Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.17. 01:40:59

ElBartimaeus írta:
Katalán88 írta:Nem láttam a meccset mert a DVSC-t néztem...
Hogy látjátok Ibrahimovic vagy Eto'o teljesített jobban a meccsen?
Ibrában nincs benne a gól, míg Eto'oban mindig benne van. Zlatan most rendre rossz megoldást választott, túl sokat passzolt, ha gólt akart épp lőni, akkor meg nagyot! Először próbáljon már meg egy sima gólt lőni a yxcvwa mindenit! :evil:
:D lehet én néztem másik meccset...

Eto'o ban ma jobban benne volt a gól,mint Ibrában? valóban? na ne röhögtessetek.

Ibra első 10percben már veszélyeztetett, csak épp mellé csűrte az átvétel után, Eto'o-nak hol volt hasonlóan veszélyes helyzete? vagy a 32méteres gurulós szabijára gondoltál?

imádom ezeket a túlzó szavakat: mindig, sosem, egyet sem, stb... :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.09.17. 00:03:32

Ibrával nagyon türelmes voltam idáig is és ezután is az leszek. De azért eddig nagy csalódás számomra. Amúgy sem szerettem soha de mikor szóba került a neve örültem neki. Jó játékosnak tartottam, csak hát iszonyat unszimpatikus ember (számomra). Technikás jó felépítésű játékos aki fejjel is nagyon veszélyes. Azt vártam, hogy megtalálja a helyét hipp-hopp a csapatban és kihasználja a rendkívüli adottságait. De sajnos nem ezt látom. A két gólja ellenére iszonyatosan hátráltatja az eddig amúgy sem jó formában lévő csapatot. Meccsenként 10 labdával találkozik, kiveszi magát a játékból és tátongó űr támad a kp és a csatársorunk között. Nem kell le fől rohangálnia labdákért de azért Eto'o vissza vissza lépet és volt összeköttetés a csatársor és a kp között. Az a baj, hogy Xavi előtt nincs mozgás nincs kinek passzolni.
Ezzel sem b@szogatni akarom Ibrát csak egy észrevétel volt, ami szerintem jogos. Minden esetre várom tőle a javulást és továbbra is türelemmel vagyok iránta. Van még csomó ideje beleszokni az itteni játékba. Ahogy eddig se tettem, úgy a közeljövőben sem fogok minden egyes meccse után bejönni ide és kritizálni őt. Sajnos elég sokan megteszik.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2009.09.17. 00:02:42

Katalán88 írta:Hogy látjátok Ibrahimovic vagy Eto'o teljesített jobban a meccsen?
Egyértelműen Ibra...
Nem olyan egyértelmű az szerintem. Eto'o okozott némi nehézséget a védelmünknek (pl olykor csak szabálytalanul tudták megállítani), míg Ibra az interének semmit.
De majd belejön..
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2009.09.16. 23:12:25

Szerintem rakás sz.. volt Ibra, és jó hogy nem láttad a meccset, semmit nem veszítettél, de Henry legalább olyan rossz volt. Ha van valaki aki csinált is valamit a csatársorban az csak is Messi volt. Kicsit unalmas már, hogy Ibra még egy kicist se érzi, hogy többet kellene mozognia és tennie a gólokért. Így a büdös életbe nem fog belerázódni és gólokat lőni. Előbb utóbb aztán a padon találja majd magát.

Hajrá Barca!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.16. 22:48:13

Katalán88 írta:Nem láttam a meccset mert a DVSC-t néztem...
Hogy látjátok Ibrahimovic vagy Eto'o teljesített jobban a meccsen?
Ibrában nincs benne a gól, míg Eto'oban mindig benne van. Zlatan most rendre rossz megoldást választott, túl sokat passzolt, ha gólt akart épp lőni, akkor meg nagyot! Először próbáljon már meg egy sima gólt lőni a yxcvwa mindenit! :evil:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.09.16. 22:47:43

Fernando írta:
Katalán88 írta:Nem láttam a meccset mert a DVSC-t néztem...
Hogy látjátok Ibrahimovic vagy Eto'o teljesített jobban a meccsen?
Egyértelmű Ibrahimovic. Eto'o jó ha kétszer találkozott a labdával. Ibra és Messi érzik egymást, csaka befejezés...
Szerintem meg Xavi érzi egész jól Ibrát, a beindulásait, és sztem ő az az ember egyedül és kizárólag, aki mai focisták között oda teszi a labdát, ahova akarja. No, dehát zseni!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.16. 22:41:00

Katalán88 írta:Nem láttam a meccset mert a DVSC-t néztem...
Hogy látjátok Ibrahimovic vagy Eto'o teljesített jobban a meccsen?
Egyértelmű Ibrahimovic. Eto'o jó ha kétszer találkozott a labdával. Ibra és Messi érzik egymást, csaka befejezés...
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.16. 22:40:27

Katalán88 írta:Nem láttam a meccset mert a DVSC-t néztem...
Hogy látjátok Ibrahimovic vagy Eto'o teljesített jobban a meccsen?
Egyértelműen Ibra, Eto'o és az Inter nem igen voltak játékban.
De Ibra se volt vmi nagy szám.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2009.09.16. 22:39:56

Katalán88 írta:Nem láttam a meccset mert a DVSC-t néztem...
Hogy látjátok Ibrahimovic vagy Eto'o teljesített jobban a meccsen?
Szörnyű meccs és a teljesítményük két nagy O!
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2009.09.16. 22:38:47

Nem láttam a meccset mert a DVSC-t néztem...
Hogy látjátok Ibrahimovic vagy Eto'o teljesített jobban a meccsen?
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.09.14. 20:01:18

„Hogy a szurkolók mit csinálnak majd, azt nem tudom, de én egy nagy öleléssel fogom várni, nem vitás. Ezt követően azonban 90 percig a nevére sem leszek kíváncsi” – fogalmazott José Mourinho, az Inter szakvezetője."

Mourinho.

Nagyon várom már a meccset. Az egészre nagyon kíváncsi vagyok... :)
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2009.09.14. 19:47:50

korrekt kis sajtótájékoztatót tartott, eddig sokkal visszafogottabb mint milánóban volt.
bár a pályán lehetne egy kicsit keményebb :twisted:
Kép
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.09.14. 19:32:03

nem kapcsolódik az előző hszekhez de Ibrával kapcsolatban feltűnt valami az eddig meccsek alapján..
sőőt
a bemutatáson is látszott, meg volt szeppenve egy kicsit.

Meg látszik hogy tiszteli a társait itt látja hogy milyen klasszisok vannak és nem lehetett látni az önző, egyénieskedő játékát amit az Interben mutatott.(Bár az se volt eredménytelen de azért mégis nem az az igazi.)

A Getafe ellen is produkált olyat hogy 16-oson belül lepasszolta inkább Iniestának mint rálője.

Eddig mérlege nem rossz:2 gól passz(Bilbao, és a Getafe ellen)és 2gól(Gijón, Getafe)

ez pedig 4 meccs alatt..hmm nem rossz..
de azért hozzáteszem hogy játékba még közel sincs a 100 zon sőt szerintem erőnlétileg sem de a válogatott meccsek óta már nem annyira darabos a mozgása. Mindenesetre hajrá Zlatan villanj nekünk a régi csapatod ellen is! :wink:
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Tano72
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2009.08.31. 10:50:14

2009.09.14. 19:31:12

Ibra bele fog jönni ( bár sztem eddig sem rossz...), és akkor majd nagy kedvenc lesz. aki meg nem szereti emberileg az ezután se fogja...de azt el kell ismerni, h nem volt rossz vétel. és tudom hogy bizonyítani is fogja..
balazsfoci!!téged meg csak arra kérlek, hogy legalább a saját játékosunk nevét NAGY betűvel írjad légyszives.
Hajrá LILÁK és csak az Újpest!! Derby 2009: UTE-ftc: 2-1
Visca el Barca!
Diego Armando Maradona, a valaha élt legnagyobb futbalista...és Messi jó úton halad!;)
Més que un club
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2009.09.14. 19:19:52

