Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.09. 19:38:40

Fabregasról meg annyit, hogy én sem látom benne azt a hatalmas extrát, ami IDE kellene. Nem ő kell nekünk, itt van Xavi, Ini..., hova? Különben szerintem egy kicsit túl van sztárolva, az Arsenalban ő a sztár, de szerintem Ini vagy Xavi sokkal jobb játékos, én sosem láttam benne azt a hatalmas tudást, de ez az én véleményem! Inkább egy szélső kellene, és nem kényszermegoldásként játszatni ott Init, v. Henryt. Azért hogy egy ekkora klubnak ne legyen (ilyen játékszisztémával) egy szélsője, az furcsa. Jó persze nem lehet panaszkodni, mert tavaly éleg jól megoldotta Henry :D , fogalmazzunk úgy, de azért mégis kellene valaki. Pláne, hogy már ő sem fiatalodik. Villa pedig szintén nem oda való, szintén zseni tehát megoldaná, de... Habár tavaly ez is a taktikánk része volt, hogy mindíg cserélgettük a csatárokat elől, lehet hogy ez így jó, Pepnek ez a fegyvere? Nem tom... ő tudja, jobban mint mi hagyjuk rá. De azért ne feledjük voltak rossz húzásai is idén, bár a végén mindíg jól jött ki belőlük, de sokszor a szerencse is mellette állt, és így nem lett a hibáinak következménye! Reméljük a szerencse marad vele, és akkor a brilliáns kvalitásaival együtt nem lehet baj bárki jön-megy.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.07.09. 19:33:46

Fabregas helyett én szívesebben látnám a csapatban david silvát. Jobb és ésszerűbb igazolás lenne ,de kétlem hogy a valencia eladná, pláne ha villa jön 8)
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.09. 19:27:35

Legyen így! Amen! :D Csakhogy nekem ezzel annyi a bajom, hogy azóta eltelt több mint 3 óra, és még egyik spanyol lap sem közölte, pedig a goal. com onnan szedi az infókat. Szóval nem tom, de jó lenne!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.07.09. 19:24:26

Buitre írta:
én még mindig Fabregas-t tartanám a legjobb igazolásnak középpályára...
hova? Xavi cseréjének? Én nem tudom elképzelni, h Xavi, Fabregas és Iniesta is egyszerre legyen a pályán. Ja és persze Yaya (vagy Keita).
Én sem, 30-40 milliós embert a padra teljesen logikátlan. Xavi tud ugyan vkp-t játszani de én senkit nem tennék be ugy a csapatban hogy az Xavi kárára történjen. Jövőre is Xavi-Touré,Ini tengely a legjobb megoldás nem kell a 20 millás Masch főleg hogy ha nem a padra jönne akkor Ini menne fel balszélsőnek ami meg az ő kárára menne nem szabad idehozni.
Úgy tudom hogy mivel innen ment el opciós jogunk van Cesc-re szval 3év mulva kb mikor elkezdődik Xavi formahanyatlása akkor kell elhozni majd.
Xavi vban inkább az ésszel játszik mint erőből de rengeteget fut egy meccsen 11-12 kilométert(rengeteg labda nélküli mozgás) ehhez erőnlét kell ami megkopik egy idő után. 3év van benne ezen a szinten.
Villa szinte kötelező igazolás minthogy ETo'o elzavarása is elég volt a gyerekből(főleg nem a teljesítménye miatt hanem a jelleme).
Balszélső lenne kötelező nagyon sőt égető szükségünk lenne rá. Ribery lett volna a legjobb megoldás de azt már sztem elcsesztük. Nem tudom mód lett volna e rá hogy előszerződést kössünk vele(vagy vmi opciós jogot szerezni rá nem értek ehhez a részhez) még a szezonban de meg kellet volna húzni. Mata kényszermegoldás lenne a posztra mintahogy a balos Silva is. Robinho meg ingyen sem kéne kb. Bojan lehetne ezen a poszton sok játéklehetőséghez juttatni mivel Henry-nak sztem ezzel az idénnyel sztem vége.
Balhátvéd sem lenne rossz, Abidal-t simán ki lehet szorítani ebből a csapatból.
Más nem kell ebbe a csapatba de 90% biztos vagyok abban hogy full ugyanezzel a kerettel sem bajnokság sem BL nem lesz meg. Nem azért mert maga a keret ereje nem teszi ezt lehetővé hanem mert természetes egy ilyen szezon utáni visszaesés és muszáj frissíteni a megerősődő madriddal szemben. Én is remélem hogy motiváló hatással lesznek ránk a madrid igazolásai és hasonló szép focit láthatunk jövőre is
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.07.09. 19:11:18

