Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2013.12.13. 14:52:56

Igazából nekem nincs bajom Pedroval, mint kiegészítőember. De ha befut egy 25-30 millás ajánlat, szerintem érdemes elgondolkodni rajta, Deulofeu még ilyen fiatalon is lazán megüti a szintet, és ne felejtsük el Dongou-t meg Adama-t se.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.12.12. 20:39:55

gyengén kezdte az idényt, de aztán belejött és ezen a meccsen is jól játszott pedro. a neymartól elvett labda szerintem nagyon beárnyékolta a teljesítményét pedig nem volt rossz. amúgy tetszik hogy nem töketlenkedik már, hanem ráfut a védőkre, lőni próbál, erőből beadogatja a labdákat (még ha nem is sikerül). ettől függetlenül alexis mögött van a sorban szerintem is, és tata szerint is, és így van ez jól. tőlem maradhatna is, ha ezt tudja hozni és elfér deulofeu mellett. (bár gyanítom vagy pedro megy, vagy deulofeu még egy évre kölcsönbe. esetleg mindkettő marad és tello lép le)
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.12.12. 19:05:27

pedroval az a gond, hogy letett valamit az asztalra, rúgott fontos gólokat, DE azóta halvány árnyéka önmagának.
évente van 5-6 meccs (nagy része kisebb csapat ellen) ahol a "csúcspedrot" látjuk, de ennyi.

sajnos képességekben kevés, de ezt nagyszerűen tudta kompenzálni azzal, hogy csapatember, hogy mentalitásban és munkabírásban is jeleskedett, így igazából nem tűnt ez ki annyira.
viszont mivel hosszú ideje hozza ezt a szürke teljesítményt, kezd elege lenni az embereknek ebből, és ebből fakad ez az egész.

nekem nincs bajom vele, ha nem alapkezdő, és vele rotáljuk a kezdő hármast.
sőt, azon sem akadtam annyira ki, hogy megakadályozta neymar negyedik gólját, van ilyen.
mondjuk akkor már berúghatta volna.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.12. 18:49:32

connor írta:Nagyon el vagytok itt páran tévedve. Pedro lassan lőhet akárhány gólt, adhat akárhány gólpasszt és dolgozhat akármennyit, van akinek csak akkor lenne elfogadható a teljesítménye, ha azt a szintet ütné meg, mint Messi.
Nekem bőven elég lenne, ha megütné Alexis szintjét. Vele szemben sem volt túl nagy összefogás tavaly, de -ha már a vakságról volt szó- aki látja a kontrasztot a chilei és Pedro között.
Pedroval az a gond, hogy a Pep éra alatt (bár az uccsó szezonban akkor sem) jól játszott, gólerős volt, mostanra viszont nagyon visszaesett a teljesítmény. Eddig lehetett a mezőnyjátékát/védekezését felhozni a védelmében, de mostanság az se valami fényes. Ezt pedig láthatóan Tata is észrevette, mert egyértelműen Alexis mögött van a "rangsorban", főleg a fontosabb meccseken. Igazán nincs olyan szegmens amiben ki tudna emelkedni. 1 vs 1-eket nem nyeri meg, már ha rászánja magát, assistokban sem túl erős és ami sokáig jellemző volt rá, hogy akkor lőtt gólt, amikor igazán fontos volt, az is elmarad.

Nekem nincs semmi bajom a személyével, kedvelem a srácot, de sajnos idén talán még szürkébb mint tavaly, ha pedig egy korrekt összeget, és nem 10 milliót, felajánlanak érte talán megérné elgondolkodni az eladásán nyáron. Ha visszajön Deulofeu el lehet kezdeni őt beépíteni, mert ha marad Pedrito valószínűleg két lehetőség lesz. 1. Pedro lesz az elsőszámú csere Deu pedig túl kevés lehetőséget kap. 2. Bekerül Pedro elé, akkor pedig kimondva-kimondatlanul luxus, mert alapjában véve nem rossz játékos. De hosszú még a szezon, bármi megtörténhet. Ahogy Alexis feltámadt úgy vele is megtörténhet.
Forca Barca!!!!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.12.12. 18:29:05

