Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.05.27. 18:12:20

kanty írta:Raúl s Kluivert, h jön ide? Két legendáról beszélsz, akik több éven keresztül a legmagasabb szinten játszottak. Mind a klubjaikban, mind a válogatottban.
Raúlt azért hoztam fel, mert ő pont az a típusú játékos, mint Pedro. Sallangmentes, gólra törő játék. Tehát ha Pedro még pár éven keresztül hozza a formát, akkor ő is klasszis lesz?
Kluivertet pedig azért, mert bár karakteres játékos volt a pályán, a Barcelonával első évében nyert bajnokságot, és ennyi. Pedro máris ennek a sokszorosát rakta le az asztalra.
LG írta:Nem. Csak arra akartam rávilágítani, h ha vkire sokan azt mondják, h gyenge volt, akkor lehet azért teszik ezt, mert valóban gyenge volt. Azért mondtam, h olvass vissza, mert sztem bajok lehet memóriáddal, h ha azt mondod, h Pedro jól játszott az elmúlt két évben.
Persze, a többség. Ha szeptemberben kétszer döntetlent játszik a csapat egymás után, máris oda a bajnokság. Ennyit a többség bölcsességéről, és ezért nem szabad ebből kiindulni. Valószínűleg szövegértelmezési problémáid akadtak, mert nem állítottam, hogy Pedro jól játszott az utóbbi két éveben. Pusztán annyit mondtam, hogy a mostani szezonja valóban gyenge volt, de szerintem már túl van a mélyponton. Az ezt megelőző szezonjairól pedig az a véleményem, hogy berobbanásakor szenzációs volt, a második évében pedig szintén jól teljesített és fontos gólokkal járult hozzá a csapat sikereihez.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.27. 15:29:51

ziipp írta:
LG írta:Sztem ha nem hiszed nyugodtan olvasd vissza a topicját, h az elmúlt 2 évben mennyi pozitív, és mennyi negatív kritikát kapott. Messze utóbbiak lesznek túlsúlyba, és nem azért, mert itt annyira elfogultak lennének vele szemben az emberek, sokkal inkább azért, mert valóban gyenge volt.
Idei szezonjából kb. ezt a kupadöntőt lehet kiemelni, amúgy igen csak felejtős. Az 2010/2011-s szezonban ősszel még úgy ahogy jó volt, de tavasszal mintha a pályán sem lett volna. Igaz, a BL döntőben betalált, de azt leszámítva nagyon gyatra volt.
Végül is szép dolog, h a fontos meccseken gól lő, de azért az sem lenne rossz, ha többi kb. 50-en is csinálna vmit.
Tehát egy fórum topicba írt véleményhalmaz dönti el, hogy milyen játékos Pedro. Értem.
Mintha a pályán sem lett volna. Hát hogyne. Végül is a Barcelonának nem az a taktikája, hogy a csatárok folyamatos zavaró mozgásokat végeznek, és ezzel teremtve helyet a mélységből érkezőknek. Pedrónak ehhez amúgy sincs semmi köze.
Nem. Csak arra akartam rávilágítani, h ha vkire sokan azt mondják, h gyenge volt, akkor lehet azért teszik ezt, mert valóban gyenge volt. Azért mondtam, h olvass vissza, mert sztem bajok lehet memóriáddal, h ha azt mondod, h Pedro jól játszott az elmúlt két évben.
Az meg vicc, h Kuiverthez, meg Raulhoz hasonlítod... talán egyszer, viheti annyira, h majd egy lapon lehessen ekkora klasszisokkal emlegetni, de egyenlőre még messze nem tett le annyit.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.27. 13:46:35

ziipp írta:Szerintem ez elég lebecsmérlő. Raúl is csak egy munkásember volt Realban? Vagy Kluivert nálunk? Pedrónak nem elég karakteres a játéka, ezért lesz "csak egy munkásember"?
Raúl s Kluivert, h jön ide? Két legendáról beszélsz, akik több éven keresztül a legmagasabb szinten játszottak. Mind a klubjaikban, mind a válogatottban.

