Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.28. 23:03:42

negatívan ítélem meg az eddig itt töltött idejét, ti máshogy gondoljátok,
Attól,h most védem nem jelenti azt,h pl a mai meccsen elégedett vagyok vele.Mert nem mert sz*r volt.Csak a vádpontok nem tetszenek amiket ellene felhoztatok. :)

Csak azt ne felejtse el senki,h nem 2-3 meccsre vettük hanem kicsit hosszabb távra.

Egyébként addig nem zavar ha leírják sokan amíg ugyan azok írják le akik tavaly Pepet meg Piquét sőt az egész csapatot... :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.28. 22:49:42

You have much to learn my apprentice.......
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2009.08.28. 22:49:37

Én örültem mikor Ibra hozzánk igazolt, mert nagy zsugának tartom a srácot...
De egy ilyen langyospisi meccsen,ö is képes beleszürkülni a csapatba mikor bizonyítania kellene!!!
Alves megy-hajt-robotol, ezt kéne neki is tennie :evil: ( vagyis kellett volna).
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.08.28. 22:46:02

Varga Tamás írta: Tibi!

Van egy fontos különbség Xavi és Ibra között!
Xavi akart, küzdött, hajtott. Ibra még ezt sem.
Ráadásul nem Xavinak kell nálunk bizonyítania, ő ezt megtette az elmúlt közel 500 mérkőzésen!
Ibra meg még semmit sem tett! Ma este pedig végig alibizett, mintha ő tenne nekünk szívességet, hogy hozzánk méltóztatott igazolni!
Jaj kedves Tamás!

Azért ennyire ne dramatizáljuk már túl, hogy volt egy rossz meccse.
Én abból a Xavi akarásból, küzdésből semmit nem láttam, az nem küzdés, hogy szaladgál össze-vissza a pályán, és előre 1 db normális passza nem volt. Én pedig inkább tőle vártam volna valamit, mint ahogy mondtad közel 500 meccs után nekem Tőle ez volt egy nagy darab 0. Nem Ibrától vártam a csodát 115+79 perc utáni játék után. Még nem játszott 200 percet sem, nem hogy közel 500 meccset. Én nagyobbat csalódtam Xaviban és Henryban mint Ibrában.

Én ezt így gondolom!

Na de bízzunk a fiúkban, hogy a hosszabbításban sikerül gólt lőni!

Visca el Barca!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.28. 22:46:02

rendben, nyilatkozzon így...de akkor azok ne legyenek üres szavak

szerk: egyikőtökkel se szándékozok vitába keveredni, összeveszni meg pláne nem, én Tamáshoz hasonlóan negatívan ítélem meg az eddig itt töltött idejét, ti máshogy gondoljátok, van ez így, eltérő szemszög, ez a normális! (nehogy már mindenki birkaszellemű legyen :D )

adok még neki időt, de eddig nem sokat tett annak érdekében, h megcáfoljon...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.08.28. 22:50:52-kor.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.08.28. 22:45:13

Sztem ma többet futott,mint az interben 3 meccsen. Nem értem a károgást. Nem érzi még a játékot, ennyi.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.28. 22:44:54

Varga Tamás írta:Ma este pedig végig alibizett, mintha ő tenne nekünk szívességet, hogy hozzánk méltóztatott igazolni!
Amúgy ez kicsit tényleg így van. :lol: A Barca megakart válni Eto'otól így Ibra jól jött, de nyugodj meg értettem a hozzászólásod lényegég, és egyet is értek. :)
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.08.28. 22:44:39

mrmonster írta:Én egy szót sem szólnék rá, viszont azt megjegyezném, hogy amikor a 2. félidő vége közepe felé mellette futott Henry, aki tiszta ziccerben kapta volna a labdát, és nem passzolta le neki, hát azt sérülésre, meccshiányra, semmire sem lehet fogni... egyénieskedni nem ilyen helyzetben kell...
Pontosan. Egy kicsit most csalódtam benne, bár tul korai még itélkezni, de kétszer is volt olyan helyzetben, hogy gól lehetett volna, ha okosan passzol. Egyszer annál a helyzetnél, amit leirtál, egyszer pedig amikor 2 védö Ibra és Messi ellen, amikor aztán meghuzta a labdát, hosszu volt és elesett... Miközben Messi is ott volt. Hát nemtudom, remélem belejön majd, de ez eddig nemsok minden.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.28. 22:44:35

Varga Tamás írta:Ma este pedig végig alibizett, mintha ő tenne nekünk szívességet, hogy hozzánk méltóztatott igazolni!
Nos...miután mi akartuk Őt leigazolni így mondhatjuk,h igen Ő tett szívességet azzal,h elfogadta az ajánlatunkat.

