Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2010.09.16. 19:25:30

Atyaég !!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Ez nagyon durva, óriási pofátlanság, el tudom képzelni, hogyha a gyerekei idegesítik, buff, olyan leken nekik, hogy a szekrénynek csapódnao :? :?
més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.09.16. 19:16:12

Lehet vitatkozni arról, hogy jogos volt e Ibra kiakadása, mert folyton kritizálja őt Sacchi, de az biztos, hogy az elmúl 2 héten a második hülyesége volt. Barcelonában lecsillapodott vagy nem tudom, de megint meghülyült Milánóban.
Ami a hátbarúgást illeti, nem hiszem hogy poén volt, legalábbis nem olyan feje volt a csapattársnak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2010.09.16. 18:58:46

Ronaldinho&Barca írta: Csak a többiektől, fiataloktól vette el a lehetőséget.. ..
Lehet bennem van a hiba, de inkább nézném Villa-Ibra-Messi hármast... Akármennyire utálod Ibrát, az erős, hogy a fiataloktól vette el a lehetőséget lol: :lol:
Amit Bojan itt szezon elején csinál, az vicc. Pedro meg elég súlytalan. Mind1 lenne ha 10 emberrel állnánk ki. Persze van mikor jó napjuk van...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.09.16. 13:47:09

Sacchi jobban jár ha nem fordít hátat neki. Ibra mondhatta is volna neki, hogy nézz mindig a hátad mögé :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.16. 13:42:14

petejke írta:
Sanama írta: Na akkor kicsit olvasni kéne a dolgok után emberek :)
De semmi baj
(ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem rúgta hátba,vagy hogy szép dolog volt,de kicsit el kéne mélyülni a témában)
Sajna nem találtam semmit, ami felvilágosítana a témában, te megtennéd? Tényleg érdekel, mi volt a háttérben...
Ronaldinho mondta neki,hogy nem meri megcsinálni,mivel a srácot ismerte,hogy nem 1 hidegvérű ő sem.

Nem hiába pacsizik Dinhoval a videó végén... :roll:
(persze ettől nem változik az,hogy hátbarúgta.)
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2010.09.16. 13:38:34

Sanama írta: Na akkor kicsit olvasni kéne a dolgok után emberek :)
De semmi baj
(ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem rúgta hátba,vagy hogy szép dolog volt,de kicsit el kéne mélyülni a témában)
Sajna nem találtam semmit, ami felvilágosítana a témában, te megtennéd? Tényleg érdekel, mi volt a háttérben...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.16. 13:35:36

petejke írta:
Sanama írta: És Ibrának teljesen igaza van. Nem tudom Sacchi mekkora ember volt a foci világában,mert nem ismerem,de eléggé vicces,hogy állandóan "csak" kritizálja a svédet.
Ibrának igaza van,ha baja van vele,mondja személyesen az arcába. :)
Vagy ha nem tetszik,ne nézze.
Én nem így látom, szerintem, ha baja van Ibrával, lopózzon a háta mögé és rúgja vállon, vagy csak szimplán hátba. Mondjuk így, ahogy a napokban Zlatan is csinálta:
http://www.youtube.com/watch?v=HaE4d3nA ... re=popular
Na akkor kicsit olvasni kéne a dolgok után emberek :)
De semmi baj
(ezzel nem azt akarom mondani,hogy nem rúgta hátba,vagy hogy szép dolog volt,de kicsit el kéne mélyülni a témában)
Avatar
petejke
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2006.03.20. 23:39:13

2010.09.16. 13:29:35

Sanama írta: És Ibrának teljesen igaza van. Nem tudom Sacchi mekkora ember volt a foci világában,mert nem ismerem,de eléggé vicces,hogy állandóan "csak" kritizálja a svédet.
Ibrának igaza van,ha baja van vele,mondja személyesen az arcába. :)
Vagy ha nem tetszik,ne nézze.
Én nem így látom, szerintem, ha baja van Ibrával, lopózzon a háta mögé és rúgja vállon, vagy csak szimplán hátba. Mondjuk így, ahogy a napokban Zlatan is csinálta:
http://www.youtube.com/watch?v=HaE4d3nA ... re=popular
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.16. 13:18:19

SuperMessi írta:Ez az ember megreccsent:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ac ... ja-2045091

Ami a játékát illeti, olaszország nagyon fexik neki ezt tudtuk eddig is és tegnap is bebizonyította egy duplával. Sok sikert neki ott..
És Ibrának teljesen igaza van. Nem tudom Sacchi mekkora ember volt a foci világában,mert nem ismerem,de eléggé vicces,hogy állandóan "csak" kritizálja a svédet.
Ibrának igaza van,ha baja van vele,mondja személyesen az arcába. :)
Vagy ha nem tetszik,ne nézze.
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.09.16. 13:08:57