Egy rossz szót nem szóltam rá, én is szurkolok, h minél jobb legyen, mert a csapatnak ez a legjobb. Csak megjegyeztem, h nem egy klasszis( azt is leírtam, h mindenki nem lehet az).
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.05.27. 13:32:36

LG írta:Sztem ha nem hiszed nyugodtan olvasd vissza a topicját, h az elmúlt 2 évben mennyi pozitív, és mennyi negatív kritikát kapott. Messze utóbbiak lesznek túlsúlyba, és nem azért, mert itt annyira elfogultak lennének vele szemben az emberek, sokkal inkább azért, mert valóban gyenge volt.
Idei szezonjából kb. ezt a kupadöntőt lehet kiemelni, amúgy igen csak felejtős. Az 2010/2011-s szezonban ősszel még úgy ahogy jó volt, de tavasszal mintha a pályán sem lett volna. Igaz, a BL döntőben betalált, de azt leszámítva nagyon gyatra volt.
Végül is szép dolog, h a fontos meccseken gól lő, de azért az sem lenne rossz, ha többi kb. 50-en is csinálna vmit.
Tehát egy fórum topicba írt véleményhalmaz dönti el, hogy milyen játékos Pedro. Értem.
Mintha a pályán sem lett volna. Hát hogyne. Végül is a Barcelonának nem az a taktikája, hogy a csatárok folyamatos zavaró mozgásokat végeznek, és ezzel teremtve helyet a mélységből érkezőknek. Pedrónak ehhez amúgy sincs semmi köze.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.05.27. 13:23:24

Szerintem ez elég lebecsmérlő. Raúl is csak egy munkásember volt Realban? Vagy Kluivert nálunk? Pedrónak nem elég karakteres a játéka, ezért lesz "csak egy munkásember"?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.27. 13:20:52

ziipp írta:
LG írta:Sztem meg neked kéne kinyitnod a szemeidet. Attól függetlenül, h milyen képességű a srác, az tény, h az elmúlt 2 évben többnyire nagyon halvány volt, egy-két jó meccsét leszámítva. :roll: Igaz, h szerzett igy is fontos meccseket, fontos gólokat, de nálam még ezzel sem egyenlíti ki a sok meccsen mutatott 0 teljesítményét. Ettől függetlenül én is bízom benne a jövőben, mert jó képességű játékosnak tartom, akiben több van, mint amennyit az utóbbi időben mutatott.
Elmúlt két év? Inkább egy! Mondjuk voltak emberek, akik Iniestát és Xavit is eladták volna - szóval miért is lepődjön meg az ember, ha valaki kikezdi Pedrót. Volt egy rosszabb szezonja, de a jelek szerint túl van a mélyponton.
Sztem ha nem hiszed nyugodtan olvasd vissza a topicját, h az elmúlt 2 évben mennyi pozitív, és mennyi negatív kritikát kapott. Messze utóbbiak lesznek túlsúlyba, és nem azért, mert itt annyira elfogultak lennének vele szemben az emberek, sokkal inkább azért, mert valóban gyenge volt.
Idei szezonjából kb. ezt a kupadöntőt lehet kiemelni, amúgy igen csak felejtős. Az 2010/2011-s szezonban ősszel még úgy ahogy jó volt, de tavasszal mintha a pályán sem lett volna. Igaz, a BL döntőben betalált, de azt leszámítva nagyon gyatra volt.
Végül is szép dolog, h a fontos meccseken gól lő, de azért az sem lenne rossz, ha többi kb. 50-en is csinálna vmit.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.27. 13:00:36

ziipp írta:
kanty írta:Inisetával és Xavival azért egy lapon nem igen lehet Pedrot említeni. Túl van a mélyponton? Miért? Mert volt egy jó meccse? Lehet, h csak egy fellángolás.
Szerintem a döntőt megelőző meccseken is folyamatosan javult a játéka, szóval nem csak a semmiből jöttek ezek a gólok. Nekem fura "remek munkásembernek" nevezni bárkit a Barcelona keretéből. Jó, egy-két elrettentő példa azért akadt az évek során, de még Keitára sem használnám ezt a szót, mert ő is sokkal több, mint egy sima VKP.
Egy Messi, Iniesta, Xavi, és még lehet visszamenni a történelemben Pedro "csak egy munkásember", az én szememben. DE ezzel nincs is gond, mert a hozzáállása az példaértékű, kellenek az ilyen emberek is.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.05.27. 12:56:58

