Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.01.06. 15:36:08

mindorokke_barca írta:
Amióta Rosell elhagyta a klubot,azóta nem tudunk korrekt játékosokat igazolni...
Ez önmagában hatalmas hül.yeség szerintem(Touré,Alves,Ibra,Abidal....), de a kedvedért tekintsünk el tőle.
Tavaly megnyertünk mindent. Szerinted korrekt igazolások nélkül. Akkor mi a probléma? A játékos számít, vagy a csapat(győzelmek,kupák)? A tények nem téged igazolnak.
Persze,így is nézhetjük...de Rosell idején érkezett Davids, R10,Deco,Eto'o...4 alapembert én is pikk-pakk felsoroltam,látod? :D De az ő idején igazolt játékosokból nem kerültek annyian vakvágányra,mint Txiki ügyködése alatt... :)
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2010.01.06. 14:37:40

Én továbbra is makacsul ragaszkodok a véleményemhez, miszerint kéne ide Robinho. A csapat nem győzött meg idén az ellenkezőjéről. Nem létszükséglet, de nagyon jól jönne.
érvek: Pedro: ellentmondásos, nem lehet megmondani, hogy jó vagy rossz. A fontos gólok nagymestere, amihez szintén különleges képesség kell, de nem tud meghatározó lenni. És azért annyira már nem fiatal. Iniesta is későn érő, de nem itt tartott 22 évesen. Messihez kár hasonlítani bárkit is, de Pedronál lehet hogy vannak jobb fiatalok a csapatnál. A Villareal ellen fontos gólt lőtt, de kb 80 percen keresztül nem csinált semmit. Most a Sevilla ellen abszolút észrevehetetlen volt. Bojan jobban játszott a szélen most mint Pedro. és jobban játszott mint az első félidőben középen. De neki meg meccs és önbizalomhiánya van.
Szóval én a télen elhoznám Robinhot, visszahoznám Keirrisont csereközépcsatárnak, itt is játszana annyit, mint a Benficában, és szokná a környezetet. Bojant pedig kölcsönadnám az Arsenalnak. Wenger ért a fiatalokhoz, csatárhiányuk van, és bár az angol liga, de az ágyúsok a Barcához hasonló focit játszanak. Jó helye lenne ott.
A második félévben pedig Jeffrent próbálnám többet játszatni Pedro "kárára". Derüljön ki nyárra, hogy melyikük a megbízhatóbb és a jobb, ha ugyanannyit játszanak nagyjából. Én nem vagyok benne biztos, hogy Pedro nyerne.
A középpályára most nem hoznék senkit talán, de elférne még valaki azért. Thiago meg a mozgása, stílusa alapján Deco utódja lehet.
Kép
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2010.01.06. 14:17:39

neobarca írta:Számomra tegnap is bebizonyosodott, hogy nem tudják a fiatalok még pótolni a nagyokat! Kénytelenek leszünk igazolni! :(
Sok fiatallal egyértelműen nem megy a dolog, ezért nem világverő csapat a Barca Atletic, de arra is gondoljatok, hogy ennél a klubnál több évtizedes szisztéma van, amiben Guardiola játszott ifiként, abban játszanak most is a kisgyerekek, ez az ami a Barcát azzá teszi, ami. Nem tudunk olyan játékosokat szerezni, akik ebbe nőttek volna bele. Ha tétmeccsen lehetőséget kap Thiago vagy dos Santos, akkor meg tudják hálálni a lehetőséget és idővel teljes értékű tagjai lehetnek a csapatnak. Nem tudunk minden évben felhozni rengeteg világsztárt az ifiből. De ha belegondolsz, hogy Valdes-Alves-Piqué-Puyol-Abidal-Busquets-Xavi-Iniesta-Messi-Ibra-Pedro csapatból hány a saját nevelésű játékos és hányan vannak egy korosztályban, akkor igencsak szembetűnő, hogy egy-két évente ki tudunk hozni a B-ből olyan játékosokat, akik egy ilyen óriási klubnak is a meghatározói lehetnek. Ha még hozzávesszük, hogy olyan játékosok mentek el, mint Sergio Garcia, Merida, Fabregas, Reina.. Van itt potenciál, persze kell vízhordókat, meg szélső védőket és halálos középcsatárokat venni, de fölösleges minden posztra valakit szerződtetni, amikor a saját nevelésűek ugyanúgy vagy még jobban is meg tudnák oldani a feladatot.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2010.01.06. 13:59:28

