Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.08.20. 16:23:08

Pedro utólagos megítélése azon fog múlni, hogy mit produkál a Cseleziben. Ha jó, nálunk is visszamenőleg mennybe megy. Ha nem, akkor mindenki megmondta...
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.08.20. 16:05:27

Sok mindent köszönhetünk neki de szüksége van a váltásra. Legalább még érdekesebbek lesznek az Arsenal - Chelsea meccsek a barca vonal miatt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ezzel pedig ajtó nyílt a Munir Sandro párosnak, jelenleg esély van arra hogy beváltják a hozzájuk fűzött reményeket.(Bár némi kétségem van afelől hogy nem vesztettünk-e sokat Pedro távozásával ,adja Isten hogy ez a két gyerek eltüntettesse a kételyeket belőlem [-o< [-o< [-o< )
Gracias Pedrito !
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2015.08.20. 15:58:46

Érdekes egy pali ez a Pedro. Poén hogy nem éppen csere játékos volt ő itt kezdetekben, első szezonjában minden szériába betalált, majd a klasszikusokon is szép teljesítményt nyújtott, de valahogy nagyon bele szürkült az egészbe. Amikor jól játszott és én az első pár szezonjára gondolok, nagyon hasznos, melós egy játékos, válogatottba is szépen robbantat, én bízok benne vissza tud erre az útra találni. Marha kíváncsi vagyok mire lesz képes angliában. Szívből rühellem a cselzit, de talán Mou kezei alatt válhat újra eredményes játékossá. Rosszabb esetben majd ő is rúgja fejbe a játékosokat mint Fabregas. :D Sok sikert! Jó üzlet, Alexis után a legjobb amit eladás szinten kötöttünk.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2015.08.20. 15:49:14

Én örülök a távozásának.
Az ő szempontjából is jó lehet, mert itt cserénél több nem lehetett volna. A klub szempontjából is jól jöhet, mert egyrészt nem rossz pénz az, amit érte kaptunk, másrészt amit hozzátenni tudott a meccsekhez, azt Sandro is tudja vagy Rafinha, tehát nem jelentett nagy különbséget.
Az öltözőben biztos hiányolják majd a társak, ahogy nyilván nekünk is furcsa lesz Xavi és Pedro nélkül látni a csapatot, viszont olykor kell a vérfrissítés is, hogy ne legyen sok magát "agyonnyert" játékos a keretben, még akkor sem, ha Pedro hajtott mindig rendesen.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.08.20. 15:42:19

Erxy írta:januarig ugyse jatszhat senki akit most igazolunk, szoval felesleges lenne.
ha meg Sandro meg Munir keves lesz akkor januarban ugyanugy letudjuk tenni a kivasarlasit Nolitoert vagy valakiert.
pontosan.

jó árat kaptunk érte, sajnálom, hogy nem a muba ment, de nagy csapatba ment, szóval win - win szituáció. januárig itt a lehetőség a fiataloknak, rafinha, munir, sandro megmutathatják, hogy tényleg nem vesztünk-e sokat pedro távozásával, vagy visszasírjuk és januárban jön valami pánikigazolás.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.20. 15:41:25

Sok sikert neki, viszlát!
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.20. 15:37:46

Pedro Rodríguez: Farewell after 20 titles #GràciesPedro
Nekem örök kedvenc marad, sok sikert neki, remélem sikerül a londoni kaland. Aki betermel majdnem 100 gólt a csapat színeiben az rossz játékos nem lehet. Állítom, hogy sokat veszít vele a csapat, ő egy lelkiismeretes emberke volt és biztos vagyok benne, hogy az öltözőben is sokat számított a jelenléte.

Nem leszek Chelsea drukker, de Mourinho után újabb olyan ember a kékeknél, akit sokra tartok, figyelni fogom a meccseiket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.08.20. 15:41:51-kor.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.08.20. 15:36:12

Felemás érzéseim vannak a távozása miatt.
Az vitathatatlan, hogy már évek óta szinte semmit nem tudott adni a csapatnak, csak a létszám volt meg vele, de mégis hiányozni fog.
Első szezonjára emlékszem a legszívesebben, kár hogy szinte semmit nem tudott fejlődni utána.
Egyértelműen azt tett be az ő megítélésének mikor kezdőként Alexissel egymást múlták alul, kevésszer idegeskedtem annyit mint akkor.
Ez a 30 millió egész jó pénz érte.
Nagyon beleszürkült az itteni dolgokba, ezt szerintem ő is érezte, és most 28 évesen még pont van lehetősége váltani és egy kis levegőváltozás jót tehet neki.
Sok sikert!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.08.20. 15:29:31

januarig ugyse jatszhat senki akit most igazolunk, szoval felesleges lenne.
ha meg Sandro meg Munir keves lesz akkor januarban ugyanugy letudjuk tenni a kivasarlasit Nolitoert vagy valakiert.
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.08.20. 15:18:16

És azt tervezik hogy nyáron se igazolnak csatárt Pedro helyére. [auto_cenzúra] lesz ha valaki lesérül a trióból ,kivel fogjuk pótolni? Na mindegy,imádkozom hogy ne legyen sok sérültünk ebben az idényben.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.20. 15:07:03

Viszlát Pedro!

