Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.26. 15:04:56

Én azt olvasom most a SPORT-on, hogy Galliani ma is elhagyta a Camp Nout, és holnap is tárgyalni fognak. Itt is megemlítik, hogy Robinho mehet a Milanba Ibra helyett.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.26. 15:04:49

Én nem örülnék ha eladnánk Ibrát, de ha már eladjuk kell is venni valakit a helyére!
Ők lehetnek a jelöltek:
Robinho, Torres, Pato
Más jelöltet nem tudok elképzelni.
Ha Robinho jönne akkor Villa be tudna húzódni középre.
Ha Torres akkor ugye ugyanaz mint eddig csak Torres lenne Ibra helyett.
Pato... Ő jöhetne balra vagy középre is, de én egy Pato-Ibra cserét el tudnék képzelni... :P


Ha meg nem jönne senki akkor 100% hogy így nézne ki a támadótrió:
Villa - Messi - Pedro
Úgy mint a szuperkupán.
Jeffren lehetne csere mind2 szélre. Villa mehet középre ha Messi lesérül. Pedro jó a másik oldalon is Messi meg jobbon is. Bojan meg bal oldalt és középen is tud játszani szóval vannak variációk.
Variációk:
Villa-Messi-Pedro
Villa-Bojan-Pedro
Pedro-Villa-Jeffren
Jeffren-Villa-Pedro
Bojan-Villa-Pedro
Bojan-Villa-Jeffren

stb...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MatyiG 2010.08.26. 15:09:13-kor.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.26. 14:59:18

Szerintem ez nem így van!Olyan nyilatkozat nem volt amiben kifejezetten ki lett volna mondva,hogy nem eladó.Mellédumálások annál inkább.Az is az,hogy "olyan játsszon itt aki itt akar",mert szerintem Eto'o,Yaya,Ibra közül senki nem ment volna el önszántából egy másik edzőnél erre mérget veszek!Nem!!!Ez Guardiola sara.Te,hogy éreznéd magad,ellenkező esetben,ha feszt a távozásod feszegetnék??Annak valami alapja kell,hogy legyen,plusz még ki sem állnak egyértelműen melletted.Én is így tettem volna a helyébe,hagy lássa csak mindenki,hogy Pep háza táján sem minden arany ami fénylik!A klub körüli herce-hurcák lassan olyanná teszik ezt a csapatot amiért anno a madridot megutáltam illetve pont az ellenkezője miatt szerettem meg a Barcelonat!
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2010.08.26. 14:58:01

Ibra nem igazán értette meg magát Villával,ha jól láttam tegnap.
Nálam pont a ellenkezője..
Én úgy láttam, h elég jól megérették egymást a pályán és érezték egymást.
:)
"Annyi szem annyi világ" vagy mi. :oops: :D
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.26. 14:55:51

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... nt-deal-is

Egy kis újdonság. Ibra akár fizetéscsökkentésre is hajlandó. Nincs szó kölcsönről, csak eladásról.
Ha Ibra nem jön össze végül, akkor a Milan megszerzi Robinhot.

A nagy kérdés az, hogy mi ki a gyíkomat fogunk venni? Mert hogy nagyon kevesen vagyunk az hót ziher. Abban bízok, hogyha eladjuk Ibrát, akkor Rosell hoz valakit a helyére, mert mégiscsak az első éve, és Adriano nem egy olyan igazolás, akit büszkén tud majd mutogatni az unokáinak.

Végig Ibra maradása mellett kampányoltam, viszont a mostani állapot nevetséges, tehát nincs maradása, mindenkinek az lenne a legjobb, ha menne. A nagy kérdés számomra, hogy mi miért nem tudunk eladni jó áron játékost? Mert Ibrán is rengeteget fogunk bukni, ez borítékolható.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.08.26. 14:53:34

én amúgy nem csak az egész helyzetet, de ibrát se értem, hogy minek kellet ez a balhé most.

a vezetőség elmondta többször is hogy nem eladó. pep is dicsérte, és mondta hogy az van amit a svéd akar(ezt mindig hangsúlyozza mindenkinél, olyan ne játsszon itt aki nem akar). erre ibra mondta, hogy jól érzi magát, készül a szezonra a búlvársajtó nem érdekli.

