Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.11. 11:45:01

Mai hírek a sport.es -en:
1. Villa hétfőn tárgyal személyesen a Valencia elnökével.
2. Güiza után is érdeklődünk (ez remélem vicc :D )
Azért ennyire nem kell leadni. Villával meglenne a szinttartás Eto'o után, sőt, -szerintem- akár még jobb is kijöhetne belőle, de azért Forlán meg Güiza egyértelmű visszalépések lennének.
Xavinho írta:Kulcsjátékosok mindegyikével megegyeztünk, Eto'o -val is meg fogunk,mert a city lemondott róla, a Milan meg a MU meg nem fog annyit adni neki,mint amit itt kapna.
Nem tudom, hogy egy ilyen morcos hangulat jó lenne-e Eto'o-nak...egyértelmű, hogy elmérgesedett a viszony a **** ügynöke miatt, és ez már nem csak a klubnak nem jó, hanem a játékosnak sem. Ha van esze, akkor elmegy innen, viszont akkor kénytelen lesz lejjebb adni a fizetési igényeit azért, hogy jól érezhesse magát máshol.
Legalábbis így egy kívülálló szemével azért elég durva a viszony most a játékos (ügynöke) és a klub között. Az ügynök hazugsággal vádolta meg a csapatot (bár bizonyítani nem tudott semmit), megkapták a szerződéshosszabbítási ajánlatot (nagyon jó feltételekkel), és hallgatnak, mint az a bizonyos a fűben + Laporta is nyilatkozta, hogy nem érti mi van, de tudja jól, hogy Eto'ot **** alakok veszik körül.
Ha te ezek után azt gondolod, hogy Eto'o marad...az igencsak nagy optimizmus :D
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.11. 11:41:21

Sztem mindenki meglesz majd akiket akartunk...csak jólenne ebben a 9 napban lezárni az ügyet, h az előszezonkor teljes keret legyen.Állítólag Rosell aki valószínűleg Laporta helyét veszi át majd 2010 nyarán, nem ennyire "skót", de messze van Pereztől :D De idén még Laportáék is megszerzik azokat akiket kell szvsz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.07.11. 11:36:34

vicces hogy a világ egyik legnagyobb és legsikeresebb klubjának ennyit kell szenvedni az átigazolásokkal... még ha világsztárokról lenne szó megérteném... nah de filipe meg hasonló "noname" playerekért... vicc :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.11. 11:24:59

Annyira rosszul azért nem állunk,mint itt sokan hiszik. Kulcsjátékosok mindegyikével megegyeztünk, Eto'o -val is meg fogunk,mert a city lemondott róla, a Milan meg a MU meg nem fog annyit adni neki,mint amit itt kapna. Így a meglévő játékosok közül egyedül Sylvinho távozott.

Igazolások terén: Henrique visszatért,érkezett Keirrison.
Filipe megérne 11-12 milliót is - ha már Cáceres megért tavaly 17-et :roll: Az meg,hogy kivárunk baromság,mert a Depor hülye lesz megválni egyik legjobbjától.Szal vagy megadjuk a zsét vagy nem...
Villa semmiképp sem ér meg 40 milliónál többet,sőt szerintem még annyit se,ha Eto'o marad.De ha akarunk valamit,akkor itt is fizetni kell majd,mert a Valencia nem fogja könnyen elengedni a legjobb támadóját. Ha Villa nem jön és Eto'o marad,akkor Keirrison ideális csere lenne.
Mascheranoról lemondhatunk ezek után szerintem,főleg úgy,hogy a reálnak kell Xabi Alonso, mindkét kp-tól Benitez 1000% nem fog megválni, a reál meg többet fog csengetni egy esetleges transzferre.
És persze egy játékos sem csinálhatja meg ( így sem Villa sem Filipe ),hogy mert nem engedték el, nem teljesít,mert így a saját értékét rontaná.
Tehát vagy észbe kapnak Csikiék vagy nem igazolunk és benne lesz,hogy esetleg jövőre nagyot szívunk.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.11. 11:05:27

Avatar
robbyt
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.03.05. 09:51:02
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou!

