Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
socio66

2009.11.29. 16:22:02

Az az igazság,hogy az elmúlt két évben,amikor nagyon kellett,mindig ki tudta hozni a csapat magából azt az elképesztő erőt,ami rejlik benne. Jelenleg mi vagyunk a legjobbak,csak magunkat kell adni,ahogy azt Alves is mondta. Én nagyon bízom a fiúkban,bármi legyen is az eredmény,ők a legjobbak,de persze nyerni kell ma,hiszen mikor,ha nem most?!
Két és fél óra a kezdésig,Visca El Clásicó,Visca Barcaa!
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2009.11.29. 16:15:28

Bízom benne, h Messi és Ibra játszani fognak, de úgy érzem, h a végeredmény nem feltétlen tőlük függ, hanem Xavin és Iniestán múlik. Ha ők egymás mellett uralhatják a középpályát és jó napot fognak ki, akkor nem számít ki az ellenfél, mert egyszerűen nem lesz lehetőségük focizni Ronaldoéknak.

A Barca általában akkor van bajban, ha nem veszik elég komolyan a meccset és lassan játszanak. A maira mindenki felszívta magát, olyan játékot várok, mint az Inter elleni, olyan végeredménnyel.

Hajrá fiúk!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.11.29. 15:49:54

Fecooo írta:A ma esti várható kezdőcsapatok:
FC Barcelona: Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Abidal; Keita, Busquets, Xavi; Henry (Messi), Iniesta, Ibrahimovics.

Real Madrid: Casillas; Sergio Ramos, Albiol (Garay), Pepe, Arbeloa; Lass, Xabi Alonso; Marcelo, Kaká, Higuaín; Benzema

(madridista.hu)

sztem kizárt, h ezzel a középpályával álljunk fel a Klasszikuson...
Iniesta egyértelműen Xavi mellett KELL, hogy szerepeljen. azt meg végképp nem értem, h miért Henry mellett van zárójelben Messi neve...
Szerintem sem valószinű ez a kezdőcsapat. Az nyilvánvaló, h Iniestának Xavi mellett van a helye. Ott tud igazán magas szintem játszani és ha ott játszik akkor tud a leghasznosabb lenni a csapat számára.

Már nagyon várom, h kezdődjön.
Az év legfontosabb meccse, a foci igazi ünnepe, Európa legnagyobb és legszebb stadiojából a Camp Nou-ból.

Hajrá Fiúk!!!!!
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
barcafan1988
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2009.05.03. 01:50:15
Tartózkodási hely: Kecskemét

2009.11.29. 15:13:14

Vigyázz Barca, mert ha Pepe is játszik akkor az sincs biztonságban aki a földön fekszik!!! :D Már most magam előtt látom a real rugdosódóst taktikáját, amit Pellegrini 2hete gyakoroltat velük zárt kapuk mögött! :D Meg azokat akik Messi után loholva a levegőbe rugdosnak. Na de ez persze csak vicc, de remélem nem ismétlődik meg a tavalyi meccs (csak ebből a szempontból), és sima hazai győzelmet láthatunk, szép játékkal! Jó szurkolást mindenkinek! Visca el Barca!!!
Tomi3000
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.11.29. 14:52:36
Tartózkodási hely: Nyírlugos

2009.11.29. 15:09:47

Szerintem a mai kezdő:Valdes-Alves,Puyol,Pique,Abidal-Yaya,Iniesta,Xavi-Messi,Ibra,Henry
Més que un club! Visca el Barca!

3-1 lesz a vége!! Vagyis remélem :D
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2009.11.29. 14:58:19

A Kluivert ollózós 0-0 ás Classicó óta nem maradtam le a legnagyobb meccsről de most igen mert szalaggá fognak avatni és segg részeg leszek az afteron. Remélem a csapat tisztességesen fog támadni rengeteget fog futni passzolni és Lass labdaszerzései,CR cselei,gólja(i)?, Higany,Marcelo harcossága,Ramos előrefutásai és Casillas bravúrjai elő fonak idézni egy Real győzelmet. Legrosszabb esetben egy sok gólos sérülés mentes döntetlent.
Sok boldog Klasszikust mindenkinek! :wink:
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.11.29. 14:43:28

