Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.06.15. 02:13:04

Sanama írta:
Fernando írta:42 milliót utasított el a Valencia. Mi meg 35-ért vinnénk? Hogyis van ez?
Viszont Villa is érdekes ember. Ő sem az a szerény és higgadt játékos mint Xaviék,de emberileg sokkal jobb mint Ibrahimovic.
A játéka pedig tökéletesen beleillene a csapat játékába,de akkor most mi van Eto'o-val? :)
Na ez az amit még Ibránál is jobban ellenzek.

Merthogy szerintem Villa aztán tényleg nem jobb(de semiképp se hasznosabb) játékos mint Eto'o.Na meg aztán nem is fiatalabb így nem nagyon örülnék neki.Akkor már inkább Zlatan.

Amúgy az idézett részhez.Sokkal kevésbé zavar Ibra magaviselete a pályán és a pályán kívül mint Villáé a pályán.Lehet,h Ibra nagyképű meg bunkó de Villa meg a legnagyobb mocskos színészek egyike és Ő se túl szerény.Szóval megint csak azt mondom inkább Zlatan.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.06.15. 02:08:08

Már megint megy minden érintettel kapcsolatban a felesleges szájtépés!
Akkor minden kiderül, ha ez is, az is, amaz is bemutatkozott az új
egyesületében, illetve kifut az első hivatalos meccsen csapata mezében
a pályára.
Itt is minden hetet-havat összehordtok, szinte már fárasztó.
Ezzel annyira feleslegesen megy az idő, hogy borzalom!
K.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.06.15. 01:49:04

Fernando írta:42 milliót utasított el a Valencia. Mi meg 35-ért vinnénk? Hogyis van ez?
Hát igen ezt mondjuk én sem értem. :)
Viszont Villa is érdekes ember. Ő sem az a szerény és higgadt játékos mint Xaviék,de emberileg sokkal jobb mint Ibrahimovic.
A játéka pedig tökéletesen beleillene a csapat játékába,de akkor most mi van Eto'o-val? :)

Én már nem is gondolok semmit. elmúlt 1héten már majdnem hosszabbítottunk Eto'o-val,már majdnem aláírt Ibra mostmeg már majdnem Villa van itt?
Na majd ha Laporta bácsival bemutatják a sajtó előtt,a mezével együtt akkor elhiszem :?
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.06.15. 01:43:43

Mikaos írta:No, még a végén Villa lesz nálunk és Ibra a Madridban? Ettől a forgatókönyvtől jobban tartanék, mintha fordítva lenne...
Én meg jobban örülnék ennek. Meg is indoklom: Villa képes szélen játszani,gyorsasága miatt jobban illik oda,mint zlatan illene,így Eto'nak is maradna hely a kezdőben, amúgy is a 3 csatárunk változtatni szokta a helyét.
Ibra meg menjen Madridba.Ronaldoval szép páros lennének,meglenne a csapatmorál,szegény Kaká-t sajnálnám,m őt elnyomnák rendesen.Pellegrini érzésem szerint belebukna a realba,főleg ha még Ribery-t is megszereznék.Sok sztár szépen kioltaná egymást meg széthúzná a csapatot.Én szurkolok,hogy összejöjjön ez a madrid ebben a felállásban.
Hozzánk meg jöhet vagy Robinho vagy Agüero vagy Silva, esetleg Tevez.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.06.15. 01:39:55

Mikaos írta:No, még a végén Villa lesz nálunk és Ibra a Madridban? Ettől a forgatókönyvtől jobban tartanék, mintha fordítva lenne...
De ha Ibra marad Interben, és Villa jön: akkor az rendben van:) Villa amúgy a bal szélen is megállná a helyét szerintem... mai meccsen is majdhogynem balszélsőt játszott.
Simán lehet, hogy Ibra a Realban vagy a MU-ban fog kikötni. A cserének már csak azért sincs sok esélye, mert Ibrát jócskán túlértékelték milánóban a kamerunival szemben. Én speciel örülnék, ha Ibra Madridban kötne ki. C. Ronaldo és Ibra együtt? Szerintem annyi balhé lenne, hogy az hihetetlen. Két közösségromboló ember egy csapatban... jövőre sem kéne tartanunk a realtól.

