Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.07.08. 17:41:42

splinter írta:Hali!
Hát most hogy igy utána néztem K9-nek, egyre azon vagyok, hogy lehet nem is kellene nekünk Villa...Legyen az 11-es, szabadrúgás, akció gól, befejezés, fejelés, passz..mindenben ott van Keirrson!!Sőt merem azt mondani hogy vele csináljuk a legjobb igazolást... íme egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=KwInf0r8 ... re=related
Azért az túlzás hogy nem kell ide villa, de elég jó, mondjuk mindenkiről lehet jó videót csinálni de sztem tiszta eto'o lásd azt a 11-est etoo is ezt csinálta a betis ellen, villa jöjjön k9 meg elmegy kölcsönbe 1 évre aztán ő is ott lesz a sztárok között remélem!;)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.08. 17:38:44

splinter írta:Hali!
Előbb bizonyítson a Spanyol ligába, majd azután érdemes foglalkozni vele.
Villa már bizonyított, és remélem a két bajnokság közötti definíció nem vita tárgya. Egy yotube videó pedig nem bizonyít semmit.
Amúgy szurkolok Keirrsonnak, hogy jól mennyen a dolog.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.08. 17:37:59

splinter írta:Hali!
Hát most hogy igy utána néztem K9-nek, egyre azon vagyok, hogy lehet nem is kellene nekünk Villa...Legyen az 11-es, szabadrúgás, akció gól, befejezés, fejelés, passz..mindenben ott van Keirrson!!Sőt merem azt mondani hogy vele csináljuk a legjobb igazolást... íme egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=KwInf0r8 ... re=related
Ezzel azért teljes mértékben nem értek egyet, viszont azt mindenképp megemlítenénk, hogy ha a Barca nem csak kölcsönbe adja K9-et a Valenciának, hát enyhén szólva borzasztó üzletet csinálnának. Úgy gondolom ő lehetne a jövő játékosa Bojannal egyetemben :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcagirl24 2009.07.08. 17:38:46-kor.
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2009.07.08. 17:27:35

Hali!
Hát most hogy igy utána néztem K9-nek, egyre azon vagyok, hogy lehet nem is kellene nekünk Villa...Legyen az 11-es, szabadrúgás, akció gól, befejezés, fejelés, passz..mindenben ott van Keirrson!!Sőt merem azt mondani hogy vele csináljuk a legjobb igazolást... íme egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=KwInf0r8 ... re=related
adamm0
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:01:29

2009.07.08. 17:14:14

frost86 írta:ON: Nem tudja valaki, történt valami a Villa-ügyel kapcsolatban ? Mert a Sport.es-en kb. 5 Villás hír is van :roll:

David Villa aztse tudja mit akar;) Nyilatkozta azt hogy a Reálhoz szeretne menni,utána hogy a Barcához... tavaly ugyan ezt játszották el...ha a Valenciának kell a kes eladják Villát a barcának 40 + millióért....van rá reális esély de a tárgyalások mégcsak nemrég kezdődtek el mert a csődfelé haladó klub vezetője elment nyaralni(vicces) szóval kb 2 hetet vársz és megtudod az eredményt
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2009.07.08. 17:09:33

ON: Nem tudja valaki, történt valami a Villa-ügyel kapcsolatban ? Mert a Sport.es-en kb. 5 Villás hír is van :roll:[/quote]

David Villa ügynöke, Tamargo szeretné megbeszélni Llorentével, hogy pontosan mik is a klub szándékai ügyfelével. A megbeszélés után talán már többet tudunk Villa jövőjéről. Sorianótól azért nem kért időpontot, mert ő, pontosabban a mögötte álló cég még nem irányíthatja a klubot.

Juan Matáról és a Barcelonáról egyre többet cikkez a sajtó, de a játékos saját elmondása szerint nem szeretne távozni. Csak akkor dönt a távozás mellett, ha a klub forszírozza eladását. Nagyon jól érzi magát a Valenciánál.

