Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.25. 22:42:15

Remélhetőleg az egyént a csapat mögé fogja helyezni. Nem hinném, hogy ő akar majd lenni nálunk a "jani". Ha most még az akar akkor majd rájön az első edzéseken, hogy ejjha, ezek nagyobb zsugások mint én :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.07.25. 22:41:53

megint olyanokon megy a vita, h eszméletlen!
a samu rúgott ezer gólt a barcában, ami azért nem egy olyan teljesítmény, amit ingyen odaadnának, nemhogy a primerában, de még az albán megye kettőben sem. ibrahimovicsról viszont nem kellene úgy beszélni/gondolkodni, mintha egy olyan szerencsétlen fsz lenne, aki elesik a saját lábában, mert annyira zavarja a labda. az intert gyakorlatilag egyedül vitte, az a nagyszájú fekete gyerek is csak akkor rúgott gólt, ha a bosnyák odatette neki a zsugát. érdemes lesz megnézni, h innentől mi lesz az interrel, ha esetleg a samu nem veszi fel gyorsan a seriea ritmusát, vagy ha ne adj Isten vmi ottani favágó állat úgy hazavágná, h nem tudna egy ideig játszani.
a barcáról meg annyit, h guardioláé és a vezetőségé a felelősség, ha bukta van, akkor gondolom majd mélyen egymás szemébe néznek.
de bőven megvan az esély arra, h nagyon belenyúlunk a tutiba ibrahimoviccsal.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
frustrat
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2007.10.24. 19:26:13
Tartózkodási hely: Szombathely

2009.07.25. 22:39:11

mrmonster írta:Bárhogy is próbálják bemagyarázni a Zlatan-fanok, hogy technikásabb, jobb a svéd, mint Eto'o. Majd ITT kiderül.
Hogy tömik majd labdákkal, ezért több gólt is lő, mint eddig. Hogy Eto'o nem lő majd annyi gólt Milánóban, mint nálunk. Érdekes, a középcsapat Mallorcában is szórta a gólokat.
Arról már nem is beszélve, hogy akik azzal "vádolják" Eto'o-t, hogy ilyen kiszolgáló személyzettel, mint Xavi, Iniesta, Messi, könnyű eljutni 30 gólig, azok azt mindig elfelejtik mellétenni, hogy a Barça ellen mindenki bunkerfocit játszik, nem csak "bele kell tenni a csülköt a labdába, és onnan bepattan valahogy", hanem olyan mozgékony, robbanékony középcsatár kell az ilyen csapatok ellen, mint pl. Samu. Ibra más típus, neki más kiváló tulajdonságai vannak.
Én csak remélni tudom, hogy hozzászokik a játékunkhoz, és szállítja a gólokat, hozza a látványos játékát. :wink:
Majd meglátjuk. Minden esetre Eto'o a Mallorcában nem lőtt olyan rengeteg gólt, ahogy mondod... :roll: Annyit lőtt Ibra is az Ajaxban... Egyébként idén is volt jópár gólja Eto'onak, amikor csak "bele kellett tenni a csülköt a labdába, és onnan bepattant valahogy".
Pl: gijon ellen a fejes a gólvonalról; a betis ellen, Messi beadása után; az almeria ellen, mikor Xavi az 5ösről passzolta le neki a lasztit, üres kapura begurítandó; a reál elleni combos mondjuk, hogy csak pár példát hozzak... Persze, ott kellett lennie, be kellett juttatni valahogy a gólvonalon túlra a bogyeszt. Meg volt pár 11es is... Mondjuk Eto'onál csodaszámba megy, ha 11esből gólt lő, kis túlzással. :lol: És emlékszem, hogy sok olyan eset is volt, mikor a fejemet fogtam, hogy mi a fenét tököl már ennyit, meg hogyan ronthatta el még azt is, amit a 72 éves öreganyám is belőne.
Majd meglátjuk, Ibrahimovic mit tud kezdeni a kiszolgálószemélyzettel. Remélem, a ziccereit beveri, nem úgy, mint Eto'o sokszor, meg aztán ha magának kell helyzetet teremteni, akkor sem jön zavarba sztem. Most belinkelhetném azt az eszement, ajaxos szólógólját, mikor kábé az ellenfél csapat felén átvitte a lasztit, aztán gólt lőtt, de gondolom azt mindenki ismeri... Ott egyszer volt szerencséje, hogy a labda nem pattant el, a többi testcsel, lövőcsel tökre tudatos volt. Lehet, kicsit önző volt, de hogy technika van a birtokában, az biztos. Meg itt csak nem lesz akkora arca talán, mint az interben. Itt mire lenne? Messi, Henry, Xavi, Iniesta mellett ő csak egy a sok közül, és szerintem ezt nagyon jól tudja. Abból gondolom, hogy nyilatkozta nemrég, hogy az interben csak egyedül volt, magának kellett csinálni mindent, neki köszönhetik a bajnoki címeket. Ez elég nagyképűségre vall, de azért van benne valami... Szóval szerintem ezzel "ide akart nyalni" egy kicsit, hogy ha ott egyedül annyit megcsinált, akkor itt, társakkal még annál is jobb lehet, szóval vegye csak meg a Barca... Persze ez csak spekuláció... Majd minden kiderül idővel. Decemberben már okosabbak leszünk. De azért én "titkon" remélem, hogy nem lesz rosszabb, mint Samu, sőt... El tudnám viselni, ha övé lenne az aranycipő, meg aztán hat kupával fényképezkedhetne jövő májusban, miután Terry és Alex, a két jókötésű védő eleget lepattogott róla Londonban, mondjuk.
Bocs, hogy elég hosszú lett, meg písz.

