Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.26. 11:19:09

Andris írta:Valószínűleg azért kérdezik a szerkesztőket, mert magyarországon nincs ember, aki jobban képben van az adott csapatot illetően, nem gondolod ?

Nyilasi egy senki, legyenszó bármiféle véleményéről, nemhogy még a clasicoval kapcsolatban.
Akár csak az összes nevetséges szakkommentátor, akit magyarországon alkalmaznak a sport televíziók.
Ne haragudj, de ezzel azért nem értek egyet. Nem tudom hány éves vagy, de hogy jössz te ahhoz, hogy a Nyilasit lesenkized. Ez az ember annyi örömöt adott már ennek a Magyar futball közönségnek, hogy ezt kikérem a nevében. Az meg, hogy a szerkesztők mindent tudnak a Barcáról, az még nem jelenti azt, hogy értenek is a focihoz. Erről ennyit. Tavalyi meccs előtt is bent ültek a stúdióban, és senkit nem akarok megbántani, de szerintem soha nem futballozott egyik sem semmilyen szinten. Ha pedig így van, akkor kérdezem én, hogy akkor mitől is értenek hozzá annyira?
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva, de ha nyertek, a nevetek ÖRÖKRE fent marad.” Josep Guardiola (2009)

"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello

BARCA FOREVER!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.11.26. 10:58:06

chrissjr írta:
Barcaforever írta:classicot
Szerintem innen vált teljesen értelmetlenné a hsz-ed. Rendben van, hogy kritizálsz, de akkor tanuld meg helyesen is leírni, amiről próbálsz véleményt formálni. Másként semmit sem ér az egész. :wink:

Iván pedig nem szorul rá a védelmemre, de mivel személyesen is ismerem, ezért kijelenthetem, hogy ért a futballhoz. :wink: Mi sem bizonyítja jobban, hogy ő már réges-régen megmondta, pontosan az általad említett TV-műsorban, hogy Pep rendkívül sikeres csapatot fog felépíteni, fiatal edző létére és a csapat akkori sikertelensége ellenére. A "szakértők" többsége viszont annak idején csak a tollát köszörülte a "szerencsétlen" Barcelonán és már a gyászszertartást szervezték. Egyébként az országban a Barcával kapcsolatban Iván tud talán a leghitelesebben megszólalni. Abszolút kompetens, hiszen rengeteg meccsen volt már kint, sajtótájékoztatókra jár és még újságot írni is tud, sok sportújságíró kollégájával ellentétben. :wink: Emiatt pedig nem értem, hogy miért akkora baj az, ha esetleg meghívják a Sport Televízióba. Főleg, hogy általad is látogatott oldal főszerkesztőjéről van szó. Talán örülni kellene neki, hogy képviselheti valaki az eurobarcát egy országos tv-ben. :roll:

Végezetül egy kis olvasmány számodra az egyébként mindig kritikus nst-ről, amely az ország 10 legjobb blogja között van úgy különben:Katt ide
Tudtam, h ez lesz a reakció. :lol: Vmi hülyeségbe belekötni.Gratulálok, roppant értelmes vagy. :wink: Látszik, h nem tudsz átszellemülni arra amit mondtam.Ivánnak, örültem, mert értelmesen tudott hozzá tudott szólni a meccshez, de nem tartottam, (nem csak én) normálisnak, h titeket kérdeznek meg először a meccsről.Akkor gondolom te meg elkezdesz beszélni, h fúúú majd jön Perez, jó sok pénz, kupa minden lesz.Hát, ha szted ez jó gondolatmenet. =D>

Mi rendben értjük az eurobarca és madridista olvasói, h mit kerestek ott, de egy kívűlálló 30tól felfelé ember helyébe képzled magad...

Most ez kedves visszavágó kollega, h úgy írtam le az El Classicot vagy El Clásicot, nem hiszem, h meghatározza az értelmi szintemet, főleg ne próbáld meg ezt megmagyarázni egy olyan embernek, aki spanyolul és katalánul is beszél, több spanyol emberrel beszélgettem már Barcelonában, a CLASSICO-ról és meccsen, szal ne nagyon vágjál fel, mert nincs mire.Majd ha bizonyitasz, elfogadom a kritikádat.

Ha vkitől venni akarok akkor szted egy Infinityt és írok neki egy e-mailt de a levélben, Infinitit írok akkor már az eladónak vissza sem kell írni, mert teljesen értelmetlen a levelem mi? :lol: Grat.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.26. 10:53:31

Valószínűleg azért kérdezik a szerkesztőket, mert magyarországon nincs ember, aki jobban képben van az adott csapatot illetően, nem gondolod ?

