Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.12.14. 17:41:48

Barca_10 írta: De Fabregas várt volna,csak akkor még Gaspart volt az elnök és ő adta el-én így tudom.Egyébként Schweinsteigerben igazad van.
:arrow: nevelési költségtérítés

16 évesen még nem köthetett vele a Barca profi szerződést, így az Arsenal pár milláért elvitte, de ez már 1000x ki volt tárgyalva
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.12.14. 17:14:23

barca28 írta:Fabregas ugyanmár.Maradjon Londonban a valagán szerintem...Xavi Iniesta Puyol tudott várni és élnek is a lehetőséggel akkor ő miért nem tudott?Valószinü egy sajátnevelést visszaveszünk 40millioért nem?
Ne vicceljünk....jó játékos de a Barcába nem kell.
Akkor már inkább Yoan Gourcuff.

Balszélsőnek pedig Robinho-t szivesen látnám,igaz elég rapszódikus teljesitményt nyújt.Silvának is szintén örülék egyrész spanyol..és már hozzávan szokva a Ligához.

Schweinsteigert a Barcáába baltámadónak :!: :!: :D Szerintem ő enne a legjobb :D Pep akkora játékost faragna belőle csak néznének páran. :wink:

Vamos Bastian :!: :D

De Fabregas várt volna,csak akkor még Gaspart volt az elnök és ő adta el-én így tudom.Egyébként Schweinsteigerben igazad van.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.12.14. 17:11:57

Fabregas ugyanmár.Maradjon Londonban a valagán szerintem...Xavi Iniesta Puyol tudott várni és élnek is a lehetőséggel akkor ő miért nem tudott?Valószinü egy sajátnevelést visszaveszünk 40millioért nem?
Ne vicceljünk....jó játékos de a Barcába nem kell.
Akkor már inkább Yoan Gourcuff.

Balszélsőnek pedig Robinho-t szivesen látnám,igaz elég rapszódikus teljesitményt nyújt.Silvának is szintén örülék egyrész spanyol..és már hozzávan szokva a Ligához.

Schweinsteigert a Barcáába baltámadónak :!: :!: :D Szerintem ő enne a legjobb :D Pep akkora játékost faragna belőle csak néznének páran. :wink:

Vamos Bastian :!: :D
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.12.14. 17:08:14

Mikaos írta:
Barca_10 írta:Szerintem Henry-t nyáron el kéne adni.Már csak azért is mert ha nem hosszabbítja meg a szerződését akkor 2011-ben ingyen menne valószínüleg az MLS-be.20-30 milla körül el lehetne adni és a befolyó pénzből meg lehetne venni Robinhot,Silvát, vagy esetleg-tudom nem sok esély van rá-Patót.
Egy 32 éves focistát -aki ráadásul csatár- nem vesznek meg 20 millió felett. (Hacsak nem egy olyan milliárdos a vevő, aki szórja a pénzét). Nem tervezhetnek vele több évre, max. 2-3-ra. Nemcsak magában a kora miatt, hanem a több, apró sérülés illetve teljesítménycsökkenés miatt.

Én remélem, hogy Silva fog jönni. Nagyon nagy ász lenne ezzel a középpályával együtt. Aztán jöhet haza Cesc 1-2 év múlva :)
És szerinted ki az a milliárdos aki esztelenül szórja a pénzt?A City elnöke(bocs nem tudom a nevét)
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.14. 17:06:44

Ja, szerintem az ár már csak formalitás lesz Titiért... Hogy azért ne érezze,hogy ingyen ment el... Olyan 5-7miliót ha fognak adni érte,de egy fillérrel sem többet.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.12.14. 17:04:29

Barca_10 írta:Szerintem Henry-t nyáron el kéne adni.Már csak azért is mert ha nem hosszabbítja meg a szerződését akkor 2011-ben ingyen menne valószínüleg az MLS-be.20-30 milla körül el lehetne adni és a befolyó pénzből meg lehetne venni Robinhot,Silvát, vagy esetleg-tudom nem sok esély van rá-Patót.
Egy 32 éves focistát -aki ráadásul csatár- nem vesznek meg 20 millió felett. (Hacsak nem egy olyan milliárdos a vevő, aki szórja a pénzét). Nem tervezhetnek vele több évre, max. 2-3-ra. Nemcsak magában a kora miatt, hanem a több, apró sérülés illetve teljesítménycsökkenés miatt.

