Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.16. 14:32:36

p1ranha írta:Caceres gyerekért ha jól emléxem 20 millát fizettek, akiről szerintem elég sokan nem tudtunk semmit (a teljesítménye egészen [auto_cenzúra] volt most a bajnokságban). Ezt csak érdekességként jegyeztem meg.
Hagy pontosítsak 16-ért jött Ceceres :wink: :D
p1ranha
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2008.06.21. 23:55:56
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 14:28:21

Amúgy érdekesek ezek az igazolási dolgok. Itt volt ez a Filipe gyerek, sok volt érte a 20 milka ez teljesen jogos. Most nézzétek akkor azt, hogy múlt évben Caceres gyerekért ha jól emléxem 20 millát fizettek, akiről szerintem elég sokan nem tudtunk semmit (a teljesítménye egészen [auto_cenzúra] volt most a bajnokságban). Ezt csak érdekességként jegyeztem meg.

Eto'o ügyhöz annyit, hogy mi semmiről nem tudunk ami a háttérben zajlik (olyan, mint a politika). Annyit feltételezhetünk, hogy viszonylag nem buta emberek vannak a vezetőségben, szóval minden bizonnyal tudják mit csinálnak, amikor el akarják adni a kis csatárunkat. Ne úgy képzeljétek el, h Pep reggel felkelt az ágyból és azt gondolta, hogy húúú bamee ezt az Eto gyereket küldjük el a pi***-ba. Eddig jól működtek a dolgok, sztem a továbbiakban is sikeres lesz a csapat és ez a Maxwell igazolás is elég laza volt. A vezetőség meg nem olyan hülye és unintelligens, mint egyesek a fórumon akik ócsárolják őket. Legalábbis szerintem.
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2009.07.16. 14:23:00

http://goal.com/en/news/11/transfer-zon ... al-italian

Eszerint Hleb mégsem marad...1 éves kölcsönszerződés, vásárlási opcióval az Interhez, lehet ezért volt olyan gyors a Maxwell szerződés...
Persze ez nem tuti, de azért a Sky Sport ált megbízható...
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.07.16. 14:18:01

matyi25 írta:
Sanama írta:Ez nem gesztus szerintem. Hanem jel,hogy menekülne már végre Valenciabol.
Azért ne felejtsük el,hogy már "csak" a Barca van "versenyben" érte,a Madrid kiszállt.
3hete pedig még Madrid volt álmai csapata... :oops:
Van benne igazság igazad van. De ha ilyen nagy elánnal jönne biztos vagyok benne hogy nagyon hajtana, akarna. Szal jó munkát végezne biztos. És látszik hogy nem zsoldos, nem a nagy zsére megyen.
Ez szerintem nem mond semmit. Nem kötelező neki vérbeli Barca-drukkernek lennie.
De ebből a gesztusból látszik, hogy ide akar jönni szakmai motiváció miatt is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.16. 14:12:48

Talán végre valami előrelépés lehet az ügyben, vagy legalább történik érdemben valami.

Hlebet nem hiszem, hogy eladnánk. Guddy távozásával méginkább szűkült a keret kp-k tekintetében. Inkább igazolni kellene valakit +lassan felhozni Thiagot.
Forca Barca!!!!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.07.16. 14:02:06

](*,) ](*,) Csak Forlánt ne :!: :!: akkor inkább ne jöjjön senki, Bojanba jobban bizok, mint Forlánba.

Öreg, drága, kiszámithatalan.....no comment

DE azért remélem, h ha Eto'o megy akkor jön Villa
[-o<
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.16. 14:01:09

Szerintem Hleb marad. Miért akarna elmenni egy olyan klubba ahol még többet padozna? Guardiola is kijelentette, hogy szükség van Hlebre. Szerintem nem kell gyártani az összeesküvés elméletet. Villa hírének örülök. Remélem sikerül végre valami okosságot kieszelniük a valenciásoknak, hogy ide kerüljön. :wink:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2009.07.16. 14:01:03

Én annak örülnék ha Villának is feltörné a lábát a cipője és nemtudna edzésre járni :D
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.16. 13:58:06

Titinho írta:
Capon írta:Villa ezek szerint mindenre hajlandó jelezve a Barca felé is, hogy ne mondjanak le róla. Remélem mihamarább döntés születik.
A SPORT és a Valenciai lapok információi szerint Villa ügynöke José Luis Tamargo a hétfői nap után MA ismét tárgyalóasztalhoz ül Llorentével a Valencia elnökével. Folyamatos telefonkapcsolat lesz az ügynöke és Villa között, szeretnék most már elérni, hogy engedje el őt a Barcához.