Innen a hír:http://valenciacf.extra.hu/news.php
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
adamm0
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:01:29

2009.07.08. 17:01:02

kapitány írta:"A Mirror szerint a Manchester United a Barcelonával tárgyal Yaya Touré leigazolásáról. A lap úgy fogalmaz, a katalánok 20 millió fontért válnának meg az elefántcsontparti játékostól, de csak akkor, ha sikerül leigazolniuk a Liverpoolból az argentin Javier Mascheranót. " (sporthíradó)

ez nagyon remélem, hogy csak kamu!!!! most írta alá a hosszabbítást...
Túl olcsó ajánlatnak tartom ezt Touréért,és Maschkeránó nem ér annyit mint Touré sztem még hasznuk se lenne belőle:S Amúgy is szeretem látni a Bana bőrú játékosokat a barca mezben(Etoo,Touré,Abidal, Keita) :D
Avatar
Barcagirl24
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2009.05.13. 16:01:04
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

2009.07.08. 16:59:06

kapitány írta:"A Mirror szerint a Manchester United a Barcelonával tárgyal Yaya Touré leigazolásáról. A lap úgy fogalmaz, a katalánok 20 millió fontért válnának meg az elefántcsontparti játékostól, de csak akkor, ha sikerül leigazolniuk a Liverpoolból az argentin Javier Mascheranót. " (sporthíradó)

ez nagyon remélem, hogy csak kamu!!!! most írta alá a hosszabbítást...
OFF: segáz hogy már 2-en is irták..

ON: Nem tudja valaki, történt valami a Villa-ügyel kapcsolatban ? Mert a Sport.es-en kb. 5 Villás hír is van :roll:
~Més que en un club~ FC Barcelona mindörökké. több mint egy életérzéés.!
www.barcelona.gportal.hu - hobbim :)
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.08. 16:54:05

A touré-s hír remélem nagyon nagy kamu!Semmi pénzért nem mehet!Vegyen magának máshonnan játékost a népművészeti cserépedény skót alkesz!!!
Kép
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2009.07.08. 16:18:06

"A Mirror szerint a Manchester United a Barcelonával tárgyal Yaya Touré leigazolásáról. A lap úgy fogalmaz, a katalánok 20 millió fontért válnának meg az elefántcsontparti játékostól, de csak akkor, ha sikerül leigazolniuk a Liverpoolból az argentin Javier Mascheranót. " (sporthíradó)

ez nagyon remélem, hogy csak kamu!!!! most írta alá a hosszabbítást...
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.08. 15:48:14

Xavinho #26 írta:személy szerint inkább megadnám Cesc-ért a 40-et,mint Riberyért a 60-at, vagy 80-at!
Olvastam a sport-es-en, h a barca még nem mondott le riberyről, és 60 eurót sem sajnál érte! Szóval akkor már inkább 40 misi a 22 éves Cescért!
60 eurót én sem sajnálnék Riberyért :lol: 60 milliót már annál inkább... nem kell ő ide... főleg a nyilatkozatai után... fújfúj Franck!!! nehogy idegyere!.. amúgy teljesen egyetértek veled... 100000szer inkább Fabregas!!!! szerintem őt kell megvenni.... remélem sikerül :roll:
adamm0
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:01:29

2009.07.08. 15:46:24

Xavinho #26 írta:személy szerint inkább megadnám Cesc-ért a 40-et,mint Riberyért a 60-at, vagy 80-at!
Olvastam a sport-es-en, h a barca még nem mondott le riberyről, és 60 eurót sem sajnál érte! Szóval akkor már inkább 40 misi a 22 éves Cescért!
inkább villáért fizetnék... iniesta tökéletes középpályára és ha idén is rotál a mester(márpedig rotálni fog) így a sokkal több mecsre mindig lesz friss csatára besetleg bojan és henry( ha az alapfelállás egy villa messi eto lenne) cérszerűbbnek tartom mivel idén több mecse lesz a barcának és valahogy nembízok egy hleb-ben vagy gudjonshen-ben így ottlenne villa ,messi ,eto,henry és bojan bombabiztos csatárnak a középpálya inivel...sztem ezlenne a siker kulcsa(nem mintha jobban értenék hozzá mint a barca szakvezetősége) ez az én véleményem...csak ne egyetek meg érte próbálom reálisan látni a dolgokat
Xavinho #26
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.21. 21:24:05

2009.07.08. 15:31:29

személy szerint inkább megadnám Cesc-ért a 40-et,mint Riberyért a 60-at, vagy 80-at!
Olvastam a sport-es-en, h a barca még nem mondott le riberyről, és 60 millió eurót sem sajnál érte! Szóval akkor már inkább 40 misi a 22 éves Cescért!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xavinho #26 2009.07.08. 15:53:04-kor.
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.07.08. 14:48:36

