hiányát pedig egy ilyen képességű csapat ellen nem szabad, h megérezze Barcelona.


Egyetértek abban, hogy mindenki a barcát akarja megverni. Remélem, meglesz a 3 pont.

Pedig meg fogja érezni. Én is sajnálom, hogy nem fog játszani, de muszáj a brazilok ellen játszania. Remélem, legyőzik.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.30. 13:47:56

danikaa10 írta:Nagyon sajnálom, hogy Messi nem fog játszani hétfőn, nélküle nem ugyan az a csapat, amúgy nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én nem örülök, hogy egy ilyen kis csapattal sorsoltak össze minket, hisz nekik igazából mind1, senki nem várja eltőlük, hogy győzzelek, viszont ha megvernek minket az óriási szám lenne.
Egyszer úgyis kell játszani velük.
Nem lesz könnyű mecs, de a két csapat nem egy szint :wink:
A Barcát mindenki megakarja verni, ez most még hatványozottabban igaz.. Azért lesz nehéz, mert minden kezdet kicsitt nehezebb, de nem lesz itt gond, meglesz a három pont.

Messi hiányát pedig egy ilyen képességű csapat ellen nem szabad, h megérezze Barcelona.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.30. 13:34:01

Nagyon sajnálom, hogy Messi nem fog játszani hétfőn, nélküle nem ugyan az a csapat, amúgy nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én nem örülök, hogy egy ilyen kis csapattal sorsoltak össze minket, hisz nekik igazából mind1, senki nem várja eltőlük, hogy győzzelek, viszont ha megvernek minket az óriási szám lenne.

Én ezt a kezdőcsapatot várom:

Valdes; Alves, Puyol, Piqué, Maxwell; Yaya Touré, Xavi, Keita; Henry, Ibrahimovic, Pedro.

Nem lenne, rossz valószínűleg behúznánk a győzelmet, de én nem számítok könnyű meccsre.

Amúgy remélem, nem baj, hogy ideírom, gondolom még nem lett jaítva Bajnoki mérkőzések 09-10-re.
:oops:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.08.23. 23:56:04

Krojf írta:Talán a klubvilágbajnokság!
K.
Oks, köszi, hogy válaszoltál az én abszolút hülye kérdésemre. :oops: :oops:
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.23. 23:53:33

Danka00792 írta:Lehet hogy most tájékozatlannak fogok tünni, de megkérdezhetem, hogy melyik az a 6 kupa, ahol indul a Barca idén?
1.: La Liga
2.: Copa del Rey
3.: Bajnokok Ligája
4.: Europai szuperkupa
5.: Spanyol szuperkupa
6.: És a 6. az mi? :oops:

Szerk.: Lehet rossz helyre irtam egyébként. :oops:
Talán a klubvilágbajnokság!
K.
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.08.23. 23:52:22

Lehet hogy most tájékozatlannak fogok tünni, de megkérdezhetem, hogy melyik az a 6 kupa, ahol indul a Barca idén?
1.: La Liga
2.: Copa del Rey
3.: Bajnokok Ligája
4.: Europai szuperkupa
5.: Spanyol szuperkupa
6.: És a 6. az mi? :oops:

Szerk.: Lehet rossz helyre irtam egyébként. :oops:
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.21. 18:29:25

Akkor 31-én indulunk 22:00-tól a Sporting Gijon ellen, valószínűleg
Sport2 által közvetítve.
K.
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.07.27. 22:43:08

Sziasztok,

indul a Barca 2009-10 -es szetonja....Aug 31.-én Barca-Gijon
Utazás 30.-án vasárnap Pestről Milánon keresztül Barcelonába vissza szept 1-én Barcelonából közvetlen járattal Grazba.
Szállás magyar családnál (Szabelláéknál)itt:
http://data.hu/get/1495813/VIDRERESI_HAZ.wmv.html
Az ár repjeggyel ,3.kat meccsjeggyel ( Barcastadionban innen is tökéletes a szórakozás)
transzferekkel,végig magyar kisérettel , szállással együtt 333€!!!! 2.kat jeggyel 388€ , 1.kat jeggyel 433€.
Az ár most ennyi, konkrét érdeklődéskor,repjegyvételkor van mindig aktuális ár!!!
Az első 6 foglalónak ennyi az ár a továbbiaknak már szállás és kocsibérlési költségekkel is kell kalkulálnia mely + 120€!!!

