Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.09.25. 18:01:27

pedro fikázásánál valahol az is közrejátszott (vagyis nálam mindenképpen, de szerintem nem csak én vagyok ezzel így) hogy alexishez hasonló problémák voltak vele.
oké, melózik, elpasszolgat, de kapura veszélytelen, és nincs benne váratlan.

szerintem egy ilyen játékossal meg tudunk békélni hosszú távon a kezdőben is, viszont úgy, hogy két játékosunknál is ez volt tavaly, kiakasztó volt.
abból volt elegem, hogy messin (és talán tellon, de ő igazából nem volt tényező) kívül minden támadónk képtelen 1v1-re, helyzeteket kialakítani, védelmeket megbontani, viszont így, hogy itt van neymar, és az alexis-pedro iparos duó rotálgatva lesz, sokkal derűsebbnek érzem a helyzetet, sokkal kevésbé idegesítő.
ha meg elkapja a fonalat, akkor táncolok is.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.09.22. 18:55:34

Ha korábban tudott volna 3-4 meccsig így játszani, már a gyökszi PSG 40 milliója kamatozhatna a számlán... :)
Football, bloody hell. /SAF/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.22. 18:38:35

Abszolút nem kötekedésképpen, de aki az ilyen teljesítményt nem tudja értékelni, az miért Barcelona szurkoló? Különben sem emlékszem olyan időszakra, mikor a kezdőben 3 gólszerző csatár volt. Dinho-hoz ne hasonlítsunk senkit, hisz ő külön kategória. És Akkoriban Messi is szélső volt. Ha akkor rakták volna be centerbe nem lett volna ekkora ász. A Barca stílus igényli a védekezőbb szellemű szélső támadókat, és akinek ez nem tetszik szurkoljon a madridnak vagy atleticonak... Nekem ez a véleményem. Pedro tegnap nagyot játszott, de nem csak akkor hasznos, ha rúg 3 gólt.
Sosem sérelmeztem hogy védekezőbb, és képességeiben is jóval gyengébb, mint Messi vay mondjuk most Neymar. Nem azt várom el, hogy a hátán vegye át a labdát, és mellel adjon gólpasszt, hanem hogy tegye azt, amit 3évvel ezelőtt csinált, illetve amit tegnap. Ha gólhelyzetbe kerül, rúgja be.
Ameddig ez megy, egy rossz szavam nem volt rá, mert ami kell azt ment, de évek óta már nem megy neki ez, ezért kérlek engedd meg, hogy kritizáljam.

Nem szidnám, ha mindig ennyit csinált volna, és ezért került volna a kezdőbe, és ezért viselhetné most a 7-es mezt. De nem ezért kerülhetett oda, és nem ezért lett a kezdő tagja anno, amit most művel már 3 éve. De remélem tegnap megtört a negatív széria.

Pedritobol azért lett Pedro a közönség nyelvén is, mert szállította a gólokat, nem azért mert futott 12,5km-t.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2013.09.22. 18:29:37

Sanama írta:
Mindkettő szélső, s nem csatár, klasszikus csatár 1 van, s lő lövi is gólokat, a szélsők feladata igenis, a helyzetek kialakítása, illetve mezőnymunka, plusz ha odakerülnek góllövés, látható idén többször odakerülnek, mert többet is mozognak befelé.
Nekem úgy rémlik, hogy 3éve sem klasszikus csatárt játszott Pedro, de mindegy. A lényegét nem tudtad most sem megcáfolni, és megint jön a mezőnymunka,stb.
Én innentől nem viaskodom, feladom. De majd szívesen olvasnék egy Pique topikban olyat, hogy hát nem baj, hogy nem tud szerelni meg helyezkedni, de azért mennyit fut, meg fejelt 1 gólt is!
Abszolút nem kötekedésképpen, de aki az ilyen teljesítményt nem tudja értékelni, az miért Barcelona szurkoló? Különben sem emlékszem olyan időszakra, mikor a kezdőben 3 gólszerző csatár volt. Dinho-hoz ne hasonlítsunk senkit, hisz ő külön kategória. És Akkoriban Messi is szélső volt. Ha akkor rakták volna be centerbe nem lett volna ekkora ász. A Barca stílus igényli a védekezőbb szellemű szélső támadókat, és akinek ez nem tetszik szurkoljon a madridnak vagy atleticonak... Nekem ez a véleményem. Pedro tegnap nagyot játszott, de nem csak akkor hasznos, ha rúg 3 gólt.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.22. 17:50:34