Nyilasi egy senki, legyenszó bármiféle véleményéről, nemhogy még a clasicoval kapcsolatban.
Akár csak az összes nevetséges szakkommentátor, akit magyarországon alkalmaznak a sport televíziók.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.11.26. 10:03:27

Off: Nem értem miért kell folyton csak vitázni.. Mindig meg kell mondani a magamét mindenkinek..

On: Már nagyon várom a meccset. Én vagy sok gólos meccset várok vagy csak 1-2-t mert tavaly is ez volt. Ha nem lesz Messi akkor valahogy meg kell oldani nélküle és nagyon kell majd vigyázni Ronaldora. Remélem mi fogunk győzni mert ha kikapunk ugye már 4 pont lesz az előnyük és igaz hogy nem olyan hűde sok pont de azért nem árt óvatosnak lenni.
Az én tippem így a meccs előtt 3 nappal 3-2 ide. :)
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2009.11.26. 09:36:21

Barcaforever írta:classicot
Szerintem innen vált teljesen értelmetlenné a hsz-ed. Rendben van, hogy kritizálsz, de akkor tanuld meg helyesen is leírni, amiről próbálsz véleményt formálni. Másként semmit sem ér az egész. :wink:

Iván pedig nem szorul rá a védelmemre, de mivel személyesen is ismerem, ezért kijelenthetem, hogy ért a futballhoz. :wink: Mi sem bizonyítja jobban, hogy ő már réges-régen megmondta, pontosan az általad említett TV-műsorban, hogy Pep rendkívül sikeres csapatot fog felépíteni, fiatal edző létére és a csapat akkori sikertelensége ellenére. A "szakértők" többsége viszont annak idején csak a tollát köszörülte a "szerencsétlen" Barcelonán és már a gyászszertartást szervezték. Egyébként az országban a Barcával kapcsolatban Iván tud talán a leghitelesebben megszólalni. Abszolút kompetens, hiszen rengeteg meccsen volt már kint, sajtótájékoztatókra jár és még újságot írni is tud, sok sportújságíró kollégájával ellentétben. :wink: Emiatt pedig nem értem, hogy miért akkora baj az, ha esetleg meghívják a Sport Televízióba. Főleg, hogy általad is látogatott oldal főszerkesztőjéről van szó. Talán örülni kellene neki, hogy képviselheti valaki az eurobarcát egy országos tv-ben. :roll:

Végezetül egy kis olvasmány számodra az egyébként mindig kritikus nst-ről, amely az ország 10 legjobb blogja között van úgy különben:Katt ide
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára chrissjr 2009.11.26. 10:04:44-kor.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.11.26. 02:26:43

Hát engem meg meglehet kövezni, bírom Ivánt, a cikkeit és amit az oldalért tett, de pl nekem kifejezetten nem tetszett, h őt és a madridos láthatólag a focihoz semmit nem értő kollegáját kérdezték meg a meccs képéről.Iván aláhúzom nagyon szépen nyilatkozott, de akkor is kérem már hamarabb kérdezik meg őket, mint Nyilasit?

Kb mintha egy Klicsko-Lewis meccsen Ali helyett, a bigfight.com oldal szerkesztőjét kérdeznék meg, h mit gondol a meccsről.

Jó elnyomta már nem egyszer a sport tv, h meghívta a szerkesztőket, de sztem ok, elég volt.Sztem.

Yeeeeaaaaahhhhh :-# :-({|=

(Teszem hozzá, mielőtt mindenki engem hurrogna le, a Rolling Rockba vagy 200 ember társaságában néztem a tavalyi classicot, ahol mindenki felhördült, mikor a srácokat kérdezték először, akkor meg a sírógörcsös nevetés tört ki mikor a madridos srác elkezdett beszélni.)
Kép
chrissjr
Barça B
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2008.05.10. 21:14:02
Kapcsolat:

2009.11.26. 02:12:43

mademan írta:a meccs végén beszélt a barca jövőjéről és kiemelte hogy jövőre egy új edzővel messire és a la masiara építve jövőre majd egy új barcát láthatunk.
Pontosan így volt. Jól emlékszel.
mademan írta:a realos csávó csak fényezte a realt meg calderónt és a calderón által kitraposott utat!
Nem hiszem, hogy csak fényeztem volna a Madridot.
Barca_10 írta:A 2-6 után a madridos srác ott azt kezdte el magyarázni hogy majd nyáron jön Perez,csapatot épít
Nem így történt? :)
Barca_10 írta:és kupákat fog nyerni a Real.Ha ilyen lesz a védelem lemondhatnak róla.
Várjuk ki a végét.
Barca_10 írta:Iván pedig szimpatikusabb mint Krisztián Smile Very Happy