kanty írta:Inisetával és Xavival azért egy lapon nem igen lehet Pedrot említeni. Túl van a mélyponton? Miért? Mert volt egy jó meccse? Lehet, h csak egy fellángolás.
Szerintem a döntőt megelőző meccseken is folyamatosan javult a játéka, szóval nem csak a semmiből jöttek ezek a gólok. Nekem fura "remek munkásembernek" nevezni bárkit a Barcelona keretéből. Jó, egy-két elrettentő példa azért akadt az évek során, de még Keitára sem használnám ezt a szót, mert ő is sokkal több, mint egy sima VKP.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.27. 12:44:32

Pedro a pénteki duplájával minden döntőben lőtt gólt, ami csak Messinek sikerült. Klub vb, király kupa, BL, spanyol-európai szuperkupa. :wink: (fcbarcelona.com)

Szerk.: Bekerült a spanyol válogatott keretébe Pedrito. Jöhet az EB döntőn is a gól. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ab1daL 2012.05.27. 13:03:02-kor.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2012.05.27. 12:37:36

ziipp írta: Elmúlt két év? Inkább egy! Mondjuk voltak emberek, akik Iniestát és Xavit is eladták volna - szóval miért is lepődjön meg az ember, ha valaki kikezdi Pedrót. Volt egy rosszabb szezonja, de a jelek szerint túl van a mélyponton.
Inisetával és Xavival azért egy lapon nem igen lehet Pedrot említeni. Túl van a mélyponton? Miért? Mert volt egy jó meccse? Lehet, h csak egy fellángolás.

Róla mindig is az volt a véleményem, h egy remek munkásember, akinek a hozzáállása példaértékű, képességei viszont elmaradnak egy klasszishoz képest.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.05.27. 12:24:53

LG írta:Sztem meg neked kéne kinyitnod a szemeidet. Attól függetlenül, h milyen képességű a srác, az tény, h az elmúlt 2 évben többnyire nagyon halvány volt, egy-két jó meccsét leszámítva. :roll: Igaz, h szerzett igy is fontos meccseket, fontos gólokat, de nálam még ezzel sem egyenlíti ki a sok meccsen mutatott 0 teljesítményét. Ettől függetlenül én is bízom benne a jövőben, mert jó képességű játékosnak tartom, akiben több van, mint amennyit az utóbbi időben mutatott.
Elmúlt két év? Inkább egy! Mondjuk voltak emberek, akik Iniestát és Xavit is eladták volna - szóval miért is lepődjön meg az ember, ha valaki kikezdi Pedrót. Volt egy rosszabb szezonja, de a jelek szerint túl van a mélyponton.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.27. 12:15:26

P.U.Y.O.L. írta: Pont ezért fontos mezőnyben, mert hajt, hajt, hajt.
Egyszer nem láttam még sétálni a pályán. Folyamatosan mozgásban van, ezért mindig megjátszható.
Ez az egyik legnagyobb erőssége. Rendkívül alázatos, és hihetetlenül érzi ezeket az elmozgásokat, a csapatból talán az egyik legjobb emberünk ezen a téren. A mezőnymunkája nyilván nem olyan látványos mint amit Iniesta vagy Xavi bemutat, de legalább olyan hasznos. Ez igenis értékelendő! Az meg hogy a gólok nem úgy jöttek az utóbbi időben, mint korábban, az önbizalomhiánya miatt is volt. Hátha az EB-n jól muzsikál, és jó formában tér vissza, mert ez esetben nálam egyértelműen alapember.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.27. 11:30:38

