Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.07.03. 13:59:06

zsoltfree írta:Igen. Még a felkészülési meccseket is. Oké jól felelt, és volt egy időszaka amikor fejelte a gólokat rendesen, de legtöbbször alibi passz és ja ennyi. Veszélyesebbek nem lettünk a beállításával.
Ülj le, egyes!
Nem is az volt a cél amikor beállt, hogy veszélyesebbek legyünk, de minek magyarázom...
Forca Barca
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.07.03. 13:41:32

zsoltfree írta:Igen. Még a felkészülési meccseket is. Oké jól felelt, és volt egy időszaka amikor fejelte a gólokat rendesen, de legtöbbször alibi passz és ja ennyi. Veszélyesebbek nem lettünk a beállításával.
Az istenszerelmére egy védekezeő középpályás. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.03. 13:34:27

Igen. Még a felkészülési meccseket is. Oké jól felelt, és volt egy időszaka amikor fejelte a gólokat rendesen, de legtöbbször alibi passz és ja ennyi. Veszélyesebbek nem lettünk a beállításával.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2014.07.03. 12:06:54

zsoltfree írta:Szerintem pont hogy ide sorolható. Az elején még mind a ketten (és Pedro is) jók voltak, de az utolsó 1-2 évükben mindhárom játékos teljesen alibi játékot játszott. Amikor láttam, hogy Gudi, vagy Keita készül beállni, akkor láttam hogy ebből a meccsből már semmi sem lesz. És nagyon nagy részben így is volt.
Keita???
Ember, Te nézted is a meccseket?Bárcsak lett volna idén egy ilyen emberünk a Xavi-Fabregas-Busquets-Iniesta kiskirály négyes helyett.
Forca Barca
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.03. 11:15:26

Szerintem pont hogy ide sorolható. Az elején még mind a ketten (és Pedro is) jók voltak, de az utolsó 1-2 évükben mindhárom játékos teljesen alibi játékot játszott. Amikor láttam, hogy Gudi, vagy Keita készül beállni, akkor láttam hogy ebből a meccsből már semmi sem lesz. És nagyon nagy részben így is volt.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.03. 11:04:55

Gudjonsen és Keita szerintem pont ne msorolhatók ide. Gudjonsen kiváló volt a padra, nem szólt érte és sokszor nagyon hasznosan szállt be, Keita úgyszintén.
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.03. 09:55:28

Nagyon bosszantó tényleg, hogy ő érinthetetlen, Alexist pedig mindenkivel szóba hozzák. A spanyol chile meccs nagyon jól illusztrálta a Pedro és Alexis játéka közti különbséget....

Visszagondolva a Barcelonánál ez valami fétis lehet, hogy mindig van egy ilyen fék a csapatnál. Nem is tudom hány kupát nyertünk volna még, ha nem lenne.

Fékek alatt azokat a játékosokat értem, akik nem feltétlenül voltak stabil kezdők, de azért majdnem, mint most Pedro. Nincs benne a kezdő 11-ben, de a támadóknál az első csere, és azért gyakran kezdett is. A lényeg, hogy ha ő játszik, vagy becserélik, akkor a játék azon a részen veszélytelen lesz.

Ami óta én drukker vagyok, a Pedro-féle hasonló fékek: Bonano, Dutruel, Oleguer, Gudjonsen, Keita, most pedig PEDRÍTÓ

Voltak persze még ilyen Hleb, Victor Sanchez, Chigrinsky félék is, de ők nem játszottak sokat...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.08. 17:41:20

Barcaman1993 írta:
etooka9 írta:Remelem inkabb ot passzoljuk el a chilei helyett. Nem is ertem mit lat benne a vezetoseg meg mindig.
Saját alomból van, ezért inkább Alexist adják (adnák) el... Attól tartok, hogy innen fog visszavonulni... Az biztos, ha jön L.E., akkor ő tuti nem fog tőle megszabadulni.
Abszolút egyetértek!A klub előbb adná el a Neymar-Messi-Ini hármast mint őt! #-o
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.05.08. 14:52:48