Mindkettő szélső, s nem csatár, klasszikus csatár 1 van, s lő lövi is gólokat, a szélsők feladata igenis, a helyzetek kialakítása, illetve mezőnymunka, plusz ha odakerülnek góllövés, látható idén többször odakerülnek, mert többet is mozognak befelé.
Nekem úgy rémlik, hogy 3éve sem klasszikus csatárt játszott Pedro, de mindegy. A lényegét nem tudtad most sem megcáfolni, és megint jön a mezőnymunka,stb.
Én innentől nem viaskodom, feladom. De majd szívesen olvasnék egy Pique topikban olyat, hogy hát nem baj, hogy nem tud szerelni meg helyezkedni, de azért mennyit fut, meg fejelt 1 gólt is!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.22. 17:40:01

Sanama írta:
Bob_Marley írta:Keitával kapcsolatban úgy gondolom tavaly jól jött volna nem egy pillanatban, mindig pontos, kiegyensúlyozott játékra volt képes, sok labdaszerzéssel, ott volt pl Thiago akiért annyira "sírt" a fórum, aki ezeket nem tudta teljesíteni, sőt a játéklehetőségért is "pattogott".

Pedroval kapcsolatban meg továbbra is tartom, rengeteget dolgozik, s ilyen emberekre mindig szükség van, ahogy Alexis-szel kapcsolatban is ez a véleményem. Ráadásul idén többször mozoghatnak befelé, több lehetőségük is van, de ez egy csapatjáték, kollektív együttes mozgás, pontos játék szükséges a gólok lövéséhez, s elkerüléséhez, amihez Pedroék igenis sokat tudnak hozzátenni, a mozgásukkal, labdaszerzésükkel.
Annyi a baj, hogy semmi mást nem tudsz felhozni mentségükre. És ezt is csak azért mondhatod rájuk, mert minden másban, ami csatároknak kell, abban elhasaltak, és nullák.
Pedro nem azért játszotta be anno magát a kezdőbe, mert sokat futott, hanem mert lőtt egy rakat gólt.Alexist sem azért vettük, mert hű de jól fut, hanem mert mekkora cselgép a gyerek, és majd mennyi gólt fog lőni... Egy csatárnak régen rossz ha a labdaszerzéseit és a védekezését kell első helyen kiemelni. Kell a játékához az is, de nem első helyen.
Aztán láttuk mindkettővel mi lett.
Mindkettő szélső, s nem csatár, klasszikus csatár 1 van, s lő lövi is gólokat, a szélsők feladata igenis, a helyzetek kialakítása, illetve mezőnymunka, plusz ha odakerülnek góllövés, látható idén többször odakerülnek, mert többet is mozognak befelé.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.22. 17:25:22

Bob_Marley írta:Keitával kapcsolatban úgy gondolom tavaly jól jött volna nem egy pillanatban, mindig pontos, kiegyensúlyozott játékra volt képes, sok labdaszerzéssel, ott volt pl Thiago akiért annyira "sírt" a fórum, aki ezeket nem tudta teljesíteni, sőt a játéklehetőségért is "pattogott".

