Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2015.08.19. 18:31:12

28+2 millióért kihagyhatatlan az üzlet, sok sikert kívánok neki Londonban.
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2015.08.19. 18:13:04

Volt olyan időszak, amikor hasznos tagja volt a csapatnak, de most már nagyon örülök, hogy távozik. Az átigazolási időszak legjobb business-e ez számunkra. Köszönjük az itt eltöltött időt s sok sikert neki! Ott végre kedvére futkorászhat fel, s alá. :mrgreen:
més que un club
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2015.08.19. 17:57:24

Ha megy akkor sok sikert kívánok neki. 28+2 millió teljesen jó érte, utolsó meccse a Barcába nem sikerült túl fényesre, fel is idegesített picit az luft rúgása... , de a PL-ben hátha kiteljesedhet.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.08.19. 17:50:04

Andris írta:Ez az évszázad üzlete lenne számunkra! Nagyon remélem hogy nyélbe ütik. 8)
Detto. Ennél többet az életbe nem kapnánk érte.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.19. 17:46:05

Ez az évszázad üzlete lenne számunkra! Nagyon remélem hogy nyélbe ütik. 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.08.19. 17:24:48

Nero. írta:Amugy ez a 28+2 nem olyan rossz pénz érte, most kivételesen nem lettünk annyira lehúzva, bár ha a 2015-ös árakat nézem egy 40 reálisabb lett volna. :roll:
Hol ér ő 40-et? :lol:
Kép
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.19. 17:20:21

Ez a 30 millió körüli ár bőven jó, nem is emlékszem mikor jártunk ennyire jól egy eladással.
A MU-ban szívesebben néztem volna, de illeni fog José "munkás" csapatába.
Most pedig - talán -lesz értelme az Alexis-szel történő összehasonlításnak is.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.19. 17:07:56

Amugy ez a 28+2 nem olyan rossz pénz érte, most kivételesen nem lettünk annyira lehúzva, bár ha a 2015-ös árakat nézem egy 40 reálisabb lett volna. :roll:
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.19. 16:38:27

palesz77 írta: Ezt meg kétlem, legalább egyikük még évekig itt lesz szerintem. Aki amúgy szinte biztos vagyok benne, hogy Munir lesz, pedig jelenleg Sandrot többre tartom az első csapatnál, inkább kész játékos, mint Haddadi.

Sandro játéka áll legközelebb Pedro-éhoz és elfogultság nélkül azt a szintet bőven le tudja hozni, amit Pedro mutatott és most lesz alkalma fejlődni. A liga csapatainak kb. 2/3-át pedig vele is simán hozni kellene, plusz ő Suarezt is tudja pótolni (sőt leginkább az ő posztja fekszik a spanyolnak), persze közel sem olyan szinten, de ez nem várható el, illetve a B-ben is többnyire ő játszott a baloson és Munir középen.
Pedro rutinja az, amivel többet jelenthetne.
Azt mondjuk komoly hibának tartom Lucho-tól, hogy mindkét fiatalt felhozta, főleg, hogy januártól lesz Arda és szélen ő is nagyon jól tud mozogni.

Sokat köszönhetünk Pedronak, volt két kiugróan jó éve, de megoldható probléma a helyettesítése, még akkor is ha biztiosabb pontnak éreztem.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.08.19. 16:09:10

Érdekesség, hogy Pedro Fabregas bíztatására döntött Mourinho Chelsea je mellett.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.19. 15:59:20

Ezt meg részben adom, de Pedro is eléggé leszokott ezekről. Most mondjuk szuperkupán pont bekotorta, így fel lehet hozni természetesen, de előtte az elmúlt 2 szezonban egyedül a Getafe elleni meccset döntötte ő el, ennyit meg Sandro is tett már tavaly a Villarreal ellen..
Ez is igaz, eléggé megcsömörlött az elmúlt években az ígéretes kezdés után. A váltás talán jót tehet neki, de egy Chelsea szintű csapatba nem vagyok benne biztos, hogy elég jó lesz.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.19. 15:11:38