erre ez az idióta ügynöke folyamatosan összevissza nyilatkozik, a lapok szokásosan mindent összehordanak és kiborul a bili? dehát az ügy minden szereplője letette már a voksát. nem értem minek kellett ez akkor. ha kétszer beszéltek akkor az okkal volt nyilván. vagy minden hónapban szeretné hallani valakitől a klubtól, hogy nem ibra, amit a sport írt nem igaz. nem, amit a marca írt nem igaz? amúgy olyan érzésem van, mint a touré ügyben.. az ügynök saras a legjobban, iszonyatosan unszimpatikus figura.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.26. 14:49:28

Az igazságot csak az igazolási szezon után tudjuk majd meg szvsz. De akármi igaz az eddigi történetekből egy biztos: A MILAN NEM FOGJA KIFIZETNI IBRA FIZUJÁT!


És ennyi erővel még a klubok meg is egyezhetnek, akkor sem lesz semmi, de arra is kicsi az esély.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 14:46:24

Enrique írta:Én tudom, mi van a háttérben.

http://4.bp.blogspot.com/_9gcceJohlAk/S ... _Pique.jpg

Pep eddig tűrte, véget akar vetni a munkahelyi kapcsolatnak, ami megfertőzi az öltözőt is.
Ha jól emlékszem az eset hátterében az állt,hogy Pique poénkodott ibrával,az visszaszivatta,és ez után elbeszélgettek!Amúgy ez nem komoly,csak annak tűnik.Ibrát mindenki szereti!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.08.26. 14:45:56

Azért ez már nem az első és nem is egyszeri eset.Nem gondoljátok,hogy Guardiola is ludas lehet az ügyben.Én örülök,hogy Ibra olyan amilyen,mert Ő legalább elmondta a gyíkot.Pep meg hárít meg visszatámad egyből alattomos kis k*csög.Az ilyen embereket nagyon rühellem a saját környezetemben is és nem is veszem magam körül ilyen emberekkel.Ha elmegy Ibra én tuti nem úgy gondolok majd rá,mint egy semmire kellőre,aki semmit nem tett le az asztalra és balhézott,számomra akkor is klasszis marad aki nem térdelt le Josep Guardiola szenszei akaratának.Egyébként meg nem hiszem,hogy a pályán vagy a magánéletébe bármi olyat tett volna ami kirívó és okot adó lett volna erre.Szóval az "ez az Ibra ugyanaz az Ibra" dumát hagyjuk.Forca Ibra!Visca Ibra!!!!!!!
Kép
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.08.26. 14:43:53

Enrique írta:Én tudom, mi van a háttérben.

http://4.bp.blogspot.com/_9gcceJohlAk/S ... _Pique.jpg

Pep eddig tűrte, véget akar vetni a munkahelyi kapcsolatnak, ami megfertőzi az öltözőt is.
Menny már xd. Ezen szakadtam :D
Visca El Barca
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.08.26. 14:39:54

Én tudom, mi van a háttérben.

http://4.bp.blogspot.com/_9gcceJohlAk/S ... _Pique.jpg

Pep eddig tűrte, véget akar vetni a munkahelyi kapcsolatnak, ami megfertőzi az öltözőt is.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.08.26. 14:28:06

Ha saras is Ibra az ügyben, és nem változtatott a viselkedésén, az akkor is vicces, hogy Pep micsoda álomfutásban van itt;Eto'o, Toure, Ibra...
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2010.08.26. 14:26:30

Ibra nem igazán értette meg magát Villával,ha jól láttam tegnap.
De ez érthető,hiszen most játszottak együtt először tétmeccsen.
remélem ha marad ezek a kisebb gondok hamarabb megoldódnak.

Pep minden egyes évben balhézik valakivel.(Eto'o,Yaya,Ibra)
A cikk szerint Ibra nem elégszer találkozott Pep-el.Ez szerintem nem kamu,Pep nem próbálta az ellenkezőjét bizonygatni,vagyis Ibra nem hazudott. ha Pep elküldené,azzal megint egy csomó pénzt dobnánk ki az ablakon.