Pedroval kapcsolatban meg továbbra is tartom, rengeteget dolgozik, s ilyen emberekre mindig szükség van, ahogy Alexis-szel kapcsolatban is ez a véleményem. Ráadásul idén többször mozoghatnak befelé, több lehetőségük is van, de ez egy csapatjáték, kollektív együttes mozgás, pontos játék szükséges a gólok lövéséhez, s elkerüléséhez, amihez Pedroék igenis sokat tudnak hozzátenni, a mozgásukkal, labdaszerzésükkel.
Annyi a baj, hogy semmi mást nem tudsz felhozni mentségükre. És ezt is csak azért mondhatod rájuk, mert minden másban, ami csatároknak kell, abban elhasaltak, és nullák.
Pedro nem azért játszotta be anno magát a kezdőbe, mert sokat futott, hanem mert lőtt egy rakat gólt.Alexist sem azért vettük, mert hű de jól fut, hanem mert mekkora cselgép a gyerek, és majd mennyi gólt fog lőni... Egy csatárnak régen rossz ha a labdaszerzéseit és a védekezését kell első helyen kiemelni. Kell a játékához az is, de nem első helyen.
Aztán láttuk mindkettővel mi lett.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.09.22. 17:14:26

sjd írta:Mondjuk ha mi ketten beállnánk a Barcába, és legjobb képességeink szerint teljesítenénk, azt hiszem senki nem dicsérne meg.
Nyilván, de nem te vagy én lennék a hibás vagy a hülye, hanem az aki berak minket a kezdőbe. Onnantól, hogy én a képességeim legjavát nyújtom már senki sem szólhat meg engem. Ha nem vagyok elég jó ahhoz a szinthez de mégis játszok akkor az a hibás aki engem játszat. :)
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.09.22. 16:30:45

Erxy írta: Szerintem (legalábbis én így próbálom meg vizsgálni a dolgokat, aztán vagy sikerül vagy nem..) mindenkit a saját szintjéhez kell mérni, és csak azt elvárni tőle, amire képes.
Mondjuk ha mi ketten beállnánk a Barcába, és legjobb képességeink szerint teljesítenénk, azt hiszem senki nem dicsérne meg. :wink: :D
Azért szerintem az, hogy a Barcában, spanyol első osztályban, BL-ben stb. játszik valaki, támaszt bizonyos elvárásokat. Más kérdés, hogy ez nem feltétlenül az, hogy cselezzen ki 3 embert, hanem pl. hogy védekezésnél ne hagyja üresen Alves mögött a területet. Messitől, Xavitól sem azért várok többet, mert jobb játékosok, mint Pedro, hanem mert a szerepkörükből adódóan többel kell hozzájárulnia a csapat sikeréhez.

szerk.:
Bob_Marley írta:Keitával kapcsolatban úgy gondolom tavaly jól jött volna nem egy pillanatban
Azokban a pillanatokban pl. Songot nyugodtan be lehetett volna állítani, csak ugye Tito nem tette, de alapvetően semmivel nem jártunk volna rosszabbul.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.22. 16:25:38

Keitával kapcsolatban úgy gondolom tavaly jól jött volna nem egy pillanatban, mindig pontos, kiegyensúlyozott játékra volt képes, sok labdaszerzéssel, ott volt pl Thiago akiért annyira "sírt" a fórum, aki ezeket nem tudta teljesíteni, sőt a játéklehetőségért is "pattogott".

Pedroval kapcsolatban meg továbbra is tartom, rengeteget dolgozik, s ilyen emberekre mindig szükség van, ahogy Alexis-szel kapcsolatban is ez a véleményem. Ráadásul idén többször mozoghatnak befelé, több lehetőségük is van, de ez egy csapatjáték, kollektív együttes mozgás, pontos játék szükséges a gólok lövéséhez, s elkerüléséhez, amihez Pedroék igenis sokat tudnak hozzátenni, a mozgásukkal, labdaszerzésükkel.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.09.22. 16:01:40

Bob_Marley írta:Mindig kell egy bűnbak Keita (kinek a távozását is megéreztük...)
pedro topik, de róla már ennyi idő alatt mindent leírtunk, szóval muszáj erre reagálnom. keita hiánya, amit megéreztünk? mivan? tök nosztalgikusan gondolok már rá, szóval jó gyerek volt, dolgozott meg minden, busquets pihentetésére jó volt, de olyan, hogy keita hiánya soha nem volt. nem akart kevesebbet keresni, egyből jött song helyette, aki szinte minden meccsén jól játszik, és csak az első pár, meg a védelemben töltött meccsén fogtunk a fejünket.

