Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
BlauGranaGroc
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2009.06.02. 18:37:07

2010.04.28. 23:10:37

Balinho írta:Namármostan ha Pep akarta ennyire Ibrát, akkor kutya kötelessége lett volna Ibrára szabni a támadójátékunkat, amit nem tett meg, sokkal inkább Ibrára erőltette rá a tőle idegen stílust. Ennek fényében Ibra szenved elől,
Pont ellenkezőleg. A játékunk teljesen el lett bva Zlatan miatt. Nem véletlen, hogy idén az előkészítő emberek is teljes csődöt mondtak. A "sok" kontrából kapott gól is ennek tudható be. Az elmúlt 6 évben összesen nem ívelgettünk annyit, mint ebben a szezonban havonta.
10-ből 8 támadásunk 2 labdaérintés után véget ér, mert a csatárunk vagy lesen van, vagy nem találja meg/rossz a beívelés, szabálytalankodik a védőkkel szemben, elpasszolja a labdát.

Nem való ide, de ez nem az ő hibája hanem az edzőé.
Ami felróható neki az a lelketlen és flegma játék.
vv-puyi-rafa-pique-abidal-yaya-deco-messi-neymar-henry-samu
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.28. 23:06:16

Guardiola újabb rossz húzása a svéd leigazolása.
Kép
Kép
Kép
Avatar
van Bommel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2005.12.07. 15:42:36
Tartózkodási hely: Szarvas,Szeged

2010.04.28. 23:02:53

Balinho írta:Számomra nagyon érdekes Ibra esete. Egyfelől iszonyatosan nem illett bele a tavalyi játékrendszerünkbe annyi szent, ugyanakkor pont azért lett hozva mert Pepnek komplexebb, más erényekkel rendelkező erőcsatár volt a vágya.

Namármostan ha Pep akarta ennyire Ibrát, akkor kutya kötelessége lett volna Ibrára szabni a támadójátékunkat, amit nem tett meg, sokkal inkább Ibrára erőltette rá a tőle idegen stílust. Ennek fényében Ibra szenved elől, abszolút nem tudunk alapozni az ő erősségeire és ez hosszú távon sok kérdést vet fel. Mégpedig az én részemről azt, hogy gyakorlatilag megvalósíthatatlannak tűnik nekem, hogy igazán érdemben tudja pótolni Eto'ot, így pediglen szükség lesz alternatívája után nézni.

Írhatnék a minősíthetetlen hozzáállásáról, ugyanakkor véleményem szerint ha a létező legalázatosabban játszana sem volna kielégítő ebben a játékrendszerben, az pedig, hogy már-már Balotelli magaslatait idézően pofátlan attitűddel csoszog a pályán, az csak hab a tortán...
Maximálisan egyetértek... Emlékszem 2006-ban az elődöntő 89. percében itthon Eto'o becsúszva mentett Cafú elől, aki veszélyes kontrából indulhatott volna, mindezt 30 m sprint után. Ibrának hagyján, hogy nem megy, de azért szenvedni, hajtani kutya kötelessége lenne. Mindezt úgy, hogy bevallottan BL-t nyerni jött Barcelonába...
Láb a lábé, kar a karé, láb a karé, KARALÁBÉ
Hajrá CSABACSÜD!!!
Adamik-Varga,Kis,Gombár,Viszkok-Virág,Szilágyi,Steigler,Borgulya-Gulyás,Gazsó
www.csabacsudse.gportal.hu
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.04.28. 23:02:04

A mai teljesítményére még 0 se adnék :( Nem volt egy mozzanata a meccsen.(az a szabad talán, meg a mez cserélés)
Nem fut nem jól passzol és mindent lefújnak ellene.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.04.28. 23:00:51

Balinho írta:Számomra nagyon érdekes Ibra esete. Egyfelől iszonyatosan nem illett bele a tavalyi játékrendszerünkbe annyi szent, ugyanakkor pont azért lett hozva mert Pepnek komplexebb, más erényekkel rendelkező erőcsatár volt a vágya.