Pedro nekem olyan mint Montoya. A kezdőcsapatba kevés, de a cserepadra tökéletes és tűri is ha csak üldögél. Kell egy ilyen mindenhova, pláne ha saját nevelés.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.07. 22:23:26

etooka9 írta:Remelem inkabb ot passzoljuk el a chilei helyett. Nem is ertem mit lat benne a vezetoseg meg mindig.
Saját alomból van, ezért inkább Alexist adják (adnák) el... Attól tartok, hogy innen fog visszavonulni... Az biztos, ha jön L.E., akkor ő tuti nem fog tőle megszabadulni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.07. 22:19:12

Remelem inkabb ot passzoljuk el a chilei helyett. Nem is ertem mit lat benne a vezetoseg meg mindig.
Kép
Komiszka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2007.11.29. 16:49:09
Tartózkodási hely: Győr

2014.05.03. 23:34:49

Ma nem volt meg neki 9 kilométer futás se. 90 percig pályán volt. Eddig legalább igyekezett, most már ennyi se. Messi se futja ki a belét, de azért neki valahogy jobban elnézem, mint Pedronak.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.27. 08:52:27

Úgy látszik, jól hatott rá Neymar érkezése, mert kihajtja a belét is.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.03.26. 23:01:47

hank1ee írta:A továbbiakban azt a Pedrot szeretném látni, akinek az idei szezonban mutatta magát. Ha pedig így lesz, még sokáig szeretném látni.
nekem sincs rá panaszom, és komolyan, mintha egyre gyorsabb lenne a srác.
régen sem volt egy lajhár, de néha úgy nyargal, mint usain bolt.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.03.26. 22:36:20

A továbbiakban azt a Pedrot szeretném látni, akinek az idei szezonban mutatta magát. Ha pedig így lesz, még sokáig szeretném látni.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.17. 22:43:04

LM10 írta:Szerintem örüljünk, hogy végre nem az van, hogy Messi a best, közben meg a többi támadónknak van kb 5-6 gólja, hanem azon megy a vita, hogy Neymar,Pedro vagy Alexis a jobb 8)
Ez a lényeg! :D

Nagy pozitívum, hogy sikerült valamennyire leküzdeni az évek óta tartó Messi-függőséget. Tavaly a PSG és Bayern ellen is bebizonyosodott, hogy ezzel kell valamit kezdeni.
Nem tudom, hogy Tata-nak mennyire van benne a keze Pedro és Alexis teljesítményének hatalmas javulásában, de szerintem nagyban köszönhető neki.

Egy ilyen Pedrora tavaly hatalmas szükségünk lett volna, de idén véleményem szerint Alexis és Neymar is fölé nőtt valamelyest.
Ettől függetlenül elengedhetetlen a csapat számára, csereként beállva vagy rotációban sem kell olyan "minőségromlásra", mint az előző kb. két szezonban. (habár a tavalyi Alexisnél még ő is jobban teljesített)

Forma szempontjából viszont nem hiszem, hogy közte és a brazil között akkora különbség lenne, Pedro is ugyanúgy beleszürkült a mezőnybe mint a többiek, és kapura is teljesen veszélytelen volt. Vasárnap tényleg hatalmasat alkotott, ez nem lehet vitás, de ebből még nem lehet leszűrni a valós formát, amellett a játéka sablonosabb, ez pedig nem igazán előny a Reallal szemben.

Mindenesetre én bízom beni kaput.ne, hogy ha Tata őt jelöli a csapatba hétvégén rám cáfol és megzörgeti vagy kétszer a madrid
Forca Barca!!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.03.17. 21:33:02

Szerintem örüljünk, hogy végre nem az van, hogy Messi a best, közben meg a többi támadónknak van kb 5-6 gólja, hanem azon megy a vita, hogy Neymar,Pedro vagy Alexis a jobb 8)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.17. 20:42:41

Varatrix írta:Az egész szezonban jobbnak ítélem meg Pedro teljesítményét...
Neymar a csapat talán legjobb játékosa volt a sérüléséig. Rosszul játszik néhány meccsen, aztán Pedro jobb idényt fut... #-o Elégedett vagyok Pedroval, de azért ez óriási túlzás. Másrészt azért a nagy meccseken se ártana villogni, ahol Pedro vagy nem játszik, vagy közelében sincsen Neymar teljesítményéhez.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.03.17. 19:27:18