na keitánál ez a szám jóval több volt. főleg, amikor iniesta helyett jött be, vagy helyette kezdett, sírnom kell amikor azokra a meccsekre gondolok :cry:
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.09.22. 15:45:15

sjd írta:
Bob_Marley írta: Néha nem tudom hova tenni az álláspontokat, a csatár rúgjon gólt mert az minősíti, vagy ne rúgjon gólt sztoriban.
Nézd, ez ugye attól is függ, hogy milyen topikban vagy.
Itt például ez minősíti, de ha átmész a Neymar topikba, ott már annyira nem, sokszor ugyanazon emberek részéről. :wink:
Nyilván vannak olyanok, akik a saját kedvencükkel elfogultabbak és próbálják "mosdatni", megvédeni így vagy úgy, akár saját magukkal is ellentmondásba keveredve, de ezzel nincs baj, a szurkoló ilyen, nem kell neki sem hitelesnek lennie, sem objektívnek.
Szerintem (legalábbis én így próbálom meg vizsgálni a dolgokat, aztán vagy sikerül vagy nem..) mindenkit a saját szintjéhez kell mérni, és csak azt elvárni tőle, amire képes. Várhatom én azt mondjuk Pedrotól hogy kicselezzen három embert majd adjon egy passzt a védők mögé, ő erre soha nem volt képes, és soha nem is lesz. Ezért azt várom tőle, hogy dolgozzon keményen, jól folyjon tovább a lábáról a labda és a helyzeteit magabiztosan értékesítse. Mert tudom, hogy ő erre igenis képes. Míg mondjuk Neymartól elvárom hogy teremtsen helyzeteket, emberelőnyös szitukat stb. stb..
Amúgy a gólokat sokan túlértékelik. :wink:
Kép
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.22. 15:09:54

Lőtt 3 gólt igaz, de engem továbbra sem győzött meg, ha a továbbiakban is képes lesz betalálni, majd akkor beszélhetünk arról, hogy Pedro igen is remek játékos..
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.09.22. 14:36:12

Bob_Marley írta: Néha nem tudom hova tenni az álláspontokat, a csatár rúgjon gólt mert az minősíti, vagy ne rúgjon gólt sztoriban.
Nézd, ez ugye attól is függ, hogy milyen topikban vagy.
Itt például ez minősíti, de ha átmész a Neymar topikba, ott már annyira nem, sokszor ugyanazon emberek részéről. :wink:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.22. 13:22:32

A mezőnymunka, s a csapatjáték a legfontosabb, s a végén ki rúgja be lényegtelen erre utaltam. Messi feladata, hogy gólt rúgjon, de ki is alakít helyzeteket, másnak más a feladata, de összességében jön ki egy érdemjegy, főleg miután ez csapatjáték, Pedro a legtöbbször maximálisan elvégzi a feladatát, én ezért is szeretem őt.
Az viszont számít, hogy ziccereket belövi vagy nem, Sanchezzel együtt. Az elmúlt 2évben nem megy egyiknek se, a tegnap este kivétel volt.
Mindig kell egy bűnbak Keita (kinek a távozását is megéreztük...) aktuálisan, Pedro az. Nagy ördöngőség nem történt, ugyanúgy hozza a játékát, csak a szélsők többször húzódnak befelé, s ha odakerül be tudja rúgni mint láthatjuk. Néha nem tudom hova tenni az álláspontokat, a csatár rúgjon gólt mert az minősíti, vagy ne rúgjon gólt sztoriban. Részemről továbbra is tartom a mezőnymunka a legfontosabb, az hogy Messi rúg 300at vagy más a lőtéri kutyát nem érdekli. Szép volt Pedro, ugyanígy tovább, sokat dolgozik ahogy ezt megszokhattuk, s erre mindig szükség is lesz, mellé jön 1-2 gól az bónusz.
Pedronak volt egy jó 1,5éve, amikor mindent belőtt kis túlzással, ami elékerült. Emiatt kihagyhatatlan lett a csapatból, mert mi van ha csak egyszer elé kerül. Amúgy már akkor sem volt semmi extra a gyerek, rengetegen szidták már 1.évében is, hogy egy labdát nem tud átvenni(ami amúgy igaz is), de akkor bőven meg lehetett védeni azzal, hogy gólt, gólokat lő.
Mostanra már a gólok sem jönnek tőle, és jobb játékos meg nem lett.
Őt ezéret minősíti 90%-ban az, hogy sikerül-e gólt lőnie vagy sem. Mivel ennyi a játéka, semmi mást nem tud hozzátenni, 2 védőt nem tud megverni, nagy zsugát nem tud adni,stb.stb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2013.09.22. 14:56:48-kor.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.09.22. 13:16:47