Én Pedritot a kezdetektől fogva egy kítűnő kiegészítő játékosnak tartottam, akivel kezdőként se gyengülünk igazán, de inkább padról beállva tud igazán jó teljesítményt nyújtani és mindig lehet számítani rá. Sok csapat ellen az ő játéka többet ér mint egy klasszis csatáré.
Ez az év tényleg nem sikerült túl jól neki, de nem egy elpuffogtatott közhely, hogy a sérülései betettek neki. A tavalyi esztendőben is hatalmas szerepe volt a sikerek elérésében.
Örülök, hogy a szezon végére már sikerült összakepnia magát, ráadásul nagyon sokat jelent, hogy van egy abszolut kétlábass játékos a tamadósorban.
Nagyon kiváncsi leszek, hogy Tito milyen szerepet szán neki Villa visszatérésével. Én nagyon szorítok neki és egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek, hogy lehoz egy olyan szezont mint a hatkupás évben.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.27. 11:07:23

ziipp írta:Engem személy szerint nagyon zavar, hogy így leírjátok Pedrót. Egyrészt elfogult vagyok, mert az egyik kedvenc játékosom, de számomra annyira nyilvánvaló, hogy ez a srác sokkal több az átlagnál, hogy fel nem foghatom, hogy másnak ez miért nem tűnik fel.

Az elmozgásai, a taktikai fegyelmezettsége, a góljai, a tény, hogy mindkét lábával mesterien bánik a labdával, az alázata...

Nézzétek meg, hogy miket nyilatkozott róla Villa vagy épp Guardiola. Előbbi konkrétan azt mondta, hogy olyan szeretne lenni, mint Pedro. Spanyolország legeredményesebb csatára olyan akar lenni, mint Pedro. Nyissátok már ki a szemetek!
Sztem meg neked kéne kinyitnod a szemeidet. Attól függetlenül, h milyen képességű a srác, az tény, h az elmúlt 2 évben többnyire nagyon halvány volt, egy-két jó meccsét leszámítva. :roll: Igaz, h szerzett igy is fontos meccseket, fontos gólokat, de nálam még ezzel sem egyenlíti ki a sok meccsen mutatott 0 teljesítményét. Ettől függetlenül én is bízom benne a jövőben, mert jó képességű játékosnak tartom, akiben több van, mint amennyit az utóbbi időben mutatott.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.27. 05:19:31

csocs jo a buli volt





Bocsi srácok, most néztem mit alkottam ide :lol:
ON: Remélem jövőre ütni fogja ezt a teljesítményt, amit bemutatott az utolsó pár meccsen.
Mentem aludni :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.05.27. 01:10:51

Engem személy szerint nagyon zavar, hogy így leírjátok Pedrót. Egyrészt elfogult vagyok, mert az egyik kedvenc játékosom, de számomra annyira nyilvánvaló, hogy ez a srác sokkal több az átlagnál, hogy fel nem foghatom, hogy másnak ez miért nem tűnik fel.

Az elmozgásai, a taktikai fegyelmezettsége, a góljai, a tény, hogy mindkét lábával mesterien bánik a labdával, az alázata...

Nézzétek meg, hogy miket nyilatkozott róla Villa vagy épp Guardiola. Előbbi konkrétan azt mondta, hogy olyan szeretne lenni, mint Pedro. Spanyolország legeredményesebb csatára olyan akar lenni, mint Pedro. Nyissátok már ki a szemetek!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.05.27. 00:46:30

P.U.Y.O.L. írta:
kristop írta:amit előzőleg írtam, mezőnyben semmi különös, de hajt, hajt, hajt, ellövi a helyzeteit, és a kapuban kötnek ki.
Pont ezért fontos mezőnyben, mert hajt, hajt, hajt.
Egyszer nem láttam még sétálni a pályán. Folyamatosan mozgásban van, ezért mindig megjátszható.
A hajtásnak/küzdésnek alapvető erénynek kéne lennie. Kár, hogy ez nincs meg mindegyik játékosban.

