Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.07.26. 10:26:52

Barca__15 írta:Szerencsés ember ha még válogathatna 9es és a 7es között...mezszámból nem éppen a rossz fajták :D ...bár nem örülnék ha Guddy elmenne..
Guddy szerintem közel sem biztos, hogy távozik.
Ha mégis a 7-es számot átruházhatnánk Alves számára.
Ibrahimnak szerintem tökéletes a 9-es.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2009.07.26. 10:22:23

Gondoljátok h a Galaxy vagy a Seattle ellen már játszani is fog???
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2009.07.26. 10:20:54

Szerencsés ember ha még válogathatna 9es és a 7es között...mezszámból nem éppen a rossz fajták :D ...bár nem örülnék ha Guddy elmenne..
Avatar
fifaorult
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2007.08.26. 20:47:14
Tartózkodási hely: Körmend

2009.07.26. 10:19:49

Én addig nem akarok mondani semmit Ibrahimovicról, amíg nem játszik le két - három tétmeccset Barca színekben. Majd akkor kiderül, hogy jó igazolás volt-e.

FORZA BARCA!
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.07.26. 10:18:25

danikaa10 írta:
xbalix írta:A véleményem továbbra is az h Eto'o a világ legjobb középcsatárja, tehát többet ér mint Ibrahimovic. Minden mutatója jobb is mint a svédnek... aki nem hiszi járjon utána. :) Plusz még ott van az eredménysor, Samu: 2 BL győzelem (mindkét döntőben gól!!!), 3 La liga. Ibra: 0 BL, 2 Scudetto...
És most jobb, hogy beleéled magad, hogy elmegy a világ legjobbja és jön Ibra? Semmi értelme az összehasonlításnak, már tök mind1 nem? Ibra jön és kész annak ellenére is, hogy sokan nem akarják :!: :roll:
Jobb, mert utálom Ibrát, mindig is utáltam! Attól kezdve h elárulta a Juventust. Meg alapból nem szimpatikus, beképzelt gyerek. Ja és az egy vicc h Eto'o+45 millió+ Hleb kölcsönbe az ára. Laportáék most meghazudtolták magukat. Szemét dolog amit Eto'o-val műveltek! Annak tükrében amit ő tett a klubért!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára xbalix 2009.07.26. 10:20:15-kor.
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2009.07.26. 10:16:29

Szerintem 9-es lesz Ibra, bár véleményem szerint holnap még nem kap számot, mivel Guddy valószínű távozásával a 7-es is felszabadulna, így még a nyár végéig lehet variálni a számokkal, hogy később adott játékos nagyobb marketing-értékkel rendelkezhessen :)
Avatar
Barca__15
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:18:31
Tartózkodási hely: Szarvas

2009.07.26. 10:12:58

Hello!
Nem lehet még tudni, hogy hanyas mezben fog játszani Ibra?
Bár egyelőre nekem még csak Ibrahimovic...ha jól beilleszkedik a csapatba és jól is játszik, akkor kiérdemli nálam az Ibra nevet. :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.07.26. 10:12:19

xbalix írta:A véleményem továbbra is az h Eto'o a világ legjobb középcsatárja, tehát többet ér mint Ibrahimovic. Minden mutatója jobb is mint a svédnek... aki nem hiszi járjon utána. :) Plusz még ott van az eredménysor, Samu: 2 BL győzelem (mindkét döntőben gól!!!), 3 La liga. Ibra: 0 BL, 2 Scudetto...
....mert 29 bajnoki gól és 4 BL gól van a kameruni neve mellett. Ja és 1 győztes gól a döntőben... Szal ha Ibra ezt nem hozza akkor csalódott leszek!
így van, de ez a minden mutató majd akkor ér vmit,ha ő is eltölt pár évet olaszban,és Ibra is pár évet spanyolban. meglátjuk,h Eto'o mennyi gólt lő az interben,és milyen eredménysora lesz az interrel a kupákban :wink:

és meglátjuk ezt fordítva Ibra esetében is.

azzal az interrel amiben Ibra tolta,szerintem Eto'o se nyert volna két bl-lt, egyet se.

természetesen több gólt nem igen fog szerezni spanyolországban Ibra,mivel nem is itt kezdi el fiatalon a profi karrierjét, így nem is lesz valószínű annyi évet itt,mint a kameruni a mallorcás,majd a Barcás évek során.

bőven megelégszem ha a CSAPAT eredményessége nem fog romlani,és Ibra is hozzá tudja tenni zsenialitását. szerintem előkészítésben, és 1 az 1ben jobb Eto'onál, távoli lövésekben is. azt meg majd meglátjuk,h a ziccereket,nagyobb helyzeteket, ami egy középcsatár legfőbb feladata, hogyan tudja értékesíteni.

jah, gondolom ha csak 20-21et lő,de marad a lenyűgöző játékunk,és eredményesek is leszünk, mérhetetlenül magunkba roskadva fogunk felvonulni milánó utcáin Eto'oért könyörögve...
Eto'o se lőtt minden itt töltött évében 29 gólt, ne a legsikeresebb évét tekintsük elvárásnak már :roll: részemről 20gól környékével meg leszek elégedve!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ozsimiki 2009.07.26. 10:15:54-kor.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.07.26. 10:06:39

xbalix írta:A véleményem továbbra is az h Eto'o a világ legjobb középcsatárja, tehát többet ér mint Ibrahimovic. Minden mutatója jobb is mint a svédnek... aki nem hiszi járjon utána. :) Plusz még ott van az eredménysor, Samu: 2 BL győzelem (mindkét döntőben gól!!!), 3 La liga. Ibra: 0 BL, 2 Scudetto...
És most jobb, hogy beleéled magad, hogy elmegy a világ legjobbja és jön Ibra? Semmi értelme az összehasonlításnak, már tök mind1 nem? Ibra jön és kész annak ellenére is, hogy sokan nem akarják :!: :roll:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.07.26. 09:39:04

A véleményem továbbra is az h Eto'o a világ legjobb középcsatárja, tehát többet ér mint Ibrahimovic. Minden mutatója jobb is mint a svédnek... aki nem hiszi járjon utána. :) Plusz még ott van az eredménysor, Samu: 2 BL győzelem (mindkét döntőben gól!!!), 3 La liga. Ibra: 0 BL, 2 Scudetto...
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2009.07.26. 09:30:47

geridoss írta:Hál' Istennek, úgy tűnik, végre lezárult ez az átigazolás! Az árát én is túlzásnak tartom, de ha megközelíti Eto'o teljesítményét, akkor megéri! Erős, gyors, technikás és magas. Xaviéknak ideális céltábla :lol:
Az ár alapján túl kell szárnyalnia Eto'o-t!!! Én ezt várom el tőle. Elég nehéz lesz, mert 29 bajnoki gól és 4 BL gól van a kameruni neve mellett. Ja és 1 győztes gól a döntőben... Szal ha Ibra ezt nem hozza akkor csalódott leszek!
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
looka
Capitá del Barça
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2008.05.07. 08:47:29

2009.07.26. 02:17:05

Nagyon sokan, még mindig Eto'o miatt sírnak, de nem kell, elment ennyi...
Félreértés ne essék, én is szerettem a játékát, a góljait, de tovább kell lépni.
Azt viszont én is felháborítónak tartom, h páran Guardiolát, Txikit is megkérdőjelezik. Ők döntenek, és biztos vagyok abban, hogy jobban mint azok akik őket bírálják élésen, néha túlzásokba esve...
Nem azért vettük meg Ibrát, mert rá voltunk kényszerítve, hanem mert ő kellett Guardiolának, nem Eto'o. Innentől tök felesleges azon vitázni, h ki a jobb, meg, h Ibra nem ér ennyit... Ér ennyit, mert Laporta kifizetett érte ennyit. Ennyi.
na peace...
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2009.07.26. 01:57:01

Hál' Istennek, úgy tűnik, végre lezárult ez az átigazolás! Az árát én is túlzásnak tartom, de ha megközelíti Eto'o teljesítményét, akkor megéri! Erős, gyors, technikás és magas. Xaviéknak ideális céltábla :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2009.07.26. 01:30:12

bojankrkic27 írta:Látom még mindig tart a sok összehasonlítgatás Eto'o-Ibra téren...
Nem kell őket hasonlítgatni, mert nagyjából egyazon-szintűek.
bojankrkic27 írta:meg hogy Villa jobb lett vna.
Egyáltalán nem lett volna jobb, sőt minőségromlás is lett volna, nálam ő nem TOP3as csatár. Egy indok van mellette Ibrával szemben, az pedig a személyisége. Ez megint csak saját vélemény.
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2009.07.26. 01:18:54

Látom még mindig tart a sok összehasonlítgatás Eto'o-Ibra téren... Persze pont arra való a fórum hogy mindenki megmondja a véleményét... de azt nem értem hogy mit kell még azon lovagolni hogy miért kellett ez az üzlet.. meg hogy Villa jobb lett vna... szerintem az nyilvánvaló hogy Pep elsőszámú jelöltje Ibra volt... és a vezetőség (Laporta nyilatkozataira visszagondolva... ő megtartotta vna Eto'ot....) azért válik meg a kamerunitól és fizet még rá ilyen sok XY millió eurót mert annak az embernek teljesítik a kérését aki első szezonjában történelmet írt imádott csapatunkkal.... szóval szerintem meg lehet érteni mindenkit...
nah ez volt az én véleményem :P 8)
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2009.07.26. 00:50:07

Mikaos írta:
messi6502 írta:[
Megelőzőm a kérdéseket és most ezt is kifejteném.
A: Samu értéke nem 0, ha a Klub akart volna hosszabbítani vele, akkor tudtak volna, bár kitudja..amit vele csináltak, megérteném, ha +2-3 milliós fizu emelés se tartotta volna ott. Ebből következik, hogy nem kell új csatárt venni, akire cserével együtt ráfizetünk 4-5x milliót.
B: Mintha a ti zsebetekből állná a klub. De még ha belegondolunk is Ibrahimovicnak mennyi lesz a fizetése? Mennyit ad le a 12milkás fizujából, csak hogy itt játszhasson? Mert azt ne várjátok, hogy 10 millió alatt lesz a fizetése. És akkor Samunak nem lehetett volna adni akár 2 millával többet, aki már bizonyított? Ezt a pontot sokáig lehetne feszegetni, de aki érti miről beszélek, az vagy elfogadja v nem. Aki nem érti, annak meg mind1.
Elkezdtem olvasni a hsz-edet, és csak a végén derül ki (ahonnan idézem), hogy nem vagy az információk birtokában.
Az "A" állításod úgy, ahogy van: NEM IGAZ. A klub akart hosszabbítani vele, hiszen felajánlották neki ugyanezért a fizetésért (ami elég jó dolog). Nos, mivel a helytelen állításra épült fel a mondanivalód jó része, ezért arra nem tudok válaszolni. Vagyis de: csak ismételgetni tudnám magamat.
A "B" állításod szintén információhiányról tanúskodik, hiszen a 12millás itáliai fizetés kb. 9-10-nek felel meg spanyolhonban (az adózási különbségek miatt).
Ezek után is fenntartod a véleményedet? :)
Információ hiány? :D Ez tetszett.
Na nézzük:
A állítás: Akart? Felajánlott, egy ugyanolyan szerződést Eto'onak amilyen volt neki. Nos ezt azt hittem eléggé világos miért: Hogy ne lehessen azt mondani, ők nem akartak hosszabbítani. De kérdem én, már előtte is volt Villa illetve Ibrahimovic eset. Miért nem előbb volt a szerződés ajánlat? Mint például VV esetében. Nála is csak az első ajánlat-elutasítás után röppentek fel a hírek Moya, Asenjo stb leigazolásával kapcsolatban. Itt miért nem? Egyszerű, a klub leakarta passzolni, de nem akarta, hogy úgy tűnjön ők meg se próbálták. Ha jól emlékszem még a cikk is úgy számolt be, hogy Eto'o szinte biztos, hogy elutasítja a szerződést. Miért? Mert élete szerződését akarta.
Ha nem kielégítő még ezt is tudom tovább folytatni.

B állítás: Így van, Olaszban majdnem a duplája az adó% mint Spanyol honban. (Itt konkrét adatot nem tudok, igazad van) Ha Eto'o így fog Olaszban keresni alap bérként 10,5milliót, és nálunk keresett 8 milliót, akkor nekünk se kellett volna olyan sokat emelni a fizetésen, mint azt korábban gondoltuk.

Igen, ezek után is fenntartom a véleményem, sőt még jobban kitudom fejteni, de nem szeretek annyit írni. Ezért nem tértem ki előző hsz-emben ezekre, de ne félj tudok ezekről :)

Edit: Amúgy megjegyzem szívesen fogadok bárminemű kritikát, szeretek véleményt cserélni. :)
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.07.26. 00:31:42

messi6502 írta:[
Megelőzőm a kérdéseket és most ezt is kifejteném.
A: Samu értéke nem 0, ha a Klub akart volna hosszabbítani vele, akkor tudtak volna, bár kitudja..amit vele csináltak, megérteném, ha +2-3 milliós fizu emelés se tartotta volna ott. Ebből következik, hogy nem kell új csatárt venni, akire cserével együtt ráfizetünk 4-5x milliót.
B: Mintha a ti zsebetekből állná a klub. De még ha belegondolunk is Ibrahimovicnak mennyi lesz a fizetése? Mennyit ad le a 12milkás fizujából, csak hogy itt játszhasson? Mert azt ne várjátok, hogy 10 millió alatt lesz a fizetése. És akkor Samunak nem lehetett volna adni akár 2 millával többet, aki már bizonyított? Ezt a pontot sokáig lehetne feszegetni, de aki érti miről beszélek, az vagy elfogadja v nem. Aki nem érti, annak meg mind1.
Elkezdtem olvasni a hsz-edet, és csak a végén derül ki (ahonnan idézem), hogy nem vagy az információk birtokában.
Az "A" állításod úgy, ahogy van: NEM IGAZ. A klub akart hosszabbítani vele, hiszen felajánlották neki ugyanezért a fizetésért (ami elég jó dolog). Nos, mivel a helytelen állításra épült fel a mondanivalód jó része, ezért arra nem tudok válaszolni. Vagyis de: csak ismételgetni tudnám magamat.
A "B" állításod szintén információhiányról tanúskodik, hiszen a 12millás itáliai fizetés kb. 9-10-nek felel meg spanyolhonban (az adózási különbségek miatt).
Ezek után is fenntartod a véleményedet? :)

Még mindig viccesnek tartom, hogy Laportáékat gyakorlatilag lehülyézik itt a fórumon. Úgy van beállítva szegény Joan, mintha nem tudna számolni :D :lol:
De, nagyon is tud. Ezért a 45 milla + Eto'o egy nagyon jó üzlet - legalábbis pénzügyileg igen (hadd ne kelljen újra részletezni), a teljesítmény részét majd később meglátjuk. Csupán erről LENNE érdemes vitatkozni, de mivel egyikünk sem jós, ezért e téma csak később kerül napirendre.

Nekem azért sülne a képemről a bőr, hogyha olyanokat mondanék erre a sikeres klubvezetésre, hogy "röhejes üzletet kötöttek", meg hogy "az évszázad vicce".
Avatar
frustrat
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2007.10.24. 19:26:13
Tartózkodási hely: Szombathely

2009.07.26. 00:30:05

mrmonster írta:
frustrat írta:De akkor is tartom azt, hogy majd év végén meglátjuk, hogy mennyi gólt tud rúgni Ibra... Reméljük, sérülés nélkül végig tudja nyomni a szezont, ahogy Messi is, Iniesta is, Xavi is. Meg reméljük, hogy be tud illeszkedni hamar.
Ezt én is tartom, én is abban bízok, hogy beváltja Pep elképzeléseit, és nekem az is elég, ha mondjuk csak 2 gólt vág a szezonban, ha közben jól játszik, csapatember lesz, és a végén megint 3 kupát nyerünk! :lol:
Igen, ez a lényeg. Amúgy még az jutott eszembe, hogy mennyi gólpasszt adhatott Eto'o mondjuk a góljai mellett, és mennyit Ibra? kíváncsi lennék egy ilyenre is. Mert azért sztem Eto'o annyira nem készített elő. Ibra játékát meg nem nagyon láttam, bevallom őszintén, de nem lepődnék meg, ha azért Ibrának több gólpassza lenne. Habár, lehet azon meg meglepődnék, hogy Eto'onak milyen sok gólpassza van.
Ilyen gólpasszos infót valaki nem tud? Vagy a kettőt együtt, valami kanadai táblázat, vagy mi... Lehet, most nagy baromságot mondtam. :roll:

Meg persze, bőven elég, ha a 2 gól mellett ad 30 gólpasszt Messinek, meg 20at Henrynak. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára frustrat 2009.07.26. 00:32:39-kor.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.07.26. 00:23:18

Gali írta:A kétkedőket nem értem. Tényleg nem értem. Remélem a hozzászólásommal nem bántottam meg senkit.
Szerintem itt a kétkedők nagy része nem azt vitatja, amire Te gondolsz, miszerint hogy Ibra világszínvonalú focista-e vagy sem (ez nem vitás hogy klasszis). Hanem az Eto'o-Zlatan csere helyességét ítélik meg ki így-ki úgy (ez pedig tényleg vita tárgyát képezheti).
Előre a TITOlusokért!
messi6502
Jugador del Barça
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: 2006.06.28. 02:07:13