Bob_Marley írta: A mezőnymunka, s a csapatjáték a legfontosabb, s a végén ki rúgja be lényegtelen erre utaltam. Messi feladata, hogy gólt rúgjon, de ki is alakít helyzeteket, másnak más a feladata, de összességében jön ki egy érdemjegy, főleg miután ez csapatjáték, Pedro a legtöbbször maximálisan elvégzi a feladatát, én ezért is szeretem őt.
[/quote]

Igen, csak egy csatár/támadó mezőnymunkájához az is hozzátartozik, hogy gólokat lő. Mert kifuthatja a belét stb., ha nem születik gól, akkor az egész sokat nem ér.
Amúgy meg igenis számít, hogy kilövi a gólokat. Erre jó példa az elmúlt két év, amikor Messi mellé a többiek nem tudtak felnőni - most hagyjuk, hogy ennek mi az oka - , s bizony Messi is becsődölt néhány fontos meccsen, aztán pedig jött nekünk a mélytorok. Szóval egy csapat esetében sokkal ideálisabb, hogyha a gólszerzők normális határokon belül megoszlanak. Ezért összességében nem mindegy, hogy kilövi a gólokat, mert az előbbi példa is mutatja, hogy ha nem mindegy, akkor ebből az is következhet, hogy egy idő után nem lövi senki (nyilván csak egy-egy meccsre volt ez eddig is jellemző).
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.09.22. 12:50:41

kanty írta:Hát, ha százszázalékos helyzetkihasználással dolgozik továbbra is, akkor Messi helyét is átveheti. :mrgreen:
Ja tényleg, valamiért úgy emlékeztem, hogy volt még egy lövése, amiből nem lett gól. :D Mondjuk a 75% is elég jónak számítana.

Egyébként ez volt az első mesterhármasa a Barça színeiben hivatalos meccsen.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.09.22. 12:33:48

Bob_Marley írta: A mezőnymunka, s a csapatjáték a legfontosabb, s a végén ki rúgja be lényegtelen erre utaltam.
Nyilván ezért hemzseg a futballvilág aranylabdás védőktől, és alulfizetett csatároktól :mrgreen:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.22. 12:27:23

Miksi Józsefné írta:Na most ezt nem értem. Bár lehet hogy le leszek ezért degradálva. Irod,hogy a lőtéri kutyát sem érdekli ha lő Messi 3 gólt mert a mezőnymunka a legfontosabb. Na most azért nem értem ,mert ez egyik sem Pedro kidolgozott gólja volt ezt Messi-Fabregas és Neymar passzolta oda neki miután kidolgozták több ellenfélen át,hogy odamenjen Pedrohoz a labda és be tudja lőnni. Na most akkor azok mezőnymunkát végeztek és Pedro a kutyát nem érdekel gólt lőtte???
A mezőnymunka, s a csapatjáték a legfontosabb, s a végén ki rúgja be lényegtelen erre utaltam. Messi feladata, hogy gólt rúgjon, de ki is alakít helyzeteket, másnak más a feladata, de összességében jön ki egy érdemjegy, főleg miután ez csapatjáték, Pedro a legtöbbször maximálisan elvégzi a feladatát, én ezért is szeretem őt.