lol állítólag Csihrinszkij visszautasította a Barcát..
:? :? nem értem minek kell ilnyeneket kitalálni a sajtónak..Csihrinszkij???
a margit miután nem tudták megszerezni se Xabi Alonosót,se De Rossit ráhajtanak Fabregasra..
csak van annyi esze hogy nem megy oda de nyilatkozta már hogy csak hozzánk jönne..
reméljük..
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.07.09. 18:49:32

mindorokke_barca írta:
Körülírva, a lényeg: Találgatás az angol sajtóban, miszerint Eto'o a Cityben köthet ki(akár 40 millióért cserébe),Majd ezt az összeget felhasználva Cescet szeretnék a sorainkban tudni.
A leggólerősebb támadót eladni, majd egy középpályást venni helyette? Még akkor is ha maga Fabregas az illető? Ez elég felelőtlen döntés lenne a vezetőség részéről... ha csak nem vesznek még egy klasszis csatárt... de szerintem tartsák meg Eto'o-t, vele jobban járnának, bár ez csak az én véleményem .. meg még 144 szavazóé :)
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.07.09. 18:33:53

Körülírva, a lényeg: Találgatás az angol sajtóban, miszerint Eto'o a Cityben köthet ki(akár 40 millióért cserébe),Majd ezt az összeget felhasználva Cescet szeretnék a sorainkban tudni.
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2009.07.09. 18:24:14

Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.09. 18:20:23

LM10 írta:Az Arsenalos Hernyról sem gondoltuk, h vmikor a Barcában a balszélen fog játszani :wink:
Van egy kis különbség Henry és Keirisson között... :wink:

Henry eleve nem egy lassú játékos,és igencsak technikás.Sose volt az a tipikus befejező csatár aki csak bepasszolgatta a labdákat.Egészen más stílusban focizik sztem mint Keirisson.

Keirisson CSATÁR sztem.Tipikus csatár.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.09. 18:18:52

LM10 írta:Nekem olyan érzésem van, h Keirrison maradni fog és ő váltogathatja majd Titit a balszélen...lehet, h be is jönne....sztem ő lesz K7
Szerintem V7 lesz.
Villa 7!
Tehetséges meg minden, de ne emeljünk neki máris szobrot.
Előtte lesz egy Bojan, és (Eto'o vagy Villa).
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.09. 18:14:34

Az Arsenalos Hernyról sem gondoltuk, h vmikor a Barcában a balszélen fog játszani :wink:
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.09. 18:12:13

LM10 írta:Nekem olyan érzésem van, h Keirrison maradni fog és ő váltogathatja majd Titit a balszélen...lehet, h be is jönne....sztem ő lesz K7
Hát nem tudom de én úgy látom,h nagyon nem szélső típusú focista ez a Keirisson gyerek.Részemről Isten mentsen minket attól,h egyszer neki kell szélsőt játszania a Barcában. :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.09. 18:10:41

Nekem olyan érzésem van, h Keirrison maradni fog és ő váltogathatja majd Titit a balszélen...lehet, h be is jönne....sztem ő lesz K7
Avatar
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.07.09. 14:27:06

2009.07.09. 18:08:37

villának örülnék
bár én aguerot is eltudtam volna ide képzelni, tudom nem volt róla szó meg semmi, csak az én látásom
eto'o-t nem bánnám ha eladnánk. akkor talán több esélyt kapna a bojan, és keirisson is marad nem megy kölcsönbe, egy próbát megér hogy, hogy feküdne neki a spanyol foci.

üdv
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.07.09. 18:04:01

A félreértések elkerülése végett: a forrás információi nem terjednek ki árra és játékosokra, mindössze annyit tudnak, hogy megszületett az egyezség. Mint lehetséges ár annyi van írva, hogy 40 milla fölött. Nincs Valencia által szabott ár meg ilyenek, hanem kész egyezségről szól a cikk.

Engem is felvillanyozott a hír, de még semmilyen más forrás se közölte le sajnos, nemhogy hivatalos megerősítést kaphattunk volna. Ez egyelőre még bőven kevés.
nemtom99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2008.07.27. 15:06:45
Tartózkodási hely: Szeged

2009.07.09. 17:31:04

Sziasztok.javitsatok ki ha tévedek de én a cikkbe nem láttam hogy szó esett volna K9-ről és Caseres-ről.akkor "csak" 40 milláér jön ha télleg jön?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.09. 17:26:12

Remélem nem játszotok az érzelmeimmel!
40 millióról volt szó a mi oldalunkon is szóval simán megadjuk.
Kezdek izgulni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.09. 17:22:05

Kb az van benne h villa el fog jönni és kjelentették h el fogják engedni ha 40 milliót ajánlunk érte, ezazzz király elméletileg már villa a miénk csak kell egy ajánlat nekik
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.07.09. 17:18:32

ao írta:amennyire tudok angolul, két mondatra fókuszáltam:

'Barcelona and Valencia have reached a deal that will see David Villa move to Camp Nou'