Ha elmenne ki lenne helyette?
Bojan? -->nem tud kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtani(sajnos)
Messi? -talán ő lesz középen. Akkor Pedro lesz a szélen,vagy Jeffren.
Villa? - akkor megint nincs bal oldalunk.

Ez így számomra nagy talány. Remélem mindenkivel megoldódnak a problémák. Ibrára szükségünk van.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1614
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.26. 14:18:12

Milyen nagy arcról beszéltek??? Feltételeztek olyan dolgokat amik egyedül a kis agyatokban vannak, de se egy nyilatkozat, se egy kép, se egy video nem támasztja alá. Az ellenkezőjét viszont nagyonsok! Ibra már nem az a nagyképű [auto_cenzúra] aki Itáliában volt, ezt csak a vak nem látja. Én is szeretem Pepet de azért ő sem makulátlan, az ilyen helyzeteket rendre rosszul kezeli.
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2010.08.26. 14:04:21

Mennie kell Ibrának sajnos. Ez a mostani kipattant balhé nem állapot, ezt meg kell oldani, eladjuk jóval áron alul a Milánnak, aki kb belőlünk él (Zambrotta, Ronnie, Ibra, mind áron alul valszeg). Viszont nevetséges hogy 6 hónap alatt 2x beszéltek és erre augusztus 25.én kell rájönni hogy hé, mégis eladunk.

Ibra eddig jól viselkedett, a társai szerették, jól nyilatkozott. Nem látom a problémát ami köztük volt, de nevetséges, hogy Pep évente balhézik.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2010.08.26. 13:39:30

lui1698 írta:
Charlie írta:Lehet Ibra stílusa nem változott az öltözőben és edzéseken? C.
Erre én is gondoltam. Mert, hát ugye ez az Ibra ugyan az az Ibra aki nem is olyan rég saját szurkolóinak ajánlotta fel a pélóját étkezési célokra.
Nem venném 100-ra, hogy ideérkezése óta varázsütésre angyallá változott, hétvégente templomba jár, és kussol, mint a kígyó az edzéséken.

Szerintem Pep-nél betelhetett a pohár, főleg akkor amikor a teljesítmény esett, de az arc nem akart kisebb lenni. Nem kell mindenért Pep-et elővenni, mert szerintem a svédnek is ugyanakkora sara van abban, hogy ez a helyzet kialakult. Ha ő akar akkor változtathatott volna.
Az meg, hogy így a semmiből kiböfög ilyen dolgokat a sajtónak, nálam elég szánalmas. Nekem az jön le belőle, hogy igenis visszavágyik olaszba ahol megint ő lehetne a kiskirály. Főleg egy olyan csapatban ahol öreganyám nővére is fiatal lenne.

De ettől függetlenül ez sem ok arra, hogy ilyen hosszú időn keresztül alig beszéljenek.
Ezzel a kommentel egyebet nem tudok mint nagyon de nagyon egyetérteni. Valószínű, hogy Ibra nem lett kezesbárány attól hogy idejött. esetleg az elején meghúzta magát kicsit, de lehet lassacskán egyre jobban jön ki az arca. ha így van, márpedig én hiszek pepnek, akkor adios, mehetsz Ibra. És még mindig lesz időnk igazolni egy szélsőt, vagy középcsatárt gyorsan, pénz is lesz.

Viszont ha elmegy kell igazolni, ezért hamar dűlőre kéne jutni az ügyben....
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3725
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.08.26. 13:29:15

Pep egy végtelenül makacs, önfejű ember. Amit a fejébe vesz, azt onnan senki nem tudja kiverni.

Oké, nem volt jó éve Ibrának. Mindenki reménykedett, hogy majd idén. És lám, az előszezonban eddig igencsak jól ment neki, de Pepet ez nemhogy nem nagyon érdekli, konkrétan tesz az egészre. Azért nemtudom, hogy hogy fogunk felállni jövőre, ha a svéd is megy. Persze Keirrisont is megint kölcsönbe adtuk, 1 meccset nem kapott tőlünk.

