Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.14. 15:51:42

barcafan0911 írta:
Fernando írta:Először is szerintem elég sok Arsenal meccset néztem idén. Kiemelkedő az Arsenalból, nah de abból a csapatból annyira nem is nehéz. Nem kétlem. Lenne helye itt a csapatban, de azért sokan elvannak vakulva tőle elég rendesen. Csalóka, mert igazán nagy csapatban eddig nem sokat láttuk. Spanyol válogatottban sem csinált eddig semmi maradandót.

Jah és Iniestára írtam a nagyjából egy kort. Fuss neki újra.

Lényeg a lényeg 50-et sehol nem ér, főleg úgy, hogy baromira nem hiányposzt.
Ha valaki az angol bajnokság egyik legjobbja az szerintem már elég mérvadó. Továbbá az is mérvadó hogy Xavi és Ini után nem tudsz nála jobb játékost mondani arra a posztra. A spanyol válogatottról meg annyit, hogy ott nem is játszott eddig sokat. Többnyire csereként lépett pályára.
1. Xavi és Iniesta posztja szerintem nem egyenlő Fabregaséval. Nekünk nincs klasszikus irányítónk. Fábregas az Arsenalban emlékeim szerint közvetlen a csatár mögött játszik, amolyan Totti-san. Nálunk ez nem így van. Innentől nem igen tudom komolyan venni a kérdésed.

2. Jónéhányan eléggé gondban vannak a szövegértelmezéssel. Ki a franc írta, hogy nem jó játékos? Vagy nincs benne a top10-be? SENKI. Annyit írtam, hogy nem ér 50-et, és nemzetközi téren nem mutatott semmit. Jó nézni, hogy egymást hergelitek a gép előtt otthon a Fabregas-poszter alatt, azon ami egyébként tény (legalábbis a második fele).

Főleg te szbalint ne fárasszál már. Kiné' akarsz bevágódni ezzel a stílussal? Ha nem tudsz értelmesen normális stílusba fórumozni nem kötelező. Eddig Iniestával és Xavival hasonlítottátok, már Messivel? Mibe fogadunk, hogy nem adunk érte 50-et?

Jah igen nemzetközi tér. Előbb írta valaki, hogy szaros EB-t nyert. Igen. Én úgy értettem, hogy amikor nem perceket kap.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.05.14. 15:51:18

Fernando írta:Először is szerintem elég sok Arsenal meccset néztem idén. Kiemelkedő az Arsenalból, nah de abból a csapatból annyira nem is nehéz. Nem kétlem. Lenne helye itt a csapatban, de azért sokan elvannak vakulva tőle elég rendesen. Csalóka, mert igazán nagy csapatban eddig nem sokat láttuk. (ez nem érdekelne, ha nem 50 millió eurókról beszélnénk). Spanyol válogatottban sem csinált eddig semmi maradandót. (Messi sem oké, de én a Barcát kicsit jobb csapatnak tartom, mint A Zarzenált, és nálam picit többet bizonyított).

Jah és Iniestára írtam a nagyjából egy kort. Fuss neki újra.

Lényeg a lényeg 50-et sehol nem ér, főleg úgy, hogy baromira nem hiányposzt.

Ez az én véleményem, bele lehet kötni, különösebben nem mozgat meg. Főleg ilyen félflegma, flegma "többségnélbevágódokmostezzel" hozzászólások hagynak hidegen.
Fabregas már számtalanszor bebizonyította hogy mekkora playa, nem néztél te annyi Ars. meccset az biztos. Ilyen fiatalon ilyen kiforrottan, okosan játszani csak a legnagyobbak tudnak(lásd Messi).
A spanyol válogatottal csak egy szaros EB-t nyert... úgy hogy nagyon jól tolta a kp-ján... 50-et bizony megér, több mint 10-12 jó éve van még, ezt is hozzá kell nézni.
Csak egy kis statisztika(nem szeretem őket, de mégis):
idén 27 meccsen 15 gót lőtt és 13 gólpasszt osztott ki a világ legerősebb bajnokságában.
Fabregas egy 23 éves világklasszis katalán középpályás. Ízlelgesd...
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.05.14. 15:47:48

Egyébként meg Iniesta is 3 évvel idősebb nála. :wink:
És te fogalmaztál rosszul annál a mondatnál, úgyhogy nem nekem kéne mégegyszer nekifutnom.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.05.14. 15:45:00

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-m ... ert_-35300
Ez megint valami pletyka vagy igaz is? :twisted:
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.05.14. 15:43:42

Fernando írta:Először is szerintem elég sok Arsenal meccset néztem idén. Kiemelkedő az Arsenalból, nah de abból a csapatból annyira nem is nehéz. Nem kétlem. Lenne helye itt a csapatban, de azért sokan elvannak vakulva tőle elég rendesen. Csalóka, mert igazán nagy csapatban eddig nem sokat láttuk. Spanyol válogatottban sem csinált eddig semmi maradandót.