Chino írta: Nem akarok Neymar fogadatlan prókátora lenni és Pedroval sincs semmi gondom, de a kiemelt részek nem igazak. Ugyanolyan kuka volt Pedro az utóbbi meccsein, sőt. Csak ha Neymar nem villog, nem csinál csilli-villi cseleket akkor flop. Ezt pontosan te írtad most le, csak nem szándékosan.
Tudat alatt sokakban benne van a legutóbbi meccs, illetve hajlamosak a média hangadói után menni. Már említettem például a City elog elleni meccset. Rengeteg újságot és portált olvastam a meccs után. Szinte mindenhol gyalázták Neymar teljesítményét. Viszont, ha látták és nem csak nézték volna ahogy akkor játszott más lenne a közvélemény.
Az egész szezonban jobbnak ítélem meg Pedro teljesítményét, az egyetlen hibája az összehasonlításnak szerintem csak a kontraszt lehet. Pedro magához képest jó, Neymar meg magához képest (ami persze egy idealizált kép) gyenge.

A kiemelt mondattal meg baromira szembemennék. A spanyol kritikusoknál talán igaz, de ezen a fórumon az jellemző, hogy az aktuális közönség kedvencnek többnyire csak a szép pillanataira emlékezne, nincs nagy számonkérés, szemben Pedroval akinek minden mozdulatát sas szemekkel figyelik, hogy mikor tudnak negatívumot írni róla.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.17. 18:59:00

Chino írta:Nem akarok Neymar fogadatlan prókátora lenni és Pedroval sincs semmi gondom, de a kiemelt részek nem igazak. Ugyanolyan kuka volt Pedro az utóbbi meccsein, sőt. Csak ha Neymar nem villog, nem csinál csilli-villi cseleket akkor flop. Ezt pontosan te írtad most le, csak nem szándékosan.
Tudat alatt sokakban benne van a legutóbbi meccs, illetve hajlamosak a média hangadói után menni. Már említettem például a City elog elleni meccset. Rengeteg újságot és portált olvastam a meccs után. Szinte mindenhol gyalázták Neymar teljesítményét. Viszont, ha látták és nem csak nézték volna ahogy akkor játszott más lenne a közvélemény.
Nem akarok és nem vagyok megmondóember, aki mindent tud és rajta kívül mindenki más hülye és dilettáns, de jelen helyzetben szerintem ez a Neymar vs Pedro dolog elég fals.
Nem azt írtam h csilli-villi cseleket várok tőle, hanem legalább olyan dinamikus játékot amit Pedro nyújtott az Osa ellen. és megint oda lyukadunk ki h az Osa elég gyenge ellen, de azért Neymar is játszott gyenge ellenfél elleni, de én nem emlékszem túl sok kiemelkedő teljesítményre. A Real elleni amikor gólt vert, akkor kiemelkedett, nagyon jó volt látni, de sajnos most el van tűnve. Sztem elég általános az a vélemény itt a fórumon is ahogy olvastam, hogy Pedro az utóbbi időben elég jól teljesít. Én láttam a City ellen. Nem volt nagy eresztés, hasznos volt pár megmozdulása, de hozta Sanchez is azt a teljesítményt amit akkor Neymar. Meg hát a City sem volt egy nehéz feladat, így utólag nézve. De azért nem egy Osasuna, az tény.