Én remélem, hogy Silva fog jönni. Nagyon nagy ász lenne ezzel a középpályával együtt. Aztán jöhet haza Cesc 1-2 év múlva :)
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.12.14. 17:02:11

De tudtommal 27 millióért vettük meg.Oké a 30 tényleg kicsit túlzás,de a 20 szerintem nem.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
fcbarca10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2006.12.11. 17:17:59

2009.12.14. 16:59:42

Barca_10 írta:Szerintem Henry-t nyáron el kéne adni.Már csak azért is mert ha nem hosszabbítja meg a szerződését akkor 2011-ben ingyen menne valószínüleg az MLS-be.20-30 milla körül el lehetne adni és a befolyó pénzből meg lehetne venni Robinhot,Silvát, vagy esetleg-tudom nem sok esély van rá-Patót.

[/b]De akinek személy szerint a legjobban örülnék az Dzsudzsák Balázs :D
20-30 millió?
Gondolkozzál már egy kicsit.
32 éves, motiválatlan, "kiöregedett" sztár, max. 10 millió, de inkább kevesebb!
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.12.14. 16:57:08

Szerintem Henry-t nyáron el kéne adni.Már csak azért is mert ha nem hosszabbítja meg a szerződését akkor 2011-ben ingyen menne valószínüleg az MLS-be.20-30 milla körül el lehetne adni és a befolyó pénzből meg lehetne venni Robinhot,Silvát, vagy esetleg-tudom nem sok esély van rá-Patót.


De akinek személy szerint a legjobban örülnék az Dzsudzsák Balázs :D
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.12.13. 15:03:11

sjd írta: Ribery a nyilatkozatai után nem kell, Silva a Valencia Villa ügyben mutatott hozzáállása miatt lehetetlen, marad Robinho, de én mondjuk a Pedro, Jeffren, Gai 3asban látok annyi potenciált, h egy használható balszélső kijöjjön belőlük
Na, csak pont ez a baj. Hogy 3-an érnek egy klasszis szélsőt :lol: :lol: Oké, ez talán túlzás, de jelenleg nem lennék nyugodt, ha Pedro kezdene a Mu ellen - a másik kettő meg csapatközelben sincs szinte, őket nem érdemes beírnom. Mert Gai még a 4-osztályú ellenfél ellen sem tündökölt hogy gyengén fejezzem ki magam, Jeffren meg nem játszik. Szóval szerintem tényleg kéne Robinho. A főoldali cikk nem tudom hogy igaz-e, mert a sport.es-en meg azt írták, hogy Laporta hamarosan megveszi... :lol: (vagy kölcsön, nekem nyolc) És én azért "imádkozok", hogy ez így legyen. Ilyen támadósort, amit ő alkothatna az Ibra-Messi duóval... Még belegondolni is félek :D

Amúgy most jutott eszembe, hogy a Ronaldinho(az R10 féle, nem a mostani)-Ibra-Messi trió mennyire gyönyörű is lenne. Én azt mondom, hogy Pepnek vissza kéne hívnia a Brazilt, és megnevelnie :lol: :lol: Oké, ez csak vicc volt, bár nekem tényleg ez a "nagy" álmom... De erre semmi esély, úgyhogy a másik R betűs Brazil virtuóz is megteszi - reméljük tényleg :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.12.12. 11:55:51

Cáceres14 írta:nassim ben khalifa :)
ez az utolsó üzenetem ebbe a topicba
Egyrészt nagy megkönnyebbülés :twisted:
Másrészt hatásos kilépő volt egy olyan csatárt beírni, aki az übererős svájci bajnokságban szerzett 12 meccsen 2 gólt :twisted:
Egyébként meg akiket tavaly leigazoltam az Arsenalhoz az fm-ben, azok iránt legalább tényleg érdeklődik Wenger, szal van hova fejlődni :twisted:

És h ne legyen OFF: Ribery a nyilatkozatai után nem kell, Silva a Valencia Villa ügyben mutatott hozzáállása miatt lehetetlen, marad Robinho, de én mondjuk a Pedro, Jeffren, Gai 3asban látok annyi potenciált, h egy használható balszélső kijöjjön belőlük
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.12.12. 11:19:24

nassim ben khalifa :)
ez az utolsó üzenetem ebbe a topicba
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.12.11. 21:15:52

eléggé elszomorít,h nem jön senki sem télen :?

viszont ahogy mindig,most is bízom a vezetőségben,és Pepben, remélem jól döntöttek,és ráér nyáron.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.11. 20:53:22

Fecooo írta:
Mikaos-szal értek egyet, én is Silvát látnám legszívesebben Henry utódaként, hiszen spanyol válogatott lévén ismeri a Xavi-Iniesta tengelyt, tehát beilleszkedési problémái kétlem, h lennének, szvsz rövid idő alatt alkalmazkodni tudna a Barca játékához. Robinho esetében továbbra is az az aggályom, h veszélyes bulizós, ráadásul nagy egójú bulizós brazilt szerződtetni...(még ha Pep eséllyel meg tudná nevelni, akkor is rizikós...)
Az szentigaz amit Silváról mondasz. Spanyol, ismeri a játékosokat, könnyebben beilleszkedne stb. , DE ő nem klasszikus támadó, nekünk pedig az kell. Nem is csak azért baj, hogy Ini mindig Henry helyén játszik, mert hiányzik a kp-ról, hanem azért IS mert abszolut nem gólveszélyes. Ebben az évben idáig olyan a támadóalakzatunk, mint egy repülőgép akinek leszakadt az egyik szárnya. Az hogy Robinho bulizós stb. nem hiszem hogy probléma lenne. Pep még Ibrából is olyan mintagyereket :lol: faragott, hogy senki sem ismert rá. Nagyon sajnálnám ha végül a Robinho-transzfer meghiúsulna. De akkor is bármennyire kedvelem Silvát inkább Riberynek örülnék, nyilatkozata ide vagy oda.
Azért a kis brazilt még nem temetném. Ibrával ugyanez volt a helyzet. Először voltak tárgyalások, utána elült minden, jött a többi jelölt (Villa fél lábbal már itt is volt) végül szinte a semmiből mégis a svéd lett a befutó. Remélem itt is valami hasonló fog történni mert a szezont így végigjátszani nagyon necces lesz, a Bl-ről pedig még nem is beszéltünk.
A csapat érdeke hogy télen igazoljon legalább egy embert (lehetőleg egy szélső TÁMADÓT), mert, habár baromi erős a csapatunk, a sérülések és a fáradtság nagyon keresztbe tehet majd és leginkább tavasszal fogjuk inni a levét.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.12.11. 20:52:37

Silvát én akkor igazolnám le, ha nem jön Fabregas :D Szerintem Silva is olyan, mint Ini - volt tavaly? -, tud szélsőt is játszani jól, de középen van otthon - Ininek idén nem megy a szélső poszt. Viszont nekünk most szélső kell! Robinho jó lenne, és amit linkeltek ide sport.es-ről, az bíztató :D Remélem tényleg az az igaz, és nem az Eurobarcás.( azt amúgy honnan szedtétek? csak mert én nem találtam forrást :oops: ezzel nem megkérdőjelezek senkit!! csak kíváncsi vagyok a forrásra) magyarul már 2 héten belül meglesz Laporta utolsó fogása :D

Szóval remélem, hogy Robinho télen idejön, és nyáron a keretbe kerül egy jó irányító is: Cesc, Gourcuff, Silva vagy Jonathan és Thiago közül valaki. Nekem mindegy :D De a két -három :D - nevelésnek örülnék a legjobban.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.12.11. 20:45:03

Fecooo írta:tudom, h te csak az FM-ben vagy otthon, ezért fogalmad sincs róla, ki az az Oier...
akkor én is kérdezek: mit szólnátok, ha ennek a baromkodásnak vége lenne?
nem kell válaszolni, tudom a választ...