Jah és Iniestára írtam a nagyjából egy kort. Fuss neki újra.

Lényeg a lényeg 50-et sehol nem ér, főleg úgy, hogy baromira nem hiányposzt.
Ha valaki az angol bajnokság egyik legjobbja az szerintem már elég mérvadó. Továbbá az is mérvadó hogy Xavi és Ini után nem tudsz nála jobb játékost mondani arra a posztra. A spanyol válogatottról meg annyit, hogy ott nem is játszott eddig sokat. Többnyire csereként lépett pályára.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.14. 15:38:56

Sanama írta:
Fernando írta:Álljon már meg a menet. 40-50 millió Fábregasért? Jézusom. tehetséges, nagyon ügyes srác, az Arsenalhoz mérve klasszis, DE korántsem világklasszis. Nemzetközié téren semmit nem mutatott még gy igazán. Meg alapból nem ér 40-50-et. Néhányan elvakultak. Akkor Xavi mennyit ér, vagy Iniesta? Hasonló korban vannak. 100-at? Jézus.
Mondj Fabregasnál jobb irányító középpályást Iniestan es Xavin kívűl.
És olyat aki legalább olyan gólerős mint ő.
Iniesta nem irányító középpályás, ezt jobb lenne felfogni. Nagyon jól támogatja a támadásokat de nem egy nagy playmaker.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.14. 15:36:30

Először is szerintem elég sok Arsenal meccset néztem idén. Kiemelkedő az Arsenalból, nah de abból a csapatból annyira nem is nehéz. Nem kétlem. Lenne helye itt a csapatban, de azért sokan elvannak vakulva tőle elég rendesen. Csalóka, mert igazán nagy csapatban eddig nem sokat láttuk. (ez nem érdekelne, ha nem 50 millió eurókról beszélnénk). Spanyol válogatottban sem csinált eddig semmi maradandót. (Messi sem oké, de én a Barcát kicsit jobb csapatnak tartom, mint A Zarzenált, és nálam picit többet bizonyított).

Jah és Iniestára írtam a nagyjából egy kort. Fuss neki újra.

Lényeg a lényeg 50-et sehol nem ér, főleg úgy, hogy baromira nem hiányposzt.

Ez az én véleményem, bele lehet kötni, különösebben nem mozgat meg. Főleg ilyen félflegma, flegma "többségnélbevágódokmostezzel" hozzászólások hagynak hidegen.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2010.05.14. 15:42:44-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2010.05.14. 15:22:39

Fernando írta:Álljon már meg a menet. 40-50 millió Fábregasért? Jézusom. tehetséges, nagyon ügyes srác, az Arsenalhoz mérve klasszis, DE korántsem világklasszis. Nemzetközié téren semmit nem mutatott még gy igazán. Meg alapból nem ér 40-50-et. Néhányan elvakultak. Akkor Xavi mennyit ér, vagy Iniesta? Hasonló korban vannak. 100-at? Jézus.
Na ne már.. :roll:
Szerintem elősször több Arsenal meccset kéne nézni.
Ráadásul a PL második legjobb középpályásáról beszélsz.Legalábbis, ha az eredményeket nézzük..
Xavi, Cesc egy kor? :lol:

Egy valamiben hasonlítanak, de az nem az élet koruk..

http://www.youtube.com/watch?v=-KTaSnB3aV4&feature=fvst 8)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.14. 15:19:27