Én örülnék neki ha egyik a másik kárára egyre jobb lenne, de most a brazillal valami nincs rendben mentálisan, Pedro viszont hatalmas kedvvel játszik, ami kihozza a különbséget a javára. Ez az én meglátásom, de természetesen tiszteletben tartom a véleményed. :)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.17. 18:30:47

Csbal írta:
Lehet kicsit erősen fogalmaztam, hogy kenterbe veri, de most jelenleg jobb formát mutat. Volt egy lefordulása a tizenhatos közepénél, amikor a balról középre záró védő épphogy elérte a labdát, de ha nem éri el akkor sztem a meccs mozdulata lett volna. Ilyet nem mutat jelenleg Neymar. Pedro kegyetlenül gyorsan vált irányt, nagyon éles az utóbbi néhány meccsen. Több szerintem, mint egy 4. számú csere. Nem vagyok nagy Pedro fan, de most neki az egekben van az önbizalma, nagyon magas szinten csinálja azt amit csinál jelen pillanatban. Neymar, valami miatt, nem tudni mi miatt, de nem játszik jól. Én Ibra effektust érzek Neymar-nál, bár kétségtelen, technikásabb talán mint a Svéd, de egyáltalán nem tölti be az előre elvárt és kikiáltott elvárásokat. Azokat amiket csinál, egy ilyen nagy játékosnak kikiáltott futballista lazán kell hozza. Extrát várunk tőle, ha már "ennyit ér". És igen, az Osasuna egy gyenge csapat volt a hétvégén, de nem véletlenül nem állt sztem be.
Nem akarok Neymar fogadatlan prókátora lenni és Pedroval sincs semmi gondom, de a kiemelt részek nem igazak. Ugyanolyan kuka volt Pedro az utóbbi meccsein, sőt. Csak ha Neymar nem villog, nem csinál csilli-villi cseleket akkor flop. Ezt pontosan te írtad most le, csak nem szándékosan.
Tudat alatt sokakban benne van a legutóbbi meccs, illetve hajlamosak a média hangadói után menni. Már említettem például a City elog elleni meccset. Rengeteg újságot és portált olvastam a meccs után. Szinte mindenhol gyalázták Neymar teljesítményét. Viszont, ha látták és nem csak nézték volna ahogy akkor játszott más lenne a közvélemény.
Nem akarok és nem vagyok megmondóember, aki mindent tud és rajta kívül mindenki más hülye és dilettáns, de jelen helyzetben szerintem ez a Neymar vs Pedro dolog elég fals.
Forca Barca!!!!
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.17. 17:44:03

Lionel85 írta:Tata Martino nyilatkozata sokat mond, amikor azt ecsetelte, hogy összeállt a fejében a Bernabéuban kezdő csapat. Szerintem nagyrészt az Osasuna ellen hengerlők fognak felállni, azaz a baloldalon Pedróval és nem Neyrmarral. Pontosan azért, amit láthattunk a spanyol szélsőtől legutóbb. Ő van formában és nem a brazil. Én is őt kezdetném így, hiába nagyobb név Ney, de a pályán most Pedro élesebb. És egy Real ellen éles és elszánt játékosok kellenek.
igen, én is ezt gondolom, de érthette úgy is h nem befolyásolja az Osa elleni meccs képe az előre eltökélt csapat összeállítását, bár remélem igazad lesz, és a spanyol kezd, mert valóban ahogy írtad, éles és elszánt játékosok kellenek.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.17. 17:41:37

Chino írta:Azért a ló másik oldalára sem kell átesni. A kiemelt részen van a hangsúly. Most egy hullagyenge Osasunával töröltük fel a padlót. Tudom, hogy nem sokat érnek ezek a "ha" kezdetű mondatok, de nagy összegben mernék fogadni, hogy Neymar is vágott volna egyet-kettőt és a játéka sem lett volna rossz.
A brazil szerintem túlságosan sokat van szapulva részben jogtalanul. A City ellen is nagyon jól játszott csak éppen akkor más feladatot kapott, mint általában és teszem hozzá jól ellátta. Csak éppen ez nem látványos, így egyből az a vélemény hogy flop volt. Én Tata részéről most hibának tartom, hogy nem cserélte be egy 25-30 percre, mert most fickándozhatott volna kedvére. Azt persze nem tudjuk mi volt a háttérben.