szerk: Bocs, hogy mindent a Te hszedre reagálva írtam, de nem csak Neked ment személy szerint. Meg látom, megelőztek a mallorcás gólok számával... :D

szerk2:
mrmonster írta:17 gól egy Mallorcában lehet számít legalább annyit, mint mondjuk ugyanannyi (ha volt annyi) a Juvé-ban...
Lehet, csak én vagyok elfogult, de azért egy Juvét ne hasonlítsunk egy Mallorcához, bocsika... :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára frustrat 2009.07.25. 22:44:53-kor.
rainer
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2008.05.19. 16:08:54

2009.07.25. 22:35:51

lehet hogy samunak jobb volt a gol/meccs átlaga,de ibra technikás,jó fizikumu spíler.nekünk ilyen kell
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.25. 22:33:11

A nemzetközi porondon nagy használt fogjuk venni, főleg a kemény angol és olasz védők ellen. Egy Chelsea féle bunkerfoci ellen több keresnivalója van mint a kameruninak.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
xavee6
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.06.05. 12:58:55

2009.07.25. 22:32:03

AKI NEM ISMERI EL ZLATAN IBRAHIMOVIC GÉNIUSZI KÉPESSÉGEIT, ILLETVE AZT, HOGY A BARCA ETO'O HELYÉRE A VILÁG LEGJOBB KÖZÉPCSATÁRÁT IGAZOLTA, ANNAK ROSSZ A MINŐSÉGÉRZÉKE!
ETO'O FANTASZTIKUS VOLT A BARCÁBAN, DE ISMERVE ZLATAN ZSENIALITÁSÁT EGY ILYEN CSAPATBAN KÖNNYEN TÚLSZÁRNYALJA A KAMERUNIT.
VANNAK A KLASSZISOK ÉS VAN IBRA!

VISCA EL BARCA
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.07.25. 22:30:39

Fölösleges elmerülni/vitatkozni a részletekbe h ki miben jó stb. hisz mindketten csapatot és bajnokságot váltanak....ez majd kiderül !

A lényeg h .Pep úgy gondolta ( Frankkel ellentétben) h kétszer ugyanazt a műsort nem tudjuk majd "eladni"/beadni az ellenfeleknek pláne a bajnokságban ahol ugye jól ismerik a csapatok egymást , és persze europának sem(ahol a Chelsea vázolta h mit kell csinálni egy oda-visszavágos meccsen) ahogy 2007-ben sem sikerült..../szvsz nagyon helyesen/ ezért komolyan változtatni kellett ami vezéráldozattal járt ezuttal Eto'o volt az (bár nincs rá racionális magyarázat de sztem nem is kell),aki.... ez van köszönjük Samu , üdv Ibra !!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baas11 2009.07.25. 22:41:29-kor.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.25. 22:24:07

mrmonster írta: 17 gól egy Mallorcában lehet számít legalább annyit, mint mondjuk ugyanannyi (ha volt annyi) a Juvé-ban...
23 gólt lőtt a torinóiaknál 70 meccs alatt. Eto'o 133 meccsen 54 gólt vágott a Mallorcában.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.07.25. 22:10:38

LG írta:Az hogy techikásabb nem majd kiderül, hanem ez tény.
Ibra is gyors és robbanékony, a magassága ellenére is.
A Mallorcában meg azért annyi rengeteg gólt nem rúgott, ha jól emlékszem 17 volt a legtöbb.
Freestyle-technikában jobb, ez(valszeg) tény. Viszont amire szükség van meccs közben, azt nagyrészt Eto'o is tudja, pont most van az Atletico elleni hazai bajnoki ismétlése, a 4. gól nem akármilyen technikai mestermunka volt Samutól (mellel átveszi, egy csel, és üres kapu). Ettől még persze mondhatjuk Zlatan-t technikásabbnak, viszont az összjátékban, amire szükség van, azt Eto'o is tudja ugyanúgy.
2. 17 gól egy Mallorcában lehet számít legalább annyit, mint mondjuk ugyanannyi (ha volt annyi) a Juvé-ban...
Előre a TITOlusokért!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.25. 22:00:15

mrmonster írta:Bárhogy is próbálják bemagyarázni a Zlatan-fanok, hogy technikásabb, jobb a svéd, mint Eto'o. Majd ITT kiderül.
Hogy tömik majd labdákkal, ezért több gólt is lő, mint eddig. Hogy Eto'o nem lő majd annyi gólt Milánóban, mint nálunk. Érdekes, a középcsapat Mallorcában is szórta a gólokat.
Arról már nem is beszélve, hogy akik azzal "vádolják" Eto'o-t, hogy ilyen kiszolgáló személyzettel, mint Xavi, Iniesta, Messi, könnyű eljutni 30 gólig, azok azt mindig elfelejtik mellétenni, hogy a Barça ellen mindenki bunkerfocit játszik, nem csak "bele kell tenni a csülköt a labdába, és onnan bepattan valahogy", hanem olyan mozgékony, robbanékony középcsatár kell az ilyen csapatok ellen, mint pl. Samu. Ibra más típus, neki más kiváló tulajdonságai vannak.
Én csak remélni tudom, hogy hozzászokik a játékunkhoz, és szállítja a gólokat, hozza a látványos játékát. :wink:
Az hogy techikásabb nem majd kiderül, hanem ez tény.
Ibra is gyors és robbanékony, a magassága ellenére is.
A Mallorcában meg azért annyi rengeteg gólt nem rúgott, ha jól emlékszem 17 volt a legtöbb.
Mu-drukker
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2009.07.25. 13:10:40
Tartózkodási hely: Szombaathely

2009.07.25. 21:54:42

Ha megengeditek én is hozzászólnék ehhez az Ibra-Eto'o transferhez. Szerintem Ti jobban jártatok mivel Ibra egy fantasztiikus képességekkel megáldott játékos. Nagyon rechnikás, erős, jól lát a pályán életveszélyes lövései vannak :mrgreen: energikus a mozgása. Szerintem ha be tud illeszkedni ilyen társakkal mint Xavi Iniesta hatalmasra lehettek elhivatottak. Csak attól kell félni,hogy Ibra itt is bedobja azt,hogy itt Ő az A és csak bomlasztja a közösséget igaz Eto'o se volt egy jófiúcska de azért Ibránál nem volt "parasztabb". Eto'o meg amúgyse hosszabított volna itt szóval tényleg megérte nektek. Yaya Toure az egyik legjobb DM a világon ha nem a legjobb. És ott van a világ legjobb játékosa 2009-ben Leo Messi aki bármikor képes eldönteni egy meccset. Ibrával a variációtok is bővül hiszen Ő nem csak egy Scrouser hanem remek előkészítési is vannak. Szóval szerintem jól jártatok. Sok sikert és örömökben gazag évet kívánok!
Sok sikert Zlatan.
Avatar
theGenius
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.07.16. 22:08:15

2009.07.25. 21:30:13

megy ám a sokalás hogy jön Ibra :D Pedig kemény csávó..odateszi magát minden szinten akárki ellen...Eto'o pedig egy kicsit visszafogotabb..sztem az inter ott olaszba rosszabbul járt vele..nekünk meg lesz egy tökös játékosunk aki majd böven hozájárul hogy europát mégjobban falhoz verjük :D hajrá...
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.07.25. 21:24:33

Bárhogy is próbálják bemagyarázni a Zlatan-fanok, hogy technikásabb, jobb a svéd, mint Eto'o. Majd ITT kiderül.
Hogy tömik majd labdákkal, ezért több gólt is lő, mint eddig. Hogy Eto'o nem lő majd annyi gólt Milánóban, mint nálunk. Érdekes, a középcsapat Mallorcában is szórta a gólokat.
Arról már nem is beszélve, hogy akik azzal "vádolják" Eto'o-t, hogy ilyen kiszolgáló személyzettel, mint Xavi, Iniesta, Messi, könnyű eljutni 30 gólig, azok azt mindig elfelejtik mellétenni, hogy a Barça ellen mindenki bunkerfocit játszik, nem csak "bele kell tenni a csülköt a labdába, és onnan bepattan valahogy", hanem olyan mozgékony, robbanékony középcsatár kell az ilyen csapatok ellen, mint pl. Samu. Ibra más típus, neki más kiváló tulajdonságai vannak.
Én csak remélni tudom, hogy hozzászokik a játékunkhoz, és szállítja a gólokat, hozza a látványos játékát. :wink:
Előre a TITOlusokért!
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2009.07.25. 21:13:07

elképesztő :D
úgy néz ki, hogy nálunk fog játszani a világ (szerintem) legjobb csatára, erre jó páran hogyan fogadják a hírt...
bele sem merek gondolni mi lett volna ha forlán jön :lol:
Kép
Avatar
Bautista
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.07.14. 15:10:31
Tartózkodási hely: Barcelona Nou Camp

2009.07.25. 21:06:57

én nem utálom se etoo sem ibrát mind a kettő egy korzsakos zseni
etoo a világ egyik legjobb befejező csatára ibra meg nem csak befejező ő elő is tud késziteni kiváncsi leszek a erre az évre szentem menni fog neki hamár enyi pénzt kiadtunk érte
FORCABARCA
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.07.25. 20:51:26

Varga Tamás írta:Boixos!

Ez mind szép, mind igaz, csak egy kérdésem lenne: Ibra olyan nagyon könnyen kezelhető személyiség, igaz?
Szerintem Samunál jóval nehezebb eset.

De majd meglátjuk.
Mondjuk tény, hogy Eto'o is balhés, de egyenesség meg alázat jóval több van benne, mint Ibrában. Az valóban fura, hogy Pep számára a szerénység a legfontosabb, és idejön egy nagyképű bunkó, de én úgy gondolom, hogy Zlatan egy zseni, és ha nem okoz felfordulást a csapaton belül az ő jelenléte, akkor nagyon nagy hasznunkra lehet.