én úgy vagyok - és mindíg is ezt hangoztattam - az igazolásokkal, hogy mivel spanyol bajnokság és katalán csapat a spanyol/katalán játékosok legyenek döntő többségben a csapatál!! Az Inter, vagy a Chelsea emiatt nem ér semmit a szememben: összevásárolt zsoldos csapat!!! Ha rajtam múlna, megszabnám, hogy mennyi hazai (jelen esetben spanyol) és mennyi saját nevelésű játékosnak kell egy csapatban lenni. pl. a pályn lévő 11-ől 3 spanyol és 3 saját nvelés kötelezően!! nos ekkor lenne nagy bajban pl. az inter, chelsea, arsenal, real...
szóval: igenis jöjjön ide villa is és cesc is!!!!!
gondoljátok el, jövőre egy ilyen csapattal felállni:
valdes-alves-puyol-piqué-abidal-busquets-cesc-xavi-iniesta-messi-villa
asszem nem kérdéses, mennyire ütős lenne!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.14. 15:18:29

Fernando írta:Álljon már meg a menet. 40-50 millió Fábregasért? Jézusom. tehetséges, nagyon ügyes srác, az Arsenalhoz mérve klasszis, DE korántsem világklasszis. Nemzetközié téren semmit nem mutatott még gy igazán. Meg alapból nem ér 40-50-et. Néhányan elvakultak. Akkor Xavi mennyit ér, vagy Iniesta? Hasonló korban vannak. 100-at? Jézus.
Mondj Fabregasnál jobb irányító középpályást Iniestan es Xavin kívűl.
És olyat aki legalább olyan gólerős mint ő.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.05.14. 15:12:46

Fernando írta:Álljon már meg a menet. 40-50 millió Fábregasért? Jézusom. tehetséges, nagyon ügyes srác, az Arsenalhoz mérve klasszis, DE korántsem világklasszis.
Attól függ, mit jelent Neked a "világklasszis"... Szerintem azt, hogy valaki benne van egy poszt TOP10-ében - ez alapján ő simán világklasszis, 23 éves kora ellenére. Ilyet nem találsz sehol a világon, hogy ennyi idős játékos visz a hátán egy elég erős csapatot. Hogy egy középpálya irányító posztján ilyen magabiztossággal működik.

Az meg, hogy Cesc nemzetközi téren nem mutatott semmit...hát ennyi erővel Messi egy nagy nulla, mert az argentin válogatottban nem sikeres :)
Fernando írta:Meg alapból nem ér 40-50-et. Néhányan elvakultak. Akkor Xavi mennyit ér, vagy Iniesta? Hasonló korban vannak.
Nálam a 23 év (Cesc) és a 30 (Xavi) egyáltalán nem számít hasonló korúnak, lol :) De még Iniesta 26-ja sem annyira... a fociban 1-2 év különbség már számít.

Egyébként Cesc piaci értéke 55 millió, és pont azért is ilyen magas az ára, mert nagyon fiatal. (Egy 34 éves játékosnál sosem fogsz látni ilyen nagy értéket.)
AdamqO
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.05.23. 09:35:21

2010.05.14. 14:59:18

Na most meg szóba hozzák Balotellit is a Barcával...Ő szerintem nem jön de ne is 1 k*csög nem kell ide....Villa kell is ide,mert Ibra amit csinált,az nagyon kevés volt idén...Yaya-ba bízom,h maradni fog,ugyanakkor abba is bízom h Fabregas jön,mert akkor ha Ini vagy vki onnan lesérül akkor Yaya tudná helyettesíteni mert ha jön Fabregas akkor tuti h Fabregas-Xavi-Ini 3-as lesz középen...A csere jobbhátvéddel egyetértek mert Alves állandóan előrefut és ha vki védő akk sztem nem középen-elöl kéne játszani...Bojant meg biztos nem kéri a Valencia Villáért,mert nekik pénz kell...hát izgi nyár lesz az biztos..
Kép
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2010.05.14. 14:56:26

Fernando írta:Álljon már meg a menet. 40-50 millió Fábregasért? Jézusom. tehetséges, nagyon ügyes srác, az Arsenalhoz mérve klasszis, DE korántsem világklasszis. Nemzetközié téren semmit nem mutatott még gy igazán. Meg alapból nem ér 40-50-et. Néhányan elvakultak. Akkor Xavi mennyit ér, vagy Iniesta? Hasonló korban vannak. 100-at? Jézus.
LOL, te is képben vagy...
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.14. 14:51:52