Nagyon el vagytok itt páran tévedve. Pedro lassan lőhet akárhány gólt, adhat akárhány gólpasszt és dolgozhat akármennyit, van akinek csak akkor lenne elfogadható a teljesítménye, ha azt a szintet ütné meg, mint Messi. Ezzel csak az a probléma, hogy jelenleg a világon nagyon kevés olyan játékos van, aki Messi szintjét megközelíti, akár játékban, akár eredményességben. Természetesen Pedro nincs akkor klasszis, mint Messi vagy Neymar, de hogy ne lenne elfogadható idén a teljesítménye az erős túlzás. Sokan vakon nézitek a meccseket. Nem értem pl. Sánchezzel kapcsolatban mire ez a nagy összefogás... semmivel sem tett le többet az asztalra sem idén sem 2 éve, mint Pedro, őt mégis (szinte) mindenki védte. Egyszerűen nem lehet mindenkit Messi-hez hasonlítani. Más kérdés pedig az, hogy érdekes módon Pedro is akkor volt gólérzékenyebb, amikor kevésbé épült Messi-re a taktika, amikor Villa vagy Ibra le tudták venni Messi válláról a góllövés terhét. Persze, Messi sok gólt lőtt abban a két szezonban is, de az utóbbi két évhez képest mégis számottevően kevesebbet. A baj ott kezdődött, hogy Villa megsérült és Sánchez közel sem bizonyult olyan klasszisnak, mint az elődei. De mégis ki kellene Pedro vagy Sánchez helyett a két világklasszisunk mellé? Az olyan csatárcsillagokra, mint Aguero, Rooney vagy van Persie, húzzátok sokan a szátokat, hogy középcsatárok, nem jók, felsülnének azon a poszton, nem jönnének vissza védekezni... Akkor mégis mi kell? Reus? Jó játékos, nem is kicsit, de ezen a poszton nem valószínű, hogy sokkal többet tudna nyújtani, mint Pedro vagy Sánchez. Főleg nem gólok terén.
A legjobbnak tűnő megoldás jelenleg az, ha megvárjuk, hogy Deulofeu mekkorát alakít és visszahozzuk jövőre. De még akkor is, ha fel tud nőni Neymarhoz és Messi-hez, márpedig mostanában elég ígéretes, akkor is kelleni fog valaki a kezdőtriónk mögé a rotáció és a sérülések miatt. Erre lenne jó Pedro és Sánchez.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2013.12.12. 18:26:56

visca el barca írta:
üdv újra itt!


....


ki a másik? :D
Köszi az üdvözletet :)

a videót letiltották amúgy, de kösz ezt is ;)

Ki a másik? :D Akinek már alig van jó meccse, többnyire sajnos már csak visszafogja a csapatot jó ideje... (kövezzetek meg, de így látom, de ez már itt off ;) )
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.12. 16:41:53

zola8787 írta:Kíváncsi lennék, hogy magába mit mondhatott Nemyar :lol:

Sajnos Pedro tényleg gyenguska a csapatba, de nem adnám el "Villa-áron"... Vegyék bele egy jó kis vételbe, pl a Tottenham-nek nem kellene véletlenül? :D Aztán jöhetne ide Verthonghen :)

Mondjuk Tello szintjét lazán üti, inkább őt dobnám el.
Nana. :D Pedro jól játszott tegnap, nem értem, hogy mi volt vele a probléma? Jó, értem Neymar 4. gólját megakadályozta, de ettől függetlenül teljesen jól mozgott a srác. A legutóbbi meccsen is jól játszott. Összességében eddig nem dobok hátast tőle, de ha az elmúlt időszakot (vagy a legutóbbi 2 évet) nézzük, akkor kifejezetten jó formában van. Emellett lőtt 10 gólt is. Talán sikerül elkapnia a fonalat.

Tello és ő ugyanaz a szint? #-o
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.12.12. 16:37:04

zola8787 írta:a Tottenham-nek nem kellene véletlenül? :D Aztán jöhetne ide Verthonghen :)
Az kéne még. :mrgreen: Egyébként nem kell, tele vagyunk támadókkal. :) (Off: Vertonghennek örülnék.)