'A source close to Camp Nou has revealed exclusively to this website that the Spanish international striker has had his wish granted and he will join the European champions this summer.'

pontos fordítást nem mernék vállalni, de egyértelműnek tűnik
Mindegy hogyan fordítjuk le. A dolog egyértelmű. Villa idejön. Elméletileg...
Amúgy pedig másik témára áttérve :arrow: én is eladnám Eto-t.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2009.07.09. 17:22:32-kor.
Avatar
ao
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:30:15

2009.07.09. 17:15:14

amennyire tudok angolul, két mondatra fókuszáltam:

'Barcelona and Valencia have reached a deal that will see David Villa move to Camp Nou'

'A source close to Camp Nou has revealed exclusively to this website that the Spanish international striker has had his wish granted and he will join the European champions this summer.'

pontos fordítást nem mernék vállalni, de egyértelműnek tűnik
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.09. 17:12:45

olyat írnak hogy "have reached an agreement"

ez azért eléggé határozott állításnak tűnik nekem
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.07.09. 17:09:38

na ez mi ? az amire gondolok vagy csak egy újabb cikk?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2009.07.09. 16:59:03

albicelesteX írta:Szevasztok!Ezen a nyáron már majdnem itt volt Ibra,Masche,Villa,Ribery már szinte télen,Filipe,most Fabregasrol cikkeznek de még sehol senki!Elolvastam a Cruyff féle nyilatkozatot és teljesen egyetértek vele!A jövő évi keret 95% itt van!!!Szerintem egy bal hátvéd lenne fontosabb és kész is!A többi már csak hab a tortán!A Cesc-es híreknek örülök de akkor lennék boldog ha tényleg visszajönne!Xavi-Ini-Cesc tengely!Enyhén szólva varázslatos!
én is olvastam a cikket nekem az(is)lejött belőle, hogy: igenis KELL igazolni, a másik hogy Eto'o-nak menni kell! ha pedig ez így van igencsak vékony jégen táncolunk(Villa ügy)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.09. 15:33:12

Feltétlen olvasd végig! Légyszi! :)
Kedves Fórumozók!

Közeleg a nyári átigazolási szezon nyitánya, így még valamikor Június 1.e előtti időponttól, egészen Augusztus utolsó percéig megnyílik a topic ismét, természetesen (okulva az elmúlt időszak problémáiból) bizonyos feltételekhez kötve.

A topicban, ahogy bármelyik másikban is, nem megengedett:

  • - 2nél több hozzászólást idézni (lehetőleg inkább csak egyet)
    - káromkodni, akár az auto-cenzúrát kijátszva sem
    - személyeskedni
    - off jellegű hozzászólásokat írni
    - közvetlenül egymás után több hozzászólást írni (erre van a szerkesztés gomb)


(hogy csak a legfontosabbakat, leggyakoribbakat említsük)

Mindezeken felül, külön erre a topicra vonatkozó szabályozások:


Senki se írjon több teljes felállást (ábrázolás), ha valamilyen változás történne az elképzelést illetően, azt csak külön ábra nélkül szóban, a legtöbben emlékeznek majd az eredetire. Akik nem, majd visszaolvasnak.

Sajnálatos módon mind magyarországi, mind nemzetközi szinten elszaporodtak a színvonaltalan, komolytalan sportoldalak.
Erre vonatkozóan, a kacsákat és az azt követő több oldalnyi okfejtéseket megelőzendő, elkészítettük a tiltott oldalak folyamatosan bővülő (!) listáját:

A "tiltottak listája":

www.tribalfootball.com
www.samsungsport.hu
www.topfoci.hu
www.stopli.hu
www.foci24.com
www.bulvarsport.hu
www.nb1.hu
www.focitipp.hu
www.sporthirado.hu
www.transfermarketweb.com
www.transfermarkt.de

Továbbá minden .gportal, .atw és .extra kiterjesztésű oldal.

Ezen oldalakról tilos a fórumra linkelni, tilos róluk idézni, illetve minden olyan információt tartalmazó hozzászólást törlünk majd, amely alatt nincs megjelölve annak a forrása.


Ami pedig az eddigiekhez képest az igazi újítás:

A moderátorok vezetni fognak egy ún. Fekete Listát, amelyen azoknak a neve szerepel, akiktől ebben a topicban hozzászólást kellett törölni, valamint a törölt hszek száma.
5 és 10 törölt hsz között szankcionálni fogunk, méghozzá kitiltással. A konkrét szankció, illetve az, hogy hány törlés után lép érvénybe, egyénenként változik, moderátori elbírálás alapon. Így például van köztetek olyan, aki tudja magáról, hogy mennyi munkát adott nekünk régebben, nos erre mi is emlékezni fogunk ilyen esetekben.
A listát ti nem tudjátok majd követni, ezzel is próbáljuk elérni, hogy figyeljetek oda arra, mit írtok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt