Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2009.07.10. 14:30:55

egy ideje már olvasom a fórumot de nem nagyon írta még be

1. villa jó igazolás lesz/lenne mivel ő bírna jobban játszani szélen mint Eto'o
az tény hogy Eto'o nagyon jól játszott de nem tudhatni mi zajlik Eto'o és Guardiola között. A kameruni valószínű hogy távozni fog a gárdától és ahogy a cikket olvasom úgy tűnik hogy a City lesz a befutó mivel amennyire ismerem Eto'o-t ő a pénzt fogja választani

2.ez a szélső igazolás is egy nagy téma... már sok jelölt volt de most nem tudom mi lenne a jobb mert vannak "lehetőségeink" pl.:idehozzuk Fabregas-t és akkor Guardiola rotálná a középpályát és akkor néha fönt lenne Henry balon és középen Ini és Xavi és mondjuk a köv. meccsen Henry pihen és középen Fab és Xavi
De az is megoldás lenne ha idehoznánk Matát akkor lenne egy igazi szélsőnkmert az bizony kérdés hogy Ini tud-e olyan teljesítményt nyújtani mint idén nyújtott középen (biztos vagyok benne hogy ott is király lenne de de ha középen még jobb akkor nem nagyon van értelme ott játszatni csak a muszáj)

Persze én nem vagyok felelős az igazolásookért nem vagyok és a Barcánál senki...

Egyébként
Felepe-vel mi van ? már elúszott vagy mi? és vannak szélre más jelöltek?
És Matáért a tárgyalások folynak vagy az is egy pletyka vagy ha Villáért befejeződtek a tárgyalások akkor mozdulunk rá?

Bocs ha egyszerre sok volt :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence8 2009.07.10. 14:34:44-kor.
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2009.07.10. 14:13:25

Most olvastam h a City hétvégéig ad haladékot a Barcának h pontot tegyenek az Eto'o ügy végére.Az árról nincs írva semmi.(The Sun)

Remélem a Cesc ügyből jól jövünk ki és akk a középpályát is rotálhatja Pep valamint akk eltudnék képzelni egy olyat h Ini megy ki balszélsőnek és a helyét Cesc veszi át. Szntem nem rossz ötlet Laportáéktól és Cesc am is vissza szeretne jönni Spanyolhonba.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.10. 14:04:35

lionelmessi19 írta: 1.Egy fillért nem költünk középső védőre, az hétszentség.
2.Amit én reálisnak látok, az az, hogy megvesszük Villát, Filipét. És persze hogy Eto'o ittmarad.
3.Cesc Fabregasra nem fogunk pénzt költeni.
1. Laporta nyilatkozta TVE-nek, hogy egy középső védőt igazolnának (kérdés, hogy ebbe beletartozik-e Henrique, vagy sem?)
2. Eto'o épp nem úgy néz ki, hogy ittmarad.
3. Márpedig azt nyilatkozta szintén Laporta, hogyha Ribéry nem jön, akkor rámozdulnak Cesc-re. ( www.sport.es )

Én azt mondom, meglátjuk, semmit sem jelentenék ki kategorikusan. Régen is itt tényként számolt be mindenki arról, hogy Ribéry jön...aztán mi lett belőle?!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.10. 14:01:44

frost86 írta:És igen is S. Agüero lenne a legjobb megoldás 9-es posztra- Nekem egy az egybe romário típus Ő is 170cm volt de micsoda jó center,
Elfogadom a véleményedet.
Ugyanakkor nem volt szó a vezetőségnél Agüeroról.
Innentől kezdve fölösleges szócséplés.

Torrestoni!
Tőled megszokott, jó kis korrekt hozzászólás volt.
Olvassa el mindenki akármilyen hosszú!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.10. 14:01:19

frost86 írta:És igen is S. Agüero lenne a legjobb megoldás 9-es posztra- Nekem egy az egybe romário típus Ő is 170cm volt de micsoda jó center,

Csak annyi különbséggel,hogy Romário a világ legjobb csatár volt és ő sok mindent le tett az asztalra mikor a barcába igazolt vb győzelem stb még agüero semmit se tett le az asztalra és szerintem Romário volt a brazíl történelem második legjobb játékosa lásd több mint 1000 gól persze pelé mögött,de kettőjüket azért nem hasonlítanám össze mert két különböző korszakban játszottak!Romário a király Forza Barca
Bocs, de Agüero igenis tehetséges, de még csak 21 éves, ha jól tudom. Lehet a stílusa olyan. Semmit? Az argentin olimpiai arany semmi? Pont a Barcába beleillene Messi mellé.
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2009.07.10. 13:54:37

És igen is S. Agüero lenne a legjobb megoldás 9-es posztra- Nekem egy az egybe romário típus Ő is 170cm volt de micsoda jó center,

Csak annyi különbséggel,hogy Romário a világ legjobb csatár volt és ő sok mindent le tett az asztalra mikor a barcába igazolt vb győzelem stb még agüero semmit se tett le az asztalra és szerintem Romário volt a brazíl történelem második legjobb játékosa lásd több mint 1000 gól persze pelé mögött,de kettőjüket azért nem hasonlítanám össze mert két különböző korszakban játszottak!Romário a király Forza Barca
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.07.10. 13:45:25

LM10 írta: Laporta kimondta, h vagy Ribéry vagy Cesc...
No, ez hol is volt? :lol:

Eszméletlen mennyiségű baromságot olvastam most egy-két perc alatt itt, no de nem gond, egy héten egyszer belefér...

Azt hiszem már biztosnak vehetünk a következő hetekben három játékost, akik érkeznek, s kettőt akik távoznak. Én abban bízom lesz egy harmadik távozó is Hleb személyében, ezt pedig elősegíthetné egy újabb középpályás érkezése.

A várható érkezőkön kívül már csupán egy középpályást tartok valószínűnek és ésszerűnek.

Mivel nem lenne rossz egy bal szélső támadó sem, de én egy ide-oda nyalizós Ribéry, és egy hisztis-iszákos Robinho párosból valahogy egyiknek sem adnám oda a gránátvörös-kék mezt, főleg nem sok-sok millióért. Silva pedig érinthetetlen ezen a nyáron.

Ahogy látom az itteni emberek agyát is megszállta valami, s már úgy igazolnának (kezdve Ibrahimovicstól), hogy egyáltalán nem fontos milyen az az ember, csak híres legyen, kiváló képességekkel, a világ legjobbja stb. Ez borzalmas, ez abszurd, ez a lehető legrosszabb irány. Így értelmét vesztené a "més que un club".
Amikor pedig olyat látok, hogy C. Ronaldónak örültek volna pl. itt..., az pedig már katasztrófa, apokalipszis... számomra.

Nem csupán ennyiből áll egy játékos, a személyiségének is óriási hatása lesz/lehet mind a saját, mind a csapat teljesítményére. Mindegy, ez csak egy apró kitérő volt.

Egy-két napja épp VT-nek fejtettem ki, hogy az evidens, hogy a jelenlegi kezdő középpályássorunk a világ legjobbja, jobbat én - aki számára már-már fontosabbak az elvek és a hagyományok, mint a játéktudás - egész egyszerűen nem tudok elképzelni. Azonban a cserepad erősödhetne, több okból kifolyólag is.

Azt hiszem két játékost lehet biztosan mondani, akikkel (mindent figyelembe véve) számomra a csapat legfontosabb része még erősebb lenne.

Az egyik Cesc, aki még maradjon csak Londonban. Azonban az vitathatatlan, hogy ha eltekintek (ez a legnehezebb) az akkori átigazolásától, arra jutok, hogy a vele született tehetség, a játékstílusa, a képességei, a La Masiában kapott oktatás, valamint Wenger felfogása, s tanítása, s a szerénysége együtt olyanná teszi, akivel erősödhetne a csapat.

Valaki írt egy óriási baromságot: opciós jogunk van rá, tehát majd egy-két év múlva kihasználjuk azt, s leigazoljuk. Azért nem árt tisztában lenni a dolgokkal. Én legalábbis úgy tudom, s az a meggyőződésem, hogy a Barça csupán akkor szólhat bele, ha a Real ajánlatát elfogadnák az ágyúsok, no de mindegy, nem ez a mondandóm lényege.

A másik ilyen játékos Mascherano, akit végtelenül sokra tartok a pályán és azon kívül mutatott dolgai miatt. Elképesztő mezőnymunkára képes, mindent megtesz a csapatáért, szívesen jönne, s azt hiszem egy ilyen játékossal minden szempontból nyerhetne a csapat.

Végre olyan edzéseket kapna, ami szinte kizárólag a labda körül forog, így fejlődhetne ebből a szempontból, s ez talán amiben még előrébb kellene lépnie, ha a Blaugranában játszana. Úgy hiszem az értéke tovább nőne, s nagyon hasznos eleme lenne a csapatnak.

Én utóbbit választanám, főleg ha 25-32M között elérhető lenne. Iniesta így többet léphetne fel a támadásokhoz, nem beszélve arról, hogy Villa és Henry is játszhatna azon a poszton, miközben Henry/Bojan/Messi/Villa középen, s még a jobb oldalra egy Messi és mondjuk egy Pedro páros.

Mascherano számára az első év még a tapasztalatszerzés, a szamárlétra végigjárása lenne a feladat. Az elszántságában biztos vagyok, s abban is, hogy hamar beilleszkedne.

Aztán itt van a sokat emlegetett ANK, valamint az a tény, hogy a középpályán alig volt rotáció az évben, s Sergin kívül nincs is ütőkártyánk. Keitával semmi bajom, Hleb maradása pedig még mindig nonszensz számomra.

A csapat az elmúlt idényben szerencsés volt, csupán Iniesta bajlódott komolyabb sérüléssel, viszont nem szabad elfelejteni, hogy Xavi és Touré milyen emberfelettit nyújtott.

Főleg Xavi, aki papíron "csak" 35 meccsen lépett pályára, de azt kell mondjam, én nem várok már el tőle még egy ilyen idényt. Csoda, hogy bírta, alig pihent, rengeteget dolgozott, sokat kapott a lábára, s amikor csak lehetett világklasszis produktummal rukkolt elő. Igaz néha már ha nem is fizikális értelemben, sokkal inkább szellemileg elfáradt, s pontatlanul játszott. Ez csupán 4-5 mérkőzés volt, többnyire kiscsapatok ellen, azonban én pont ezeken a találkozókon - főleg mikor hetente két meccs van soron - pihentetném.

Ez tarthatatlan egy majdnem 60 meccses idényben, ezért nem lehet azzal takarózni, hogy a középpálya kész, s kispadra egy Mascherano nem jó/luxus.

Nagyon sok lenne a variációs lehetőség, nem beszélve a minőségi rotációról, ezért én mindenképp pálcát török mellette.

Tehát mindent alaposan körül kell járni, s át kell gondolni. Én így tettem, s számomra az egyetlen járható út, amivel biztosan erősödnénk, s amivel a csapat nem csupán magában a játékban járna jól, az az argentin.

Az pedig elég szomorú, hogy mennyi szemét található a topikban...

Köszi, hogy elolvastad! :wink:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.10. 13:39:26

Barcagirl24 írta:Valahogy én is leragattam ennél a két játékosnál :lol: Amúgy meg 100% hogy Fabregas nem jön.. Szerntem ugy lesz hogy jövőre a Real leigazolja Riberyt mi meg talán Fabregast bár erre sincs sok esély..
Csak mi nem lettünk beavatva. 8)
Amúgy én sem gondolom, hogy Fabregas itt köt ki.
Mascerano mindenképpen valószínűbb, és róla még olvastam is.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.10. 13:36:17

Varatrix írta:Valaki világosítson már fel könyörgöm, mert sem az eurobarcán sem a hivatalos oldalon nem olvastam Fabregas-sagaról.
Én még Villánál és Filipénél járok. :roll:
Valahogy én is leragattam ennél a két játékosnál :lol: Amúgy meg 100% hogy Fabregas nem jön.. Szerntem ugy lesz hogy jövőre a Real leigazolja Riberyt mi meg talán Fabregast bár erre sincs sok esély..
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.10. 13:28:22

Valaki világosítson már fel könyörgöm, mert sem az eurobarcán sem a hivatalos oldalon nem olvastam Fabregas-sagaról.
Én még Villánál és Filipénél járok. :roll:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.10. 13:27:00

Szerintem fölösleges Fabregasról beszélni. Véleményem szerint 99%, hogy nem fogjuk leigazolni (legalábbis idén nem).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.10. 13:24:00

Vitatkozunk itt, h Cesc biztos nemjön mert sokba kerül meg minden....
Laporta kimondta: Vagy Ribéry VAGY Fabregas. Tudjuk h Ribéry naon messze van tőlünk így marad a spanyol.

Így elképzelném a jövőévi keretet:

V.V.,Pinto

Alves,Puyol,Piqué,Abidal,Henrique,Márquez,Filipe,Caceres

Xavi,Touré,Cesc,Keita,Busi,Hleb

Messi,Henry,Villa,Iniesta,Bojan,Pedro/Keirrison

Ezzel már erősebbek vagy mint a Real. Hisz a kezdőjük nekik is ütősnek tűnik, de a kispaduk nem a legjobb
:wink:
Xavinho #26
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.21. 21:24:05

2009.07.10. 13:21:03

lionelmessi19 írta:Bruno Alvest most felejtsétek el, ebben a pillanatban.

Csupán 6+Abidal+Touré játékosunk van a két posztra.

Egy fillért nem költünk középső védőre, az hétszentség.

Amit én reálisnak látok, az az, hogy megvesszük Villát, Filipét. És persze hogy Eto'o ittmarad.
Nagyjából ennyi.

A többiről úgy nézem, egyelőre a klubnak magának sincs fogalma, semmi döntés nem látszik azt illetően h baltámadót vennének inkább, vagy Iniestát oda, és a helyére egy középpályást.

Cesc Fabregasra nem fogunk pénzt költeni.

Szvsz Pep azért gondolkodik Bruno Alvesben ,mert ha Villa jön, akkor valszeg Cacesres megy kölcsönbe a Vale-hez!
Milito nem valószínű h gyorsan felépül!
Olvasataim szerint meg ha jön Bruno Alves, akkor Henrique megy kölcsönbe,mer a Porto tavaly kiszemelte már magának Henrique-t, csak nekünk sikerült megszerezni. Szóval ha így áll össze a dolog Pepe fejében, akkor nem is nagy hülyeség! középső védőnek lenne: Puyol,Piqué,Márquez,Bruno Alves és később Milito!

Vmi frissítés meg kell középpályára! Ráadásul ha Guddy elmegy akkor kevessebben is lesznek, h megoldják + 1 kupával hosszabb lesz az idény!
Sztem Laportáék igenis ki fognak adni pénzt Fabregasért, ha Ribéryről lemondanak!
Atridente
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.06.19. 20:27:06

2009.07.10. 13:19:38

Igenis jöjjön Fabregas, mert rá van szükségünk, miért nem lehet megérteni? Nem akarok belekezdeni, annyian leírták már : 3-as rotáció meg minden + plusz Henry helye ,de hát tényleg ez lenne a legjobb. És igen is S. Agüero lenne a legjobb megoldás 9-es posztra- Nekem egy az egybe romário típus Ő is 170cm volt de micsoda jó center, Messivel hihetetlenjól megértenék egymást. No meg a mögöttük lévő hármas- lenne egy jó kis argentín(Masherano) , és katalán magunk szerintem nagyon nem áll messze egymástól a két mentalitás,stílus. Nagyon jó ki9s csapat lenne. Nem mintha a mostani nem lenne az. Viszont kivagyok ettől a hülye dumától , hogy mi nem adunk ki nagy pénzeket, világsztárokat nem veszünk csak kinevelünk, szinte lealacsonyítjuk magunkat a madrirdhoz képest.Ne hogy már Ne tartsuk magunkat sztárklubbnak. Engem ez idegesít kicsit. Igenis ha kell megtudunk mozgatni nagypénzeket egy sztárjátékosért. Annak idején igenis nagypénzért jött, cruyf, romario, rivaldo, stb. sorolhatnám.
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2009.07.10. 13:13:42