Álljon már meg a menet. 40-50 millió Fábregasért? Jézusom. tehetséges, nagyon ügyes srác, az Arsenalhoz mérve klasszis, DE korántsem világklasszis. Nemzetközié téren semmit nem mutatott még gy igazán. Meg alapból nem ér 40-50-et. Néhányan elvakultak. Akkor Xavi mennyit ér, vagy Iniesta? Hasonló korban vannak. 100-at? Jézus.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2010.05.14. 14:50:10

menczel akkor másképpen fogalmazok: ha Villát és Fab-ot nem is nevezném hiány posztra való igazolásoknak,akkor is abban biztosan egyet értünk,hogy semmi féle képpen sem lenne fölösleges vagy szükségtelen ennek a két játékosnak a megszerzése, Villát a csatár problémák miatt amit már az elöző hozzászolásomban ecseteltem(,egyébkén én sem gondolom hogy el kéne adni Ibrát,én még adnék neki egyévet...)Fab-ot meg nem igazán Xavi cseréjének szánnám,de te is láthatod( főleg ebben az évben, Ini sokat sérült) ha Xavi vagy Ini nem játszik,hát nem ugy megy a labdatartás,meg a rövidpasszos játék a Barcának.. mint amikor a pályán vannak.., szal inkább rotálnám őket és mindíg lenne egy két igazán penge játékosom fent (akik nem mellesleg a Barca játékrendszerén nöttek föl),akik a biztonságot jelentenék és jelentik a középpályánknak
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaboy08 2010.05.14. 14:55:51-kor.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.05.14. 14:36:17

madmushroom írta:Nem hiszem, hogy Pep gyökeresen változtatna a játékrendszeren. Fabregas érzekésével évekre be lesz biztosítva a középpályánk. Cesc nagyon ügyes mélységi irányító, nem idegen neki ha hátulról kell indulnia, ne feledjük, hogy az Arsenal-ban legalább akkora feladatot kapott védekezésben mint támadásban, szóval eléggé all-around a srác, nem lennék rosszul az Iniesta-Cesc-Xavi középpályától.

ja és ez :D :

Kép
Figyi , Pep az életben nem fogja bevállani az a középpályát,ezt most le is lehet szögezni.
Toure(ha marad) vagy Busi mindig 1 lesz a 3ből,feltéve ha 4-3-3mat játszunk.

Én nagyon örülnék ha jönne Cesc meg Villa is. Rengeteg variáció lehetne a csapatban, és 1-1esetleges cseréve lhatalmas lendületet kaphatna a csapat.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.05.14. 14:15:49

Villa remek csatár...csak kár h a Valencia "kárára" jönne,ami megint csak nem tesz jót a PD-nek !

Szerintem 3 játékos kell,a legfontosabb egy jobb szélső Alves mögé aki láthatóan totál ki van csavarva-talán Cacares- és ilyenkor lényeges rontja a csatárok munkáját is pl. Ibraét !

A másik egy középpályás ,ide mindenképp olyan kell aki tud gólt is lőni és nem csak egyel tovább passzol mert ilyen van bőven...(.ez az elem nagyon hiányzott az Inter(MU,Chelsea) ellen ,tudták h a gól szinte csak Messiben vagy Ibrában van meg,őket "megfogták" és ennyi volt ,tiszta vicc h Piquenek kellett betalálni...mi viszont már beleszaladtunk hasonlóba lásd. Essien,Scholes,Sneijder....Fabregas talán pont ilyen,de nekem Diego is tetszene !!


A harmadik egy támadó : hát talán itt a legnehezebb mert szinte akárki jó lehet és közbe mégse....a gólokkal általában "csak" a Bl ben és leginkább az angol csapatok ellen szokott hagyományosan gond lenni(nem bajnokikon),szerintem ehhez a legjobb gyógyszer egy klasszis PL csatár lenne....