Nero. írta:Nem előre hisztizek, de azért valljuk be hogy komolyabb csapatok ellen ez a két kölyök kezdőként valószínűleg édeskevés lesz.
Az a hisztis rész nem is neked szólt, hanem azoknak, akik majd 1 vereség után temetik a szezont év közben, és felhozzák, hogy Pedro az ilyen meccseket szokta hozni.. :D Bocsi, ha nem volt egyértelmű. Kezdőként meg persze, hogy kevesek lesznek, pont úgy, ahogy Pedro is kevés volt amikor be kellett ugrania valaki helyére az MSN-ből. Volt 5 jó meccse egész szezonban, javarészt csereként azok is, fáradt ellenfél ellen. "Sajnos" olyan szintet képvisel az a hármas elől, hogy bárki esik is ki, eszméletlen nagy lesz a kontraszt, mindegy, hogy Pedro, Vagy a 2 ifi játszik.. Az elmúlt 2 kupameccs ezt tökéletesen bizonyította is.
LG írta:Játékban mondjuk tényleg nincsenek lemaradva a fiatalok Pedrotol, viszont utóbbitól amit nem lehet elvenni, hogy jó pár fontos, olykor kupákat érő gólt szerzett, ezekért kapta ugye a San Pedro becenevet. A fiatalokról ez nem mondható el, de majd meglátjuk, hátha vmelyik robbant idén.
Ezt meg részben adom, de Pedro is eléggé leszokott ezekről. Most mondjuk szuperkupán pont bekotorta, így fel lehet hozni természetesen, de előtte az elmúlt 2 szezonban egyedül a Getafe elleni meccset döntötte ő el, ennyit meg Sandro is tett már tavaly a Villarreal ellen..
visca el barca írta:jövőre elég sanszos h egyik sem lesz már itt.
Ezt meg kétlem, legalább egyikük még évekig itt lesz szerintem. Aki amúgy szinte biztos vagyok benne, hogy Munir lesz, pedig jelenleg Sandrot többre tartom az első csapatnál, inkább kész játékos, mint Haddadi.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.19. 15:05:30

Nem mintha olyan jól álltunk volna, ha Pedronak kell helyettesíteni bárkit is az MSN-ből.. Bár előre látom, hogy amint Munir vagy Sandro gyengébb meccset hoznak le, jön majd a Pedrozás - mint tavaly Alexis siratása Suárez első hónapjaiban. A szentimentalizmus ismét lecsap, annyival jobb Pedro Sandronál, hogy több a rutinja, de semmi egyéb. Gürizni mindketten güriznek, gyorsak, agilisek, Sandro még a kapura is veszélyesebbnek tűnik. Pedro rutinja meg nem jár olyan szintű játékkal, hogy emiatt hetekig zokogni kéne a távozása után, például most a legutóbbi meccsen a saját 16-osunk környékén adott labdát az ellenfélnek, amiből aztán csak szerencsénk volt, hogy nem lett gól, mert oldalhálót lőtt a gyerek. u.i.: Ott van még Rafinha is támadó cserének, Sevilla ellne elég jól kente azon a poszton, meg úgy egész előszezonban is.
Játékban mondjuk tényleg nincsenek lemaradva a fiatalok Pedrotol, viszont utóbbitól amit nem lehet elvenni, hogy jó pár fontos, olykor kupákat érő gólt szerzett, ezekért kapta ugye a San Pedro becenevet. A fiatalokról ez nem mondható el, de majd meglátjuk, hátha vmelyik robbant idén.
Ő kicsoda?


