Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.27. 10:31:30

davi10 írta:Ha Zlatant eladjuk nem Fabregas kéne, hanem egy CSATÁR!
Inkább kéne egy balszélső és akkor Villa maradhatna középen Bojannal váltva egymást. Nem lenne rossz opció.
Kép
Kép
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 10:24:46

Ha Zlatant eladjuk nem Fabregas kéne, hanem egy CSATÁR!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2010.08.27. 10:17:39

Viselkedett egyszer is Barca mezben unszimpatikusan Ibra??? Mindenki írja hogy bunkó, paraszt nagyképű stb. Se a Barcában nem láttam ezt, sem a svéd válogatottban tőle. 1-2 dolognak meg neten utána lehetne nézni, hogy miket is tett mondjuk a Stockholmi focista palántákért. Egyedül olaszországban volt paraszt a pályán, de azt hiszem idomult az olasz "focikultúrához". Hasonlítsuk már össze pl. Materazzival vagy Savage-el parasztságban, arcban Tottival vagy CR-el, botrányokban meg a brazilokkal. [auto_cenzúra] ki van már ezekkel a hülyeségekkel. Ennyi vagányság meg önbizalom nem biztos hogy valakit rosszabb játékossá tesz. Pep-ék meg ezekkel a rohadtul nem egyenes játékos elzavarásokkal már nagyon a begyemben vannak. PEACE!
Még 1 dolog. Aki abban bízik hogy Villa lesz a megfelelő középcsatár, az emlékezzen arra amikor a vb-n Torres helyén játszott. Messit meg felesleges egy komolyabb csapat ellen középen játszatni, mert elveszik.
Avatar
vlxe
Capitá del Barça
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2008.05.07. 23:16:25
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2010.08.27. 10:11:39

Mihu veled értek egyet! Tegnap az "Ibra vádol, Pep Replikázik" cikk végigolvasása után jutottam el oda, hogy valószínűleg itt ebben az egész sztoriban PEP lesz a hunyó :evil: Engem az az egy kérdés foglalkoztat marhára, hogy ha PEP ilyen stílusban bánik a számára nem kívánatos játékosokkal az mihez fog vezetni :?: :roll: Ugyanis mi van akkor, ha a jelenlegi keretben eluralkodik a játékosok fejében, hogy vajon melyikük lesz a következő, aki így jár :roll: Csípem a trénert, de Eto'o, Touré, Csiga és ha megvalósul az Ibra transzfer, ezekben mind PEP a... :?
Kép
messipedrobojan111
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.08.21. 11:08:22

2010.08.27. 10:09:49

én szerintem elkéne adni (KÖLCSÖN !!) mert szerintem ugy h messi - ibra - villa nem lenne jo., mert ha villat kiraknánk ba l szélre akkor olyan is lehet mint az henry ,akinek ugy e volt egy jo szezonja .. aztan 3 ev utan tavozzott ugy h nem csinalt annyira sokmindent .. igaz nyert bajnoksagot bl-t, kupátstb..
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2010.08.27. 10:08:49

Mihu írta:Nos, egy hosszabb hsz-t írnék, úgyhogy ennek fényében kezdjetek hozzá az olvasásához.

Zlatan elmegy...Miért megy el? Mert Guardiola-val nem jön ki. Most hirtelen probléma lett az, hogy a sajtón keresztül üzenget, meg kiteregeti a szennyest, meg hogy megmaradt a nagy arc. Kérdezem én: Ezt Pep nem tudta amikor azt mondta hogy kell neki a svéd? Nem olvas újságot, nem néz tv-t, nem olvassa az internetet, nem hall semmit a focis berkekben? Évek óta hangos a sajtó Ibra nagyképűségeitől és bunkóságaitól. Mi volt a garancia arra, hogy majd ha idejön, akkor nem lesz ilyen? Azt tudom elképzelni, hogy Guardiola is rendelkezik egy egészségesnél sokkal nagyobb ego-val, ami alapján úgy gondolhatta, hogy na majd én betöröm ezt a gyereket. Elküldte Eto'o-t, aki tökéletes úton haladt afelé, hogy a Barca örökös góllövőlistájának az élmezőnyébe tartozzon, és a meccs/gól mutatóban is előkelő helyen végezzen a klub történelmében. A csapattársak imádták, kitartottak mellette, mindenkivel jóban volt. Egyedül egy emberrel nem, ez pedig Pep Guardiola. Sikerült elüldöznie a kamerunit, és idehozni egy képességeit tekintve a legjobbak közé tartozó csatárt, akinek a viselkedése azonban nem a Barca szellemiségéhez méltó. 50 millió euró, plusz Eto'o játékjoga. Közben ugye még foggal körömmel ragaszkodott ahhoz, hogy igazoljuk le Csigrinszkij-t is, potom 25 millió euróért. Majd idén áron alul eladjuk mindkettőt. Két játékoson bukunk 20 millió eurót egy év alatt. Most majdnem ennyiből vesszük meg Masch-t.


