Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.14. 18:21:44

FutureDeluxe írta:Hát nemtudom...egyre inkább attól félek, hogy ezt az átigazolási időszakot finoman szólva is bebuktuk... mindenféle téren
Miért is? A triplázó csapat kulcsemberei maradnak, egyedül Etoo sorsa kérdéses, de ha ő megy, akkor biztos jön vki. Az egyetlen hiányposzt pedig a balhátvéd poszt, arra pedig jön Filipe.

Ne cirkuszoljatok már, tavaly is az igazolások után sirás volt, meg előre leirtátok a csapatot(persze nem a fórum értelmesebb részérére gondolok) aztán meg lehet nézni, mi lett belőle.
Bal
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.07.14. 18:00:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.07.14. 18:17:13

Szerintem a jobb és bal csere hátvédet kéne találnunk mert tavaly is ez volt a csapat leggyengébb pontja,és azóta Sly is elment.Egy szó mint száz Villa és a többi nagy sztár támadót hagyni kéne.Vagy ha már megvesszűk őket akkor ne azért hogy két kézzel szórjuk a pénzt hogy meg muttasuk mi is tudunk ám ennyit adni egy játékosért.
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.14. 17:55:21

Adebayorra nincs szükség Nem illik bele a barca játékába
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.14. 17:03:15

Chino írta:Fabiano nem lenne rossz ötlet, ha a hír nem kacsa. Ha Pep-ék tényleg akarják simán el lehetne hozni a Milán elől.

Ilyen Adebayor-ral pedig ne röhögtessük már ki magunkat. Erősíteni kellene a keretet ha minden igaz. Eto'o cseréjének legfeljebb.
Fabianoval az egyetlen, probléma, hogy nem csak a Milan, hanem a ManCity is akarja, és lehet h a játékos ide jönne, de a klubja tuti csak a Cityvel fog megegyezni

Adebayorral nem tom mi a probléma, 07/08ba lőtt ő annyit mint idén Ibra (aki ugye terítéken volt), és sztem idén is lőtt volna, ha ő is egy mindenkit lealázó bajnokcsapatban játszik, és nem egy PL 4. helyezettben
Fejjel és lábbal sem ügyetlen a srác, és ha Fabregas meg tudja játszani, akkor Xavi is meg fogja tudni
Wengerben meg szerintem bízhatunk, akit 25 éves korára még nem adott el az Arsenal, az nem lehet rossz
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.14. 16:57:22

csyrybyry írta:
Ezt az "egerészést", amit átigazolások címszó alatt művelünk, már jutalmazni kéne! :?
Egész egyszerűen felülmúlunk minden korábbi "tökölődést"!
Értem én, hogy alaposan meg kell fontolni a dolgokat, na de ennyire?
Szinte valamennyi értékes játékos elkelt (és sajnos majdnem mind az ellenhez került), de mi még mindig Eto'o-val kínlódunk. Addig húzta az
időt, és bújkált a vezetők elöl, míg a City után, a MU. sem kér belőle! :wink:
Melyik értékes játékosokra gondolsz?
CR+Kaká :arrow: reál.Na és?Volt szó róluk nálunk?NEM!
Ezen kívül kik azok a playák,akikre gondolsz?Akikkel többek lennénk és elkeltek már?
Értsétek már meg,h nekünk nem létszükséglet bármennyiért gigaplayákat venni!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.07.14. 16:47:02

Botia kölcsönbe megy a Gijon-hoz és nincs vásárlási opció.

http://www.goal.com/en/news/12/spain/20 ... ia-on-loan
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.14. 16:44:44

Agüero-t nem valószínű, hogy potom áron engedné az Atma. Főleg hogy Forlan lassan kiöregszik. Nekik ő a jövő, így kb annyiban lenne mint Villa, vagy nem sokkal kevesebbe. Az utánpótlással pedig nincs is baj (K9, Bojan), úgyhogy a kora annyira nem döntő tényező. Sztem még nem elég jó ahhoz, hogy egy Eto'o szintű szintű játékost pótoljon.

Fabiano nem lenne rossz ötlet, ha a hír nem kacsa. Ha Pep-ék tényleg akarják simán el lehetne hozni a Milán elől.

Ilyen Adebayor-ral pedig ne röhögtessük már ki magunkat. Erősíteni kellene a keretet ha minden igaz. Eto'o cseréjének legfeljebb.