2009.07.11. 11:03:32

bali 15 írta: Még valami. Visszaolvastam a hozzászólásokat és tényleg 110 millert kerestünk a BL győzelemmel? Mert ha ez igaz akkor még inkább idegesítőbb ez a hezitálás.
Én úgy olvastam valahol,hogy 31 millát kapott a barca és ezzel is csak a 3. lett bevételben,mert a MU meg a Bayern megelőzött minket.Bocsi,pontosítok,a 31 milla valószinüleg csak az UEFA juttatása!

Ja és hogy ne legyen teljesen off,én egyértelműen Villa-ra szavazok.Örülnék ha felkerülne az i-re a pont!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára robbyt 2009.07.11. 11:07:55-kor.
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.11. 10:51:48

Cooltiszo írta:Idegesítő az eddigi semmittevésünk. Mindig is szerettem azt, hogy 1-2 hiányposztra még a szezon közben sikerült megegyezni valakival, pl Alves, Belletti stb. De egyébként is júniusban már lezavartuk a fő igazolásokat, csak 1-1 nagyon nehéz ügy volt hátra utána már. Most még semmit se tudtunk csinálni.
3 ember van akinek tudnék örülni Eto'o helyett: Torres, Ibrahimovic, Villa (ilyen sorrendben). Azonban a felmerült nevek között már szerepel Güiza, Forlán stb, akik vicckategóriának is rosszak, mikor Eto'o helyetteséről beszélünk. Ők Eto'o mögé padra jók és ennyi.
Kicsit össze kellene kapjuk magunkat az igazolásokat tekintve, mert már így is szinte lehetetlennek tűnik a 19.-ig szabott Guardiola határidő betartása, márpedig elég logikus az a dátum. Az új embereknek bele is kell szokni a csapatba, 1-2 hónap bukdácsolás az elején idén simán a bajnoki cím elvesztését is okozhatja.
Hidd el, akit nagyon akarunk, úgyis megszerezzük...egyébként meg "vihar előtti csönd" van Villa körül is, érezhetően. Egyébként minden évben ezen pörög föl valaki: miért nem adunkki több pénzt, mit sz@rakodunk 1-2 millión....jaj ne legyetek már nevetségesek! Semmi gáz nem lesz! Tavaly sem volt és azért azt vegyétek figyelembe, hogy az egyetlen igazán égető probléma Eto'o ügye. A többi "csak" padra jönne. Mondjuk értem én, hogy Pep rendszerében ez is komoly és mindenkiből lehet kezdő, de akkor is: van egy kész csapatunk, aminek a csatártmizériát leszámítva kiváló kvalitásai vannak és ne "egynyári" és kiégett. Úgyhogy én nem aggódom, szerintem mások se tegyék. Lesz még itt jó igazolás. A legnagyobb "durranások" meg úgyis általában a tárgyalások elhúzódását szokták eredményezni (kivéve, ha Real Madridnak hívják a csapatot és ki tud és ki akar csengetni mellényzsebből százmilliókat két-három játékosra).
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.07.11. 10:35:05

Ez igaz. A kulcsjátékosokat csak Perez módszerével lehet elhozni egy klubtól.
De mire várunk? Tudom hogy hátra van még a nyár. Csak az idegesít hogy már mindenki lépett valamit csak mi nem. Na jó ott van Kierrson. De őt elvileg kölcsönbe adjuk. Ha Mascherano-t nem sikerül akkor Babelt kéne.
Villa már a küszöbön. Tulajdonképpen nem kell sok ahoz hogy nyugodtak legyünk.
Még valami. Visszaolvastam a hozzászólásokat és tényleg 110 millert kerestünk a BL győzelemmel? Mert ha ez igaz akkor még inkább idegesítőbb ez a hezitálás.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.07.11. 10:34:15

