Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.12.05. 09:04:47

Szép gól volt az biztos. Úgy látszik, h neki Olaszolrszág való, ott tud igazán nagyot alkotni.

A nyilatkozatait én birom, szerintem ő sem gondolja komolyan Utánna röhög egyet rajta és kész.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2010.12.05. 08:29:25

Ibra hatalmas formában van!
Nem kis gólt rúgott tegnap is.
Meg ahogy szembefordult a védőkkel..
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.12.03. 22:15:28

SuperMessi írta:"Nincs a láthatáron sem hozzám hasonló futballista, pillanatnyilag egyedi és ritka darabja vagyok a sportágnak. A világ legjobbjának tartom magam, a második hely nekem nem létezik".
Én ebből a két mondatból az egyedit és ritka darabot tudom igaznak értelmezni, a többi vicc. Hogy ő lenne a legjobb? Jah.. jól van Zlatan, bé**** vagy még mindig.. Sose leszel te a legjobb, mert sose volt és sose lesz eszed. Nem minden a pénz, az autók, házak stb.. ehhez a sporthoz ész is kell, mert arra a focistára, sportolóra néznek fel az emberek és tartanak valakinek, akiknek a gólokon, jó játékon kívül mást is tudnak adni, és az nem a nagy arc. Lehetsz egy világ legjobbja, de mégis egy hétköznapi ember, önkritikával, kellő önbecsüléssel és szerénységgel, ez mindjárt más lenne.

Nálam a világ legjobbjai között olyan emberek vannak mint Xavi, Iniesta, Messi, Puyol, Piqué, Touré..

Mondjatok közülük egy játékost is, aki olyanokat mondott, hogy én vagyok a világ legjobbja, stb.. Xavi, Puyol vagy a fiatalabb Iniesta mondott valaha ilyent? Komolyan anno picit sajnáltam, hogy elment, bár még fent tartom, hogy egy esélyt megérdemelt volna, de lassan kezdek örülni, hogy megszabadultunk ettől a 'világlegjobbjától'.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2010.12.01. 15:46:21

SuperMessi írta:"Nincs a láthatáron sem hozzám hasonló futballista, pillanatnyilag egyedi és ritka darabja vagyok a sportágnak. A világ legjobbjának tartom magam, a második hely nekem nem létezik".
Ő direkt nyilatkozik ilyen baromságokat :D, és szerintem 100% hogy nem gondolja komolyan :)
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.12.01. 15:41:19

SuperMessi írta:"Nincs a láthatáron sem hozzám hasonló futballista, pillanatnyilag egyedi és ritka darabja vagyok a sportágnak. A világ legjobbjának tartom magam, a második hely nekem nem létezik".
Én bírom ezeket a szövegeit. Nem kell komolyan venni illetve nem is lehet :)
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2010.12.01. 15:37:52

"Nincs a láthatáron sem hozzám hasonló futballista, pillanatnyilag egyedi és ritka darabja vagyok a sportágnak. A világ legjobbjának tartom magam, a második hely nekem nem létezik".
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.11.24. 17:55:32

neobarca írta:Ibra már megint mekkora de mekkora bombát akasztott... Anyáám! 8)
Nem volt csúnya. Úgy látszik, h neki tényleg az olasz bajnokság és az olasz csapatok valók.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2010.11.23. 23:03:31

Ibra már megint mekkora de mekkora bombát akasztott... Anyáám! 8)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.21. 10:28:06

zola8787 írta:Zlatannak az olasz bajnokság fekszik a legjobban. Sokan mondják, hogy hasonlít a spanyolhoz, ááá, egyáltalán nem, Zlatan miatt is kiderült, hogy hatalmas különbség van a 2 között.
Igen, így van. Köszönöm is neki, hogy nem volt akkor a Barcelona játékosa, amikor az Almeríát tömtük meg, mert vele tuti nem lett volna 8-0. :twisted:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.21. 10:22:11

Lehet h igazatok van, végülis nem reklamálnak. De a lába fejmagasságban van, és talán 20 centire suhan csak el a védő feje mellett.