Amióta Rosell elhagyta a klubot,azóta nem tudunk korrekt játékosokat igazolni...
Ez önmagában hatalmas hül.yeség szerintem(Touré,Alves,Ibra,Abidal....), de a kedvedért tekintsünk el tőle.
Tavaly megnyertünk mindent. Szerinted korrekt igazolások nélkül. Akkor mi a probléma? A játékos számít, vagy a csapat(győzelmek,kupák)? A tények nem téged igazolnak.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.01.06. 13:50:23

neobarca írta:Ott volt a kezdőben a Zidane, a Júdás, a Beckham és a többi csillag, de a vízhordókat eladták. Nem is nyertek semmit... Félek nehogy mi is ebbe a hibába essünk! :(
Azért szerintem bőven nem egy kategória, amikor Gutik vagy Beckhamek játszanak védekező szerepkörben a középpályán, vagy hogy nem elég hosszú a kispad.

Balszélre én inkább egy középpályásban gondolkodnék, akinek nem büdös a mezőnymunka, nem akarja mindenáron a 16-oson belül váró 9 ember közzé bevinni, és meg tudja verni az emberét. És ha megfelelő számban adja a gólpasszokat, az sem baj, ha nem túl gólerős. Ha csak a tulajdonságokat nézzük, nekem még mindig Ribéry a favorit erre a posztra (remélem Rosselnek és Pepnek is).
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2010.01.06. 13:18:00

Amióta Rosell elhagyta a klubot,azóta nem tudunk korrekt játékosokat igazolni...az ő idejében alapemberek érkeztek a csapathoz,most pedig hiába veszünk akárkit is,már megy is kölcsönbe és soha többé nem látjuk (természetesen 1-2 kivétel akad most is,mielőtt belémköt valaki :D)...Aki marad,az meg csak a zacc...:S

Vedd ki az animált avatáradat!
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.01.06. 13:03:17

Hleb kölcsönben van ugye? Sajnálom most, hogy elment!
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.01.06. 12:51:52

A legnagyobb probléma szerintem az, hogy szinte a teljes kispadot vagy eladtuk vagy kölcsönadtuk. Akármennyire is jó az utánpótlás, egyszerűen nem lehet úgy bajnokságot nyerni, hogy nincsenek minőségi cseréink. Emlékezzetek pár éve a reklám madrid is ugyanebbe a hibába esett. Ott volt a kezdőben a Zidane, a Júdás, a Beckham és a többi csillag, de a vízhordókat eladták. Nem is nyertek semmit... Félek nehogy mi is ebbe a hibába essünk! :(
Amúgy meg ha már mindenki írogat, hogy ki kéne én is leírom a véleményem:
Bal szélre Kun Agüero-t venném :arrow: Teknikás, gyors, és ami a legfontosabb: Messivel nagyon jó haverok és tuti nagyon éreznék egymást.
Nyáron jöhet Fabregas :arrow: Még fiatal és tökéletesen be lehet építeni a csapatba, ha már Xavi kiöregszik.
Csatár sorba Keirrisont semmiképpen sem adnám kölcsön.
A védelem maradhat csak fejmosás kell neki.
És vennék még 1 minőségi középpályást. Ötletem nincs.
Szerintem így rendbe lenne a csapat. Nem nagy váltortatások de frissül picit a keret és talán a minősége is jobb lenne.
Avatar
Colos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2005.09.28. 14:12:43
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