Sajnos ebben a szezonban nem volt az igazi, de az utolsó pár meccsre összekapta magát, jövőre szerintem még megkapja a lehetőséget, de ha nem él vele, akkor szerintem eladjuk.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2012.05.26. 21:06:33

En nagyon birom Pedro-t(es en lazan klasszisnak tartom), azonban verseng a "Most Underrated Player" cimert Busquets-el egyetemben.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.26. 20:40:16

Ez az ember... Pár hsz-el lejjebb írtam vmi olyasmit, hogy bal lábbal vezeti a labdát, stb... Na ezen a meccsen ezt tökéletesen lehetett látni. nem egyszer ballal kezdte vezetni és balra is cselezett... Nem semmi. Azért ilyet nem látunk Messitől, Ronaldotól stb... Ínyenc ebben a kategóriában. A 2 gólját is ballal lőtte. :D Remélem megy a spanyolokkal, mert nagy gáz lesz elől. Jó lenne, ha be tudná lőni magát.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.26. 16:30:08

Mihu írta:Pedro számomra sem egy világklasszis játékos. Viszont amit nem lehet elvenni tőle, hogy ezalatt a 4 év alatt amikor játszott, szinte minden sorsdöntő meccsen gólt szerzett. Ezt az adatot a csapatban csak és kizárólag Messi mondhatja el magáról. Ez azért beszédes....
Amióta Villa itt játszik, azóta minden sorsdöntő meccsen gólt szerzett ..beszédes adat. Azért ennyire nem kellene isteníteni. Volt egy jó meccse, és? Az egész szezonban egy nagy kalap nulla volt, sérülés ide vagy oda ... Az idény végére jó hogy megemberelte magát, mert ha nem lépett volna át a holtponton, akkor se EB, se Barca(vagyis eladták volna -persze még így is megtörténhet).
De én tisztelem Pedritot, mert küzd, hajt és hajt, nincs megállás számára. Remélem végleg visszatalált a helyes útra, és jövőre sz*rni fogja a gólokat.
Lehet osztani.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.26. 15:21:22

illetve amit lentebb is írtak, hogy hajt. talán ő az egyetlen olyan játékos a keretben sancho mellett, akit soha nem látok lehajtott fejjel bóklászgatni.
idei év gyengébb volt számára, de ha nem hoznak a nyakára vmi klasszist, biztos vagyok benne, h jövőre kiszorítja villát!
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.05.26. 15:16:10

Pedro számomra sem egy világklasszis játékos. Viszont amit nem lehet elvenni tőle, hogy ezalatt a 4 év alatt amikor játszott, szinte minden sorsdöntő meccsen gólt szerzett. Ezt az adatot a csapatban csak és kizárólag Messi mondhatja el magáról. Ez azért beszédes....
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.05.26. 11:28:33

Én inkább egy olyan játékosnak mondanám, aki mezőnybe nem tud akkorát adni, de viszont fontos gólokban hihetetlenül ott van benne az x faktor. Ezzel belőtte magát az EB keretbe, ezek a momentumokat hiányoltam idén tőle, ő nem az a nagy sztár játékos, de ha kell kíméletlenül belövi. Szép volt. ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2012.05.26. 11:21:02

sztem Pedro egyáltalán nincs túlsztárolva.gürizik a meccseken ahogy tud,nem önző,jól mozog a pályán (persze vannak rosszabb meccsei de kinek nem?!) és még a gólokat is rugdossa.amennyit illik legalább annyit.pontos statisztikát ugyan nem tudok de szerintem jobban kihasználja a helyzeteit a Barcában mint David Villa használta a sérülése előtti időszakban.én nagyon remélem bekerül a spanyol keretbe,mert nem olyan rossz játékos ő,bizonyítani akar és ami a legfontosabb szerintem hogy össze van szokva Iniékkel és nincs elfáradva mint a kutya.szorítok érte. Am grat a tgnpi góljaiért,játékáért.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2012.05.26. 08:07:10

kristop írta:amit előzőleg írtam, mezőnyben semmi különös, de hajt, hajt, hajt, ellövi a helyzeteit, és a kapuban kötnek ki.
Pont ezért fontos mezőnyben, mert hajt, hajt, hajt.
Egyszer nem láttam még sétálni a pályán. Folyamatosan mozgásban van, ezért mindig megjátszható.

Remélem a következő szezon jobban összejön neki és nem tarkítják sérülések a pályafutását a továbbiakban. A tegnapi duplájához pedig hatalmas pacsi neki.
Lezárt