Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.03.27. 03:54:23

Az igaz, hogy Pedro nem játszik jól idén sem, ahogy tavaly is szürkébb volt az azt megelőző szezonokhoz képest. Ettől függetlenül még mindig ő a 3. legeredményesebb csatárunk. 7 gól és 8 gólpassz az idei mérlege, 5 gól és 6 gólpassz a bajnokságban. Sánchez 5 gólnál és 5 gólpassznál tart, a bajnokságban 2 gólnál és 3 gólpassznál. Tello ugyancsak 5 góllal és 5 gólpasszal rendelkezik, de ezekből 4 gól és 2 gólpassz esett a bajnokságban.
Ehhez persze hozzátartozik, hogy Pedro 2759 percet töltött a pályán, míg Sánchez 1692, Tello pedig 1115 percet.
A Pedro-Alexis összehasonlításhoz még annyit, hogy Sánchez 2006 óta válogatott, 55 meccsen szerzett 14 gólt, 2013-ban 2 meccsen 0 gól a mérlege, míg Pedro 2010 óta tagja a nemzeti 11-nek és 26 meccsen 12 gólt ért el, 2013-ban 3 meccs, 3 gól. Pedro tavaly 8 meccsen 7 gólt lőtt a válogatottban, Sánchez 2011 júliusában talált be utoljára nemzeti színekben a kapuba, azóta 10+ meccse kuka.
Rossz klubcsapatbeli formája ellenére Villa és Messi mögött még mindig ő a legjobb megoldás előre.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.27. 02:39:20

sose kívánok sérülést, viszont ha emiatt nem kezd a psg ellen, az lehet nem lesz hátrányára a csapatnak.
sokszor észre sem lehet venni, ha a pályán van.
villa és messi alap, melléjük mehetne ebben az esetben tello vagy sanchez.

amúgy érdekes módon a válogatottban brillírozik ebben a szezonban (7 meccsen 8 gól és 2 gólpassz..) míg a barcelonában nagyon szürke.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.27. 00:11:01

Pedro: "My ankle hurts. I asked to be subbed off because I couldn't continue."
Kép
Kép
Kép
Avatar
thiagoalcantara
Jugador del Barça
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2012.07.31. 15:23:35
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2013.03.19. 15:41:45

pedro nem játszót a hétvégén jó lenne ha az idei szezonban már nem is játszana idén tét meccsen az nagyon jót tenne a csapatnak

az ilyen kommenteket sztem hanyagold :wink:
egyáltalán nem tenne jót a csapatnak, szerintem tudna ő szépeket mutatni, csak valami gond van az önbizalmával, vagy csak ennyi a feladata(amit sajnos nem végez annyira jól), amikor középre húzódik sokkal jobb szokott lenni, pl Busquets adott neki egy hatalmas gólpasszt talán a Malaga ellen, meg jobbak a beindulásai is :?
barcafan07
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2010.01.04. 11:07:23
Tartózkodási hely: zalaszentgyorgy

2013.03.19. 15:30:22

pedro nem játszót a hétvégén jó lenne ha az idei szezonban már nem is játszana idén tét meccsen az nagyon jót tenne a csapatnak
visca el barca
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.03.13. 18:59:03

Varatrix írta:Szóval ha valaki bizalmat érdemel az ő.
De ennyit? Ne vicceljünk már. Sanchez fele ennyi szerencsétlenkedés után el lett ásva Kínáig, pedig ő is érdemelne bizalmat rendesen.
Őszintén szólva szerintem senki nem haragszik Pedrora, csak érthetetlen hogy miért játszik ennyit. Merthogy ezt a teljesítményt amit 2-3 hónapja előad nemhogy Alexis, de még Dufu is lehozná.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.13. 18:47:26

Chino írta: Nem akarom védeni, de Villa se csinált sokkal többet.
Játékba nem került sokszor, de ő tette taktikailag alkalmassá a játékot, hogy Messi szabadon ficánkolhasson.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.13. 16:19:12