Ez így is van rendjén.
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2009.11.25. 21:48:43

Ma a Madrid elég jól tolja,bár az ellenfél nagyon karcsú.Ami viszont még mindig megfigyelhető.Egyszerűen nem segítik ki egymást.Középpályán átjátszák őket,akkor azt gondolják oldja meg a hátvédsor,ha középpálya hozza fel a labdát rohan mindenki előre,mert rakják oda zsugát.Volt egy szitu,hogy a Madrid elveszítette a labdát félpályánál, és nézem ki az aki úgy teker vissza.Raul volt!!!! :shock: Se Xabi,se Lass,se Kaka! Raul! Vajon miért? Ez az ember minden tiszteletet megérdemel!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.25. 21:43:06

barca28 írta:
kristop írta:ezt megnyeri a Real, fényévekkel jobbak a svájciaknál. és az amennyit és amilyen százalékban Xabi passzol, az azért nem semmi.
Gondoltam h lemossák őket.
Azért még 1 félidő hátra van. Mi is ikszeltünk tavaly egy svájci csapattal :)
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.25. 21:39:24

kristop írta:ezt megnyeri a Real, fényévekkel jobbak a svájciaknál. és az amennyit és amilyen százalékban Xabi passzol, az azért nem semmi.
Gondoltam h lemossák őket.Amugy ma van a Szülinapja Xabi Alonsonak :D
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.11.25. 21:34:40

ezt megnyeri a Real, fényévekkel jobbak a svájciaknál. és az amennyit és amilyen százalékban Xabi passzol, az azért nem semmi.
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.25. 21:09:53

Na vezet a Real ,Higuain góljával 21.percben.
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.11.25. 19:52:01

barca28 írta:Casillas; Ramos, Pepe, Albiol, Arbeloa; Lass, Alonso; Marcelo, Kaká, Raúl és Higuaín.

Valahogy gondoltam hogy CR nem fog kezdeni szerintem úgy lesznek mint mi.A másik meccs illetve az eredmény állásától függ hogy mennyit játszik.
Akkor játsszon sokat! :twisted: Remélem nyer a Zürich és a Marseille is, akkor nagyon vért fognak izzadni a blancók a továbbjutásért, ami a bajnokságot tekintve nekünk még bőven jóljöhet. (Meg aztán a hétvégi játékkedvüket is igencsak befolyásolná.)

szerk.: Bár a svájciakra nem tennék egy fillért se, azért remélem megszorongatják a Realt, vagy talán ixelnek.
[-o<
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.25. 19:44:29

Casillas; Ramos, Pepe, Albiol, Arbeloa; Lass, Alonso; Marcelo, Kaká, Raúl és Higuaín.

Valahogy gondoltam hogy CR nem fog kezdeni szerintem úgy lesznek mint mi.A másik meccs illetve az eredmény állásától függ hogy mennyit játszik.
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.11.25. 19:17:00

Tegnap nagyon jól játszottunk ismét az Inter ellen. Ismét végre :wink: Hiszem h ezt hozva Ibrával,Messivel+még lehet Yayával kiegészülve megverjük a Realt :!:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21120
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.11.25. 19:14:33

azért nagyobb büszkeség szerintem egy Cristiano Ronaldoval felálló Madridot verni
Engem nem igazán érdekel, ki játszik és ki nem a Madridban, a lényeg, h mi győzzünk. És egyáltalán nem örülök, h játszik ellenünk, mert nélküle sokkal könnyebb lett volna. Azért bízom benne, h még nincs olyan állapotban, h komoly gondokat okozzon.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2009.11.25. 19:12:44

off: lehet h volt, de nem nagyon érdekel.

mennyire igaz a véége ^^

" A Barcelona csapatának radikális szurkolói tömörülése (Boixos Nois) már készül a vasárnapi El Clásicóra, ahol tervük szerint Cristiano Ronaldót külön is provokálni fogják. "Csak egy Ronaldo van, és az nem portugál" - skandálják majd a kapu mögül. "

együtt sikerül!
csakabarca
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.25. 19:08:17

Leomessi14 írta:
barca28 írta:Egy kérdésem lenne.CR ugye felépült, és kiváncsi vagyok rá , hogy ma játszani fog..megkockáztatják-e az esetleges újabb sérülést?És még annyit ,hogy ha hétvégén játszani fog ellenünk akkor vajon birja-e a 90perces terhelést?Ha valaki ezekkel kapcsolatban tud valami infót , legyen olyan kedves ossza meg velem velünk.
Allitolag mar most teljesen 100%-os es ma is fog kapni jatekperceket,tehet nem kizarhato a Nou Camp beli 90 perc se.. :wink:
Köszi szépen a választ.De kizárható , ha valami Züriches favágó lerugdossa..azért nagyobb büszkeség szerintem egy Cristiano Ronaldoval felálló Madridot verni..jó nem mintha ő egy Isten lenne de fontos játékos a csapata számára.Én sima meccset várok hétvégén Iniestától Piquétól és Abidaltol hasonló játékot mint tegnap.Na és persze Ibra gólt gólokat. 8)
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.11.25. 19:04:29

barca28 írta:Egy kérdésem lenne.CR ugye felépült, és kiváncsi vagyok rá , hogy ma játszani fog..megkockáztatják-e az esetleges újabb sérülést?És még annyit ,hogy ha hétvégén játszani fog ellenünk akkor vajon birja-e a 90perces terhelést?Ha valaki ezekkel kapcsolatban tud valami infót , legyen olyan kedves ossza meg velem velünk.
Allitolag mar most teljesen 100%-os es ma is fog kapni jatekperceket,tehet nem kizarhato a Nou Camp beli 90 perc se.. :wink:
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2009.11.25. 19:00:57

Szerintem vasárnapra:
VV
Alves, Puyol, Piqué, Abidal
Xavi, Sergi, Ini
Pedrito, Ibra, Leo
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.11.25. 18:54:08

Voltam a Loki-'Pool meccsen,mögöttünk egy csávó a meccs végén elkezdte magyarázni hogy vasárnap Barca-Real 5-0.Gólszerző:Victor Valdés 2,Carles Puyol 3.

Visszatérve a témára.A 2-6 után a madridos srác ott azt kezdte el magyarázni hogy majd nyáron jön Perez,csapatot épít,és kupákat fog nyerni a Real.Ha ilyen lesz a védelem lemondhatnak róla.Iván pedig szimpatikusabb mint Krisztián :) :D

GO IVÁN!!
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.25. 18:52:48

Egy kérdésem lenne.CR ugye felépült, és kiváncsi vagyok rá , hogy ma játszani fog..megkockáztatják-e az esetleges újabb sérülést?És még annyit ,hogy ha hétvégén játszani fog ellenünk akkor vajon birja-e a 90perces terhelést?Ha valaki ezekkel kapcsolatban tud valami infót , legyen olyan kedves ossza meg velem velünk.
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2009.11.25. 18:49:08

ha jól emlékszem a madridi 4:1 alkalmából is benn voltak a srácok és akkor a mi Ivánunk nagyon nagyot alakított!!! a meccs végén beszélt a barca jövőjéről és kiemelte hogy jövőre egy új edzővel messire és a la masiara építve jövőre majd egy új barcát láthatunk.
a realos csávó csak fényezte a realt meg calderónt és a calderón által kitraposott utat!

régi szép emlék!

go iván
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.11.25. 18:20:09

ferninho írta:
A Sport 1 televízió Mai helyzet c. műsorának csütörtöki témája a hétvégi El Clásico lesz. A meghívott vendégek: Záborszky Iván (főszerkesztő, eurobarca.hu) és Farkas Krisztián (szerkesztő, madridista.hu). A kezdési időpont: 2009. 11. 26. (csütörtök), 19:15.
a madridistáról, de ide is levan írva rövidhírnek :)
Ja ja már itt is megjelent a hír.
Meg is nézem a műsort, jónak ígérkezik. Csak ne felejtsem el.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.11.25. 18:17:13

A Sport 1 televízió Mai helyzet c. műsorának csütörtöki témája a hétvégi El Clásico lesz. A meghívott vendégek: Záborszky Iván (főszerkesztő, eurobarca.hu) és Farkas Krisztián (szerkesztő, madridista.hu). A kezdési időpont: 2009. 11. 26. (csütörtök), 19:15.
a madridistáról, de ide is levan írva rövidhírnek :)
madridista
Lezárt