De jobb ha valamit tisztázunk, egy emberi erkölcsi 0nak tartom, ettől függetlenül nem utálom. Sose ártott nekeünk se amíg ittvolt, se előtte, és azután se fog, mert nemtud majd mit kezdeni a mindenkori csapata velünk, egyedül meg nyilván kevés a vérgyenge olasz bajnokságon kívül.
Utálom mondjuk roncit. Zlatant egyáltalán nem.

Nem kérdőjelezném meg amit tud a labdával, de azt is vegyétek figyelembe, hogy a tudásnak mindenhol annak kéne maradnia. Persze ahogy az nem teljesen mérvadó, hogy csak egy bajnokságban alkot, úgy az sem, hogy a világ legtechnikásabb játékosai közt gyenge volt, valószínűleg az önbizalma iss jól megcsappant itt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2010.11.21. 10:16:01

ab1daL írta:Balhék ide oda, azért elvitatni nem lehet tőle azt a tudást, ami benne van. Újabb ékes példája ennek a Fiorentinának lőtt gólja. Gólokat lövi, és általában, kisebb túlzással, nyeri a meccseket a Milannak.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ot-2053579
Pazar gól és teljesen szabályos. Lehet őt szeretni és nem szeretni, de tudását megkérdőjelezni vétek.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2010.11.21. 10:10:16

Zlatannak az olasz bajnokság fekszik a legjobban. Sokan mondják, hogy hasonlít a spanyolhoz, ááá, egyáltalán nem, Zlatan miatt is kiderült, hogy hatalmas különbség van a 2 között.
Drukkolok neki, hogy lehet a Milannal is olasz bajnok, amennyi pénzért kötelesek vagyunk eladni, úgyis élni fog a Milan, sajnos már nem tekintem Barcelona játékosnak :(
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21159
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.11.21. 09:55:30

ab1daL írta:Balhék ide oda, azért elvitatni nem lehet tőle azt a tudást, ami benne van. Újabb ékes példája ennek a Fiorentinának lőtt gólja. Gólokat lövi, és általában, kisebb túlzással, nyeri a meccseket a Milannak.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ot-2053579
Én a játékának mindig is nagy csodálója voltam, csak az a baj, h csak akkor csinál ilyeneket, amikor kedve van játszani. Viszont rengeteg meccset képes végig alibizni, bár annyira nem is alibizik, hanem csak végig állja, sétálgatja.

A gólban meg én sem tudom mi volt a veszélyes?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.11.20. 23:58:30

Azon felül,hogy utálod mi ebben a veszélyes?Max. veszélyesen jó!

Erre így kár is szót pazarolni, neharagudj.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.11.20. 23:26:06

ab1daL írta:Balhék ide oda, azért elvitatni nem lehet tőle azt a tudást, ami benne van. Újabb ékes példája ennek a Fiorentinának lőtt gólja. Gólokat lövi, és általában, kisebb túlzással, nyeri a meccseket a Milannak.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ot-2053579
Teljesen igazad van, ettől teljesen függetlenül pedig szerintem ez a gól már kimeríti a veszélyes játék fogalmát, és nem csak egy hajszállal.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2010.11.20. 23:12:37

Balhék ide oda, azért elvitatni nem lehet tőle azt a tudást, ami benne van. Újabb ékes példája ennek a Fiorentinának lőtt gólja. Gólokat lövi, és általában, kisebb túlzással, nyeri a meccseket a Milannak.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vi ... ot-2053579
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.17. 16:04:48

Értem amit mondasz, de már most is kényszer helyzetben van a klub vele kapcsolatban ezért is csak 24milla az ára. Ha jártatja a száját meg próbál lehetetlen helyzetet kialakítani, hogy vissza már ne keljen jönnie szerintem attól nem fog már változni a mostani helyzete. Mondom már most is kényszer helyzetben vagyunk ezért is ennyi az ára és ezért is kölcsönben focizik idén. Elképzelhető, hogy a Milan áll emögött nem tudom. De azét olcsóbb nem lesz mert jár a pofája és kígyót békát mond mindenkire.
Ezért fogalmaztam meg úgy az előbb hogy ha csúnyán beszél akkor olcsóbb lesz? Mert ha ez így lenne akkor addig fog magyarázni amíg mi nem fizetünk hogy elmenjen?
Persze lehet az a céljuk amit te mondasz és nem csak sértődöttségből magyaráznak, csak az az igazság, hogy már nincs hova lejjebb vinni Ibra árát.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.11.17. 16:04:26