ITT AZ ÚJABB MECCS AMI MÁR RANGADÓ IS BARCA-ATLETICO MADRID SZEPT 20.
UTAZÁS PESTRŐL 19.-ÉN VISSZA 22.-ÉN KÖZVETLEN BARCELÓNÁBA, REPJEGGYEL,(3.KAT)MECCSJEGGYEL,TRANSZFEREKKEL,SZÁLLÁSSAL 380€

Részletek a kint élő magyar családtól (Szabelláéktól) 0034972875773 vagy Skype szabellaek vagy a 06209625383-on ill szabella67@gmail.com

ui:persze egész évben jöhettek,szállás,meccsjegy biztosan lesz,repjegy is valószinű jutányos áron hiszen asszony légiutaskisérő
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
krisz100
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.05.05. 16:07:29
Kapcsolat:

2009.07.20. 20:18:41

sziasztok!

ma 23:30kor a SPORTKLUBON barca-valladolid(ism.) csak gondoltam szólok ha valakinek nincs jó időtöltése akkor nézzen meccset.
IGEN TRIPLÁZÁS!!!!!!!!!!ezzaz!barca a legjobb!!!!!!!!!!!!örökké barca(l)!
Szabella
Jugador del Barça
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2009.04.06. 22:08:19
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.07.18. 11:36:33

Sziasztok,



szerintem néhány nagyon fontos infó Barca-meccsre igyekvőknek:

sokan tudjátok itt élek Barcelona mellett és pártolótagként az alábbi infókat szeretném megosztani veletek.

A magyar ember ugye mindig a legolcsóbb általa legegyszerűbbnek tartott megoldást keresi (weboldalról,stadionnál való jegyvásárlás) Ezeknek szokott lenni az a vége hogy áll a pénztárnál honfitársam és 2 órával a meccs előtt elhaló hangon hiv fel hogy nem adnak neki jegyet....A stadionnál az esetek nagyrészében a meccs előtt csak spanyol ID-VEL ill pártolótagoknak adnak jegyet!!!!!!! SENKI NE JÖJJÖN EL JEGY NÉLKÜL MAGYARORSZÁGRÓL!!!!!

Klub weboldaláról való vásárlás ill a Barca jegyeladásáról általánosságban:először a bérletesek jelzik hogy mennek a meccsre,aztán kb marad 20-25ezer jegy(Madrid ellen semmi) utána felkinálják a pártolótagoknak a weboldalon ill a stadionnál és csak utánna jön a publikus árusitás melyre csak néhány meccsen van lehetőség.

Minden meccsre van egy kerete a klubbal szerződésben álló utazási irodáknak melyek az interneten kináljál a jegyeket 2-3-400 százalékos haszonnal.Ezeket nagyivben kerüljétek el!!!!

Kérdés szokott még lenni- a tájékozatlanoknál- hogy miért adom én ill az utazási iroda mondjuk a 100€-s jegyet többért mint ami rá van irva. Az utazási iroda haszonkulcsához nincs hozzáfűzni valóm nekem viszont soha nem annyiba kerül a jegy ami rá van irva hiszen azt terheli egy meccsenkénti lebontásban kb 30€-s/meccs éves pártolótagsági dij is...Viszont ezért mindig van jegyem....

Remélem segitettem...sziasztok



Ui:részletek a szabella67@gmail.com ill 0034972875773 ill szabellaek skype név alatt
Barcelona mellett élő magyar család fociutakat ,nyaralásokat szervez Spanyolországba.BÉRLETES RÉVÉN ÁLLANDÓ MECCSBELÉPŐK.Részletek: szabella67@gmail.com vagy Skype: szabellaek ill+34972875773 vagy +34693430301 illetve a szabella.hu weboldal
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.16. 18:56:01

sjd írta:Nekem a kedvencem Horti Gábor, a sportklubon ő szokta a Barca archívokat kommentálni
Egyébként nem tudom a nevét, de valamelyik kommentátor kigyűjti az összes létező statisztikát a csapatról és a játékosokról (+aktuális ellenfél + Real Madrid), és azt olvassa be egész meccs alatt. Ha történetesen nem a világ legszebben játszó csapatát néztem volna, akkor belehalok az unalomba
Horti az kegyetlen. Barca-Bayen meccset adták minap. Puyol bal lábbal készült beadásra nem sikerült neki, erre megszólal, hogy a bal lábát biztos fogmosásra használja :D végig kuncogtam a meccset.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.16. 18:10:08