Előre is bocsánatot kérek de néhány fórumozótársam hszeitől hányingerem van.
Nagyon sokan felejtenek. Persze nem akarom mentegetni és nem akarok azzal jönni, hogy "mert régen jó volt m,eg kell mindent bocsátani neki", de azért kezeljük már helyén a dolgokat. Az idei szezonban nem ő az egyetlen aki közel se azt a formáját hozza, amit korábban, a tegnapi teljesítménye is rém gyenge volt, de látszott hogy sokkal többet került darálóba is.
Nem akarom védeni, de Villa se csinált sokkal többet, és ha ezen a vonalon indulunk el, teszem azt Masch se azt a teljesítményt hozza idén, mint korábban, ráadásul az orbitális hibája könnyen a továbbjutásunkba kerülhetett volna. (bár én nem vagyok benne olyan biztos mint egyesek)
Ezen kívül nem egy játékost tudnék kiemelni, akik idén árnyékuk önmaguknak.
Igen, egyetértek abban hogy amit lehozott az szinte értékelhetetlen, de sokan nagy túlzásokba esnek főleg egy 4:0-ra megnyert fantasztikus meccs után.
Forca Barca!!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.13. 14:45:24

Éppenséggel tegnap pont ugyanazt és ugyanannyit csinált, mint Villa, csak ő nem lőtt gólt. Persze olvasni olyan véleményeket is, hogy Villa megint teljesen haszontalan volt, csak most lőtt egy gólt, úh nem lep meg, h neki is még mindig ezen mérik a teljesítményét. Amúgy én is Sanchezt kezdettem volna (és kezdetném is a továbbiakban) helyette, de tegnap nagyon jól jött ki, h cserének tartogattuk, és emiatt nem is tudom támadni ezt a döntést.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.13. 14:06:21

Varatrix írta:Azért jócskán alul van ő értékelve. 2009-10- ben kiszorította az előző évben remeklő Henryt a kezdőből. (Mégha jócskán vissza is esett a francia.) 2010-11-ben MVP támadósor volt ügye. Aligha neveztem volna "kiegészítő" embernek akkoriban. Szóval többet tett le az asztalra mint Sánchez, nem véletlenül türelmesek vele. Ráadásul az idény első felében jó volt mégha gólokat nem is hozott, de remek meccsei voltak. Szóval ha valaki bizalmat érdemel az ő.

Nem kell még az ásó!
Még lentebb kéne őt értékelni! :lol: de mindegy hadjuk most ezeket,én nem veszekedek ezen a tovább,valaki így látja, valaki úgy! Nálam ő egyértelműen az elmúlt félévben a legutálatosabb ember lett a csapatban!Rosszul vagyok már amikor meglátom. :? (Pedig ilyen még sose volt velem senkivel se Barcából,voltak olyanok akiket nem szerettem/szeretek[mint pl. Valdes],de hogy valakit utáljak olyan még nem volt,hát de mostmár van!!És ennek köze sincsen Sánchez-nek) De egyébként arra amit írtál...Akkor volt neki 1-1,5éve amikor jó volt....de azóta kuka,és ez nem most volt már!Sánchez se ér jelenleg sokkal többet most,de egy fokkal még akkor is jobb akárhogy nézzük!És Sánchez nem évek óta ilyen rossz,hanem csak fél éve kb.Az meg,hogy többet rakott le az asztalra megint más kérdés,mert míg Sánchez másfél éve van itt,addig Pedro gyerek kora óta.De mind1. :)
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.13. 13:48:45

Azért jócskán alul van ő értékelve. 2009-10- ben kiszorította az előző évben remeklő Henryt a kezdőből. (Mégha jócskán vissza is esett a francia.) 2010-11-ben MVP támadósor volt ügye. Aligha neveztem volna "kiegészítő" embernek akkoriban. Szóval többet tett le az asztalra mint Sánchez, nem véletlenül türelmesek vele. Ráadásul az idény első felében jó volt mégha gólokat nem is hozott, de remek meccsei voltak. Szóval ha valaki bizalmat érdemel az ő.