Szorítsunk érte, hogy sikerül! :wink:

MÁS

A Barca új szerzeménye Maxwell holnap reggel fog megérkezni a Barcelonai El Prat repülőtérre, majd ezután átesik az ilyenkor kötelező orvosi vizsgálaton és utána aláírja a szerződését.

A ma délutáni edzésen már nem vesz részt az Internél.

Ja...egyébként ha nem sikerül Decot leigazolni az Interhez, akkor Mourinho kérésére Alex Hleb-et szeretné megkaparintani az olasz klub még ezen a nyáron. Ugye ő tavaly is vitte volna az Interbe...
Aha szóval Hleb az. Gondoltam, hogy valamelyik játékosunk lesz a háttérben. Ez a Maxwell igazolsás gyors és fájdalom mentesen sikerül. Mikor olvastam a hírt hogy leigazoltuk az Intertől egyből az jutott az eszembe hogy vajon melyik játékost "adjuk" cserébe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2009.07.16. 14:01:24-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.07.16. 13:54:19

Capon írta:Villa ezek szerint mindenre hajlandó jelezve a Barca felé is, hogy ne mondjanak le róla. Remélem mihamarább döntés születik.
A SPORT és a Valenciai lapok információi szerint Villa ügynöke José Luis Tamargo a hétfői nap után MA ismét tárgyalóasztalhoz ül Llorentével a Valencia elnökével. Folyamatos telefonkapcsolat lesz az ügynöke és Villa között, szeretnék most már elérni, hogy engedje el őt a Barcához.

Szorítsunk érte, hogy sikerül! :wink:

MÁS

A Barca új szerzeménye Maxwell holnap reggel fog megérkezni a Barcelonai El Prat repülőtérre, majd ezután átesik az ilyenkor kötelező orvosi vizsgálaton és utána aláírja a szerződését.

A ma délutáni edzésen már nem vesz részt az Internél.

Ja...egyébként ha nem sikerül Decot leigazolni az Interhez, akkor Mourinho kérésére Alex Hleb-et szeretné megkaparintani az olasz klub még ezen a nyáron. Ugye ő tavaly is vitte volna az Interbe...
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 13:51:31

Csak röviden:

Forlan nem fog hozzánk igazolni, 99,9%, ami igen nagy a mai futballban.
Fabregasért nem fogunk 15 milliónál többet elkölteni, 100%, amennyiben nem akarjuk feltételezni, hogy a sportigazgatónk egy hazug és elvtelen ember.
Villáért sem adjuk majd meg az 50et.
Eto'ot egyelőre meg akarja tartani a klub, és Eto'o maradni akar. Ez a helyzet, ha csupán a tényekre alapozunk, találgatások, spekulációk nélkül.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.16. 13:38:13

Pavel írta:Én senkiért sem adnék 50 misit, még 40-et. Főleg Fabregas-ért.
Ő már megint, hogy jött szóba? Örültem, hogy már napok óta nincs napirenden. Én Villáért 40-et adnék, ha annyit kérne a Valencia. Bár nemértem őket. 40 millió plusz mondjuk Cáceres 1 évre kölcsönbe... Miért nem elég nekik? Meg van Albiol pótlása is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2009.07.16. 13:36:43

Capon írta:Villa ezek szerint mindenre hajlandó jelezve a Barca felé is, hogy ne mondjanak le róla. Remélem mihamarább döntés születik.
Nah,az ilyen azért nagyon ritka mostanába,megkockáztatom hogy egyedülálló egy álmot egy álomért cserébe(álomfizetés helyett álomcsapat)
Arra kiváncsi lennék a mostani kenyéradója mennyit ad Villának.Valaki nem tudja??
FC Barcelona!
ABIDAL!
Pavel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2006.05.23. 20:57:21
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 13:35:57