Namármostan ha Pep akarta ennyire Ibrát, akkor kutya kötelessége lett volna Ibrára szabni a támadójátékunkat, amit nem tett meg, sokkal inkább Ibrára erőltette rá a tőle idegen stílust. Ennek fényében Ibra szenved elől, abszolút nem tudunk alapozni az ő erősségeire és ez hosszú távon sok kérdést vet fel. Mégpedig az én részemről azt, hogy gyakorlatilag megvalósíthatatlannak tűnik nekem, hogy igazán érdemben tudja pótolni Eto'ot, így pediglen szükség lesz alternatívája után nézni.

Írhatnék a minősíthetetlen hozzáállásáról, ugyanakkor véleményem szerint ha a létező legalázatosabban játszana sem volna kielégítő ebben a játékrendszerben, az pedig, hogy már-már Balotelli magaslatait idézően pofátlan attitűddel csoszog a pályán, az csak hab a tortán...
Teljesen egyetértek ezzel.

Meg ha azok a sérülések nem jöttek volna amikor jó formába lendült volna...2x is.
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2010.04.28. 22:57:45

Most valahogy megint eszembe jutott,ami nyár óta olyan sokszor.
Villáért sajnálták az 50 milliót,Ibráért még Eto'o is ment az 50 mellé.
Ibra nem illik a csapatba,Villának meg sztem még beilleszkedési idő se kellett volna.
duncan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2009.12.18. 01:10:11

2010.04.28. 22:54:24

Legközelebb Pique-nek kellene kezdeni centerben Ibra helyett.
Szerintem ez mindent elárul a svéd teljesítményéről. S.Z.A.R
Ezt már a szezon előtt megmondták itt (is) páran,de a többség nem hitte el,remélem lassan kezd megvilágosodni mindenki.
Persze,tudom,hogy nem lehet mindig mindent nyerni,de ez a Barca nem a tavalyi Barca,már játékoskeretben sem, kezdve Ibrával... a nyár melléfogása.
Idén nyáron : Ibra+60 millió= Torres.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2010.04.28. 22:54:23

Számomra nagyon érdekes Ibra esete. Egyfelől iszonyatosan nem illett bele a tavalyi játékrendszerünkbe annyi szent, ugyanakkor pont azért lett hozva mert Pepnek komplexebb, más erényekkel rendelkező erőcsatár volt a vágya.

Namármostan ha Pep akarta ennyire Ibrát, akkor kutya kötelessége lett volna Ibrára szabni a támadójátékunkat, amit nem tett meg, sokkal inkább Ibrára erőltette rá a tőle idegen stílust. Ennek fényében Ibra szenved elől, abszolút nem tudunk alapozni az ő erősségeire és ez hosszú távon sok kérdést vet fel. Mégpedig az én részemről azt, hogy gyakorlatilag megvalósíthatatlannak tűnik nekem, hogy igazán érdemben tudja pótolni Eto'ot, így pediglen szükség lesz alternatívája után nézni.

Írhatnék a minősíthetetlen hozzáállásáról, ugyanakkor véleményem szerint ha a létező legalázatosabban játszana sem volna kielégítő ebben a játékrendszerben, az pedig, hogy már-már Balotelli magaslatait idézően pofátlan attitűddel csoszog a pályán, az csak hab a tortán...
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2010.04.28. 22:49:31

Legnagyobb kihívás??? Pályafutásod legfontosabb meccse??? Szóval ennyit tudsz, vagy ennyire érdekel a csapat? Szedd össze magad öreg, vagy vedd a sátorfád...Ibra+60milla=Eto'o nyáron ??? :x :D :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.28. 22:49:27

MA = 0

Életed legfontosabb meccse mi? Sétálgatsz, kösz.
Bár a mentalitás a csapatra elmondható volt, kivéve Pique.
Zolika10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2007.07.26. 21:16:01

2010.04.28. 22:44:09

Hát nem értem, ő szerintem nem ide való. Lassú és inpotens játékával semmit se érünk. Bojan beállt ás jobban mozgott, volt helyzetei is, nem is kicsi. Az hogy Pique rúg gólt, fekteti el a kapust meg a védőt ez meg elgondolkodtató.
Hattrick: Tatabánya City
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.04.28. 22:19:08