Zlatan megérdemelt volna még egy esélyt. Azért, mert amikor nem volt sérült, akkor jól játszott, rúgdosta a gólokat, kivéve azt a 6-7 meccset amikor impotens volt. De addig meg minden meccsen gólt rúgott, fontos meccseket döntött el. Igaz lassította is a játékunkat, de hiszem, hogy idén egy Villa-Ibra-Messi támadótrióval sokkal attraktívabb, gyorsabb lett volna a játékunk, ami jobban is feküdt volna a technikás svédnek.


Sokan szidják Laportáékat, hogy nagy pénzekért igazoltak, és egyik sem vált be. Nézzük csak sorban:

:arrow: Zlatanhoz Pep ragaszkodott foggal-körömmel, mindent megtett hogy Eto'o ne legyen a csapat tagja, és hangoztatta hogy neki Zlatan márpedig kell ha kő kövön nem marad, akkor is.
:arrow: Csigáért is rajongott, külön kérésére igazolták le a vezetők.


Kérdezem én: Miért baj az, hogy ha egy vezetőség megtesz mindent az edző kívánságaiért? Ha az edző ennyire hajtja hogy neki kell egy playa, akkor az valószinűleg azért van, mert véleménye szerint mindenképpen segíthetne a csapaton. Miért baj az, hogy teljesítették a kívánságait?

Most már bele kell törődni, hogy Zlatan elmegy, innen már nincs visszaút. Én mindenesetre az Ő nevét is fel fogom írni az aláírásomba Touré mellé. Sokat segíthetett volna idén a csapaton, a csapattársak ha egy bunkó tróger viselkedése lett volna, akkor nem álltak volna így ki mellette. Egy baj volt: az pedig Pep Guardiola egója és önzőssége.
Egyetértek veled, ha elmegy, nyugodtan odaírhatod a nevét.
Remélem, a jövőben nem lesz olyan elbénázott igazolása Pepnek, mint Csiga.
Én még egy évet mindenképp adnék neki.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.08.27. 09:56:32

Nos, egy hosszabb hsz-t írnék, úgyhogy ennek fényében kezdjetek hozzá az olvasásához.

Zlatan elmegy...Miért megy el? Mert Guardiola-val nem jön ki. Most hirtelen probléma lett az, hogy a sajtón keresztül üzenget, meg kiteregeti a szennyest, meg hogy megmaradt a nagy arc. Kérdezem én: Ezt Pep nem tudta amikor azt mondta hogy kell neki a svéd? Nem olvas újságot, nem néz tv-t, nem olvassa az internetet, nem hall semmit a focis berkekben? Évek óta hangos a sajtó Ibra nagyképűségeitől és bunkóságaitól. Mi volt a garancia arra, hogy majd ha idejön, akkor nem lesz ilyen? Azt tudom elképzelni, hogy Guardiola is rendelkezik egy egészségesnél sokkal nagyobb ego-val, ami alapján úgy gondolhatta, hogy na majd én betöröm ezt a gyereket. Elküldte Eto'o-t, aki tökéletes úton haladt afelé, hogy a Barca örökös góllövőlistájának az élmezőnyébe tartozzon, és a meccs/gól mutatóban is előkelő helyen végezzen a klub történelmében. A csapattársak imádták, kitartottak mellette, mindenkivel jóban volt. Egyedül egy emberrel nem, ez pedig Pep Guardiola. Sikerült elüldöznie a kamerunit, és idehozni egy képességeit tekintve a legjobbak közé tartozó csatárt, akinek a viselkedése azonban nem a Barca szellemiségéhez méltó. 50 millió euró, plusz Eto'o játékjoga. Közben ugye még foggal körömmel ragaszkodott ahhoz, hogy igazoljuk le Csigrinszkij-t is, potom 25 millió euróért. Majd idén áron alul eladjuk mindkettőt. Két játékoson bukunk 20 millió eurót egy év alatt. Most majdnem ennyiből vesszük meg Masch-t.