ggbuffon írta:A Barca mindenképp szabadulni akar majd tőle nyáron ilyen események után, hisz csak saját magunkat nevettetnénk ki és válnánk hiteltelenné.
Legalább annyira Ibra is akar innen szabadulni. Tehát annyira nem kell kétségbeesnie a Barca vezetőségének, mert ha mégsem venné meg a Milan Ibrát, akkor is Ibráék azon lesznek, hogy minél hamarabb elpucoljanak innen, s ők is keresni fogják a lehetőségeket. Ha pedig csak angol klub fog jelentkezni...akkor oda fog menni Ibra.
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2010.11.17. 15:52:12

Capon írta:
ggbuffon írta:Látom nem esett még itt le senkinek h itt igazából a svéd és menedzsere azt próbálja elérni,hogy:

1.idő előtt szerződést bontson vele a Barcelona

2.csökkentse az esetleges vételárat a Milan számára a nyáron, hisz melyik klub fogadna szívesen egy ilyen visszafelé köpködő hülyegyereket, csak a morált zúzza szét a klubban, arra játszanak h betelik nálunk a pohár, és odaadják sz*rért-h*gyért, csak ne ittlegyen.

Okosan kivan ez találva, persze nyílván vmennyire bántja az egójukat a kiebrudalás, de én mégis inkább a fenti két ok-ra gyanakszom.
Ez rendben van, de a 24 milliós vételárból még hova lehetne csökkenteni bármennyit is? Ennek nem sok értelme van. Ha csúnyán beszélsz eladunk 20millióért vagy hogy?
A Barca mindenképp szabadulni akar majd tőle nyáron ilyen események után, hisz csak saját magunkat nevettetnénk ki és válnánk hiteltelenné.
Amúgy nem erre gondoltam hha csúnyán beszélsz akkor eladunk, de ahogy én ismerem a smucig Milános bagázst, kb úgyfognak jönni az évvégi tárgyalásokra mint a cigányok, "h hadd legyen már csak 20 vagy 15 v nemtudommennyi".

Persze nyílván ez így erős túlzás, de azért vegyük figyelembe a svéd évi 12 millióját + 24et...az lassan 40 és mindössze egy játékosért. Ennél a Milannak nagyobb problémái vannak h ezt kipengesse.Gondolván itt arra h a fél keretük lassan 40éves, nemártana frissíteni(bár úgysem fognak)

De teszem azt a Milan nemviszi, itt ragad, mégis ki viszi el? Talán a Real,Chelsea,City 3as aki tudná tartani az igényeit. Ezek közül talán a City-re tudnánk rásózni,lévén elég vérszegények elöl 20csatár ide v oda.De akkor még mindig ott van az az opció h Ibra mit akar, hisz mégiscsak a személyes szerződés dönt nem a klub. Szval akárhonnan közelítjük, kicsit kényszerhelyzetben lesz a klub nyáron, mind2 fél megnehezítheti egymás dolgát, de egyiknek sem igazán éri meg.

Ettől függetlenül gusztustalan amit a svéd, illetve pereputtya csinál.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.11.17. 15:43:04

Azt azért ne feledjük, hogy Raiola nem csak Ibra, hanem Maxwell menedzsere is. Nem hiszem, hogy ki akarna tolni magával.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.11.17. 15:37:04

ggbuffon írta:Látom nem esett még itt le senkinek h itt igazából a svéd és menedzsere azt próbálja elérni,hogy:

1.idő előtt szerződést bontson vele a Barcelona

2.csökkentse az esetleges vételárat a Milan számára a nyáron, hisz melyik klub fogadna szívesen egy ilyen visszafelé köpködő hülyegyereket, csak a morált zúzza szét a klubban, arra játszanak h betelik nálunk a pohár, és odaadják sz*rért-h*gyért, csak ne ittlegyen.