szerk: Így van S. Agüero, erre utaltam leginkább.
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.22. 12:25:01

Miksi Józsefné írta:Na most ezt nem értem. Bár lehet hogy le leszek ezért degradálva. Irod,hogy a lőtéri kutyát sem érdekli ha lő Messi 3 gólt mert a mezőnymunka a legfontosabb. Na most azért nem értem ,mert ez egyik sem Pedro kidolgozott gólja volt ezt Messi-Fabregas és Neymar passzolta oda neki miután kidolgozták több ellenfélen át,hogy odamenjen Pedrohoz a labda és be tudja lőnni. Na most akkor azok mezőnymunkát végeztek és Pedro a kutyát nem érdekel gólt lőtte???
Nem azt írta.
Hanem azt, hogy mindegy, hogy Pedro, Valdés vagy Messi lő 300-at. Ugyanannyit ér.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.22. 12:01:16

Na most ezt nem értem. Bár lehet hogy le leszek ezért degradálva. Irod,hogy a lőtéri kutyát sem érdekli ha lő Messi 3 gólt mert a mezőnymunka a legfontosabb. Na most azért nem értem ,mert ez egyik sem Pedro kidolgozott gólja volt ezt Messi-Fabregas és Neymar passzolta oda neki miután kidolgozták több ellenfélen át,hogy odamenjen Pedrohoz a labda és be tudja lőnni. Na most akkor azok mezőnymunkát végeztek és Pedro a kutyát nem érdekel gólt lőtte???
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19557
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.09.22. 11:54:02

Mindig kell egy bűnbak Keita (kinek a távozását is megéreztük...) aktuálisan, Pedro az. Nagy ördöngőség nem történt, ugyanúgy hozza a játékát, csak a szélsők többször húzódnak befelé, s ha odakerül be tudja rúgni mint láthatjuk. Néha nem tudom hova tenni az álláspontokat, a csatár rúgjon gólt mert az minősíti, vagy ne rúgjon gólt sztoriban. Részemről továbbra is tartom a mezőnymunka a legfontosabb, az hogy Messi rúg 300at vagy más a lőtéri kutyát nem érdekli. Szép volt Pedro, ugyanígy tovább, sokat dolgozik ahogy ezt megszokhattuk, s erre mindig szükség is lesz, mellé jön 1-2 gól az bónusz.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.09.22. 11:37:04

Barcaman14 írta:Egyébként ismét a szokásosan hasznos mezőnymunkáját hozta, mellé pedig még összejött neki 3 gól is.
Jól tolta a pali a góljain kívül is. Néztem, hogy mi ezzel az emberrel, megtáltosodott?

Jó lenne már megtalálni a fix. csatársor 3. emberét Messi és Neymar mellett. Nem jó ez így, hogy a Pedro-Sanchez-Tello 3-as meccsről meccsre váltogatja egymást, de nem tudnak 2 jó egymás utáni meccset összehozni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.22. 11:28:31

Barcaman1993 írta:Nem akarok nagy ökörséget mondani, de statisztikailag már most felülmúlta a tavalyi szezont, nem?
Tavaly 7 gólig jutott a bajnokságban. Idén már megvan az 5. Határ a csillagos ég. :D

Egyébként ismét a szokásosan hasznos mezőnymunkáját hozta, mellé pedig még összejött neki 3 gól is. Az utolsó 2 góljánál egyébként csodálkoztam, hogy ő érkezett középen, mert nem ő szokta ott várni ezeket a betett labdákat, de most összejött neki. Önbizalom növelőnek mindenképpen jó volt ez a 3 gól.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.09.22. 11:05:36

Nem akarok nagy ökörséget mondani, de statisztikailag már most felülmúlta a tavalyi szezont, nem?
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Lezárt