Szomorú, hogy elmegy, remélem úgy döntött ahogy neki a legjobb.
Azért egy Manchester sokkal jobb lett volna neki..
Így majd játszhat hátvédet, vagy tovább padozhat...nemhiszem hogy Mourinho kedvenc Hazardját kiszorítaná valaha.
Majd Cuadradoval sokat beszélgethet ha még ott marad ő is.

Januárig kemény lesz a rotálás, neadjisten egy sérülés-eltiltás esetén...
Utána játszhat akár Arda Turan is a helyén, meg Aleix Vidal.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.20. 14:49:49

19Messi19 írta:És most Sandro vagy Munir lesz a tartalékcsatárunk? Komoly ... ?
Pedro-t megértem, hogy elment, többet szeretne játszani és ez így is van rendjén. De akkor a vezetőség igazán kereshetett volna egy olyan kaliberű támadót, aki nem világsztár, de azért egy lépcsőfokkal előrébb jár, mint Sando vagy Munir. Ez így édeskevés lesz, arról nem is beszélve (remélem nem sokszor lesz ilyen), ha mondjuk lesz egy eltiltott, - tegyük az fel Suarez -, Neymar meg mondjuk lesérül. Akkor aztán kemény támadó sor fog rohamozni.

Még, ha előretolják Ini-t az sem teljesen jó megoldás, mert bár technikás, azárt valljuk be, ő sem egy igazi befejező ember.

Szóval én kicsit értetlenül állok a dolog miatt. Na sebaj, ezek közül, amiket felvázoltam egyik se jöjjön be.

Pedro neked meg köszönjük a 10 évet, sok sikert Londonban. :)
Egyrészt Pedronál még terStegent is előbb raknám a csatársorba, másrészt:

Munirban szerintem igen komoly potenciál van, az egyik legtehetségesebb srác az utánpótlásból, ami nagy szó.

Harmadrészt pedig akár Iniesta, akár Rafinha, akár neadjisten Dani Alves is egészen szuper alternatívák a támadósorba, ha éppen nagyon rászorulnánk a szigorúan 3 vagy több csatáros játékra, és Munirék teljesen használhatatlannak bizonyulnának.

Nálam egyébként Rafinha az abszolút 12. ember, akár középpályára akár csatársorba kell cserélni vagy pihentetni.


szerk: ja, amúgy bármennyit is kaptunk érte, jól jártunk, neki meg lehet tiszta lappal kezdeni. Sok sikert kívánok neki, bár nagy jövőt nem jósolnék, még annyit se mint itt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.08.20. 14:40:44

Viszlát és sok sikert!
https://www.youtube.com/watch?v=OvIKSmvu7KA" target="_blank
19Messi19 írta:...
Nyugi, Munir és Sandro is képes hozni Pedro szintjét + januártól Arda is bevethető lesz.
Kép
Avatar
19Messi19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.02.01. 19:02:13
Tartózkodási hely: Barcelona

2015.08.20. 14:38:20

És most Sandro vagy Munir lesz a tartalékcsatárunk? Komoly ... ?
Pedro-t megértem, hogy elment, többet szeretne játszani és ez így is van rendjén. De akkor a vezetőség igazán kereshetett volna egy olyan kaliberű támadót, aki nem világsztár, de azért egy lépcsőfokkal előrébb jár, mint Sando vagy Munir. Ez így édeskevés lesz, arról nem is beszélve (remélem nem sokszor lesz ilyen), ha mondjuk lesz egy eltiltott, - tegyük az fel Suarez -, Neymar meg mondjuk lesérül. Akkor aztán kemény támadó sor fog rohamozni.

Még, ha előretolják Ini-t az sem teljesen jó megoldás, mert bár technikás, azárt valljuk be, ő sem egy igazi befejező ember.

Szóval én kicsit értetlenül állok a dolog miatt. Na sebaj, ezek közül, amiket felvázoltam egyik se jöjjön be.