Cáceres14 nem bánom, ha bevágod a durcit, de légy oly kedves, és fejezd be, ilyen fórumozóra nincs szükség, inkább bohóckodj más oldalon (nem szeretnélek a sokadik kérés után csúnyábban kérni...)

ON:

Mikaos-szal értek egyet, én is Silvát látnám legszívesebben Henry utódaként, hiszen spanyol válogatott lévén ismeri a Xavi-Iniesta tengelyt, tehát beilleszkedési problémái kétlem, h lennének, szvsz rövid idő alatt alkalmazkodni tudna a Barca játékához. Robinho esetében továbbra is az az aggályom, h veszélyes bulizós, ráadásul nagy egójú bulizós brazilt szerződtetni...(még ha Pep eséllyel meg tudná nevelni, akkor is rizikós...)
A Caceres14 témához nem szólnék hozzá,mert nem ér annyit. viszont a másik, végre vannak támogatóim, akkor már hárman akarjuk silvát:D Ahhoz amit te írtál még azt tenném hozzá, amit mindig mondok, hogy Robinho, csak szélsőt tud játszani (extrém esetben középcsatárt,de abban elég gyenge), míg Silva simán játszik középső középpályást,balszélsőt és jobbszélsőt is, ez a nem mind1! Sérülések esetén kapásból plusz két variációt jelent csak az ő egyedüli személye Robinhohoz képest. Ráadásul sztem jobb játékos is, de ezzel lehet vitázni, ne ugorjatok rá:)
Avatar
Zlatan Boy
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2009.07.28. 12:43:06

2009.12.11. 20:32:23

http://translate.google.hu/translate?hl ... u%26sa%3DG
Ez eléggé ellent mond a főoldalon lévő hirrel szerintem. :shock: :wink:
Kép
Ferry Corsten:Fontos, hogy igazán higyj abban, amit csinálsz és ne arra törekedj mindenáron, hogy trendi legyél. A lényeg, hogy próbálj egyedi lenni és figyelj oda arra, hogy ne koppints másokat.
Avatar
katka
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.09.27. 15:25:04
Tartózkodási hely: on the road

2009.12.11. 20:23:32

Cáceres14 írta:mit szólnátok harmadik kapusnak ha a barca leigazolná tim krult?
én szerintem tehetséges és nagyon fiatal
szerintem a barcanak teged kellene leigazolnia.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.12.11. 20:20:37

Cáceres14 írta:mit szólnátok harmadik kapusnak ha a barca leigazolná tim krult?
én szerintem tehetséges és nagyon fiatal
tudom, h te csak az FM-ben vagy otthon, ezért fogalmad sincs róla, ki az az Oier...
akkor én is kérdezek: mit szólnátok, ha ennek a baromkodásnak vége lenne?
nem kell válaszolni, tudom a választ...

Cáceres14 nem bánom, ha bevágod a durcit, de légy oly kedves, és fejezd be, ilyen fórumozóra nincs szükség, inkább bohóckodj más oldalon (nem szeretnélek a sokadik kérés után csúnyábban kérni...)

ON:

Mikaos-szal értek egyet, én is Silvát látnám legszívesebben Henry utódaként, hiszen spanyol válogatott lévén ismeri a Xavi-Iniesta tengelyt, tehát beilleszkedési problémái kétlem, h lennének, szvsz rövid idő alatt alkalmazkodni tudna a Barca játékához. Robinho esetében továbbra is az az aggályom, h veszélyes bulizós, ráadásul nagy egójú bulizós brazilt szerződtetni...(még ha Pep eséllyel meg tudná nevelni, akkor is rizikós...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.12.11. 20:24:08-kor.
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.12.11. 20:11:02

mit szólnátok harmadik kapusnak ha a barca leigazolná tim krult?
én szerintem tehetséges és nagyon fiatal
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.12.11. 14:52:50