FAbre -Villa duó remekül hangzik és biztosan az is lenne...de én személy szerint nem szeretném a "komplett" spanyol válogatottat látni a Barca meccsen,ez egy kicsit sok meg olyan belterjes :)

OFF: az új mezekről nincs valami info ???
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.14. 14:13:13

Nem hiszem, hogy Pep gyökeresen változtatna a játékrendszeren. Fabregas érzekésével évekre be lesz biztosítva a középpályánk. Cesc nagyon ügyes mélységi irányító, nem idegen neki ha hátulról kell indulnia, ne feledjük, hogy az Arsenal-ban legalább akkora feladatot kapott védekezésben mint támadásban, szóval eléggé all-around a srác, nem lennék rosszul az Iniesta-Cesc-Xavi középpályától.

ja és ez :D :

Kép
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.14. 14:11:54

madmushroom írta:A Fenerbahce is bejelentkezett érte állítólag.
Igen ezt én is olvastam egyik este. Szeretem Titit, de szerintem biztos távozó lesz a nyár folyamán. És szerintem amerikába megy, nem a Fenerhez.
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.05.14. 14:07:51

barcaboy: az nem hiányposzt ha Xavi cseréjének jön. És nem tudom te hogy vagy vele de én kizártnak tartom,hogy Ibrát eladjuk, és a padon se fog sokat ülni tehát az se hiányposzt.

Az már más megvilágítás amit barca99 ír, tehát hogy más rendszerben ezek lehetnek posztra való igazolások. Az én meglátásom szerint ez azért nem így lesz mert nem állunk át egész szezonra 2 csatáros játékra, hisz az teljesen idegen a most játszott rendszertől. Az a felállás inkább az angol csapatoknak működik akik két húzásból kapu elé akarnak érni, ívelgetnek állandóan és nagy terük van a csatárjaiknak. Ez nálunk sose fordul elő, annyit passzolunk hogy mindig visszaér az ellenfél, a csatárnak nincs nagy területe beindulni, és ha ketten a védőfalban helyezkednek, akkor sokkal nehezebb velük összjátékot csinálni, ráadásul beszorult ellenfél ellen muszáj, hogy két játékosunk a széleken helyezkedjen tehát majdnem a fél csapat már a védővonalban van.
Ha meg néha át akarnánk állni 2 vérbeli csatárra akkor Bojan, Messi is tud csatárt játszani(és Piqué :) ).

Fabregas hasonló okok miatt nem tudom elképzelni hogy egyszerre lehetne pályán Xavival és Inivel a középpályán. Tehát nem hiányigazolás, de ezzel majdnem mindenki egyetért, hogy őt a mélység megteremtése miatt igazolnánk.

Az egyetlen felállás amiben mindenki pályán van:
Cesc-vkp, Xavi-Iniesta-Messi, Villa-Ibra de ez szinte nevetséges.

Egyébként a letámadás is sokat vesztene a hatékonyságából két csatár esetén.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.05.14. 14:05:40

davidvillabest írta:Hát igen ez igy van! Nem sok saját nevelésű van! ezek ien mix keretek !
Barcaboy08 írta:Sajna lassan tényleg ott fog tartani a Spanyol Bajnokság mint most a Skót..két nagy csapat Celtic,Rangers aztán 35 pont különbség..de sajnos igazolni kell,ha lépést akarsz tartani Európa elit csapataival....én nem bánom sem Villát,sem Fabregast ezektöl az igazolásoktól még messze nem leszünk Real Madrid..sőőőt ha csak a két BL döntőst nézzük kiváncsi lennék hány saját nevelésü játékos lesz a kezdő tizi-ben... :roll:
Szerintem az sem baj, ha hozunk egy bal támadót 50 millióért, 40-ért egy középpályást, megtartjuk Tourét, és hozunk 15-ért egy cserejobbhátvédet. Nyilván nem ez lesz, de szerintem az eredményesség a lényeg. Nyilván a Barca filozófiája nem olyan, mint a Realé, de szerintem a 7 saját nevelésű kezdőjátékos ezt már épp eléggé hangsúlyozza. Ibrát is 70 misiért vettük, ha Eto'o-t belevesszük, így az álságosságnak nincs helye. Lehetnénk Bilbao -szerű csapat is, de egyértelmű, hogy a Barca egy dúsgazdag csapat, és egyébként pedig minden évben trófeákat vár el a közönség a csapattól. Tény, hogy ha hoznánk egy korrekt baltámadót, Cesc-et, meg egy cserejobbhátvédet, akkor szinte VERHETETLEN lenne a csapat, ez pedig szerintem megér 80-90 millió eurót.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.14. 14:00:56

madmushroom írta:
salas9 írta:Villaért folytatott "harcba" be akar szállni a MU. Fergussonnak nagy kedvence és szerinte Rooney-val nagyszerű párost alkotnának, mivel Berbatovval befürödtek, Owen meg sokat sérült. De állitólag még így is a Barcelona a favorit.