Fecooo írta:A ma esti várható kezdőcsapatok:
FC Barcelona: Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Abidal; Keita, Busquets, Xavi; Henry (Messi), Iniesta, Ibrahimovics.
sztem kizárt, h ezzel a középpályával álljunk fel a Klasszikuson...
Iniesta egyértelműen Xavi mellett KELL, hogy szerepeljen.
Sztem egyáltalán nem kizárt ez a középpálya. Gondoljunk csak az Inter ellen meccsre, ahol Iniesta jobb szélsőnek volt jelölve, a meccs 85%-ában mégis inkább középen kavartak Xavival. Simán lehet ilyen variáció is.
Minden Messi és Ibra állapotától függ. Ha egyikük sem fog kezdeni, akkor Iniesta tuti "szélső" lesz. Ha valamelyik kezd, akkor elképzelhető, hogy Iniesta visszamegy középre...de még az is lehet, hogy nem :) Minden lehetséges, majd 6-7 között megtudjuk.
Avatar
Stevenny
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.11.24. 18:05:29

2009.11.29. 14:20:45

Nah! Ma lesz a nagy meccs! Szerintem ilyen végkimenetel lehet: a 4. percben egy óriási Kaká 30 méteres felső kapufás góllal vezet a Real (0-1), a 24. percben Marcelo-Cristiano s majd Higuáin a Befejező!(0-2) A 43. percben Messi szökteti Ibrát s ezzel 1-2. a 76. percben Bojan bickilicsel után a jobb felsőbe csavar( 2-2 )! Majd a 85. percben messzi félpályás szólója után Pepe lerúgja őt, s Mesi értékesíti a tizenegyest! (3-2) Majd a 95. percben egy madridi szögeltnél megszerzi a Barca a labdát és Xavi félpályáról a vissza nem ért Casillas kapujába csavar, így alakul ki a 4-2-es Barcelona győzelem!
Gólok tehát:Ibra, Bojan, Messi, Xavi ill. Kaká, Higuáin
Gólpasszok: Messi, Henry, ..., Puyol ill. Lass, Cristiano
Lapok: - sárga: Puyol, Ibra ill. Albiol, Cristiano, Kaká, Pepe
- piros: Pepe
Eredmény: 4-2
"Az FC Barcelona több, mint egy klub, ez egy nagy család, amelyhez mi is hozzátartozunk."Kép
Visca el Barca! Visca Catalunya!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.11.29. 14:18:27

Jó meccsre számítok, az utóbbi években elég jó színvonalú El Clásicok voltak sok góllal. Remélem méltó kép ünneplik meg a srácok a 110. évet. Tippelni nem különösebben akarok, de akár 2-3 gólos különbséget is el tudok képzelni HA kijön a lépés. Remélhetőleg ma nem az elpattanós, kipattanós napot fogják ki a fiuk. Pep biztos jól felkészítette a csapatot és remélhetőleg meg is lesz az eredménye. Nem akarok nagyképűnek látszani de számomra így előzetesen csak a győzelem számítana jó eredménynek, a döntetlen csalódás lenne. Aztán majd meglátjuk mit hoz a meccs.
HAJRÁ BARCA!!! A Klubnak meg még minimum 110 sikerekben gazdag évet kívánok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2009.11.29. 14:23:35-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
adrenalin88
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2009.03.06. 21:06:39
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.11.29. 14:07:18

Pellegrini döntésének értelmében Cristiano Ronaldo a kezdőcsapatban fog helyet kapni, Karim Benzema ellenben csak a padon kezdi az összecsapást. A Real Madrid félhivatalos kezdőcsapata tehát: Casillas, Sergio Ramos, Pepe, Albiol, Arbeloa, Lass, Xabi, Cristiano, Kaká, Marcelo, Higuaín.
Kép

" Ha a test szenved, a lélek virágzik! "
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.11.29. 13:16:07

110 csodálatos év, fantasztikus tavalyi szezon, bombaerős keret, jó motiváció, hazai pálya: az esélyes egyértelműen a mi csapatunk. Természetesen vannak kisebb-nagyobb hibák, s a sérültek is éppen, hogy felépültek, de úgy gondolom nagyságrendekkel jobb csapat jelen pillanatban is a Blaugrana, s csak nyugodtan kell játszani, végre hiba nélkül védekezni, elől pedig gyorsan, ötletesen vezetni az akciókat.