Arra kérném meg Balazsfocit, hogy legalább a következő meccsig ne írjon ebbe a topikba, már így is több mint egy oldal van az ő véleménye vs. többiek hozzászólásokból. Ez nem felszólítás, csupán egy baráti kérés.
Hallottuk a problémákat, a két álláspont messze van egymástól nagyon, sajnos úgy látom, hogy ameddig mestertizest nem lő ibra egymásután 5 meccsen lesznek emberek, akiknek nem lesz elég jó, velük nem lehet mit csinálni. Hagy idegeskedjenek, ha attól jobb nekik...

(Az értelmes vitának látom értelmét, én is szívesen veszek részt benne, de az már 3 hsz alatt lement itt...)
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.14. 17:36:21

Mikaos írta:
balazsfoci írta:Ronaldot nem bírom, de véleményem szerint 4 vagy 5 edzéssel van több benne mint ibrában. ő is egy más stílusú csapatban van, az előszezon uganannyi volt neki mint ibrának, szóval ezek csak mellébeszélések.Ibra csak 5 edzést hagyott ki max. Azok is technikai edzések voltak mert futni ugye tudott a keze miatt.

1. Önmagában kettejük átigazolása között eltelt 1 hónap!
Futkározni meg mindenhol lehet, szóval értelemszerűen azok az edzések kapnak szerepet, amelyek labdás gyakorlatok, és ebből esett ki Ibra, ami a legfontosabb, pláne egy új csapatnál. Tehát nem ugyanannyi volt az előszezon C.Ronaldo-nak mint Ibrának (de láthattad volna, hogy az 5 meccs és a 9 meccs semmiképp sem ugyanannyi :? )
2. Az Inter és a Barca teljesen más stílust játszó csapatok.
Míg a Reál és a ManU között annyi hasonlóság van biztos, hogy egyik sem szereti a saját középpályáját, és igyekeznek a támadókp-knak, vagy szélsőknek adni a labdát egyből.
Egyetértek az összes érvel én is, de valószínűleg a kételkezők ennek ellenére se lesznek "Ibra-pártiak". Fölösleges felhozni bármit, mivel arra is lesz válaszuk, ha ők hoznak fel tényeket arra nekünk lesz válaszunk.

Kb. mindenhogy ugyan ott leszünl, ez az Ibra-Ronaldo összehasonlítás meg csak legjobban bizonyítja, hogy 2 forduló elteltével mennyire nem lehet még komoly véleményeket megváltoztatni. :)
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.09.14. 17:35:04

ja és ki adta a gólpasszt(a jobbik fajtából) Messinek?

Iniesta? nem, hanem Ibra.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 17:33:08

fcbarca0827 írta:
balazsfoci írta: Döntő fontosságú gólt mikor lőtt?
A hétvégén? :roll:
2-0 lett nem? vagy lemaradtam vmiről? Messi is lőtt egyet. A döntő dolog az volt h Ini és Messi bejöttek. Sztem. A többi törvényszerűség volt SZVSZ.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.14. 17:31:47

balazsfoci írta:Ronaldot nem bírom, de véleményem szerint 4 vagy 5 edzéssel van több benne mint ibrában. ő is egy más stílusú csapatban van, az előszezon uganannyi volt neki mint ibrának, szóval ezek csak mellébeszélések.Ibra csak 5 edzést hagyott ki max. Azok is technikai edzések voltak mert futni ugye tudott a keze miatt.