Hogy túlszárnyalja-e Eto'o-t? Én már azzal is elégedett vagyok, ha hozza ugyanazt, mert Samura nem lehetett panasz az 5 éve alatt, parádés játékos.

Ez már nem Ibrához kapcsolódik, de égető szükségünk van egy kreatív középpályásra (főleg ha megy Hleb). Mert szerintem az egyik tökéletesíthető poszt a balszélső támadó pozíciója, és nagyon fontos, hogy legyen minőségi alternatíva Xavi vagy Ini esetleges sérülése idején is a középpályán (utóbbit érzem fontosabbnak). Balhátvéd meg ugye kellett, és Maxwellnek örülök is, szerintem egy nagy játékos.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.07.25. 20:49:00

szajko írta:Üdv. a csapatban!

Gólokkal teli Barcás éveket! :wink:

Jobb mint Eto'o felesleges ezen vitázni. :roll:
Vajon ezt mondtad volna akkor is mikor a saját szurkolótáborának bemutatott és elküldte őket ide meg oda...

Vajon ezt mondtad volna Rómában,Párizsban,a Bernabeuban,a Camp Nouban vagy akárhol az itt eltőltött években ?!

Esetleg tavaly előtti sikertelen szezonunkban ahol Eto'o a fél szezont végig sérülte,DE még is 16 gól szerzett...

Nem mondom hogy Eto'o is makulátlan,de azért külömb Ibránál...

Nem muszáj csak a rosszra emlékezni az Eto'o ügyben,jó tudom az 'Eto'o ellenes fannok'-nak nehéz ezt...
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.07.25. 20:45:41

Krojf írta:Igen Kedves Ibrám!
Bár nincsen otthon ikrám,
Csak szószaporító szervem,
És abbéli megfontolt tervem,
Hogy Téged méltóképpen köszöntselek,
Előzetes bizalmammal leöntselek,
Aztán várjam a Barcáért tett
Általad véghezvitt hőstett
Látható és élvezetes jeleit,
Hogy felbontod az ellen cseleit,
Majd ha Xavi és Ini pazarul osztogat Neked,
Azokat gólra váltod és együtt örülünk Veled!
Kívánok kiváló éveket,
Csillogóan káprázatos fényeket,
'S ha Miattad lesz patinás a blaugrana,
Azért az Eurobarca is szalutálna!
K.

ezt te költötted? :D elég lol de jóó :D :D

(Ui: picit off boccs a szalutálna az egészen pontosan mit is jelent? :oops: )

HAJRÁ ZLATAN!!!!!!!!!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.07.25. 20:44:25

Krojf írta:Igen Kedves Ibrám!
Bár nincsen otthon ikrám,
Csak szószaporító szervem,
És abbéli megfontolt tervem,
Hogy Téged méltóképpen köszöntselek,
Előzetes bizalmammal leöntselek,
Aztán várjam a Barcáért tett
Általad véghezvitt hőstett
Látható és élvezetes jeleit,
Hogy felbontod az ellen cseleit,
Majd ha Xavi és Ini pazarul osztogat Neked,
Azokat gólra váltod és együtt örülünk Veled!
Kívánok kiváló éveket,
Csillogóan káprázatos fényeket,
'S ha Miattad lesz patinás a blaugrana,
Azért az Eurobarca is szalutálna!
K.
Grat hozzá!! =D> És remélem ugylesz Ibrával mint ahogy azt leírtad!! :wink:
Hajrá IBRA! 8)
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.07.25. 20:27:45