Az ominózus eset meg annyira nem volt vészes szerintem sem, hogy Pedrito fejét követeljük... Bár egy mesternégyes nem mutatott volna rosszul.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.12.12. 16:32:26

Barcaman1993 írta:Azt hiszem Neymar reakciója mindent elmond az esetről. Pacsi és búbolás. :D
Kíváncsi lennék, hogy magába mit mondhatott Nemyar :lol:

Sajnos Pedro tényleg gyenguska a csapatba, de nem adnám el "Villa-áron"... Vegyék bele egy jó kis vételbe, pl a Tottenham-nek nem kellene véletlenül? :D Aztán jöhetne ide Verthonghen :)

Mondjuk Tello szintjét lazán üti, inkább őt dobnám el.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.12.12. 16:02:29

Barcaman1993 írta:
Fecooo írta:Nem láttam a meccset, de meg se lepődök pedro "teljesítményén"... Idén 2 ember idegesít fel legjobban a csapatból, abból ő az egyik, de a másikat nem nevezem meg, mert néhányan keresztre feszítenének :P (nem, nem Messi ;) )

Vki tudna egy gif-et vagy videót linkelni az ominózus Neymar elleni esetéről? Nem találok ilyet egyelőre...
Mindketten ludasak voltak ebben. Neymar mielőtt elindította volna a cselt, nyugodtan megjátszhatta volna Pedrót, akinek csak az üres kapuba kellett volna gurítania. Miután viszont kicselezte a kapust, onnantól természetesen Pedro hibázott, hogy összefutottak. Nem kell ezt komolyan venni, jó lett volna egy Neymar Póker, de nem dől össze a világ. Azt hiszem Neymar reakciója mindent elmond az esetről. Pacsi és búbolás. :D
Az ominózus esetet követő reakciók után azon gondolkoztam, hogy ha Messi csinálja ugyan ezt 3 gól után és nem passzol a szabadon álló Pedronak és a végén még össze is futnak, akkor meg az lenne, hogy Messi megint elönzözte, ki akarta cselezni a kapust mikor passzolhatott volna az üresen álló embernek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.12.12. 11:51:37

Fecooo írta:Nem láttam a meccset, de meg se lepődök pedro "teljesítményén"... Idén 2 ember idegesít fel legjobban a csapatból, abból ő az egyik, de a másikat nem nevezem meg, mert néhányan keresztre feszítenének :P (nem, nem Messi ;) )

Vki tudna egy gif-et vagy videót linkelni az ominózus Neymar elleni esetéről? Nem találok ilyet egyelőre...
Mindketten ludasak voltak ebben. Neymar mielőtt elindította volna a cselt, nyugodtan megjátszhatta volna Pedrót, akinek csak az üres kapuba kellett volna gurítania. Miután viszont kicselezte a kapust, onnantól természetesen Pedro hibázott, hogy összefutottak. Nem kell ezt komolyan venni, jó lett volna egy Neymar Póker, de nem dől össze a világ. Azt hiszem Neymar reakciója mindent elmond az esetről. Pacsi és búbolás. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.12.12. 11:35:55

Fecooo írta:Nem láttam a meccset, de meg se lepődök pedro "teljesítményén"... Idén 2 ember idegesít fel legjobban a csapatból, abból ő az egyik, de a másikat nem nevezem meg, mert néhányan keresztre feszítenének :P (nem, nem Messi ;) )

Vki tudna egy gif-et vagy videót linkelni az ominózus Neymar elleni esetéről? Nem találok ilyet egyelőre...
üdv újra itt!

http://www.youtube.com/watch?v=XWH0mjABaBU" target="_blank

7:35-től

ki a másik? :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2013.12.12. 11:16:20

Nem láttam a meccset, de meg se lepődök pedro "teljesítményén"... Idén 2 ember idegesít fel legjobban a csapatból, abból ő az egyik, de a másikat nem nevezem meg, mert néhányan keresztre feszítenének :P (nem, nem Messi ;) )

Vki tudna egy gif-et vagy videót linkelni az ominózus Neymar elleni esetéről? Nem találok ilyet egyelőre...
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2013.12.12. 03:10:49

sjd írta:Látom sok embernek sikerült a lelkébe gyalogolnia ezzel a megmozdulásával. Nehogy aztán egyszer véletlenül csúnyán nézzen Neymarra, mert külditek a kivégzőbrigádot... :roll: :lol:
Én már küldtem is volna, de a gólja miatt még meggondoltam magam. :lol:
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.12.12. 00:13:35

Persze a neymaros dolog idegesítő volt ,de én már annyira hozzászoktam Pedro kuka ténykedéséhez 2011 ősze óta,hogy nem lepett meg. Szerencséje,hogy nem Messivel csinálta ezt meg mert a parkolóban tuti kapott volna a fejére mint tavaly Arbeola! :mrgreen:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.11. 23:55:50

Látom sok embernek sikerült a lelkébe gyalogolnia ezzel a megmozdulásával. Nehogy aztán egyszer véletlenül csúnyán nézzen Neymarra, mert külditek a kivégzőbrigádot... :roll: :lol:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.12.11. 23:19:59

Nem tudtam nézni a meccset, csak Neymar utolsó találatának a visszajátszásakor kapcsolódtam be, így nem is soká volt szerencsém látni ezt a grandiózus pillanatot. Szerintem csak kellően ügyelt rá, hogy a kis brazil nehogy elszálljon, hogy négy gólt rúgott. Aztán jött a szokásos, szerintem egyébként ő nem szeret üres kapuba gólt rúgni, az nem feladat.