De elkalandoztam, ez a Pedro topic. Most látványosan jól ment a csapatnak és ebből Pedrito is kivette a részét, de a legtöbb meccsén nem nyújtott olyan maradandót úgyhogy ez alapján még nem követelném a kezdőbe, az pedig, hogy Neymart kenterbe veri... Ha így játszana minden meccsen, azt mondom teljesen jogos, de ne egy ilyen mérkőzésből induljunk ki, mert sokan ezt teszik. Elég néhány kommentet olvasni Telloról.
Pedro egy nagyon jó kiegészítő játékos, akit bátran be lehet állítani a padról és olykor a kezdőben is szerepet kaphat. Én azt mondom ő egy tökéletes 4. számú támadó ebben a Barcaban.
Lehet kicsit erősen fogalmaztam, hogy kenterbe veri, de most jelenleg jobb formát mutat. Volt egy lefordulása a tizenhatos közepénél, amikor a balról középre záró védő épphogy elérte a labdát, de ha nem éri el akkor sztem a meccs mozdulata lett volna. Ilyet nem mutat jelenleg Neymar. Pedro kegyetlenül gyorsan vált irányt, nagyon éles az utóbbi néhány meccsen. Több szerintem, mint egy 4. számú csere. Nem vagyok nagy Pedro fan, de most neki az egekben van az önbizalma, nagyon magas szinten csinálja azt amit csinál jelen pillanatban. Neymar, valami miatt, nem tudni mi miatt, de nem játszik jól. Én Ibra effektust érzek Neymar-nál, bár kétségtelen, technikásabb talán mint a Svéd, de egyáltalán nem tölti be az előre elvárt és kikiáltott elvárásokat. Azokat amiket csinál, egy ilyen nagy játékosnak kikiáltott futballista lazán kell hozza. Extrát várunk tőle, ha már "ennyit ér". És igen, az Osasuna egy gyenge csapat volt a hétvégén, de nem véletlenül nem állt sztem be.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.03.17. 17:33:44

Tata Martino nyilatkozata sokat mond, amikor azt ecsetelte, hogy összeállt a fejében a Bernabéuban kezdő csapat. Szerintem nagyrészt az Osasuna ellen hengerlők fognak felállni, azaz a baloldalon Pedróval és nem Neyrmarral. Pontosan azért, amit láthattunk a spanyol szélsőtől legutóbb. Ő van formában és nem a brazil. Én is őt kezdetném így, hiába nagyobb név Ney, de a pályán most Pedro élesebb. És egy Real ellen éles és elszánt játékosok kellenek.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.17. 16:44:07

Csbal írta:Mindenki nagyon jól játszott, de most Pedro Neymar-t kenterbe veri a mutatott játék alapján. Egyértelműen kezdetni kellene a hétvégén. Most van egy hét pihi addig, de nem kellene változtatni a hétvégi felálláson.
Azért a ló másik oldalára sem kell átesni. A kiemelt részen van a hangsúly. Most egy hullagyenge Osasunával töröltük fel a padlót. Tudom, hogy nem sokat érnek ezek a "ha" kezdetű mondatok, de nagy összegben mernék fogadni, hogy Neymar is vágott volna egyet-kettőt és a játéka sem lett volna rossz.
A brazil szerintem túlságosan sokat van szapulva részben jogtalanul. A City ellen is nagyon jól játszott csak éppen akkor más feladatot kapott, mint általában és teszem hozzá jól ellátta. Csak éppen ez nem látványos, így egyből az a vélemény hogy flop volt. Én Tata részéről most hibának tartom, hogy nem cserélte be egy 25-30 percre, mert most fickándozhatott volna kedvére. Azt persze nem tudjuk mi volt a háttérben.

De elkalandoztam, ez a Pedro topic. Most látványosan jól ment a csapatnak és ebből Pedrito is kivette a részét, de a legtöbb meccsén nem nyújtott olyan maradandót úgyhogy ez alapján még nem követelném a kezdőbe, az pedig, hogy Neymart kenterbe veri... Ha így játszana minden meccsen, azt mondom teljesen jogos, de ne egy ilyen mérkőzésből induljunk ki, mert sokan ezt teszik. Elég néhány kommentet olvasni Telloról.
Pedro egy nagyon jó kiegészítő játékos, akit bátran be lehet állítani a padról és olykor a kezdőben is szerepet kaphat. Én azt mondom ő egy tökéletes 4. számú támadó ebben a Barcaban.
Forca Barca!!!!
Lezárt