Nekem a kedvencem Horti Gábor, a sportklubon ő szokta a Barca archívokat kommentálni
Egyébként nem tudom a nevét, de valamelyik kommentátor kigyűjti az összes létező statisztikát a csapatról és a játékosokról (+aktuális ellenfél + Real Madrid), és azt olvassa be egész meccs alatt. Ha történetesen nem a világ legszebben játszó csapatát néztem volna, akkor belehalok az unalomba
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.12. 15:24:24

barcafan0911 írta:Én nagyon nem örülök annak hogy a sport 1 és 2 fogja a la ligát közvetíteni :x Nagyon remélem hogy a barca meccseket és az el classicócat nem farkas norbert közvetíti majd :!: Észrevettem hogy egyértelmű real drukker (amit egyébként más kommentárnál nem tapasztaltam) és ez meccsről meccsre biztosabbá vált. Kezdetben csak real meccset közvetített de a szezon végén a barcáét is, ami kiakasztott. És itt áttérek horváth ferencre aki a kedvenc kommentátorom, na ő tud barca meccset közvetíteni. Nem értem szezon végén miért nem ő volt, de ez már nem lényeg. Az a fő hogy NE farkas norbert kommentezzen! Amúgy is ennek az egész sport tv-nek olyan realos beállítottsága van. Aki meg nem hisz nekem az várjon 1-2 hónapot és majd meglátja. :roll:
Kommentelem,bár igen OFF-os lesz.Előre is bocsánat! :oops:
Sokszor ki lett már tárgyalva,de úgy látszik nem elégszer. :wink:
Farkas kollega bevallottan BARCA szurker,Horváth Feri pedig realista.Amit írsz,az igaz,mert folyamatosan olyan stílusban nyomja Norbert,mintha pont fordítva lenne a dolog.Állítólag azért,h ne lehessen elfogultsággal vádolni.Nekem az az érzésem,h kicsit túlzásba is viszi,mert olyan önfeledten lelkes a reál góljainál,helyzeteinél,h a legvadabb blankó fan nem tudna így üvölteni :P
Horváth úr pedig mindkét fél esetében borzasztóan lelkesedik,az egekig tudja magasztalni a BARCELONA-t és a reált is időnként.
Nekem is szimpatikusabb az ő közvetítése.
De mindkettő jobb az elvetemült sportklubosoknál. :roll: :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.07.12. 12:59:31

Én nagyon nem örülök annak hogy a sport 1 és 2 fogja a la ligát közvetíteni :x Nagyon remélem hogy a barca meccseket és az el classicócat nem farkas norbert közvetíti majd :!: Észrevettem hogy egyértelmű real drukker (amit egyébként más kommentárnál nem tapasztaltam) és ez meccsről meccsre biztosabbá vált. Kezdetben csak real meccset közvetített de a szezon végén a barcáét is, ami kiakasztott. És itt áttérek horváth ferencre aki a kedvenc kommentátorom, na ő tud barca meccset közvetíteni. Nem értem szezon végén miért nem ő volt, de ez már nem lényeg. Az a fő hogy NE farkas norbert kommentezzen! Amúgy is ennek az egész sport tv-nek olyan realos beállítottsága van. Aki meg nem hisz nekem az várjon 1-2 hónapot és majd meglátja. :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.07.11. 03:40:45

Igazából sztem nem az a lényeg, hogy milyen sorrendben jönnek a meccsek. Hosszú távon úgyis kiegyenlítődnek az esetleges előnyök és hátrányok. Tavaly is valszeg ugyanannyival nyertük volna meg a bajnokságot, ha a rangadók nem egymás után jönnek.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.11. 02:03:22

Hát nem is tudom.Igazság szerint nekem még tetszett is az idei sorsolásunk.

Ugyan elég húzós volt az április - május de nem akár milyen meccseket láthattunk.Szerda-szombat ritmusban egy nagy Barca meccs volt.Számomra igen kellemes és így utólag mondhatom kedves időszak volt. :) Nem bánnám ha minden évben átélhetnék ilyet...

Na meg aztán ha jobban belegondolunk úgy isten igazából csak egyszer kellett felpörögni az évbe de akkor mondjuk nagyon.Így utólag azt mondom talán jobb is volt,h így alakult a sorsolásunk.

Majd meglátjuk az idei lesz e hasonlóan szerencsés...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Lezárt
cron