Pedro neked meg köszönjük a 10 évet, sok sikert Londonban. :)
„Magyarnak lenni: Büszke gyönyörűség! Magyarnak lenni nagy szent akarat, Mely itt reszket a Kárpátok alatt.”
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.08.20. 14:17:49

Meglepett, hogy tényleg távozott, bár érthető a döntése. Mindenesetre bármennyi fricskát is kapott (többnyire joggal) nem kevés suta mozdulata miatt, azért nála jobb negyedik számú támadót nem igazán lehetett volna találni. Így maradnak a fiatalok, meg tavasztól Arda, szóval nem vészes a helyzet, de mégis csak furcsa lesz nélküle.

A Chelsea-ben pedig simán elférhet a kezdőben. Williannál hasznosabb, Cuadrado stílusa/ mentalitása(?) meg érezhetően nem tetszik a portugálnak. Sok sikert Pedro!
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2015.08.20. 14:09:57

Hivatalosan is a Chelseaé. Good luck Pedro!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.19. 23:10:47

Mondjuk ha Jose olyan szelsoket akar, akik kapura is veszelyesek, akkor Williant gyorsan el kell felejtenie, gyors, meg jol keverget a brazil, csak a kaput felejti el tamadni altalaban. Siman kiszorithatna Pedro szerintem, ahogy Cuadradot is. En birom a kolumbiait, de amint hozzaer valaki o mar rogton esik, es nem is hajt annyit, nem csoda, hogy Jose nem szamit ra, de Pedro nem epp olyan, mint o. En nem feltenem a Chelseanel.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.19. 21:18:06

barca0000 írta:
Messithebest írta:ezt Pedro hogy gondolta? majd Hazard padozik vagy hogy? vagy jobb szelen akar bekerulni egy Willian-Cuadrado paros mellett... ? :lol: nem ertem, de sok sikert kivanok neki! Koszi mindent Pedro!
Ne becsüljük már le ennyire Pedrót !! Bőven jobb mint Willian vagy Cuadrado !
Nem hinném, hogy jobb lenne, mint az általad említett játékosok, de lehet, hogy Mouriho őt fogja preferálni, hisz ő inkább az ilyen munkás típusú játékosokat kedveli inkább.

Az ár amit kapunk érte szerintem is nagyon korrekt, sőt, véleményem szerint a legjobb eladásunk az elmúlt évekből az ár/érték arányt tekintve.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2015.08.19. 21:09:02

Kell a vérfrissítés a csapatnak, ezért örülök hogy megy. Amúgy szerettem és hálás vagyok neki, mert sokat adott a csapatnak.
De most felszabadul egy hely a keretben, amire pályázhat majd egy új, arra méltó játékos. Akár Adama ha jól teljesít Angliában, akár egy másik fiatal tehetség, akár új igazolás. Én ilyen elven, ilyen okokból adnám el Sergi Robertót is. (meg mert gyenge. De ez már off)
Kép
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.08.19. 20:48:45

Messithebest írta:ezt Pedro hogy gondolta? majd Hazard padozik vagy hogy? vagy jobb szelen akar bekerulni egy Willian-Cuadrado paros mellett... ? :lol: nem ertem, de sok sikert kivanok neki! Koszi mindent Pedro!
Ne becsüljük már le ennyire Pedrót !! Bőven jobb mint Willian vagy Cuadrado !
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.19. 20:17:41

Mondjuk lehet kicsit túloztam, mert bennem még erősen él az a Pedro aki egy Henryt kitudott szórítani és vitathatlan alapembere volt a csúcsbarcának de ez a 30 nem sok egy spanyol válogatott kezdő támadóért.

Namindegy, majd 2-3 hónap múlva lehet újra értékelni ezt a transzfert. Mit alkot majd a Chelseabe és mennyire fog hiányozni nekünk ha fog e egyáltalán.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.08.19. 20:13:51

ezt Pedro hogy gondolta? majd Hazard padozik vagy hogy? vagy jobb szelen akar bekerulni egy Willian-Cuadrado paros mellett... ? :lol: nem ertem, de sok sikert kivanok neki! Koszi mindent Pedro!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.19. 20:11:36

az is benne van a pakliban, hogy murinnyó semmit nem játszatja és jövőre jön is vissza.. :lol: mint pl. filipe luis
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2015.08.19. 19:18:21

Mondjuk jobb lett volna ha a Citybe megy. Ott Sterling és Agüero mellett befért volna a kezdőbe.. A Chelseanél tele vannak szélsőkkel. De ő tudja. Sok sikert neki.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.08.19. 19:06:47

El se hiszem hogy végre megértem ezt a napot!Nem elég hogy eladjuk,de a valós értékének legalább 2x ért szabadulunk meg tőle aranyáron! 8)
Köszönet a Barcáért tett sok munkájáért és sok sikert neki a jövőben!De azért többet az életben ne lássam Barca mezben! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Lezárt