Villa viszont nagyon szimpatikus játékos, és valóban a legjobbak egyike. Ha mellette még Ribéryt is megszereznénk, az nem lenne semmi.
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2009.06.15. 01:04:04

Menjen csak Zlatan a madridba! Nem tudom miért tojtok tőle, eddig semmit nem bizonyított még nagy hírnevéből. Egy fokkal se lenne eredményesebb a madridban, mint rvn vagy higu.
LPKeke írta: Etoról meg jönnek a hírek, hogy pl a MU vinné, de oda biztos nem fog menni.
Miért ne menne? Ott lenne a Barca után a legjobb helye.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
LPKeke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2008.05.21. 15:26:36

2009.06.15. 01:02:59

A Villa ügy csak bekavar! A klub szempontjából is jobb lenne egy Eto-Ibra csere, még pénzügyileg is! Ibrát csak így tudjuk megszerezni, mert az is biztos hogy 60on túl lenne az ára, ha csak őt veszzük. Etoról meg jönnek a hírek, hogy pl a MU vinné, de oda biztos nem fog menni. Ha Villa jön akkor Etoval mi lesz? Helyet nem fog cserélni vele. Fura ez az egész és nagyon örülnék ha végre vége lenne az egésznek!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.06.15. 01:00:45

No, még a végén Villa lesz nálunk és Ibra a Madridban? Ettől a forgatókönyvtől jobban tartanék, mintha fordítva lenne...
De ha Ibra marad Interben, és Villa jön: akkor az rendben van:) Villa amúgy a bal szélen is megállná a helyét szerintem... mai meccsen is majdhogynem balszélsőt játszott.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.06.15. 00:59:13

42 milliót utasított el a Valencia. Mi meg 35-ért vinnénk? Hogyis van ez?
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Pocsa11
Jugador del Barça
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2008.02.18. 21:07:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.15. 00:47:47

Én Ibrát sokkal szívesebben látnám Barca mezben mint Villát. De csak szigorúan a kvalitásai miatt.
Viszont most elgondolkoztam egy kicsit. Ibrahimovic menedzsere azért próbálkozhatott be a Realnál, mert az Eto'o-Zlatan csere zátonyra futott. Így mind Zlatan, mind pedig a Barca elkezdte keresni a számára megfelelő második opciót.
Gairgoe
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.06.15. 00:13:40

2009.06.15. 00:24:52

Szerintem Torres tuti nem jönne a barcába, ugy gondolom számára spanyolországban csak az atletico létezik. Minden esetre akit szívesen látnék támadóposzton az villa/torres/aguero és silva/ribery. Bojan kölcsönadnám, hlebet meg gudjonsent eladnám a vezetőség helyében.
risubarcafan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2008.08.13. 23:27:18

2009.06.14. 23:33:55

Ja igen, bocsi a kirohanásom miatt, Torres messze van a barcától, bár csodálatos lenne ha ő jönne. A másik meg szerintem ez a eto,ribéry,henry spekuláció szerintem úgy lenne szép, ha Eto most menne, mert túl sokat foglalkozunk vele, és már a média is, emlékezzünk mi volt ronaldinho ügyével is, meg deco. Lehet kicsit más, de mégis mindenki ezzel foglalkozik, nem lenne helyes ha maradna azok után, hogy tavaly is körülötte folyt minden, de azt se tartom helyesnek hogy Ibra jön.. Én fiatal csatárt tennék be, és akkor itt jön Villa. Henry-ra térve, rá rábíznám a kupák, meg egyéb ienek szerepét, és Ribéry játszana ott a helyén, vagy ha Messi pihen akkor egy Henry-xyz-Ribéry csatár hármas-t látnék.. szóval nem tudom, de én így gondolom. Filipe meg ahogy néztem videókat róla, sztem Barcába még helyre rakják a tudását, azt rendben lesz. Abidal se rossz szerintem, csak nem érzem benne azt az erőt, ami kellene..:S Hát nem tudom ti hogy látjátok, de eléggé idegesít már ez az összevissza pletyka, kénének már a késztény cikkek :) De bármi legyen is a vége, Barca volt Barca most és Barca lesz a legjobb csapat a világon:)
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.06.14. 23:17:01

risubarcafan írta:Most őszinte leszek és kiadom magamból, NE VILLÁT, AZ EGY..nem részletezem, Akkor már inkább Torres :D:D:D:D, bár villa jobb mint Ibra, de miééééért?? XDDXXDXDXD
Húdevicces. hehe. :)

De mi történt? Akkor Ibrát el lehet felejteni? Érdekes ez, én is azthittem, hogy Villa már a Madridé. :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.14. 22:24:57

Bodi írta:Villa az egyetlen,akiért cserébe odaadnám Eto'o-ot.
Teljesen biztos vagyok benne,hogy tudná pótolni,sőt sztem emelné is a szintet.
Sztem is két jó megoldás van Eto'o helyére: Villa vagy Torres, de sajna az utóbbi elég elérhetetlen, bár egy próbát lehet megérne. Az egész nyaram feldobná ha idejönne. Azonban Villa sem elhanyagolható. Kellően motivált, nem egy nagyképű senkiházi és rengeteget játszott már együtt néhány Barca-játékossal. (elsősorban Xavi és Ini) Sokkal inkább itt látnám mint Ibrát, ha mindenképp megy Samu.
Lehet hogy csak átigazolási kacsa, de Cesc-t is szívesen viszontlátnám. A védelmet szerintem nem is kell nagyon bolygatni, egy bal bekk kell, ha nem történik olyan katasztrófa mint idén -ami nem valószínű- egy-két játékos kiesésével is stabil a védelmünk. Remélem azért Muniesát felhozza Pep az A csapatba és játszik néha. Akkor pedig Caceres-t kölcsön lehetne adni, lehet, hogy neki is jót tenne ha folyamatosan játszana, még akkor is ha nem egy top-csapatban.
Forca Barca!!!!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.06.14. 22:19:32