2009.07.26. 00:21:28

soadroli írta:
rainer írta:abszolut igazad van.Eto'onak inkább a bajnokságban vettük hasznát,de a BL-ben Ibra jobban be fog válni.
BL-döntőben nem tudom kinek a hasznát vettük... :lol:
De igazatok van,Ibra erősebb testalkatú,jobban cselez,stb...
Halkan megjegyezném, hogy Ibrahimovic bl kieséses szakaszban 8/0 statja van.
Illetve a MU ellen is aztán csak úgy villogott.
Legyen nektek igazatok, de eddig ez a "több hasznát vesszük bl-ben" mondat, nagyon elcsépelt lett.
Ugye már írtam, hogy Olaszban a kedvenc csapatom az Inter, tehát látom nem kevés meccsüket, de van egy haverom, aki vérbeli Interes, és most ő rá támaszkodva, mondhatom:
Az Inter megcsinálta az évszázad üzletét, mi meg negatív oldalon szereplünk benne.
Az egészben az a röhejes - számomra -, hogy sokan úgy festik fel a helyzetet, hogy 4x millióért - ami lehet 5x is kitudja -, vettünk egy - nem tagadom -, világklasszis csatárt és megszabadultunk egy kolonctól és a fizetésétől.
Én máshogy látom: Vettünk egy hasonló képességű játékost - teknikailag és erőnlétileg talán jobb, de lassabb -, és ráfizettünk 4x-5x milliót pluszba.

Ha valaki még mindig nem érti:
Az elején próbáltam megcáfolni azt, hogy bl-ben jobban járnánk vele.
(persze eddig nem volt szerencséje vagy csak olyan pancserek játszanak az Interben, akik nem tudnak labdát osztani, esetleg a híres távoli bombái befuccsoltak, de lehet, hogy a tökéletes fizikuma hagyta cserben, ki tudja.... Lehet nem volt kedve játszani...)
Utána arra próbáltam rávilágítani, hogy egyáltalán nem csináltunk nagy üzletet, már ha igazak a hírek a 4-5x milliós plusz pénzről. Remélem maximum plusz 10 milla lesz.

Mivel olvasgatom a fórumot, ezeket a válaszokat fogom kapni, "de Samu értéke 0" meg hogy "legalább nem kell fizetni a fizetését".

Megelőzőm a kérdéseket és most ezt is kifejteném.
A: Samu értéke nem 0, ha a Klub akart volna hosszabbítani vele, akkor tudtak volna, bár kitudja..amit vele csináltak, megérteném, ha +2-3 milliós fizu emelés se tartotta volna ott. Ebből következik, hogy nem kell új csatárt venni, akire cserével együtt ráfizetünk 4-5x milliót.

B: Mintha a ti zsebetekből állná a klub. De még ha belegondolunk is Ibrahimovicnak mennyi lesz a fizetése? Mennyit ad le a 12milkás fizujából, csak hogy itt játszhasson? Mert azt ne várjátok, hogy 10 millió alatt lesz a fizetése. És akkor Samunak nem lehetett volna adni akár 2 millával többet, aki már bizonyított? Ezt a pontot sokáig lehetne feszegetni, de aki érti miről beszélek, az vagy elfogadja v nem. Aki nem érti, annak meg mind1.
Senkinek nem kell magára vennie, senkire nem gondoltam most, csak néha fáj azt látnom, hogy vannak akik nem gondolnak bele jobban, csak valaki egyszer megmondta a frankót, és azt kell szajkózni.
De ez csak az én véleményem.
"Alcorcón? Az mi, egy madár?" Alcorcón - Real Madrid 4-0
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.07.26. 00:19:52

frustrat írta:De akkor is tartom azt, hogy majd év végén meglátjuk, hogy mennyi gólt tud rúgni Ibra... Reméljük, sérülés nélkül végig tudja nyomni a szezont, ahogy Messi is, Iniesta is, Xavi is. Meg reméljük, hogy be tud illeszkedni hamar.
Ezt én is tartom, én is abban bízok, hogy beváltja Pep elképzeléseit, és nekem az is elég, ha mondjuk csak 2 gólt vág a szezonban, ha közben jól játszik, csapatember lesz, és a végén megint 3 kupát nyerünk! :lol:
Előre a TITOlusokért!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2009.07.26. 00:19:29