Ez az ember megreccsent:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ac ... ja-2045091

Ami a játékát illeti, olaszország nagyon fexik neki ezt tudtuk eddig is és tegnap is bebizonyította egy duplával. Sok sikert neki ott..
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.16. 10:33:36

Enrique írta:Egyébként az jelzésértékű a személyiségét illetően, amit Piqué mond róla a crackoviás videóban: Zlatan pl. úgy szokott viccelődni, hogy lekever valakinek egyet-egyet... (1.35-nél keressétek, Piqué topicjában találtam.) :roll:
Én egy poénnél azt várom, hogy az "okozó" is elneveti magát, de ha végig szemmel kíséred Ibrahimovics arcát, még ha csak oldalról is, de látni, hogy nem éppen mosolygós a figura. Nem hiszem, hogy ez poén kategória lenne. Strasser sem 'mit is' ? össze magát a röhögéstől.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.16. 09:48:40

Tegnap azért betett 2 labdát a gólvonal mögé ,ezzel 2-0ra nyert a Milan.
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.09.15. 23:58:49

komolyan szánalmas ez a hiszti...

Ibra micsináltmámegint....

ehhh....
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2010.09.15. 23:30:40

Egyébként az jelzésértékű a személyiségét illetően, amit Piqué mond róla a crackoviás videóban: Zlatan pl. úgy szokott viccelődni, hogy lekever valakinek egyet-egyet... (1.35-nél keressétek, Piqué topicjában találtam.) :roll:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.15. 21:39:28

Messa írta:
Tdavid írta:Most ezen mit kell úgy felkapni a vizet?
Hála nálunk nem csinált ilyesmit, és h most miket csinál az legyen a Milan és szurkolóinak baja.
Ő már nem tartozik az Fc Barcelonába...
Itt a pont gyerekek. Sz.játok már le, hogy mitcsinál most. Illetve, ne, de ne kapjátok fel ennyire a vizet. Az a lényeg, hogy a baromságait nem nálunk csinálja már.
Ha soha nem játszott volna a Barcelonában, akkor is elítélnénk őt, nem az a lényeg, hogy melyik csapatnál csinálta, hanem az, hogy csinálta.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.09.15. 21:31:01

Tdavid írta:Most ezen mit kell úgy felkapni a vizet?
Hála nálunk nem csinált ilyesmit, és h most miket csinál az legyen a Milan és szurkolóinak baja.
Ő már nem tartozik az Fc Barcelonába...
Itt a pont gyerekek. Sz.játok már le, hogy mitcsinál most. Illetve, ne, de ne kapjátok fel ennyire a vizet. Az a lényeg, hogy a baromságait nem nálunk csinálja már.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2010.09.15. 21:18:13

Zsoltu92 írta:Gusztustalan volt Ibrától, tudtam, hogy nagyképű, arrogáns, de ezt szerettem benne. Mostanáig!
Állítólag amikor kötötte be a cipőjét, akkor Rodney fejbe rúgta egy labdával. Ha direkt is volt, akkor is durva. Menjen oda mögé és pöckölje meg a fülét, majd nevessen, hogy mekkora nagy poéngyáros vagy akármi. Mellesleg egy fiatalabbal kezdett, ami alapjában véve szánalmas dolog. Én sem megyek oda egy 12éveshez hátba rúgni, "poénból".
Amúgy szerintem is megzuhant érzelmileg. Egy focista, aki az Internél kiskirály volt, eljött a Barcába, ahol egy volt a sok közül, majd gyakorlatilag kirúgták... Azért egy ilyen természetű embernek ez óriási érvágás.
Amit lentebb írtatok, hogy nálunk is bomlasztotta az öltözőt ezt kétlem. Az elsőnél még szóltak volna másodiknál repül.
LOL. :D Gyakorlatilag ugyanazt írtad amit, én. Bezzeg, ha visszaolvastál volna... Mindenesetre örülök, hogy mások is hasonlóan gondolkodnak. ;)

Egyébként az is igaz, amit Lionel85 ír, hogy sokan a zsenialitása miatt elnézőek vele szemben. Ez is egy álláspont, bár én nem fogom megérteni. Csak játsszunk el a gondolattal: ha egy ilyen figurával kéne együtt játszanom, hamar el menne a kedvem a dologtól. És itt nem is az alfa szerepről, meg a domináns-dominált viszonyról van szó, mert ezek kialakulnak maguktól, inkább arról, hogy egy korrekt ember ilyet egyszerűen nem csinál.