Én senkiért sem adnék 50 misit, még 40-et. Főleg Fabregas-ért.
Avatar
pityi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007.11.16. 16:08:43

2009.07.16. 13:35:18

bali 15 írta:
pityi írta:Sikerül elkergetni a világ egyik legjobb csatárát. :cry: :cry: :cry:
Ja. De mi pótolni tudjuk a világ másik legjobbjával. Egyáltalán mire vág fel ennyire? Mitől nyílt így ki a csipája? Öntelt állat. Pedig nem is magának köszönheti a sikereit. Hanem a mögötte állóknak. Nélkülük egy semmi.
Az lehet hogy öntelt ,ő ilyen így kell elfogadni kár lenne érte.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.16. 13:34:17

Villa ezek szerint mindenre hajlandó jelezve a Barca felé is, hogy ne mondjanak le róla. Remélem mihamarább döntés születik.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.16. 13:33:13

Mikaos írta:
Sanama írta:Ja csak előtte 50miliót ki kéne perkálni,ami majdnem a 2xese a játékos valódi árának :roll:
Mit jelent számodra a valódi ár kifejezés? A 2 évvel ezelőtti valódi árról beszélsz, vagy a jelenlegi helyzetben fennálló valódi árról? Mert, ha az előzőről, akkor igazad van, de az már sajnos múlt idő. A Reál miatt elszabadultak az árak, és a 40-50 teljesen reálissá vált - sajnos. De ez nem Villa hibája.
Valódi ár szerintem az,amit a játékos teljesítménye mutat,nem pedig az amit a hlye csapata kér érte.
Tavaly még talán jobb is volt Villa a VB miatt,mint idén,szal egyáltalán nem ÉR 50miliót.

Az reális ár amit egy csapat KÉR?
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.16. 13:28:14

Sanama írta:Ez nem gesztus szerintem. Hanem jel,hogy menekülne már végre Valenciabol.
Azért ne felejtsük el,hogy már "csak" a Barca van "versenyben" érte,a Madrid kiszállt.
3hete pedig még Madrid volt álmai csapata... :oops:
Van benne igazság igazad van. De ha ilyen nagy elánnal jönne biztos vagyok benne hogy nagyon hajtana, akarna. Szal jó munkát végezne biztos. És látszik hogy nem zsoldos, nem a nagy zsére megyen.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Komiszka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2007.11.29. 16:49:09
Tartózkodási hely: Győr

2009.07.16. 13:28:13

50 milliót nem fogunk kifizetni Villáért ebben bisztos vagyok. Szerintem ha őt nem hozzuk el akkor inkább haggyni kéne a csatárkeresést és rábízni a csatárkodást Bojanra és Keirrisonra. A Milánban is bevált Pato, ilyen kiszolgálás mellett Bojan lenne Európa legfiatalabb csodacsatára.
Úgy vagyok vele, hogy ha valakiért 50 milliót fizetünk az Fabregas legyen.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.16. 13:28:06

Sanama írta:Ja csak előtte 50miliót ki kéne perkálni,ami majdnem a 2xese a játékos valódi árának :roll:
Mit jelent számodra a valódi ár kifejezés? A 2 évvel ezelőtti valódi árról beszélsz, vagy a jelenlegi helyzetben fennálló valódi árról? Mert, ha az előzőről, akkor igazad van, de az már sajnos múlt idő. A Reál miatt elszabadultak az árak, és a 40-50 teljesen reálissá vált - sajnos. De ez nem Villa hibája.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.16. 13:27:18

Az a baj, hogy Laporta -ha minden igaz- nagyon nagy elvi kérdést csinál a dologból. Most ennyi az ára Villának. Ez egy ilyen átigazolási időszak. Mindenki áron felül igazolható. Ezt el kell fogadni a vezőtőségnek. Nekem is nagyon szimpatikus ez a hozzáállás, hogy nem közel 100 milliókért veszünk játékosokat, de a csapat érdekeit is figyelembe kell venni. Most az az érdeke, hogy legyen egy kiváló középcsatárunk akivel bátran nekivághatunk a következő szezonnak. Egyelőre ilyen szinten csak Villa elérhető. Ráadásul ő is körömszakadtáig harcol, hogy idejöhessen, és nem egy motiválatlan játékossal lennénk gazdagabbak, hanem egy sikerre éhes vérbeli centerrel, aki ráadásul már a fél csapattal játszott együtt.