Nem kell még az ásó!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.13. 13:38:13

Yaya(07-10) írta:gyenge volt, de eszméletlen mit meg nem engednek maguknak néhányan..
kiegészítő ember, aki a padot is elviseli, és képes villanásokra. persze jobb lenne, ha nem csak a spanyol válogatottban lövöldözné a gólokat, de a barcában sokkal nehezebb neki is, a taktika miatt.
Pontosan ahogy mondod! "Jó" KIEGÉSZÍTŐ EMBER :!: :!: :!: De annál sohasem lenne szabad neki többnek lennie!(bár szerintem annak se jó....elkéne adni tényleg mint Bojant)Ehelyett mégis betonkezdő! :roll: :roll:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.03.13. 13:29:53

gyenge volt, de eszméletlen mit meg nem engednek maguknak néhányan..
jó kiegészítő ember, aki a padot is elviseli, és képes villanásokra. persze jobb lenne, ha nem csak a spanyol válogatottban lövöldözné a gólokat, de a barcában sokkal nehezebb neki is, a taktika miatt.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.13. 13:23:13

ktm írta:Biztos bosszant, hogy Alexis a cseréje volt, de ettől még értelmes hangnemben is megfogalmazhatnád a - nem alaptalan - kritikád, nem ilyen tapló módon.
Hát bosszant igen,mert többre mentünk vele az is biztos!Szerencse,hogy így is tovább mentünk!De mielőtt félreérted én nem azért magyarázok Pedro-ról így mert Sánchez miatta padon volt.Attól,hogy ő a nevem nem kedvencem ő mielőtt azt hinnéd,csak szimpatikus játékos és szurkolok neki.Csak a vak is látja,hogy falábú az emberkénk bárki bármit mond!Sánchez se sokat ért ebben az idényben,egyet értek ebben is,de még akkor is többet mint Pedro!és az hogy ő kirobbanthatatlan kezdő nálunk az elég nevetséges!Plusz még ha összehasonlítjuk a két játékost technikailag,testfelépítés szerint vagy bármilyen szempont szerint Pedro marad alul!Csak hát szerintem annyi előnye van neki,hogy saját nevelés,és mind a szurkolóknál, mind a stábnál nagyobb türelmük van vele szemben!

De egyébként meg szerintem ahogy leírtam abban semmi taplóság nem volt!Ez az igazság!Szebb szót nem lehet rá találni!
Varatrix írta:Egytértek hogy kilóg a sorból. Alexis is szóval egyenlőre nincs tökéletes megoldás. De nálam alapvetően a tegnapi lépett előre "gála kezdővé". Villával az élen. Alexis Pero ugyanaz a szint jelenleg. kb semmi. Én Adrianot fontolnám meg.
Hát tegnap Villa is bújócskázott eléggé!Attól,hogy rugott egy gólt!Bár ettől függetlenül nálam is kezdő lenne jelenleg,mert jobb sajnos nincs.Én tuti,hogy Villa-Messi-Alexis - el kezdenék legtöbbet!
Adriano-t én is kipróbálnám,de én inkább úgy, hogy Jordi Alba-t raknám előre,Adriano-t pedig hátra hátvédnek!Szerintem tegnap is helyet cseréltek utánna,hogy bejött!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.13. 12:13:29

Egytértek hogy kilóg a sorból. Alexis is szóval egyenlőre nincs tökéletes megoldás. De nálam alapvetően a tegnapi lépett előre "gála kezdővé". Villával az élen. Alexis Pero ugyanaz a szint jelenleg. kb semmi. Én Adrianot fontolnám meg.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2013.03.13. 08:52:04

Alexis9Sánchez írta: ígyvan! ő a "mi Khediránk" !! :lol: :lol: kihagyhatatlan a kezdőből!bár én még megkockáztatom azt is,hogy még nála is nagyobb nyomorék! :roll: :roll:
Biztos bosszant, hogy Alexis a cseréje volt, de ettől még értelmes hangnemben is megfogalmazhatnád a - nem alaptalan - kritikád, nem ilyen tapló módon.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2013.03.13. 08:29:36