Zlatan megérdemelt volna még egy esélyt. Azért, mert amikor nem volt sérült, akkor jól játszott, rúgdosta a gólokat, kivéve azt a 6-7 meccset amikor impotens volt. De addig meg minden meccsen gólt rúgott, fontos meccseket döntött el. Igaz lassította is a játékunkat, de hiszem, hogy idén egy Villa-Ibra-Messi támadótrióval sokkal attraktívabb, gyorsabb lett volna a játékunk, ami jobban is feküdt volna a technikás svédnek.


Sokan szidják Laportáékat, hogy nagy pénzekért igazoltak, és egyik sem vált be. Nézzük csak sorban:

:arrow: Zlatanhoz Pep ragaszkodott foggal-körömmel, mindent megtett hogy Eto'o ne legyen a csapat tagja, és hangoztatta hogy neki Zlatan márpedig kell ha kő kövön nem marad, akkor is.
:arrow: Csigáért is rajongott, külön kérésére igazolták le a vezetők.


Kérdezem én: Miért baj az, hogy ha egy vezetőség megtesz mindent az edző kívánságaiért? Ha az edző ennyire hajtja hogy neki kell egy playa, akkor az valószinűleg azért van, mert véleménye szerint mindenképpen segíthetne a csapaton. Miért baj az, hogy teljesítették a kívánságait?

Most már bele kell törődni, hogy Zlatan elmegy, innen már nincs visszaút. Én mindenesetre az Ő nevét is fel fogom írni az aláírásomba Touré mellé. Sokat segíthetett volna idén a csapaton, a csapattársak ha egy bunkó tróger viselkedése lett volna, akkor nem álltak volna így ki mellette. Egy baj volt: az pedig Pep Guardiola egója és önzőssége.
Kép
Avatar
Nastradamus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.07.03. 09:23:54
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 09:54:44

honda25 írta:Rossel meg Pep nem tudom mit gondol már. Adjuk el az egész csapatot.
Adunk Ibráért 66-ot, azt had menjen 40-ért. Többiről nem is beszélve... Normális ez a két ember?
Remélem maradni fog, mert Villa meg Messi édeskevés ketten, főleg ha lesérül valamelyikük.
Már Touré meg Marquez eladása is kiverte nálam a biztosítékot, de ha még Ibrát is eladjuk...
Komoly gondok vannak klubon belül.
Azért nem kell az ördögöt a falra festeni. Ibra kaphatna még egy esélyt, de valljuk be nem hozta a szintet. Számomra maga a jelleme sem passzol ide.
Pep meg tényleg befürdik sokszor az igazolásokkal, de csak profibb lesz majd ezen a téren is:S
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.27. 09:54:35

1. Remélem marad.
2. Ibra meg az ügynöke hülyék.
3. Ha jönne helyette Pato egyáltalán nem sajnálnám.
4. Boriello nem rossz, de max akkor örülnék neki, ha Thiago Silva is jönne.
5. Nem tartom valószínűnek h bármi legyen az ügyből. Ibrának még van szerződése egy ideig. A Milan játékosokat enm akar adni, csak Boriellot, pénzt pedig közel se eleget kínálnak.
6. Ha az üzlet nem jön létre, semmi következménye nem lesz. Etooval se jött ki Pep, mégis kezdő volt.
A Fifa egy szégyen
honda25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2009.05.03. 15:10:20

2010.08.27. 09:46:42

Rossel meg Pep nem tudom mit gondol már. Adjuk el az egész csapatot.
Adunk Ibráért 66-ot, azt had menjen 40-ért. Többiről nem is beszélve... Normális ez a két ember?
Remélem maradni fog, mert Villa meg Messi édeskevés ketten, főleg ha lesérül valamelyikük.
Már Touré meg Marquez eladása is kiverte nálam a biztosítékot, de ha még Ibrát is eladjuk...
Komoly gondok vannak klubon belül.
Hajrá Barca! És a Honda!
Avatar
Jess
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2010.05.11. 19:45:44
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 09:37:59

Szerintem Ibra nem volt kulcsfontosságú a csapatban. Nem sikerült hoznia azokat az eredményeket, amiket vártunk tőle, nem illett a csapatba, az edzővel sem jött ki. Mi kell még? Én is adtam volna neki még egy esélyt, de szerintem jó lesz ez így.
Barcelona, jewel in the sun!
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.08.27. 07:09:34