Jó cserembert is sikerült szereznünk Keirrison személyében. Villa árából pár millát sikerülhetne is lefaragni. Nem a türelmetlenség szól belőlem, csak félek, hogy a végén róla is lecsúszünk.

Lehet Forlán-t szídni és magasztalni egyaránt. HOgy aranycipős egy gyengébb csapatban, Guiza meg a Mallorcában lett gólkirály. Ennyi erővel akkor inkább őt igazoljuk. A tény az, hogy Forlán nem tudná minőségben pótolni Samut, ráadásul nem lehet hosszútávon számolni vele.
Pep már az előszezont a végleges kerettel szerette volna kezdeni, de még két játékost mindenképp igazolni kellene és ha sokáig folytatódik ez a huza-vona abból jó nem fog kisülni. A játékosoknak nem valószínű hogy csökkeni fog az áruk.
A végén még bejelentik hogy Villa nem eladó és csak pisloghatunk.
Biztos tudják Laportáék, hogy mit csinálnak (Maxwell esetében is bizonyították) de lassan érdemben is kellene lépni valamit.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.16. 13:24:17

Mikaos írta:
Sanama írta:Ez nem gesztus szerintem. Hanem jel,hogy menekülne már végre Valenciabol.
Gesztusnak mindenképp gesztus!!!
Csak az a kérdés, hogy miért teszi...de ez engem egyáltalán nem érdekel, és szerintem a klubot sem. A lényeg, hogy iszonyat kevés fizetésért, egy iszonyat jó csatárunk lenne - ezt kell nézni. A többi csak mese habbal, mindenki szabadon találgathat, hogy miért teszi...
Ja csak előtte 50miliót ki kéne perkálni,ami majdnem a 2xese a játékos valódi árának :roll:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.16. 13:23:24

Sanama írta:Ez nem gesztus szerintem. Hanem jel,hogy menekülne már végre Valenciabol.
Gesztusnak mindenképp gesztus!!!
Csak az a kérdés, hogy miért teszi...de ez engem egyáltalán nem érdekel, és szerintem a klubot sem. A lényeg, hogy iszonyat kevés fizetésért, egy iszonyat jó csatárunk lenne - ezt kell nézni. A többi csak mese habbal, mindenki szabadon találgathat, hogy miért teszi...
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.07.16. 13:21:05

Barcagirl24 írta:
splinter írta:Gyerekek....
egyáltalán nem értelek titeket..Villa ügy lecsengett,Samu meg ellesz küldve...
Ott van Luis Fabi.. 18milliót kér érte a Sevilla..de a milán csak 14 hajlandó adni érte...... szerintem 18 ért simán ellehetne hozni az orruk elöl....
Na hát ha Forlanra bárki azt mondja hogy nem Barca szinű (teszem hozzá én is így látom) akkor Luis Fabiano még annyira se :roll: Másrészt szóba se került a nyár folyamán így asszem el is felejthetjük
Nem hiszem hogy a brazil válogatott elsőszámú csatárára azt lehetne mondani, hogy nem Barca-szint. Szerintem nagy játékos, és fiatalabb, mint Forlán. Ráadásul olcsóbb.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.16. 13:11:04

Ez nem gesztus szerintem. Hanem jel,hogy menekülne már végre Valenciabol.
Azért ne felejtsük el,hogy már "csak" a Barca van "versenyben" érte,a Madrid kiszállt.
3hete pedig még Madrid volt álmai csapata... :oops:
Lezárt