Nagyon úgy néz ki, hogy 3 választás maradt a csatársor kérdésében. 1. Villa leigazolása 2. Eto'o szerződéshosszabbítása (én még igazán a saját szájából nem "hallottam" hogy távozni szeretne, addig pedig nem kezelem tényként) 3. Egy jó balszélső (elsősorban Ribery)

Szerintem Ribery-re kellene erősen ráállni. Nyilatkozat ide vagy oda, nagyon fontos lenne, bár valszeg a Margit ránk licitálna.
Forca Barca!!!!
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.07.14. 16:44:42

Ehez az angol Defoe gyerekhez mit szóltok????szerintetek érdemes volna őt leigazolni hogyha a Villa ügy csődött mond???
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.14. 16:37:33

Rivaldo11 írta:Villaért 50 milla? Na ne. Inkább dobjunk Samu fizuján 2 millát-ez még mindig kevesebb lenne, ráadásul Eto'o jobb mint a valenciai.
Így van, én is így gondolom.
A másik pedig,hogy Villa is közel 10millát kapna ha jönne,egy sikeres év folyamán.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.14. 16:34:55

Villaért 50 milla? Na ne. Inkább dobjunk Samu fizuján 2 millát-ez még mindig kevesebb lenne, ráadásul Eto'o jobb mint a valenciai.
Azt sem szebad feledni, hogy a koruk tekintetében sincs nagy differencia. Tehát nem arról van szó, hogy a jövő emberét vennénk meg 50 milláért. A másik fele, hogy mivel Samu kinyilatkozta fizetési igényét, eleve nincs sansz arra, hogy komoly kérője legyen. Aki ki tudná csengetni neki ezt a pénzt, az a klub komolytalan (city).
Maradjon Samu-még mindig ez lenne a legjobb üzlet. Anyagi, és sportszakmai tekintetben is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2009.07.14. 16:39:45-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.14. 16:33:43

mindorokke_barca írta:
Ha teszem azt bedobunk egy megújított szerződést Samunak,mondjuk 2013ig,egy 10 millás fizuval,akkor a szerződése végéig 30 millába kerülne.
Ugyanilyen időintervallumon belül gondolkodva Villa=72.5!!!
A ködösítés azért látom megvan:)
1: Ha megvesszük Villát akkor Eto'ot eladjuk vagyis az a 72.5 mar rogtön max 38-40!!
2: Szerinted itt maradna Eto'o 2013ig, hogy még 4 évig minden nyáron menjen ez a hercehurca h adjuk el? Ha már 2szer is el akarták adni. Jövőre miért ne tennék, vagy azután?
3: Ha mégis maradna 2013ig, semmi sem garantálja azt, hogy akkor nem kell ugyanekkora összeget belefektetni egy csatárba mint most Villába. Nem lehet biztosra venni, hogy Bojan, vagy Keirrison felnő majd a feladathoz...
Szeretem,amikor a teljes egészből kivesztek egy részt,és külön arra reagáltok :D
A ködösítésre és a 3 pontodra ennek a gondolatsoromnak a zárásával tudok válaszolni :arrow:
Persze,ez csak fikció és túl szép,h igaz legyen.De ez is egy lehetőség...
Az egyes pontra még annyit,h nem úgy néz,ki,h el fogjuk tudni adni Samut!NA,akkor mennyi is az annyi? :wink:
A kettesre:szerintem nincs kizárva,h maradna! :wink:
A hármasra is van még egy idézetem,az eredeti hsz-ből:
És mondjuk a legjobb esetben 2013ra lenne egy kész Bojanunk és egy szintén felcombosodott Keirrison (amennyiben tényleg meglesz és be is válik.).

A kiemelt részekből kiderülhetett volna,h nem azt írtam,h úgy lesz,hanem feltételes mód,tehát akár így is lehetne.Nem írtam,h garantáltan így is lesz!