Nem mondom, hogy gyengék leszünk idén, de már az elmúlt szezonban sem volt bő a keret, sőt.

Persze minden tiszteletem Guardioláé, de ebben az esetben most 'ellene vagyok'.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2010.08.26. 13:26:11

tehetségét senki nem vitathatja a svédnek... és mostanában a hozzáállásával is mutatta, nagyon szeretne itt játszani...

én személy szerint örülnék neki, ha még egy évet kapna, hogy bizonyítson....
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 13:11:25

zsoltfree írta:....
Én is egyetértek, főleg az utolsó mondattal! :)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.26. 13:01:05

Annyi hülyeséget írtok itt. Bukunk egy játékoson. Már nem azért, de ha egy Sevillának szurkolnánk, akkor valszínűleg nyernénk egy két játékost, de mivel mi a legnagyobb klubbok közé tartozunk, ezért alap dolognak számít az hogy mi veszünk drágán játékosokat, aki vagy beválik és hoz egy két kupát, vagy nem. Ez mindenhol így van, így volt és így is lesz.

A másik nagy baromságok itt a tavalyi számolgatások, hogy 45 + Eto (aki 30 milla). Etonak nem volt szerződése, tehát ha január 1.-ig nem ír alá új szerződést akkor bármelyik klub tárgyalhat vele a Barcát megkerülve. Eto jellemét ismerve ez nem nagy garancia, és ha azt vesszük, hogy ennyi fizut kért volna ha maradt volna mint Ibrának van most, és ha azt is nézzük hogy egy állítólag 30 millás játékosért egy év múlva nem kaptunk volna egy eurót sem, így már más a helyzet. Ibra pedig drága volt, MERT: a Barca kezdeményezte az üzletet, Ibrának még nem egy év volt a szerződéséből, egy világklasszis játékosról volt szó, ráadásul a Madrid nem kicsit verte fel az árakat a Kaka és Ronaldo bizniszeivel.

Az meg hogy ez a klub most hanyatlik meg minden, meg a Pep nem tud igazolni, azok menjenek vissza football managerezni nyugodtan. Eddig Pep nem kevés fiatalból csinált a semmiből ismert játékosokat, és ebben az évben még többől fog. Azt mondom hogy inkább egy Hebet meg Csigákat igazoljunk rosszul, akiktől nem feltétlenül a megváltást várták, mint hogy igazoljunk a húzóemberek posztjára rosszul. Szerencsére a húzóembereket a Barca B adja már jó rég óta, (egy két kivétellel pl Dinho), és az hogy nem válik be egy két ember attól még nagyon nem fog hanyatlani a klub. Ha jövőre nem nyernénk semmit akkor sem lenne semmi. Ébredjetek már fel, hogy nem fogunk mindig évente 1-6 kupát nyerni, mert még az is nagyon jó ha minden második évben nyer vki ilyeneket...

Az ilyen pesszimista varjúkat mint itt sokan vannak ezeket a Guardiolával rúgatnám pötsön, mert szerintem ők előző év elején is károgtak hogy kicsi a keret, stb.

Folytassa Pep, és folytassa Ibra, és mindenki! Az első három meccs alapján azt mondhatom hogy folytatják is....
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 12:59:52

MichaaBee írta:Eddig buktunk Ibrán 58 millát plusz Eto'ót. Ha most eladjuk 30-ért a Milannak, akkor 28 métert mentünk hátrafelé 1 szezon alatt 1 játékoson, holott, ha Eto'o maradt volna még 1 szezonig aztán ingyen lelépett volna, akkor az ő 10 méterét néztük volna csak be...

Na jó azért nem nullát teljesített Ibra,nehogy már csak buktunk vele!Pl. megverte a Realt!ha maradt volna Eto'o nem lett volna jó,mert az ellentétek túl nagyok voltak,sztem szétverte volna a csapatot az egész szitu!Amúgy meg ki tudta,hogy ne fog beválni Ibra,azért nem falábú gyerek,okés nem a Barca stílusú játékos,de néha kell merészet húzni,hátha bejön,megjegyzem még beválhat!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.26. 12:42:05

Eddig buktunk Ibrán 58 millát plusz Eto'ót. Ha most eladjuk 30-ért a Milannak, akkor 28 métert mentünk hátrafelé 1 szezon alatt 1 játékoson, holott, ha Eto'o maradt volna még 1 szezonig aztán ingyen lelépett volna, akkor az ő 10 méterét néztük volna csak be...