Amúgy felesleges, szegény még többet padozna, mint a Chelsea-nél.
Tavaly nyáron mondjuk eléggé hajtottuk, szóval nem kéne így lenézni. Mi elvileg Alves posztjára szántuk volna, végül is nem hiányzott, mert a brazil összekapta magát. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy most, hogy tartani fogja a formáját, főleg, hogy meg lett az új zsíros szerződése.
A kolumbia pedig biztos jobbab tudna érvényesülni egy támadó felfogású csapatban, mint Mourinho Chelsea-jében.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.19. 15:04:29

Nero. írta:Minden La Masiás srác közelebb áll a szívemhez, mint akiket máshonnan igazolunk, de egyre nagyobbak az aggályaim az idei szezonnal kapcsolatba. :?
jövőre elég sanszos h egyik sem lesz már itt. vidal, arda, ha muszáj tudnak elől játszani, ráadásul ha pedro megy, elég sanszos, hogy már télen hozunk egy nolito kalibert.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.19. 14:53:36

palesz77 írta:
Nero. írta:Nagyon szép lesz majd amikor Munir vagy Sandro fogja helyettesíteni, mert azt gondolom senki nem gondolja, hogy az MSN sérülés/eltiltás/pihentetés nélkül lehozza az évet. Azonnal le kell csapni Nolitora.
Nem mintha olyan jól álltunk volna, ha Pedronak kell helyettesíteni bárkit is az MSN-ből.. Bár előre látom, hogy amint Munir vagy Sandro gyengébb meccset hoznak le, jön majd a Pedrozás - mint tavaly Alexis siratása Suárez első hónapjaiban. A szentimentalizmus ismét lecsap, annyival jobb Pedro Sandronál, hogy több a rutinja, de semmi egyéb. Gürizni mindketten güriznek, gyorsak, agilisek, Sandro még a kapura is veszélyesebbnek tűnik. Pedro rutinja meg nem jár olyan szintű játékkal, hogy emiatt hetekig zokogni kéne a távozása után, például most a legutóbbi meccsen a saját 16-osunk környékén adott labdát az ellenfélnek, amiből aztán csak szerencsénk volt, hogy nem lett gól, mert oldalhálót lőtt a gyerek. u.i.: Ott van még Rafinha is támadó cserének, Sevilla ellne elég jól kente azon a poszton, meg úgy egész előszezonban is.
Nem előre hisztizek, de azért valljuk be hogy komolyabb csapatok ellen ez a két kölyök kezdőként valószínűleg édeskevés lesz. A lehetőség itt van előttük, én nagyon remélem, hogy megragadják a lehetőséget. Minden La Masiás srác közelebb áll a szívemhez, mint akiket máshonnan igazolunk, de egyre nagyobbak az aggályaim az idei szezonnal kapcsolatba. :?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.08.19. 14:28:55

djtrack írta:Cudraroert akár el is lehetne cserélni.....
Ő kicsoda?


Amúgy felesleges, szegény még többet padozna, mint a Chelsea-nél.

Pedrónak meg köszönet az első évéért. :)
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2015.08.19. 14:22:17

Cudradoert akár el is lehetne cserélni.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára djtrack 2015.08.19. 14:32:26-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.08.19. 14:05:29

Messias2 írta:Akkor sok meccsen nem fog játszani, mert Jose a saját embereit szokta nyomatni, a rotálás szót meg nem nagyon ismeri.
Mondjuk én el nem tudom képzelni, hogy José ellenezné Pedrot, tipikus Mourinho katona.. :D Gürizik mint a szemét, azt csinálja amit az edző mond, pluszban támadja is a kaput, ami például Willianról nem mondható el. Jó lenne ő oda szerintem.
Nero. írta:Nagyon szép lesz majd amikor Munir vagy Sandro fogja helyettesíteni, mert azt gondolom senki nem gondolja, hogy az MSN sérülés/eltiltás/pihentetés nélkül lehozza az évet. Azonnal le kell csapni Nolitora.
Nem mintha olyan jól álltunk volna, ha Pedronak kell helyettesíteni bárkit is az MSN-ből.. Bár előre látom, hogy amint Munir vagy Sandro gyengébb meccset hoznak le, jön majd a Pedrozás - mint tavaly Alexis siratása Suárez első hónapjaiban. A szentimentalizmus ismét lecsap, annyival jobb Pedro Sandronál, hogy több a rutinja, de semmi egyéb. Gürizni mindketten güriznek, gyorsak, agilisek, Sandro még a kapura is veszélyesebbnek tűnik. Pedro rutinja meg nem jár olyan szintű játékkal, hogy emiatt hetekig zokogni kéne a távozása után, például most a legutóbbi meccsen a saját 16-osunk környékén adott labdát az ellenfélnek, amiből aztán csak szerencsénk volt, hogy nem lett gól, mert oldalhálót lőtt a gyerek. u.i.: Ott van még Rafinha is támadó cserének, Sevilla ellne elég jól kente azon a poszton, meg úgy egész előszezonban is.

