Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7852
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.31. 21:34:23

most vhogy nem bánom ezt a lejáratást... :roll:
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.08.31. 21:33:42

menczel írta:Pontosabban: Ibra továbbra is lejáratja Guardiolát Milánóban ( és jó sokáig fogja még)

Ibra: Guardiolának nem kellene dühösnek lennie amiatt mert filozófusnak neveztem... Hleb,Cáceres, Csigo és én utánam nyilvánvalóan inkább filozófus mint gazdasági szakember...
Köszi a pontosítást! :D Spanyolból sajnos autodidakta módon képzem magam és még nem megy jól a fordítás, most kiderült :P
Kép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1614
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.08.31. 21:30:06

Pontosabban: Ibra továbbra is lejáratja Guardiolát Milánóban ( és jó sokáig fogja még)

Ibra: Guardiolának nem kellene dühösnek lennie amiatt mert filozófusnak neveztem... Hleb,Cáceres, Csigo és én utánam nyilvánvalóan inkább filozófus mint gazdasági szakember...
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2010.08.31. 21:19:53

Nem biztos, hogy jól értem, mert elég ronda az írás:

Ibra tovább dumál a Milánóban Guardioláról és hogy miért távozott: Guardiola azt mondja, nem dühös, mert neki ez a filozófiája - Igaz is, abban ahogy Hlebet, Cácerest és engem elküldött több is a filozófia, mint a gazdasági érdek... Lényegében ez áll a szövegben - tévedés nem kizárt :P
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 16:05:55

Kép

Valaki le tudná fordítani? :)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.30. 23:35:54

Lionel85 írta:Szerintem joguk van a szurkolóknak kifejteni a véleményüket az igazolásokkal kapcsolatban. A kupákkal nem tudja befogni a szurkolók száját Pep, ha rosszul igazol és ad el. Persze nem csak ő bonyolítja le a transzfereket, de azok a játékosok, akik kifejezetten az ő kérésére érkeztek, nem mind vált be.
Természetesen jog az van, csak nem ártana helyén kezelni a dolgokat. Pár napja valaki fröcsögve írta, hogy Pep rossz edző. Edzőnek semmiképpen nem lehet rossz, ezt az eredményei, a mutatott játék, az egységes tapasztalat bizonyítja. Az igazolásai viszont bizonyítják, hogy menedzsernek pont olyan tapasztalatlan, mint aki 2 éve csöppent bele az egészbe. És tényleg... Szerintem egy olyan fórumozó nincs, aki ne látná be, hogy ezen a téren nagy lemaradása van az elithez képest. Csak azt kellene megérteni, hogy edzői szinten pedig közel tökéletes választás a csapatnak, ezért kell neki is a türelem. Higyjétek el, ha továbbra sem próbál meg változni, nem sokáig fog maradni.

Továbbá az sem lényegtelen, hogy igazolni baromi nehéz, főleg ide. Annak fényében kellene vizsgálni az igazolásait, hogy úgy általában a top edzők hogyan igazolnak. Kevés olyan eredményes edző van, aki kizárólag jól igazol. Az egyik kedvenc érvem, hogy "de hát a saját kérése volt Hleb és Cáceres, mégsem kapnak most esélyt". Miért kellene? Más top edzők nem azt igazolják le, akit akarnak, akik a kérésükre érkeznek? Benítez nem ezért igazolte le Robbie Kean-t, hogy aztán fél év múlva, postafordultával, olcsóbban küldje vissza? Vagy Mourinho Quaresma-t és Mancini-t, mert ő 4-3-3-at akart? Nem jött be, mentek a kukába.

Nekem ezzel van bajom, Pep ki van emelve és bármilyen apró hibánál már jönnek a kritikák, holott a futball hétről hétre bizonyítja, hogy ez máshol sem megy (sokkal) jobban...

Ja, hogy Ibra-topic... :lol: Elég árulkodó jel a személyiségéről, hogy azok után, hogy el sem akart igazán jönni az Interből (tehát biztos nem haraggal váltak el) Zanetti rosszmájú megjegyzést tett rá (pedig gyengébbek nem lettek, a BL-ben is átlépték az árnyékukat), ő meg úgy válaszolt, ahogy...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.30. 20:29:22

Barcaman1993 írta:Én ebben nem lennék olyan biztos. Engem nem érdekel, hogy ilyen Ibra félék távoznak amíg jönnek az eredmények. Nektek is ezzel kéne foglalkozni és kész. Egyikőnk sincs ott az öltözőben, hogy meg tudjuk mondani, hogy mit csináltak vagy mit nem csináltak ezek a játékosok. Le lehet szállni az edzőről, amíg ilyen játékkal kinyalják a fenekünket. Bocs, ha egy kicsit durva voltam, de 2 év alatt 8 kupa után, ilyen hsz-eket írni szégyen.
Szerintem joguk van a szurkolóknak kifejteni a véleményüket az igazolásokkal kapcsolatban. A kupákkal nem tudja befogni a szurkolók száját Pep, ha rosszul igazol és ad el. Persze nem csak ő bonyolítja le a transzfereket, de azok a játékosok, akik kifejezetten az ő kérésére érkeztek, nem mind vált be.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2010.08.30. 20:28:30

P.U.Y.O.L. írta: Az igazolásoknál inkább erősen felemás, amit nyújt. (bár tény és való, hogy több rossznak tűnő döntése van, mint jó) Azért voltak piros pontjai: Piqué, Maxwell, Villa, Daniel Alves, Keita, (bár tudom, hogy őt nem mindenki ismeri el) Adriano (szerintem nyugodtan ide vehető) és neki köszönheti a karrierjét Pedro, akit már a Barca B-ből is el akartak küldeni + Busquets, akit ő épített be.

A hozzászólásod többi részével nem lehet vitatkozni, mert tények és bizony látni kell mindennek az árny oldalát is, nem csak a csillámport...
ennek a több a rossz igazolása, mint a jónak nem lehet, hogy az is az oka, hogy egy ilyen csapatba, mint a miénk tényleg csak nagyon kevés ember illik bele? van egy szinte tökéletes csapatunk, a legjobb klubcsapat a világon, nagyon nehéz lehet beleillő embereket találni, főleg hogy még a focink is iszonyat nehéz. a játékosok 90%ának egyszerűen kevés a játékintelligenciája ide.

ez persze nem mosdatás, mert tényleg voltak nagyon rossz igazolások, csakhát szerintem ennek is megvan az oka.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.30. 20:27:52

Victor_Valdes írta:OFF:Ilyen alapon szerintem, szégyen, hogy úgy fórumozol, hogy nem olvasod el a szabályzatot, és mozgó siget használsz az aláírásodban... :lol:

ON: Nem értem, milyen alapon szégyenezel le te bárkit is. Attól, hogy 8 kupát nyert 2 év alatt, szívem joga, hogy ne tetszen amit csinál egyes ügyekben. :roll: Köszönöm, hogy megengeded, hogy legyen véleményem anélkül, hogy a szaart dobálnád arra, aki más véleményen van. :oops:
Vettem, kitöröltem :wink: Látom sikerült magamra haragítanom 1-2 embert (bár erre számítottam :? ).Akkor inkább pontosítanék a szégyen szón, a nem szabadna szavakra. Azért viszont azt túlzásnak tartom, hogy szaart dobálnék másra is :!: Abból lett elegem, hogy a társaságnak egy jó része (tisztelet a kivételnek), itt fújtat a fórumon, mikor semmi oka nincs rá és olyanokat írnak amiket nem kéne. Az tény, hogy volt pár rossz igazolása, de azt senki nem teszi hozzá (bár biztos van aki igen :D ), hogy minden edzőnek vannak tévedései az igazolások terén. Csak a dolgokban általában a jó oldalt kéne meglátni. És én ennek pont az ellenkezőjét látom. 2 éve nyertünk mindent, tavaly egy hajszál híján múlt a BL, a bajnokságot meg megnyertük, ilyen fantasztikus játékkal nyitunk a Sevilla és a Racing ellen és mégis elég sokan itt oltják azt az edzőt, aki visszahozta a szép futballt a csapat játékába. Nem kell azt a szenvedős focit látnunk, mint a Rájkárd-éra végén, hanem szórakozhatunk és jó meccseket láthatunk szinte majdnem minden hétvégén. Ennek kéne számítania, nem ezeknek az átigazolási maceráknak.:arrow: Ezért szokták azt mondani, hogy amikor vége a bajnokságnak, akkor kéne egy "nyári álom" a szurkolóknak és kész átigazolásoknak a tényét kéne megtudniuk a bajnokság elején. Remélem érthető voltam. Nem akartam senkit megsérteni csak így jött akkor össze hirtelen felindulásból.

Ez Ibra Topicja :!: Tudom, hogy én reagáltam elsőként erre a témára, de, ha folytatni akarjátok, akkor azt a Guardiola Topicban kéne, ha már fel lett róva az előbb nekem a fórum szabályzat, akkor én is emlékeztetlek TITEKET erre. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barcaman1993 2010.08.30. 20:33:30-kor.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.30. 20:12:45

Victor_Valdes írta:Na, itt írtad, le a lényeget. Szerintem. :)
Félig off, de nem értem az aláírásodat... :roll: Természetesen az első sor évszámát.
Michaabee írta: Milito, Abidal, továbbá minden olyan játékos, aki nem spanyol, nem sajátnevelés és nem Pep hozott ide.
Egyrészt ebben semmi meglepő nem lesz, 30-on túli védők, az ennyire feltolt védelem mellett pedig versenyt kell néha futni a támadókkal. Ha nem megy, jöhet a helyükre fiatal (igazolás vagy saját nevelés).

Másrészt nem értem miért lenne probléma, ha sok spanyollal és saját neveléssel képzelné el a csapatot. Nem is olyan régen csak 3 légiós lehetett a csapatban, és akkor is voltak jó csapatok. Nincs semmilyen íratlan szabály, hogy a multikulti sokkal jobb, vagy jobban megérné.


Bázz, ez a szavazás... :shock: Ennek a 34 embernek milyen sportszakmai indokaii vannak?
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.30. 19:04:00

P.U.Y.O.L. írta: A hozzászólásod többi részével nem lehet vitatkozni, mert tények és bizony látni kell mindennek az árny oldalát is, nem csak a csillámport...
Na, itt írtad, le a lényeget. Szerintem. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.30. 18:59:43

MichaaBee írta: Én azt tartom szégyennek, hogy 2 év alatt 2 "problémás" játékos miatt elherdált 54 millió eurót, és akkor még nem vettem ide Tourét meg a többi kiváló igazolását.

Jó edzőnek tartom, hihetetlenül jól felkészíti és motiválja a játékosokat, de az igazolásokhoz piszkosul nem ért. (Mondjuk a vezetőség se, de ez más téma...)
Az igazolásoknál inkább erősen felemás, amit nyújt. (bár tény és való, hogy több rossznak tűnő döntése van, mint jó) Azért voltak piros pontjai: Piqué, Maxwell, Villa, Daniel Alves, Keita, (bár tudom, hogy őt nem mindenki ismeri el) Adriano (szerintem nyugodtan ide vehető) és neki köszönheti a karrierjét Pedro, akit már a Barca B-ből is el akartak küldeni + Busquets, akit ő épített be.

A hozzászólásod többi részével nem lehet vitatkozni, mert tények és bizony látni kell mindennek az árny oldalát is, nem csak a csillámport...
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.08.30. 18:56:18

meg lehet érteni a nyilatkozatát, ilyen "elüldözés" után ki nem mondott volna ilyeneket..

a lenti interjúban is elmondta hogy egy személlyel volt csak a probléma..

ki más? Pep.. :?
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.30. 18:51:06

Barcaman1993 írta:
MichaaBee írta:Milito, Abidal, továbbá minden olyan játékos, aki nem spanyol, nem sajátnevelés és nem Pep hozott ide. De hogy őszinte legyek, még egy ilyen eset után azt mondom, hogy Guardiola a következő... :roll:
Én ebben nem lennék olyan biztos. Engem nem érdekel, hogy ilyen Ibra félék távoznak amíg jönnek az eredmények. Nektek is ezzel kéne foglalkozni és kész. Egyikőnk sincs ott az öltözőben, hogy meg tudjuk mondani, hogy mit csináltak vagy mit nem csináltak ezek a játékosok. Le lehet szállni az edzőről, amíg ilyen játékkal kinyalják a fenekünket. Bocs, ha egy kicsit durva voltam, de 2 év alatt 8 kupa után, ilyen hsz-eket írni szégyen.
Én azt tartom szégyennek, hogy 2 év alatt 2 "problémás" játékos miatt elherdált 54 millió eurót, és akkor még nem vettem ide Tourét meg a többi kiváló igazolását.

Jó edzőnek tartom, hihetetlenül jól felkészíti és motiválja a játékosokat, de az igazolásokhoz piszkosul nem ért. (Mondjuk a vezetőség se, de ez más téma...)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.08.30. 18:43:30

Barcaman1993 írta:
MichaaBee írta:Milito, Abidal, továbbá minden olyan játékos, aki nem spanyol, nem sajátnevelés és nem Pep hozott ide. De hogy őszinte legyek, még egy ilyen eset után azt mondom, hogy Guardiola a következő... :roll:
Én ebben nem lennék olyan biztos. Engem nem érdekel, hogy ilyen Ibra félék távoznak amíg jönnek az eredmények. Nektek is ezzel kéne foglalkozni és kész. Egyikőnk sincs ott az öltözőben, hogy meg tudjuk mondani, hogy mit csináltak vagy mit nem csináltak ezek a játékosok. Le lehet szállni az edzőről, amíg ilyen játékkal kinyalják a fenekünket. Bocs, ha egy kicsit durva voltam, de 2 év alatt 8 kupa után, ilyen hsz-eket írni szégyen.
OFF:
Ilyen alapon szerintem, szégyen, hogy úgy fórumozol, hogy nem olvasod el a szabályzatot, és mozgó siget használsz az aláírásodban... :lol:

ON: Nem értem, milyen alapon szégyenezel le te bárkit is. Attól, hogy 8 kupát nyert 2 év alatt, szívem joga, hogy ne tetszen amit csinál egyes ügyekben. :roll: Köszönöm, hogy megengeded, hogy legyen véleményem anélkül, hogy a szaart dobálnád arra, aki más véleményen van. :oops:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2010.08.30. 18:40:31

Ibrát Pep hozta ide.

Akkor most taktikát váltott? Annyira nevetséges ez az elmélet...
.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2010.08.30. 18:34:29

MichaaBee írta:Milito, Abidal, továbbá minden olyan játékos, aki nem spanyol, nem sajátnevelés és nem Pep hozott ide. De hogy őszinte legyek, még egy ilyen eset után azt mondom, hogy Guardiola a következő... :roll:
Én ebben nem lennék olyan biztos. Engem nem érdekel, hogy ilyen Ibra félék távoznak amíg jönnek az eredmények. Nektek is ezzel kéne foglalkozni és kész. Egyikőnk sincs ott az öltözőben, hogy meg tudjuk mondani, hogy mit csináltak vagy mit nem csináltak ezek a játékosok. Le lehet szállni az edzőről, amíg ilyen játékkal kinyalják a fenekünket. Bocs, ha egy kicsit durva voltam, de 2 év alatt 8 kupa után, ilyen hsz-eket írni szégyen.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2010.08.30. 18:33:32

Vki beidézné hogy pontosan mik is voltak azok a felháborító nyilatkozatok Ibra ügynökétől? :)
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5723
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.30. 18:30:54

Brasil írta:sok sikert ibra! remélem jövőre visszajössz, bár nem hiszem.... az interjúból is látszik, hogy csap guardiolával volt problémája a klubbal és a játékosokkal nem! először touré utána meg ibra?!? mi jöhet még, emberek?
Milito, Abidal, továbbá minden olyan játékos, aki nem spanyol, nem sajátnevelés és nem Pep hozott ide. De hogy őszinte legyek, még egy ilyen eset után azt mondom, hogy Guardiola a következő... :roll:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Brasil
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008.02.01. 14:55:12
Tartózkodási hely: Barcelona

2010.08.30. 18:12:55

sok sikert ibra! remélem jövőre visszajössz, bár nem hiszem.... az interjúból is látszik, hogy csap guardiolával volt problémája a klubbal és a játékosokkal nem! először touré utána meg ibra?!? mi jöhet még, emberek?
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2010.08.30. 16:44:18

Zsolti írta:
Boixos írta:az üzletpolitikától a hajam égnek áll, de még mielőtt nagyon elkezdenénk köpködni pepet, itt a gazzetta mai cikke amiből kiderül, h ibrát sem kell félteni:

http://www.gazzetta.it/Calcio/Calciomer ... 1921.shtml

ez a legjobb:

ore 21.31 — Ecco le prime dichiaraioni di Zlatan Ibrahimovic da giocatore del Milan: "... Farò di tutto per vincere col Milan, ancheb in Champions. E' uno dei più forti club al mondo, ancora più grande del Barcellona. Sono contentissimo. Lo sono entrambe le parti, andare lì era quello che volevo. Con Ronaldinho e Pato avremo un attacco fortissimo. Non credo che gli interisti pensino a me adesso, loro hanno vinto tutto, hanno altro a cui pensare. Se saluterò Guardiola? Adesso è meglio di no".

kb ezt jelenti (by index): Mindent megteszek, hogy nyerjek a Milannal, a világ egyik legjobb klubjával, ami még a Barcelonánál is nagyobb. Boldog vagyok, mindkét fél az, menni akartam. Ronaldinhóval és Patóval erősek leszünk. Az interesek szerintem most nem foglalkoznak velem, mindent megnyertek nélkülem is. Hogy Guardiolától elköszönök-e? Nem hiszem"

szevasz.
olyan idegállapotban,amilyenben ő lehetett az elmúlt hetekben,én még mondtam volna cifrább dolgokat is.....
ebből nem kell messzemenő következtetést levonni sztem.

huuu mert milyen idegállapotba lehetett?? ccc...
.szegényke..
jajj ha marad 12 misit kap,ha megy 8 at és még játszik is húha....de sajnálom.
Szerintem ibra az ügynökével együtt egy beképzelt,nagyképű bunkó!

egoista felső fokon.

csupa szív játékosok vannak ebben a csapatban.
nem kell romlasztó.
ezért is ellenzem robinhót is!!
Abi & Tito
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2010.08.30. 16:39:03

Ibrahimovic interjú a mai gazzettában:

Zlatan, érzi az otthon levegőjét?

Igen, ez valóban így van. Barcelonában remek élni, de Svédország után Olaszország most már az én örökbe fogadott országom. A családom és én is otthon érezzük itt magunkat.

Ebben az évben követte az olasz focit?

Sajnos Spanyolországban kevés olasz focit közvetítenek, de igyekeztem minél több meccset megnézni.

Akkor most csináljon egy összehasonlítást.


Én csak megerősíthetem azt, amit mindenki tud. A spanyolok szeretik a támadójátékot, és kevésbé törődnek a védekezéssel. Egy csatár számára az olasz bajnokság a legnehezebb. Ez a kihívás tűzbe hoz engem.

Berlusconi tett ezért, hogy ez így legyen?

Igen, két alkalommal is. A hét elején felhívott engem, hogy bátorítson, hogy a Milant válasszam, és emlékeztetett rá, hogy már megpróbált leigazolni engem amikor az Ajax ill. amikor a Juventus játékos voltam.

A piros-feketék főnöke segített?

Természetesen. Tudja hogyan kell használni a szavakat, és azt érezteti veled, hogy te vagy a világ legjobbja. De az egész Milan nagyon kedvesen fogadott engem, szép élményekkel gazdagodtam, amelyek nagyon jól estek nekem.

Ki által elsősorban?

Itt főleg Galliani az, aki nagyon figyelmes volt. De Allegri is az volt, amikor párszor beszéltünk telefonon, aztán pedig remek benyomást tettek rám a játékosok is a Gamper kupán: Ronaldinho, Pirlo, Ambrosini és Nesta nagyon kedvesek voltak. Már akkor azt éreztették velem, hogy egy vagyok közülük.


A Milan éhes a sikerre.

És én is az vagyok! Azért tértem vissza Olaszországba, hogy mindent megnyerjek és több gólt szerezzek, mint a múltban. Tele vagyok energiával, és az én erősségem az, hogy mindig új célokat tűzök ki magam elé.

Tehát a cél a scudetto, a BL, és az aranylabda?

A következő 4 évben ez a csapat mindent megnyerhet, és én segíteni fogok a társaknak, hogy ez maximálisan megvalósuljon. A személyes célok majd csak ezután következnek.

Létrejött egy szupertámadósor.

Dinhoval és Patoval a legerősebbek között vagyunk Európában. És nem feledkezem meg Borrielloról és Inzaghiról sem.

Viták között hagyta el Barcelonát.

Csak egy személlyel volt problémám. A társakkal remek kapcsolatom volt, és most meg is ragadom az alkalmat, hogy elmondjam, hogy a piroskék klubbal és a szurkolókkal is kiváló volt a kapcsolatom.

Kinek adná az aranylabdát?

Sneijder egy fantasztikus szezonon van túl, de ha választanom kell, akkor én Iniestát mondanám.

Visszatér a Derby, csak most fordított felállásban.

A vonat megy tovább, 3 szép évet töltöttem el az Internél, de most már csak a Milanra gondolok. Tehát azért fogok játszani a derby-n, hogy legyőzzem őket.

Talán még gólt is szerez.

Ez a foci szépsége.

Zanetti azt mondta, hogy várható volt öntől ez a húzás...

Az Inter a saját útján megy tovább, nincs szüksége arra, hogy velem foglalkozzon. De Ibrahimovic nélkül az Inter semmit nem nyert volna. Nem is vártam mást Zanettitől, a helyében szebben beszélnék Ibrahimovicról.

Hol fog lakni?

Milánóban fogok élni, most választjuk ki az új házunkat.

Forrás: sport-video.hu

Azért sok kérdésre választ adott ez az interjú...
"And my heart will leave you never."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.30. 16:22:11

Bár a másik topic zárva van, de megjegyezném, mennyire elkeserítőnek találtam a szavazás eredményét. A szavazók 54%-a szerint akkor is itt kellett volna tartani a svédet, ha Pep tudja, hogy nem leszünk vele jobbak játékban, ha balhéznak, és Riola tovább folytatja a sárdobálást, ha egy padon ülő, perceket játszó csatár éves szinten 12 millió euróba kerül.

Szóval egy évig menjen a tussolás (mint Rijkaard-nál, ahol kifelé minden nagyon szép volt, aztán kiderült, hogy csak a sz.r van marcipánnal bevonva), nem érdekes az öltözői hangulat, a lényeg, hogy a svéd bármi áron maradjon. :roll:

(Természetesen pénzügyileg ritkán látott mellényúlás, pont akkor, amikor Rossel bejelenti, hogy nem is áll olyan jól anyagilag a Klub... olaj a tűzre. Emelett igen, újabb bizonyíték, hogy Pep csak edzőnek jó, menedzsernek nagyon kevés, ennek ellenére viszont úgy vélem, a szavazók nagy része meg sem próbált higgadtan gondolkozni, csak durr bele, érzelmekkel tele...)
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2010.08.30. 02:07:51

Andris írta:
lui1698 írta:Mivel Ibra topic-ja még le van zárva, így ide teszem:

http://www.youtube.com/watch?v=Mly-QOSd66s
Valaki tudja, hogy mi volt az a pár mondat amit Ibra mondott a videón?
Avatar
Cumbee
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2009.08.16. 17:11:11

2010.08.30. 02:03:56

ziipp írta:Boldognak tűnik a videón. Ismét sikerei országában, és a nyelvet is jobban beszéli. Sajnálom, hogy elment, de igaz ami igaz, nélküle gördülékenyebb a csapat. Nem kellett volna idehozni, ugye.
Azért nem semmi az ember: játszott már a Juventusban, az Interben, most pedig a Milánba igazolt. A teljes palettát végig kóstolja. :) Így talán az olasz mezőny kiegyenlítettebb lesz egy kicsit. Pato + Ibra + Dinho. Ez már azért valami.
Vajon sikerül-e neki a BL? Elsőre azt mondanám, nem. Aztán lehet, hogy egy kis szerencsével még egy utolsó szikrát ki tudnak csiholni ebből a mostani Milanból.
Mondjuk ha az egyenes kieséses szakaszban kiejtenének minket, majd megnyernék a BL-t, az azért hűen tükrözné a nálunk kialakult viszonyokat.:D
Lezárt