Ha Ibra marad még egy szezont, akkor 70 millát bukunk rajta, de hátha beválik és akkor nem kell pénzben mérni, vagy jön valami értelmes kérő legalább 50 ronggyal.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.26. 12:33:17

Nem megfelelő itt a helyzet az tuti!De,már írtam egyszer:

"Sztem csak azért akarják kiebrudalni,mert az évi 12 millás fizetése horribilis,ez az Ibra nem ér meg évi 12-t,úgy hogy zsákbamacska!Én megértem a vezetőséget meg Pepet is pont ezért!Itt egy játékos aki drága,és zsákbamacska!Akkor már inkább vki zsákbamacska olcsón,gondolhatják!Az persze tény,hogy nem az utolsó pillanatban kéne ezt rendezni!"

Könnyen lehet ám,hogy a média kavarja a [auto_cenzúra]!Lehet Ibrának meg lett mondva,hogy ennyiért nem kell,de ő meg nem akart menni,miért is akarna!?És kezdődött a média církusz!A menedszere elkezdett hülyeségeket nyilatkozni,erre Pep berágott...,azt itt tartunk!

Megjegyzem ha marad,amire azért van esély,mert a Milan csóró,akkor nem feltétlen lesz itt örök harag kettejük(Pep-Ibra) között,lásd Eto'o-t is kiakarta rugdalni már az első évben Pep,nem jöttek ki jól,aztán azért Eto'o játszot és sok gólt is lőtt!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.08.26. 12:31:58

Guardiola nem erkölcsi győztes, nyilvánvaló, hogy egyik játékoshoz sem ragaszkodott úgy, hogy itt maradjanak.

A svéd beszól neki dolog meg egyértelmű, hogy távozni akar. Ha maradni akarok, nem szólok be, kész.

Egyébként egyértelmű, és nem is azt mondom, hogy minden játékos a saját hibájából távozott, de azon el kellene gondolkodni, hogy ha Guardiola ilyen gerinctelen lenne, a játékosok miért nem emelték fel a hangjukat ellene? Még Eto'o sem szidta, sőt, Mourinho lehetséges utódaként emlegette az Internél :lol:

Tudom, hogy meg vannak az eszközei. Néha viszont nagyon eltúlozzák ezeket. Nem ő a sátán.

Ibrát én is kedvelem egyébként, szeretném, ha maradna, de ilyeneket akkor se nyilatkozzon. Mindig a főnöknek van igaza, akkor ezt miért kell?
.
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2010.08.26. 12:17:10

Hát ez az egész, kusza, érthetetlen és értelmetlen.
Pep és ahogy elküldi az embereket, már leírtátok, egyetértek. Hisztizünk hogy Fabre jönni akar és nem engedik. Van egy csatárunk, aki maradni akar, erre el akarjuk küldeni úgy, hogy csak a sajtóból tud róla...
Ráadásul Ibra a pályán sokkal alázatosabb mint eddig bárhol klubszinten, a felkészülése jól sikerült, egész eddig magabiztosnak tűnt. Erre most jön ez a... nem is tudom mi. Ha elküldik, nagy hiba lesz, ha marad, akkor meg nagyon boldog lesz ezek után biztosan. Nem értem.
A leggusztustalanabb ebben ahogy intézi Rosell vagy Pep vagy nem tudom ki. Álljon oda elé, mondja meg hogy nem kellesz öcsém, és ennyi. De ezt sem augusztus végén kéne...
Ibra meg mi a fenének menne a Milanba? BL-t akar nyerni, ezzel a Milannal ez kb lehetetlen.
Rohadtul dühít ez az egész, mert olyan Madrid-feeling. Samu és Toure is úgy ment el hogy nem akart, Hleb-et megvettük hogy ne játszon. Remélem nem leszünk mi is játékostemető.
Lezárt