Én részemről köszönök mindent neki, az első évében nagyon berobbant, akkor igen komáztam, sokkal bátrabban és kaput támadóbban játszott akkoriban, aztán szép lassan ez kiveszett belőle, és meghagyta javarészt a válogatott meccsekre. Fontos alakja a klubnak, nélküle nem lett volna 6 kupás évünk - konkrétan csak 4 kupás lett volna az -, úgyhogy minden tiszteletet megérdemel, de nem hiszem, hogy a távozásával jelentős értékben gyengül majd a klub, elvégre "zongoracipelő támadókból" marad továbbra is a padon.
palesz77 egy hónapja az Igazolások topicban írta: Pedronak meg elméletileg 30 millióra esett vissza a 150-es kivásárlási ára. Mondjuk tuti nem megy most nyáron el, főleg nem Mourinhohoz..
Itt meg szeretném külön megtapsolni magam. Hogy megmondtam előre.. :lol:
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.19. 13:26:19

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Mourinho egyből lecsapott rá
most olvasom, hogy murinnyónak nem is kell, abramovics erőlteti a dolgot...
Akkor sok meccsen nem fog játszani, mert Jose a saját embereit szokta nyomatni, a rotálás szót meg nem nagyon ismeri.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.08.19. 13:25:02

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Mourinho egyből lecsapott rá
most olvasom, hogy murinnyónak nem is kell, abramovics erőlteti a dolgot...
Én elhiszem neked, fura akkor a helyzet. Én azt olvastam, hogy a City meccs után Mourinho vette fel a kapcsolatot Pedroval. Nem is hivatalos, a fene se tudja eldönteni a sok újságírói hülyeség közül melyikben van némi valóság is. :D

Szerintem jó lehet a Chelseaben, jobban is örülök neki, hogy odamegy mint a Manchesterhez.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21162
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.08.19. 13:19:58

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Mourinho egyből lecsapott rá
most olvasom, hogy murinnyónak nem is kell, abramovics erőlteti a dolgot...
Ha ez igaz, akkor jó lesz megint a hangulat a Chelseanél. Úgy tudom Mourinho előző Chelsea-s időszaka során is ilyen dolgokkal kezdődtek a problémák, Sevcsenkórol beszélték, hogy Mourinho nem akarta, Abra viszont igen, és ha már megvette, akkor persze játszania is kellett.

Pedro mondjuk nem akkora karakter, mint Seva, igy talán nem okozna akkor problémát az érkezése, de már régen rossz, ha nem az edző kérésére érkezik egy játékos, főleg egy Mourinho szintű edző nem viseli jól az ilyeneket.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.08.19. 13:16:34

Nagyon szép lesz majd amikor Munir vagy Sandro fogja helyettesíteni, mert azt gondolom senkinem gondolja, hogy az MSN sérülés/eltiltás/pihentetés nélkül lehozza az évet. Azonnal le kell csapni Nolitora.

Nekem hiányozni fog nagyon. Ez a cikk mindent elmond róla szerintem. Sok sikert Angliában. :) Biztos vagyok benne hogy aprítani fog a hullagyenge angol védők védők ellen.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.08.19. 13:15:50

Azért tartották itt szerződésben Munirt és Sandrot, mert számítottak pedro lelépésére.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.19. 12:55:40

Bob_Marley írta:Mourinho egyből lecsapott rá
most olvasom, hogy murinnyónak nem is kell, abramovics erőlteti a dolgot...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.19. 12:54:27

Én mindig kedveltem a srácot. Ő mindig mindent megtett a meccseken. Nem volt világklasszis, de azért pár fontos góljára mindig emlékezni fogok. Sok sikert neki, szerintem PL-ben megfogja állni a helyét
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Lezárt