Richi írta:én 1et nem értek miért Etoo helyére akarunk valakit?Henry futott egy jó szezont de nem volt annyira nagy hasznára a csapatnak mint Etoo és az idő múlásával ha maradnak mind2en még kevésbé lesz!A "célját" is elérte velünk Titi-> BL győztes lett!a helyére kellene inkább igazolni!én szívesen látnám Ibrát, Riberyt, Villát Barca mezbe de értelmesen kellene igazolni!
Ezzel egyetértek.Henry nagy játékos volt,de fiatalabb ő sem lesz.Már 32 lesz augusztusban! Nem kell feltétlen eladni vagy kitenni a csapatból,de kell egy ember a helyére. Villa képes lenne szélen is játszani,elöl a mi taktikánkban nincsenek kötött posztok ( Messi is szokott középen lenn,ahogy Eto'o a szélen),így őt tartom szinte tökéletes igazolásnak nyárára. Ibra inkább csak center,Ribery pedig inkább csak szélső.Irbáért a real állítólag ronaldo nagyságrendű összeget is adna... adjon,Ibra oda is való biztos jól kijönnnek Ronaldoval :lol:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.06.14. 22:15:22

Hát nagyon remélem, hogy Villa és Ibra csak alternatívák és a háttérben Eto'óval tárgyalnak a hosszabbításról. :? Járt utat járatlanért soha ne hagyj el, ez örökérvényű mondás, ha van nálunk valaki, aki biztosan megoldja a góllövést, akkor ne kockáztassuk meg, hogy olyan jöjjön, aki nem tudná biztosan ellátni a feladatát. Villa és Ibra mindketten klasszis csatárok, elég valószínű, hogy tudnák pótolni Samut, de azért mégis ott van bennem az, hogy mivan ha nem :?: :?
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.06.14. 22:08:19

Villa az egyetlen,akiért cserébe odaadnám Eto'o-ot.
Teljesen biztos vagyok benne,hogy tudná pótolni,sőt sztem emelné is a szintet.
socio66

2009.06.14. 22:06:12

Danka00792 írta: Azért azt hozzá kell tenni, hogy Villa fiatalabb mint Eto'o...Csak 27 éves.
a kameruni meg 28..
ugyan abban az évben születtek,csak hónapok vannak köztük..
Villának am örülnék,mindig is szimpatikus volt,ráadásul garantáltan pótolni tudná Samut.
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2009.06.14. 21:58:26

én 1et nem értek miért Etoo helyére akarunk valakit?Henry futott egy jó szezont de nem volt annyira nagy hasznára a csapatnak mint Etoo és az idő múlásával ha maradnak mind2en még kevésbé lesz!A "célját" is elérte velünk Titi-> BL győztes lett!a helyére kellene inkább igazolni!én szívesen látnám Ibrát, Riberyt, Villát Barca mezbe de értelmesen kellene igazolni!
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2009.06.14. 21:55:00

jajj csak Villa ne jöjjön, kérlek Pep, csak őt NE!!!
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.14. 21:42:50

Nézem a Konföderációs kupát!És azon agyalok, hogy tudom hogy nem most, de majd egyszer!Remélem még látom Cesc-et gránátvörös-kékben a camp nou-ban!Egyszer remélem hazatér!Amelett,hogy kiváló képességű középpályás szimpatikus ember is!
Kép
risubarcafan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2008.08.13. 23:27:18

2009.06.14. 21:38:37

Most őszinte leszek és kiadom magamból, NE VILLÁT, AZ EGY..nem részletezem, Akkor már inkább Torres :D:D:D:D, bár villa jobb mint Ibra, de miééééért?? XDDXXDXDXD
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.14. 21:37:53

Én már úgy vagyok, h tök mindegy Pep jól fog dönteni és kész..akárki jön és megy... 8)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.06.14. 21:35:22

Itt még semmi sem tuti!Eddig minden csak spekuláció! :lol: Érdekes dolgok ezek!!!! :D :wink: Mondjuk már őszintén szólva esze a fene hogy milyen lesz a jövő évi keret!Ki jön ki megy!Milyen gyarló az ember igaz?!Mindent megnyert ez a csapat és Én (mi) a változásokat várjuk!Érdekes... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára albicelesteX 2009.06.14. 21:38:52-kor.
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.14. 21:32:32

Most hallottam a rádióban, h állítólag Laporta és Moratti is amellett vannak, h Ibra és Eto'o is maradjon a helyén. Bár ez már volt itt. Lehet, hogy u.a. van mint tavaly próbálnak Eto'o-val megállapodni, de ha nem sikerülne akkor jönne Villa,Ibra stb.? :?
Lezárt