Herny-nek meg van előszerződése a New York Redbull-al? Vagy mi ez amit a sport ír? Valaki tud valamit?
A Sport angol lapok információira hivatkozik, szóval ez csak egy felvetés csupán.(mármint az Henry -> NY)
A Fenerbahce is bejelentkezett érte állítólag.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2010.05.14. 13:54:52

Bányász írta:
Azért nem teljesen butaság amit ír, hisz hiányposztra való igazolásnak nem tekinthető,ha jön egy középcsatár a bal támadó pozícióba és Cesc aki a középpálya mélységét adná.
Okés de hol van az kőbe vésve,h nekünk kell jövőre egy bal támadó?Sehol.Nem tudunk még semmit ezért sztem merészség bármit is kijelenteni.Nem tudjuk,h hova jönne Villa,mit játszana a csapat,milyen szerep jutna Cescnek(ha jön egyáltalán) meg úgy általában semmit.Meg eleve merész dolog a neveket nézve azt kijelenteni,h nem vagyunk előrébb.

Cesc meg sztem igen hasznos igazolás lenne.Vele már 6(vagy mondjuk 5 attól függ ki megy ki jön) klasszisnak mondható focistánk lenne középpályára.Ez sztem igazán remek lenne.
de sajnos igazolni kell,ha lépést akarsz tartani Európa elit csapataival....
Azért kell igazolni,h föléjük nőjünk újra.A lépést gond nélkül tudjuk velük tartani már évek óta sőt...
sorry ezt lett volna a mondanivalóm lényege, de ott a pont:)
így igaz föléjük kell ismét nőjnünk ezeknek az anifocit kedvelő és azt tökéjre fejlesztő csodacsapatok és edzőik fölé....
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2010.05.14. 13:49:36

barca99 írta:... (bár tény, hogy optimálisabb lenne, ha 11 saját neveléssel, szinte 0 igazolással tartanánk ilyen szinten :) ) ...
Pont most olvastam a sport-on, hogy a mi "tridenténk" a Messi Bojan és Pedro összesen mindent figyelembe véve 70 gólt szerzett (Messi 41, Pedro 18, és Bojan 11), míg a Realnál a CR(33), Higuain(29), és Benzema(9) van 71-nél... És ha megnézzük mi 0-ból építettük fel ezt a 70 gólt, míg a Real 144 millioból.
Ez azért szép dolog!
Kép
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2010.05.14. 13:39:52

menczel írta:
Bányász írta:
BlauGranaGroc írta:~40m Villa, ~40-50 Cesc, ez 80-100m olyan igazolásokra amikkel szinte semmivel se vagyunk előrébb
Ne haragudj de ezt honnan tudod Te ilyen biztosan megmondani?Meg akkor miért nem mondasz valakit akivel előrébb lennénk?Vagy olyat nem tudsz csak abba vagy teljesen biztos,h velük nem leszünk előrébb?Miért nem leszünk előrébb?Legalább azt indokold meg.
Azért nem teljesen butaság amit ír, hisz hiányposztra való igazolásnak nem tekinthető,ha jön egy középcsatár a bal támadó pozícióba és Cesc aki a középpálya mélységét adná.
Az attól függ honnan nézzük..te azt mondod,ezek nem igazán hiányposztra való igazolások...ezzel azért nem értek egyet hogy miért?nézzük:szerintem minden féle képpen kell egy vérbeli középcsatár okok:Henry,hát a portásunk több gólt vágott idén, valamint biztosan távozik ahogy hallom már aláirta az előszerződését a Red Bullal,Bojan igazán csak az idény vége fele jött bele,igaz Pep nem adott túl sok lehetöséget neki,Pedro jó,de nem vérbeli középcsatár,Ibra............hadd ne fejtegessem a szezon elején jól ment neki aztán borzalmasan vissza esett...plussz iszonyatosan erőszakos,amit a bírók rendszeresen befújnak ellene,lassítja a játékot még sokat kell tanulnia ha ebben a Barcában akar játszani,és végül a mi kis Messiásunktól nem várható el mindíg hogy egy negyvenest hintsen minden évben...szal ezért gondolom hogy ezek igen is hiányposztra való igazolások mint pl..Fabregas is akit minden bizonnyal Xavi pótlására szánják, aki mint tudjuk már nem húsz esztendős...
Lezárt