2010.01.06. 11:39:52

neobarca írta:Számomra tegnap is bebizonyosodott, hogy nem tudják a fiatalok még pótolni a nagyokat! Kénytelenek leszünk igazolni! :(
Számomra ez már a tavalyi szezon végén bebizonyosodott, amikor már bajnokként Eto'o-val meg egy rakás tinivel álltunk fel. Az, hogy évek alatt be lehet építeni egy-két fiatalt, nem jelenti azt, hogy ők meccseket lennének képesek hozni, mégha kupameccsről is van szó.
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.01.06. 10:16:59

Számomra tegnap is bebizonyosodott, hogy nem tudják a fiatalok még pótolni a nagyokat! Kénytelenek leszünk igazolni! :(
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.01.05. 19:51:24

Cooltiszo írta:
westerngom írta:
Úgy legyen..... :wink: DE! az idősebb Dos Sanots (GIO) gyerekről is azt híresztelték, hogy Ő lesz R10 utódja, azt' láthattuk, hogy nem sok perecet evett..... 5 év nagyon sok idő, még akár agysebész is lehet belőle ennyi idő alatt! :lol:
Nem értek egyet ezekkel az összehasonlításokkal, ha nem a játékstílusára, hanem az életútjára céloznak vele, de összehasonlításra jó.
Tegyük hozzá, hogy Gio DS hatalmas tehetség volt, aki nagyon sok mindenre volt képes. Láttam az összes meccsét a híres U17-es vbjén (ahol emlékeim szerint ezüstlabdás lett), az előszezonban is nagyon jól teljesített anno, viszont nála agyilag fordultak rossz irányba a dolgok. Nem véletlen, hogy egy Ipswich-be se tudott kiemelkedni, pedig a tehetségével semmi gond sincs.
- nem vonta senki kétségbe a srác(ok) tehetségét, DE! itt ülnek a padon ill. játszanak kölcsönben (K9) nagyon tehetséges fiatalok, akiknek még ezek után is kétséges a jövőjük a csapatnál, nem hogy mi lesz 5 év múlva! :roll: DE! mint mondtam, úgy legyen, mert én is szívesen látok a csapatban fiatal tehetségeket!
Itt említem meg ismét, hogy a Jeffren szvsz. az egyik legígéretesebb, alázatosabb, fiatal, mégis csak villanásnyi időt, bizalmat kap.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.01.05. 19:37:26

westerngom írta:
Úgy legyen..... :wink: DE! az idősebb Dos Sanots (GIO) gyerekről is azt híresztelték, hogy Ő lesz R10 utódja, azt' láthattuk, hogy nem sok perecet evett..... 5 év nagyon sok idő, még akár agysebész is lehet belőle ennyi idő alatt! :lol:
Nem értek egyet ezekkel az összehasonlításokkal, ha nem a játékstílusára, hanem az életútjára céloznak vele, de összehasonlításra jó.
Tegyük hozzá, hogy Gio DS hatalmas tehetség volt, aki nagyon sok mindenre volt képes. Láttam az összes meccsét a híres U17-es vbjén (ahol emlékeim szerint ezüstlabdás lett), az előszezonban is nagyon jól teljesített anno, viszont nála agyilag fordultak rossz irányba a dolgok. Nem véletlen, hogy egy Ipswich-be se tudott kiemelkedni, pedig a tehetségével semmi gond sincs.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.01.05. 19:35:10

istyke6 írta:Xavinak meg van par evje a Barcaban, addig Jonathan is fejlodik, lehet hogy o lesz az utodja, nem hiaba hozza Pep egyre tobbet a nagy csapatba , lehet hogy ok is ezzel szamolnak, ez azert nem hajtanak annyira Cesc-re , vagy barkire is.
Nem tudom, ez csak egy hirtelen gondolat volt :D
Mindenesetre Jonathan a biztosabb megoldás, hiszen ő "kéznél van", míg Cesc-nél az is benne van a pakliban, h végig az Arsenalban fog maradni, szóval ő még mindig bizonytalan. Viszont, az sem kizárható dolog, hogy Cesc befutott, és zseniális játékos, addig JdS-nél nem lehetünk biztosak ebben. Nehéz helyzet.