Lassan pont kerül az Ibra ügy végére. Kicsit sajnálom, hogy el fog menni, jóllehet nem örültem annak, hogy leigazolták. Tartottam tőle, hogy túl kemény dió lesz Ibrát "betörni" ismervén az ő temperamentumát. Szerintem néha nagyon jól teljesített, de voltak nagyon rossz meccsei is. Ha nem jó a kapcsolata Peppel, akkor mennie kell. Kívülről nagyon nehéz eldönteni, hogy ki az oka a feszültségnek, de hajlok arra, hogy azt higgyem Ibrával van a gond, nem lett sztárrá a Barcában, és ezt nem tudta elhordozni. Pep a tavasszal komolyan elbeszélgetett vele (biztosan emlékeztek rá), de nem sikerült helyre tenni a dolgokat. Ha mennie kell hát menjen, siratni nem fogom, de kaphatott volna még egy év esélyt.
BarcaBaku
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.08.09. 22:39:23

2010.08.27. 01:03:20

Ha elmegy Ibra (am remélem nem sztem megérdemelne még1 esélyt) akk hozni kell Cesc-et és Mascheranot/Robinhot sztem utóbbit na mind1....
Am Pep legalább annyira hibás ebbe néha olyan mint egy kölyök makacs a végtelenségig és nem bírja belátni ha nincs igaza ehhez meg hozzájön h még nem érzi az átigazolásokat!!
Ha Ibra akar menyjen am sztem neki is és nekünk is jó lenne de akk gyorsan kell honi 2 embert sztem és át kéne állnunk 4-2-2-2-re vagy 4-1-3-2-re !!!
Ferninho azér na mind1 ha megnézzük h a real hány átigazolást nézett be az utóbbi 3-4 évben akk sztem nem érdemes vitatkozni mer úgyis az jönne ki h ti még ebben is jóval alattunk jártok negatív irányba!! :wink:
NEM KÖTEKEDÉSNEK SZÁNTAM de sztem ezt te is belátod!!
PEACE!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.27. 00:51:48

60-ért Cesc, Jézusom, Isten őrizz!

Ez meg a másik:

ha marad Eto'o, akkor lehet béel győztesek lettetek volna megint, vagy meghosszabítja a szerződését stb.
hülyeség ilyenekről szvsz beszélgetni...

annyi biztos, hogy ha eladjátok 40-ért Ibrát, akkor az IbraCsigadabra duót jól benéztétek.....
Az igazság. Röviden, tömören.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.08.27. 00:36:03

Quaresma77 írta:Nekem van egy pici elméletem , lehet hülyeség meg több mint valószínű , hogy nem jön össze , de azért fórum , hogy mivan ha?? . Szóval tegyük fel, eladjuk Ibrát 35 40 M € ért . És nekünk is van még 40 M az átigazolásokra . 60 ért megvesszük Cesc t és még 20 ért akire szüksége van Pepnek . Egyébként remélem marad Zlatan !!
Hallod!!!

Napok óta ezen agyalok.

Szerintem is az lehet,hogy ha Zlatan-t eladjuk,pláne ha jó vagy viszonylag jó pénzért-akkor jön Fabregas!

Lehet hogy csak tudják Rosell-ék,hogy Cesc mennyiért eladó,meg mennyi a bér-megegyéb jellegű vonzata a leigazolásának,és ehhez valamit áldozni kell!

Állítólag van/volt 50 millió igazolásra...

maybe:
Ibra= +35-50

az már 80-90-100.

Abból szerintem(most, meg Nekünk) Cesc kb 65-70.
Fizu ua kb mint Ibra,tehát Se le Se fel.

Meg van 30-35 misi még egy támadóra,vagy ami kell...

Annyiért meg megint csak jót adnak bármilyen posztra!

Bocs ha hosszú vagy elvont,de mivanha???:-)
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.27. 00:27:58

MichaaBee írta:
Hawk írta:
MichaaBee írta: Pontosabban még plusz 6 milliót, illetve Ibrának a már kifizetett 12 millás járulékát, ami összesen 18 milla.
Ha Ibra fizetését hozzá adod, akkor Eto'o egy évi fizetését vond le belőle! :wink: szerintem ...
Akkor is 8-9 millió bukás és egyik játékos sincs itt...
ha marad Eto'o, akkor lehet béel győztesek lettetek volna megint, vagy meghosszabítja a szerződését stb.
hülyeség ilyenekről szvsz beszélgetni...

annyi biztos, hogy ha eladjátok 40-ért Ibrát, akkor az IbraCsigadabra duót jól benéztétek.....
madridista
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.27. 00:25:44

Hawk írta:
MichaaBee írta: Pontosabban még plusz 6 milliót, illetve Ibrának a már kifizetett 12 millás járulékát, ami összesen 18 milla.
Ha Ibra fizetését hozzá adod, akkor Eto'o egy évi fizetését vond le belőle! :wink: szerintem ...
Akkor is 8-9 millió bukás és egyik játékos sincs itt...
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Hawk
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2005.12.11. 21:37:25
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2010.08.27. 00:23:12

MichaaBee írta: Pontosabban még plusz 6 milliót, illetve Ibrának a már kifizetett 12 millás járulékát, ami összesen 18 milla.
Ha Ibra fizetését hozzá adod, akkor Eto'o egy évi fizetését vond le belőle! :wink: szerintem ...