Ticsi 23 írta:Úgy emlékszem, mint ha Fabregas példaképe éppen a mi Guardiola cimboránk lenne, és ezért is játszik 4-es ben! Talán ez is elősegíti az ügyet, bár kétlen, hogy Fabregas meggyőzése lenne a legnagyobb nehézség az ügyletben.
Hajrá FC BARCELONA!!!
Nem az a baj, hogy Cesc-et kellene meggyőznünk, ő jönne, a gond itt az, hogy a Arsenalt kell meggyőzni! Mondjuk lenyilatkozták, hogy potom 40 millió FONTért hajlandóak megválni tőle... Hát köszöni szépen a Barca, ebből nem kér! Villáért is sírva nyögünk ki 43 millió €-rót, 40 millió fontot... Ugyan! :D
Kép
Kép
O:) [-o< KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY BARCA DRUKKERNEK TEREMTETTÉL [-o< O:)
Pusztán cselekedni minden bugris suttyó tud; az igazi ízt az adja meg, AHOGYAN cselekszünk!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.08. 14:45:07

Én úgy tudtam, h Fabregas Vieira miatt játszik 4esben, de mindegy, mert az tuti, h ő nagyon szívesen jönne
Másrészt az Arsenalnak is több 100 millás kölcsöne van, és már vettek egy játékost 10 milláért, szal nekik is jól jön ha pénz áll a házhoz, és ez megkönnyítheti a dolgot
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.07.08. 14:20:19

Úgy emlékszem, mint ha Fabregas példaképe éppen a mi Guardiola cimboránk lenne, és ezért is játszik 4-es ben! Talán ez is elősegíti az ügyet, bár kétlen, hogy Fabregas meggyőzése lenne a legnagyobb nehézség az ügyletben.
Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.07.08. 14:15:23

Xavinho #26 írta:
Mental_Theo írta:Villa jöjjön,maradjon Eto'o, akkor variálhatjuk a 4 csatárt plusz Krkicset.
Középpályára jöjjön Fabregas, variálható a 3 jó játékosunk a 2 helyre.
Az már sok!
Ha mind2 sztárcsatár itt lenne (Eto'o, Villa) akkor Krkics 1 percet se jáccana, Mer ott lenne Henry és Ini bal szélre, Messi a jobbra, és akko még ott van középpályára Xavi és Fabregas!
Sztem ez így sok lenne!
Szvsz ha Villa jön, akkor Samunak mennie kell, különben Krkics még a tavalyi szezonnál is kevesebbet fog jáccani, ami sem neki, sem a Barca jövőjére nézve nem jó!
Ebben egyetértek veled, bojannak több lehetőség kell :!: Viszont az se lenne jó ha megint végigmenne a csapaton egy sérüléshullám (mint 2 évvel ezelött ) és nem tudnánk rotálni. Tavaly elkerült minket de egy ilyen fárasztó év után ki tudja mi lessz. Persze remélem mindenki egézséges lessz. :roll:
adamm0
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2008.03.19. 15:01:29

2009.07.08. 14:08:09

sztem nemkéne a csatárkérdéssel bajlódni....ha meg vennének 1 csatárt inkább Hleb-et adják kölcsön vagyel....megvették de sok csodát nem tett a Barcával.... Eto Messi Henry és Bojan már bizonyított nemkéne őket suttyba dobni egy új "sztár" miatt, Meg még a végén úgyjárnak mint a Fabregassal,eladják és áshol sztárrá növi ki magát,vagy had ne említsem meg Eto esetét akit a REal mellőzött kölcsönadta a barca pedig kivásárolta,és láss csodát világklasszis lett belőle, díjazom Pep taktikáját hogy több fiatalt játszat,de Bojant mellőzve érem.... úgyhogy ha jön 1 csatár ink Hleb menjen mint valaki a előbb felsorolt 4 közül...sztem
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.08. 14:04:44

ne zavarjon hogy 5 hozzászólással ezelőtt írták le....

sry az OFF-ért
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
MessikeBarca
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.26. 18:39:55

2009.07.08. 14:03:26

A Mirror szerint az MU a Barcelonával tárgyal Yaya leigazolásáról. A lapban azt írják hogy mi 20 millió fontért válnánk meg a játékostól, de csak akkor, ha sikerül leigazolnunk Liverpoolból Mascht.

Sir Alex a sérüléssel bajlódó Owen Hargreaves helyére keres megfelelő játékost és számítását a Barcelona klasszisában találta meg, aki egyébként kulcsszereplő volt a BL-döntőben.

Hát remélem nem adjuk el Yaya-t.de ha már az érkezőknél tartunk akkor én is jobban örülnék Cescnek mint Maschnak.
Respect Barca;)!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.08. 14:01:48

többnyire igazat adok mindenkinek az igazolások kérdésben, viszont 2 dolgot örülnék ha megmagyaráznátok

1, mekkora a valószínűsége hogy megvesszik 40+ millóért a saját nevelésű Fabregast? lehet hogy Pep szívesen látná a csapatban de szerintem elég sokan vannak így ezzel

2, miért állítjátok ennyire K9-ről hogy ő annyira jó lesz?
inkább Bojant küldenétek kölcsönbe, de ő maradjon a csapatban? sajnos azoknak ez a véleményük akik nem hallottak még eleet ezekről a brazil-argentín csodagyerekekről

nem azt mondom hogy nem válnak be mert azért Messi, Dinho és azért elég sokan befutnak

de gondoljunk már bele... volt egy bizonyos Javier Pedro Saviola akit 18 évesen Dél-Amerika legjobb játékosává választottak, mindenki őt akarta szerződtetni, nekünk sikerült is

elején jól ment de szerintem nem kell mondanom hogy 9 év múlva 5 millió euró lett az ára

------------------------------------------------------------------------
mindezzel nem azt akarom mondani hogy K9 nem érdemelné meg a bizalmat, de nem szeretem mikor olyan játékosokról mondanak véleményt akit még garantálom a fórumozók 10%-a se látott játszani, csak hallottak róla meg láttak jutyúb-os videót (mellesleg jó videot mindenkiről lehet készíteni)

ezenfelül igazán szeretném ha befutna és ő lenne a K9 Barcában is és méltó utódja lenne a 9-es számnak

végezetül a legintelligensebb megoldás az lenne hogy kölcsönadni minimum 1 évre a Valenciaiaknak hogy megszokja az egész légkört
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
mark93
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.07.02. 13:01:45

2009.07.08. 13:58:09

tudom..épp azért csodálkozom hogy miért irnak ilyeneket
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2009.07.08. 13:57:08

A Mirror szerint a Manchester United a Barcelonával tárgyal Yaya Touré leigazolásáról. A lap úgy fogalmaz, a katalánok 20 millió fontért válnának meg az elefántcsontparti játékostól, de csak akkor, ha sikerül leigazolniuk a Liverpoolból az argentin Javier Mascheranót.
:lol: Az ne zavarjon, hogy kb 2 hete hosszabbított Yaya. :wink: :)
mark93
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.07.02. 13:01:45

2009.07.08. 13:53:41

ehhez mit szóltok? sporthiradón olvastam




A Mirror szerint a Manchester United a Barcelonával tárgyal Yaya Touré leigazolásáról. A lap úgy fogalmaz, a katalánok 20 millió fontért válnának meg az elefántcsontparti játékostól, de csak akkor, ha sikerül leigazolniuk a Liverpoolból az argentin Javier Mascheranót.

Sir Alex Ferguson a továbbra is sérüléssel bajlódó Owen Hargreaves helyére keres megfelelő kvalitású játékost és számítását a Barcelona klasszisában találta meg, aki egyébként kulcsszereplő volt az éppen Manchester ellen vívott BL-döntőben.
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.07.08. 13:45:43

Cali írta:
visca el barca írta:egy kérdés, ami csak ugy az eszembe ötlött ezen a napsütéses szerda délután. a mi világsztárjainkért, miért nem ajánl soha senki 40-50-60 milliót? nem mintha bármelyiket "el szeretném adni", de furcsa, hogy nagyon ritkán olvasok olyat, hogy pl. a cselzi bejelentkezett 45 millióval iniestáért vagy a pool vinné márkót 20-ért stb. . szerintetek miért nincs ilyen? :roll:
Mert mindenki tudja, hogy a mi világsztárjaink (Messi, Iniesta, Xavi, Puyol) nem akarnak eligazolni, és a csapat se válna meg tőlük.
Így van, tudják, hogy akinek a mi csapatunkban helye van - már pedig a sztrájainknak mindenképp - azok csak a legritkább esetben mennének el innen.
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Lezárt