Militot se hagyd ki, és Abidal is tud ott játszani.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.10. 13:12:17

Középső védő nem lesz! minek? Puyol,Piqué,Márquez, és Touré is tud hátul játszani. És még itt lehet Hnerique is aki jól játszik, és valszeg magabiztosabb mint Caceres. Szal biztos nem lesz igazolás erre a posztra. Villa,Filipe,Ribéry/Cesc, és Henrique.
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2009.07.10. 13:10:24

Fabregasra soha nem fog a vezetőség adni 1 eurót sem, mert egy hűtlen gyerek, aki amúgy is túl van sztárolva, nem láttátok milyen teljesítményt nyújtott a konf. kupán?Semmi maradandó, ott is Iniesta és Xavi a motor nélkülük a spanyol válogatott elég gyenge.

Vkit meg tuti nem fognak igazolni, 6 védő van a keretben.

Én még mindig azt mondom, ha már Eto'o-nak mennie kell, jöjjön Villa!Szvsz jelenleg ő tudná legjobban pótolni, de én annak örülnék a legjobban ha még mindig maradna 3 évet, és azután jöhetne Bojan, vagy k9.

Filipe meg pár napon belül tuti meglesz, ő is nagyon akar jönni, 10 millás ajánlatot már tuti elfogadnának.

Még 1 igazolásnak örülnék, méghozzá Mascheranonak.Ő 2005ben is felmerült, akkor is örültem volna, most is jó lenne.Tourét előrébb tolnák, Iniesta meg balszélen játszana.De ha jön az afrika-kupa, akkor Mas-Xavi-Iniesta.De ha nem jönne még akkor sem törne össze a szívem, így is meglehet oldani a dolgokat, de szvsz vele könnyebb lenne.

Ha nem középpályást fognak igazolni, akkorSilva/Mata lehet a megoldás.Ribéryz azért nem írom, mert annyi pénzt úgyse fognak adni érte, de kétszinű is, mint állat, erre ott a példa:
Ki az a Perez?
Minden vágyam a real...
Matat még nem tarom elég kiforrott játékosnak, de pár éven belül szupersztár lehet, de ez igaz Gaira, BOjanra, és K9re is.
Silva lenne a legjobb, már most kiváló játékos, viszont nem lenne könnyű megszerezni.
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2009.07.10. 13:04:59

Egyetértek lionelmessi19-el, Bruno Alves felejtős!
Laporta idei "nagydurranása" Villa leigazolása lesz, akit nagyon várnak Katalóniában, legalábbis erről szólnak a hírek! :wink:
Eto'o távozását most már biztosra lehet venni...szép volt, jó volt ennyi volt... kár, hogy így ért véget, de Samu is sokat kapott a klubtól és a klub is sokat kapott tőle!
Filipét is behúzzuk majd kínkeservesen.
Ami a középpályát illeti, ez maradt az egyetlen kérdőjel, mert konkrétumot erről lehet a legkevesebbet olvasni... :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.10. 12:54:01

A többiről úgy nézem, egyelőre a klubnak magának sincs fogalma, semmi döntés nem látszik azt illetően h baltámadót vennének inkább, vagy Iniestát oda, és a helyére egy középpályást.

Cesc Fabregasra nem fogunk pénzt költeni. [/quote]
Ezt most úgy érted h ha megvesszük, annyiért amennyiért elmegy eto'o és így nem leszünk mínuszba vagy úgy, hogy egyáltalán nem adunk érte pénzt?? :?:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.10. 12:35:14

Bruno Alvest most felejtsétek el, ebben a pillanatban.

Csupán 6+Abidal+Touré játékosunk van a két posztra.

Egy fillért nem költünk középső védőre, az hétszentség.

Amit én reálisnak látok, az az, hogy megvesszük Villát, Filipét. És persze hogy Eto'o ittmarad.
Nagyjából ennyi.