Fecoo!
Mondta volna azt,h ugyan már deh fogok többet futni?Sokan mondtak már sok mindent.
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.08.28. 22:42:07

Én egy szót sem szólnék rá, viszont azt megjegyezném, hogy amikor a 2. félidő vége közepe felé mellette futott Henry, aki tiszta ziccerben kapta volna a labdát, és nem passzolta le neki, hát azt sérülésre, meccshiányra, semmire sem lehet fogni... egyénieskedni nem ilyen helyzetben kell...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.28. 22:41:58

Titinho írta:
Varga Tamás írta:Hát igen. Van, aki szeretne futni, tudna hajtani, akarna küzdeni. És van, aki csak álldogálni, csak alibizni, semmit se tenni szeretne. Na már most, a svéd ma este ez utóbbit adta elő! Egy harmadosztályú csapat szurkolói is megkergetnék a mai teljesítménye után.
Kérdeznék valamit kedves Tamás!

Xavi ma mit játszott? Mennyit futott? Hány jó előre passza volt?
Henry ma mit játszott? Hány JÓ passza volt? Hány gólhelyzete volt?
Folytathatnám... :?

Jó, hogy Ibra se játszott jól, de ne csak őt találjuk meg. Ez a 3. meccse 115 perc játék után.

Na de lássuk a szögletet... :roll:
Egyetértek Titivel! Most komolyan olyan hatalmas nagyot nem játszunk sajnos ez tény :S Messi és Alves aki igazán hajt a többiek is csak nem pörögnek Ibra-nak még idő kell új csapat új stílus új minden! Idő emberek és bízzunk benne! Bennük! Forca Barca!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.28. 22:40:30

ezzel semmi gond Bányász (már hogy ne lenne gond, de ez most mellékes...)
Ibra első nyilatkozata mi volt? itt több mozgást várnak tőlem? megteszem! (vagy vmi hasonló)
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.28. 22:40:28

Titinho írta:
Varga Tamás írta:Hát igen. Van, aki szeretne futni, tudna hajtani, akarna küzdeni. És van, aki csak álldogálni, csak alibizni, semmit se tenni szeretne. Na már most, a svéd ma este ez utóbbit adta elő! Egy harmadosztályú csapat szurkolói is megkergetnék a mai teljesítménye után.
Kérdeznék valamit kedves Tamás!

Xavi ma mit játszott? Mennyit futott? Hány jó előre passza volt?
Henry ma mit játszott? Hány JÓ passza volt? Hány gólhelyzete volt?

Jó, hogy Ibra se játszott jól, de ne csak őt találjuk meg. Ez a 3. meccse 115 perc játék után.

Na de lássuk a szögletet... :roll:
Tibi!

Van egy fontos különbség Xavi és Ibra között!
Xavi akart, küzdött, hajtott. Ibra még ezt sem.
Ráadásul nem Xavinak kell nálunk bizonyítania, ő ezt megtette az elmúlt közel 500 mérkőzésen!
Ibra meg még semmit sem tett! Ma este pedig végig alibizett, mintha ő tenne nekünk szívességet, hogy hozzánk méltóztatott igazolni!
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.08.28. 22:40:03

még annyit,hogy henry esetében is ez történt a fórumon kb 1-1.5évig, majd jött a hmmm mégis megérte, mekkora zseni ez a Titi korszak, itt is ez lesz,de most megmondom, hogy nem kell rá 1-1.5évet várni.

egyeseknek csak negatív kritika lesz egy ideig,nem fogok meglepődni,pedig még személyesen is láthatta pl a Vasárnapi meccset, utólag mégse jött vélemény róla.

mai teljesítménye szerintem sem volt jó, viszont nem csak nála láttam ezt, hanem a csapat jelentős részétől, ennyi.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.28. 22:38:55

Fecooo írta:
Bányász írta: Ennek az lehet az oka,h az emberek nem egyformák....
egy szót se szólnék, ha látnám a küzdést rajta...nincsenek irreális elvárásaim vele szemben sztem, csak lássam, h küzd a pályán, h nem csak bambán áll, h várja a sült galambot, ennyi... nem nagy dolog ez...legalábbis sztem..
Miután Zlatan még életében nem küzdött úgy ahogy azt itt elvárják így nem hiszem,h bármikor is látni fogunk tőle küzdést...

Én azt mondom senki se higgye azt,h megváltozik...ugyan azt fogja mindenki látni tőle amit az Interben mutatott..."áll és várja a sült galambot" na meg néha "varázsol".
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.08.28. 22:36:22

Varga Tamás írta:Hát igen. Van, aki szeretne futni, tudna hajtani, akarna küzdeni. És van, aki csak álldogálni, csak alibizni, semmit se tenni szeretne. Na már most, a svéd ma este ez utóbbit adta elő! Egy harmadosztályú csapat szurkolói is megkergetnék a mai teljesítménye után.
Kérdeznék valamit kedves Tamás!