Itt egyébként a Blaugrana.hu beharangozója: Klasszikussal ünnepel a 110. éves Blaugrana!

Remélem valóban az utóbbi évek leglátványosabb, egyik legkiélezettebb, klasszikushoz méltó meccsét láthatjuk. S ez a tavaly decemberi mérkőzésre gondolva: korántsem a Barcelonán múlik... :wink:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.11.29. 13:09:38

frost86 írta:Nézzétek meg mert a vége az zsír!!!http://www.youtube.com/watch?v=eaddO6kXz2M

a vége tényleg állat :D :D :D

az állati nyomoZOO :lol: :lol: :lol:
Avatar
frost86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2008.01.17. 23:33:02
Tartózkodási hely: Tiszadob

2009.11.29. 13:03:35

Nézzétek meg mert a vége az zsír!!!http://www.youtube.com/watch?v=eaddO6kXz2M
Minél több meccset megnyersz annál közelebb kerülsz a következő vereséghez- Johan Cruyff

Térdre imára Barcelona itt a világ legjobbja - Horti Messiről a Valencia ellen
Forza Barca!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.11.29. 12:57:33

egyetértek, nagyon nem mind1!

szükség van a Dream-team felállásra:
Valdés-Alves-Piqué-Puyol-Abidal-Touré-Xavi-Iniesta-Messi-Zlatan-Henry

ezt a meccset (is) a középpályán kell megnyerni, ha a madrid középpályája hatástalan lesz, akkor az elől levő játékosaik úgyse jutnak labdához...nem kell más, csak annyi, h a "sziámi-ikerpár" játszadozzon a labdával középen(értelemszerűen Xavi és Iniesta)

kedvcsinálónak pedig jöjjön a tavalyi Klasszikus beharangozó Barca toons videója :D

http://www.youtube.com/watch?v=p1PSG4HLNxM
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.11.29. 12:50:46

Valdés, Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Touré (Busquets), Xavi Keita (Iniesta) - Messi, Iniesta (Henry), Ibrahimovics.

eurobarca.hu

Majd kiderül, de én ide tartozom ezt olvasom.
Nem mindegy, hogy melyik felállás lesz....
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.11.29. 12:45:48

A ma esti várható kezdőcsapatok:
FC Barcelona: Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Abidal; Keita, Busquets, Xavi; Henry (Messi), Iniesta, Ibrahimovics.

Real Madrid: Casillas; Sergio Ramos, Albiol (Garay), Pepe, Arbeloa; Lass, Xabi Alonso; Marcelo, Kaká, Higuaín; Benzema

(madridista.hu)

sztem kizárt, h ezzel a középpályával álljunk fel a Klasszikuson...
Iniesta egyértelműen Xavi mellett KELL, hogy szerepeljen. azt meg végképp nem értem, h miért Henry mellett van zárójelben Messi neve...
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.11.29. 12:23:23

Ez a nagyképűséges dolog, szerintem annyira szánalmas. Persze vannak itt is nagyképű emberek, mint a túloldalon is, de nem kellene általánosítani. Személyesen Ivánt nem is ismerem, a két műsor (tavalyi Real-Barca és a mostani Mai helyzet) alapján, amit én láttam, pedig nem lehet megállapítani, ez képtelenség. Hozzáteszem, nekem messze nem tűnt nagyképűnek, mint ahogy a madridos srác sem. Hagyjuk már ezt, egy szurkoló elfogult a csapatával szemben, de nem nagyképű, mire is lennénk nagyképűek, amikor nem is a mi teljesítményünk áll a háttérben? (és még egyszer mondom, sajnos vannak kivételek, de messze nem a többség, sőt többször érzem pesszimistának az itteni társaságot, mint nagyképűnek,a kettő ugye nehezen fér össze:D)
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.29. 12:00:47

Real_Madrid_Fan írta:...
Először is: Ronaldo maximum az egyike a legjobbaknak. Amit írtál, az nagyjából igaz, Ronaldo nélkül előztetek meg minket. De azért abba belegondoltál, hogy ehhez több közünk volt nektek mint nekünk? :) 1,5 éve nem kerültetek a táblázat elejére, és ez is mutat azért valamit. Arról meg ne is beszéljünk, hogy milyenek vagytok ti, mert a ti édes és szeretett madridista oldalatok is tele van elszállt emberekkel, és rögtön leszólnak, ha nem madridistaként írsz.
mrlevy írta:...
A szurkolás miért ne lenne ugyanakkora szintű? A játék lehet, hogy lasabb lesz, de a szurkolók mindvégig ki fognak tartani a csapatukért, nincsen semmi befolyása ebbe az időjárásnak.

Jó szurkolást mindenkinek estére!
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2009.11.29. 11:59:07

Üdv BARCÁSOK!!!

Néztem a spanyol tvben az időjárásjelentést és sajnos ma nagy esőket mondtak egész napra:-((Én ennek NAON nem örülök mert elbasszahatja a játék minőségét és ezáltal sok 100 millió ember szórakozását:-(((Tudom hogy ez ellen nem lehet semmit tenni(kivéve fedett stadion)de emlékezzetek a tavalyi meccsre,az élőkép sem volt jó az eső miatt és a sztem a szúrkolás sem olyan mikor csurom víz az ember!Ráadásul hiába mondják hogy támadni fognak,sztem nagyrészt kontrákra játszanak és a vizes talaj inkább a védekező csapatoknak szokott kedvezni!Remélem azért hogy NYERÜNK de ha igazuk lesz az időjósoknak nagy színvonalra nem számíthatunk:-((

VISCA BARCA Y VISCA CATALUNYA!!!!!!!!!!!!!!!!!
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.29. 11:47:34

merx írta:tavaly még nem így álltam hozzá a 2 klasszikus előtt, de ha ma nem nyerünk akkor az nagy blama, akárki akármit mond! szóval hajrá!
Nem értem, hogy miért nem így áltál ehhez tavaly. Az El Classico e két csapat egyértelműen legfontosabb meccse, mind a szponzoroknak, a szurkolóknak, és a csapatnak is. Bárki nyer, mentálisan megerősödik.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2009.11.29. 10:50:12

Ha volt már, akkor elnézését:
Lehet szavazni posztonként a két csapat játékosaira. Elég egyértelmű a helyzet. :)
http://www.origo.hu/sport/focivilag/200 ... adrid.html
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.29. 10:48:54

Replay írta:Az AS szerint C. Ronaldo csak a második félidőre áll majd be.
És szerintük Messi sem fog kezdeni.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.11.29. 10:45:46

Replay írta:Az AS szerint C. Ronaldo csak a második félidőre áll majd be.
Nekem tökmindegy, hogy kezd vagy nem... mindenhogy megkell verni a madridot!
Amúgymeg 2 hónapot hagyott ki eddig meccset se játszott, szóval akármekkora sztár úgyse lesz toppon.

HAJRÁ BARCA!
Avatar
merx
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.08.23. 16:24:13

2009.11.29. 10:41:01

tavaly még nem így álltam hozzá a 2 klasszikus előtt, de ha ma nem nyerünk akkor az nagy blama, akárki akármit mond! szóval hajrá!
Kép
nagyitomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2008.08.31. 15:13:51

2009.11.29. 10:31:39

socio66 írta:No,eljött a nagy nap,itt a klasszikus!
Fantasztikus lesz látni a jelenkor legjobb játékosait egymás ellen.
Szurkoljon mindenki,hajrá BARCAA!
Igen,itt a nagy nap. Azt el kell ismerni h Ti vagytok az esélyesek és kb 10% a madridi győzelem esélye,de ez a tényen nem változtat,hatalmas mérkőzés lesz és remélem h mind2 csapat egy sportszerű meccs után emelt fővel távozhat. Sok sikert...Hala Madrid!!!
Lezárt