Ebben az évben kutyaütő...Sanchezzel együtt... Inkább több Villa kellene...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.13. 07:40:17

albicelesteX írta:Engem az bosszant,hogy a rövid passzai is pontatlanok,jóformán nem bír egy pontos passzt felmutatni.Nem lehet megjátszani,ha elindul rendre elesik,egy az egybe képtelen megverni bárkit,eltűnik az egész meccsre,ha meg ziccerbe kerül véletlen kihagyja....Katasztrófa...Villa is el-eltűnt a meccsre,de amikor odakerült klasszis módra oldotta meg...Most itt a lehetőség,hogy kiszorítsák,de nem lehet sajnos,úgy érzem,pedig mind védekezésben mind támadásban Ő a leggyengébb láncszem...
ígyvan! ő a "mi Khediránk" !! :lol: :lol: kihagyhatatlan a kezdőből!bár én még megkockáztatom azt is,hogy még nála is nagyobb nyomorék! :roll: :roll:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2013.03.13. 07:33:16

Engem az bosszant,hogy a rövid passzai is pontatlanok,jóformán nem bír egy pontos passzt felmutatni.Nem lehet megjátszani,ha elindul rendre elesik,egy az egybe képtelen megverni bárkit,eltűnik az egész meccsre,ha meg ziccerbe kerül véletlen kihagyja....Katasztrófa...Villa is el-eltűnt a meccsre,de amikor odakerült klasszis módra oldotta meg...Most itt a lehetőség,hogy kiszorítsák,de nem lehet sajnos,úgy érzem,pedig mind védekezésben mind támadásban Ő a leggyengébb láncszem...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.13. 00:50:18

Pedro ma leghasznosabb megmozdulása az volt amikor kiharcolta,hogy ne játszhasson a következő meccsen!
Nem is értem mi a francért erőltetik ennyire?
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.13. 00:19:13

Köszönjük ma is a hatalmas munkàjàt! Na én arról lemaradtam amikor kiirta hogy nem jàtszhat következò meccsen!de énis úgy vagyok vele,hogy hàlistennek!!!elmehetne nyàron innen tényleg mostmàr!de ugyse kéne ő senki se.....komolyan semmire nem hasznàlható!nem gyors,cselezni nem tud,testi ereje 0(kap egy kisebb szellőt és kirepül stadionból).....futkàroz fel-le mint egy udvari bolond,labda elől elbújik,ha megkapja(egy meccsn ugy 5ször)akkor meg vissza passzolja.NEM BARCA SZINT!!!Menjen el az NB I-be.oda kb jó lesz
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2013.03.13. 00:18:42

Köszönjük a sárgát Kassai úr! Villa helye így biztosabb.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.03.13. 00:00:45

albicelesteX írta:Kapott egy sárgát,nem játszhat a következő meccsen,Hála Istennek!!!
Én is ezt mondtam rögtön miután megkapta és kiírták. Iszonyatosan boldog vagyok, de az ő játéka még mindig óriási talány. Igazából nem is rá haragszom, hanem arra aki folyton berakja a kezdőbe. Hasznos megmozdulására abszolút nem emlékszem. Nem szeretném egy ideig a csapatban látni, bár ezt mondogatom kb 2-3 hónapja.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.03.12. 23:37:00

Sajnos Pedrito nincs formában, nagyon nem megy neki.
Alexis tényleg sokkal hasznosabb volt, de tegyük hozzá, hogy Pedro akkor volt a pályán, amikor a Milan még keményen védekezett.
mikor Alexis volt a pályán, akkor a rossonerik már kinyíltak,, könnyebb dolga volt.
de a lényeg, NYERTÜNK!!
VISCA BARCA!
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.12. 23:29:05

Grat Pedro,hoztad a szokásos formádat. :roll:
Alexis 20 perc alatt SOKKAL többet csinált mint Ő egész meccsen.Nem is értem hogy lehet még a csapat tagja.
Lezárt