Az ilyen Joey Barton-féle betonkeverő gondolkodású játékosok, mint amilyen Poulsen is, nem kellenek ide, hogy rombolják a csapat nimbuszát. Nála vannak ezerszer jobb és tisztábban játszó középpályások, őket kellene környékezni. Pl. Mascherano.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.12.11. 14:36:17

Poulsen még a Juvéból is kilóg, pedig ott aztán nem tolakodnak a labdazsonglőrök. Testidegen tőle ez a fajta játék és szellemiség, én kizártnak tartom, hogy ide jöjjön.
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.12.11. 14:33:52

ti örülnétek egy cáceres-c. poulsen cserének januárban?
ezt nem én találtam ki hanem a goal.com on,totalbarcán,meg a transfer market weben is olvastam
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.12.11. 13:24:57

kennyke04 írta:
westerngom írta: jól mondod! és ha rajtam múlna a dolog, több lehetőséget kapna Jeffren a széleken, DE! mivel Pep dönt.... ráadásul nem katalán és nincs mögötte ex-kapus apu/anyu, így valószínűleg megy a levesbe rövidesen..............
bírom ezeket a gúnyos hozzászólásokat, meg hogy mennyire kapja az ívet idén megint Sergio, mert Yaya nem játszik miatta, de valaki már egyszer leírta és csak másfél meccsel játszott idén többet tét meccsen, ez pedig ahhoz képest hogy H1N1-es volt nem is meglepő számomra :roll: de ám legyen hátszelének köszönhető, hogy stabil tagja a kezdő csapatnak, biztos ezért is válogatták be :roll:
- maximum ironikus hsz, DE! aki nem kívánja látni a valóságot, az nem is fogja! Az avatarodból ítélve pedig nem kívánlak győzködni vagy hosszas "adok/kapokba" belemenni!
Igen, a katalán sztárcsapatból talán könnyebben "beválogatnak", mint a liga bármelyikéből, főleg ha ennyi lehetőséget kapsz újoncként az edződtől!
Egyébként szó sincs róla, hogy rossz vagy tehetségtelen játékos a srác, csak van egy folyamatábra amit még pl. Ini is végigcsinált és aztán kapott folyamatosan helyet a kezdőben, pedig az Ő esetében talán érthetőbb lett volna az istenadta tehetségének köszönhetően, ha egy rutinosabb játékost szorít ki, nem hogy egy vkp. világklasszist!
A lényeget illetően: Peace!
Avatar
Iniesta4ever
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:50:46

2009.12.11. 13:15:29

Cooltiszo írta:Kemény szezon lesz normális balszél nélkül. Henry jó, csak sokat sérült, nincs formában és nem tudom meg van-e benne a kellő motiváció, hiszen a nagy álmát, a BL-t tavaly sikerült megnyernie.
Nyáron legjobban én is a Silva-Ribery kettős valamelyikének örülnék, de az még messze van. Fabregasnak is örülnék, de egyelőre azt én soknak érezném középpályára, ha lesz rá lehetőség akkor pár év múlva Xavi helyére, de most még csak Ini feltolásával lehetne ezt megoldani, amit viszont nagyon ellenzek.
Teljesen egyetértek... Xavi- Ini párost nem szabad szétkapni a középpályáról ilyen Keitákkal.... Ez sztem Pep legnagyobb hülyesége h sztem a világon a legjobb kettőst szétkapni.... Ötüljön neki h kifogta ezeket az embereket!!!!!! Én akár az egyik fiatalt is játszanám akár Assulint is csak ők ott legyenek.... Sztem a leggyengébb csatár akár a mi sanyink is termelné a gólokat ha ezek az emberek "fejbe" meg "lábon" rúgnák őket!!! Nem is tom meik meccset néztem haverommal és Xavi lőtte a szabdot, mondtam neki h figyeld meg fejbe rúgja a Zlatant és úgy lett csak melléfejelte.... :D:D:D Trú Sztóri..... Bocsi az összevissza beszédért de még részeg vok.... :lol:
2:6! Blaugrana!!!!
Lezárt