Mikor őt Guardiola elkezdte beépíteni a csapatba, mindig kétkedve néztem, hogy van e helye itt, nem elég ügyes, megvannak a maga erényei, de valamiért nem elég jó. Aztán valahogy mindig feltalálta magát a pályán. Az utóbbi 2-3 év meg eddig nulla, sajnos nem tudok mit mondani, így múlik el a világ dicsősége. Biztos sajnálnám egy kicsit, de én megválnék tőle.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.12.11. 23:03:30

Azért emelem kalapom Pedro előtt, nála sportszerűbb játékost még nem láttam. Az a tuskó Neymar a 4. góljával akarta megalázni a Celticet, de Pedrito hál istennek résen volt és még időben közbelépett. =D> Csak így tovább, remélem Tata észbe kap, és a "mes que un club" nevében ezentúl Neymar helyett ő lesz a kezdő! vicceltem..

Amúgy ma se csinált szinte semmit, a gólját jól beverte, de amúgy nem emlékszem momentumára. Sánchez védekezésben is hasznosabb volt ma, pedig az talán az egyetlen erénye jelenleg. Kíváncsi vagyok mi lesz a sorsa Pedritonak, ha így tolja végig ismét a szezont.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2013.12.11. 22:59:34

Deus írta:Pedro mai teljesítménye KRITIKÁN aluli. Hihetetlenül buta volt a meccsen. Pl. nem tudom felfogni, hogy mit is keresett ott, amikor elvette Neymartól a 4. gólját, miután beelőzte a kapust.

Full loser.
Melyik szituációkban volt még buta? Neymar helyzeténél, tény hogy rossz megoldást választott, de amit én láttam nem volt olyan borzasztó tőle. Ma nem lógott ki nagyon lefelé (ahogy senki sem szerintem) Bár mindenki máshogy látja :)
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.12.11. 22:55:07

Jó, azért eret ne vágjatok magatokon, mert egy csatár minden áron gólt akar lőni, mellesleg pont hozzá pattant a labda, mert rosszul tolta meg Neymar. Más kérdés, be kellett volna passzolnia.
JustOneQuestion
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013.07.13. 23:22:27

2013.12.11. 22:51:20

Engem hihetetlen mértékben feldühített, amikor beállt Neymar elé..ez egy olyan meccs volt neki amire egész életében emlékezni fog, erre beáll elé a 4. előtt? Hihetetlen..

A baj az,ha Messi is visszajön, akkor már se Dongou,se Adama nem fér a cserepadra se..én még mindig szorgalmazom az eladását, ha jön egy nagyobb ajánlat.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.12.11. 22:42:43

Pedro mai teljesítménye KRITIKÁN aluli. Hihetetlenül buta volt a meccsen. Pl. nem tudom felfogni, hogy mit is keresett ott, amikor elvette Neymartól a 4. gólját, miután beelőzte a kapust.

Full loser.
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.12.07. 23:55:25

Eszerint csak nekem jutott eszembe ez a gól?
http://youtu.be/c-UoF8hfORA?t=3m40s" target="_blank
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.12.07. 22:47:17

Messi után ő a legeredményesebb játékosunk 9 góllal. Hetet a bajnokságban, kettőt tegnap a kupában lőtt. Harmadik gólvágónk Alexis, ő 8 találatnál jár.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Cheesus
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2005.03.17. 20:16:23
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.12.04. 10:51:55

A spanyol bajnokságban nem volt betonkezdő. 15 meccsen csupán 8-szor (Neymar 11, Alexis 9) Messi hiányában a eddig kettőből egyszer (Sejthető volt, hogy Martino így is rotálni fog). Pedroval 24-3-as a gólarány, nélküle 18-6. Be- és lecseréléseket nem néztem, ezért ezek a statok nem egészen értékmérőek (főleg, ha elnéztem valamit... :wink: ). A topic olvasása alapján sokan amúgy is azt gondolhatnák, hogy mind a 9 gólt róla kaptuk egy-egy rossz visszapasszából! :D
Lezárt