0

Eddig úgy voltam vele hogy idén lesz egy rossz szezonja aztán majd jövőre jobb lesz, de most..... :roll:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Junior Gong
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.02.06. 13:35:46

2010.04.28. 15:32:10

Gyerünk Zlatan lőj egy mesterhármast!!!!!!!!ha már azért jöttél a barcába ,hogy Bl-t nyerj
IMÁDOM A BARCÁT már 11éve
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.28. 15:14:55

Gyerünk Zlatan én bízom benned. Mutasd meg mindenkinek, hogy mire vagy képes és röpítsd a Barcát a BL döntőbe.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.04.28. 15:04:15

Nso megint félrefordította a dolgot, csak annyit mondott, hogy effektívebbnek kell lennie.
.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.04.28. 14:47:56

barca2010 írta:
balazsfoci írta:
barca2010 írta:Te meg, meg se nézd!!! Igazi gyökér lehetsz, csak azt nem tudom mit keresel itt? Úgy veszem észre, hogy te mindenkinél mindent jobban tudsz, és állandóan fikázol valakit. A csapatnak szurkoljál, már ha tudod, hogy az mit jelent.
A képed alapján nem lehetsz túl idős, és a hsz-ed alapján annyi eszed van csak h megtanultad hogy vegyél levegőt. Te is csak a focit szeretők közé tartozol biztos.
A kislányom képe van kint. Egyébként ha már itt tartunk, akkor most már tényleg össze kellene hozni egy focit. Aztán, akkor kiderülne, hogy kik is alkotnak itt véleményt. Azért a 90-es évek közepén az NB II ig eljutottam, amikor még kicsit jobb volt a magyar bajnokság is. De egyébként tényleg szeretem a focit.
Hmmm... Nem akartam erre terelni a szót, de én 2003 körül NB I-ig eljutottam kis és nagypályán. Azért valamennyire tudok is játszani Smile Én benne lennék a fociban bármikor. Sokan itt belesűlnének abba a fociba. Tapasztalat, hidd el.

Most több időd is lesz rá, legalábbis fórumozással egy-két hétig nem kell bajlódj.
Avatar
sneco7
Capitá del Barça
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2006.01.31. 10:59:48
Tartózkodási hely: Föld nevű bolygó

2010.04.28. 14:44:03

balazsfoci írta:
Victor_Valdes írta:Az öreg sem tévedhetetlen azért. :wink:
Bírom az ilyen embereket, amikor gyengébben játszik a csapat, és Johan kritikát fogalmaz meg akkor tök igaza van és mindig jól beszél, ilyenkor amikor a sokak szerint "Istent" kritizálja, akkor nincs igaza :) Legyünk következetesek :)
Ezzel azt mondod,ha valakinek egyszer igaza van,akkor onnantól kezdve mindig igaza van?Vagy,,ha valaki egyszer téved,akkor mindig téved? Az Öregnek ez a véleménye Ibráról,míg másoknak más a véleménye,ettől szép az élet.De olyan ne jelentsünk már ki,hogy nekem igazam van,mert neki igazam van és vita lezárva.Gyenge példa lesz,de tegyük fel,hogy egy ember hisz Istenben,példának állítja a pápát,hogy ő is hisz Istenben,akkor azt már el kell fogadja egy olyan ember is,akinek más a vallása,csak,mert egy köztiszteletnek örvendő ember azt állítja?
Ibra mindig is a top játékosok között lesz számontartva,attól függetlenül,hogy most milyen formában van,de ne ítélkezzünk már egy szezon alapján,ahol ráadásul szinte folyamatosan kisebb sérülések hátráltatták a beilleszkedésben.Várjuk ki a végét!
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.04.28. 14:43:00

Victor_Valdes írta:Legyünk azok, de azért ne mondjuk már azt, hogy Johan ezt mondta és ez van, kész. Nincs más választása az embereknek. :)

Mellékesen Ibra egyáltalán nem is kedvencem, sőt. Ettől függetlenül az esélyt megadom neki, lehet, hogy következő évbe istenkedni fog. Akkor pedig mindenki imádni fogja.