Igen Kedves Ibrám!
Bár nincsen otthon ikrám,
Csak szószaporító szervem,
És abbéli megfontolt tervem,
Hogy Téged méltóképpen köszöntselek,
Előzetes bizalmammal leöntselek,
Aztán várjam a Barcáért tett
Általad véghezvitt hőstett
Látható és élvezetes jeleit,
Hogy felbontod az ellen cseleit,
Majd ha Xavi és Ini pazarul osztogat Neked,
Azokat gólra váltod és együtt örülünk Veled!
Kívánok kiváló éveket,
Csillogóan káprázatos fényeket,
'S ha Miattad lesz patinás a blaugrana,
Azért az Eurobarca is szalutálna!
K.
Avatar
Nyitike8
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2009.07.24. 21:57:54

2009.07.25. 18:55:48

Az én véleményem szerint könnyen befog illeszkedni mert ahogy mondjátok képességei megvannak hozzá egy klasszis igaz kicsit nagyképű de mostanság megnéztem egy pár Inter meccset és mit ne mondjak nem önző szerintem sőt Robbenhez képest labda osztogató :lol: :lol:

Én mindig is nagyra tartottam öt főleg h csatár vagyok és a példaképem :)
Welcome to the Club Zlatan Ibrahimovic! :D
"When I get sad I stop being sad and be AWESOME instead. True story!: )"
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.07.25. 18:51:01

Üdv. a csapatban!

Gólokkal teli Barcás éveket! :wink:

Jobb mint Eto'o felesleges ezen vitázni. :roll:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.25. 18:49:01

Varga Tamás írta:Az Eto'o-zást meg majd abbahagyom, ha jónak látom. :wink: Egyelőre többet tett a Klubért, mint a bosnyák. Van hova felnőnie!
Ebben igazad van! :)
De hát mondom, akkor ennyi erővel mindenki a Barcában öregedne meg. Akkor senkit sem szabadna elengedni, mert ő többet tett a klubbért (még olyat is, aki csak a cserepadot koptatja 10 évig... - csak azért, mert ő többet ült a kispadunkon, mint egy világklasszis :) ).

Dani Alves-nél is ez volt, sokan pfújoltak, mikor ideérkezett. Aztán gondolom azóta sokak "elfelejtették" ezt. Pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz, hiszen úgyse tudjuk megváltoztatni a helyzetet. És reménykedni kell, hogy Ibra legalább olyat tudjon nyújtani, mint amit Eto'o. A képességei alapján többre is képes lesz - de ez majd kiderül.
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.25. 18:42:53

gekkodan:

Bocsánat, hogy beleszólok, de szerintem örüljetek Tamás "sipítozásának", mert ugyanígy kiakadt mikor R10 elment. És bejött nektek a húzás. Ugyanolyan szkeptikus volt mikor Pepet kinevezték (ha jól emlékszem, Tamás és Boixos volt a két legszkeptikusabb) és az is bejött. Szóval ezzel a logikával, ha Tamás siratja Eto'ot, és szkeptikus Zlatannal szemben akkor jövőre gólkirály lesz.. :)


De ne legyen igazam természetesen. ;)
REAL MADRID C. DE F.
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.07.25. 18:39:20

Nem tudom, én jobban kedvelem mint Eto'o-t. Az meg, hogy nem tett többet a klubért mint Eto'o ez tény, de nem a bosnyák hibája és egy új igazoláskor nem aszerint méregetünk, hogy ki mennyit tett a klubért, ez egy klub, mérlegelni kell nem szeretetszolgálat. Ha a saját nevelésüekről van szó az kicsit más, de alapból voltak dolgai amik nem szimpatikusak amellett hogy a képességei vitathatatlanok. Néha nem árt egy kis vérfrissítés, bár ez más mind Dinho esetében, mert ott örülni kell, hogy egész jól kiszálltunk belőle itt meg egy jó csatártól válunk meg és kapunk egy még jobbat. Azt nem tudom, hogy jobban is fogja tudni használni Pep mit Eto'o-t, de Ibra képességei jobbak mint a kamerunié. Aztán majd meglátjuk.
Lezárt