Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.07.17. 08:42:44

Én Hleb-t nem adnám...ha az egyetlen olyan meccsből indulunk ki ahol reálisan látszott h mi az ami a csapat gyenge pontja lehet ( a sok pozitívum mellettt pl. rögzitett szítuk amiben rengeteget fejlődtünk Pep alatt) azaz a Chelsea Barca oda-visszavágó, akkor egyértelműen Ibrahimovics az aki hiányzott illetve az ő stílusa...fizikum labdatartás távolí lővések,fejjáték...Eto'o -nak sajnos momentumai sem nagyon voltak ilyen téren !Viszont ami a svéd ellen szól h nem biztos tudna hozni hétről hétre bajnokságban a 5/4 meccs-gól átlagot mint a kameruni.... itt inkább Villa a favorit ,bár ki tudja???!!!
Eto'o 1 hét +szabi,szerintem ezelatt meglesz az új csatár... kérdés h ki lessz az !!!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Bal
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.07.14. 18:00:06
Tartózkodási hely: Pécs

2009.07.17. 08:41:04

6xavi írta:Hola srácok! Most olvasom a sport.es honlapon, miszerint tényként közlik Ibrahimovics megvételét, 40 millió + Eto'oért! Villának pedig megköszöni Laporta, hogy küzdött a végsőkig! Ezt nem hiszem el :( inkább a svédért adtunk 40-et + Eto'ot
Na nehogy már akkor inkább Villa jöjjön
Zsoma
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:45:27

2009.07.17. 08:41:00

Egyvalamit ne felejtsetek el: hány csapat is áll sorba Eto'o-ért? Alulról karcolja a 0-t, azt hiszem ez nem véletlen. Amennyiben megvennénk Villát, 50 millió ki az ablakon és Eto'o itt marad a nyakunkon, majd jövőre röhögve távozik ingyen a nagy lé reményében. Laportáéknak olyan megoldást kellett keresni, ahol Eto'o-t is bevonhatják az árba, ez pedig jelenleg csak az Inter... Emellett Eto'o piaci értékét csökkenti az 1 év múlva lejáró szerződése is, a cserével kapnák egy hosszú évekig motivált erőcsatárt, akit Pep tavaly is szeretett volna. Tény, hogy a Man City és a Margit megalomániája felnyomta az árakat a piacon sajnos, de ha belegondoltok, h tavaly Caceresért és Hlebért kiadtunk cirka 35 milliót összesen a 0-ért cserébe gyakorlatilag, akkor ez a 40 + Eto'o már rögtön nem is olyan sok.
6xavi
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007.01.04. 20:01:57
Tartózkodási hely: Kék

2009.07.17. 08:31:26

Hola srácok! Most olvasom a sport.es honlapon, miszerint tényként közlik Ibrahimovics megvételét, 40 millió + Eto'oért! Villának pedig megköszöni Laporta, hogy küzdött a végsőkig! Ezt nem hiszem el :( inkább a svédért adtunk 40-et + Eto'ot
Avatar
ZsottaFCB
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2007.12.26. 19:22:58
Tartózkodási hely: Pest megye

2009.07.17. 08:29:10

[quote="socio66"]nem értem,mit paráztok.
ez a 40 milla+eto'o meg hleb tutira csak egy kitalált marhaság.

Csak legyen igazad,bár ezt én sem tartom valószínűnek,ez irdatlan sok lenne.Bár én Villa párti vagyok.Lehet hogy nagyon elfogult vagyok,de lehet hogy Laportáék még nem hallották amit Villa mondott.(ha mondott)
Drum and Bass makes my heart beat...

Barcelona! Mindenek felett!

Köszönöm,Köszönöm hogy Culénak születtem!
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.07.17. 08:25:05

Az tényleg röhej lenne,ha Ibráért Eto'o mellett 40 milliót és Hlebet is odaadnánk... már önmagában Eto'o mellé vicc az a 40 millió... akkor ennyiért kis túlzással Villát meg Silvát is el lehetne hozni akár :roll:

Nem hiszem el azt,hogy csupán Eto'o fizetése miatt akarnának ennyire megválni tőle,mert azt be kell látni,hogy ez már szinte hadjárat a kameruni ellen - bárki,csak ne ő. Ez innen Szegedről nézve hihetetlen és dühítő visszatekintve Eto'o barcás múltjára és eredményeire. Nagyon kíváncsi lennék már Pep és Eto'o nyilatkozatára. Miért nem jó neki Eto'o ?
Fél tőle,mert balhés? Ebben a szezonban csak a teljesítménye volt téma év közben,semmi balhé,ja és Ibra is van kb olyan balhés.
Talán nem lenne elég hatékony? Ez már önmagában is vicc egy ilyen szezon után.
És mint mondtam a fizetése miatt csupán nem hiszem,hogy ennyire ki akarnák dobni.Ebben a kérdésben 9-10 millió lenne kérdéses 3 év alatt összesen. Ezt meg egy Barca simán tudná állni,főleg,ha jövőre csökkenne a teljesítménye,akkor a fizetést is lehetne csökkenteni. Nem értem,hogy miért nem lehet teljesítményfüggővé tenni a fizetését. Kapja meg a maga 12 millióját,ha szállítja a góljait, minimum 25-26-ot a bajnokságban és 4-5 -öt a BL-ben (pl.)
Bár azért Ibra érkezése sokkal jobb B-terv,mint egy Forlan vagy Güiza.
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2009.07.17. 08:11:37

ez jó, már vártam. kezdödik minden az elejétöl...
eto'o?ibra?villa?
30-40-999millió?
tényleg hihetetlen, ugyan ott vagyunk mint egy hónapja :evil:
socio66

2009.07.17. 08:07:04

nem értem,mit paráztok.
ez a 40 milla+eto'o meg hleb tutira csak egy kitalált marhaság.
ugyanmár,hát filipével kapcsolatban is pár euromillión szrakodtunk,akkor most nyilván dobunk ibráért egy értékét tekintve kb. 80 milliós ajánlatot..
ez annyira valótlan,ismerjük laportát,amíg ő marad az elnök,nem fogunk igazán nagy pénzt költeni senkire sem.
pepnek egyébként igaza van,össze kell rakni most már a jövő évi csapatot ,hogy a felkészülést együtt kezdhesse meg a gárda.
hajrá!
manuel
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2008.06.25. 12:22:50

2009.07.17. 08:07:01

Ez az 40 millió + Eto felajánlás azt hiszem tényleg egy hülyeség.De ha azt nézzük Zlatan jobb mint Villa hiszen több extra van benne.Villáékról pedig hogy aki 40 millióról felveri 50 millióra egyjátékos árát, és még azok utánsem képes megegyezzni és kompromiszumokat kötni senkivelsem azzal tényleg jobb nemfoglalkozni.Zlatanak visszont örülnék ha jönne,csak kár hogy ehez két játékosunktól is megkellene szabadulnunk.
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.17. 07:26:22

Ne már...sokkal inkább Villa, mint Zlatan! Ha már ilyen áldozatokra is képes lenne. Na most ez vagy egy üzleti húzás és gesztus a Valencia elnöke felé vagy úgy jár Villa is, mint Filipe.... Azt én nem szeretném. :?
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Avatar
igeorgy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 160
Csatlakozott: 2005.03.12. 17:56:58
Tartózkodási hely: Akvinkum

2009.07.17. 07:23:15

Arról nem volt szó,a valencia esetében. hogy pl. 20-30 millió+Eto'o=Villa (hamár mindenáron meg akarunk tőle szabadulni), mert ez a Zlatan biznisz így eléggé húzós lesz...szerintem egy ilyen ajánlatot a valencia is elfogadott volna és akkor kaptunk volna tényleg egy olyan játékost, aki itt szeretne játszani, ezt egyre nehezebb követni :/
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2009.07.17. 07:21:45

Nem érten, 1 hónapja még arról volt szó, h Eto'o plusz 10 m. eurót adunk érte. Ebből h lett 40?
Ha Perez a nyár elején nem garázdálkodott volna, akkor Ibrának az ára összesen nem lehetne több 40-nél, hát még Eto'o mellé. Ibra talán a legjobb csatár jelenleg, de nem lennék boldog, ha ennyiért jönne.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.17. 07:14:12

Nóbi írta:Na, a SPORT az Ibrahimovic-ügyet lezártnak tekinti, 40 millió + Eto'o + Hleb egy évi kölcsönjátéka a svéd ellenértéke...

teljes cikk:
http://www.translate.google.com/transla ... w.sport.es
Na,ha ez tényleg igaz,akkor nem is tudom,h sírjak v nevessek. :?
Amíg nem tuti a dolog,nem szívesen véleményezem,de így elsőre nem tetszik ez nekem.Nagyon nem!
Samura rádobunk még 40et meg Hlebet :shock: Ezzel így kábé tényleg megvan a 80 milliós nagyságrend! :-& Ha tényleg lehet hinni a dolognak (korántsem tuti :wink: ),akkor Zlatan koma,kösd fel a felkötnivalót,mert igencsak árgus és felettébb kritikus szemmel fogom követni a tevékenységedet! :P Vmi ultra teljesítmény fog kelleni,h meggyőzz róla,h megéred a pénzed :?
Pff,ez kész...
Bodi írta: Ennél rosszab hírt nehezen olvashattam volna ma reggel.
Így van!Ez naon övön aluli volt most :-&
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.07.17. 07:06:50