Milyen ironikus, a hír alatt lévő facebookos felület: 260 embernek tetszik... :P
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2010.09.15. 21:13:58

Most ezen mit kell úgy felkapni a vizet?
Hála nálunk nem csinált ilyesmit, és h most miket csinál az legyen a Milan és szurkolóinak baja.
Ő már nem tartozik az Fc Barcelonába...
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.09.15. 20:58:13

Ez "szokásos" volt tőle már 2éve is,nem tudom mit kell kiakadni.

Ami egy Barca szurkoló számára fontos,az az,hogy ITT csinált-e ilyeneket?
Nem.

Ennyi.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.09.15. 20:24:32

Bennem egy kérdés merült csak fel, mit keresett ez az ember nálunk? Csak a többiektől, fiataloktól vette el a lehetőséget.. emberiségből ismét megbukott, pedig azt hittem itt kicsit megtanulja az erkölcsöt. Hozzátéve nálunk ilyeneket nem mert megcsinálni, tudta, hogy a rangsorban bőven előtte állnak a többiek. Eto'o Ibra csere meg eldőlt, bejött e, avagy megérte-e.. de mit is beszélek, egy lapon nem lehet említeni vele. Ezeket a képeket, videót tekintve pedig örülök, hogy ha bőven áron alul is, de elhúzott..
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2010.09.15. 20:24:21

Lionel85 írta:
Érdekes, hogy ezután a hír után nőtt meg az ellentábora itt a fórumon (és talán máshol is), ami azt mutatja, hogy sokan nem ismerik eléggé. Én sem, ezt rögtön hozzá is teszem, de emlékszem az ilyen dolgaira.
ez nem érdekes,hanem teljesen logikus.

A Barcában nem volt miért köpködni rá, nem csinál hasonlókat szerencsére,és ha már ide jött, járt neki is a tiszta lap, ahogy pl egy bizonyos Alvesnek is, (nem teszek egyenlőséget kettőjük közé) neki is volt bőven elég undorító húzása a Sevillában, (nálunk is akadt pár, igaz nem saját csapattárssal kapcsolatos).

Szóval szerintem a többség tisztában volt mindennel,de nagyon helyesen úgy állt hozzá,h itt viselkedjen normálisan, és akkor neki is jár az ami a többi Barcásnak.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.15. 20:17:46

Nem itt bomlott meg az elméje. Mindig is egy tahó volt, de sokan a futballtudását (amely tudás megkérdőjelezhetetlen) a személyisége elé helyezték. A Juventusban vált unszimpatikussá számomra, azóta csak romlott a helyzet. Az Interben is voltak dolgai, bár ott ez annyira nem tűnhetett ki ilyen mértékben, mivel az edzője is egy eléggé megosztó figura volt.

Tavaly, talán egy málagai meccsen állíttatta ki magát, miután bunkózott egyet az ellenféllel.

Érdekes, hogy ezután a hír után nőtt meg az ellentábora itt a fórumon (és talán máshol is), ami azt mutatja, hogy sokan nem ismerik eléggé. Én sem, ezt rögtön hozzá is teszem, de emlékszem az ilyen dolgaira.
Kép
Kép
Kép
Zsoltu92
Barça B
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2010.02.06. 15:12:43

2010.09.15. 20:12:47

Gusztustalan volt Ibrától, tudtam, hogy nagyképű, arrogáns, de ezt szerettem benne. Mostanáig!
Állítólag amikor kötötte be a cipőjét, akkor Rodney fejbe rúgta egy labdával. Ha direkt is volt, akkor is durva. Menjen oda mögé és pöckölje meg a fülét, majd nevessen, hogy mekkora nagy poéngyáros vagy akármi. Mellesleg egy fiatalabbal kezdett, ami alapjában véve szánalmas dolog. Én sem megyek oda egy 12éveshez hátba rúgni, "poénból".
Amúgy szerintem is megzuhant érzelmileg. Egy focista, aki az Internél kiskirály volt, eljött a Barcába, ahol egy volt a sok közül, majd gyakorlatilag kirúgták... Azért egy ilyen természetű embernek ez óriási érvágás.
Amit lentebb írtatok, hogy nálunk is bomlasztotta az öltözőt ezt kétlem. Az elsőnél még szóltak volna másodiknál repül.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.09.15. 19:58:39

Ez egyáltalán nem volt poén kedves NSO! Ibrahimovics fejét is látni, hogy nem csak egy ártatlan vicc volt. Valami más van a dolog hátterében és tisztelem Strassert, hogy türtőztette magát!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.09.15. 19:57:04

Hát ez tényleg elég szánalmas! :roll: Nincs mit szépíteni: egyszerűen hátba rúgta a csapattársát. És a többiek tényleg csak nézték, Dinho meg röhögött is vele! :? Gratulálok!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lezárt