Okosan kivan ez találva, persze nyílván vmennyire bántja az egójukat a kiebrudalás, de én mégis inkább a fenti két ok-ra gyanakszom.
Ez rendben van, de a 24 milliós vételárból még hova lehetne csökkenteni bármennyit is? Ennek nem sok értelme van. Ha csúnyán beszélsz eladunk 20millióért vagy hogy?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.11.17. 10:46:59

Lionel85 írta:
Kalap1988 írta:Középtávról beszéltem. Az az nyilatkozik egy butaságot, rendben van. Elbeszélgetek vele, hogy ember, ezzel rám is szégyent hozol. Nyilatkozik még egyet, mert nem értette meg. Akkor szerződést bontok vele és mehet a fenébe. (vagy, ha valamiért a szerződésbontásra nincs mód, akkor összehívok egy sajtótájékoztatót és bocsánatot kérek helyette...) Ibra pedig ehelyett egyetért az ügynökével és ugyanúgy nyilatkozik... Nem védeném a helyetekben, főleg a Gandhis nyilatkozata után... Abból lejött, hogy ennek a srácnak az IQ-ja a korával egyenlő kb.
Én abszolút nem védem, sőt, undorodom tőle, mind az ügynökétől. Csak annyit írtam, hogy mindenért azért nem hiszem, hogy rohangálna Raiolához, hogy ejnye, nem így kéne nyilatkoznod.
Az ilyenért szerintem kellene. Ha nem teszi az az ő szégyene is, de zárjuk le, mert csak feldühítem magam rajta és a mocsok ügynökén :D
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2010.11.17. 10:41:33

ggbuffon írta:Látom nem esett még itt le senkinek h itt igazából a svéd és menedzsere azt próbálja elérni,hogy:

1.idő előtt szerződést bontson vele a Barcelona

2.csökkentse az esetleges vételárat a Milan számára a nyáron, hisz melyik klub fogadna szívesen egy ilyen visszafelé köpködő hülyegyereket, csak a morált zúzza szét a klubban, arra játszanak h betelik nálunk a pohár, és odaadják sz*rért-h*gyért, csak ne ittlegyen.

Okosan kivan ez találva, persze nyílván vmennyire bántja az egójukat a kiebrudalás, de én mégis inkább a fenti két ok-ra gyanakszom.

Nekem már leesett, hisz oda is írtam a cikkhez :) Örülök, hogy nem csak én látom így.
S az ügynöke mögött elképzelhetően Milan vezetősége állhat.
KépKép
ggbuffon
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:23:36

2010.11.17. 10:29:08

Látom nem esett még itt le senkinek h itt igazából a svéd és menedzsere azt próbálja elérni,hogy:

1.idő előtt szerződést bontson vele a Barcelona

2.csökkentse az esetleges vételárat a Milan számára a nyáron, hisz melyik klub fogadna szívesen egy ilyen visszafelé köpködő hülyegyereket, csak a morált zúzza szét a klubban, arra játszanak h betelik nálunk a pohár, és odaadják sz*rért-h*gyért, csak ne ittlegyen.

Okosan kivan ez találva, persze nyílván vmennyire bántja az egójukat a kiebrudalás, de én mégis inkább a fenti két ok-ra gyanakszom.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.11.17. 10:28:48

Kalap1988 írta:Középtávról beszéltem. Az az nyilatkozik egy butaságot, rendben van. Elbeszélgetek vele, hogy ember, ezzel rám is szégyent hozol. Nyilatkozik még egyet, mert nem értette meg. Akkor szerződést bontok vele és mehet a fenébe. (vagy, ha valamiért a szerződésbontásra nincs mód, akkor összehívok egy sajtótájékoztatót és bocsánatot kérek helyette...) Ibra pedig ehelyett egyetért az ügynökével és ugyanúgy nyilatkozik... Nem védeném a helyetekben, főleg a Gandhis nyilatkozata után... Abból lejött, hogy ennek a srácnak az IQ-ja a korával egyenlő kb.
Én abszolút nem védem, sőt, undorodom tőle, mind az ügynökétől. Csak annyit írtam, hogy mindenért azért nem hiszem, hogy rohangálna Raiolához, hogy ejnye, nem így kéne nyilatkoznod.
Kép
Kép
Kép
Lezárt