Egybe értelmezd az egészet és akkor nem kell felesleges hsz-eket írogatnod,és nekem sem! :roll: :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2009.07.14. 16:21:44

nagyon úgy tünik hogy nem mannek az igazolások de én megpróbálná Agüero-t is...
mondjuk érte már versenyben van a Man U. meg a Chelsea is ha jól tudom és azért a Chelsea mellett nincs esélyünk hacsak agüero nem akarna mindenképpen idejönni (ebben az ügyben bevethető lehetne Messi is (mint barát))
szerintem az 50-et is megérné ellentétben villával aki már 28 éves ha jól tudom agüero meg csak 21 körül van

luis fabiano jó ötlet lenne ha fiatalabb lenne

tavaly felmerült Adebayor neve aki szerintem jó választás lenne és 32 körül elhozható lenn és talán még bele lehetne vonni Eto'o-t s mivel ha jól tudom Wenger örülne neki így még csatárra se kéne ráfizeni... vagy még esetleg lehetne egy olyan variáció ha szélsőt is veszünk is h Adebayor és Arsavin = Eto'o +20 millió euró

és Fabregas ügyről tudunk valamit vagy nincs is Fabregas 'ügy"

szerk.: http://www.nemzetisport.hu/egyebfoci/el ... fejezet=10
EZ MI? (külföldi átigazolások Güiza fener - barca)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.14. 15:30:50

Az az igazság, hogy itt már réges-régen nem az a kérdés, hogy Villa ér-e 50 milliót vagy sem, mert a válasz egyértelműen nem. Nem ennyi a reális ára, de a Valencia is tisztában van azzal, hogy milyen helyzetben van a Barca + már nem is állnak a csőd szélén, így megengedhetik maguknak, hogy csak olyan áron adják el ami ténylegesen megéri nekik. Laporta is jót röhögne ezen az ajánlaton, ha nem lennénk ilyen helyzetben. Villa pedig ha rendesen a sarkára állna nem hiszem hogy ne lehetne olcsóbban elhozni.

Torres-t én is elérhetetlennek tartom, biztos csillagászati árat kérnének érte, viszont az semmit sem jelent, hogy csak az AM-ben folytatná Spanyolországban. Mielőtt elvitte a Pool azt mondta sose hagyja ott a Madridot és mégis. Szóval az ilyen nyilatkozatok nem mérvadóak.

Ribery-t viszont meg lehetne próbálni még egyszer, a Real-os nyilatkozata ide vagy oda. Kizárt dolog, hogy csak 80 misiért adják el. Lassan lejár a szerződése és meghosszabbítani biztos nem fogja. Akkor pedig nagyot koppan a Bayern, iszonyatos pénzt bukik vele. Ráadásul nem hiszem, hogy túl jó szezont produkűálna azok a balhék után.
Nagyon kellene vagy ő vagy Villa mert nagyon rossz megoldásnak tartanám ezt az Ini-Henry-Messi csatársort. Egyrészt Iniestát nem szabad kivenni a középpályáról. Lehet, hogy balszélsőt is tud játszani, de nem olyan veszélyes mint kp-n. Henry pedig már 2 éve nem játszott centert vissza kellene szoknia. Ráadásul ha jönnek a sérülések akkor nagyon ráfáznánk.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.14. 15:28:59

Cáceres14 írta:szerintem probáljuk meg leigazolni Marcus Berget vagy Mounir El-Hamdaouit

de lehet, hogy hülyeség amit írok
Hát hülyeség egyáltalán ezek kik nonameket ne írkáljunk már, nőjjünk már föl, nem az fm-ből kell nekünk tehetséges játékos. :x :evil: :?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.14. 15:25:05

Bennem felmerült egy újabb ötlet tudom hogy csak 50 millát akarnak de ezen is elgondolkozna a vale eto'o és villa csere plusz 10 vagy max 20 millió tudom hogy villa nem jobb eto'o nál 20 millával de ez csak egy tipp hogyha nagyon akarják még ez is bejöhetne, és ha eto'o megy villa nem jön fabianot kéne megcélozni vagy agüerot. :wink:
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2009.07.14. 15:20:53

Hoppácsak!
Valaki azt írta hogy Luis Fabiano.....hm!
Na ő az aki 100% osan tudná Samu helyét pótólni!!!! Ravasz, golérzékeny, technikás és harcias, amolyan vérbeli 9 es....
én benne lennék ha ő jönne...:)
Avatar
Laci0820
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2007.12.25. 23:13:26

2009.07.14. 15:12:20

csyrybyry írta:
FutureDeluxe írta:Hát nemtudom...egyre inkább attól félek, hogy ezt az átigazolási időszakot finoman szólva is bebuktuk... mindenféle téren