Ha tényleg eldőlt,márpedig igen valószínű,akkor stem hatalmas hibát követtünk el,bár ne legyen igazam.
Az meg durva,hogy adunk 40 milliót+Eto'o-t.Az pontosan 70 millió+ Hleb csereként...
Szóval magyarra lefordítva nem adtunk 50 milliót egy olyan játékosért,aki tökéletesen illik a rendszerünkbe,a csapat majdnem felét tökéletesen ismeri,hozzá van szokva a PD-hez és a fizetéséről is lemondana csak azért,hogy nálunk focizhasson.
Helyette fizettünk 70(!) milliót egy olyanért,aki nem csapatjátékos,Olaszországból jön,szóval ki tudja itt beválik-e és híresen nagy egoista.Ha ez igaz,akkor bravó...
Valószínűleg csak azért döntöttek Ibra mellett,mert másképp nem tudnák idén elpasszolni a 30 gólig jutó és élete legjobb szezonját futó csatárunkat.
De ennél akkor is jobban járunk,ha fizetünk 50-et Villáért és Eto'o elmegy ingyen.Szakmailag és pénzügyileg egyaránt.
Ennél rosszab hírt nehezen olvashattam volna ma reggel.(talán ha Forlán jött volna Villa helyett)
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2009.07.17. 07:00:21

http://sport.es/default.asp?idpublicaci ... cio_PK=803
Ezt tudná valaki értelmezni?Meg is vettük Ibrát?
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.07.17. 06:56:22

barcafan0911 írta:Először is Eto'o-ról annyit hogy nem hallottam egyik Barca játékostól sem hogy marasztalná a kamerunit (ugye az öltözői hangulat). Villával kapcsolatban pedig szerintem az lenne a legszebb és példátlan gesztus ha a Barca sztárjai kifizetnék a különbözet felét, a másik felét ugye meg Villa. :P Jaj de szép is lenne :roll:
Emlékeim szerint semmi rosszat nem mondtak Samuról a társaik,akik mostanában megszólaltak.Lényegében az esetleges jelöltekről kérdezték őket (pölö Villa,Ibra...) és róluk mondtak pár gondolatot.De pár sablonos gesztus után ráadták az utat Txikiékre,h ez az ő dolguk.Szal érdemben nem is mondtak semmit a dologról.Szerintem amúgy sem lenne túl szerencsés,ha ők nyilatkozgatnának a kérdésről.
Sokkal inkább várnék már egy Pep ill Eto'o féle megnyilvánulást,ők az igazán kompetensek.

Azt nem igazán értem,h miért kellene a mi srácainknak beszállnia az igazolásokba?! :roll: Maga a gondolat is megmosolyogtató.Nehogy már a playák dobják össze a lét,h megvegyünk vkit is.Még a különbözetet sem!Nem a pénz hiánya miatt nem akarunk fizetni,márpedig ez olyan színben tűntetné fel a klubot.De amúgy is,h nézne már ki :roll:

Tök jól hangzik Villa nagy felajánlása (amennyiben tényleg igaz a dolog!),de nekem vhogy furán hat.Főleg,h a menedzsere sem kérne lét,pedig ő ezzel a transzferrel igen nagyot szakíthat.David még hosszabb távon behozhatja a kiesést,de az ügynök nagyjából akkor keres a védencén,amikor elpasszolja vkinek,nem később.Bár természetesen nem vagyok járatos ilyen ügyekben,de sztem így működhet.
Vhogy túl szép ez,h igaz legyen...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.17. 06:46:07

Na, a SPORT az Ibrahimovic-ügyet lezártnak tekinti, 40 millió + Eto'o + Hleb egy évi kölcsönjátéka a svéd ellenértéke...