Szerk: Igen, 8-10 millió körül lehet. Ennél jobban szerintem nem jövünk ki belőle.
Viszont, ha Pepp padoztatná 12 millióért, akkor tovább növelné.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hawk 2010.08.27. 00:30:47-kor.
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.08.27. 00:18:30

Tavalyi szezont nézve szerintem a 40 millió nagyon nincs áron alul, de természetesen remélem, hogy marad.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4492
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.08.27. 00:08:46

Azért érdekes.. más kluboknál minél nagyobb összeget akarnak kihúzni a másiktól, minél jobban járjanak. Egy-egy játékosnál meg hónapokig folyik a tárgyalás és akkor is eredménytelen végül.. nálunk meg pár nap alatt lehet áron alul elküldik Ibrát, mert Pepnek nem kell már? Gyerekek.. igen komoly ami itt folyik.. a nyári átigazolásaink is összejöttek nagyon.. Végre lenne legalább egy jó balszélsőnk Villa személyében, erre kibszuk Ibrát, mert Pepnek nem kell már... adjuk akkor el, de kérjük már meg a lét érte.. nekem ez a töketlenkedés nem tetszik ami itt megy. Kíváncsian várom a végkifejletet.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.08.26. 23:56:34

Kíváncsian várom a holnapi fejleményeket:) Holnap szerintem minden eldől!

Jó éjt!
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.08.26. 23:51:57

Quaresma77 írta:Nekem van egy pici elméletem , lehet hülyeség meg több mint valószínű , hogy nem jön össze , de azért fórum , hogy mivan ha?? . Szóval tegyük fel, eladjuk Ibrát 35 40 M € ért . És nekünk is van még 40 M az átigazolásokra . 60 ért megvesszük Cesc t és még 20 ért akire szüksége van Pepnek . Egyébként remélem marad Zlatan !!
Cesc? esélytelen. ez meg hogy még gyorsan valakit 20 bol csak hogy legyen.. alig van már pár nap az igaz.szezonbol. nem fm ez. maradjon csak Ibra.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2010.08.26. 23:38:06

MichaaBee írta:
Gali írta: Végül is "csak" egy Eto'onyit bukunk az üzleten!
Pontosabban még plusz 6 milliót, illetve Ibrának a már kifizetett 12 millás járulékát, ami összesen 18 milla.

Én már nem is csodálkozok azon ,hogy hitelt veszünk fel. Veszünk valakit drágán eladjuk 10millával olcsóbban. Sokszort megcsináljuk a hülyeségeket.. Tádá kész is van.. A mínusz
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.26. 23:33:16

Gali írta: Végül is "csak" egy Eto'onyit bukunk az üzleten!
Pontosabban még plusz 6 milliót, illetve Ibrának a már kifizetett 12 millás járulékát, ami összesen 18 milla.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.08.26. 23:16:15

LM10 írta:
kudu írta:Még a hírt se írták le normálisan NSO-n.

Olvassátok el rendesen:

Olasz sajtóértesülések szerint az AC Milan labdarúgócsapata elfogadta a Barcelona 40 millió eurós ajánlatát, így a svéd Zlatan Ibrahimovic a közeljövőben ismét klubot válthat, és visszatérhet a Serie A-ba.

Bízom benne, hogy kacsa. Mellesleg hetekig arról cikkezett az olasz sajtó, hogy nincs pénz a Milannál, ezért sem tudták Luis Fabianot leigazolni. Most hirtelen lett ennyi? kétlem.
Én is furcsáltam :D És a Fabianos dolog is igaz. Ez kacsa lesz szvsz. Ez a Milan 40 millából jó kis játékosokat tudott volna venni, hogy jobb keretük legyen, ha van is ennyi pénzük nem hinném, hogy 1 játékosra költenék.
Azonban a hírforrások szerint 3 részletben fizetnék ki az olaszok a fent említett összeget. Végül is "csak" egy Eto'onyit bukunk az üzleten!
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Lezárt