Hát eddig nem úgy alakulnak a dolgok ahogy azt szerettük volna ez tény...
Kép
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2009.07.14. 15:11:55

Én Villát akarom... Persze nem hiszem, hogy laportáék 50 milliót adnának érte. Kár...
19
csyrybyry
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2009.07.12. 13:52:49
Tartózkodási hely: Hold

2009.07.14. 15:10:57

FutureDeluxe írta:Hát nemtudom...egyre inkább attól félek, hogy ezt az átigazolási időszakot finoman szólva is bebuktuk... mindenféle téren

Ezt az "egerészést", amit átigazolások címszó alatt művelünk, már jutalmazni kéne! :?
Egész egyszerűen felülmúlunk minden korábbi "tökölődést"!
Értem én, hogy alaposan meg kell fontolni a dolgokat, na de ennyire?
Szinte valamennyi értékes játékos elkelt (és sajnos majdnem mind az ellenhez került), de mi még mindig Eto'o-val kínlódunk. Addig húzta az
időt, és bújkált a vezetők elöl, míg a City után, a MU. sem kér belőle! :wink:
csyrybyry
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.07.14. 15:05:24

szerintem probáljuk meg leigazolni Marcus Berget vagy Mounir El-Hamdaouit

de lehet, hogy hülyeség amit írok
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.07.14. 14:43:13

Persze,az egész szigorúan fikció!!

Csak arra akartam rávilágítani,hogy ha Villa ér nekünk 45-50et,akkor szerintem Torres sokkal inkább ér,érne 60-70 et.

Szal az én véleményem szerint Torres,vagy Ibra az ,aki valóban megér bármennyit,mondjuk reálisan kb 50 milliót....
Sajnos szerintem Villa nem minőségi előrelépés Samuhoz mérve....
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.14. 14:22:02

igazad van, bizonyos mértékben megértelek, de valahogy nekem Torres nagyon irreálisnak tűnik, hogy a Liverpool elengedje egyik legjobbját ahhoz nem kis pénzt kéne letenni az asztalra
min 60-70 millió euró körül gondolom

bár ez az Atletico-s ügy tényleg áthidalható lenne de azért a Liverpool is vigyáz a legjobbjaira pl. Xabi Alonso, Mascherano
Egyébként az már biztos, hogy Keirrison jön?
eléggé biztos, nemsokára bemutatják, hivatalos honlapján is meg van erősítve, az egyetlen kérdés az hogy itt lesz e a következő szezonban vagy kölcsönadjuk valahova
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2009.07.14. 14:17:45

faithnomore!

Az való igaz hogy a realitástól távol áll Torres leigazolása,de az hogy nem lehet elhozni Pool-ból,az szentem nem feltétlen igaz!

Ki gondolta volna h a jó öreg Luis-t el lehet innen vinni,főleg meg a Madridnak.

Ki gondolná,hogy pl a ManU,amely nem hivatkozhat,(nem is teszi) pénzhiányra,évről évre elveszíti a legjobbjait.

Azt hiszem, Raul az akit nem lehet elhozni,de nagyjából minden más piacképest igen......

Ez az én véleményem.
Avatar
thierryhenry
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2008.05.13. 14:39:35
Tartózkodási hely: Nou Camp

2009.07.14. 14:13:40

Nem biztos, hogy meg kéne adni a Villáért az 50 milliót.
Helyette lehetne venni egy Rossit vagy egy másik fiatalt.
És akkor Bojan mellett Keirrisonnal + egymásik fiatallal lehetne a támadószekciót cserélgetni!



Egyébként az már biztos, hogy Keirrison jön?
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.14. 14:06:31

Bojan Krkic írta:pl. egy André-Pierre Gignac egyáltalán nem kerülne sokba,a válogatottba is amennyi lehetőséget kapott azonnal bizonyított és meg tudná állni a helyét egy nagy csapatban is,én nem hiszek abban hogy 50-100 milliókat kellene egy játékosért fizetni.Gignac csak egy PÉLDA volt.
Hát néha összejön, de legtöbbször nem állják meg a helyüket (Afonso Alves -Middlesborough)
Egyébként Gignacot én ugyanabba a csoportba sorolnám, mint Forlánt vagy Güizát: azaz lehet h sok gólt lő, de ha ide beírnám, mint lehetséges igazolást, akkor megköveznének
Lezárt