teljes cikk:
http://www.translate.google.com/transla ... w.sport.es
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.17. 03:58:19

miért süllyed nagyot a csapat a szemedben ibra érkezésével??? nem értem... talán forlán-nak biztos jobban örülnél.. én nem éppen.. emberileg mindenképpen jobb lenne volna villa de lássuk be teljesítményben csak ibra lenne képes felülmúlni eto'o-t... olyan [auto_cenzúra] érzés beletörődni abba hogy eto'onak mennie kell... de ha már ez van akkor mindenképpen ibra-villa kettősből kerüljön ki a befutó mint vmi forlánféle.... (félreértés ne essen.. nem mondom azt hogy forlán ne lenne éppenséggel jó csatár de nem ide való és kész...) nah de még mindig jobb ez a hirtelen jött hírek áradata mint a többnapos csend... mindenesetre már remélem hamarosan lezárulnak a dolgok...
peace!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.17. 02:33:54

Ha jön Ibra, akkor a csapat nagyon süllyed a szememben, hacsak nem tudják 1 hónap alatt teljesen átformálni olyanra, mint mondjuk Messi, Ini, vagy Henry. Tényleg, milyen bal szélsők vannak az Interben? :-k Van ott viszonylag olcsón igazolható, jó képességű játékos? Mert akkor egyszerű lenne a képlet: Henry kedvenc posztján játszhatna, középcsatárként, ahol sztem még veszélyesebb lehet, akár a legveszélyesebb a lehetséges játékosok közül. :D
rainer
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2008.05.19. 16:08:54

2009.07.17. 02:00:01

tényleg!én úgy csinálnam,hogy Villáéret adnám Eto'ot!Bár az biztos,hogy ő nem menne a valenciához!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.17. 01:55:47

Barcagirl24,
Figyelj Laporta sokkal jobban tudja,hogy mit kell csinálni,mint Te,vagy Én,vagy akárki más itt ezen a fórumon.
Csak nyugalom. Filipe-ért sem adott 14miliót,úgyhogy nyugodjunk meg.

Irreális árat nem fog adni egy játékosért sem, Villa-ért sem fog adni 50miliót,mert nem ér annyit.
Csak gondolj bele. Szerinted ki fog perkálni 50miliót Villaáért.
Utána megkapja a 8miliós fizuját, 5évre.
Ez 90milió euró.
Ezzel szemben,ha Eto'o-nak megadja azt a 11miliót évente, akkor az ugye 2013-ig, 44milió Euró,de a fizuja eddig is volt 8-9milió,szal lényegében amit "bukna", az 8-10milió.mert ugye annyival emelné.

A másik pedig,ha most megvenné Villa-t, és 5év múlva elmenne,32évesen,akkor -90milió,és Ha esetleg nem jönne össze a Keirisson Bojan duo,akkor vehetne mégegy csatárt.

Ezzel szemben, ha Eto'o marad akkor jóval kevesebbet "bukna", és még mindig lenne 46milió amiből tudna akkor venni játékost(ugye ez a 90re kiegészült pénz,ami Villa vásárlásával előfordulna.)

Szóval én egyre inkább azt gondolom,ha ennyrie ragaszkodik az elveihez Laporta,akkor meg fogja adni a fizut Eto'o-nak,vagy pedig cserébe fogja bevonni.
Majd meglátjuk, az biztos,hogy Villa egyáltalán nem lenne olcsó mulatság.
rainer
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2008.05.19. 16:08:54

2009.07.17. 01:53:33

Barcagirl24 egy rúgóra jár az agyunk!nem te vagy az elvesztett ikertestvérem?ha 24 a szülinapodat takarja,akkor sanszos :D
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.17. 01:48:28

raul72 írta:
Barcagirl24 írta:Amugy most Laporta mire számított? :roll: NEM ÉRTEM MÉRT NEM LEHET MEGADNI AZT A K**VA 50 MILLÁT. Úgy feltudják ba**ni az emebr agyát hogy az csak na
Én értem ! Laporta nem fog ennyit adni és ez nem azért van mert nincs rá pénz ! Mivel elhordta mindennek a Madridot , hogy nzéne ki hogy Laporta átigazolási csúcsot dönt barcában :) Ezért nem is fogja leigazolni . Ebbe bele lehet nyugodni hogy Laporta csak azért sem fogja kifizetni .
Erre meg akkor azt lehet mondnai, hogy lehet hogy Perez tönrettete a piacot, viszont ha Lapi így folytatja a Barcát fogja tönretenni, félreértés ne essen semmi bajom vele csak nem tudom megérteni, hogy most mit vár, hogy jövőre Bojan meg Kierrison lesz a mi nagy csatár párosunk, 3 év mulva oké, de most ? :evil:
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.07.17. 01:36:57

[/quote]
42Miliót utasított vissza a Valencia,igen.[/quote]

A ku_a annyu_at :twisted: :twisted:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.17. 01:31:59

Nem tudom, ezek után szerintem nem valószínű Villa érkezése :(
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Lezárt