Sosem mondtam, hogy az öreg mekkora Isten ha kritikát fogalmaz meg a csapat rossz játékára. Ettől függetlenül sokszor van igaza, sőt általába igaza van, de most én vagyok a sza.r mert meg mertem kérdőjelezni a véleményét...? :roll:

Gondolom, úgy kellene az emberekről véleményt alkotni, hogy utána nézel milyen is vagyok.

Szerk.: Úgylátom nem csak én vagoyk ilyen véleményen :D.
Én nem mondtam h te sza.r vagy, csak annyit mondtam h (lehet h nem te), de sokan nem következetesek. Én Cruyff véleményét sokra tartom de az előző hsz-em cinikus jellegű akart lenni, mert van aki Isten szavának veszi. :wink:
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.28. 14:33:26

Legyünk azok, de azért ne mondjuk már azt, hogy Johan ezt mondta és ez van, kész. Nincs más választása az embereknek. :)

Mellékesen Ibra egyáltalán nem is kedvencem, sőt. Ettől függetlenül az esélyt megadom neki, lehet, hogy következő évbe istenkedni fog. Akkor pedig mindenki imádni fogja.

Sosem mondtam, hogy az öreg mekkora Isten ha kritikát fogalmaz meg a csapat rossz játékára. Ettől függetlenül sokszor van igaza, sőt általába igaza van, de most én vagyok a sza.r mert meg mertem kérdőjelezni a véleményét...? :roll:

Gondolom, úgy kellene az emberekről véleményt alkotni, hogy utána nézel milyen is vagyok.

Szerk.: Úgylátom nem csak én vagoyk ilyen véleményen :D.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Victor_Valdes 2010.04.28. 14:36:23-kor.
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2010.04.28. 14:33:21

balazsfoci: Nem, csak nem állok negatívan a dolgokhoz, és nem állok az állandó fikázók táborába sem.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.04.28. 14:28:36

Victor_Valdes írta:Az öreg sem tévedhetetlen azért. :wink:
Bírom az ilyen embereket, amikor gyengébben játszik a csapat, és Johan kritikát fogalmaz meg akkor tök igaza van és mindig jól beszél, ilyenkor amikor a sokak szerint "Istent" kritizálja, akkor nincs igaza :) Legyünk következetesek :)
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.28. 14:22:38

Az öreg sem tévedhetetlen azért. :wink:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Talma
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2009.07.24. 10:28:03

2010.04.28. 14:20:11

Ezzel csak egy gond lesz: ma mutatja meg igazán, hogy mire is képes. :p
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.04.28. 14:10:36

Na a következő idézet nem tőlem, hanem a mindenki szerint igencsak mérvadó véleményeket megfogalmazó Johann Cruyff Úrtól származnak, és igencsak egyet is értek vele. Valószínűleg tényleg azoknak van igaza akik Ibrát kritizálják, és elégedetlenek vele. Íme az igazság pillanata :) :

Éles kritikával illette Zlatan Ibrahimovicot Johan Cruyff, a katalán klub tiszteletbeli elnöke, korábbi legendás játékosa, majd edzője.

„A rossz játékosokhoz képest jó a technikája, de a jó játékosokhoz képest rossz" – nyilatkozta Cruyff a svéd Aftonbladetnek, majd kifejtette: ha valaki országot és klubot vált – mint tette azt a center tavaly nyáron –, akkor az elsősorban mentálisan nagy és kemény lépés, aminek viszont meg kell tudni felelni, méghozzá azzal, hogy minőségileg előrébb lépjen, többet nyújtson

Cruyff kifejtette azt is, hogy Olaszországban a csatár számára, ha elveszti a labdát, egyben véget is ér az akció. Ezzel szemben Spanyolországban ő az első, akinek rögtön el kell kezdenie futni, hogy megpróbálja visszaszerezni a labdát.

NSO


Teljesen igaza van, és ezért nem való ide. Köszönjük Johan mester.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.28. 11:01:13

Nagyin örülnék ha ma odatenné magát különsképpen.
Az interjúból lejött felfogást szeretném tőle is a pályán látni!

És remélem 1-2gól , gólpassz ma is benne van!

Vamos Zlatan, Forca Barca!
Lezárt