Vagy Thiago-nak, vagy JdS-nek hoznia kell a Barca-szintet: ebben bízom, hogy legalább 2-ből 1 sikerüljön, s akkor nincs probléma :)
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.01.05. 19:32:25

MichaaBee írta: Maximálisan egyetértek. Jobbhátvédre ugyan nem tartok igényt, sokkal jobban örülnék neki, ha inkább Márquez, Csihrinszkij vagy Cáceres tudná megfelelően pótolni Puyolt középen. Inkább balszélső és cserekp kell, de én kp-ra csak Fabregast vagyok hajlandó elfogadni, ő meg nem fog télen jönni, sőt nyáron sem tuti, de azért bízom benne. Balszélre felőlem jöhet akárki, Robinho a favorit, de Ribéry is oké, illetve még azzal lennék kibékülve, ha csak Silva jönne. Ő középpályásként és balszélsőként is helytállna, mind a kettőnek a cseréje meg lenne oldva 1 játékossal. Emellett ismeri már a fél keretet, spanyol, nem lenne zsákbamacska, mert a beilleszkedéssel nem lenne gondja.
Most nem nagyon tudlak követni, pedig az általad írt legtöbb hsz.-el 1-et értek.
1. Jobb hátvédre lenne inkább szükség, mert Alvesen kívül nincs komoly alternatívánk, csak az "öregecske" super Puyi.
Ezért zsörtölődtem, hogy M. Caceres miért megy (küldték) a levesbe?, mikor a Juvéban hibátlanul nyomja a jobb oldalon és középen sem volt kutyaütő!
2. Marquez kiöregedett és formán kívül, Csiga formában lesz valaha??, Martin már a múlté, mert nem jön vissza.
3. A baloldalon Abidal és Maxwell nálam OK! Te máshogy látod?
4. Igen! Kell egy kreatív kp. Igen, jöjjön Fabregas! :lol: (: üssetek....
5. Igen! A bal szélen kell egy Silva! (Ropinyhó zsoldos, Ribery RM fan!
Avatar
istyke6
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.11.05. 18:50:57
Tartózkodási hely: Erdély
Kapcsolat:

2010.01.05. 19:23:27

Xavinak meg van par evje a Barcaban, addig Jonathan is fejlodik, lehet hogy o lesz az utodja, nem hiaba hozza Pep egyre tobbet a nagy csapatba , lehet hogy ok is ezzel szamolnak, ez azert nem hajtanak annyira Cesc-re , vagy barkire is.
Nem tudom, ez csak egy hirtelen gondolat volt :D
I <3 FCB
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2010.01.05. 19:16:20

Barca_10 írta:A Sport szerint megtaláltuk az új Messit.12 éves Guido Vadala a neve,és szóban állítólag elkötelezte magát hozzánk,bár csábítja az Inter,a Juve,és az Atalanta is.Ráadásul ugyanúgy Rosarioból származik mint Messi,bár szerintem 12 évesen valakiről kijelenteni azt,hogy a világ legjobb játékosának az utódja hááát..remélem hogy hozzánk igazol és 4-5-6 éven belül Messivel játszanak majd a csapatban!
Úgy legyen..... :wink: DE! az idősebb Dos Sanots (GIO) gyerekről is azt híresztelték, hogy Ő lesz R10 utódja, azt' láthattuk, hogy nem sok perecet evett..... 5 év nagyon sok idő, még akár agysebész is lehet belőle ennyi idő alatt! :lol:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.01.05. 19:11:58

Fernando írta:Azért nemkéne ennyire Arsenalba küldeni a dolgot, hogy majd a fiatalok... Igaz vkp-re jó Márquez is, de egy minőségi csere akár balszélső poszton, akár a középpályán, akár Alves alternatívájaként lendíthet a csapaton, ráadásul ahogy nézem eléggé kihalt a versenyhelyzet is, azt sem bánnám, ha Keirrison visszatérne a Benficától, ha már úgysem játszatják. Fél év akkor is jót tenne neki nálunk, mégha nem is játszik minden meccsen, de a légkört szokhatja.
Maximálisan egyetértek. Jobbhátvédre ugyan nem tartok igényt, sokkal jobban örülnék neki, ha inkább Márquez, Csihrinszkij vagy Cáceres tudná megfelelően pótolni Puyolt középen. Inkább balszélső és cserekp kell, de én kp-ra csak Fabregast vagyok hajlandó elfogadni, ő meg nem fog télen jönni, sőt nyáron sem tuti, de azért bízom benne. Balszélre felőlem jöhet akárki, Robinho a favorit, de Ribéry is oké, illetve még azzal lennék kibékülve, ha csak Silva jönne. Ő középpályásként és balszélsőként is helytállna, mind a kettőnek a cseréje meg lenne oldva 1 játékossal. Emellett ismeri már a fél keretet, spanyol, nem lenne zsákbamacska, mert a beilleszkedéssel nem lenne gondja.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.01.05. 19:02:10

A Sport szerint megtaláltuk az új Messit.12 éves Guido Vadala a neve,és szóban állítólag elkötelezte magát hozzánk,bár csábítja az Inter,a Juve,és az Atalanta is.Ráadásul ugyanúgy Rosarioból származik mint Messi,bár szerintem 12 évesen valakiről kijelenteni azt,hogy a világ legjobb játékosának az utódja hááát..remélem hogy hozzánk igazol és 4-5-6 éven belül Messivel játszanak majd a csapatban!
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.01.05. 13:12:41

Azért nemkéne ennyire Arsenalba küldeni a dolgot, hogy majd a fiatalok... Igaz vkp-re jó Márquez is, de egy minőségi csere akár balszélső poszton, akár a középpályán, akár Alves alternatívájaként lendíthet a csapaton, ráadásul ahogy nézem eléggé kihalt a versenyhelyzet is, azt sem bánnám, ha Keirrison visszatérne a Benficától, ha már úgysem játszatják. Fél év akkor is jót tenne neki nálunk, mégha nem is játszik minden meccsen, de a légkört szokhatja.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.01.05. 13:09:24

Az nagy hiba lesz,ha nem igazolunk.
Az ősz bebizonyította számomra,hogy borzasztóan gyenge a cserepadunk és az alapcsapatban is vannak hiányosságok (Henry).
A cserék közül Maxwell és Pedro tudnak újat hozni a játékba. A többi védő cserénkkel nincs bajom. Szerintem tudja tartani a szintet Márquez és Csiga is,bár kétségtelenül gyengébbek mint a Puyol-Pique páros,de ha nem mindketten szerepelnek egyszerre,akkor nem lesz probléma.Militoról még nem tudok képet alkotni,de tőle nem várok jó teljesítményt,nem is szabad egy ilyen sérülés után,örüljünk,hogy végre újra egészséges.
A középpályára kellene valaki mindenképpen. Veloso nem lenne rossz, ugyanis Keita és Johnatan játékától nem várhatunk semmit, Keitát legfeljebb vkp-ként kellene játszatni,ott is csak kisebb meccseken,vagy ,ha Touré sérült. Keita játéka egy nulla,már bocs. Johnatanra pedig még nem lenne szabad építeni, a Villareal ellen gyenge volt, legfeljebb csereként kaphatna 15-20 perceket,hogy szokja a felnőtt focit...
A csatársorba is kellene valaki,mert Henry már gyenge,Pedro pedig még nem az igazi,kell neki 1 vagy két év,mint régebben Xavinak vagy Puyolnak vagy éppen Iniestának.
Jó lenne,ha nem így lenne,de igazolás8ok) nélkül nem lesz esélyünk. Csakis fortunának köszönhetjük(meg az Osasunának),hogy nincs előttünk a reál.
Avatar
Skeraj
Jugador del Barça
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2009.03.02. 20:32:41
Tartózkodási hely: Bonnyapuszta