Nem értem, miért ne válna be Ibra. Mi az amit Ő nem tud. Nem tud focizni? Nem elég technikás? Nem tud cselezni? Nem tudja levenni a labdát? Nem tud passzolni? Nem lát a pályán? Nem jók a fizikai adottságai? De, tud focizni, méghozzá nagyon és tud mindent amit egy világklasszis "9-esnek" tudnia kell. Akkor meg mi a probléma? A viselkedése vagy a hozzáállása? Láttam egy pár Inter meccset, de nekem nem úgy tünt, mintha csipőre tett kézzel áldogált volna a 16-osnál, nézve ahogy a többi játékos megszakad a pályán. Sokszor két-három emberrel a nyakán "gürcölt", megteremtve a helyzetet saját maga vagy a csapattársai részére. Az ára? Könyörgöm pontos árat tud valaki? Mert én nem. A sajtóban 36 és 52 millió között (+ Eto'o esetleg Hleb) már minden megjelent. Sok ez vagy kevés? Ahhoz, hogy a következő szezonban újból a csúcsra érjünk kevés. Ahhoz, hogy napokig beszéljünk róla sok.
A kétkedőket nem értem. Tényleg nem értem. Remélem a hozzászólásommal nem bántottam meg senkit.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
frustrat
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2007.10.24. 19:26:13
Tartózkodási hely: Szombathely

2009.07.26. 00:08:14

mrmonster írta:
frustrat írta:- Minden esetre Eto'o a Mallorcában nem lőtt olyan rengeteg gólt, ahogy mondod... :roll: Annyit lőtt Ibra is az Ajaxban...
- Lehet, csak én vagyok elfogult, de azért egy Juvét ne hasonlítsunk egy Mallorcához, bocsika... :wink:
1. Ezt a felvetést nem értem, hiszen az Ajaxban, a holland bajnokság egyik legjobb csapatában, ahol nyílt támadójáték jellemzi a csapatokat, sztem könnyebb több gólt lőni, mint egy spanyol középcsapatban. Tehát pont az ellenkezője igaz (sztem!), amire itt próbálsz rávilágítani.
2. Ez meg teljesen homály számomra, hogy mire gondolsz. Ki hasonlította össze a két csapatot? Ugyanarra céloztam, amit 1. pontban is írtam, csak itt helyettesítsd be a Juvét az Ajax helyére (na nem a Calcio nyílt támadójátékára célzok :lol: , hanem hogy élcsapat).
Háááát. :c
Most akkor erre csak az jut eszembe kifogásként ( :lol: :lol: ), hogy éppen egy élcsapatban nehezebb gólt szerezni, mert mindenki ellenük bunkerezik, meg ott több a góllövő ember, jobban eloszlik a gólok száma. Persze nem kell a Barcát alapul venni, ahol az első három góllövő 20 fölött végez. Habár, tavaly a Juvéban is 20 fölött lőtt Trezegól és Alex bácsi is...
De mondjuk nézzük meg 2006ban Tonit, nem nagyon rémlik, hogy olyan acélosan elit klub lett volna a Fiorentina, mégis lőtt egy bazinagy rakás gólt. Egy kiscsapatban jobban kijön az ilyen, mert ott rá van játszva az emberre minden. Ide vehetjük az Arsenalt is, mikor mindent Henry csinált. Persze ez baromság, mert az Arsenal elég nagy csapat, de érted... Amúgy ha nem fogadod el a hülye indokaimat, megértem. :D Előfordulhat, hogy magam alatt vágtam a fát pár egymásnak ellentmondó mondattal. (ez is magyar lett :D) De akkor is tartom azt, hogy majd év végén meglátjuk, hogy mennyi gólt tud rúgni Ibra... Reméljük, sérülés nélkül végig tudja nyomni a szezont, ahogy Messi is, Iniesta is, Xavi is. Meg reméljük, hogy be tud illeszkedni hamar.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2009.07.25. 23:59:34

De most Hleb is benne van az üzletbe??
A hivatalos oldalon se írják,meg mostanában másol se olvastam...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.07.25. 23:52:25

mrmonster írta:Egyébként ez 45 millió euro + Samu + Hleb kölcsön, ez hivatalos összeg, vagy még senki sem erősítette meg a klub részéről?
Nem hivatalos. És utoljára azt halottam, h Hleb a Maxwell üzletbe van benne.
Lezárt