1. Önmagában kettejük átigazolása között eltelt 1 hónap!
Futkározni meg mindenhol lehet, szóval értelemszerűen azok az edzések kapnak szerepet, amelyek labdás gyakorlatok, és ebből esett ki Ibra, ami a legfontosabb, pláne egy új csapatnál. Tehát nem ugyanannyi volt az előszezon C.Ronaldo-nak mint Ibrának (de láthattad volna, hogy az 5 meccs és a 9 meccs semmiképp sem ugyanannyi :? )
2. Az Inter és a Barca teljesen más stílust játszó csapatok.
Míg a Reál és a ManU között annyi hasonlóság van biztos, hogy egyik sem szereti a saját középpályáját, és igyekeznek a támadókp-knak, vagy szélsőknek adni a labdát egyből.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 17:31:11

Elnézést a modiktól a heves reakciómért.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.09.14. 17:30:19

balazsfoci írta: Döntő fontosságú gólt mikor lőtt?
A hétvégén? :roll:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 17:28:19

danikaa10 írta:
balazsfoci írta:Ronaldot nem bírom, de véleményem szerint 4 vagy 5 edzéssel van több benne mint ibrában. ő is egy más stílusú csapatban van, az előszezon uganannyi volt neki mint ibrának, szóval ezek csak mellébeszélések.Ibra csak 5 edzést hagyott ki max. Azok is technikai edzések voltak mert futni ugye tudott a keze miatt.
5 edzés a külömbség, mikor a meccs szám kb. 4? :roll: :lol: Na mind1. Végülis semmi értelme ezeknek az összehasonlításoknak, csak épp..
Hát akkor még kevesebb... :wink: De tényleg nem akarom Ronaldoval összehasonlítani mert a posztjuk is más.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 17:26:22

ozsimiki írta:Balazsfoci!

gondolom az már elég lenne neked is, ha 3szor mentene a gólvonalról, majd szerezne középpályán 12lasztit, ezekből 5nél ívelve adna gólpasszt, 5nél laposan, 2nél végigcselezné magát és befejezné, e mellé pedig még értékesítene pár neki szánt paszt is. végülis...

már elnézést kérek,de tényleg egyeseknek semmi sem lesz elég, az se ha döntő fontosságú gólt szerez,az sem ha aszisztot ad épp. ez nem az Inter ahol neki jóval több feladata volt és szinte tőle fügött minden,(ettől még itt is lesz bőven olyan meccs,amikor a többi képességeit is láthatod) egyenlőre találja meg teljesen a helyét,és érezze a társakat, az elsőszámú feladata a góllövés,mint minden középcsatárnak. a többi már csak +lesz.

Nem ezt várom gondolom ha figyelmesen elolvasod a hszemet, akkor kivehető abból is, hogy azt akartam mondani hogy nem kell Ibrát olyan tulajdonságokkal felruházni, amik esetleg nincsenek meg neki. Mert sokan úgy beszélnek róla mint egy Megváltóról, holott sztem még nem mutatta meg h megéri azt az összeget amit adtak érte. Ennyi a jelentéstartalma a hsz-emnek. Döntő fontosságú gólt mikor lőtt? Mert Pedro az lőtt egyet ha jól emlékszem?
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.09.14. 17:24:11

balazsfoci írta:Ronaldot nem bírom, de véleményem szerint 4 vagy 5 edzéssel van több benne mint ibrában. ő is egy más stílusú csapatban van, az előszezon uganannyi volt neki mint ibrának, szóval ezek csak mellébeszélések.Ibra csak 5 edzést hagyott ki max. Azok is technikai edzések voltak mert futni ugye tudott a keze miatt.
5 edzés a külömbség, mikor a meccs szám kb. 4? :roll: :lol: Na mind1. Végülis semmi értelme ezeknek az összehasonlításoknak, csak épp..
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.09.14. 17:22:19

Ronaldot nem bírom, de véleményem szerint 4 vagy 5 edzéssel van több benne mint ibrában. ő is egy más stílusú csapatban van, az előszezon uganannyi volt neki mint ibrának, szóval ezek csak mellébeszélések.Ibra csak 5 edzést hagyott ki max. Azok is technikai edzések voltak mert futni ugye tudott a keze miatt.
Lezárt