Idegesítő az eddigi semmittevésünk. Mindig is szerettem azt, hogy 1-2 hiányposztra még a szezon közben sikerült megegyezni valakival, pl Alves, Belletti stb. De egyébként is júniusban már lezavartuk a fő igazolásokat, csak 1-1 nagyon nehéz ügy volt hátra utána már. Most még semmit se tudtunk csinálni.
3 ember van akinek tudnék örülni Eto'o helyett: Torres, Ibrahimovic, Villa (ilyen sorrendben). Azonban a felmerült nevek között már szerepel Güiza, Forlán stb, akik vicckategóriának is rosszak, mikor Eto'o helyetteséről beszélünk. Ők Eto'o mögé padra jók és ennyi.
Kicsit össze kellene kapjuk magunkat az igazolásokat tekintve, mert már így is szinte lehetetlennek tűnik a 19.-ig szabott Guardiola határidő betartása, márpedig elég logikus az a dátum. Az új embereknek bele is kell szokni a csapatba, 1-2 hónap bukdácsolás az elején idén simán a bajnoki cím elvesztését is okozhatja.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.11. 09:03:13

Nekem úgy tűnik, hogy a klub képtelen a megegyezésre a tárgyalópartnerekkel, csak azért, mert a Barcelona nem szórja a pénzt, és nem Perez átigazolási politikáját folytatja. Ami viszont nagyon idegesít, h ennek ellenére ha vkinek nem megfelelő a Barca által ajánlott összeg, akkor nem hagyják a fenébe, hanem megpróbálják keresztülvinni. Mascheranoval se kellett volna ennyit szórakozni, lehetettt volna tárgyalni Fabregassal. Ha érte meg sok a 40 milla, le se üljenek az Arsenallal. A klubokban fontos szerepet betöltő játékosokat csak Perez módszerével lehet elhozni, mivel a nagy pénz az egyetlen ok arra h elengedjék a játékost.

Amúgy meg nemtom h hangazana, h Villa nem jön ide mert 42-t kértek és mi 40-et adtunk volna, de legalább nem vált Laporta Perezzé. Nem hiszem, h sokan örülnének
Sanyikaaa=D
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2009.07.04. 21:41:27

2009.07.11. 08:45:44

Hát jólenne hogy Villa idejöjjön mert kell Henry mellé egy jó csatár.De még egy középpályás is kellene s már jönne is Cesc Fabregas is csak az árat kell megbeszélni..de érte mostmár a Real Madrid is érdeklődik..de mi mindig Barcások maradunk akármi is lesz! Minden csapat jó,de a Barca a legjobb! :wink:
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.11. 07:31:41

Barcagirl24 írta:Szerintem ezzel a kezdéssel, hogy Goal.com-on vannak már nincs is sok értelme a mondatnak.. :roll:
Nem csak a goal.com-on van fent,hanem az elmundo-n is és a man city hivatalos honlapján is. Szal ,ha jön Villa,akkor Eto'o mellé, és ha nem akarják ingyen elengedni,akkor meg hosszabbítani kell vele. Villa jó lesz bal szélre Henry helyett váltásnak.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.07.11. 03:05:38

én toleráns ember vagyok (na jó nem) de abból a 68 emberből akik felmerültek igazán leigazolhatnánk valakit. Előszezon kezdetére kész kell lenni a csapatnak ez sportszakmailag igy ideális és kész. Nem értem minek futunk olyan vonat után ami nem vesz fel. Mascharno nem, Felipe annyit nemér egyszerűen lépjenek tovább azt pá.
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.11. 02:25:24

Egyetértek Bányász! Ha a te elveidet követnék Kedves Kamarilla akkor mégis azt válaszold meg nekem hogy miben különböznénk a Perec féle Madridtól??? ezért is adjunk ennyit... azért is.... Laportáék véleményem szerint minél jobb döntéseket akarnak hozni... én bízok bennük és kész.. hidd el hogyha az az utolsó lehetőség hogy x összeget kell fizetni valakiért és Pep-nek nagyon kell az illető szerintem ki lesz fizetve...
Nekem ez a véleményem ezzel kapcsolatban :oops: :roll:

Szerk.: jah és szerintem egy válságban lévő klub és az "éhező gyerekek" között van némi különbség...... szóval félreértelmezted a több mint egy klub-ot nem azt jelenti hogy más klubokat segítgessünk... :lol:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.11. 01:31:12

Jós sok butaságot összehordtál...Ti meg biztassátok is ez az!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Bogci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.05.15. 21:42:23
Tartózkodási hely: Kardoskút

2009.07.11. 01:21:17

Ez az Kamarilla Te legalább megmondtad a frankót! Ez egy tökös hozzászólás volt :wink: Ott a pont :idea:
Én azért Eto'o t megtartanám de (ki tudja kinek mi baja a másikkal amiért jobb ha megy Eto'o)
Mata sztem nem kell még!
Ha már Eto'o megy Villa jöjjön !!!!
Filipe is jól jönne és én is adnék 11-12 millát érte!!
Csak sajna a döntés nem a mi kezünkben van ! Legfeljebb csak imádkozhatunk hogy legyen megint egy jó sérülésektől mentes szezonunk(ééés hosssszúúú cserepaddal)!!!
A madridból meg jó lenne hülyét csinálni!!! Ha sikerül áááá félek csak egy álom ... :?
Tényleg kapjanak észbe ahogy írtad!!!!
Visca el Barca!!!
PeAcEeEeE!!!
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.07.11. 01:13:36

Köszi barcafan0911 az egyetértést, szerintem nagyon kimerítő és végtelenül idegesítő nézni ezt a visszahúzódó szöszmötölést, egy elit klub a Barca, Európa Császára, nehogy már ilyen semmiségeken múljon egy olyan tehetséges focista leigazolása, mint Filipe, mert nem bírunk adni még 1-2 milliót érte! Most ez mennyivel jobb Laportáéknak? Könnyíti a lelkivilágukat, hogy makacs, kemény srácok és most ők ennyivel vagányabbak hiszik magukat, hogy egy válságban levő, a 2000-res évek elején abszolút nagy klubot 1-2 millióval nem bírnak támogatni? A Barca ezzel is ki tudná fejezni, hogy "Több, mint egy klub", hiszen a szolidaritás, amit vállalnak különböző helyszíneken, szerte a világon, megsüvegelendő, de komolyan srácok, annyira tele van a tököm, hogy majdnem több mint 3 hete üldözünk egy olyan játékost, akit csak 1-2 misi választ el tőlünk! Röhej, amit Txikiék csinálnak, jó lenne észbe kapni már! :x Pont az ilyen dolgokkal kellene megmutatni, hogy vagányok vagyunk, hogy segítünk másoknak megmenekülni a csődtől, nem ezzel a "Kaptok 9 milliót és kaput!"... Ha még 20-30 milliókról lenne szó, megértem, de basszus, ki az az ép elméjű ember, aki egy ilyen gazdag, rendkívül jó gazdasági helyzetben levő klubnál dolgozik és fennakad kb 3-4 millió k.rva €-rón... Mi ez, ha nem LOL?...

A modiktól elnézést kérek az erőteljes hangszintemért, de nálam Benítez felrakta a pontot az i-re... Sztem nem csak én vagyok így ezzel...
Kép
Kép
O:) [-o< KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY BARCA DRUKKERNEK TEREMTETTÉL [-o< O:)
Pusztán cselekedni minden bugris suttyó tud; az igazi ízt az adja meg, AHOGYAN cselekszünk!
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.07.11. 01:00:58

Kamarilla írta:Benítez rohadjon meg és szedjen hangyát boxkesztyűben! Ha igazak a hírek és Eto'o marad, a City is bekaphatja... Kezd elbarmolódni a nyár, lássunk már valamit! Én Filipeért adnék 11-12 milliót, Villat és Matat azonnal szállítanám le a Barcába! Oké, h tapogatózunk meg minden, de néha ez kezd átmenni töketlenségbe, növesszünk már farkat és csináljunk hülyét a madridból jövőre is! Hozzuk el a nyavalyás kiszemelt játékosokat, a csudába már...