A többiről úgy nézem, egyelőre a klubnak magának sincs fogalma, semmi döntés nem látszik azt illetően h baltámadót vennének inkább, vagy Iniestát oda, és a helyére egy középpályást.

Cesc Fabregasra nem fogunk pénzt költeni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.10. 12:31:50

faithnomore írta:
Eagico írta: IN: Villa (40M) + Keirrison (13M) + Cesc (40M)? + Filipe (12M) + Bruno Alves (25M) = 130M

OUT: Eto'o (35M) + Guddy+Cáceres (ca.15M) = 50M

130M - 50M = 80M!

A vezetőség nagyjából 80 millió eurót számolt a lehetséges átigazolásokra elkölteni!
most magad ellen érvelsz
ha 80 milliót költünk igazolásokra, akkor nem jön ki a 130
laporta nem azt mondta 80 millió minuszban leszünk hanem ennyit költünk átigazolásrokra :wink:
Vegyük ki belőle Cesc-t és máris reálisnak látszik a dolog. Igazából rá nincs annyira szükségünk.(én nagyon szívesen látnám végre a Barcában).
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.10. 12:30:44

House írta:
Egyébként is, két 30 milliónál több üzlet egy nyáron? Mikor láttál te ilyet a Barcától? Ki van csukva.
Nincs az kizárva sztem.Még ha nem is nagy rá az esély.

De nagyon jól gazdálkodtunk Laporta alatt.Nem igazán költöttünk el nagy pénzeket.Szerintem bőven plusszosok vagyunk ilyen téren.

Na meg aztán ez Laporta utolsó éve elnökként.Én el tudom képzelni,h valami nagyot és emlékezeteset akar alakítani.Nem feltétlenül csak az igazolások terén értem ezt hanem az egész szezonra.De ezt nyilván jó igazolásokkal akarja elősegíteni.Ésszerűen de azért mégse garasoskodva.

Meg aztán,h is volt ez tavaly?Alves(35),Caceres(kb15),Keita(15),Hleb(15)...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.10. 12:29:10

bojankrkic27 írta:Most nem azért de az előbb láttam hogy valaki azt írta hogy Bruno Alvest a Porto 30M euro körül engedné el és ez nem zavar senkit?! Persze Fabregas árára sokan ráförmednek hogy annyit kiadni érte... ennél már csak drágább lesz ezt higgyétek el!! Jó lenne most megszerezni!
Ezek a számolgatások meg szépek és jók csak az lenne a jó ha ilyen könnyen menne a klubok között is lehet már meglenne akkor majdnem mindenki.. vagy nem? :oops: :roll:
Azért sem mennek olyan könnyen a megegyezések, mert a Perec féle árverések felverték szépen az árakat, és ki az a buta aki egy Mascheránót megvenne 45 millióért 25 helyett? Bizony.. Ezért is vannak annyira hosszú tárgyalások idén.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.10. 12:26:52

Most nem azért de az előbb láttam hogy valaki azt írta hogy Bruno Alvest a Porto 30M euro körül engedné el és ez nem zavar senkit?! Persze Fabregas árára sokan ráförmednek hogy annyit kiadni érte... ennél már csak drágább lesz ezt higgyétek el!! Jó lenne most megszerezni!
Ezek a számolgatások meg szépek és jók csak az lenne a jó ha ilyen könnyen menne a klubok között is lehet már meglenne akkor majdnem mindenki.. vagy nem? :oops: :roll:
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.10. 12:22:49

Eagico írta: IN: Villa (40M) + Keirrison (13M) + Cesc (40M)? + Filipe (12M) + Bruno Alves (25M) = 130M

OUT: Eto'o (35M) + Guddy+Cáceres (ca.15M) = 50M

130M - 50M = 80M!

A vezetőség nagyjából 80 millió eurót számolt a lehetséges átigazolásokra elkölteni!
most magad ellen érvelsz
ha 80 milliót költünk igazolásokra, akkor nem jön ki a 130
laporta nem azt mondta 80 millió minuszban leszünk hanem ennyit költünk átigazolásrokra :wink:
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Lezárt