2010.01.05. 12:57:21

Szerintem egyáltalán nem kellene igazolni senkit!Henry minden bizonnyal a szezon végén elmegy akkor miért nem próbáljuk meg pótolni házon belül!Mondjuk Bojannal.Mert szerintem simán megállná a helyét ott is,attól függetlenül h középcsatár a posztja.Henry is vmi olyasmi volt az Arsenalba aztán náluk lett szélső!Ibra pótlására meg visszahoznánk Keirrisont és meg lenne oldva a csatár problémák évekre!
Kép

"Ahhoz hogy alkoss hogy ne keljen szenvedned
Úgy feküdj le, hogy legyen miért felkelned" by Anomim Mc
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.01.05. 12:37:06

A sporthirado.hu-n arról cikkezgetnek, hogy a Barca komoly szándékkal kölcsön akarja venni Patrick Vieirát az Afrika kupa miatt. Azért kíváncsi lennék mit alkotna itt az öreg. Én csípem Busquets-et de engem még mindíg nem győzött meg. Érnie kell még szerintem a srácnak, mert sok a pici hiba.
Amúgy meg véleményem szerint kacsa az egész.
NSO-n meg azt írják, hogy Vidics egyre közelebb a real-hoz. Mondjuk az pont nem érdekel. Sosem felejtem el amikor Eto'o elküldte gyufáért a BL döntőn! :lol: :lol: :lol:
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.01.04. 22:47:33

tudomka958 írta:banegát kellene megvenni irányítónak amíg nem lesz horror ára!
idén ő mozgatja a valenciát és nem is rosszul,plussz 21 éves!
xavi pótlására ideális lenne...
én is figyelem a teljesítményét, nagyon nagy playa lett belőle, csak az a baj, hogy az ára is borsos..már eleve amennyiiért 1-2 éve Európába hozták az horror volt..
Avatar
Iniesta4ever
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:50:46

2010.01.04. 22:31:04

szajko írta:
sjay írta:Szerintem inkább Veloso mint Affelay. Sokkal jobban játszik , és nagyon pontos lövéseket is tud leadni (pl: az egyik szezonbeli meccsen szögletből csodálatos gólt lőtt), Xavi meg egyébként semmit sem csinál, szerintem az EB-n sem csinált semmit ,csak formalitásból kapta ő a torna legjobbjának járó címet. Szóval Velosonak érkeznie kellene (vagy ha nem neki akkor egy hasonló kvalitású játékosnak :) )
Valószínűleg Xavi azért nem csinál semmit, mert a világ legjobb csapatába focizik és a világ legjobb irányítója még esetenként a madridisták szemébe is.

Veloso meg valami brutál irányító! :shock: Azért játszik lisszabonba...(és eddig talán egyszer halottam róla)
OFF:
Lehet h Xavi nem szuperál olyan jól FM-ben mint Veloso.... :D :D

On:
Szerintem egy hónapot kibírunnk a fiatalokkal a kp-n (Vagy kevesebbet mert ha kiesik egy csapat az Afc-ből akkor ugye visszajöhetnek az emberkék) és most a bal támadóra kéne koncentrálni, amihez jó lenne Robinho (de lassan róla lemondhatunk), meg el tudnám képzelni ebben a szerepkörben Agüerot, és addig kéne elhozni amíg valaki más (Cselszi) el nem happolja.... Én egyértelmüen azt mondom h ő jöjjön..... Da Siléva jó csak nem annyira gólerős meg legalább annyiba kerülne, Riberit meg nem szeretem. ugyan Klasszis Spíler de amit az utóbbi időben nyilatkozgatott meg b@szakodott az nem tetszett, az ien játékos a Madridba való....

Jah és persze Fabregas nyáron bármennyiért....
2:6! Blaugrana!!!!
socio66

2010.01.04. 22:00:28

Nem azért,de Affelay kb. semmivel nem jobb Dzsudzsáknál idén,sőt..
Nehogy már ő kelljen nekünk.
Veloso-ról nem tudok nyilatkozni,nem ismerem.
Lezárt