Xavi ma mit játszott? Mennyit futott? Hány jó előre passza volt?
Henry ma mit játszott? Hány JÓ passza volt? Hány gólhelyzete volt?
Folytathatnám... :?

Jó, hogy Ibra se játszott jól, de ne csak őt találjuk meg. Ez a 3. meccse 115 perc játék után.

Na de lássuk a szögletet... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Titinho 2009.08.28. 22:39:05-kor.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.28. 22:34:55

Varga Tamás írta:A mai eddigi teljesítménye egy nagy kövér NULLA!
Semmi mozgás, álldogálás, pihengetés, csípőre tett kezek, nihil.
Legalább hajtana, küzdene, de semmi. Mélabús semmi.
Cserét javaslok, és egy jó erős fejmosást!

PS: a többiek sem sokkal jobbak, de pl. Dani, Xavi, Puyol, Piqué, Abidal futnak, igyekeznek jól passzolni.
Egyetértek,ráadásul mindig a rossz megoldást választja a helyetekben van mikor passzolhatott volna Henrynak ehelyett rálőtte de akkor meg passzolt amikor meg nem kellett volna ez a múlt meccsen is így volt.
Sajnos itt ez a flegma,üres játék amit most produkál az itt kevés lesz...
Meglátjuk
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.08.28. 22:34:13

Varga Tamás írta:Na végre!

Gondolkodjon el a mai teljesítményén!
És szálljon magába!
ahogy a csapat több mint fele :wink:

Fecoo! ha ma nem láttad több esetben is,hogy sprintelve támadt le,és ment zavarni x,yont akkor más meccset néztél.

első meccsén nem csinálta, 2.on szerencsére jól játszott,és nem csak erre terelődött a figyelem, ezen nem ment neki se,meg szinte senkinek se,de már melózott,jóval többet mint pl első meccsén, amelyik után érkeztek az olyan kritikák,h nem küzd.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.28. 22:32:43

Bányász írta:
Fecooo írta:Samu 2004-ben nem csak, hogy góllal debütált, de kiköpte a tüdejét az első meccsektől fogva, és ezt tette 5 éven keresztül, Zlatan barcás karrierje még foltokban se emlékeztet Samu bemutatkozására...
Ennek az lehet az oka,h az emberek nem egyformák....
Hát igen. Van, aki szeretne futni, tudna hajtani, akarna küzdeni. És van, aki csak álldogálni, csak alibizni, semmit se tenni szeretne. Na már most, a svéd ma este ez utóbbit adta elő! Egy harmadosztályú csapat szurkolói is megkergetnék a mai teljesítménye után.
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.28. 22:28:43

Bányász írta: Ennek az lehet az oka,h az emberek nem egyformák....

egy szót se szólnék, ha látnám a küzdést rajta...nincsenek irreális elvárásaim vele szemben sztem, csak lássam, h küzd a pályán, h nem csak bambán áll, h várja a sült galambot, ennyi... nem nagy dolog ez...legalábbis sztem..
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.28. 22:26:09

Fecooo írta:Samu 2004-ben nem csak, hogy góllal debütált, de kiköpte a tüdejét az első meccsektől fogva, és ezt tette 5 éven keresztül, Zlatan barcás karrierje még foltokban se emlékeztet Samu bemutatkozására...
Ennek az lehet az oka,h az emberek nem egyformák....
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.28. 22:25:13

Na végre!

Gondolkodjon el a mai teljesítményén!
És szálljon magába!
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.08.28. 22:24:32

Ilúvatar írta:hatalmasat csalódtam ibrában... 45 milka plusz eto'o...
Ilúvatar, én nem csalódtam, de sztem Tamás nevében is beszélhetek...meg még vannak jelentkezők...

Samu 2004-ben nem csak, hogy góllal debütált, de kiköpte a tüdejét az első meccsektől fogva, és ezt tette 5 éven keresztül, Zlatan barcás karrierje még foltokban se emlékeztet Samu bemutatkozására...
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.08.28. 22:21:40

hatalmasat csalódtam ibrában... 45 milka plusz eto'o...
KépKép
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.08.28. 22:17:07

A mai eddigi teljesítménye egy nagy kövér NULLA!
Semmi mozgás, álldogálás, pihengetés, csípőre tett kezek, nihil.
Legalább hajtana, küzdene, de semmi. Mélabús semmi.
Cserét javaslok, és egy jó erős fejmosást!

PS: a többiek sem sokkal jobbak, de pl. Dani, Xavi, Puyol, Piqué, Abidal futnak, igyekeznek jól passzolni.
Kép
Lezárt