Válság ide vagy oda, 110 milliót keresett a Blaugrana a BL-döntőn, ne üljünk már azon a pénzen könyörgöm! Ha jövőhéten se mutatják be Villát, hülyét kapok! Ugyanez érvényes Filipere is...

Mascherano sem jön, nem baj, keressünk mást! Bár érte is adnám le a Hleb/Gudi + 20-25 milliós csomagot... Bruno Saltort is jól elcsesztük, néha már fáj amit Txikiék művelnek...
=D> =D> =D> =D> Teljesen egyetértek. Amúgy eto'o nem is akart a city-be menni, én azt olvastam. Elvileg a milan és a mu ajánlatára vár. Azt még megjegyzem hogy mata nem kell ide. 8)
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.07.11. 00:45:28

Benítez rohadjon meg és szedjen hangyát boxkesztyűben! Ha igazak a hírek és Eto'o marad, a City is bekaphatja... Kezd elbarmolódni a nyár, lássunk már valamit! Én Filipeért adnék 11-12 milliót, Villat és Matat azonnal szállítanám le a Barcába! Oké, h tapogatózunk meg minden, de néha ez kezd átmenni töketlenségbe, növesszünk már farkat és csináljunk hülyét a madridból jövőre is! Hozzuk el a nyavalyás kiszemelt játékosokat, a csudába már...

Válság ide vagy oda, 110 milliót keresett a Blaugrana a BL-döntőn, ne üljünk már azon a pénzen könyörgöm! Ha jövőhéten se mutatják be Villát, hülyét kapok! Ugyanez érvényes Filipere is...

Mascherano sem jön, nem baj, keressünk mást! Bár érte is adnám le a Hleb/Gudi + 20-25 milliós csomagot... Bruno Saltort is jól elcsesztük, néha már fáj amit Txikiék művelnek...
Kép
Kép
O:) [-o< KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY BARCA DRUKKERNEK TEREMTETTÉL [-o< O:)
Pusztán cselekedni minden bugris suttyó tud; az igazi ízt az adja meg, AHOGYAN cselekszünk!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.10. 22:42:58

Barcagirl24 írta:
S.Agüero írta:goal. com-on ezek vannak Man City Say No To Eto'o, He's Staying(ez ribéryvel kapcsolatban)nemtom h ezek igazak e de...
ti mit gondoltok??
Szerintem ezzel a kezdéssel, hogy Goal.com-on vannak már nincs is sok értelme a mondatnak.. :roll:
nem csak azon találtam http://www.mcfc.co.uk/News/Team-news/20 ... Etoo-chase http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/pr ... 45695.html?
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.10. 22:37:41

S.Agüero írta:goal. com-on ezek vannak Man City Say No To Eto'o, He's Staying(ez ribéryvel kapcsolatban)nemtom h ezek igazak e de...
ti mit gondoltok??
Szerintem ezzel a kezdéssel, hogy Goal.com-on vannak már nincs is sok értelme a mondatnak.. :roll:
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.10. 22:33:58

goal. com-on ezek vannak Man City Say No To Eto'o, He's Staying(ez ribéryvel kapcsolatban)nemtom h ezek igazak e de...
ti mit gondoltok??
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.10. 22:30:45

Tomsa írta:Ugyanaz mint a főoldali cikk :)
Kösz a felvilágosítást... csak hát nem tudok spanyolul :d :lol: Ez a gond.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 991
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2009.07.10. 22:17:21

Ugyanaz mint a főoldali cikk :)
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.10. 22:08:43

Valaki meg tudná mondani kb. miről szól ez a cikk. Elég friss... forrás Sport
LINK
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Lezárt